هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re:روزی روزگاری در یک سایت ایرانی به نام جادوگران
پیام زده شده در: ۰:۵۳ پنجشنبه ۱۸ خرداد ۱۳۸۵

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
یکروز من بیکاربودم فطیر!!!
بعدش داشتم خودم را با الفها خفه میکردم ولی ازاینرو که فقط خودم پست میزدم اعصابم خورد شد بعد پیام آنلاین شد-یک حادثه شگرف!!!!-گفت چه نشسته ای بیا جادوگران من گفتم من قبلا بودم ولی وقتی یوزرمو زدم گفت زرشک باید دوباره عضو شی منم گفتم باشه بعدش اومدیم فرم عضویت پرکنیم گفتیم جل الخالق حالا کی بشیم؟! همون لحظه یک فرشته زرتی اومد خونمون گفت تو شارزاس ایبلوسا ایزاس میشی من میدونم!!! بعدمن گفتم عجب وشدم شارزاس در گروه اسلایترین وزمان مرلین من شارزاس بودم بعدش یک شب دوباره فرشته هه اومد گفت باید تغییر شناسه بدی بشی رودولف گفتم چرا گفت هرکارمن میگم بکن وبه این ترتیب من فهمیدم فرشته هه لارای من بوده همین به این ترتیب ما عضو شدیم ودر زمان حاج برادر حمید بودیم وخوب بود برادر حمید حیف که رفت!!!

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

پیام زده شده در: ۲۰:۲۱ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۸۵

فرانک لانگ باتمold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۰ شنبه ۲۵ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۴۰ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
از سنت مانگو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 305
آفلاین
روزی روزگاری پسری بود که کتاب هری پاتر رو خونده بود.
هری روز به عشق پیدا کردم مطلبو عکسی از هری پاتر تمام
اینترنت را زیر پا میگذاشت.
ولی اونروز با بقیه ی روز ها فرق داشت چون اون فونت فارسی گرفته بود همین طور که در حال سرچ کردن بود فکری به ذهنش رسید ولی فکر میکرد بی فایدست ولی باز هم از ذوقش به فارسی سرچ کرد:هری پاتر صفحه ای باز شد روی اولین اونها کلیک کرد .
ولی نمیدونست این کلیک به زودی روال روزانه ی زندگیشو
عوض میکنه . اون با این کلیک به دنیای جادویی وارد شد.
از زمانی که تونست عضوی کوچکی از این دنیا بشه سه چهار ماه میگذشت. اون هر روز به عشق این دنیا وارد اینترنت میشد.
با اینکه سرعت دنیا در اون موقع اعصاب خرد کن بود ولی اون با حوصله برای دیدن قسمت های مختلف این دنیا مینشست.
عشق نظارت اون و عدم توافق مدیران و درخواستهای مکرر اون
در تاپیک های مختلف باعث شد اون بلاک بشه .
بار دیگر اون به سایت وارد شد و این شخصیتو گرفت ولی مدیران نمیدونند که هنوز عشق اون خاموش نشده.
اون هنوز هر روز وارد این دنیا میشه و لحظات خودش رو توی این دمیا سپری میکنه. اسم این دنیا :
جادوگران

ولی مدیران بدانند که دلبستگی من به این رنگ و نظارت بیشتر از اینه که تا بهش نرسم ولش کنم حتی اگر تا آخر عمرم هم طول بکشه.

عضو تیم دراگون (کوییدیچ)
تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده
مدیر کتابخانه ی گریفیندور ( خصوصی و محرمانه)

پیام زده شده در: ۱۰:۰۸ یکشنبه ۱۰ آبان ۱۳۸۳

wishmaster

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۹ چهارشنبه ۲۲ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۰:۰۷ چهارشنبه ۲ دی ۱۳۸۳
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
چرا همتون فکر میکنید که من دلم میخواد مدیر یا ناظر بشم؟ برای من بهترین پست همینیه که هست . من کار ندارم کالین کیه یا چی کار کرد که چی شد.من میخواستم طرظ رفتارتون رو یاداوری کنم ولی چی میبینم دوباره همتون افتادین سرم . من که از شما نخواستم بیاید واسه من تعریف کنید چه جوری وارد اینجا شدید
من میگم برخورد با کسی که چیزی از اینترنت سر در نمیاره این طور نیست اما همونطور که دوست عزیزمون گفت تعداد اعضا از این حرفا مهم تره و نباید با چرت و پرت های بیخودی وقت شما رو بگیرم
مثل این که هیچ کس حرف تو کلش نمیره . عیب نداره باشه من نه دیگه چرت وپرت میگم نه وقت گرانبهایی که باید صرف قاپیدن عضو های جدید بشه میگیرم
هر وقت خواستید این رو هم پاک کنید

به چشمانت بیاموز هر چیزی را نبینند زیرا هر چیزی لیاقت انها را ندارد

پیام زده شده در: ۰:۰۷ شنبه ۹ آبان ۱۳۸۳

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۶ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۰:۵۴ چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۷
از تالار اسرار
گروه:
کاربران عضو
پیام: 272
آفلاین
من اول از سايت بعد هفتم شروع كردم تقريبا فكر كنم 2 يا 3 سال پيش بود قبل از اينكه محفل ققنوس در بياد

