هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   4 کاربر مهمان

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۱۴:۰۸ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
متاسفانه تا کارد به استخون مردم نرسه در هیچ جامعه ای،افرادی که در راس قرار دارن چشمانشون رو باز نمیکنند.
اول در مورد مدیریت آنیت من لازمه اینجا خلاصه عرض کنم زحمات و طرز برخورد آنیت با همه ما ستودنی بوده و هست و هیچکدوم از ما نمیتونیم زحمات بی نظیر آنیت رو انکار کنیم.من پیام شخصی که خودم زدم و نوع جواب آنیت رو منتشر میکنم تا ببینید کی رو از داست دادیم و الان کجا هستیم.

در مورد صحبت های آرشام من اونموقع نبودم تو سایت،یعنی فعال نبودم اما به خوبی پست همه دوستان رو در تایپیکی که خود هری پاتر زدن رو خوندم.دوستان هم بخونند در همونجا هم با وجود اینکه 90% جواب مخالف به بسته شدن شناسه آرشامر داده بودند،انتونین عزیز جواب موافق دادند.ببینید،ریشه در کل برخورد ایشون داره.این عیب نیست هرکسی متاثر از هر چیزی تو این دنیا اخلاق خاصی پیدا میکنه اما خوب عموما اینگونه افراد مفید برای مدیریت نیستند.

ببینید دوستان،ایگور داره میره مورگانا رفت خیلی از ماها میریم.و این رو به یاد داشته باشید که اگر من نوعی یا ایگور نوعی نباشیم وجود شما در این سایت از بین میره.شما هستین تا به ما خدمت کنید به سایتی خدمت گنید که براتون عزیز هست نه اینکه بیاید همه رو برنجونید.
تعریف مدیریت رو اشتباه متوجه نشدید؟

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۴:۱۳:۵۶

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۳:۲۹ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

آرشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۵۹ چهارشنبه ۲۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۱۸:۵۰ یکشنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۲
از دهکده ی هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 418
آفلاین
گوشه ای از سخنان آنتونین:

نقل قول:
من در مورد کاندیدهای دیگه صحبت نمیکنم

نقل قول:
مزید بر علت شد که من فکر کنم نمیتونی مفید و تاثیرگذار باشی در انتخابات

نقل قول:
ولی مام اگه احساس کنیم لازمه مطابق عمل شما عکس العمل نشون میدیم.

نقل قول:
در مورد پست نزدن مدیرا در ستادها دقیقا برعکس چیزی که من مد نظرم بود برداشت کردی

من من من من من من.
باز هم شاهد همون جو همیشگی که یه مدیر فکر میکنه با مدیر بودن در جادوگران،دیگه خدای هستی شده و کلا از همه انسان ها خوف تره شدیم.
خسته شدم از بس به عله و پویان یادآوری کردم این موضوع رو و دیگه واقعا حس اینکه برای یه نفر دیگه هم یادآوری کنم ندارم.

الکی بلاک کردی و اینو اعضای ایفای نقش مثل همیشه میبینند.همون طوری که یه زمانی دیدن آرشام الکی بلاک شد و با اعتراض کردنها و رفتارشون بنده رو شرمنده کردن.
یادت میاد در اوج اعتراضات برنده رنک بهترین ایده شدی؟واسه ایده دستمال سازی.و چند تا رنک دیگه همین شکلی بردی؟کاربرای ایفای نقش با کنایه بهت چند تا رنک دادن و با اکثریت آرا در اون زمان نشون دادن موافق رفتارت نیستن

یادت میاد آرشام با اینکه بلاک بود دو دوره پشت سر هم رنک برد؟یادت میاد؟میدونی دلیل اون رنک ها چی بود؟اون رنک تنها یه دلیل داشت.اعضای جادوگران با زورگویی مخالفند.فرقی نداره تازه وارد باشند یا قدیمی.

یادت باشه این چهره سراسر محبوب هری پاتر(عله) در میان اعضای سایت،به واسطه همین من من کردن هاش و بلاک کردن هاش و از خودش عذرخواهی کردن هاش به وجود اومده.

بنده اون زمانی که مدیر شدی،از ایفای نقش دور بودم.وگرنه تمام تلاشم رو میکردم که حداقل به اعضای ایفای نقش آگاهی بدم چه فردی با چه تفکراتی داره مدیر میشه.
تا از پدید اومدن اتشفشانی کوچک(عله2 ) در سایت جادوگران جلوگیری بشه.

