هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۷:۳۸ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
سلام

خواستم به اطلاع برسونم که کورمک مک لاگن در تیم گریفیندور شخصیتشو عوض کرده (تايبريوس مك لاگن) لیست رو در صورت امکان ویرایش کنید که برای تیم های دیگه مشکلی پیش نیاد !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲:۰۷ دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام

هوووم ... فکر می کنم اشتباهی صورت گرفته. سوژه ی هیچکدام از رول های بازیکنان تیم هافلپاف در بازی با اسلیترین بر اساس شخصیت مورگانا لی فای نیست، در هیچ پستی از مورگانا به عنوان یک بازیکن اسلیترینی یاد نشده و در هر شش پست جز یکبار اسمی از مورگانا نیمده!

اون یکبار هم که استفاده شده در رول آنتونین دالاهوف هست که هیچ ربطی به سوژه اصلی یا فرعی نداره!

چقدر بزرگ نمایی می کنید. بیشتری سوژه های هافلی ها حول شخصیت مورگانا میچرخه؟؟!! مری جان توهم زدیا!

مدیر اگر مایل بود پست های بازیکنان تیم هافل رو چک کنه ... اصلا این چیزی که میگن نیست!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۶ یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
سلام

ایگور عزیز می خوام ببینم لیست مری باود برای کوییدیچ مورد قبوله؟

من نمی دونم اسم این کار چیه.ولی خودم بهش می گم عدم هماهنگی با مدیریت!

درخواست دارم خانم باود لیست نهایی تیمشون رو مشخص کنن و این قدر مارو سر درگم نکنن.به هرحال اعضای تیم ما هم می خوان پستاشون رو اماده کنن و اینطوری اصلا نمیشه و باید بیست تا ویرایش بخوره.

دوم این که یادمه وقتی من درخواست کردم مورگانا جانشین شناسه قبلیشون نارسیسا بشه شما فرمودید که این کار تا یک هفته بعد از شروع مسابقات اول صورت می گیره.پس من دلیلی نمی بینم که هافلی های عزیز از اسم مورگانا استفاده کنن چون هنوز یه هفته از مسابقات اول نگذشته بود.

در نتیجه به هیچ عنوان کسر امتیازی در این باره برای اسلی نمی پذیرم. اگه قرار بود کسر امتیازی هم بشه باید از پستای هافل بشه که ضد این حرف عمل کردن نه پست های اسلیترین. به هرحال به نظر من از هافلی ها هم نباید کم بشه چون مطمئنا ایشان هم هرروز این تاپیک و جواب های شمارو چک نمی کردن. ای کاش شما یه اطلاعیه به کاپیتانشون می دادین حد اقل.

به هرحال من به هیچ عنوان کسر امتیازی رو نمی پذیرم و به شدت اعتراض می کنم.

و در اخر من باید به بازیکنان تیمم بگم که لیست جدید ریون چیه؟ ظاهرا لیست کمی تغییر کرده. ظاهرا فقط میشه یه بازیکن تغییر داد. بعدم مری عزیز شما که همش میگی هماهنگی نداشتن توی کوییدیچ اخه پس چرا بدون هماهنگی با مدیریت لیست تیم رو تغییر می دین؟

لیست قبلی :

نقل قول:
مهاجمان: ليلي لونا پاتر ، لونا زنوفيليوس لاوگود، زنوفيليوس لاوگود
مدافعين: بادراد ريشو(C) ، گلگومات
دروازه بان: آلفرد بلك
جستجوگر: ويولت بودلر
---
ذخيره: چوچانگ و گابریل دلاکور

لیست جدید :

نقل قول:
مهاجمان:ليلي لونا پاتر ، لونا زنوفيليوس لاوگود، زنوفيليوس لاوگود

مدافعين: بادراد ريشو، گلگومات

دروازه بان: آلفرد بلك

جستجوگر: گابریل دلاکور

ذخيره: چوچانگ و هلنا ریونکلاو

ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۴ ۲۳:۱۸:۵۳

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۰:۳۸ یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
این رو نمیدونم اسمش رو باید گله مندی گذاشت یا انتقاد و یا ...

