هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ارتش الف دال,انتقادات و پیشنهاد ها
پیام زده شده در: ۱۸:۰۸ چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۸ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 388
آفلاین
سلام بر شما
خب فکر کنم بدونی که مدت زیادیه فعالیت نداشتی و تو مأموریت هایی که داده شد شرکت نکردی، از مأموریت هایی که اجباری بودن تا اونایی که نبودن. زمانی که کسی فعالیت نداشته باشه به مدت زیاد خود به خود از الف دال خارج میشه. ما اینجا سعی میکنیم به اعضا شیوه نوشتن رو باهم یاد بگیریم(توهین نباشه. من خودمم چندان بلد نیستم)
اگه میخواید تو این امر به ما کمک کنید خوشحال میشم دوباره عضو بشید.

پیام زده شده در: ۱۷:۰۳ چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۷

بانوی خاکستریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱:۲۹ سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۷
از هاگوارتز
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
سلام:
زنو من یه مشکل بزرگی دارم.شما الان لیست اعضا رو تو گالیون ها زدی ولی اسم من نیست.در حالی که من آخرین بار 306 امتیاز داشتم.می تونی تو این پست چک کنی.
می خوام ببینم رو چه حسابی میزنی اسم اعضا رو پاک می کنی برادر؟

ps:من آلیشیا اسپینت قدیمم

ویرایش شده توسط هلنا ریونکلا در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۳ ۱۷:۲۱:۲۰

One often meets his destiny on the road he takes to avoid it

پیام زده شده در: ۱۶:۳۶ چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
از آنیت ممنونم.بحث تمامه. اگه کسی مشکلی با من یا گرابلی پلانک عزیز داره تو مسنجر مطرح کنه.
اما چند تا نکته درباره خودم:
قبول دارید یک رئیس راجع به اعضای گروهش اختیار تام داره یا نه؟ و مگر من رئیس ارتش نبودم؟ خب چرا ایگور باید ادعای تعلق این ارتش به هاگوارتز رو بکنه؟ پس من احساس میکنم حرف درست رو زدم شاید کمی تند رفتم که از همینجا از همه معذرت میخوام
دوم راجع به سابقه ام، من قبلا با شناسه ریموس لوپین در سایت فعال بودم و خب هرکی بشناسه سابقه ام رو هم میدونه.
سوم راجع به دخالت دامبلدور در انتخاب معاون، ایشون کاملا حق داشتن جایگزین خودشون رو به من معرفی کنن و من هم تأییدشون میکنم و هیچ مشکلی نیست و راجع به انتخاب معاون توسط اعضا، اعضا میتونن کاندیدهاشونو بگن تو پیام شخصی یا مسنجر.
و آبرفورث و هرمیون عزیز، شما که بخاطر این موضوعات رفتید، این موضوعات بسیار ساده تر از اونیه که شما بخواید بخاطرش ارتش رو از هم باز کنید، اگه بخاطر منه من حاضرم برم چون برای ارتش ارزش قائلم، اگرم مشکلی با من دارید مطرح کنید تا درصورتی که میشد حلش کنیم.
ضمنا از حمایت هاگوارتز و محفل هم ممنونم و بزودی باباشونو در میارم. چون در آینده بودجه شدیدی نیاز دارم.(خنده شیطانی)
امیدوارم روابط بشه عالی دوباره نمونش من و آلبوس و جیمز و یه سری دیگه
لیست جدید اعضا رو هم توی گالیون ها میزنم. ضمنا آبرفورث و هرمیون عزیز شما رو از لیست خارج نمیکنم و اگه هنوز با این وضع میخواید برید اعلام کنید همینجا که امیدوارم اینطور نباشه

همین.

ویرایش شده توسط زنوفيليوس لاوگود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۳ ۱۶:۴۰:۲۲
ویرایش شده توسط زنوفيليوس لاوگود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۳ ۲۲:۴۶:۴۰

پیام زده شده در: ۱۳:۵۳ چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۷

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
اين بحث به نظرم خيلي بحث بيمورد و نالازمي بود. در حقيقت كمي هم بچگانه بود.

الف دال مال محفل نيست كه بره محفل.

مربوط به هاگوارتزه. اما نه در انجمن كلاسها.

اين انجمن " قلعه هاگوارتز" كه نمايان شد\ الف دال و مايتعلقش ميره اونجا.

همين.

اميدوارم بحثي نباشه.

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۲۳:۳۷ سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
نقل قول:
راجع به انتقال با خود آنیتا حرف میزنم ببینم نظر مدیر ایفای نقش چیه.