درست نمیدونم وقتی چند ماه از ایفای نقش دور بودم،زیاد در این اعتراضات شرکت کنم.به احترام اعضای سایت و اعضای تازه وارد پستمو خیلی لطیف تر کردم.

شفاف سازی:دور بودن امثال بنده از ایفای نقش تنها یک دلیل داشته و دارد.اون هم حضور مدیرانی بر بالای سر است که منطقشان در بلاک و تعلیق خلاصه میشود.

ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۳:۳۸:۳۱
ویرایش شده توسط آرشام در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۳:۵۵:۳۳

[url=http://www.jadoogaran.org//images/pictures/ketabe-Rael.zip]الوهیم مرا به

پیام زده شده در: ۱۲:۱۲ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

مونتگومریold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۰:۴۵ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 588
آفلاین
صحبتهای گفته شده و بحث فعلی همچون همیشه مربوط به رد صلاحیت و پست اشتباهی کسی نیست، بلکه اینها همه مجددا به مدیران و عملکرد نادرست مدیران، مخصوصا مدیران ارشد برمیگرده. ما همیشه بحث های از این قبیل، با عذر و بهانهای مختلفی همچون صلاحیتهای وزارت، انتخاب ناظرین نادرست و چیزهای دیگر داشتیم که که هیچکدام جواب قاطع کننده ای رو از طرف مدیران نداشته و تمامی این بحثها، یا با بلاک شدن فردی و یا با نارضایتی اکثریت کاربران به اتمام یافت. مبحث و مشکل اصلی، نارضایتی اکثریت کاربران از عملکرد ضعیف مدیران انجمن(مخصوصا پرفسور کوییرل و هری پاتر) و عدم اطلاع مدیران ارشد از جو ایفای نقش بوده و هست. متاسفانه در چند سال اخیر، شاهد کم کارتر شدن مدیران و برخوردهائی از ایشان بودیم که میشود منبعش رو همون اطلاعات نادرست و کم از جو سایتدونست. این تصمیمات اشتباه نتنها بعدها اصلاح نشد، بله با غرور (بیش از حد در بعضی موارد) مدیران ادامه هم پیداکرد.من شخصا مشکلات رو از کادر مدیران و عملکرد ضعیف شون میبینم.

یکی از موارد پیش آمده، همین چندماه پیش بود که سر یکی از کاربران عزیز، بدلیل صحبتهائی در چت باکس، چندی از عزیزان ناراحت و برای رسیدگی به مدیران رو بردن. من بعد از نوشتن یک پست دراز که توش تمامی موارد گفته شده بود و چندنفر پست رو تایید کردن، منتظر جواب مدیران شدم. متاسفانه بعد از چند روز هیچ مدیری جواب به پست نداد. به همین دلیل، من نامه ای سرگشاده به پرفسور کوییرل نوشتم. از اون جا که اگر بدنبال کاری برم، تا وقتی انجام نشه دست از کار برنمیدارم، پیام شخصی هم به آنیتا و استرجس نوشتم. پیام شخصی من که بسیار طولانی و حاوی چندین و چند شکایت بود،روز بعد توسط پرفسور کوییرل جواب داده شد. ایشون در یک خط به من گفتن که با نظر من مخالفن و در بحث دخالتی نخواهند داشت! پیام شخصی من باعث شد که پرفسور کوییرل پست بسیار کوتاهی هم در تاپیک مربوطه زدند و همین نکات رو در اون پست هم گفتن(پست یک خطه بود!!) همچنین، آنیتا و استرجس هردو به من قول دادن که موضوع رو بین مدیران پیگیری و حل کنن(که تا الان چیزی نشد،گرچند موضوع بین خودمون حل شد)

متاسفانه این عملکر ضعیف و عدم اطلاعات کافی مدیران از جو فعلی و یا پنهانکاری مدیران در امور مدیریتی، نارضایتی بیشتر کاربران و ناظرین سایت،از جمله من رو در پیش داشته. راه حل هم انتخاب مدیر جدید(گرداننده) توسط اعضا( یا همین ایوان عزیز) و یا فعال شدن و کرفتن تصمیماتی بهتر برای اسایت هست که هنوز جای بحث داره.

