هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی آرتیکوس دامبلدور
پیام زده شده در: ۴:۴۷ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۸ دوشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۷
از کاخ سفید پادشاهان در کوه های سفید سرزمین رویاها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 430
آفلاین
سخنرانی آرتیکوس درباره تازه واردها!!!

آرتیکوس با قدم هایی آرام و استوار به سوی سکویی که در مقابل جمعیتی از جادوگر ها بود برداشت.سرانجام پس از رسیدن به آن سکو رویش را به جمعیت کرد و سخنش را با یاد او آغاز نمود:
-درود بر شما ملت جادوگر!کسانی که در اینجا آمده اید تا به سخنان من گوش دهید!از همین جا از همه شما تمام تشکرم را اعلام میدارم!...من خواستم در این سخنرانی در مورد تازه واردها صحبت کنم.زیرا خود من نیز تازه به عضویت جمع شما پیوسته ام و بله ...من نیز تازه واردم.بله اول بیایید بپرسیم که تازه وارد کیست؟آیا فقط کسی هست که تازه به جمع پیوسته و نا وارد و خرابکار است؟نه مطمئنا اینطور نیست!تازه وارد یک نیروی تازه نفس است.تازه وارد کسی است با ایده های نو!این ایده ها ممکن است مفید و سازنده ویا نابودکننده باشد ولی قدیمی ها میتوانند آنها را کمک و ایده هایشان را به سوی پیشرفت هدایت کنند!!نه آنکه بگوییم تا تازه واردی تجربه ای کسب نکرده باید از او دوری کنیم!!!
من تازه وارد را به عقاب تشبیه میکنم!تازه وارد دارای چشمانی تیز مانند عقاب برای دیدن راه و چگونگی پیشرفت است!تازه وارد بلند پرواز است و همیشه ایده ای نو و تازه در مغزش میپروراند و همیشه آماده از دفاع از آنها نیز میباشد.او به خاطر بلند پروازی اش میتواند کل موضوعی را به خوبی تشریح کند و او در کنار و به دور هرج و مرج زمینی همه چیز را در کل در نظر میگیرد و مورد بررسی قرار میدهد.
ولی باید دانست که تازه وارد نقدپذیر نیز هست و طمع تلخ نقد را برای پیشرفت سریعتر میچشد و ارج مینهد.و دیگر نقاد است!چون تیزبینی او باعث نقدی دقیق میشود!
پس بیایید روی نظرهایتان!بی اعتمادی هایتان!و هرچه افکاری منفی از تازه واردها دارید کمی دیگر فکر کنید تا شاید به طور کامل متوجه شود که تازه وارد نبض سایت و روح سایت است چون اگر همه قدیمی باشند دیگر کسی که بتوان به او تجربه هایتان را آموخت وجود ندارد!!
متشکرم
دوستدار شما!آرتیکوس!

آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور

ملقب به سلامگنتئور(فنانشدني در همه دورانها)

[b][color=009900]آرتيكوس ..

پیام زده شده در: ۰:۴۱ چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۴

بلید

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۴ شنبه ۲۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۹ چهارشنبه ۱۱ خرداد ۱۳۹۰
از هر کجا که خون اشامی باشد بلید هم هست .
گروه:
کاربران عضو
پیام: 251
آفلاین
ارتيگوس جان با وجود سابقه ي درخشاني كه در مورد بحث با شما در يكي از تاپيك ها داشتم فكر ميكنم شما واقعا مناسب هستيد ولي ميخوام بدونم چه طور ميخواي مشاور انتخاب كني و افراد ارتش رو مشخص ميكني.
بهتر نيست يك مسابقه ي داستان نويسي راه بندازي و كسي كه بهترين داستان رو نوشت به عنوان جي كي رولينگ شناخته بشه و كلاس هاي داستان نويسي بزاره.؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

خوشحالم كه دوباره برگشتم.

