هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: آموزشگاه مرگخواری
پیام زده شده در: ۲۳:۰۹ چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۱

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۴ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۹۰
آخرین ورود:
۸:۰۹ جمعه ۶ دی ۱۳۹۸
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1024
آفلاین
تمام مرگخوارانن با دیدن این صحنه شروع به عق زدن کردند ، فلور که از عق زدن هم فراتر رفته بود و با شدت تمام سرش را به دیوار می کوبید و به دنبال راهی برای کروشیو زدن به لودو بود .

در آن طرف لرد هم با نگاه خشمگینی به آن دو خیره شد سپس لبخند بسی مرموزی بر روی لبانش نشست .

لودو که انگار غریزه ی ساحره دوستی اش را از دست نداده بود با صمیمیت (!) تری را در آغوش رفت .

لرد که صبر و شکیبایی و تمام این نوع چیزهایش به پایان رسیده بود ، دستور داد : تری ، یه جوری مجبورش کن وزارتو بده به من .

لودو نگاهی به لرد کرد و گفت : چی گفتی کچل ؟! وزارت ؟!

لرد با عصبانیت جواب داد : بله ، ابله وزارت .

لودو پرسید: یعنی من وزیرم ؟

لرد هم جواب داد : نه خیر تو الآن اینارو امضا می کنی ارباب وزیر می شن .

چشمان لودو برقی زد و لودو با همان چشمان براقش به لرد دستور داد : کچل بی خاصیت ، ناخن های پای اربابت احتیاج به سوهان کشیدن داره . در ضمن حمام آب گرمو واسم آماده کن .

مرگخواران با وحشت به پوست لرد که از شدت عصبانیت تغییر رنگ می داد نگاه کردند و در نزدیک ترین پناهگاه پناه گرفتند تا عکس العمل اولیه و ثانویه ی لرد را ببینند .

بار دیگر سایتی که دوست می داشتم. :)

پیام زده شده در: ۱۷:۱۴ جمعه ۱۴ مهر ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۱ پنجشنبه ۸ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۲:۵۴ چهارشنبه ۱۱ فروردین ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1174
آفلاین
لودو بگمن با حالت گیج و منگی گفت:هی کچل بیریخت!بیا اینجا؟
لرد ولدمورت با حالت ترسناکی نگاه کرد و چشم های قرمزش رو تا حد وحشتناکی باز کرد و با صدای زیری گفت:تو چی گفتیـــ؟
لرد ولدمورت با صدای زنونه ای ادامه داد:هوی!آودا کدا ورا
تری بوت گوش لودو رو کشید و اون رو به کناری انداخت و داد کشید:تو حقـــــ نداری با اون این کار رو....
تری سرشو پایین انداخت و گفت:منظورم این بود که اگه اون رو بکشین یه نفر دیگه وزیر میشه و شما نمیتونین وزیر بشین و تازه اون شما رو نمیشناسه.
لرد ولدمورت که از خشم سرخ شده بود گفت:اما اگه ارباب رو نشناسه دلیل نمیشه بهمافوق مافوق یه مرد به این زیبایی بگه کچل و بیریخت.

بلاتریکس در حالی که با سر حرف لرد ولدمورت رو تایید میکرد گفت:قبول دارم.قبول دارم.

در آنطرف شکنجه گاه لودو گوششو میمالید و به اون زن عینکی فوش میداد.در همون حال چشمش به یه چوبی افتاد و اون رو گرفت و با دیدن جرغه هایی که از اون خارج میشد خندید و گفت:چه باحال.
همون طور که بی هدف چوبدستی رو تکون میداد نگاهش به همون کچلی افتاد که چشم قرمز داشت.شنید که گفت:کروشیو.
وزیر سحر و جادو با لبخندی بر لب اون رو امتحان کرد:کروشیو.
طلسمی که از چوبدستی شلیک شد،به مردی خورد که به نظر میومد زامبی باشه.قیافه رنگ پریده و موهای به هم ریختش بیشتر شبیه یک هیولا بود تا آدم.مورفین گانت از درد جیغی کشید و نالید:آی!!
لودو با خوشحالی روی چند نفر دیگه هم این طلسم عجیب و غریب رو امتحان کرد.هر ثانیه مرگخواری به هوا میپرید و از درد مینالید.لودو در حالی که نخودی میخندید به تری بوت نزدیک شد و گفت:کروش...
زن قبل از این که اون بتونه این طلسم رو کامل به زبون بیاره اون رو در بغلش گرفت و گفت:حالت خوبه؟