امیدوارم مدیران برای این عملکرد ضعیف و مشکلات پیش آمده که من در پستم اشاره ای به اینها نکردم دلایل خوبی داشته باشند و این بحث هم،مثل بحثهای دیگر با بلاک بیدلیل و جوابهای پوچ بعضیا خاتمه نیابد.

تا زمانی که عشق دوستان هست، مونتی هرگز فراموش نخواهد شد!!

[i][b][color=669933]"از این به بعد قبل از

پیام زده شده در: ۱۱:۵۱ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
هه هه هه (ک. ر. ب. داش نئوی خدا بیامرز که نمی شناسیدش!)

پیوز جان تو دیگه چرا؟ همه می دونیم که آنیتا دامبلدور اگه مدیر شده تا همون پیش پسون روزش با شناسه مینروا مک گونگال مسئول تایید بوده توی ایفای نقش!!!

خوبه که تنها یه نفرم حذف شناسه کرد که نمی شه بگم و اونم خودش ماجرایی، بس خنده دار بید. تازه نیمفا رو هم ایشون از ایفای نقش پرت کرد بیرون. البته تا جایی که من می دونم.

درمورد پیغام شخصی... یادمه یه بنده خدایی به من می گفت این کار، یعنی نوشتن پیغام شخصی و متن مسنجر و اینا توی محیط سایت خیلی &^%$%^ هست. اون شخص تو نبودی، ولی کسیه که خیلی برات عزیزه.

------------------------

تا اینجاش که مربوط به پیوز بود و باید توی نحوه می نوشتم و میلم کشید اینجا بنویسم.

از اینجا به بعدش با مسئولینی هست که اون بالای تاپیک معرفی شدن:

------------------------

عزیزانم، دلبندانم، ما اومدیم اینجا که به قول پرفسور کوییرل یه مدتی شاد باشیم و بخندیم و دور همی دلمون خواست یه دعوایی بکنیم و بریم.

منم که مرسی شدم، چون بالاخره داره به بلیتم رسیدگی میشه. دستتون درد نکنه.

منتهاش برای اینکه امورات سایت درست بچرخه و کاربرانی که (نمی دونم چرا دلتون می خواد توی سایت فعالیت کنن) خوش باشن یه چن روزی، یه عده باید از خوشی خودشون بگذرن و یه خورده منطق خرج کنن تا اگه بحثی، ناراحتی ای، چیزی به وجود اومد، با درایت این عده حل بشه.

اسم این عده هم مدیره.

نه اینکه همین عده بیان و آرامش سایت خودشون رو به هم بزنن.

الان درمورد عمه مارج، هیشکی دلخوری ای از ایشون نداره. تقصیر ایشون نیست که تایید شدن. تقصیر کسیه که تایید کرده ایشون رو.

کسی هم با تایید شدن ایگور مخالف نیست چون ایگور بین کسانی که می بینم تایید شدن، تنها کسیه که پتانسیل لازم و کافی برای وزارت رو داره. منتهاش ایگور اصلا کاندید نشده بود که!!!

من قبلا هم گفتم، بازم میگم، وقتی یه حرف حق رو می شنوید، به لحنش چیکار دارید؟ باید بر اساس حقش جواب بدید.

اگه یکی خشن حرف میزنه، شما که مدیر هستید باید ملایم باشید و منطقی. یعنی چی که فرتی میاین طرفو بلاک می کنین؟

آنتونین عزیز، بین مدیران سایتمون، اول آنیت و بعد تو دوستان من هستید و هر اتفاقی هم بیفته چیزی از احترامی که براتون قائل هستم کم نمیشه. ولی بلاک کردن مرلین بی نهایت کار اشتباهی بود.

انتظار داشتم همون دیشب، عصبانیتتون رو فرو می بردین و شناسه شو باز می کردین. الانم لطفا همین کارو بکنین.

درمورد مرلین: دوست عزیزی که نمی شناسَمَت اگه قراره کسی رو توجیه کنی، اگه واقعا قصدت توجیه طرف هست و نه کوبیدن و توهین و تحقیرش، بهتره لحنت طوری باشه که توجیهاتت توی دل طرف بنشینه نه اینکه بره روی اعصابش.

پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
اول ) اینها گوشه هایی از پیام شخصی مربوط به زمانیه که من و آنتونین در هافلپاف در کنار هم نظارت میکردیمه و سر معلق کردن یا نکردن یک کاربر اختلاف داشتیم :
نقل قول:
*********************************** شما به تیریج قباتون برخورده معلقش کنی!

