هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱:۲۱ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
سلام استرجس
با توجه یه اینکه من چهارشنبه تدریس دارم و تو هنوز تاپیک تردیس من رو نزدی من خودم این کار رو کردم.

تصحیح می کنم

استرجس به کمک بیلز جونم تاپیک رو پیدا کردم و پست رو منتقل کزدم. ممنون.

ببخشید

بای

ویرایش شده توسط جیمز پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۳ ۸:۵۷:۵۱

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۱ سه شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۷

سیریوس بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۱۶ شنبه ۳ شهریور ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۷ شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۰
از تو چه پنهون آواره ام!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 422
آفلاین
سلام بر مدیر گل و بلبل!(شکلک قلب!)

می‌گم که من برای داوری این بازی اول چی کار کنم؟ دسترسی به تاپیک ندارم. شما معتمد سراغ نداری که پستا رو برام کپی کنه یا همچین چیزی؟

باز جویم روزگار وصل خویش...

پیام زده شده در: ۱۷:۱۴ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با توجه به برکنار شدن آنتونین من برای انجام وظیفه بازرسی به نمایندگی از گروه هافلپاف اعلام آمادگی می کنم !

من خودم بازرسی گروه هافلپاف رو به عهده گرفتم که بعدا مشکلی پیش نیاد !! کمتر از یک ماه هم به پایان ترم مونده ! موفق باشی !

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۲ ۷:۱۱:۴۷

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۷:۰۸ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
اشتباه از من بود و بابتش معذرت میخوام.

شمام موفق و پیروز باشی

پیام زده شده در: ۱۴:۳۲ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

یه خرده خودتو کنترل کن عزیز!جالبه که حتی نخوندی من چی نوشتم و سریع عکس العمل نشون دادی!من گفتم تو 29 تیر امتیازات جلسه دومی که در 15 تیر تدریس شده داده شده یعنی 14 روز تاخیر یعنی دو هفته کامل!!که هر بهونه ای مثل قطعی سایت هم بیاری قابل اغماض نیست چون طبق نقل قولی که از خودت در تابلوی اعلانات آوردم باید بعد از یک هفته امتیاز داده بشه!یعنی استاد پیشگوئی یک هفته تاخیر در ارسال امتیازات داشته!!

به خدا اگر فهمیده باشی منظور من از اون قانون چیه !!! شما داری میگی جلسه ی دوم در 15 تیر تدریس شده !!! داری میگی خودت امتیازش در روز 29 تیر داده شده !!! خب وقتی مهلت جلسه ی دوم تموم شه امتیازات جلسه ی دومو میدن دیگه !!!!!!!!!!
وای خدا !!!

نقل قول:

در بند 6 در همون اطلاعیه شماره 15 که مبنای امتیاز کم کردن منم بود نگفتی که امتیازات جلسه قبل رو همزمان با تدریس جلسه بعد بفرستید!!گفتی اگه بعد از یه هفته امتیاز داده نشد 10 امتیاز کم کنید.

مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز رو از ترم اول دنبال کنید !

نقل قول:

الان که این همه وقت از شروع ترم تابستونی گذشته داری قانونی که خودت نوشته رو نقض میکنی؟!اون قانون قشنگ مشخصه و کاری که الان داری میکنی تابلوترین مورد پیچوندن به نفع گریفندوره!تو اون قانون هیچ صحبتی از تدریس جلسه جدید نشده!!تو اون گفته شده باید امتیازات جلسه قبل یعد از یه هفته فرستاده بشه!کاری اصلا به تدریس جلسه جدید نداره.

برادر من زیاد شلوغش نکن ! این طوری باشه باید از همه استادا یکی 200 امتیاز کم کنیم ! چون همه بعد از یک هفته امتیاز وارد کردن ! وقتی قانون رو متوجه نمیشی من کاره ای نیستم !
بهتره همین الان که برکنار شدی منظور دقیق من رو متوجه بشی !

امروز جلسه ی سوم رو تدریس میکنم یک هفته فرصت دارم امتیاز جلسه ی دوم خودم رو بدم ! چه توی شرح امتیازات چه توی کلاس !

موفق و پیروز باشید .

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

در مورد پیشگویی باید بگم که من بیشترین تاخیری که در ارائه امتیازات داشتم یک ربع بوده ! استرجس عزیز توضیح داد و من نیاز نمیبینم مجددا توضیح بدم ! و گرنه میگفتم !

آنتونین عزیز ، چند بار به شما اعتراض شده ، هم توی شورا ، هم دفتر اساتید ، هم از طریق پیام شخصی به من و هم توی تالار خصوصی گریفیندور ! برادر من ، اینجا باید با دقت و صبر و حوصله رسیدگی کرد ، فرقی نمیکنه توی چه گروهی باشی ! بازرس یعنی کسی که وقتی چیزی مینویسه ، دیگه کسی چشم هاش چهار تا نشه ! این چیزی که شما نوشتی ، اصلا .... بیخیال !

در کل فکر نمیکنم شما بتونید اون طور که باید به بازرسیتون ادامه بدید و اگر لازم باشه و مدیر مدرسه لازم بدونن این مسئله توی شورا هم مطرح میشه تا به نتیجه برسه . فکر میکنم جدا شدن شما از بین بازرسین کار درستی باشه که استرجس عزیز هم گفت .

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۳۸ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
در ارتباط با پست مدیر در شرح امتیازات:

اول اینکه دشمنی ای وجود نداره،من طبق دو بند از قوانین ویژه ی بازرسین که خودت در اطلاعیه شماره 15 که مهم هم دونسته بودیش و همچنین گفته خودت که این ترم بشدت سخت گرفته خواهد شد عمل کردم.