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۵:۲۸ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۱

آستوریا گرینگرس old1

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۴ سه شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۸۹
آخرین ورود:
۱۷:۵۴ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 267
آفلاین
لرد کروشیویی به منظور تشکر به سمت بلا فرستاد و رو به سوروس گفت:
-این تسترالِ مانتیکورو بفرست بره وزارت خونه تا کسی شک نکرده.

لودو که بر اثر صدای بی روح لرد، موهای سرش سیخ شده بود، کمی سرش را چرخاند و با دیدن لرد منفجر شد:
لودو:
ارباب:
مرگخوارا:
لودو:
ارباب:
مرگخوارا:

لرد با چوبدستیش که به شکل کاردک درامده بود، لودو را از وسط زمین جمع کرد.
-الان داری به من میخندی؟
- واااااای تو چه را دماغ نداری؟
-تو؟!
لودو:

لرد نفس عمیقی کشید.
-کروشیو بلاتریکس ! کروشیو همه ی مرگخوارا ! چیکارش کردین اینو؟ تعطیل بود تبدیل به تعطیل رسمی شده . جواب بدیــــــــن !

بلاتریکس که به زحمت از جایش بلند شده بود، با ترس و لرز نگاهی به ریگولوس کرد.
-راستش...

و داستان را تعریف کرد و در کمال تعجب نه خبری از کروشیو بود و نه خشم!
-یعنی الان این بوقی هیچی یادش نمیاد؟
-نه ارباب.

صدای قهقه ی لرد به هوا برخواست .
-یعنی الان همه چی واسه ی وزارت من آمادس !

ایوان در حالی که آخرین تکه ی دنده اش را از روی زمین بر میداشت تا سر جایش بگذارد، پرسید:
-یعنی میخواین...؟!
-یعنی میخوام یه طلسمه فرمان خرج این کنم تا بره سر کارش تو وزارت خونه و فقط و فقط از من فرمان بگیره !

پیام زده شده در: ۱۰:۱۱ چهارشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۱

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
خلاصه:

مرگخوارا(هوگو ویزلی و بلاتریکس) قصد دارن برای آموزگاه مرگخواری از وزیر(لودو بگمن) مجوز بگیرن.لودو برای دادن مجوز شرایطی تعیین میکنه.ولی لرد و مرگخوارا که از شرایط راضی نیستن لودو رو به شکنجه گاه میبرن.ریگولوس اشتباها حافظه لودو رو پاک میکنه...

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

درحالکه ریگولوس منتظر دست کم آواداکداورایی از طرف بلا بود،بلاتریکس لبخندی به ریگولوس زد که باعث تعجب او و خشم رودولف شد.
-هی....ارباب کافی نبود، الان داری به جادوگرای متاهلم لبخند میزنی؟!

بلا بدون توجه به داد و فریاد شوهرش بطرف لودو رفت.
-هوووم...چه فکر خوبی.کاش زودتر همین کارو انجام داده بودیم.جناب وزیر لطفا این مجوز رو امضا کنین.

لودو که مشخص بود از دیدن چهره و موهای بلاتریکس بشدت متوحش شده با تعجب به تکه کاغذ نگاه کرد.
-جناب وزیر؟مجوز؟امضا؟!

بلا کاغذ را جلوی لودو گذاشت و قلم پر را به دستش داد.
-تو کاری به این کارا نداشته باش.امضا کن ببینم.دو هفتس وقت ما رو گرفتی.

لودو با حالتی گیج و منگ خطوط نا مفهومی را روی کاغذ کشید.با ورود لرد، بلا پیروزمندانه کاغذ را به او نشان داد.
-ارباب گرفتیم...بالاخره مجوزمونو گرفتیم.الان میتونیم این بی مصرف رو برگردونیم وزارتخونه.

لودو ناله ای کرد.
-وزارتخونه کجاس؟...بی مصرف کیه...