بعدش يكي از بچه ها جادوگران رو بهم معرفي كرد منم اومدم يه مدتي با آي دي اون دوستم (چون خودم نميتونستم آي دي بسازم) فعاليت كردم ولي ديدم بچه هاي جادوگران خيل خوب مينويسن و من تقريبا كم ميارم بعد از مدتي وارد سايت پرشين ويزاردز شدم
و بيشتر فعاليتم تو اونجا بود ولي الان دارم سعي ميكنم در اين جا بيشتر فعاليت كنم چون درواقع از اعضاي قديمي ولي بدون فعاليت بودم (متاسفانه) ولي يه مدت ديگه روال كار عوض ميشه چون بيشتر آنلاين ميشم
در ضمن در برخي از تاپيك من كلا ناديده گرفته ميشدم به همين دليل بعد از يك پست نميتونستم پست دومي بدم چون كسي اصلا منو دااخل نكرده بود و اگر جواب ميدادم پست بيربط به حساب ميومد

ولي انشا الله از اين به بعد فعاليتم بيشتر خواهد شد و به اميد خدا جز. اعضاي فعال سايت ميشم

پس به اميد روزي كه سايت به اوج خود برسد
با تشكر سالازار اسليترين

نمایشنا

پیام زده شده در: ۲۲:۴۱ جمعه ۸ آبان ۱۳۸۳

تام ریدل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۲ سه شنبه ۷ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۷:۳۹ یکشنبه ۹ بهمن ۱۳۸۴
از خانه ریدل ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 312
آفلاین
باز که عروسی راه انداختین
من حدود 60-70 روز پیش تو گوگل سرچ میکردم دیدم این سایت اون بالاست! اومدم با شناسه لرد صدرا عضو شدم!! بعد با لسترنج آشنا شدم! لسترنج منو 1-2 روز دست انداخت! بعد با لرد اریک چتیدم اون گفت برو باریت کراوچ بشو منم رفتم و یک مدت با لرد اریک رفیق بودم
بعد لرد اریک شپلق شد رفتم لرد شدم! بعدش با دالاهوف بریز و بپاش کردم و با لسترنج دعوا (در حد کل کل) گرفتیم که چرا سعید رفت!!! بعدش هووومک موندم تو سایت و فعلا هم دارم حال همه رو میگیرم!! تازه موفق شدم آبرفورث رو در 3 روز کچل کنم!!!! حالا هم در انتظار ناظر شدن هستم... هری برس به داد ما!

[b][size=medium]اولین جادوگر در تمامی دوران ها که توانسØ

پیام زده شده در: ۱۹:۳۶ جمعه ۸ آبان ۱۳۸۳

گیلدروی لاکهارتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۷:۵۸ چهارشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ شنبه ۱۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
گروه:
کاربران عضو
پیام: 594
آفلاین
هومک... منم اومدم!
ببین ویشی جون، تو فکر میکنی ناظرها و مدیرها و کسانی که بهت به خاطر پست دری وری تذکر میدن کی هستن؟ اونا هم خودشون یکی از اعضای سایتن، درست مثل خودت! کسی که پست نامربوط تو رو پاک میکنه یکی از اعضای سایته درست مثل خودت! وقتی یه ناظر پست یکی رو پاک میکنه ممکنه زننده پست ناراحت بشه ولی به جاش خیلی ها خوشحال میشن! تو نباید از این ناراحت بشی که چرا پستتو پاک کردن، باید ناراحت بشی که چرا این پستو زدم! اگه پاک کردن پست هایی که با موضوع مطابقت ندارن باعث بشه که برای مثال هر هفته 2 نفر از سایت برن... پاک نکردن این جور پست ها باعث میشه هر هفته 10 نفر از سایت برن! اینجا یه سایت عمومیه و هر کسی میتونه بیاد توی این سایت عضو بشه و هر چی خواست بنویسه! مثل یه خیابون که هر آدمی میتونه بیاد توش و پره از آدم هایی که حالت ازشون به هم میخوره! خود اون آدم مزخرف دوست نداره بیان از تو خیابون جمعش کنن ولی اگه از خیابون پرتش کنن بیرون کسایی که تو اون خیابون زیاد رفت و آمد دارن خیلی خوشحل میشن! ولی بازم اگه نتونن از تو خیابون جمعش کنن مردم باید تحملش کنن...
تو نباید انتظار داشته باشی این سایت دقیقا همون چیزی باشه که تو انتظار داری و همه همون طوری که تو دوست داری رفتار کنن! تو باید خودتو مطابقت بدی... منم با خیلی چیزها و خیلی ها مخالفم ولی مجبورم تحمل کنم! تو اگه یه چیزی رو دوست داری، باید به خاطرش بیخیال خیلی چیزها بشی! و اگه سایتو دوست داری باید به خاطرش بیخیال خیلی از پست هات و حرف هایی که میخوای بزنی بشی! باز هم اون جمله امضاییه که شجاعت این رو داشته باش که نمیدونم چی چی اینجا کاربرد داره!
در ضمن مطمئن باش پاک کردن پست های بیخود باعث میشه کمتر اینترنتتو هدر بدی! البته فکر نکن این حرفا رو به خاطر این زدم که ناظرم... باور کن اگه خورشیدو در دست چپم و زمینو در دست راستم بذارن میفروشم میرم خارج!
بعدشم در مورد اینکه میگی باید یه قرن سایتو جارو کنی و بنا به احتیاط حریص به دنیا نباشی تا تحویلت بگیرن باید بگم که اینجوریا نیست! کسی تحویل گرفته میشه و به یاد میمونه که کمتر دری وری بگه و بیشتر ایده بده و چیزای خوب بنویسه!
کالین نمونه زنده شه و زنده یاد بیگانه هم نمونه منتحرش که کلا یه ماه اومد تو سایت و بعد از یه ماه هم انتحار زد و رفت ولی همه به یادش هستن! :bigkiss:

پیام زده شده در: ۰:۳۹ پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۸۳

فلور دلاکورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۴:۰۹ یکشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۸
از پاریس
گروه:
کاربران عضو
پیام: 929
آفلاین
راستش من هيج وقت از سايت ناراضى نبودم جون هميشه جنبه هايه خوب رو مىديدم و تو دعواها دخالت نمىكردم اكرم بستم باك مى شد اعتراض نمىكردم حتما مديران دليل داشتن
بعضى ها كه مىيان اينجا مىخوان تعداد بستشون بره بالا ولى من تا حالا همجين قصدى نداشتم بس اكه هميشه جنبه هايه خوب رو ببنيد موفق مى شيد كه راحت تو سايت فعاليت كنيد
بس از هميه اعضا مىخوام زياد بايه دعواها رو وسط نكشن اينقدرم نكن جرا بست ما باك شد
البته من فقط به خاطر خودتون مىكم كه دعوا نشه تا هميشه باهم خوب باشيم

دلبستگي من به جادوگران و اعضاش بيشتر از اون چیزی که فکرشو میکنید

پیام زده شده در: ۲۱:۳۴ چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۸۳

Irmtfan

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۴ شنبه ۱۳ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۹:۵۷ چهارشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۵
از پریوت درایو - شماره 4
گروه:
کاربران عضو
پیام: 3125
آفلاین
فک کنم پست کالین به اندازه کافی روشن بود به غیر از اون بلاتریکس هم سه هفته بعد از اومدن به سایت مدیر شد
در نتیجه اینجا نه با کسی پدر کشتگی داریم که بهش توجه نکنیم و نه کسی پسر خاله مدیران هست تا فوری مدیرش کنن بهش توجه کنن

در واقع این سایت مدیر زیاد داشته ولی باقی نموندن به دلایل مختلف هر کاربری هم میتونه خودش رو نشون بده افراد لایق زمین نمیمونن
برای بیشتر دونستن در این موارد بهتره در فروم پیشنهاد ها تاپیک ناگفته های سایت رو بخونید.

Sunny, yesterday my life was filled with rain.
Sunny, you smiled at me and really eased the pain.
The dark days are gone, and the bright days are here,
My sunny one shines so sincere.
Sunny one so true, i love you.

Sunny, thank you for the sunshine bouquet.
Sunny, thank you for the love you brought my way.
You gave to me your all and all.
Now i feel ten feet tall.

Sunny, thank you for the truth you let me see.
Sunny, thank you for the facts from a to c.
My life was torn like a windblown sand,
And the rock was formed when you held my hand.

پیام زده شده در: ۲۱:۰۷ چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۸۳

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
روزی روزگاری حدود 1 ماه و نیم پیش یه عدد کالین کریوی دنبال یه سرچ برای کتاب 6 هری پاتر وارد این سایت شد دقت کنید 1 ماه و نیم پیش کالین قدیمی نبود اما پست بی خود نمیزد به کسی توهین نمیکرد می شست پستا رو میخوند تو امتحانای سمج سایت شاگرد اول شد بهش توجه شد در خواست داد ناظر شد پستاش همه هست میتونین برین ببینین الان مدیر شده کالین کسی رو نمیشناخت قدیمی نبود که هواش رو داشته باشن کار کرد به اینجا رسید شما هم کار کنید من مطمئنم شما بهتر از کالین هستید

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۶:۳۵ چهارشنبه ۶ آبان ۱۳۸۳

نیک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۴ شنبه ۲۵ مهر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۸۴
از برج گریفیندور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 187
آفلاین
روزی روزگاری مشاور آموزشی مدرسه وارد کلاس شد و گفت هر کس باید تا 15/8 تحقیقی بده هر تحقیق میدانی بده نمره خوب می گیره منم رفتم تو google هری پاتر رو سرچ فارسی کردم که دومین گزینش همین سایت بود:
دیدم همه چیزایی رو داره که یه دوستار هری پاتر می خواد دیگه بهتره حرف نزنم چون داره زیاد میشه

GENERAL OBIWAN KENOBY

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.