**************************************** و از دسترسیت سو استفاده کنی

پس تو مدیر بودی چیکار میکردی؟حتما حذف شناسش میکردی؟!

جنبتو ببر بالا!

دوم) آنتونین جان ، عزیز من ! برادر من ! خودت میدونی که همیشه به عنوان برادر بزرگتر قبولت داشتم و دارم ! همیشه بهت علاقه داشتم و همراهت بودم ! اما خوب ... بعضی وقتا آدم یه چیزایی میبینه که تعجب میکنه ... تو همونی هستی که به من اعتراض میکردی که چرا فلانی رو معلق میکنم ؟ چون به تیریج قبام بر خورده ؟

حالا به من بگو چرا مرلین بلاک شده ؟ غیر از اینکه تو خودت هم الان چون از حرفای مرلین عصبانی شدی و به تریج قبات برخورده بلاکش کردی ؟ چون من هیچ دلیل دیگه ای برای اینکار نمیبینم !

علی جان ! خودت میدونی چقدر دوستت دارم ! اما آیا درسته که یه نفر رو به خاطر اینکه از دستش عصبانی هستیم و بهمون توهین کرده بلاک کنیم ؟ مگه تو نبودی که میخواستی طرز برخورد با افراد رو یادم بدی ؟ حالا من باید بیام بهت نصیحت برادرانه بکنم ؟

آنتونین ! داداشی ! این کارت غیر از اینکه دیدگاهم رو نسبت به تو 180 درجه عوض کرد هیچ فایده ای هم داشت ؟ و دیدگاه همه سایت رو هم همینطور عوض کرد ! شاید اگه من مدیر بودم حذف شناسه هم میکردم ! اما به من بگو کاره خودت خیلی بدتر نبود ؟ آنتونین تو باعث شدی اعتمادم از اون برادر بزرگه که همه جا روی حرفش حساب میکردم صلب بشه !

شاید الان بیای بگی چرا پیام شخصی رو اینجا گذاشتم ! اما مگه خودت نبودی که میگفتی « آدما باید بدونن با کی طرفن ؟ » ... به نظرم یه مقایسه کوچیک بین شخصیت تو قبل از مدیر شدن و بعد از مدیر شدن هم برای خودت خوب باشه ، هم برای اطرافیانت ! آنتونین ! اون کسی که توی تابستون وقتی من اونقدر افسرده بودم به من دلداری میداد کجاست ؟

شاید من هنوزم برادر کوچیکه باشم و درجایگاهی نباشم که نصیحت کنم ! اما به قول خودت :

جنبتو ببر بالا !

سوم) من فکر نکنم نیاز باشه بازم توضیحاتی که همه دادن رو بدم ؟ اما خوب برای منم مثل همه این سوال وجود داره که عمه مارچ چطوری تایید شده ؟ و کسایی مثل مرلین چرا تایید نشدن ؟ ایگور مگه اصلا درخواستی مبنی بر وزارت داده بوده ؟

ببینید ! مشکل از جای دیگه آب میخوره ! من یکسال بعد از ورودم به سایت ، با یک شناسه به نام « آنیتا دامبلدور » مواجه شدم که مدیر بود ! یعنی در یکسال گذشته من اصلا این رو ندیده بودم بعد یهو دیدم مدیر شده

فکر کنم ما کلا توی انتخاب مدیریت مشکل داریم ! هرکس هم مدیر میشه فکر میکنه کلاس داره اگر دیگه سایت نیاد ! مدیران انجمن ما هفته ای یه بار بیشتر توی سایت دیده نمیشن !

حالا ما اگر فرض هم بکنیم که این تایید صلاحیت ها با نظر همه مدیران انجام شده ! یه نفر به من بگه مدیرانی که هفته به هفته توی سایت نیستن چه حقی مبنی بر رد صلاحیت بعضی کاندید ها دارن ؟

بیاین منطقی تر به قضایا نگاه کنیم و همه چیز رو با توجیهات ساده و بلاک کردن تموم نکنیم ! مدیر باید پاسخگو باشه ! این یکی از ارکان مدیریته ! کسی که پاسخگو بودن رو یاد نداره ، نباید مدیر بشه ...

فعلا تمام ...

