هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس گياهشناسي
پیام زده شده در: ۱۶:۱۴ سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین

دارویی برای از بین بردن ریش و معالجه دائمی آن نام ببرید و طرز استعمال آن و مدت زمان درمان را در یک مقاله توضیح دهید

گیاه ساق زر تحت نام علمی آپیس ملیفرا
این گیاه به صورت بوته های کوچک زرد رنگ با گلهایی صورتی در طبیعت یافت میشود. جوشانده ی گلهای آن برای شادابی پوست و برگهای زرد رنگ آن برای از بین برد موهای زائد بدن کاربرد دارد
برگهای گیاه را کنده ( بسته به نوع استفاده برای بدن , صورت , یا موی سر مقادیر مختلف آن استفاده میشود . در مورد شما پروفسور 10 تا 15 برگ کافیست) داخل یک پاتیل میریزیم و روی آن آنقدر آب میریزیم تا برگها کاملا در آب غوطه ور شوند . سپس پاتیل را به مدت 2 ساعت روی آتش گذاشته آب آن را میجوشانیم.
بعد از سپری شدن دو ساعت محتوی پاتیل را روی آبکشی ریخته آب و برگ را از هم جدا میکنیم . آب آن را مینوشیم و برگ های آن را که له شده اند روی موهای زائد میگذاریم
آب جوشانده از درون و خود گیاه از بیرون و به صورت موضعی باعث از بین رفتن ریشها میشوند

-به نظر شما راه درمان شکم من چیست و چگونه میتوان آنرا درمان نمود.لطفا از راه طب گیاهی در یک مقاله توضیح دهید

گیاه ساگوارو (گیاه عشق دروغین)

این گیاه اثری مشابه معجون عشق دارد بدین صورت که خورنده ی گیاه عاشق میشود با این تفاوت که معجون عشق فرد را علاقه مند به کسی میکند که معجوون رو به اون داده اما گیاه ساگوارو فرد رو دچار عشق دروغینی میکنه که اصلا وجود نداره
شما پروفسور اگز از این گیاه استفاده کنید عاشق شده و چون عشقتان سرکاریست به تدریج دچار شکست عشقی میشوید و یاس و نا امیدی به شما چیره میشه و گوشه ی گل خونه خودتون رو حبس میکنید و به تدریج لاغر میشید و آب میرید
بعد از لاغر شدن به اندازه ی کافی داروی درمانی به شما داده میشه و عشق از یادتون میره
البته ممکن است بر اثر رعایت نکردن دوباره چاق شوید لذا این درمان دائمی نیست و به اراده ی شما ( که ندارید) بستگی دارد

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

پیام زده شده در: ۱۰:۰۹ سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
1-دارویی برای از بین بردن ریش و معالجه دائمی آن نام ببرید و طرز استعمال آن و مدت زمان درمان را در یک مقاله توضیح دهید.(طنز باشد.)15 امتیاز

برای از بردن ریش ... یک دستگاه ریش تراش ماگلی بگیرید هر صبح یک دستی به سر و صورت خود بکشید !!!
اگر از این روش خوشتون نمیاد بهتره یک روش دیگه رو پیش بگیرید .. این روش میتونه این باشه که شما یک کرم موبر بگیرید ...

روش استفاده: یک مشت برمیدارین میزنین توی صورت خودتون ... اگر خوشتون اومد کرم رو بریزید توی یک سطل با سر برید توی سطل !!!

بعد از اینکه به صورت خودتون زدید میرید روی یک صندلی میشینید و یک روزنامه پیام دیروز رو برمیدارید و مشغول مطالعه میشوید ...
ظرف مدت 15 دقیقه شما کاملا صاف میشود

اگر صاف نشدید یک تبر بر میدارید و با تبر ریش های خودتون رو میزنید !!!!

اگر نشد نمیشه دیگه گیر نده

2-به نظر شما راه درمان شکم من چیست و چگونه میتوان آنرا درمان نمود.لطفا از راه طب گیاهی در یک مقاله توضیح دهید.(ترجیحا طنز)15 امتیاز

همش مقاله میخوای شما که

ببینید شما برای اینکه این شیکمو درمان کنید چند تا راه دارید ...

