هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: <== ستاد مرکزی آسلام و منکرات جادو ==>
پیام زده شده در: ۲۳:۲۷ یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
****ساعت چهار صبح خانه آيت المرلين کالين بن الکريوي!****
کالين در رختخوابش از اين طرف به آنطرف غلت مي زد و در خواب زمزمه هايي شبيه به اين ميکرد" دنيس اون آفتابه منه!آفتابه منو بده،خودم عکس هري رو روش کشيدم!!!!....من آفتابه مرلينمو ميخوام...!!!...آي عوامل آستکبار نفس کش!...آسلام...گراپ گشنشه!"
گراپ نيز که پشت در خوابيده بود صداي خر و پف مهيبش به آسمان رفته بود به نحوي که تخت کالين همراه با دم او به آسمان ميرفت و با بازدمش به زمين بر مي گشت!
که ناگهان صدايي مهيب تر از خرناس گراپ برخواست و در به همراه گراپ به ديوار کوبيده شد و جمعيت آسلاميون وارد خانه گرديد!
کالين که از خواب بيدار گشته بود خميازه اي کشيد و گفت:آه برادران و خواهران اسلامي من چه شده است آيا مرلين از اسمان نزول کرده؟
ناگهان همه با هم شروع به صحبت کردند...
کالين با فريادي بلند گفت:آيا مرلين از اسمان ها نزول کرده است؟فقط يک نفر جواب بدهد که همي مساله مهمي بايد باشد که همه در اين ساعت به خانه من آمده ايد!
دالاهوف :خير...
کالين:پس عوامل آستکبار حمله دسته جمعي به ما کردند؟
دالاهوف:خوب!!!...
کالين:فقط نگو که ناگهان تمام آفتابه هاي کشور تکه تکه شده اند و ديگر وسيله اي براي طهارت نيست يک بار که چنين خوابي ديدم تا هفت شبانه روز نتوانستم سر به بالين بگذارم!
ملت:
دالاهوف:خير دليل حضور ما آعلاميه افشاگرانه بورگين است اين را ببين يا شيخ،تو خود ما را به آسلام دعوت کردي!ولي حال در خانه استارست داري؟آنهم 2007 اش؟
کالين:آري دارم،آنهم 2007 اش و با جادو به تلويزيون ابو قراضه پارس خودم وصلش نموده ام(آخر کي گفت که تلويزيون هاي قراضه پارس با استار ست ميتواند هماهنگ باشد؟هان؟)
ليلي با نا اميدي در حالي که غم از صدايش مي باريد گفت:يا شيخ نا از شما آنتظار نداشتيم!
کالين با صدايي رسا گفت:اي ملت آسلامي آيا من در هيچ جاي سخنانم ماهواره را حرام آعلام نموده بودم؟؟؟
در چهره ملت اعتراض عيان بود اما پاسخي از هيچکس شنيده نگشت...
کالين ادامه داد:اي ملت آسلاميوس بدانيد که همي من چيزي را از شما پنهان نکرده بودم با اين همه نور ممد که شبانه روز مراقب خانه من هستند چگونه ممکن است شما از قضيه ديش ها روي خانه من بي خبر باشيد!
ليلي:آما ما فکر مي نموديم که آن ديشهاي اطلاعاتي است و ماهواره به جاي آطلاعات از چيزهاي بد پر است!
کالين:شما درست فکر مينموديد ماهواره من نيز اطلاعاتي است! بياييد ببينيد!
جمعيت به سوي ماهواره کالين راه افتاد و او تک تک کانالهايش را به آنها نشان داد که متشکل بود از کانالهاي خبري و آسلامي و جادوگر تي وي و ديگر کانالي نبود!
پس نات گفت:يا شيخ ما فريب آستکبار را خورديم!
کالين:فرزندان آسلام بايد چشمها را بازکنند توطئه ها بسيارند و مهمترين چيز در آسلام اعتماد بين اعضاي آن است،پس بدانيد
آسلام را هرگز نيرنگ و فريبي در کار نيست
هدويگ که از اين همه آسلاميت اشک در چشمانش جمع گشته بود گفت:قال مرلين اللهم نگدارانا ويت آسلامنا!

