هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۰:۰۸ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
جلسه چهارم =======» اصول نگه داري از موجودات

همه بچه ها پشت در كلاس ( در كلبه هاگريد) تجمع كردن و بي صبرانه منتظر دنيسن كه از راه برسه و يه سري چرت و پرت بگه و بعد برن پي كارشون! هوا بس ناجوانمردانه گرم بود و از حوصله ملت خارج!
پسرك مو هويجي داستان ما دوباره حس مسئوليت پذيريش گل كرد و در كلبه رو به حالت وحشيانه اي باز كرده و داخل شد. دنيس مثل نقطه اي كوچك در ميان تخت بزرگ هاگريد ديده ميشد كه به خواب سنگيني فرو رفته بود.
پشت سر پرسي بقيه بچه ها داخل كلبه شدن و زل زدن به دنيس. پرسي تصميم گرفت بره جلو و يكي بزنه زير استاد تا از خواب بيدار شه خبر مرگش!
بچه ها: نه نه نه پرسي! اين يارو تو خواب جفت پا ميزنه. خطرناكه جلو نرو!
اما پرسي كه خيلي شجاع (خيره سر!) بود رفت جلو و تا سر انگشتش خورد به دنيس، به وسيله جفت پا تو دهن از پنجره پرت شد بيرون. دنيس چشماشو باز كرد و همونطور دراز كش رو به بچه ها گفت:
- آخ... من خسته ام! من تنم درد ميكنه. من گنا دارم. من همينجا تدريس ميكنم. درس امروز در مورد اينه كه يه سري قوانيني وجود داره كه مربوط به نگهداري از موجودات جادوييه كه شما بايد اونا رو بدونيد و رعايت كنيد. اگر رعايت نكنيد چي ميشه؟
بچه ها: جفت پا ميخوريم!
- ها باريكلا... نـــه! در موارد جدي از طرف وزارت توبيخ ميشيد و در موارد كم اهميت تر حيوون پدرتونو در مياره! حالا اين اصول و قوانين چي هست؟ مهم ترينش اينه كه بعضي از حيوون ها رو نميتونيد خريداري كنيد و داشته باشيد و داشتن اونها جرمه. مثل اژدها و غول هاي بياباني! بعضي از حيوون ها رو ميتونيد خريداري كنيد ولي از مكان زندگيشون كه از طرف وزارت حفاظت ميشه نميتونيد بيرون بياريدشون. مثل رنگينك ها و مك بون ها! اين جونور ها در مناطق جنگلي كه نمودار ناپذيره زندگي ميكنن.
پيوز از بالاي كلبه ناله ميكنه: پس خريد اينا به چه دردي ميخوره؟
- خب تقريبا يه جور تجارته. عده اي هستن كه مدام در حال خريد و فروش اين جونور هان و ازش سود ميبرن! خب... پس اين مهمه كه بدونيم جونوري كه ميخريم تابع چه قوانينيه. بعد از اون ميريم سراغ تغذيه جونور، هر جونوري غذاي مخصوص داره و بايد بدونيد كه در وزارت هر جونوري پشتيبان داره و اگر باهاش زيادي بد رفتاري بشه ميان به سراغتون و جريمه ميگيرن و در مواردي هم حيوون رو ازتون ميگيرن.
اريكا: اَه... يه جونور داشتن چقدر دنگ و فنگ داره!
- چي گفتي تو؟ فنگ؟ تو اسم فنگ رو اوردي؟ من بعدا به حساب تو ميرسم!خب مورد اخر هم اينه كه بايد مراقب باشيد تا جونورتون به كسي يا جايي صدمه نزنه. چون در اون صورت شما مسئول هستيد و علاوه بر خود جونور شما هم محاكمه ميشيد.
دنيس پتوي شونصد تيكه ايه هاگريدو ميكشه رو سرش و اين يعني "گمشيد بيرون تا..." !

تكليف:
شما يكي از اين سه اصول نگهداري از جانور خود را زير پا ميگذاريد و عواقب آن را ميبينيد!
(30 امتياز)

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۹:۰۸ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۷

لیلی لونا پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۵ چهارشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۵۱ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 389
آفلاین
امتحان میان ترم:

1) چگونه ميتوان يك اژدها را رام كرد؟

اژدها نیز همانند افریته ها از جانوران استثنایی است که رام شدنی نیستند.