پیام زده شده در: ۲۲:۱۶ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

رومسا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۹ چهارشنبه ۷ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۰ جمعه ۲۵ دی ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 138
آفلاین
دوستان عزیز! جادوگران و ساحره های محترم!
همان طور که همه ی شما در جریانید ، ما در دوران انتخابات به سر می بریم.
اینجا ستاد انتخاباتی آرتیکوس دامبلدور ، تازه واردی شجاع است که کاندید وزرات شده تا توانایی های خود را در عرصه ی پیشرفت هر چه بیشتر سایت به همگان نشان دهد.
به نظر من این که چه کسی از میان این کاندیدا های عزیز برای وزارت انتخاب شود ، مهم نیست. چون همان طور که همه می دانید ، همه ی این دوستان بسیار لایقند و در طی مدتی که در این سایت حضور داشته اند ، این لیاقت را به اثبات رسانده اند.
آرتیکوس عزیز هم یکی از کاندیدا هاست.
بیایید همگی با ایده ها و تفکرات ایشون آشنا شویم و با دیدی باز به فرد مورد نظر خود رای دهیم.
چیزی که در این انتخابات بسیار اهمیت دارد این است که ما به همه کاندیداها ، از جمله آرتیکوس عزیز ، این فرصت را بدهیم تا خود را بیشتر معرفی کنند.
در ضمن من همین جا از ایشان خواهش می کنم تا به دور از شعار ها و حرفهایی که ممکن است در آغاز زیبا به نظر برسند اما عملی کردنشان میسر نباشد ،ما را بیشتر با ایده های خود آشنا سازند.
در پایان باز هم متذکر می شوم که این که چه کسی انتخاب شود ، اهمیت چندانی ندارد و آنچه مهم است ، همکاری و همیاری ما برای بهبود بخشیدن به اوضاع است .
از شما دوستان عزیز در خواست می کنم که حمایت خود را از آرتیکوس عزیز دریغ نکنید تا از هم اکنون قدمی برای پیشرفت برداشته باشیم!
با تشکر از همه ی شما!
رومسا

پیام زده شده در: ۲۱:۴۶ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

مریدانوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۲ سه شنبه ۱۵ دی ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۳۱ چهارشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۲
از قعر فراموشی دوستان قدیمی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 190
آفلاین
حوالی 22 نوامبر "بهمن خارجه"؛
ملت سر در ازدحامی عظیم فرو برده بودند ...
هوا بسی سرد بود و بورانی از برف می بارید ...اما حرارت فریادهای خیل عظیم ملت و هرم نفس هایشان ، در مبارزه با سرما پیروز بود !
ملت با مشت هایی گره کرده و شعارهایی که یا بر قلبشان یا پارچه هایی در دستشان حک شده بود ، آزادی را فریاد می زدند ...
ساحره ها و جادوگران ، پیر و جوان ، همه و همه ... آزادی ، شادمانی و تحول !
گروهی می گفتند :
_ چوب دستی و طلسماتون ... دیگه اثر نداره ...
و گروه دیگر فریاد می زدند :
_ چون که وزیر دیگر ... همین الآن تو راهه ...
ملت با شادی شعار می دادند ... تا اینکه سر انجام بالونی در هوا پدیدار شد ...
شخصی از بالون بیرون پرید ... چترش را باز کرد ... فاصله اش هر لحظه از زمین کمتر می شد ... بالاخره به زمین رسید ...
ملت دسته دسته به آن سمت رفتند و او را روی دست هایشان گرفتند ...
فریاد ملت در فضا پیچید ...
_ آرتیکوس ... دوستت داریم فراوون ...
_ آرتیکوس ... حمایتت می کنیم ... تا وقتی که داریم جون !!!
...

ویرایش شده توسط مریدانوس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۸ ۲۲:۲۷:۲۰

جواب به سوال!!!
پیام زده شده در: ۴:۱۴ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سرانجام آرتيكوس به جمع شما جواب ميدهد!!!