وقتی داشتم پستهای بازی قبلی رو میخوندم در بازی اسلیترین و هافلپاف ، بیشتر اسلیترینی ها اسم مورگانا لی فای رو که جایگزین نارسیسا مالفوی شده بود رو تغییر نداده بودند و سوژه هاشون بر همون اساس بود .

در صورتی که هافلپافی ها برعکس بیشتر سوژه های خودشون رو حول شحصیت مورگانا قرار داده بودند .

گرچه فکر مینم بابت این نا هماهنگی باید از یکی از این دو گروه امتیاز کم میشد اما من خودم امتیاز رو کسر نکردم ...

منتهی از دوستان ناظر و یا مسئول کوییدیچ گروههای دیگه میخوام که اسامی بازیکنانشون رو با تغییرات رخ داده در تاپیکی که براشون در نظر گرفته شده ارسال کنن تا دیگه شاهد چنین ناهماهنگی هایی نباشیم .

ویرایش :

راستی من پست بتی رو باز کردم ، البته این یکی که توی دفتر مدیریت بود ، فکر میکنم چارلی هم با این یکی مشکلی نداشته باشه ...

و این موضوع که لطف کنین به اعضای گروه دیگه تذکر بدین که وقتی به مشئله ای اعتراض دارندروی حرف زدن و دلایل آوردنشون کمی بیشتر دقت کنن ... همونطوری که دوست عزیزمون پیوز گفت نمرات ریون توی درس پرواز بیشتر شد ، منتهی من دلیلی بر جانبداری آنیت نمیبینم ، همانطوری که دیده میشه نمرات دروس دیگه ای که آنیت نمره گذاری کرده برای ریون هم پایین وشاید پایین تر از دیگر گروهها بوده باشه ... منتهی هیچ دلیلی بر جانبداری نیست .

راستی اگر برای تدریس دروس کلاس عمومی کسی نبود من بدم نمیاد یک جلسه دیگه هم داشته باشم .

بازم راستی :
اسم تاپیک کوییدیچ ما رو تغییر بدید به ریونکلاو ... اینطوری بنظرم درست تره

مرسی ! مری !

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۴ ۱۸:۰۹:۱۵
ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۴ ۱۸:۲۸:۱۶

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱۶:۲۱ شنبه ۳ اسفند ۱۳۸۷

بتی بریسویت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۶ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ شنبه ۱ فروردین ۱۳۸۸
از یه جای دنج
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 101
آفلاین
سلام
آقا نظر به اینکه یه بخشی از دعوا سر منه ، ما هم پا برهنه می پریم بین دعوای شما (با اجازه البته!)
به نظر من اون پستی که 18 امتیاز گرفته و من نوشتم همون 18 خیلی خوبشه! من فقط برای اینکه امتیاز گروه رو -ولو 3 امتیاز-بکشم بالا پستیدم و معتقدم خیلی هم چرت پستیدم!اصلا از همون اول من تو 5 تا کلاس دیگه شرکت کردم و نمی خواستم توی پرواز شرکت کنم چون هیچی برای نوشتن به ذهنم نمی رسید. ولی وقتی دیدم فقط یه نفر پست زده گفتم حالا ما هم بنویسیم،فوقش نمره کم می گیریم!
کل قضیه همین بوده . حالا اگه پیوز فکر می کنه حق من بیشتر از 18 هست ، نظر لطفشه ؛ولی من اعتراضی ندارم . آخه خداییش سوژه سخت بود واسه یه تازه وارد مثل من! دیگه من زور خودم رو زدم و 18 گرفتم .
من فکر می کنم اگه آنیتا مثل بعضی از استاد های دیگه دلایلی که باعث شده به کسی نمره کم یا زیاد بده رو خلاصه توی همون کلاس می نوشت تا حرف و حدیثی باقی نمونه خیلی خوب بود . حالا که کلاسای بعدی با پیوزه،باید دید چه می کنه....

