هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پایگاه مرکزی ارزشی های خودگردان دوستدار ماهی مرکب
پیام زده شده در: ۱۱:۴۷ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

درکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۱۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از اون بالا کفتر که هیچ، کرکس هم نمیاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 299
آفلاین
منم بازی. منم بازی! - در راستای ارزشی بازی
هین، اینجانب در همین لحظه خودم رو به عضویت ارزشیان در میارم باشد که رستگار شوم و هم اینکه یه بازگشت ارزشی به سایت داشته باشم

پ.ن: آها راستی این تاپیک روله یا ارزشیه؟ تکلیف ما رو مشخص کنید؟

Re: پایگاه مرکزی ارزشی های خودگردان دوستدار ماهی مرکب
پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

سهیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ جمعه ۲۳ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۵۸ دوشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۸۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 35
آفلاین
درود بر حزب ارزشی، درود بر شما خون خالص های ارزشی نویس!

من از همینجا وفاداری خودم را نسبت به این گروه پاک دل و خوش طینت ابراز میکنم.

لرد سیاه که منو تحویل نگرفت، و راه به راه برام دردسر چید. ابراز وجود هم میکنی وجودت رو نادیده میگیرن. ای آقا من با این همه مال و منال، با این همه رتبه های عالیه و سابقه در وزارت سحر و جادو، به اندازه یک پست ناقابل هم ارزش نداشتم؟

لرد سیاه با این کارش منو از گردونه ی مرگخوارا جدا کرد. من با شما هستم برادرم. ریگولوس عزیز. تو یک بار به لرد خیانت کردی و ما فکر میکردیم واقعا خیانت کردی. اما حالا میبینم حق با تو بوده و این لرد ما به همون اندازه که نشون میده بی رحم و نارفیقه. اون همه جاه و مقام داشتم کنار گذاشتم که به بازگشت لرد کمک کنم...

راستی ریگولوس تو چیکار میکنی اینقدر جوون و خوشتیپ میمونی؟ به ما هم یاد بده بابا. از قضا نارسیسا هم هر چی عمر میکنه بازم پیر نمیشه. نمیدونم معجونی چیزی میخوره اینجوریه؟! منو یه راهنمایی بکن.

ارزشی محافظه کار
تصویر کوچک شده

یک ارزشی خوب، یک ارزشی مُرده س

[url=http://www.

پایگاه مرکزی ارزشی های خودگردان دوستدار ماهی مرکب
پیام زده شده در: ۱۱:۰۳ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۸

ریگولوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۲۴ سه شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۸:۳۷ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از جون گرابلی و انجمنش چی می خام؟!؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 167
آفلاین
ریگولوس و ابرکسس و ارگوس فیلچ و لوسیوس و فینیاس و ماهی مرکب و خانوم نوریس! همه با هم میان تو
ابرکسس :به به، ایول! عجب پنجره ای داره! جون میده ادم لخت شه افتاب بگیره!
ریگولوس:خوب دوستان اینم دفتر حزب که وزیر قولش رو داده بودند. و چون ما یک حزب هستیم، یه اساس نامه هم باید بدیم! اساس نامه ارزشی!

اساس نامه حزب ارزشی ها

1. این حزب به آزادی سوژه اعتقاد دارد.

2. این حزب با روند کنونی ایفای نقش، تحت اجبار ناظرین، مخالف است و تا ایجاد ایفای نقش آزادنه، مبارزه می کند.

3. یک ارزشی، با ارزشی دیگر رفیق است و تحت هیچ شرایطی پست رفیق ارزشی خود را نادیده نمی گیرد، حتی با تذکر ناظر.

4. پست های ارزشی باید چند مشخصه داشته باشد:
الف) ساده و کوتاه باشد
ب) سبک نوشتار یکپارچه باشد، یا ادبی و یا عامیانه، مخلوطی از هر دو به شدت غیر ارزشی است!
ج) پست زده شده توسط شما، شخصیت ایفای نقش شماست و شما به بهترین وجه ممکن و خلاقانه، خودتون رو در پستتون داخل داستان بکنید.
د) اگر کسی بعد از شما پست زد و داخل داستان نبود، به نحوی وی را وارد داستان کنید.
ه) خلاقیت در نوشتن حرف اول را می زند، پس تا جایی که ممکن است خلاق باشید و اصلا به پایان سوژه فکر نکنید، فقط خلاقیت خود را ازاد بگذارید.
ی) هر تاپیک، عنوانش خود سوژه ایفای نقش است؛ پس به هیچ عنوان از مدل غیر ارزشی، چند مکان بی ربط در یک تاپیک استفاده نکنید. مثل خانه ریدل در محفل ققنوس!

پ!) ایفای نقش در یک کلام، خود شما هستید در جامعه جادوگری سایت، پس موقع نوشتن بهترین کار این است که خودتون رو تصور کرده و صحنه را در چند سطر نوشته و با خلاقیت خود آن را پرورش دهید.

5. دوستانی که مایل به عضویت در حزب ارزشی ها هستند، لوگوی حزب را باید در امضاشون قرار بدند. چون ما بدین صورت شما را شناسایی کرده و مورد حمایت پستی! خود قرار خواهیم داد.

لوگوی حزب

6. اگر پستی از شما در نظر گرفته نشد،به ما اطلاع دهید تا بررسی کنیم و از مراجع قانونی! مراتب اعتراض خود را نشان دهیم!!

7. یک ارزشی جنبه اش بالاست و هر چه به او زور گفتند، با پست های سوزاننده اش دو برابر! جبران می کند و شخصیت مورد نظر را در موقعیت های سخت و پیجیده قرار میدهد.

8. یک ارزشی در فضای ایفای نقش هر بلایی سر هر کس می تواند بیاورد ولی خارج ایفای نقش با همه رفیق است و ماهی مرکب می خورد!

9. یک ارزشی، هیچ گاه چهارچوب نمی پذیرد ولی همیشه هوای حزبش را دارد.
ماهی مرکب خورده، ماهی مرکب دان نمی شکند!

توجه: اگر کسی لوگوی حزب را در امضایش قرار دهد، بدین معنی است که با این اساس نامه موافق بوده و از مواد آن تخطی نخواهد کرد!

موارد تکمیلی و هرگونه تغییر در اساس نامه از طریق همین تاپیک، به اطلاع عموم ملت ارزشی خواهد رسید!

با ما و در کنار ما، برای آزادی ایفای نقش، مبارزه کنید.
و طعم ایفای نقش واقعی را بچشید.

ستاد مرکزی حزب ارزشی ها به تاریخ 5 شهریور سال 1 ماهی مرکبی خورشیدی!

ویرایش شده توسط ریگولوس بلك در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۵ ۱۱:۵۲:۱۲

Toujours pur

" به خاطر یک مشت سوژه "

[b][size=small]�

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.