2) در اولين برخورد با يك جانوار، مهم ترين چيز چيست؟

با آرامش تمام و لبخند زنان ، غذای مورد علاقه ی حیوان را در جلوی خود می گیریم و به حیوان نزدیک تر می کنیم. نباید در حین این کار احساس ترس داشته باشیم و باید کاملا خونسرد و آرام باشیم.

3) در كلاسهاي مراقبت از موجودات جادويي، چه كسي پياپي دچار بلا و دردسر ميشود؟

پرسی ویزلی!

4) در مقابل يك گرافورن چگونه بايد از خود دفاع كرد؟

از اونجایی که گرافورن شاخ تیزی داره و پوستی سخت تر از آزدها می تواند تمام طلسم ها را دفع کند. این حیوان بسیار وحشی است و رام کردن آن به آسانی امکان پذیر نیست.

5) غول ها به چند دسته تقسيم ميشوند؟

غول های بی بخار و غول های غارنشین.

6) زنبور غمزا چگونه جانوريست؟

تنها راه مقابله با این حیوان آب ریختن بر روی او است. این حیوان ماده ی غلیظ و چسبناکی ترشح می کنه که با پرتاب اون می تونه انسان را در جا بکشد. این حیوان به هیچ وجه نیش نمی زند.

7) چند وقت است كه جادوگران در پي رام كردن و تربيت جانوارنند؟

از حدود یک قرن پیش جادوگران در پی رام و تربیت کردن جانورانند.

8) جفت پا در دهان زدن، آيا مخصوص جانوارن است؟

نه. این کار بر روی تمام جانوران اثر داره و هر جانوری با هر سنی می تونه این کار رو بکنه.

9) بارتي در مقابل كدام جانور شكست خورد؟

گرافورن!

10) اگر جانور از خوردن غذايي كه به او ميدهيم خودداري كرد، بهترين كار چيست؟

بدون هیچ نگرانی و در حالی که همچنان لبخند بر لبان خود داریم ، آرام غذا را جلوی جانور می گذاریم و آرام آرام از جانور دور می شویم.

پیام زده شده در: ۱۸:۰۸ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۷

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
. چگونه ميتوان يك اژدها را رام كرد؟
والا تا اونجایی که من میدونم نمیشه حالا تو بازم تلاشتو بکن شاید شد.فق اگر مردی گردن من ننداز
2. در اولين برخورد با يك جانوارن، مهم ترين چيز چيست؟
از اونجا که در این دنیا و زمون "کنترل"چیز مهمیه و همه چیز کنترلیه،شما نیز باید اول اعصابتونو کترل کنید.این یعنی قهرمان بازی و ژانگولری بازی و کولی بازی در نیارید. تو چشمهای جانور بصورت کمی عشقولانه ای نگاه کنید و بعد غذای مورد علاقه ای حیوون بدبخت رو بدین بهش.
3. در كلاسهاي مراقبت از موجودات جادويي، چه كسي پياپي دچار بلا و دردسر ميشود؟
پرسی ویزلی
4. در مقابل يك گرافورن چگونه بايد از خود دفاع كرد؟
در این جون وقتها شما باید از "سينكلاكيوس" استفاده كنيد تا یک چیز بسیار بدجور و فولادی بیفته روی بدبخت بیچاره.
5. غول ها به چند دسته تقسيم ميشوند؟
ای بابا.اینجا هم این گلی رو ول نمیکنن.دو دسته.غول بی بخار و غول غارنشین.

6. زنبور غمزا چگونه جانوريست؟

جانور خوبی بدبختاسمش بد در رفت.
یک تن داره بجان شما جنگل گلستان.این زنبور بسیار بیناموسه و ماده خیلی بیناموسیوسی از خودش در میکنه و وقتی شما اینو با آب خیس کنید،بعد از طهارت(؟؟!!) و اینا خودش در میره.

7. چند وقت است كه جادوگران در پي رام كردن و تربيت جانوارنند؟
این جادوگران مدیرا رو تونستن رام کنن:HAMMER:اون وقت تو میگی .... . در حدود یک قرن

8. جفت پا در دهان زدن، آيا مخصوص جانوارن است؟
خیر عزیزم.دلت خوشها!این بارتی بدبختو نمیبینی که هر روز از گابر از اینا میخوره بجای نهار؟

9. بارتي در مقابل كدام جانور شكست خورد؟

گرامافونگرافورن باب.
10. اگر جانور از خوردن غذايي كه به او ميدهيم خودداري كرد، بهترين كار چيست؟
خب اگر یارو رژیم داشته باشه دیگه کنترل منترل رو باید فراموش کرد و به آرامی دوید و در رفت:دی