رفتن پیاده روی ... یک کم بدوید ... سعی کنید پاتان به جایی گیر کند با شیکم بخورید زمین ... همون برخورد شکم شما با زمین باعث درمان شکم شما میشود ....

اگر فرصت پیاده روی ندارید یکی از این دستگاههای مخصوص پیاده روی بگیرید و سرعتشو بزارید روی آخر ... مطمئنا شما پرت میشود به عقب اگر پرت نشید مطمئن باشید نیروی بدنی قوی دارید
در هر صورت قبل از شروع کار یک فنر در پشت خود بگذارید ...
وقتی پرت شدید میخورید به فنر و مستقیم میروید توی دیوار ...
به این صورت...
آخ...بوم....شپلخ....
این آخریه اضافی بود
همون برخورد باعث درمان شکم شما میشود ...

اگر هم نشد که نشده دیگه

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۹:۳۰ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵

آرتور ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۳ پنجشنبه ۵ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۲۳ جمعه ۲۹ بهمن ۱۳۹۵
گروه:
کاربران عضو
پیام: 390
آفلاین
اي واييييي من دير رسيدم!!!
جواب جلسه قبل:
-اگر شما بخواهید به فردی که مورد علاقه شماست گلی هدیه دهید کدام گل را انتخاب می کنید؟چرا؟........اگر بخواهید به فرد مورد تنفر خود هدیه دهید چه؟

من به دوستم گل نميدم چون اون از گل خوشش نمياد.
بهش CD بازي هديه ميدم چون يه بازي خور درستوحسابيه.
========
به دشمنم هم گل خر زهره ميدم. بره باهاش حال كنه.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

2-مزیت عدم جابجایی هوای آلوده به بوی آمادئو چیست؟
مزيت عدم جابجايي هواي آلوده تهران بالارفتن درجه خطر هوا و تعطيل شدن مدارس و دانشگاهاست.

عاقلان دانند...

