هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱:۲۵ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۰

هری جیمز پاتر old09

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۷ یکشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۸:۵۶ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۱
از بردن نام ولدمورت لذت میبرم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 113
آفلاین
سلام سدریک جان!
والا من ویرایش کردم درستش کردم بعد تازه پست شما رو دیدم ولی باید بگم که من ریاضی بلدم، مشکل اینه که اول سوال دو رو 14 داده بودم و جمع زدم.
بعدا کینگز به من رشوه داد که نمره کامل بگیره و 14 رو کردم 15 منتهی یادم رفت جمعشو هم درست کنم دیگه
خوش باشی!

ولدمورت یک قاتل سریالی کله پوک بیش نیست!

پیام زده شده در: ۰:۳۴ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۰

سدریک دیگوریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۱۳ جمعه ۲۰ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۲۱:۴۰ دوشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۵
از این طرف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 200
آفلاین
درس ماگل شناسی با تدریس پروفسور پاتر:

نقل قول:
کینگزلی شکلبوت: 15+15 = 29

خوب شد که گفتید 15 + 15 =29 اخه من فکر می کردم میشه 30.
لطفا به این هم رسیدگی بشه.

باتشکر

پیام زده شده در: ۲۲:۲۰ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

هری جیمز پاتر old09

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۴۷ یکشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۱۸:۵۶ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۱
از بردن نام ولدمورت لذت میبرم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 113
آفلاین
به زنوف:
هــــــــــــــــا!
والا من رفتم تو تاپیک ثبت نام دانش آموزا، دیدم تهش استر پست زده و جلوی هر دانش آموز یکی دو تا کلاس نوشته و لینی هم تو کلاساش کلاس من نبود.
آمّا مثل این که من اشتباه متوجه شدم و دانش آموزی که قانونیه همه جا قانونیه!
خوب البته در این صورت اون پست استرجس به چه دردی میخوره و اون کلاس موردعلاقه به چه درد میخوره رو نمیدونم ولی خوب متوجه اشتباه شدم الانم دارم میرم امتیازا رو درست کنم.

مرسی و اینا!

ویرایش: نمره ها اصلاح شد!

ویرایش شده توسط هری جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۲۲:۳۵:۲۸

ولدمورت یک قاتل سریالی کله پوک بیش نیست!

پیام زده شده در: ۱۹:۱۶ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
رز من قصد ندارم ترورت کنم، فقط میخوام دلیل رو بفهمم همین.

خب زنوف در مورد نمراتی که جمعشون اشتباه شده گفت. اشتباه ریاضی بوده ما چیزی نمیگیم والا

پروفسور رز، شما غیر از سوال قانونی، توی کلاس پیشگویی دوتا سوال 15 نمره ای دادی، پس چطور ممکنه من بشم 9+17؟ یا بقیه؟

نمره سوال قانونی من هم در پیشگویی داده نشده.

و هنوزم میخوام توضیح بدی که بر چه اساسی سوال یک رو نمره دادی. فقط میخوام نحوه امتیازدهی رو بدونم. چون با توجه به اینکه سوالات تو تحقیقی بود، منم همه تعریفارو از یه سایت خوندم و با مغز خودم به زبون خودمونی نوشتم و کمی تغییر دادم. در مورد زنوف و ارگ و بقیه هم همین طور. فقط میخوام بدونم کجای تعاریف اشتباه بوده. یا لااقل مال منو بگو کجاش اشتباه بوده همین.

و یک چیز دیگه. در مورد سوال دوم ارگ توی موجودات. اون همه موارد جز موش رو نوشته. اونوقت از پنج میشه سه؟

خب باشه اگه میشه من تسلیم! فقط خواستم بدونم اشتباهی شده یا نه.

ناراحت نشین دیه

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
نقل قول:
ارگ کثیف:19
4+3+15
زنوفیلیوس لاوگود 20
4+3+15

استاد هول کردن
22 = 20 = 19!!!!!

حالا به جز این واقعا این چه جور ویرایش کردنیه؟

خب رز من یه مقدار راضی تر هستم حالا به جز اینا من موندم تو چرا این نمره سؤال قانونی لینی رو نمیدی؟ یا دادی جدا ننوشتی

فعلا من یکم راضی تر شدم. حالا ببینم رضایتم کافیه یا نه. به اینجا سر بزن دیدی من پست زدم
--------------------------

خب پروفسور هری جیمز پاتر، لطفا اون 10 امتیاز کسر شده رو برگردونید.

ممنون

پیام زده شده در: ۱۸:۳۴ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

رز ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۴ پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۲۱:۱۰:۱۱ پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۲
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1473
آفلاین
ای باوکشتین منو شما ها! شمشیرا رو بذارین کنار! کمک! کمک!

میانگین که بالا رفته! 24 بوده شده 27 و 21 بوده شده 23! 114 رو 115 گرفتم تقسیم بر پنج کردم اون یکی هم یادم نیست.

دوباره ویرایش کردم. دیگه فکر نکنم موردی باشه! خواهشا صبر کنین! جلسه دومم ببینین اگه دیگه نمره پایین تر از 36 دادم! همتون رو میدم 36 ببینین خوش میگذره یا نه!

لینی لطفا تمام گروه ها رو چک کن! تو در حال حاضر بهترین دوست من توی سایتی و من هیچ خصومتی ندارم که بهت یا به گروهت نمره کم بدم!

من واقعا تصور دیگه ای از هاگوارتز داشتم. واقعا. اصلا فکر نمیکردم این طوری باشه. بهتره بگم باشیم. من خیلی وقت نیست که عضو شدم. از آبان. یه ترم هاگوارتز دیدم. توی اون ترم من خدم شخصا به خاطر اشتباهات تایپی توی یکی از کلاسا ، اولین کلاسی که شرکت کردم ، 11 نمره ازم کم شد. من فکر میکردم همه برای سرگرمی پست میزنن.