جواب به سوال سرژ تانكيان عزيز:
من جد جد جد جد آلبوس دامبلدور هستم.
حالا بگو چرا تا الان زنده هستم آخه من؟
هووم...پرسيدي؟...من نشنيدم!....باشه ميگيرم كه پرسيدي!!!
هووم...داستانش طولانيه...مطمئني كه ميخواي بشنوي...نه؟!!!....باشه اشكالي نداره!!من ميگم!هركي خواست بشنوه و هركي خواست نشنوه..بالاخره بايد يه چيزي از دموكراسي رو به ملت نشان بديم خوب!!..
هووم...كجا بودم؟...آها!...من حدود 2000 سال پيش...چي؟!!!خالي ميبندم؟...بشين بابا!مگه نميدوني كه دموكرات هميشه خالي ميبنده؟!!..خب من داشتم ميگفتم...من در حدود 2000 سال پيش تونستم قسمتي از بدنم و روحم رو جدا كردم كه اون قسمت ميتونست به آينده و گذشته سفر كنه!!خب من...هي!نميخواي گوش نكن!برو راديو امروز...اينجا راديو فرداست!!!...خب قسمت ديگرم براي هميشه از بدنم جدا موند كه باعث شد قسمت ديگرم ضعيف بشه و بميره و...خب من براي هميشه جاودانه شدم و گم شده در زمان!!!...به جان روح دموكراتيم خالي نميبندم...اصلا مگه نگفتم بزن يه جاي ديگه!...چي؟..داري از تلويزيون ميبيني منو!!هووم..خب بزن يه كانال ديگه...نميتوني؟!!همه كانالها من رو نشون ميده!!!ايول!!پس آش پاي خاله اته!!بايد گوش كني!...ميگفتم كه من گم شدم و بعد در زمان حال به آلبوس خوردم و اونم منو با بي ميلي تمام به فرزندي قبول كرد...يادش بخير!!!..خب تموم شد ...حالا ميتوني بري يه كانال ديگه برادر!
---------------------------------------------------------------------------------------------------
خب اينم از اثرات جانبي حمايت هاي شما از من هستش!!
مرسي
آرتيكوس

ویرایش شده توسط آرتیکوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۸ ۶:۴۳:۴۹

پیام زده شده در: ۳:۳۶ سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
آرتيكوس دامبلدور در يكي از سخنراني هايش!!!!