پیام زده شده در: ۲۱:۴۴ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵

پروفسور اسپراوتold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۳ جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۲۶ دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۸۵
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 378
آفلاین
جلسه پنجم گیاه شناسی
اسپراوت با ناراحتی به سوی گلخانه خود می رفت.ریش درآوردن و باعث شده بود این آخرین جلسه ای باشد که به تدریس گیاه شناسی می پردازد.هیچ گاه فکر نمی کرد روزی گیاهی که خودش آن را بزرگ کرده بود او را مورد حمله قرار دهد , او مجروح شود و در اثر خوردن داروی اشتباهی ریش سفید درآورد!
-بوق ق ق ق ق ق ق ق ق ق...
اسپراوت سه متر از جای پرید.شاگردانش را دید که برای اینکه وی را سورپرایز کنند.همگی شیپور به دست دور او حلقه زده بودند.هر کسی فریادی میزد و چیزی می گفت:
-استاد...استاد!میخواین واستون یک جن خونگی بیارم جای کریچر خفه کنین؟
-استاد ...میخواین صبح بریم یه دست کله پاچه هیپوگریف بزنیم بیایم؟آخه لاغر شدین!
اسپراوت لبخند بی رمقی زد و گفت:
-خیلی خب ممنون بچه ها!ولی دیگه بسه برین تو گلخانه تا درسمون را زودتر شروع کنیم.....
همگی به سوی گلخانه دویدند تا جای بهتری برای خود بگیرند.شاید می خواستند ریش او را بهتر ببینند چون چنین چیزی سابقه نداشت!
اسپراوت در گلخانه را با ورودش برای صدمین بار شکست, ولی در که با یک افسون دائمی افسون شده بود بعد از گذشت اسپراوت از خود, سریع خود را ترمیم نمود.اسپراوت در حالی که اشتباها مستقیم به سمت تله شیطان می رفت گیاهانش را نوازش می نمود! ناگهان نویل جلوی اسپی خیکی, نه ببخشید جلوی پروفسور اسپراوت رفت و مانع از ادامه حرکت او شد و گفت:
-به جون تو و و و نمیذارم بری!میخوای خودت را به کشتن بدی؟عرما اگه لنگه...نه عمرا اگر بذارم!
و با دست سعی می کند جلوی اسپراوت را بگیرد ولی در شکمش فرو می رود!اسپراوت که از طریق داد و فریاد نویل و نه از طریق فشار وارد آمده بر چربی های عزیزش اندکی فقط اندکی حس کرد که کسی در جلوی راهش است.بنابراین پاینن را نگاه کرد و :
-آخی نویل جونم!تو که میدونی این شکم من به دوست و دشمن رحم نمیکنه پس اینجا چه کار میکنی؟بمن که نمیرم بمیرم!فقط چون ریش درآوردم دیگه استاد نیستم همین!
اسپراوت نویل را که صورتش بدلیل اینکه در آستانه خفگی بود به سیاهی گراییده بود از شکم خود بیرون آورد.سپس مسیر خود را که در یک متری تله شیطان بود عوض کرد و همین طور که راه می رفت درس خود را آغاز کرد:
-تاتوره يك گياه علفي يكساله است كه از خرداد تا مهر گل مي دهد و به احتمال زياد بومي شمال شرقي آمريكاي شمالي مي باشد و از آنجا به ديگر مناطق آمريكا, اروپا و ساير مناطق دنيا وارد شده است.
تاتوره در زمينهاي باير, كنار جاده و نزديك مناطق مسكوني در ارتفاعات كم تا نسبتا زياد در بيشتر مناطق معتدله و نيمه حاره نيمكره شمالي يافت مي شود. امروزه اين گياه در تمام كشورهاي دنيا يافت مي شود.
بيشتر داروي خام در برگهاي گياهان گلدار و بندرت دربذور رسيده وجود دارد. برگها را در سايه يا در گرماي مصنوعي حدود 50 درجه سانتي گراد خشك مي كنند. دارو طعم تلخ و شوري دارد.

با توجه به اينكه گياه شديدا سمي است دقت زيادي هنگام جمع آوري بايد صورت گيرد و فرد جمع كننده بايد از دستكش و ماسك جهت محافظت چشم ها و دهان استفاده كند. برگها حاوي الكالوئيدهاي تروپان سمي به مقادير 5/0 درصد بوده و علاوه بر آن بذور حاوي حدود 20 درصد روغن مي باشند.
عمل الكالوئيدهاي تروپان و موارد استفاده آن همانند بذر البنج و بلادون مي باشد.دارو بعضي اوقات در سيگارهاي ضد تنگي نفس استفاده مي شود. تاتوره معمولا بصورت وحشي جمع آوري مي شود.
انواع زراعي آنهايي هستند كه براي تهيه دارو استفاده مي شوند بخصوص گونه هايي كه غني از اسكوپولامين مي باشند مانند Datura innoxia (مناطق حاره اي آمريكا) D.metel (مناطق حاره و نيمه حاره آسيا و آفريقا) يا ارقامي از D.Stramonium بخصوص آنهايي كه كپسول هاي بدون برآمدگي و محتواي بيشتر آلكالوئيد هستند.
اين گياه از نيمه دوم قرن شانزدهم در اسپانيا شناخته شده بود و به ديگر كشورها بعنوان يك گياه زينتي وارد شد. يك قرن بعد از اين وضعيت خارج شد و بعنوان يك گياه وحشي مستقر گرديد.خب سوالی نیست؟
هدویگ هو هویی کرد و با لبخند گفت:
-نه استاد میتونین ادامه بدین!
اسپراوت نیز فرصت را غنیمت شمرد و یک گیاه دیگر نیز معرفی کرد:
-اين نوع زيره علفي يكساله و از ارديبهشت تا تير گل مي دهد و در مزارع, كنار جاده ها و در زمينهاي باير, زمينهاي پست تا مرتفع ديده مي شود.
اين گياه در مناطق معتدله اروپا و آسيا, مديترانه, شمال ايران , هيماليا و مغولستان يافت مي شود. در آفريقا اين زيره فقط درمراكش مي رويد و در آسياي صغير يافت نمي شود.

