هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد انتخاباتی کینگزلی شکلبوت
پیام زده شده در: ۲۱:۰۵ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
آگوستوس پای عزيز ،

ممنونم كه به اين تاپيك اومدی...

نقل قول:
1- تا اونجا كه من فهميدم امتيازات تبديل میشن به گاليون. ايا اين شامل امتيازات شركت در هاگ هم ميشه؟

توی هاگوارتز، اعضا سعی می كنن با فعاليتشون، گروهی كه توش عضويت دارن رو سربلند كنن... خودش يه انگيزه ی خوبه و خوب، مسلما" هيچ وقت برای يه دانش آموز پولی در نظر گرفته نميشه...

نقل قول:
2- ايا مدت زمانی كه طول ميكشه تا اعضا بتونن اون مقدار گاليون رو بدست بيارن مده نظر گرفتی؟

منظورت از « اون مقدار » چيه؟ آيا واحد مشخصی رو مد نظر داری؟ اعضا به ميزان فعاليت مثبتشون گاليون دريافت می كنن و اين موضوع هيچ بازه ی زمانی مشخصی نداره!

نقل قول:
3- در مورد هماهنگی با ناظران ديگر بخش ها تا چه حد مصمم خواهی بود؟

صد در صد تلاش زيادی می كنم تا بتونم اونها رو با خودم هماهنگ كنم.

نقل قول:
4- چه ويژگی هایی رو برای تعيين مشاور و معاون های آيندت، در نظر گرفتی؟

اين كه وقت كافی داشته باشه، با من هماهنگ باشه، دارای مديريت قوی باشه، به عنصر های ديگه ای مثل تجربه، رول نويسی خوب و چيز های ديگه هم توجه می كنم...

پیام زده شده در: ۱۶:۵۳ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
درود بر تو.
جنبش سیاه با توست.
برنامت برای گالیون ها فوق العاده ست.
درود بر تو.
کسانی که کینگزلی را برای انتخابات مد نظر دارند میتوانند در دفتر مرکزی جنبش سیاه ثبت نام نمایند.

ویرایش شده توسط ارنی مک میلان در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۲۱ ۱۷:۰۷:۳۲

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۰۳ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹

آگوستوس پایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۱ پنجشنبه ۲۴ دی ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۰:۰۴ جمعه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 374
آفلاین
ايده هات جالبن و فكر كنم اگه روش كار بشه بتونی بسطش بدی.

و اما سوالات من:

1- تا اونجا كه من فهميدم امتيازات تبديل میشن به گاليون. ايا اين شامل امتيازات شركت در هاگ هم ميشه؟

2- ايا مدت زمانی كه طول ميكشه تا اعضا بتونن اون مقدار گاليون رو بدست بيارن مده نظر گرفتی؟

3- در مورد هماهنگی با ناظران ديگر بخش ها تا چه حد مصمم خواهی بود؟

4- چه ويژگی هایی رو برای تعيين مشاور و معاون های آيندت، در نظر گرفتی؟

فعلا با همين سوالات شروع می كنم.

When the egg breaks by an external power, a life ends. When an egg breaks by an internal power, a life begins. Great changes always begin with that internal power

پیام زده شده در: ۱۲:۵۳ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
باب آخه پروژكتور سيليكوني! (پروژكتور اصلي لرده ) اين همه چيز و ميز نميتوني توي دو خط خلاصه كني؟

كي حال خوندن داره؟

من فرض مي كنم اين نوشته هارو با نيت خوب نوشتي و ازت حمايت مي كنم!

راي ما كينگزلي!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۳۳ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نه سوالی، نه اظهار نظری، نه انتقادی، نه پيشنهادی، نه اعلام حمايتی، نه فحشی، نه دعوايی، نه چيز ديگه ای... به جون خودم خيـلی اميدوار كننده است!

من فقط قبل از اين كه در مورد طرح بعديم توضيح بدم، لازم می دونم چند تا نكته ی مهم رو بگم:

1. هر چی طرح ها زياد و پر و پيچ و خم تر باشن، ايفا به مشكل بر می خوره. چون توی ايفا هی بايد به قانون های مختلف سرك بكشيم و ... من فقط می خوام اين اميدواری رو به شما بدم كه طرح های من ساده هستن و اون طور پيچيده نيستند كه برای بقيه مشكل ساز بشن. به توضيحات طولانيش كار ندشاته باشين، چون واقعا" جالب هستن!

2. من در پست قبلی اشاره كرده بودم كه هيئتی از نويسندگان قوی تشكيل می دم، چون می ترسم وقت نشه توضيحات لازم رو توی مدت زمانی كه در اختيار دارم در اختيار شما بذارم، لازمه كه بگم وزير حتما" بايد با ناظران ايفای نقش در ارتباط باشه! در نتيجه جلساتی با ناظرين محترم هم حتما" تشكبل داده می شن.