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۱۶:۲۲ یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۶

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
براي عضو شدن به سوالات زير پاسخ دهيد: مهم دادنه!!
نام: سالازار تومی جانسون زاده
لقب آسلامي: سالی اصلی
اثر انگشت شصت پاي چپ: اجازه؟!ما فقط انگشت وسطمون اثر داره!
در اينجا چيزي ننويسيد: کجا؟!

1-آسلام چيست؟
د) زبان من از توصيف آسلام عاجز است!!!

2- آفتابه پس از انجام کار من بايد در کدامين سمت باشد؟
د)آه سوال اساسي اين است من در کدام سمت آفتابه بايد قرار بگيرم

3-جاسم بهتر است يا کور ممد؟
د)نميد

4)اگر ريش مريلين بريزد وظيفه ما چيست؟
ه)هیچکدام، آن را میک بزنیم

5)ديويد سيمن چند جاسم است؟
ه) پس چند تا؟

6)بز بهتر است يا گوسفند؟
ه)فقط نیش ممد

7)آينده آسلام را چگونه مي بينيد؟
ه) روشنایی "آنجا" بعد از ارشاد!

8)چند بار تا به حال به قزوين رفته ايد؟
ه) مدت ها سال قبل از اون، جایی بود به اسم گلگلی آباد کتول که در مرکز قزوین قرار داشت....ما نیز از گل گلی ها بودیم!

9)آفتابه بهتر است يا شلنگ؟
ه) مهم سوراخ است، حالا اونی که ازش میاد بیرون همیشه که آب نیست!!!!!!!

10)مرلين کجاست؟
ه) بگویید مرلین کجا نیست؟!

*حاج آقا؟!این انگشت وسط من چرا بی حس شده؟!
اي برادر همي تاييدي و به لقب آسلاميوس معتقد ملقب ميباشي همانا فقط مورد 9 را خودت آصلاح کن که همي آسلامي نيست و اگر نکني ريش مرلين آن را آصلاح مي کند

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۳ ۱۷:۳۲:۰۰

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۱۴:۴۱ یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۶

بورگینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۴۸ دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۳:۵۶ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
از دژ مرگ
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 518
آفلاین
ستاد مرکزی آسلام و منکرات جادو ساعت 5 بعد از ظهر

پشت پرده آسلام :

مردی عبا به دوش و عمامه به سر ، در حالی که با سرعت به داخل اتاق می آید در را با هیجان می بندد و بلافاصله لباس های طلبگی اش را در آورد و با خود گفت : ای بابا! عجب غلطی کردیم این آسلام رو راه انداختیم ها ... اینا هم با این مسائلشون وقت سر خواروندن برای ما نذاشتن!

سر انجام بعد از آنکه آن لباس های طلبگی رو در آورد به طرف یک قالیچه خیلی کوچک نزدیک یک تاقچه گلی رفت و قالیچه رو کنار زد!

فرد مجهول : استار ست2007! دلم برات تنگ شده بود!
و سپس رسیور رو از زیر قالیچه در آورد و سریع به تلوزیون پارس زمان عصر هجرش وصل کرد و مشغول تماشا شد!

مرد مجهول الحال ( اسمش را خودتان حدس بزنید آسلامی ها! برای اینکه نمیخوام اشاه مستقیم بکنم این ها رو مینویسیم!) : اِه اِه اِه! عجب بابا... چه فازی میده پاهاتو دراز کنی و به اینجر فیلم ها چشم بدوزی

فرد مجهول که دیگر داشت تازه چشم و گوشش باز میشد ، صدایی به گوشش رسید که گند زد به آن زمان بهشتی ای که تازه به استقبالش رفته بود

تق تق تق تق تق
_ حاج ***** ؟ خونه هستید ؟ حاج آقا مشکلی پیش اومده... لطف کنید شرف یاب شوید و به گونه ای آسلامی مشکلی را که پیش آمده است حل کنید... حاج آقا؟

تق تق تق تق تق تق

جاج آقای مجهول الحال : اوووومدم ! اووومدم! اههههههی... تف به این شانس!

مرد ، سریع رسیور را جمع کرد و به مکان قبلی اش باز گرداند و سریع عمامه و قبایش را بر تن نهاد و تسبیحی با ذینت های آبی را در دست چپش گذاشت و دوباره از اتاقش بیرون رفت...