داروي حاصله از ميوه مي باشد. اين زيره براي اهداف دارويي يا خوراكي كشت مي شود. دارو بوي منحصر بفردي دارد و طعم ادويه دارد.
حاوي 3 تا 8 درصد اسانس است زيره بادشكن است و اندامهاي هضمي را تحريك مي كند. اثر آن شبيه به رازيانه و باديان رومي (انيسون) است. دارو به شكلهاي مختلف بعنوان بادشكن و ضد تشنج, بعنوان نيرودهنده و در درمان اختلالات هضمي بخصوص براي كودكان مخلوط با ديگر داروها مانند بابونه استفاده مي شود. مصرف آن در چاي علفي براي تسكين سرماخوردگي, تحريك غدد پستاني و افزايش شيردهي نيز كاربرد دارد.
اين زيره در دامپزشكي هم استفاده مي شود. البته در صنايع غذايي بعنوان چاشني روي نان, پنير, در پخت پخت چغندرلبويي, كلم و سيب زميني و در سوپ و سس استفاده مي شود.

روغن زيره از ميوه استخراج مي شود.اين زيره عمدتاَ در اروپا بخصوص در هلند و شوروي سابق, مجارستان, آلمان و چك و اسلواكي كشت مي شود. اغلب بصورت وحشي يافت مي شود.

خب این هم از آخرین جلسه تدریس بنده در این ترم!امیدوارم موفق و پیروز باشین!برای امتحان هم خوب بخونین!تکالیفتون را هم در این یک هفته انجام بدین.این هم از تکالیفتون:
1-دارویی برای از بین بردن ریش و معالجه دائمی آن نام ببرید و طرز استعمال آن و مدت زمان درمان را در یک مقاله توضیح دهید.(طنز باشد.)15 امتیاز
2-به نظر شما راه درمان شکم من چیست و چگونه میتوان آنرا درمان نمود.لطفا از راه طب گیاهی در یک مقاله توضیح دهید.(ترجیحا طنز)15 امتیاز

و اسپراوت برای همیشه گلخانه خود را ترک کرد!

ویرایش شده توسط پروفسور اسپروات در تاریخ ۱۳۸۵/۱۱/۲۹ ۲۱:۵۰:۴۱

فریا

پیام زده شده در: ۳:۰۷ یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۵

جرج  ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۵ سه شنبه ۱۱ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۲:۳۶ یکشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۷
از مغازه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
اگر شما بخواهید به فردی که مورد علاقه شماست گلی هدیه دهید کدام گل را انتخاب می کنید؟چرا؟

بستگی دارد فرد مورد نظر چه کسی باشد.
اگر بخوام برای کسی که دوستش دارم یک دسته گل هدیه بدم یک دسته گل مریم یا رز می برم. چون هر دوی این گلها; گلهای بسیارخوبی برای هدیه دادن هستند و طرف مقابل متوجه میشه که او را بسیار دوست دارید. در ضمن این رو باید بگم که طرف مقابل میشه گل و شما خوارهایی هستید که از اون نگهداری می کنید.

گل رز: با ظاهری بسیار زیبا با رنگی قرمز که نشانه بالاترین درجه محبت است.
شکل ظاهری : دارای گلبرگهای زیادی (تقریبا 30 عدد . یک بار تمام گلبرگها رو چیدم
) با ساقه بلند و خوارهای تیز.
گل مریم : میتوان گفت که گل مریم یکی از بهترین گلهای خوشبوی دنیاست.

من از کسی که تنفر دارم اصلا گل هدیه نمی دم . چون حتی بدترین گل که به نظرمن گل شمعدانی است بخاطر بوئ بدی که دارد برای شخص مقابل بفرستی نشانه دوستی است. بنابراین من هرگز این کار رو انجام نمی دم. این رو باید بگم که کسانی که در ماسوله زندگی می کنند این گل را در جلوی خونه خودشون قرارمی دهند تا پشه ها به خاطر بوی بد اون داخل خونه نیان.
(جدی گفتم . این رو یه بار که رفته بودم اونجا سوال کردم واون جواب رو دادن.)