پیام زده شده در: ۱۶:۵۰ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
بیهوشی لودو چندان طول نکشید.هنگامی که بیدار شد از این که روی هوا غوطه ور شده و پرواز میکرد هول شد.سپس با طلسمی خودش رو پایین آورد و داد زد:کجا میریم؟
لودو از این که میدید همه اونا دارن به طرف شکنجه گاه میرن نگران شد و و دوباره تکرار کرد.
-کجا میریم؟
روفوس با پوزخندی گفت:خونه اقا شجاع.
بلا با بیتوجهی وردی رو زمزمه کرد که باعث شد لودو نتونه حرف بزنه.بعد با چاپلوسی زمزمه کرد:ارباب،میشه من قسمت کروشیو هاشو انجام بدم؟شاید شما خسته شین.
لرد تایید کرد.

چند دقیقه بعد:

شکنجه گاه ترسناکتر از همیشه برای لودو آواز میخواند.لودو به زور روی اون صندلی مخوف نشست و گفت:خواهش میکنم ارباب.
-کروشیو لودو.همین الان مجوزو مینویسی.
-ارباب چرا خشونت؟
لرد ولدمورت نگاهی به بلاتریکس کرد.به معنای "کار خودته.میتونی هر کاری باهاش بخوای بکنی.مجوزو میخوام.همین حالا."
بلاتریکس در حالی که با خودش فکر میکرد که چجوری لرد ولدمورت تونسته این همه حرفو تو یه نگاه به اون بفهمونه به لودو نزدیک شد و داد کشید:ایمپریو لودو.
ایوان که کنج شکنجه گاه نشسته بود نگاهی به در کرد و داد کشید:رفت!بیاین.
همزمان 30 طلسم مختلف به لودو اصابت کرد که بعضی هایشان برای باز کدن در بودن تا حرف کشیدن از انسان.

-کروشیو.
-آلوهومورا!
-اکسپلیارموس!
-دیفندو!
-استیوپفای!
-آبلیوی ایت.

بلاتریکس اعتراض کرد:اما مسئولیت شکنجه ردنش با من بود.کروشیو مرگخواران!
-بلاتریکس،دوباره بگو.کروشیو مرگخواران؟
-آره.من کروشیو دسته جمعی هم بلدم.نکنه بازم میخوای روف؟
روفوس ابدهنشو قورت داد و گفت:نه.بلاتریکس.لودو مال خودت.
مرگخوار های دیگر هم حرف روفوس رو تایید کردند.بلاتریکس با شادی لودو رو به هوش آورد و گفت:لودو بریم سراغ کروشیو.
-لودو کیه؟
-مسخره بازی در نیار.
-کروشیو چیه؟تو کی هستی؟این جا کجاست؟
بلاتریکس گفت:کدوم احمقی آبلیوی ایت به این زد؟
ریگولس با کمرویی دستشو بالا آورد!

تنها گیاهِ سیاهِ فتوسنتز کننده ی بدون ریشه ی گرد، با ترشح مواد گازی سیاه از واکوئلش. چرا ایمان نمی آورید؟

پیام زده شده در: ۱۵:۵۵ چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۱

پروتی پاتیل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ چهارشنبه ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۱۰ یکشنبه ۲ مرداد ۱۴۰۱
از آغازی که پایانم بود...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 483
آفلاین
لودو که با آخرین حرکت ارباب سخت ترسیده و تحت تاثیر قرار گرفته بود چند قدمی عقب عقب رفت .لرد و مرگخوار ها هم به لودو نگاه می کردند و منتظر مجوز بودن .لرد که کم کم داشت حوصله اش سر می رفت گفت:
خب؟
-خب چی ارباب؟
ارباب سرش رو بالا آورد و گفت:احمق مجوز.
لودو وقتی نگاه ارباب رو دید آب دهنش رو قورت داد و با ترس کفت:آهان .بله ارباب .
سپس برگه ی سفیدی برداشت و شروع کرد به نوشتن مجوز اما یکدفعه دست از نوشتن کشید و گفت :ارباب من نمی تونم.
لرد یکدفعه چوبدستیشو بالا آورد و گفت:کروشیو لودو.
لودو روی زمین غلط میزد و جیغ می کشید .لرد چوبدستیشو به سمت دیگری گرفت لودو هم از جاش بلند شد.
لرد که هنوز عصبانی بود گفت:حوصلمو سر بردی.
سپس به بلا گفت:بلا اینو با خودمون می بریم .
-چشم ارباب.
بلاتریکس به سوی لودو رفت و با طلسمی اونو بیهوش کرد سپس همه ی مرگخوار ها به همراه وزیر سحر و جادو از وزارتخونه خارج شدند.