مردی که به دنبال وی آمده بود : اه! حاج آقا گویا ناراحت هستید؟ مزاحم شدم؟

حاج آقا : نخیر ، داشتم با رسول الله مرلین کبیر راز ونیاز میکردم که شما باعث شدید نتوانم به ادامه ی فیل... عبادتم برسم! حالا مشکل چیست ؟

مردی که به دنبال حاجی اومده بود : قضیه دوباره مال بورگینه ... و گویا این بار جدی تر!! وی تاپیکی تاسیس کرده است که بر علیه محفل آسلامی ما مشتش را گره کرده است...

کالین : امممم... آها فهمیدم! تو برو بر و ... دیگر آیت الله ها و آسلامیون رو خبردار کن ، چیزی نمیگذره که قدرت واقعی آسلام بر شما ها آشکار خواهد شد!

حاج آقا از کسی که دنبالش آمده بود ، جدا شد و به سمت چپ ، جایی که نوشته بود دفتر مدیران پیچید و دوان دوان به در بزرگ و چوب کاری شده دفترشان دوید.

دفتر مدیریت!

تق تق تق تق تق تق تق تق
حاج آقا **** با عجله داخل شد و به طرف مدیرانی که در پشت منوی مدیریتشون نشسته بودن رفت و با صدایی که اضطراب در آن موج میزد گفت : ای مدیران گرامی! گویا این بورگین ، دیرینه ترین دشمن ما ، تاپیکی بر خلاف گروه ما زده است که از شما تمنا میکنم اون تاپیک رو پاک کنید زیرا به خطر همه ماست!

یکی از مدیران که نمیخواست نمش فاش شود : البته **** حتماً...

ستاد آسلام
حاج **** در حالی که در مقابل جاسمان ، جوادان و ممدان پشروق آسلامی ایستاده بود و مشغول سخنرانی شد.
_ و این قدرت آسلام و مرلین بود که باعث شد همچین گروهک هایی بر علیه دین استقبال شده آسلام دوام نیاورد!

0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0-0
خارج از رول : این پست در جواب پستی بود که ماموران آسلامی شما در گروه من زدند!
میتونید این پست رو پاک کنید ولی این کار شما نا جوانمردانگی نامیده میشود چون آن پست سینستریا هیچ رابطه ای با تاپیک من نداشت و این پست هم بزاریم به عنوان جواب اون!
اي برادر غير آسلامي من پستتو پاک يا ويرايش نمي کنم اما پستت بر خلاف قانون هاي سايت بود و موارد اخلاقي رو توش زير سوال برده بود من جواب پستت رو با يه پست ميدم که موارد ضد اخلاقي پستت رو از بين ببره تو با اين پستت حتي ميتوني سايت رو فيلتر کني من واقعا ازت تعجب کردم،خوب من پاکش نميکنم چون ميگي کالين نامرده خودت ويرايش کن و درستش کن!پست جوابتم همين زير ميزنم

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۳ ۲۲:۲۵:۴۳

پیام زده شده در: ۲۳:۳۴ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
بسم الريش المرلين عزيز الرحيم
همانا صحنه را ديدم و بسي بسيار خرسند گشتم!
اي حجت الآسلام د والا مقام اي هدويگ ما بسي از شما متشکر و سپاسگزاريم که به وظايف آسلامي خود به نحو احسنت عمل نموديد و همانا آسلامي باشيد به زودي ماموريت بعدي شما آعلام خواهد گشت شما يک قدم به سوي آيت المريليني نزديک شديد و تنها دو قدم باقي مانده
اي سالازار آغوش آسلام به روي همه باز است کافيست که فرم را پر کني و ميتواني به ريش مرلين قسم که همه مي توانند!
فيلچ عزيز از اينکه حرکت ما را به آن حرکت بزرگ تشبيه کردي سپاس گزاريم همانا شيکم يک عامل آستکباري ارزشمند بود و شما نيز گر فرمي پر نماييد بي شکا ماموريتي در خور شان خواهيد گرفت
صد احسنتم بر سينيستراي اعظم که همي ثابت نموده اند که بس شجاعند و ماموريت شما مقبول بود آسلامي و سر افراز باشيد
اي دالاهوف متن گزارش حرکت شما را خواندم بسيار پسنديده و عالي بود و شاد گشتيم مخصوصا از تيکه جاسم از لامبورگيني بهتر است شما نيز تنها دو قدم با حجت المرلين شدن فاصله داري
به اميد موفقيت ساير آسلام دوستان
استراتژيک هاي بعدي در روز پنج شنبه آعلام خواهد گشت...