مزیت عدم جابجایی هوای آلوده به بوی آمادئو چیست؟
تنها برتری که این ماده دارد این هست اینه که هر فردی درمجاورت ان قرار بگیرد بی هوش خواهد شد.البته این را باید بگم که بستگی به مدت تنفس این ماده دارد. اگر کمتر از 10 دقیقه باشد بیهوش می شود و اگر بیشتر باشد فرد به کما میرود زیرا بوی این ماده بسار قوی می باشد و به اولین جایی که ضربه می زند سلولهای مغزی است.

اگر به یک انسان فرصت پیشرفت ندهید لیاقت چندان تاثیری در پیشرفت او نخواهد داشت. ناپلئون

پیام زده شده در: ۲۰:۴۶ شنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۵

اما دابزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۹ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 457
آفلاین
1. اگر شما بخواهيد به فردی که مورد علاقه­ی شماست گلی هديه دهيد کدام گل را انتخاب مي­کنيد؟ چرا؟
خب، اگه طرف جادوگر و احساس و اينا حاليش باشه يه گل آوازه­خوان بهش ميدم. گلی که هيچوقت پژمرده نميشه و هر وقت بهش نگاه ميکنه و ياد من ميفته براش آواز ميخونه... البته از اونجا که جادوگرای محترم اغلب اصلاً نميدونن احساس يعنی چه يا مردم واسه چي به هم گل ميدن، منم خودمو به زحمت نميندازم و گل آوازه­خوان به اين کميابی رو حروم نميکنم.
اگه طرف ساحره باشه يه گل رز بهش ميدم، البته اول با يه طلسم ماندگاری جادوش ميکنم تا به اين زودی­ها خشک نشه.
اگر بخواهيد به فرد مورد تنفر خود هديه دهيد چه؟
بستگی به درصد تنفر داره... اگه درصدش کم باشه يه گل آمادئو بهش ميدم که زياد چيزی نفهمه، بيهوش بشه و بميره.
اما اگه درصد تنفر بالا باشه تله­ی شيطان مناسب­تره، طرفو خفه ميکنه و قبل از مردن زجر ميکشه.
2. مزيت عدم جابجايي هوای آلوده به بوی آمادئو چيست؟
اگر گياه آمادئو اين خاصيت را نداشت مطمئناً بسيار خطرناک­تر از آنچه الان به نظر مي­رسد، بود. مزيتش اين است که جابه­جا نمي­شود و با خارج شدن از ناحيه­ی آلوده به بوی اين گياه ديگر خطری شخص را تهديد نمي­کند.

پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۵

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ سه شنبه ۱۹ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۰:۴۷ یکشنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۱
از کافه هاگزهد
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 514
آفلاین
تق ... تق .. تق..
_ بیا تو
_ ه ..ه..ه.. پرفسور ... ه ...ه..
_ چیه ؟ چرا نفس نفس میزنی آبرفورث ؟ اتفاقی افتاده؟
_ پرفسور من... من ...
نمیدونید چه اتفاق وحشتناکی افتاد. یه اتفاق خیلی خوب و یه اتفاق خیلی وحشتناک...
_ یعنی چی ؟ داری چی میگی ؟ واضح تر بگو ببینم چه گندی زدی؟
_ من جلسه چهارم نبودم.
_ خوب این که چیز تازه ای نیست. توی هیچ کدوم از جلسات نبودی.
_ ولی کاش می بودم . من قبل از کلاس شما میدونستم گیاه آمادئو هست، ولی نمیدونستم خاصیت کشندگی داره. فقط میدونستم هر بویی رو که بخوای میده.
سوال اول شما این بود که :
اگر شما بخواهید به فردی که مورد علاقه شماست گلی هدیه دهید کدام گل را انتخاب می کنید؟چرا؟
منم چون برادرمو ( الوبس دامبلدور ) خیلی دوست داشتم ، این گلو بهش هدیه دادم.
_ چی؟ تو چی کار کردی ؟
_ آره .. میدونم چه اشتباه بزرگی کردم.
هفته پسش تولد البوس بود.
من گل آمادئو رو به آلبوس هدیه دادم. اونم که از بوی فاضلاب خوشش میومد ، همونطور نشست و بو کرد ، ولی من از اتاقش اومدم بیرون.
بعد از نیم ساعت که دوباره رفتم توی اتاقش دیدم حسابی بوی دستشویی میاد و .....
البته تا دیروز فکر میکردم از بوی گند فاضلاب مرده ، اما دیروز که چند نفر از بچه ها در مورد کلاس شما و درس جدید صحبت می کردن ، اتفاقی شنیدم که امادئو علاوه بر بوی خیلی خوب ، بسیار هم کشنده است.
تازه فهمیدم که مرگ آلبوس فقط از بوی دستشویی نبوده. خیلی ناراحت شدم و تصمیم گرفتم برای این که آروم بشم یه کار خیلی بزرگ بکنم.
اگر بخواهید به فرد مورد تنفر خود هدیه دهید
چه؟