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۳:۴۳:۱۱

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
خیلی قضیه جالب شد، اول بگم که جالبه چقدر این سایت همه چیزش به جامعه ما میخوره، بخصوص این مدیر عزیزی که دو دستی کرسی مدیریتش رو چسبیده و خیلی مشتاق بوده اثر اون دکمه بلاک روی منوی مدیریتش رو امتحان کنه و واقعا معلوم نیست بر اساس کدوم صلاحیتی مدیر ایفای نقش هم شده که این خودش بحث دیگری است

روی صحبتم اول با آنتونینه، از نحوه انتخاب شما و محدوده اختیارات اولیه شما نه فقط من که بیشتر اعضای ایفای نقش آگاه هستن و شما در حوزه ای که صلاحیتش رو نداشتید و از نظر اکثریت اعضای سایت دخالت کردین.
جواب پست اعتراض مرلین این نبود که درست مثل جریان محفل خواستید از طریق خودتون بدون آگاهی و تنها به خاطر اثبات بودنتون حل کنید. پستی که مرلین زد یک اعتراض به حق و بازهم تکرار میکنم نظر اکثریت اعضای سایت بود منتها به جای اینکه مثل خیلی ها با این تائید صلاحیت به مدیران بخنده و دور همی این قضیه رو بی خیال بشه، اومد و خیلی منطقی اعتراض کرد. منتهی ظاهرا وقتی جو مدیریت کسی رو میگیره تصور میکنه باید جواب اعتراض رو حتما با های و هوی بده و با تجاوز از محدوده خودتون و تنها به خاطر اینکه فکر کردین چون یه عنوان مدیریت یدک می کشید می تونید تهدید کنید و اخطار بدین و پا فشاری مرلین روی موضعش به مذاقتون خوش نیومد، بلاکش کردین.
آنتونین عزیز، اگه چهره محبوبی توی سایت نیستین حداقل میتونید از تبدیل شدنش به چهره ای کاملا منفور جلو گیری کنید!

اعتراضی که مرلین کرد، اعتراض همه ماست. میخوام برای تک تک اعضای سایت اینجا روشن کنید بر اساس چه معیاری این افراد رو تائید صلاحیت کردید:

1. آیا معیارتون حضور و فعالیت در ایفای نقش بوده؟ در این صورت چطور عمه مارج که دو روزه از تائیدش نمیگذره و هیچکس خبری از سابقه داشته یا نداشته ش توی سایت نداره تائید میشه و کسی مثل مرلین که واسه ایفای نقش سایت خیلی زحمت کشیده و از بهترین نویسنده های سایته تائید میشه؟ حضور هر کسی توی سایت ممکنه نوسان داشته باشه و از این نظر من فرق چندانی بین میران حضور مری باود و مرلین نمی بینم. پس اگه حضور مرلین از نظر شما کم بوده، حضور مری باود هم اونقدر نبوده که تائید بشه و از این نظر باید گودریک رو تائید میکردید که از همه فعال تر بوده!

2. آیا معیارتون رفیق بازی بوده؟ چون ظاهرا افرادی هستن که این عمه مارج عزیز رو خیلی دوست دارن و خیلی بهتر از اعضای ایفای نقش باهاشون آشنا هستن و از سابقه ش با خبرن. پس به ما بگین ایشون کی هستن و بر اساس چه معیاری تائید شدند تا شاید ما هم با مدیران عزیز هم عقیده شدیم.

3. در مورد تائید ایگور چه دلیلی دارین؟ فقط واسه اینکه فکر کردین هیچکدوم از افراد صلاحیت لازم رو ندارن؟ واسه اینکه هوش بچه ها رو بسنجین؟ واقعا همه مایلیم دلیل این امر رو بدونیم!

توی دوره انتخابات قبلی، درخواست من و جیمز سیریوس در حالی که از فعالترین اعضای ایفای نقش بودیم رو خیلی راحت به دلیل اینکه برنامه درستی ارائه نکردیم و واسه خنده و شوخی! اون درخواست رو داده بودیم رد کردید و کسی اعتراضی نکرد، شاید اگه همون موقع اعتراض کرده بودیم امروز کار به اینجا نمی رسید که یک نفر فقط به خاطر اینکه دنبال دلیل و توضیح نسبت به عدم تائید صلاحیت خودش و تائید یه عده دیگه بود، بلاک نمیشد.

ضمنا از مدیر واقعی ایفای نقش که با کلی بررسی توسط کسانی که توی ایفای نقش و ایجاد اون واقعا نقش داشتن انتخاب شده، یعنی ایوان روزیه عزیز خواستار برخورد منطقی و درست با این قضیه هستم. پیشاپیش ممنون.