3. ديگه هيچی ديگه! يكم نظر بدين دلم خنك شه فقط!

طرح های بعدی ( ديگه شماره گذاری و اولويت بندی و از اين جور بوق بازيا نمی كنم. ):

1. برنامه های تفريحی، انگيزشی، جالب، باحال، خفن، خنده آور و اينا :

الف) زندان آزكابان

هوم... به نظرم مياد اين زندان كمی تا حدودی نسبت به بقيه ی انجمن ها غير فعال تره و همين طور به نظرم مياد پتانسيل زيادی داره تا از بقيه ی انجمن ها فعال تر بشه. من، اگه وزير بشم، طرحم رو به ناظر محترم آزكابان تقديم می كنم تا ايشون در صورت تمايل اون رو در اون انجمن برقرار كنن. البته، اين طرح توسط ناظر آزكابان و با صلاح ديد خودش اصلاح هم ميشه.

در اين طرح، يه دادگاه وجود داره، همون طور كه همه مون می دونيم، اگه دادگاهی باشه، پس حتما" وكيل و قاضی و اين جور افراد وجود دارن. ما می آييم اين طرح رو با اين طرح زندان آزكابان می آميزيم!

فعلا" قسمت « ب » رو مطالعه كنين، ادامه ی قسمت « الف » رو در مورد آزكابان، در فسمت « ج » مشاهده كنيد!

خودمونيما، چقدر قسمت تو قسمت شد!

ب) واحد پول برای جادوگران

طرح ساكنان دياگون كه لينكش در قسمت « الف » قرار گرفته، طرح ناب و فوق العاده ایه از نظر من. اگه وزير بشم، اين طرح رو حتما" با يه سری تغييرات جزئی دوباره اجرا ميكنم، البته اگه طراحش مخالفت نداشته باشه. اگه طراحش وقت داشته باشه، من هم سعی می كنم مسئوليت اين كار رو بر عهده ی طراحش بذارم. به رئيس های گروه ها، كارمندان وزارت ( در پست های بعدی در موردش حرف می زنيم! )، ناظرين، اعضا و فعاليت های مثبتشون، گاليون تعلق می گيره. اگه ناظرا وقت كار داشته باشن، سعی می كنم اين طرح در اكثر انجمن ها اجرا بشه. مثلا" ناظر لندن بياد به من اطلاع بده كه اعضا چقدر فعاليت كردن و ميزان گاليون دريافتی اعضا بنا بر ميزان فعاليتشون رو اعلام كنه. يا به عنوان مثال، ولدمورت بياد ميزان گاليون دريافتی مرگ خوار ها رو به من بگه...

اما نكته ی جالب اينه كه به وكيلان هم گاليون تعلق می گيره...

ج) ادامه از قسمت « الف »!

در آزكابان اعضا ميان از هم شكايت می كنن. به عنوان مثال چون من از قيافه ی ايوان خوشم نمياد می رم ازش شكايت می كنم! البته اگه احيانا" شما روزی خواستين از كسی شكايت كنين سعی كنين دليل منطقی تری پيدا كنين!

بعد به خاطر شكايت مطرح شده، دادگاهی تشكيل ميشه كه قاضی اش ناظر آزكابان، يا در صورتی كه وقت نداشته باشه وزير يا معاونانش هستن. متهم می تونه با گاليون هايی كه از قبل به خاطر فعاليت های مثبتش به دست آورده، يه وكيل رو برای جلسه اش تايين كنه. وكيل ها قبلا" در جايی ثبت نام كردن و ميزان مبلغ دريافتی از موكل رو هم در فرم ثبت نامشون مشخص كردن، در نتيجه انتخاب موكل بر عهده ی متهمه. در صورتی كه متهم، مجرم شناسايی بشه، از گاليون هاش كسر ميشه و به زدن چند رول در آزكابان محكوم ميشه.

د) كوييديچ

اين انجمن يكم نياز به فعاليت بيشتر داره. با همين گاليون ها و دادن حقوق به بازيكنای كوييديچ اين مشكل رفع ميشه. البته ناظر كوييديچ بايد رضايت بده، همچنين همه ی اين طرح ها در آينده احتمالا" به رفراندوم هم گذاشته ميشن.

نحوه ی تقابل گروه ها و گروهك ها با هم:

در صورتی كه وزير بشم، در موردِ اين قسمت با خود رئيس های گروه ها و گروهك ها مذاكره می كنم تا خودشون تصميم بگيرن...