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
جیمز،آل و تد درحالی که از سر و کول چارلی بالا می رفتن فریاد میزدند:دایی!قصه بگو!دایی!لطفا!لطفا!دایی!
چارلی درحالی که سعی میکرد آن ها را از خود براند گفت:آخه بچه ها!من مثلا دارم استراحت میکنم!جیمز موهامو نکش!تدی تو دیگه چرا؟!آل،لطفا دست از سر این زخم های من بردار،باور کن اگه خودت میسوختی این قدر خوشت نمیومد!ولم کنید!باب...باشـــه قصه مـــیـــگـــم!
آل،جیمز و تد:
چارلی آهی کشید و به سه بچه (کنه!) مشتاق که دورش نشسته بودن نگاه کرد و شروع به صحبت کرد:امروز می خوام راجع به یه حیوون براتون قصه بگم.این حیون شبیه جنه،از جن خونگی هم بزرگ تره.صورتش نوک تیزه و وقتی میخنده صداش بچه هارو به سمت خودش جذب میکنه.
آل درحالی که با کلاه وزارت بازی میکرد پرسید:دایی اسمش چیه؟
- آل!
- بله دایی؟پرسیدم اسمش چیه؟
- آل ،پسر خوب!
- دایی میگی اسمش چیه یا کاری کنم نتونی پاتو تو وزارت بزرای؟
چارلی:دایی جون!آلبوس جان!اسم اون جانور آله!چرا خشن میشی تو؟!داشتم می گفتم.یه روز یه پسری بود به اسمه برونو اشمیدت.یه روز که داشت تو حیاط خونشون بازی میکرد که صدای خنده شنید.اون به سمت صدای خنده حرکت کرد.ناگهان یه حیونی دید که همونه آله قصه ما بود!آل که داشت قهقهه میزد باعث شد برونو به سمتش حرکت کنه.وقتی اون خیلی نزدیک شد،آل خنده اش رو قطع کرد و دهنش رو باز کرد تا برونو رو بخوره.برونو از این که آل خنده اش رو قطع کرد عصبانی شد و پاتیل باباش رو محکم کوبید توکله آل و آل بیچاره مرد!دیگه ولم کنید کلی کار دارم!
فردا صبح
آلبوس توی حیاطه خونه مامان بزرگ ویزلی نشسته بودو بازی می کرد ناگهان صدای خنده ای از پشت پرچین شنید!
ذهن آلبوس:نکنه این آل باشه!بزار پاتیل بابا رو بردارم بعد ببینم صدا از کجاست!
چند دقیقه بعد
آلبوس با قدم های آرام خودش رو به پرچین رسوند و از بین اون سرک کشید.یه موجودی ه از جن خونگی بزرگ تر بود اون طرف پرچین می خندید.
جن(آل!):
آل(آلبوس):
آل:
آل:تو چه قده بانمکی آل!من تو رو میخوام!دق!
آلبوس، آل را درون پاتیل انداخت و در آن را محکم بست.سپس راهی اتاف دایی چارلی شد.
اتاق چارلی
- دایی!کمکم می کنی؟
- البته دایی جون!چی پشتت قایم کردی؟وروجک!پاتیل باباتو برداشتی بچه بد؟
آلبوس در پاتیل را باز کرد و آن را واژگون کرد تا موجود درون آن بیرون بیفتد.سپس گفت:دایی این آله!
آل:
چارلی که در یک عملیات انتحاریک پشت تختش قایم شده بود گفت:دایی!اینو از کجا اوردی؟می خوای چه کارش کنی؟!
آلبوس چکی به گوش آل که می خواست او را قورت بدهد نواخت !و گفت:می خوام برای کلاس پروفسور دنیس تربیتش کنم!میشه کمک کنی؟
چارلی وقتی چشم غره آلبوس را دید قبول کرد!
فردا صبح در حیاط
چارلی که دو عدد صندلی،مقداری سوسک درون یک ظرف و دو بطری نوشیدنی کره ای با خود آورده بود گفت:"دایی،برای این که خوب تربیتش کنی باید هرکاری میخوای بهش یاد بدی اول خودت بکنی." سپس روی صندلی نشست و بعد به آل اشاره کرد(این آل نه اون آل!)آل هم بلافاصله روی صندلی دیگر نشست!
چارلی رو به آل(اون آل نه این آل!)کرد و گفت:موجود باهوشیه!باهاش تمرین کنی یاد میگیره.باید وانمود کنی داری کاری که میخوای اون بکنه رو انجام میدی.فهمیدی؟من برم یه لحظه دستشویی!
10 دقیقه بعد
چارلی آل و آل را دید که روی دو صندلی نشسته اند و با هم نوشیدنی کره ای می خورند.چارلی پرسید:دایی،این عمو دامبلدور نبود الان از این جا رفت؟خوب این چه کارایی یاد گرفت؟
آلبوس مقداری از نوشیدنی خورد و جواب داد:تقریبا همه چیز دایی!فقط یه چیزی،ممکنه ما یه کاری رو انجام بدیم اما نخوایم آل یاد بگیره،اما اون یاد بگیره؟
چارلی جواب داد:خوب آره احتمالش زیاده،چی شده حالا؟
آلبوس مظلومانه گفت:هیچی دایی،من یه کاری با عمو دامبلدور داشتم،می خواستم ببینم این آل هم یاد گرفته یا نه!
چارلی:
آل:

1. چگونه ميتوان يك اژدها را رام كرد؟
دنیس با این سوال های انحرافی نمی تونی کسی رو که سال ها با اژدها کار کرده خام کنی!اژدها رام نمیشه!من این موها رو جلوی آتیش منقل که قرمز نکردم!
خونسرد باشیم و نترسیم.در بعضی موارد به جونور مورد نظر تعظیم کنیم.بهش غذا هم بدیم.چش تو چش و فیس تو فیس شدن هم از دیگر نکات مهم است!
برادرم پرسی ویزلی!(من این روزا خیلی تو نقش خودم فرو رفتم!)
یک عدد گلگومات لازم است تا پشت جانور بنشیند و به جای این که ما زخمی شویم او زخمی شود!(ستاد حماین از غول های غارنشین!)
دو تا!با بخار بی بخار!یعتنی بی بخار و غارنشین.
یه جانور تریپ زنبور که نیش نمیزنه و مایع لزجی که تولید و پرت می کنه باعث نابینایی میشه.باید حمومش کنیم تا بمیره(به عبارتی روش آّب بریزیم)
طبق فرمایشات استاد یه قرنی میشه!
روی هر جانداری کاربرد داره معمولا!
گرافورن
به جونور لبخند میزنیم و سوت زنان از پیش اون دور میشیم!

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۷ ۱۸:۱۷:۱۶

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۳۴ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
اژدها را نمیتوان رام کرد...حتی اگه جفت پا بری توی دهنش!

به اعصابمون مسلط باشیم... جیغ نزنیم، در نریم، وحشت نکنیم، در عوض لبخند زده و مستقیم تو چشم حیوون نگاه کنیم و کم کم با در دست داشتن غذای مورد علاقه ی اون موجود برین جلو!

پرسی ویزلی

(پشت استاد درس مراقبت پناه میگیریم و از او به عنوان طعمه استفاده می کنیم! )
این موجود پوستش به سختی اژدهاست و شاید سخت تر و هیچ طلسم و افسونی روش کارگر نیست!

غول بی بخار و غول غارنشین (دقیقا" میشه دو دسته!)

نیش نمیزنه ولی ماده ی لزج و چسبناکی از خودش ترشح میکنه که سبب کوری میشه و تنها راه مقابله با اون ریختن آبه.

واقعا" فقط از یک قرن پیش؟!

نچ، مربوط به هر موجود چهارپا و دو پایی میشه!

گرافورن...البته اگه کرم فلوربرم بود شکست میخورد

غذا رو همونجا کنارش بذاریم، جونمون رو برداریم و دـ در رو!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
به سختی اژدها رام نیمشه
آرامش خود را حفظ کرده و با نگاه خیره در چشمان جانور غذار مورد علاقه اش را در دست بگیریم ، کم کم نزدیک بشیم و غذا رو بهش بدیم !
پرسی ویزلی !
در برخورد با گرافورن بايد از ورد "سينكلاكيوس" استفاده كنيد. اين ورد يه قفسه ي فولادي بزرگ ظاهر ميكنه كه مستقيم ميفته روي گرافورن و مانع از حمله اش ميشه. بايد تو ذهنتون از قبل اندازه قفس رو تجسم كنيد.
دو دسته و نصف ! غول های بی بخار ، غول های غارنشین ، گلگومات
جانور بسیار مزخرفیه ! اینم شد موجود ؟ بدنش پر از موئه ! اگر مواد شیمیایی بهش بخوره بزرگتر میشه و نیش نداره و نمیزنه ! بجای اون ماده غلیظ زرد رنگی تولید میکنه که آدم رو کور میکنه ! راه مقابله باهاش پاشیدن آبه
ماگل ها چند هزار سال ، اما جادوگرا عرضه ندارن که ... فقط یک قرن
نه خیر ، روی اهلی ترین حیوانات مثل مالدبر تا وحشی ترین اونها مثل پرسی ویزلی اثر داره !