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

پیام زده شده در: ۲۳:۲۹ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

ماندانگاس فلچرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۰۸ یکشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ جمعه ۲ دی ۱۴۰۱
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 433
آفلاین
نام: مانداگاس فلچر

لقب آسلامي : دانگ که مخفف شده "در آسلام نباشد گیجی" است زیرا استاد ما در مکتب من را به سر به هوایی خطاب مینمود وناچار از اینکه سرمان با جای دیگر پنالتی میزد این نام را بر گزید .

اثر انگشت شصت پاي چپ : در عملیات فتح و الحذبی در قیام ما بر علیه حذب منفور و خدا نشناس توسط مدیران قطع گردید تا دیگر آن را به چشم عله و هم دستان حذبی اش فرو نکنیم . حال اگر قسمت دیگری را که اثر دارد و کشیدن آن به کاغذ حلال است سراغ دارید بگویید تا اثری بجای گذاریم .

در اينجا چيزي ننويسيد : چون شما میگویید چشم .

1-آسلام چيست؟

به روایت کتاب اصول شافی ( در این جا به معنای شفا دهنده ) آسلام نوعی آفتابه است که لسان ما از بیان و تفسیر آن عاجز است .

2- آفتابه پس از انجام کار من بايد در کدامين سمت باشد؟

به نقل از نزدیکان مرلین در کتاب یار دبستانی من .... آفتابه باشد روی سر ما جای دارد ... حتی ایشان تاکید داشتند ته آفتابه نباید به کف مرلین گاه مالیده شود .

3-جاسم بهتر است يا کور ممد؟

ج)گراپ

4)اگر ريش مريلين بريزد وظيفه ما چيست؟

آن را تبرک میکنیم تا هم جایزه ببریم هم نزد حمید و آیت و المرین کالین محبوب گردیم .

5)ديويد سيمن چند جاسم است؟

فکر میکنم هپ ( hop ) گزینه صحیح باشد .

6)بز بهتر است يا گوسفند؟

ج)گزينه آلف و ب

7)آينده آسلام را چگونه مي بينيد؟

بستگی دارد لامپ را کجا استفاده کنیم و جا سازی کنیم .... ولی در کل ما آن را منظومه ای بی انتها میبینیم که نور خورشید آن کالین به چهره ما همی رحمت آورده .

8)چند بار تا به حال به قزوين رفته ايد؟

ما خود اهل این سرزمین هستیم و علاوه بر این دوسال دوره مقدس سربازی را در ولایت گذرانده ایم و در چندین عملیات انفرادی برای برداشتن کارت های سربازان اقدامات لازم را به عمل رساندیم .
9)آفتابه بهتر است يا شلنگ؟

بستگی دارد در چه موقعی استفاده شود مثلا برای آسلامی کردن بورگین شلنگ را در نظر میگیریم و برای به حق رساندن آسلام آفتابه را به کار می بریم . در همین راستا چه خوش گفت کالین راست گو :

- مريلين به داد هر کس برسد که بگويد پس شلنگش کو؟

10)مرلين کجاست؟

از همونجا که شپش می آید ... یک دانه مرلین می آید ....
همانا شما تاييد ي اي برادر آنطور که از پاسخ هايتان مشخص است فردي دانا ميباشيد و مبارز نيز هستيد لذا با اينکه سابقه در آسلام کم داريد و بهتر بود شما را آسلاميوس دانا مينمودم به دليل شرکت در عمليات فتح الحزبي شما را حجت الآسلام د افتخاري آعلام ميداريم!