ویرایش شده توسط تد ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۱۱:۲۷:۵۳

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۰:۵۵ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
سلام!

عمه مارج با اونكه تازه وارد سايت شده بود صلاحيتش برای كانديد شدن در وزارتخونه تاييد شد!!! عجيبه! من يه سوال دارم؟ به كانديداهای ديگه هيچ كاری ندارم، چه طور مرلين، با اون همه سابقه، صلاحيتش به عنوان يك كانديد برای وزارت تاييد نشد؟

هوم، من پاسخ می خوام! چرا اين اتفاقات عجيب افتادن؟ چرا شناسه مرلين بسته شد؟ يه نفر به آرومی مياد اعتراض ميكنه و نتيجش اينه كه بلاك ميشه؟ يعنی مديران ما حاضر نيستن انتقاداتی كه بهشون وارد ميشه رو بپذيرن؟ يعنی اگه يه نفر يه انتقاد بكنه نتيجش اونه كه بلاك بشه؟ اين مديريت ضعيف چه نتيجه ای رو در بر داره؟ مطمئنا ايفای نقش روز به روز ضعيف تر ميشه! آيا اين به صلاح ماست؟ من فكر ميكنم نه. چرا وقتی يك نفر انتقاد ميكنه شناسش بسته ميشه؟ به جايی كه منتقدان رو كه به حق هم انتقاد ميكنن با اين كارا سركوب كنين بهتره انتقاد پذير باشين! با اين نحوه ی مديريت جادوگران فقط پس رفت ميكنه!

نمی دونم چرا با اين حركاتتون منو ياد وضعيت كنونی تو جامعه ميندازين؟ اونها هم همين اشتباه رو ميكنن! انتقاد پذير نيستن! خواهشا شما انتقاد پذير باشين!

من منتظر باز شدن شناسه مرلين هستم!

اميدورام به عنوان يك نفر از خانواده بزرگ جادوگران، نظر موثری داده باشم!

پیام زده شده در: ۱۰:۱۴ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب وقتی که هر فرد بی صلاحیتی دسترسی مدیریت میگیره،همینه!

مرلین مک کینن تو نحوه با کمال آرامش،بدون هیچ تنشی سوال پرسید و انتظار داشت که جواب داده بشه.چرا اون موقع به ایشون جواب ندادین؟به طبع وقتی با آرامش من نتونم جواب بگیرم،مجبورم برای جواب گرفتن خشونت به کار ببرم!

من منتظر باز شدن شناسه مرلین هستم و همچنین پاسخگویی در مورد کاندیدا ها!

موفق باشید!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۷:۱۷ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
هو121

سلام

خوب ما یه شب آن نشدیم،خیلی صفا میده که بیای ببینی بمب ترکیده تو جای آرومی که تو ذهنت ساختی!

رفقا
الان جو مدیریتی اینه،افتضاحه ولی باید قبول کرد.آنتونین خبر میفرستاد،مدیرش کردن چون دیگه حوصله خبر فرستادن نداشتن،این رو انداختن گردن آنتونین.
آنتونین عضو خوبیه،به من یکی هم تا حالا بدی نکرده اما خوب اساس دلیل گردانندگیش خلاصه میشه در یک موضوع : مدیران دیگه وقت ندارن و کرسی وامونده هم از نظرشون رها کردنی نیست!

الان هم همه ما شاهد صیغه جدید این جریان هستیم.ایوان روزیه رو انتخاب کردن تا بندازنش جلو و خودشون بکشن کنار.(لازم به ذکره که همون روز اول من حمایت خودم رو از ایوان اعلام کردم هم به مجمع هم به خودش).یعنی واقعا مدیریت داره خودش رو از صحنه حذف میکنه.دوستان "مدیر" انجمن،کجای این انجمنارو دارین مدیریت میکنین؟
جان من یه دوتاشو بگین!

یکیتون اینجا تو دفتر مدیریت جواب میدین،یکیتونم دسترسی های نظارتیرو درست میکنین،که به امید خدا اونم از دوشتون برداشتین چون مدیر جدید ایفای نقش اومده.خوب این میشه چی؟پروفسور کوییرل پیرو بلاک های پارسال یه بلیت ارسال کردم براتون،دوباره بخونینش!بدین آنتونین هم بخونن.این راهش نیست باور کنید!