یه چیز بی ربط اینکه ، کلاسای گروه سوم مثلا برای تازه وارداییه که می خوان رول زدن بیاموزن . سوژه هایی که آنیت میده برای مشق نوشتن خیلی واسه یه تازه وارد سخته . البته منظور از مشق ، تکلیف با کیفیته نه مثل پست پرواز من!
نمیشه وقتی استاد نمیاد یکی دیگه استاد جایگزین باشه که سوژه های راحت تر بده؟ البته قصد جسارت به آنیتا رو ندارم ولی خداییش شما خودت رو بذار جای من . برات سخت نیست این سوژه ها؟ گناه داریم ما باب!

ویرایش شده توسط بتی بریسویت در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۳ ۱۸:۰۲:۵۷

[b]دامبلدوØ

پیام زده شده در: ۱۷:۵۱ جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
سلام!
يه سوال داشتم.
تاپيك كلاس شطرنج جادويي كه توي قلعه ي هاگوارتز توسط كينگزلي شكلبوت زده شده،جز كلاساي هاگوارتزه؟اگه هست چرا تو انجمن هاگ نيست؟
اگه هم مربوط به هاگ نيست چرا تكليفو تدريسو اينا داره؟!

نه هر تاپيكي كه تو انجمن هاگوارتز زده بشه و توسط من تاييد بشه و معلمش هم به طور رسمي از طرف هاگوارتز باشه جز كلاس هاي هاگوارتز حساب ميشه.

هر تاپيك ديگه اي ميتونه تو انجمن هاي ديگه باشه كه امتياز دهي بشه و همانند كلاس باشه و اينا ولي خب لزوما به هاگوارتز مربوط نيست و خب حتما ناظر اون انجمن اهدافي براي اون تاپيك داره!

موفق باشيد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۲۰ جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷

ليسا  تورپين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۷ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۵۴ پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۹
از زير بارون...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
سلام!
يه سوال داشتم.
تاپيك كلاس شطرنج جادويي كه توي قلعه ي هاگوارتز توسط كينگزلي شكلبوت زده شده،جز كلاساي هاگوارتزه؟اگه هست چرا تو انجمن هاگ نيست؟
اگه هم مربوط به هاگ نيست چرا تكليفو تدريسو اينا داره؟!

مرسي

ویرایش شده توسط ليسا تورپين در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۲ ۱۷:۲۸:۱۲

[b][color=0066FF] " تا دنیا دنیاست آبی مال ماست / ما قهرمانیم ج

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
راستش رو بخوايد وقتي امتيازات آنيت رو ميخوندم پيش خودم گفتم صد در صد اعتراض خواهيم داشت چون امتيازات كم بود و خب هميشه چه به حق و چي بي حق به امتياز پايين اعتراض ميشه!

------------------
پيوز عزيز اين اعتراض ها جاش دفتر اساتيد هست.شما اونجا پست هايي كه به نظرت امتياز زياد و كم بهشون داده شده رو بگو تا من همونا رو بخونم و نظرمو بگم.چون نميتونم برم كل كلاسو يه بار ديگه بخونم كه!:D

در ضمن يه مقدار آروم تر..اگر اعتراض پيوز بي مورد باشه خب از گروهش امتياز كم ميشه آنيت عزيز..نياز به اينقدر عصبانيت نيست!

موفق باشيد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۰۲ جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
من تمام پست هایی که زیر 20 گرفتن رو مطالعه کردم ! به عنوان مثال همون پستی که 18 امتیاز گرفت ! اولا شما بر چه اساسی 18 دادین ؟ به تکلیف اول چقدر دادین و به تکلیف دوم چقدر ؟؟؟؟!!!!