-آهاي ملت جادوگر!آيا ميدانيد من كيستم؟
ملت:ننننننننننننننننننه!
كه يهو دوربين ميچرخه روي يه خبرنگار و خبرنگاره به خودش مياد و ميگه:اهم...بله من ريتا خبرنگار جادوگر تي وي در خدمت شما هستم....ما اينجا آمديم تا تصاويري از سخنراني نماينده دموكرات جادوگري يعني آرتيكوس دامبلدور را به نگاه مشتاق شما برسانيم....گوش دهيد به اين سخنران مردمي كه ديگر سخن گفتن ما جايز نيست!!!....
بعد دوربين زووم ميشه روي صورت زيبا و دلنشين آرتيكوس كه داشت سخنراني بي نقصي را ايراد ميكرد!!!:
-هووم.....من رو نميشناسيد!!! ...خب اگه نميشناسيد اينجا چيكار ميكنيد؟!!! ...خب راي ميگيريم!!!كي ميخواد بدونه كه من كي هستم؟!!هر كي ميخواد بدونه دستاش بالا!!
دوربين زووم ميشه روي ملت كه با كمال همكاري دستشون را بلند نكرده بودند!!!!
آرتيكوس:هووم....خب راي گيري با اكسريت آرا به نفع شناخته شدن من انجام شد ...خب من آرتيكوس الياس فرناندو الكساندرو دامبلدور...
يكي از ملت:صلوات...
ملت:صلوات.
آرتيكوس كه دستش رو تكون ميده ميگه:بله متشكرم...مرسي..بله من جد جد جد جد ....
يكي ديگه از ملت:دموكراسي آخر.....آرتيكوس رهبر!!!دموكراسي آخر...آرتيكوس رهبر!!!
ملت هم كه خوراكه تكراره اينم تكرار ميكنه....
آرتيكوس:مرسي از حمايت شما عزيزان!!داشتن ميگفتم من جد جد جد جد آلبوس ....
ملت:وزير وزير آرتيكوس....وزير وزير آرتيكوس...!گر استكبار بر آيد نور دموكرات آيد...گر خون ما در آيد آرتيكوس به كارها آيد!!!
آرتيكوس براي بار ديگر گفت:بله مرسي .... پس جميعا سكتوم سمپرا...
خون فوران ميزه!!!بقيه هم با ديدن خون شروع به پايكوبي كردن!!:banana:
آرتيكوس با لبخندي دلنشين دستش را مانند رهبرا تكون ميده و ميگه:بله من متعلق به شما هستم!!من فداي شما هستم...
ملت با شنيدن كلمه فدا شروع كرد:اي آرتيكوس فداكار....تا امشب همين جا بمان!!!
آرتيكوس:باشد هرچه كه راي ملت باشد!!!!
ملت با شنيدن اين كلمه ذوقزده ميشه و شروع ميكنند به خفه كردن همديگر...
آرتيكوس كه ديگه سخنراني رو يادش رفته بود گفت:آهاي!اول بايد راي گيري كنيم و بعد بكشيد همديگر را!!!كي با راي گيري موافقه?
....
---------------------------------------------------------------------------------------------------
به خاطر استقبال و حمايت گسترده شما عزيزان مجبور شدم اين پست رو بزنم!!!
پاينده باشيد و در پناه سايه درخت دموكراسي از نوع آرتيكوسي!!!
آرتيكوس

ویرایش شده توسط آرتیکوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۸ ۴:۱۷:۵۶
ویرایش شده توسط آرتیکوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۸ ۴:۱۹:۰۳
ویرایش شده توسط آرتیکوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۸ ۶:۲۸:۴۳
ویرایش شده توسط آرتیکوس دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۸ ۶:۳۸:۰۳

پیام زده شده در: ۱۷:۰۱ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

سرژ تانکیان old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ جمعه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۰۹ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 526
آفلاین
جلوي در ستاد يه عده كاربر تازه وارد جمع شدن
ممد پاتر:راي ما ارتيكوس داششش....درو وا كون بريم توووو
قلي گرنجر كه جلوي در ستاد مثل شير ايستاده و نميزاره احدي بره تو:هو هو...برو كنار...آي...نزن...هنوز ارتيكوس نيومده
عله پاتر :د يعني چه نيومده؟ويييييژژژژژژژژژژژ فوران ميكنه و همونجا تبديل به مواد مذاب ميشه و دوستان رفقا(كريم و بيكي) جمش ميكنن
ووووووممممم...
سجاد ويزلي: اين چيه داره از آسمون مستقيم به طرف ما مياد؟
قلي گرنجر: فكر كنم...
بومب...
جسمي سنگين از آسمون به وسط جمعيت برخورد كرده و در اثر اين برخورد نصف جمعيت كشته شدند و خون جاري شد
صحنه اهسته
ارتيكوس دامبلدور از روي زمين ،بين افراد تكه تكه شده ، بلند ميشه و به طرف ستادش ميره
صحنه عادي(عادي ديگه...)
به در ستاد ميرسه و با حركتي ناگهاني برميگرده به طرف اون عده ملت باقي مانده كه همه خودشان را خيس كرده اند(هنوز خون داره از تن بدون سر يكي فواره ميزنه) نگاه ميكنه...چوبدستيش را بالا ميگيره و فرياد ميزنه

-جميعا سكتوم سمپرا
ملت فرياد ميكشن و از تنشون خون بيرون ميزنه
و بعد با صداي بلند ميگه: اين كار رو كردم كه ثابت كنم زندگي و مرگ شما در دستان من است...بخواهم ميكشم...بخواهم هم نميكشم...پس مجبوريد به من راي دهيد
و اصايش را محكم بر فرق سر قلي گرنجر فرود مياورد و باعث ميشود قلي گرنجر در جا ضربه مغزي شود و بميرد