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۲ ۲۳:۴۳:۲۶

جونم فدای عشقم ، نفسم فدای رفقا ، شناسه ام هم فدای سر آرشام

[color=99

پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
السلام علی الشیخ و علی الاهل بیته و علی الفک و فامیله و علی الجد و آبادهو!
ما هم بعد از خواهر گرامی سینستیرا اعلام میداریم که پستیده ایم تا باشد پشتوانه ای برای دوستان و خواری در چشم دشمنان باشد:
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=160650#forumpost160650
تا خون در رگ ماست کالین رهبر ماست!

پیام زده شده در: ۲۱:۳۸ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

پروفسور سینیستراOld

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۲ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۳ یکشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۱
از وقتی ایرانسل اومده!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 256
آفلاین
السلام علیکم یا ذا الکلین !
کیف حالک؟!
همی ما نیز ماموریت خود انجام بدادیم و علاقه ی خود را به آسلام و آسلامیون اعلام می داریم !

اینم لینک

تاپیک چیزی ست که ره گم نشود بورگین احرام دگر بند ببین مرلین کجاست

وقت اذان هست و استجابت دعا و آرزوی بهروزی داریم برای همه ی آسلام و آسلامیون

ـ «خدا را دیدی؟»

ـ «خدا؟… دیوانه شده­ای؟… کجا ست؟»

ـ «همین که می­پرسی «کجاست؟»، یعنی نخواهی دید!… بگذریم!…»

پیام زده شده در: ۲۰:۵۲ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

همزاد؟ محمد؟

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۸ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۰۰ چهارشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۰
از این بقل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 26
آفلاین
یا او*
کالین جان، صحنه را دیدم. از این که دل یک ملت را شاد کردی از تو سپاسگزارم... و من المرلین توفیق!

نکته تربیتی: آقا عجب حرکت ضربتی آسلاماتیکی بود! مارو یاد پاتک نمادین نیروهای نوشابه ای در عملیات فتح الشیکم 14 (به نیت n تا مدیر سایت) انداخت... مرلین پشت و پناهت!

پ.ن: آقا حالا فعلاً یه ماموریتی چیزی به ما بده تا موقع امتحانا که دیگه وقت زیاده انجامشون بدیم... فعلاً خفن درگیر طلاق دادن زنمم.(این دو سه روز منظورمه)... خلاصه که یه ماموریتی چیزی به ما بده که تا چند روز دیگه بشینیم روش کار کنیم.
تصدقت... همزاد!!

گوشت ذن... استخوان ذن؟

پیام زده شده در: ۱۹:۵۵ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

سالازار اسلیترینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۷ پنجشنبه ۱۴ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۰:۳۰ شنبه ۱۳ مهر ۱۳۸۷
از پایان...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 121
آفلاین
من یه سوال ارزشی دارم...برادر کالین...آیا ما هم میتوانیم در جنبش آسلامیوس بجنبیم؟!

*نکته: بعد از اینکه این پست رو خوندین، استغفرالله بکننینش!!
*نکته 2: این آواتور اونی نیست که فکر میکنین...یکی دیگس
*نکتهء ضمیمه(2-1): ضایع شدین..نه؟...آواتورو عوض کردم بمونین تو خماریش

ویرایش شده توسط سالازار اسلیترین در تاریخ ۱۳۸۶/۲/۲۲ ۱۹:۵۸:۱۵

[b]The sun enter

پیام زده شده در: ۱۶:۲۷ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۸۶

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
با سلام و درود خدمت حاج کالین ِ اعظم .

در راستای اعلام وظایف و اهدای رنکها ، ما و دوستانمان که از دوستداران و طرفداران و هواداران شما هستند کلی زیاد خوشحال شدیم و فرتی! رفتیم ماموریتمان را انجام دادیم بلکه مقبول واقع شود .

به عنوان توضیح باید بگویم که بنده نامه ای به شهردار ِ روستایمان نوشته بودم که متاسفانه یکی از پیرممد هایی که شما در اختیارم قرار داده بودید به دلیل کهولت سن نامه ای را که به کوییرل نوشتم با آن نامه اشتباه گرفت و مقادیری باعث شرمندگی ما شد ... ولی بنده با توجه به تجربه ی چندین و چند ساله چنان ماست مالی نمودم که خودتان محظوظ می گردید !

این هم لینکش :
http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=160388#forumpost160388

باشد که در پناه شما و گراپ و شما و گراپ در پناه مرلین ، موفق باشیم و موفق باشید !

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.