قدم قدم تا ‏ روشنایی، ازشمعی در تاریکی تا نوری پرابهت و فراگیر!
می جنگیم تا آخرین نفس!!
می جنگیم برای پیروزی!!!‏
برای عشق!!!!‏
برای گریفیندور.

پیام زده شده در: ۲:۳۸ دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۱

پروفسور.ویریدیان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۷ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۱
از قبرسون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 235
آفلاین
لودو یه کاغذ میاره و شروع به نوشتن میکنه . آخرشم زیر مجوزو امضا میکنه بعد یهو از وسط جرش میده.

ارباب : چه غلطی کردی ؟

لودو : من نمیتونم . وجدان کاریم بهم اجازه نمیده.

ارباب : آها .بلا میای بازی ؟

بلا : چه بازی ؟

ارباب : بازی خونه سازی ( )

نیم ساعت بعد

ارباب لودو رو تبدیل به هزاران قطعه ی لوگو کردن و با هم دارن خونه میسازن نجینی هم که گرهش شل شده

واسه تلافی هروق ارباب خونه می سازن قبل از اینکخ تموم بشه با دمش خونهه رو خراب میکنه

اون طرف بلا سرانجام خونه ی بلندی می سازه که به لطف دوستان خراب میشه

ارباب : خب بسه بعد همه ی قطعه ها رو میچسبونه به هم و لودو تشکیل میشه

پیام زده شده در: ۱۷:۱۹ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱

فنریر گری بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۲۱ دوشنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۴۳ دوشنبه ۹ دی ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 127
آفلاین
لرد به سمت لودو رفت و روی صندلی چرمی مهمان؛ جلوی میز لودو نشست و پاهاشو انداخت رو پاش. باقیه مرگخوارها هم وارد اتاق شدن و دور تا دور اتاق به صورت نیم دایره ای وایسادن. لودو هرچی سعی کرد نتونست لبخند مصنوعی ای برای این موقعیت تحویل بقیه بده، برای همین با ترس روی صندلی نشست و گفت:

- اوه، چه افتخار بزرگی....نصیب من شده!

لرد دستش را داخل رداش میکنه و لودو از ترس مثل فنر از روی صندلی بلند میشه! لرد مجوز رو که حالا بر اثر ارباب ارباب گفتن ها کاملا به شکل یه ورق سفید اومده بود میندازه روی میز لودو و میگه:

- من یه مشکلی دارم لودو.

لودو با ترس زیر چشمی نگاهی به پنجره میکنه تا ببینه میتونه خودش رو از اون تو پرت کنه بیرون یا نه. صدای لرد اما اونو از فکر در میاره:

- چه وزیر باهوشی داریم. یعنی بعد از این همه وزارت هنوز نفهمیدی که اینجا زیر زمینه؟ یادت نگرفتی این پنجره ها الکی هستن و با جادو درست شدن؟ بیخود به فکر بیرون پرت کردن خودت نباش!

لودو که میفهمه کاملا گرفتار شده با ترس شروع به صحبت میکنه:

- ارباب، خیلی خوشحال شدم که...شما رو اینجا دیدم. میگم که خب...شما دستور میدادین من خدمت میرسیدم. چرا شما زحمت...

لرد که از صحبت های لودو خسته شده بود کروشیویی به سمت لودو میفرسته و بعد دوباره به کاغذ اشاره میکنه و میگه:

- هوم. منو ارباب صدا کردی. ولی تا جاییکه یادمه گفته بودی نباید من رو ارباب صدا کنن. میبینی که. مجوزمون تبدیل به یه تیکه کاغذ پوستی بی مصرف شده.