اگرچه فك ميكنم آنيت هم مثل من با انتقال اين تاپيك به محفل مخالف باشه ولي مسووليت اين تاپيك با من هست.اگر مديران تصميم بر انتقالش بگيرن و اين كارو بكنن بايد دنبال ناظر جديد براي هاگ هم بگردن.من فك ميكنم با صحبت هاي اوليه اي كه با مديران كردم اونها تو كار من دخالت نميكنن و منم تصميم گرفتم تو كار اونها تا جايي كه مربوط به خودم ميشه دخالت نكنم!

بنابراين اين تاپيك تا وقتي من هستم به هيچ جا منتقل نميشه..هر موقع من رفتم خواستيد منتقلش كنيد!

----------------
و اينكه جيگر..تو يه جامعه متمدن و دموكرات بر اساس زور كار نميكنن.اينكه شما مدير اين گروه هستي و حق هر كاري رو داري از هيچكس پنهان نيست و حق هم با شماس و منم ازت حمايت ميكنم ولي توجه كن كه يه جامعه يا گروهي زماني موفق خواهد بود كه بر اساس زور پيش نره و با بحث و بررسي اعضاش كه تشكيل دهنده اون گروه هستن به موفقيت ميرسه!

اميدوارم دليل استعفاي دو تن از اعضاي خوب الف دال رو بررسي كني و به دنبال حل مشكل باشي..اينكه بگيم همينه كه هست..نميخواي خوش اومدي جالب نيست به نظرم!

موفق باشيد!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۵۸ سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از لرد سیاه اطاعت میکنم
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام
من همونطورکه آلبوس گفت رئیس خواهم بود و گرابلی پلانک معاون من خواهد بود و نیازی به دخالت مدیر مدرسه نیست.
زمانی گفته میشد آلبوس ایشون رو رئیس کرده که رد شد و حالا گفته میشه من باید انتخاب کنم که من رسما میگم به هیچ وجه ایشون رو جایگزین خودم نمیکنم. ضمنا اون رفتن من هم به دلایلی بود که رفع شد و الان هیچ مشکلی نمیبینم.
بهتره این بحث تموم بشه. از گرابلی،آلبوس سوروس و ایگور میخوام این بحث رو ادامه ندن .راجع به انتقال با خود آنیتا حرف میزنم ببینم نظر مدیر ایفای نقش چیه.
اما راجع به انتخاب معاون توسط اعضا باید بگم اعضا میتونن کاندید برای معاون دوم رو به من پیام شخصی بزنن و من هم درصورتی که ایشون رو مناسب دیدم به عنوان معاون دیگر منصوب کنم.

ویرایش شده توسط زنوفيليوس لاوگود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۲ ۲۳:۰۰:۴۸

پیام زده شده در: ۲۲:۲۶ سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
در رابطه با ارتش دامبلدور و روابط اون با محفل یا مدیریت مدرسه تمام حرف های مری باود کاملا درسته. ارتش دامبلدور زیر نظر رییس خودش فعالیت می کنه و هیچ ربطی به شخص مدیریت مدرسه نداره و از طرفی ارتش دامبلدور زیر مجموعه ی محفل ققنوس هم نیست اما در محیط سایت هنگامی که ارتش دچار هرج و مرج بشه ایگور به عنوان ناظر انجمن این اختیار رو داره هرگونه دخالتی این وسط بکنه و حرف اون هم بر بقیه اولویت داره. حق هم داره، ایشون ناظر این انجمنه و وقتی بی نظمی در هرجای این انجمن ایجاد بشه باید رسیدگی کنه، این موضوع خیلی مشخصه!

زنفلیوس عزیز زمانی که این پست زده شد شما کجا بودی؟ در این پست اسم شما حتی به عنوان عضو عادی هم نیست!

سه نقل قول و بدون شرح !

نقل قول:
من اینجا جزو معاونین بودم و الان نیستم.
در نتیجه وقتی اومدم بیرون یک نفر رو به جای خودم معرفی کردم.
زنوفیلیوس عزیز اون موقع گفت من وقت ندارم و می خوام برم در نتیجه موند فقط ویهلمنا. بعدش دوباره با زنوفیلیوس صحبت کردم و ایشون قبول مسئولیت کردن.

من اون موقع هم که اینجا بودم معاون بودم پس جانشینی که برای خودم معرفی کردم هم معاونه و رئیس هنوز هم زنوفیلیوسه.

نقل قول:
اول از همه من طبق صحبتی که با آلبوس عزیز داشتم، ایشون به من گفتن که تو رییسی نه معاون.

نقل قول:

من همینجا جا داره ابتدا از زینوفلاس عزیز به خاطر زحمات فراوانشون تشکر کنم. متاسفانه ایشون به دلیل مشکلات زمانی که دارن دیگه نمی تونن در الف دال به عنوان سرپرست فعالیت کنن.