یه دسته گل آمادئو رو برای ولدمورت فرستادم.
الانم خبرش رسید که ولدمورت مرده.
بالا خره همه از دستش راحت شدیم.
_ آبرفورث ... من واقعا نمیدونم چی بگم . از یه طرف با امادئو بزرگترین جادوگر سفید رو کشتی و از طرف دیگه بزرگترین جادوگر سیاه رو بازم با آمادئو کشتی.
به روح دامبلدور پیغام خصوصی میزنم ، ببینم باید با تو چی کار کنم.
حالا جواب سوال دوم رو بده ببینم :

_ اگه این مزیت رو نداشت الان هممون مرده بودیم. دیگه لازم نیود برای ولدمورت به دسته گل دیگه بفرستم. الان بوی گند فاضلاب همه دنیا رو گرفته بود.
و الان من اینجا نبودم که این چیزا رو به شما بگم و شما هم اینجا نبودید که این چیزا رو بشنوید.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۵

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

کلاس خوبی بود ، نتیجه بازرسی بدستتون میرسه پروفسور !

اگر بخوام به فرد مورد علاقه خود گلی هدیه دهم ، ترجیح میدهم که یک دسته گل مریم برای او ببرم !
دلیل انتخاب من این است که نمونه ای از گلی زیبا و کامل است .
رنگ آن : ترکیبی از رنگ های سفید ، زرد و سبز است که از آن چهره ای زیبا به نمایش میگذارد .
عطر آن : بی شک گل مریم دارنده یکی از نمونه ترین عطر های گلی های دنیاست .
شکل آن : گل مریم شامل یک ساقه بلند و خوشه ای از گل های ریز و شبیه گوش فیل در هم پیچیده شده است که بسیار زیباست .
هدیه دادن این گل به منزله این است که به فرد مورد علاقه خود میگویید :
رنگ این گل ، عطر این گل و شکل و شمایلش در برابر تو هیچ هست ، این گل نمونه کوچکیست ولی به کمال رسیده اش تو هستی ، خود تو !

اگر بخواهم به فرد مورد تنفر خودم ، یا کسی که با او دشمنی دارم گل هدیه بدم ، که بعید هم هست بی شک انتخابم سه چیز میتونه باشه :
گل رز ، گل شیپوری و کاکتوس !!
گل رز به دلیل رنگ قرمز آن ، همانطور که میدانید رنگ قرمز به منزله دشمنی و جنگ و نزاع است .
گل شیپوری به دلیل بی عطر بودن آن .
و کاکتوس به دلیل ، بی فایده بودن ، بدون رنگ گرم بودن و تیغ دار بودن !
اگر این سه گل را با هم به فرد مورد تنفر خود هدیه دهید یعنی :
رنگ این گل ، عطرت این گل و تیغ این گل ، بخوره تو سرت !!!!