بقیه موارد:
نقل قول:
تدریس جلسه ی دوم در 15 تیر انجام شده امتیاز جلسه ی اول در همون تاپیک کلاس پیشگویی ارسال شده ! توقع داشتی وقتی جلسه ی دوم تدریس میشه امتیازات جلسه ی دوم رو هم همون جا بزنن ؟ وقتی کسی پست نزده !!!!
امتیازات در 29 تیر ارسال شده چون 29 تیر تدریس جلسه ی 3 بوده و قبلش امتیازش داده شده !

در بند 6 در همون اطلاعیه شماره 15 که مبنای امتیاز کم کردن منم بود نگفتی که امتیازات جلسه قبل رو همزمان با تدریس جلسه بعد بفرستید!!گفتی اگه بعد از یه هفته امتیاز داده نشد 10 امتیاز کم کنید.

نقل قول:
در 29 تیر تدریس جلسه ی سوم تازه انجام شده !!!! وقتی کسی پست نزده چطوری امتیازات جلسه ی سوم زده بشه ؟ باید وقتی تدریس جدید صورت میگیره امتیاز جلسه ی قبل وارد بشه نه همون جلسه !
شما خودت حرف چپ و راست میزنی پایین نوشتی 7 مرداد تدریس میان ترم انجام شده اینجا نوشتی 5 مرداد ! وقتی تدریس جدید انجام میشه .... یعنی وقتی من پست میزنم به عنوان تدریس جدید باید جلسه ی قبلمو امتیاز بدم یا این جلسه ی جدید که هیچ کس پست نزده ؟؟؟؟؟؟

یه خرده خودتو کنترل کن عزیز!جالبه که حتی نخوندی من چی نوشتم و سریع عکس العمل نشون دادی!من گفتم تو 29 تیر امتیازات جلسه دومی که در 15 تیر تدریس شده داده شده یعنی 14 روز تاخیر یعنی دو هفته کامل!!که هر بهونه ای مثل قطعی سایت هم بیاری قابل اغماض نیست چون طبق نقل قولی که از خودت در تابلوی اعلانات آوردم باید بعد از یک هفته امتیاز داده بشه!یعنی استاد پیشگوئی یک هفته تاخیر در ارسال امتیازات داشته!!

نقل قول:
جواب من در همون پست شماره 513 در تاپیک دفتر اساتید ارسال شده بود که به دلیل خرابی سایت من مهلت ارسال پست های عقب افتاده تعیین کردم ! که 9 مرداد میشه چهارشنبه و منم تا چهارشنبه مهلت ارسال داده بودم !

خب این مشکلی نیست احتمالا حق با شماست و اون امتیازاتی هم که بابت این قضیه کم شدن ناچیز بود فک کنم حدود 10 یا 20 امتیاز بشه اما حرف اصلی سر تاخیر در ارسال امتیازات جلسه قبله.

نقل قول:
من نوشتم جلسه ی قبل !!! یعنی بعد از تدریس جدید امتیازهای جلسه ی قبل داده بشه ! (یا در تاپیک درس یا در تاپیک شرح امتیازات )

الان که این همه وقت از شروع ترم تابستونی گذشته داری قانونی که خودت نوشته رو نقض میکنی؟!اون قانون قشنگ مشخصه و کاری که الان داری میکنی تابلوترین مورد پیچوندن به نفع گریفندوره!تو اون قانون هیچ صحبتی از تدریس جلسه جدید نشده!!تو اون گفته شده باید امتیازات جلسه قبل یعد از یه هفته فرستاده بشه!کاری اصلا به تدریس جلسه جدید نداره.

در کل این کارت مثل اینه که علنا داری بنفع گروهت عمل میکنی در حالی که مدیر باید بیطرف باشه و وقتی به قانونی که خودت نوشتی پایبند نیستی و حالا داری یه تفسیر عجیب غریب ازش ارائه میدی انگیزه و رغبتی برای فعالیت بقیه گروهها میمونه؟!

پیام زده شده در: ۱۹:۲۷ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
عجب!!باب نیست؟چه جالب خوب شد گفتی.پرسی راست میگفت من نبودم.ولی الان اومدم و میتونم تدریس کنم.

ممنون ... موفق باشی !

ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۹ ۱۹:۳۰:۰۹
ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۰ ۷:۳۲:۰۲

پیام زده شده در: ۱۴:۲۹ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
به پرسی:

پپسی ببخشید ... پیرسی .... ببخشید ... پیری ....

چقدر حرص میخوری فشارت میره بالا ها ... من توی پست قبلی شما در مورد کلاس های تشویقی گفتم که تا آخر این هفته مشخص میشه که شد ...!

به جیمز:

میزارم چهارشنبه !

به آقای الیواندر :

ممنون !

به گابریل :

اگر باب نیومد تدریس به شما واگذار میشه !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۳ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
با سلام ،

میخواستم اطلاع بدم اگه میشه فنگ رو از لیست تیم کوییدیچ ریون کلاو حذف کنید چون دیگه این شناسه آن نمیشه .

و به جاش گراوپ رو جایگزین کنید . ( این مسئله رو حدودا چند هفته ی پیش هم به خودت گفته بودم ! نمیدونم چرا جواب ندادی ! )

ممنون.

نیازی به این کار نیستش اصلا چون شما لیست رو اول ترم تحویل میدید اصلا تغییر نمیکنه اون لیست در هر بازی از بازیکن ذخیرتون استفاده کنید!

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۹ ۱۴:۲۴:۰۷

[b]دیگه ب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.