اینجانب مفتخر شدم تا توسط جناب دامبلدور(مد ظله عالی) به پست ریاست الف دال منصوب شم و در خدمت شما باشم.

از دو سال پیش شروع می کنم، هنگامی که سدریک دیگوری سابق، رییس وقت الف دال از ارتش رفت بهترین عضو گروه یعنی آلیشیا رو به عنوان جانشین انتخاب کرد. آلیشیا هم قبل از رفتنش ویولت و سوروس اسنیپ اون زمان رو معرفی کرد. سوروس اسنیپ در روزی که رفت معاون خودش یعنی سارا اوانز رو به عنوان رییس بعدی منصوب کرد و سارا هم در زمان رفتنش ریموس سابق یعنی همین زنفلیوس رو انتخاب کرد. شباهتی که در انتخاب رییس طی دو سال اخیر در ارتش دامبلدور مشاهده میشه دو چیزه:

1.رییس آینده ارتش توسط رییس وقت مشخص میشد.

2.رییس آینده ارتش یا معاون ارتش بود و یا یکی از بهترین اعضای گروه یا بهتر بخوام بگم سابقه داشت!

اما متاسفانه زنفلیوس شما سنت دو ساله در انتخاب ارتش رو کاملا زیر پا گذاشتی پس ایگور کاملا حق داره دخالت کنه برای رفع بی نظمی بوجود آمده ! رییس فعلی (!) ارتش هیچکدام از ویژگی های بالا رو نداره. شما که خودت میگی مخالف بودی، حتی پست معرفی ایشون رو هم نزدی از طرفی هیچگونه سابقه ای هم نداره پس هم ایگور هم اعضای گروهت حق دارن اعتراض کنن!

شما باید در مقابل این کوتاهی پاسخگو باشید. اگر نمیتونستی به عنوان رییس ادامه فعالیت کنی در ارتش همونطور که سارا اوانز در آرامش تمام و بدون هیچ جنجالی شما رو منصوب کرد یکی از اعضای گروهت رو به عنوان رییس بعد انتخاب می کردی و میرفتی! نه دامبلدور نه ایگور نه مدیر ایفای نقش و نه عله حق دخالت نداشتن و نظر شما مهم بود! ولی حالا که این کار رو نکردی دیگه نمیتونی به ایگور خرده بگیری چرا دخالت می کنی! اینو هم بگم که ایگور به عنوان مدیر حق نداره در ارتش دخالت کنه ولی در مقام ناظر انجمن کاملا حق دخالت داره چون شما توانایی حل این مشکل رو نداشتی و انجمن ایشون هست که ضربه خورده و دچار بی نظمی شده!

سه تا مورد بسیار ساده که باز هم میگم:

1. بر طبق کتاب ارتش دامبلدور یک گروه کاملا مستقل و وابسته به هیچ حزب و گروهیه که در هاگوارتز فعالیت می کنه در نتیجه ارتش به هیچ جا منتقل نخواهد شد. این حرف من نیست! مطمئن باشید هم ایگور هم مدیر ایفای نقش تایید می کنن!

2. مسئولیت انتخاب رییس بعدی ارتش بر عهده رییس قبلی هست و هیچ شخص دیگه ای حق دخالت نداره و در صورتی که رییس ارتش این توانایی رو نداشته باشه یا کوتاهی کنه با توجه به بی نظمی که حتما بوجود میاد ناظر انجمن کاملا حق دخالت داره!

3. تا وقتی که رییس ارتش استقلال فکری و اجرایی خود و گروهش رو حفظ کنه و کاری مغایر با قوانین سایت نکنه، حرف خودش بر حرف کل اعضای سایت اولویت داره و تمام حرف هایی که مدیر مدرسه یا مدیر ایفای نقش یا دامبلدور یا هرکس دیگه میزنه صرفا در حد پیشنهاد خواهد بود در غیر اینصورت چنین مشکلاتی پیش میاد!

پست پایینی ایگور هم کاملا درست و منطقی هست و حرف های بالای من رو تایید می کنه!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۱۱/۲۲ ۲۲:۳۸:۳۳

پیام زده شده در: ۲۲:۱۰ سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
1-من خودم كلي درگيري دارم و مديريت هاگوارتز رو هم دارم از برنامه هاي زندگيم ميزنم و اصن وقت لاگين كردن تو جادوگران رو هم نداشتم.اينكه شما ميگيد من اومدم كه دخالت كنم تو الف دال و حرف،حرف من باشه و اينا واقعا در حقم نامرديه!

2-من ناظر اين انجمن هستم و اين تاپيك ها هم زير نظر من هست.من دو ترم پيش هم با اين تاپيك رو به رو بودم و اصن دخالتي توش نميكردم.چون اون موقع سارا اوانز مدير اين ارتش بود و خيلي مقتدرانه و با برنامه كامل كارهاش رو انجام ميداد و اصن نيازي نبود من دخالت كنم..منم وقتم رو دوست داشتم و دارم و دخالت نميكردم بيخود!