همون ارزشیه ! گرافورن
فرار !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۲:۵۳ پنجشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
امتحان

اژدها یکی از موجودات استثنایی هست که رام نمیشه .

چیزی که در رابطه با جانوران باید رعایت بشه این هست که اصلا نترسیم و فرار نکنیم . لبخند زنان مستقیم به چشمان موجود نگاه کنیم تا عادت کنه و بتونه رفتارمون رو هضم کنه و بعد غذای مورد علاقش رو در دست بگیریم و نزدیک تر بریم و تکون بدیم .

پرسی ویزلی ( تو دفتر اساتید منتظر بازخواست باش )

گرافورن یه موجود کاملا مهار نشدنی ( یه چیزی تو مایه های دنیس ) و فوق العاده وحشی هست که شاخ های بس تیز و پوستی بس سخت که گفته میشه از پوست اژدها سخت تر هست داره که باعث میشه طلسم و نفرینی روش اثر نکنه و برخی طلسم ها برگشت داده بشن .

غول های بی بخار
غول های غارنشین

این موجود عرضه نیش زدن که نداره ، این از این ، ولی در عوض یه ماده غلیظ و چسبناکی ( مثل ... ) تولید میکنه و به سوی طعمه پرتاب میکنه که باعث میشه طعمه کور بشه . و تنها راه مقابله باهاش ریختن مقادیری آب ! روش هست .

جادوگران و بعضا جاروزنان از یک قرن پیش قصد همچین کاری رو دارن !

نخیر ! وقتی استاد هر جلسه جفت پا میزنه تو دهن پرسی ( ) این دیگه چه سوالیه ؟! در کل اینکه روی هر موجودی اثر داره ، حتی اگر پرسی ویزلی کبیر باشه

گرافورن

بدون واکنش و اقدام خاصی غذا رو در نزدیکی جانور میگذاریم و به آرامی میریم .

* من قبلا بارها تاکید داشتم که استادی که لهجه داره رو قبول نکنید ... ولی متاسفانه حرفم رو قبول نکرد مدیر مدرسه ! عزیز من جانوارن چیه ، جانوران

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۷:۲۸ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین

اژدها قابل رام شدن نیست و رام نمی شود .

خب ، چیزه دیگه .... چیز ....این که خودمون رو کنترل کنیم که نترسیم و یا عقب نریم و با لبخند چند دقیقه نگاهمان را به چشم های جانور بدوزیم و او هم احتمالا به ما نگاه می کند .با غذای مخصوصش که در دست داریم جلوتر بریم و دستمون رو که داره غذاش رو تکون می ده جلوتر از خودمون بگیریم !

پرسی ویزلی

گرافورن بی اندازه وحشی و درنده خو است و شاخ بلند و تیزی دارد و در برابر هر گونه تلاش برای رام کردنش هیچ گونه ملایمت و انعطافی نشان نمی دهد هیمنطور چون پوست او از پوست اژدها سخت تر است و بسیاری از طلسم ها را دفع می کند .

الف ) غول های غار نشین
ب ) غول های بی بخار

زنبوریست که نیش نمی زند و روش حمله اش این گونه است که با ماده غليظ و چسبناكي ترشح می کند و به طرف طعمه یا هدف پرت می کند و آن را در جا کور می کند . راه مقابله با آن این است که روی ان آب ریخت .

حدودا یک قرن پیش

خیر ، جفت پا زدن توسط هر جانوری امکان دارد و روی هر جانوری هم ناثیر دارد و به سن هم بستگی ندارد .

گرافورن

بدون بروز هیچ گونه ترسی با لبخند غذا و ظرفش را همانجا ( کنا حیوان ) گذاشته و ارام رفته !