تنها مزیت و برتری ای که آمادئو داره این هست که وقتی هوا به بوی این گیاه آلوده بشه ، فقط فردی رو که در مجاورتش قرار داره مسموم میکنه و به دیگر افراد هیچ آسیبی نمیرسونه و به راحتی میتونن از آن مکان خارج بشن !

با تشکر

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۷:۴۰ دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۸۵

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 256
آفلاین
1-اگر شما بخواهید به فردی که مورد علاقه شماست گلی هدیه دهید کدام گل را انتخاب می کنید؟چرا؟
اگر بخواهید به فرد مورد تنفر خود هدیه دهید چه؟
بنده به فرد موردد علاقه ی خود گل یک دسته گل رز نمیدهم!بلکه به جای آن یک عدد گل رزی که با رز بالا فرق دارد و شباهت غیر قابل تصوری با گل مریمی دارد که او هم شباهت شدیدی به گل نرگس دارد!همه ی آنها با هم شباهت شدیدی به دوست صمیمی خودشان یعنی گل رز دارند!
----
برای فرد مورد تنفر خود که می روم
یک دسته کاکتوس میبرم و یا
گلی بی رنگی که
از کنار خیابان کنده ام! همین بسشه دیگه کلی هم خواص جادویی داره!!
------------------------------
2-مزیت عدم جابجایی هوای آلوده به بوی آمادئو چیست؟(پنج امتیاز)
چرا که از این مزیت میشه برای ساخت بمبهای شیمیایی خاص استفاده کرد و ملت رو داغون کرد!هیروشیما هم به خاطر وجود یک درصد از این گیاه بود که اینجوری داغون شد ،ولی کسی به روی خودش نیاورد ،نمیخواست لو بره!

همه چیز همینه...
Only Raven

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۸۵

کریچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ یکشنبه ۸ آذر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۲۰ پنجشنبه ۲۱ آذر ۱۳۹۲
از خانه ي شماره 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1223
آفلاین

1-اگر شما بخواهید به فردی که مورد علاقه شماست گلی هدیه دهید کدام گل را انتخاب می کنید؟چرا؟
اگر بخواهید به فرد مورد تنفر خود هدیه دهید چه؟

فرد مورد علاقه: گل آگوئیلا
این گل یگ جادوییه و یک جادوگر هیچ وقت یک گل مشنگی به یک جادوگر دیگه نمیده البته این در مورد جادوگران با اصل نصب صدق میکنه وگرنه افرادی مثل ویزلی ها این چیزا حالیشون نیست
این گل بوی خوبی داره اما مزیت اصلیش رنگ فوق العاده زیبای اونه که در هر زمان شبانه روز به یک رنگی در مییاد . هنگام طولع خورشید نارنجیه هنگام غروب خورشید قرمز وسط ظهر زرد و هنگام شب آبیه
اندازه ی این گل در حدود 25 الی 40 سانته ( از انتهای ساقه تا گل) و تعداد گلبرگهای اون بین 15 تا 25 برگه
رنگ زیبا و بوی مطبوع اون علاقه و سلیقه ی شما رو به کسی که دوست دارید نشون میده

فرد مورد تنفر:اگر تنفر ما معلوم و تابلو باشد گل سیمولا
این گل بوی بسیار بد دارد و بسیار زشت است دادن این گل به هر کس نشان دهنده ی اوج نفرت است و ضایگی طرف را نشان میدهد
اگر نفرت تابلو نباشد گل آمادئو
مثلا من برای شما استاد یک بغل گل آمادئو مییارم تا حالش رو ببرین و وقتی از گل بوی روبالشتی من که بسیار دوسش دارین اومد من خوشحال و خندان تا 5 میشمرم و شما به درک واصل میشین

2-مزیت عدم جابجایی هوای آلوده به بوی آمادئو چیست

اگر هوی آلوده به بوی گیاه جا به جا شود محدوده ی خطر گسترش یافته و همچنین شخص از سالم بودن هوای هیچ فضایی مطمئن نیست بنابراین عدم جابه جایی این هوا باعث میشه منطقه ی آلوده قابلیت قرنطینه شدن رو داشته باشه

كريچر مرد ؛ زنده باد كريچر

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.