شخصا فکر میکنم هرکدوم دیگه از معلمان هاگوارتز بودن حداقل به اون پست 22 میدادن ! اون پست 25 امتیازی رو هنوز نخوندم متاسفانه ولی مطمئن بتی با شناختی که من از رولش دارم کمتر از 25 امتیاز بگیره خیلی هم عجیبه !!!

من نگفتم چون بقیه درس ها نمره میگیرن باید اینجا هم نمره بگیرن ! اما برام جالبه !! پست سدریک دیگوری در جلسه اول مراقبت از موجودات جادویی 20 امتیاز گرفته که شخصا خیلی ازش خوشم اومده بود و به نظرم فقط شیوه نوینی که در نگارش اون پست داشت خودش 25 امتیاز میگرفت ! وقتی پست خودم رو توی همون کلاس میزدم فکر میکردم سدریک به اندازه من یا حتی بیشتر امتیاز میگیره !

در ضمن چیزی که جالب توجهه اینه که تمام این افراد از همه گروهها فقط در کلاس شما اینقدر امتیازات کمی گرفتن ! من معتقدم که هرکس با توجه به معیار های خودش امتیاز میده اما این معیار ها هرچقدر هم متفاوت باشه نمیتونه اختلاف امتیاز رو در در کلاس به 12 برسونه !!!

در ضمن ... هیچگونه توهینی صورت نگرفته !!! من نیومدم شما رو به کاری متهم کنم یا بی اهانتی بهتون بکنم ! مخاطب صحبت منم اصلا شما نبودید (توهین یعنی من مستقیما با شما صحبت کنم !)

از مدیریت هاگوارتز تقاضا دارم مساله رو خودشون پیگیری کنند ! چون مطمئنم ایشون حتی اگر جریمه بسیار سنگینی هم برای من تدارک ببینن اونقدر قدرت و سابقه در رول دارن که به حقانیت حرف من ایمان داشته باشن !!!!

پ.ن : گريفيندور : 324
راونكلاو : 332
هافلپاف : 318
اسلایترین : 132

فکر کنم توی تابلو شنی بهتر باشه راون که بیشترین امتیاز رو داره اول بنویسید !!

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ جمعه ۲ اسفند ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
براي من خيلي جالب توجه هست كه پيوز عزيز بدون مطالعه ي پستها همچين اعتراضاتي ميكنن. چون مطمئنا اگر به اندازه ي 10 دقيقه وقت ميگذاشتن و پست ها رو بررسي ميكردن، همچين اعتراضيه اي رو نمي نوشتن.

پستها واقعا گويا هستند و اتفاقا بتي برسويت در جلسه دوم مراقبت 25 گرفتن و در جلسه دوم كوئيديچ 18 . فك ميكنم چنين تفاوت امتيازي دال بر اين باشه كه اغماضي صورتي نگرفته، چون مسلما در اون صورت هردو پست نمره ي كم مي گرفتن. ميتونيد پستشون رو بخونيد و متوجه نقاط ضعف پست ايشون بشيد.

و ربطي هم نداره كه چون همه درسا رو 24 ميگيرن، پس اينا رو هم بايد 24 بگيرن. همونطور كه هيچ دليلي نداره كه امپراطور تاريكي چون اكثر پستهاشون عالي هست، همه ي پستهاشون عالي و عاري از عيب باشن.

امتيازات بر اساس زحمت هاي دانش آموزان هست نه با توجه به گروهشون. و من اين اعتراض شما رو كه بدون مطالعه ي قبلي بوده رو توهين به خودم و زحمات 2 ساعته ي خودم براي امتيازدهي محسوب ميكنم.

و از مديريت محترم تقاضاي ديگري دارم:

اگر حرفهاي پيوز درست بودن كه خب هر چيزي خودتون صلاح ميدونين.

اما اگر اعتراض ايشون با واقغيت مغايرت داشت، خواهش ميكنم جريمه اي سنگين براي اين كارشون قرار بديد تا دومرتبه كسي " بدون مطالعه و دليل داشتن" به كسي همچين توهين هائي نكنن.

با تشكر.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.