پیام زده شده در: ۱۲:۴۳ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷

لونا لاوگود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۲ سه شنبه ۶ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۱:۴۲:۱۰ دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۳
از خرس مستربین خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 706
آفلاین
امتحان میان ترم

1) چگونه ميتوان يك اژدها را رام كرد؟اژدها حیوانی است که هیچ گاه رام نمیشود.

2) در اولين برخورد با يك جانوار، مهم ترين چيز چيست؟در ابتدا باید در مقابل حیوان هیچ ترسی از خود نشان ندهیم و جوری باشیم که انگار با او دوست هستیم،سپس باید غذایی را که بیشتر از همه دوست دارد به طرفش بگیریم و با نگاهی دوستانه به او بفهمانیم که بخورد.

3) در كلاسهاي مراقبت از موجودات جادويي، چه كسي پياپي دچار بلا و دردسر ميشود؟پرسی ویزلی بود.

4) در مقابل يك گرافورن چگونه بايد از خود دفاع كرد؟متاسفانه گرامافورن پوستش حتی از اژدها نیز سخت تره و دارای شاخ های تیزی هست و همین طور بسیار وحشی به همین دلیل هیچ طلسمی روش اثری نداره!

5) غول ها به چند دسته تقسيم ميشوند؟غول ها به دودسته:غول های غارنشین و بیبخار تقسیم میشن.

6) زنبور غمزا چگونه جانوريست؟این زنبور برعکس زنبورای دیگه به جای نیش زدن فرد ماده ی غلیظی از خودش ترشح میکنه که باعث کور شدن میشه و تنها با ریختن اب بر او از بین میرود.

یک قرن پیش!

8) جفت پا در دهان زدن، آيا مخصوص جانوارن است؟نه،چفت پازدن در دهان برای هر حیوانی اثر دارد.

9) بارتي در مقابل كدام جانور شكست خورد؟گرافورن.

10) اگر جانور از خوردن غذايي كه به او ميدهيم خودداري كرد، بهترين كار چيست؟بهترین کار این است که بدون هیچ واکنشی غذا را مقابل حیوان میگذاریم.

Only Raven !

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷

آریانا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۱ دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۲
از كنار آرامگاه سپيد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 197
آفلاین
امتحان نيم ترم:

1) چگونه ميتوان يك اژدها را رام كرد؟
هيچ وقت نميتوان يك اژدها را رام كرد.

2) در اولين برخورد با يك جانوار، مهم ترين چيز چيست؟
در ابتدا ، به آرامي به طرف حيوان ميرويم و با لبخند ، به او نگاه ميكنيم. بعد ، غذاي مورد علاقه اش را در دست گرفته و در حين تكان دادن آن جلو و جلوتر ميرويم. بايد خونسرد باشيم و آرامش خود راحفظ كنيم.

3) در كلاسهاي مراقبت از موجودات جادويي، چه كسي پياپي دچار بلا و دردسر ميشود؟
پرسي ويزلي

4) در مقابل يك گرافورن چگونه بايد از خود دفاع كرد؟
گرافورن يه حيوون فوق العاده وحشيه كه رام كردنش امكان پذير نيس. شاخ تيزي داره و پوستش از اژدها هم سخت تره، پس تمام طلسم ها و نفرين ها رو دفع ميكنه .
5) غول ها به چند دسته تقسيم ميشوند؟
غول هاي غارنشين و بي بخار

6) زنبور غمزا چگونه جانوريست؟
اين حشره نيش نميزنه. بلكه به جاش ماده غليظ و چسبناكي ترشح و پرتاب ميكنه كه باعث ميشه ادم در جا كور بشه! همچنین تنها راه مقابله با این جانور مهیب و کوچک آب ریختن بر روی وی هست.

از حدود يك قرن پيش

8) جفت پا در دهان زدن، آيا مخصوص جانوارن است؟
خير. هركسي ميتواند اين كار را انجام دهد ( جفت پا در دهان زدن)
از هر نوع موجودي كه باشد يا هر سني كه داشته باشد.

9) بارتي در مقابل كدام جانور شكست خورد؟
گرافورن

10) اگر جانور از خوردن غذايي كه به او ميدهيم خودداري كرد، بهترين كار چيست؟
بدون هيچ نگراني يا واهمه اي ، در حالي كه داريد لبخند ميزنيد غذاي جانور را همان جا ميگذاريد و ميرويد.

ویرایش شده توسط آریانا دامبلدور در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۶ ۱۱:۲۳:۴۷

خوشبختي به سراغ كسي مي رود كه فرصت انديشه درباره ي بدبختي را ندارد.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.