ولی نظر خودم اينه كه به فعاليتشون امتياز تعلق بگيره و گروه برتر از ميزان امتيازاتی كه كسب كرده، انتخاب بشه... اين ساده ترين و به نظرم جالب ترين راهه... اما می گم، نظر من در اين مورد ملاك نيست و فقط و فقط مسئولان گروه ها و گروهك ها موظف به تصميم گيری هستند!

بقيه ی مسائل در پست های بعدی مشخص می شن...

من باز اعلام می كنم، اعضا بايد با طرح ها موافق باشن، پس اگه وزير بشم، حتما" رفراندوم برگزار خواهد شد!

فقط من از شما خواهش می كنم اين پست ها، منظورم پست اول و دوم رو به طور دقيق و كامل بخونين!

نظری، پيشنهادی، انتقادی، حرفی، سخنی چيزی داشتين در خدمتم!

شاد باشين!

پیام زده شده در: ۱۱:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۹

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
با سلام!

قبل از اين كه، ادامه ی اين پست رو بخونين، بی زحمت يه نگاهی به اينجا بندازين.

برنامه ی اول و مهم ترين برنامه، افزايش سطح كيفی رول ها:

خوب، فك كنم همه قبول داشته باشيم كه جادوگران برای ما، در كنار جايی كه برای لذت بردن و تفريح و سرگرميه، می تونه جايی برای ارتقای توانايی نويسندگيمون هم باشه.

اعضای تازه وارد تر، نياز دارن قاعده ی كار رول نويسی رو ياد بگيرن و اشكالاتشون رو بر طرف كنن، يكی از راه هايی كه باعث سرعت دادن به اين كار ميشه، نقد رول هاست. اگه من وزير بشم، تلاش می كنم با كمك دوستان حرفه ای تر و پخته تر در امرِ رول نويسی، به نقد پست های دوستان، به خصوص اعضای تازه وارد مشغول بشم.

در صورت اين كه وزير بشم، صد در صد تاپيكی رو ايجاد می كنم تا توش، توسط اعضای پخته و با تجربه، در مورد نحوه ی نوشتن يك رول خوب، اطلاعاتی قرار داده بشه. نحوه ی نوشتن يك رول خوبِ طنز، يك رول خوب جدی، يك رول خوب نيمه طنز، يا حتی يك رول خوب بيناموسی و شايد انواع ديگه ی رول ها حتما" توی اين تاپيك مورد بررسی قرار می گيرن. قواعد و قوانين نگارشی، نحوه ی پيش بردن سوژه، فضا سازی ها و هر چيز ديگه ای كه در بهبود رول نويسی تاثير گذار باشه، توسط اعضای پخته، قوی و با تجربه در رول نويسی هم حتما" مورد بررسی قرار می گيرن.

نكته ی مهم ديگه ای كه باعث پيشرفت در رول نويسی ميشه، خوندن رول های قويه، كه با توجه به فصل تابستون و فعاليت زياد اعضا، اين عامل به طور اتوماتيك ايجاد ميشه.

اگه من وزير بشم، يه هيئتی رو متشكل از چندتا از رول نويس های قوی تشكيل می دم كه كارشون، نقد كردن، توضيح دادن در مورد قسمت های مختلف رول نويسی ( در همون تاپيكی كه بهش اشاره شد. )، دادن پيشنهاد های مختلف برای اين قسمت و كارهای مختلف ديگه در همين زمينه ها است.

همون طور كه می دونين، ما گروه ها و گروهك های مختلفی در سايت داريم، لازمه كه اين گروه ها در كنار يكسری فعاليت هاشون، به تربيت اعضای تازه وارد هم بپردازن. گروه هايی كه بتونن سطح رول يك فرد كه عضو گروهشونه رو افزايش بدن، با امتيازات مثبتی رو به رو خواهند شد.

اگه سوالی، نظری، انتقادی يا نكته ی مكملی در مورد اين طرح دارين، حتما" نظرتون رو ارسال كنين.

در پست های آينده، سعی می‌ كنم در مورد سوژه های جالب و طرح های سرگرم كننده، نحوه ی كارِ ارتش وزارت، برنامه برای آزكابان ( كه البته نياز به قبول كردن اون برنامه توسط ناظر آزكابان داره، خود ناظر اون جا هم بايد اجرای برنامه ی مورد نظر رو بر عهده بگيره. )، چگونگی رقابت بين گروهك ها و گروه ها و ساير برنامه ها توضيح بدم.

ستاد انتخاباتی کینگزلی شکلبوت
پیام زده شده در: ۰:۱۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۹

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
لطفا قوانین مربوط به تبلیغات را رعایت کنید.

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۹/۴/۲۰ ۰:۱۶:۳۶

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.