اگه من کاربر،مرلین و غیره نباشیم اصلا شما تو این جامعه وجود پیدا نمیکنین،میخواین بالا سر کیا مدیریت کنین؟مرلین رو الان بلاک کردین،فردا من،پس فردا X و Y .آخرشم میشه جادوگرانی که همتون میدونین روز به روز به سمت زوال میره.اونوقت بشینین از هم دسترسی بگیرین،بلاک کنین همدیگرو...

همین دیروز،2ساعت با اینیگو حرف زدم که برگرد،دیگه دعوایی نیست و اینا.قبول نکرد اما بازم،نمیدونم وقتی برگرده با چه رویی باید باهاش رو به رو بشم؟علی جان شرمندم روم سیاه!

الان مرلین یه حرفی زده اینجا،بلاک شد!خیلی جالبه،اون پست اولش تو این تایپیک،چه مسئله ای داشت که اخطار دادین؟جو گیرین میخواین اخطار بدین؟آها اجازه اجازه!نکنه میبینین مثلا هاگرید اومده یه ذره جو رو گرفتین و راحت بلاک میکنین ها؟چه خوب که زود جای مرلین گذاشتینش دقیقا دلیل واضحی بر جو گیریتونه!الان واقعا این حرفای من اخطار به دنبال داره؟بی ادبی کردم؟پست مرلین هم خارج از این محدوده و این سطح حرفای من نیست دوستان

اون پست مرلین کجاش عیب داشت؟بیاین با نقل قول اینجا اعلام کنید.
آنتونین عزیز،من با شما تعامل زیادی داشتم از همون اول،اما واقعا این حرکت شما و اون پستتون رو یه غلیان درونی بی مورد و کودکانه که یکم مدیر مدبر باید اون رو با درایت رد کنه و یک ضعف مدیریتی و بی تجربگی عظیم میبینیم.بهتر بود اجازه میدادین مدیران دیگه پاسخ بدن.

خوب حالا بلاک شد!چی میشه؟غیر از این که لذت و شادی من نوعی و غیره رو میریزین به هم؟مرلین تو یه تایپیک حرفشو میزد،البته مرلین نوعی!خیلی های دیگه رو به همین ترتیب بلاک کردین!ماه دیگه ملت تو امضاهاشون 20 تا شناسه میزارن به یاد این آدما!هه هه هه!شمام برسین به هیجانتون!منتها دیگه این مثل اون قدیم نیست،برادر من خوب نیگا کن،چشماتو واکن ببین،الان داریم واسه یه عضو میزنیم به در و دیوار،اینا رو بلاک کنین چی میخواین بکنین؟اینا نه ماها بهتره بگم!

این شده کار مدیران،فلانی عکسمو پاره کردی،آواتارتو پاره کردم.
فردا : شناسه شما بسته شده یا یه جمله کوفتی در این محتوا!
هوووووووووووووف

مسائلی از قبیل تایید شدن ایگور و تایید شدن مارج و تایید نشدن مرلین وغیره هم به تفصیل در پست های قبلی گفته شده.

فقط میشه گفت این روند مدیریتی "تاسف آوره".

موفق باشید

ویرایش شده توسط آبرفورث دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۷:۳۶:۵۷

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۰:۳۵ پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۸۸

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
سلام به همگی

با توجه به این که چند روزه وارد سایت شدم شاید دخالت من به نظر درست نیاد ولی خب به ظاهر اینجا بازار بلاک شدن ملت گرمه و منم که پایه !

اولین و اصلی ترین اعتراضی که من دارم بلاک شدنه مرلینه ! مرلین چرا و به چه علت بلاک شد ؟! این حرکت احمقانه ترین کاری بود که میشد از یه مدیر سر بزنه .

گفتم از یه مدیر چون از کاربرای عادی هر حرکتی میتونه سر بزنه . مدیر میاد شصت تا کار خوب انجام میده و کسی نمیگه دست مریزاد ولی یک کار اشتباهش اونو میبره زیر تیغ ! به همین دلیل سخته ، به همین دلیل هم دسترسی داره !

این راه و رسم مدیرای جادوگرانه که تا یکی اعتراض میکنه میزنن بلاکش میکنن ؟ با این شیوه پیش برید تضمین میکنم تا چند وقت دیگه یکی از سران سیاسی ِ این مملکت بشید ، به جون ِ خودم !