شب_كنفرانس مطبوعاتي_جادوگر تي وي
ارتيكوس خشمگينانه از روي صندلي خود بلند ميشودو فرياد ميزند:نخير...اينطور نيست...قتل عام امروز جلوي ستاد من يا كار مرگخوار ها بود يا كار كانديداهاي ديگر...ميخواهند چهره مرا خراب كنند...وگر نه من حتي در عمرم ازارم به يك كرم فلوبر نرسيده...
خبرنگار اچ سي او:شنيديم بسيار مستآكبر تشريف دارين...درسته؟
ارتيكوس:نخير..تكذيب ميكنم...من اخر دموكراسيم...من حتي براي عضو شدن در سايت ارزشي ماگلي جادوگران،در خانواده ام راي گيري كردم...مرگ زندگي من دست ملته...ملت بگن بمير ميميرم...بگن وزير بشو وزير ميشم..

___

يك سوال از اقاي دامبلدور...شما چه نسبتي با البوس دامبلدور شهيد دارين؟

پیام زده شده در: ۸:۳۸ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۸۴

آرتیکوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
برنامه ها اگر وزیر شوم!!:
1.تغيير در دفتر كاراگاهان:كارگاهان در اين دفتر پرونده افراد مخصوصي كه رئيس كارگاهان بهشون ابلاغ ميكنه رو در اونجا ذخيره ميكنند كه وزير با يك نگاه بتونه تمام سابقه فرد در بفهمه و نيز آرشيوي كاملي از افراد حاضر در ايفاي نقش خواهيم داشت

2.به وجود آوردن دو حذب كه تا حدودي اهدافشون در حالت فانتزي مخالف يكديگر باشد.بعد انتخاب نماينده در اين احذاب كه نماينده ها حق راي دارند.هر نماينده جديد با نسبت افزايش عضو حذب بوجود مي آيد كه باعث رقابت بين احذاب مربوطه براي كسب راي بيشتر در مجلس ميشود.

3.مجلس جديدي بوجود بياد كه نماينده ها قوانيني براي بهتر كردن وزارتخونه تصويب ميكنند كه فقط نماينده ها قادر به راي در اين قسمت باشند.هر كسي در وزارتخونه نيز موظف به اطاعت از آن قوانين ميباشد

4.در تاپيك "دادگاه شماره ده"به كساني كه در رول پستهاي بدي ميزنند حكم حضور در دادگاه فرستاده ميشود تا جوابگو باشند و در صورت جوابگو نبودن بايد در آزكابان پستهاي زيبا بزنند وگرنه اجازه زدن پستي در جاي ديگر از رول را نخواهند داشت و در صورت انجام اين كار مجازات شوند

5.به وجود آوردن يك ارتش كه در صورت كمبود وقت وزير در مواقع حساس به امور رسيدگي كنند

6.به وجود آوردن 7 مشاور مانند كتاب كه هر كدام آنها وظايف خاصي را انجام ميدهند

سوالی داشتید بگید که اگر حالی بود جواب داده شود!!
کسی که به فردا می اندیشد!!!
آرتیکوس

ستاد انتخاباتی آرتیکوس دامبلدور
پیام زده شده در: ۱۶:۱۵ یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۴

کاراگاه ققنوس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۵۸ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۹:۵۰ شنبه ۶ اسفند ۱۳۸۴
از خوابگاه پسران راونکلاو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 75
آفلاین
آقای آرتیکوس دامبلدور و طرفدارانشون از فردا می تونن کارشون رو توی این ستاد آغاز کنن!!

برنامه ها... اهداف... پاسخ به سوالات مردم...

از اون بالا کفتر میایَ یَک دانَه ققنوس میایَتصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.