بلاتریکس و هوگو دو قدم جلوتر میان و به لودو خیره میشن. از قیافه هاشون مشخصه که زیاد هم خوشحال نیستن. لودو که موقعیت رو خوب درک کرده بالاخره لبخند مصنوعی رو تحویل لرد میده و میگه:

- خ...خب چه کمکی از دستم بر میاد ارباب؟

لرد به جلو خم میشه و با صدای نه چندان آرومی میگه:

- بذار رک باشم. ما اومدیم اینجا که یا یه مجوز درست و حسابی بگیریم، یا تو رو با خودمون ببریم یه دوری باهات بزنیم. خیلی وقته نیومدی شکنجه گاه. گمونم دلت برای اونجا تنگ شده. میتونیم بریم اونجا و بیشتر گب بزنیم! البته اگه مجوزی که میخوام تا دو دقیقه دیگه روی میزت نباشه!

پیام زده شده در: ۱۷:۴۷ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۱

دافنه گرینگراسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
در راه هوگو با آرنجش به بلاتریکس سلقمه میزد.
- میگم،تو که هاگوارتزو دوس نداری،به ارباب بوگو مدیریتش مال من باشه.

بلاتریکس لسترنج که هیچ نتوجهی به هوگو نمیکرد گفت:ارباب...
هوگو با شوق فت:مرسی بلا!
- ارباب،این هوگو تنش میخاره.نه این که دستاش پودر شدن،نمیتونن بخارونن.من براش بخارونم؟
- هر چی میلته.

هوگو عقب عقب رفت.
- نه .نه.من اینقدر تو رو دوس دارم بلا!خواهش میکنم.بلاتریکس،نه!

لودو بگمن،اتاق خودش،همون وقت:

من نتونستم اون شرطه رو بگم.الان باید چی کار کنم؟اون شرط خیلی مهم بود.چی شد که یادم رفت؟نه.نه.نباید اینطوری میشد.خیلی بده.از این که ارباب بیاد اینجا و منو کروشیو کنه هم بد تره.
کروشیو پست شده از ارباب از سوراخ کلید لودو به سر لودو خورد.

-ممنون که یاد آوری کردین،ارباب.از کروشیو شما دیگه بدتر نیست.

لودو بگمن به خودش اومد و ادامه داد:این کروشیو از کجا اومد؟کی اونو فرستاد؟باز این منشی احمق گذاشت بیان تو؟ این بار کی مهمونمه؟
سوسکی که در آستانه له شدن در زیر پای لودو بود،پرواز کرد و با زبان بیزبانی لودو رو مجبور کرد که به در نگاه کنه.در باز شد.لرد سیاه با جمعی از مرگخواران،روبروی لودو ایستاده بود و به او نگاه میکرد.لرد سیاه به طرف لودو حرکت کرد.

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ جمعه ۱۷ شهریور ۱۳۹۱

پروفسور.ویریدیان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۷ شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۱
از قبرسون
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 235
آفلاین
همه به سمت وزارتخونه رفتن جلوی در یکی جلوشونو گرفت

یکیه : هوی کچل لندهور از پشت کو ه اومدی الان تعطیله

ولدی به روفوس اشاره میکنه که به هوگو اشاره کنه که به بلا اشاره کنه که مرده رو محو کنه

بلا اول انگشتای هوگجو رو داغون کرد چون فک میکرد هوگو منظور بدی داره

بلا : مگه خودت خواهر مادر نداری

ارباب که میبینه این طوریه خودش نکهبانه رو پودر میکنه بهد چوبدستیشو میگیره سمت دسای هوگو

هوگو: ارباب ممنونم که دسمو درس میکنین

ارباب : درستش نمیکنم مرگخواری که نتونه8 منظور اربابو برسونه اینطوری میشه

و دو تا دس هو گو رو پودر میکنه

ارباب خب حالا میریم تو و بگمنو می دزدیم میاریم از ش پذیرایی (منظور هس ) میکنیم

بعدش مجبورش میکنیم همه ی مجوزارو امضا کنه دامبلو هم زندانی کنه مدیریت هاگوارتزو هم از اسنیپ

می گیریم میدیم به بلا

ارباب پس از سخنرانی آبخوردند و به سمت وزارتخانه روان شدند

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.