من به شما توصیه میکنم جهت راه نیفتادن یه دوره قلع و قمع شناسه ای دیگه شناسه مرلین رو باز ، و بهش اجازه بدید از خودش دفاع کنید .دسترسی برای بلاک کردن هرکی که بر خلاف میل شما عمل میکنه یا حرف میزنه نیست . امیدوارم این نکته برای مدیران فرهنگ سازی بشه ، اونم هرچه سریعتر ! چون با این شیوه پیش رفتن خیلی زود دچار مشکل میشید گل های ِ سایت !

لازم به ذکره من نه از طرف مرلین ( با وجود رفاقت و علاقه ای که بهش دارم ) و نه از طرف هیچکس دیگه ای حرف نمیزنم . من اینجا اعتراض دارم که اگر شما امروز مرلین رو فقط به خاطر اعتراض کردن و درخواست کردن حقش بلاک میکنید ، چه تضمینی هست اگر فردا من به شما اعتراض کنم یا از نحوه مدیریتتون انتقاد ، منم بلاک نشم !؟

من اعتراض دارم و سوال ! نه دعوا پس امیدوارم نخواید منو هم به سرنوشت مرلین دچار کنید .

مدیران عزیز جادوگران ، اینو باید به خاطر داشته باشید که :

مدیر باید مدیریت بلد باشه !

و مدیریت این نیست که در شرایط خوب ، آروم و بی دردسر اوضاع رو مرتب کنید ، در اون شرایط ننجون منم ( ) بلده مدیریت کنه . مدیریت یعنی مدیریت بحران ، مدیریت مشکل ! مدیریت اوضاع ِ بد !

مدیریت بحران هم این نیس که تا یه مشکل پیش میاد ، صورت مسئله رو پاک کنید . شما باید اونو حل کنید و قطعا شما اینو میدونید . چیزی نیست که من با کمتر از دو سال سابقه عضویت و کمتر از یک سال فعالیت مفید و کمتر از ششصد پست بخوام بهتون تذکر بدم . قرار نیست هر گره ای رو با شمشیر بلاک باز کنید ! گره رو باید با دست باز کرد .

با بحث و گفتگو !
نه بلاک !

اعتراض اصلی من در حال حاضر به بلاک شدنه مرلین هست . هرچند جواب آنتونین رو پیش بینی میکنم :

شما در جایگاهی نیستی که بخوای اعتراض کنی و مدیران برات توضیح بدن ولی ...

پس یک سوال آنتونین دالاهوف و سایر ِ مدیران ِ گل ِ سایت :

اگر یک کاربر عادی در جایگاه انتقاد و اعتراض نیست پس کی این جایگاه رو داره ؟ خود مدیران نسبت به خودشون انتقاد میکن ؟

جل الخالق !

من و سایر دوستان منتظر جواب شما هستیم که مطمئنا خیلی زود همه ما رو قانع خواهد کرد گرچه همچنان باز شدن شناسه مرلین رو توصیه میکنم !

با تشکر و احترام !

پ.ن : هرچند هنوز رمز تایید صلاحیت شدن عمه عزیز و دوست داشتنی همه سایت ، مارج ِ مهربان مجهول موند و ما نفهمیدیم فعالیت محسوس و ترکشی ِ ایشون کجای این سایت رخ داد ... یحتمل ایشون در یک تاپیک صد تا پست زدن ، بعد اون تاپیک پاک شده و پست ها هم به فنا رفته !

و هیچکس نفهمید دقیقا فلسفه تایید شدن ایگور با پست ِ : کاندیداها جو گیر نشن و الخ چیه که کلا سوژه کل سایت بود و راستشو بخواید من شخصا با شنیدنش دقیقا به این شکل در اومدم !

پ.ن 2 : پذیرفتن اشتباه پایان زندگی نیست ، به جون ِ خودم !

ویرایش بعد از پست آنتونین :

وجهه خودتونو بیشتر از این خراب نکنید آنتونین دالاهوف ! لحن بد ؟ من کم کم دارم توی تمام تعاریف لغوی شما شک میکنم !

عذر میخوام البته بابت شک کردنم ، میتونید به خاطر این بی حرمتی عظیم بنده رو هم بلاک کنید !

ویرایش شده توسط ویولت بودلر در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۱۱ ۰:۴۸:۲۸

But Life has a happy end. :)

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.