من یه بار ازتون معذرت میخوام و واقعا متاسفم که چنین کاری کردم. دیگه نمیدونم چی باید بگم!

من همتون رو دوست خودم میدونم امیدوارم شما هم همین طور باشین.

مرسی.

ارباب جان، جان جانان اند اصلا!

پیام زده شده در: ۱۷:۱۴ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

ریونکلاو

ارگ کثیف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۰ یکشنبه ۱۳ تیر ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۳:۳۶:۳۸ شنبه ۱۸ فروردین ۱۴۰۳
از این به بعد...
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
پیام: 108
آفلاین
اول از همه باید این نکته رو بگم که احتمالا اخر این ترم هاگ اکثر بچه های سایت واقعا پیشگویی و مراقبت از موجودات جادویی رو یاد میگیرن .. عالیه !

من هیچ فرقی واسه خودم به شخصه نداره که توی هر کلاس چه نمره ای میگیرم و هر دبیر چه امتیازی به پستم میده چون تاحالا ترمی شده که 999 امتیاز گرفتم و فقط یه رنک رفته توی امضام فقط بحث منافع گروه هستش که یکم ادم حساس میشه روی امتیازا وگرنه اصلا اهمیت نداره .

من میام توی سایت پست میزنم که لذت ببرم و یکم خوش بگذرونم نه اینکه برم کتاب بخونم ، درس بخونم ، تحقیق کنم و خودمو الاف یه پست چهار خطی بی ارزش کنم .. اینم باید همیشه یادمون باشه که اینجا یه سایت مجازیه و صرفا جهت سرگرمیه .

بهرحال اومدم اینجا از تلاش های استر تشکر کنم ، تلاش خودشو میکنه ولی همه که پرسی نمیشن .. از معلم ها هم کمال تشکر رو دارم .. و در اخرم قهرمانی هافلی ها رو به رز و کینگزلی و بقیه گروهشون تبریک میگم !!

پ.ن : همه پستا که واسه اعتراض نیس ، یه سری هم واسه تشکر !!

arAm EsSa

پیام زده شده در: ۱۷:۰۵ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پروفسور پای! چیزه یه اشتباهی رخ داده! منظورم همون درس معجون سازی بود!

پروف، لیلی پاتر وقتی تو کلاس شما شرکتیده اسلی بوده، پس واسه اسلی حساب میشه.

پیام زده شده در: ۱۶:۴۷ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

آگوستوس پایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۱ پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۰:۰۴ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 375
آفلاین
لینی حالا دیگه برای استاد معجون هات "ویرایش واسه آگوستوس" میزنی؟!!

آخه من سر پیازم ته پیازم، کلاس پیشگویی به من چه ارتباطی داره که نمره هاش یا شرکت کننده هاش به همون اندازه!؟

که به استادت میگی آگوستوس! موقع انجام تکالیف معجون هات اول ده بار بنویس پروفسور پای!

When the egg breaks by an external power, a life ends. When an egg breaks by an internal power, a life begins. Great changes always begin with that internal power

پیام زده شده در: ۱۶:۰۰ شنبه ۱۸ تیر ۱۳۹۰

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
اول از همه در مورد جواب دادن سوال دانش آموزا قانونی بگم.

بنده قبلا از استر این مورد رو کامل پرسیدم و ایشون هم گفتن که دانش آموز قانونی علاوه بر اینکه میتونه سوال اضافی کلاس مورد علاقه شو جواب بده، میتونه سوال قانونیه بقیه کلاسارم جواب بده. مدرکم دارم

بنابراین نمرات من و بقیه دانش آموزارو بدین بیاد :ycoll:

رز

1. میخوام بدونم که من چرا در سوال یک پیشگویی این نمره رو گرفتم. چرا کم شده؟ نه تنها من بلکه اکثر ریونیا! بقیه گروهارو چک نکردم!

2. آیا واقعا از نظر تو رول ارگ و رول سدریک در یک حد بود که هردو 10 گرفتن؟ من نمیگم که یکی باید کمتر یا یکی باید بیشتر نمره میگرفت، من میگم اینا اصلا پستشون در یک سطح نبود که هردو ده بگیرن. لطفا در مورد نمره ی ارگ تجدید نظر کن. ( این مال پیشگویی! )

3. سوالات یک و دو ارگ توی موجودات! لطفا این هم تجدید نظر کن. جوابای بقیه رو داده اونم! ( اینم موجودات )

الان کلی حرف داشتم همه رو پاکیدم!!!! به نظرم باید نمرات جلسه دوم داده بشه و بعد نظرمو بگم

مواردی که زنوف گفت رو هم بازم بررسی کنید. کاملا با حرفاش موافقم!

به قول زنوف بحث های داغ تر از اینم هست

ویرایش واسه آگوستوس:

احساس میکنم لیلی لونا پاتر پستی که توی پیشگویی زده، مال زمانی بوده که توی اسلی بوده. بنابراین نمره ش باید برای اسلی حساب بشه.

بیاین هافلیا، اینم به نفع شما. هاگ واسه نمره آوردن نی، هاگ واسه لذته! اینو فراموش نکنین

ویرایش در مورد کینگزلی:

کینگزلی، میشه لطف کنی جمع نمراتو بنویسی؟ یعنی اینکه هرکس هر سوال چه نمره ای آورده؟ این طوری اصلا نمیفهمیم چی به چیه! خواهشا بنویس جمع چیا این نمره رو داده. مرسی

ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۱۶:۰۸:۳۴
ویرایش شده توسط لینی وارنر در تاریخ ۱۳۹۰/۴/۱۸ ۱۶:۲۲:۲۷

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.