اما در حال حاضر الف دال به نظر من دچار مشكل شده.اول اينكه من به گوشم رسيده كه آلبوس عزيز در مقام رياست محفل مدير و معاون عوض كرده و دخالت كرده تو اين گروه.دوم اينكه يه سري از تغيير معاون ناراحت شده بودن و حقم داشتن!

به نظر من رئيس و معاون اين ارتش بايد توسط اعضاش انتخاب بشه چون يه گروهيه كه كارش با اعضاشه و رابطه مستقيم داره و اينكه مديرش فقط نقش هماهنگ كننده رو داره و هيچ امكان ديگه اي بهش اضافه نميشه!

بنابراين در صورت اينكه لاوگود عزيز مدير اينجا بمونه و البته معاون ايشون هم توسط اعضاش انتخاب بشه مشكلي پيش نمياد.اگر اين درگيري ها ادامه پيدا كنه مجبور ميشم به صورت ديگه برخورد كنم با اين تاپيك!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۴۲ سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
من یک سری حقایق رو بگم ، گرچه وظیفه من نیست منتهی بد نیست برای دوستان یک روشن سازی بشه !

اولاً در مورد مدرسه !
الف دال هیچ وقت زیرمجموعه مدرسه نبوده و فکر نمیکنم بخواد باشه ، نه توی سایت و نه تیو کتاب ، بلکه این دو گروه همیشه مخالف همدیگه بودن و در اکثر موارد با هم تداخل هم داشتن ...

حالا اینکه ایگور لطف کرده و از این گروه حمایت میکنه لطفشه ، اما هیچ حقی برای ریاست در گروه نیست و واقعاً اگر مزاحمتی برای هاگوارتز دیده میشه بهتره از مدیران خواهش کنن این گروه از هاگوارتز خارج بشه که فکر میکنم خودشونم خواستار همین هستن .

اما در مورد محفل !
درسته که این دو گروه اهداف یکسانی رو دنبال میکنن ، اما نه تیو کتاب و نه توی سایت هیچ وقت الف دال زیرمجموعه محفل نبوده ! بلکه در کنار هم کار میکردن چه بسا توی سایت در اکثر موارد این دو گروه با هم مشل هم داشتن و در زان ریاستهای مختلف درگیری هاییی برای جذب افراد هم داشتن !
گرچه آخرش فکر میکنم اینطوری بود که هر وقتی عضوی میخواست توی محف بره بایستی توسط الف دالی ها تایید میشد که چنین چیزی هم برداشته شده !

حالا اینکه جیمز عزیز دارن از این گروه حمایت میکنن بازم لطف ایشونه !

در مورد شناسه ها هم که مورگانا گفت ... اگر کسی اینجا حقی داشته باشه در حال حاضر من مداخله زنوفیلیوس و آلبوس فعلی رو درست میبینم . چون سابقه عضویت در الف دال رو دارن ... هیچ ربطی هم به سابقه در سایت نداره !

اما اینم به زنوفلیوس بگم که گرابلی وقتی اومده که هیچ حرکتی توی الف دال دیده نمیشد ، پس همین که اینجا داره الان پست میخوره باید از ایشون ممنون بود !

به وضوح هم معلوم شد که گرابلی رو برای کمک آلبوس به عنوان جانشین خودش فرستاده و ایشون میتونن به عنوان معاون به شما کمک کنن ...

مگر اینکه کسی از روی امتیازاتش بخواد با این دو نفر مخالفت کنه که آن وقت میشه چندین امتیاز آور رو معرفی کرد که کلاً ملت همه بیخیال شن .

اما به کسایی هم که استعفا دادن توصیه میکنم اینجا پستی ارسال نکنن ، شما با چیزی مخالف بودین و استعفای خودتون رو دادین ، اگر صحبتی بود باید قبل از استعفا زده میشد ...

اگر هم با لحن صحبت کردن شخص مشکل دارین بهترین کار رفتن به تاپیک نحوه است ...

پ.ن : بازم میگم این فقط گفتن یک سری چیزایی بود که فکر میکنم نادیده گرفته میشد وگرنه تصمیمات با خودتونه .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۱:۲۳ سه شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۷

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
بااااااااااااووووووووووووووووشه منم الان فهمیدم

اوکی بازم با حذف اون تیکه که راجع به عضویت ایشون و سابقشون گفتم بقیه موارد کامل به قوت خودش باقیه.

زلم زیمبو جونیور برو ببین چی گفتی خودت قضاوت کن.

مورگانای عزیز از شما هم خیلی ممنونم جونیور

seems it never ends... the magic of the wizards :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.