هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: مدیریت جلسات حضوری سایت | تهران (غیر رسمی)
پیام زده شده در: ۱۴:۲۳ یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
نقل قول:
بهتره که این زمان توی امتحانات یا نزدیک و قبل از امتحانات نباشه...شاید بهتره که بعد از دی و اوایل بهمن باشه و یا همین قبل از آذر...

موافقم. میتونه همین هفته بعد باشه که به مراسم محرم هم نخوره، یا دیگه باید بره واسه بعد از دی ماه.

به نظر من همین هفته بعد بهتره. بره برای زمستون، هوا سردتر میشه و رغبت ها کمتر.

نقل قول:
ساعتش رو هم فکر میکنم که باز نظر به کاربرهای سایت که اکثرا تو سنی نیستن که عصر ها وشب ها بتونن بیان پس فکر کنم باید صبح و یا ظهر باشه...

صبح و ظهر؟ انصافا صب و ظهر فاز داره؟ نداره خداییش
اینو باید ببینم کیا اعلام حضور میکنن، بعد تصمیم نهایی رو بگیریم.

نقل قول:
روز برگزاری اگه پنجشنبه یا جمعه باشه مناسب تر به نظر میرسه...

جمعه های:

23 آبان - 7 آذر - 21 آذر

نمی تونم بیام. و همچنین پنجشنبه های قبلش.

نقل قول:
و باز با توجه به اینکه شاید بعضی از دوستان با توجه به همون شرایط سنی نمیتونن تنها بیان فکر میکنم بهتره که یکی از والدین و یا حتی یکی از دوستانشان بتونن به عنوان همراه بیان...البته فقط یک نفر تا جمعیت جادوگر خالص تر باشه!

همراه... خوبه ولی فقط تا دم در محل مذکور و نهایتا بریم یه سلام علیکی بکنیم که ببینن بچه های خوبی هستیم. من خودمم احتمال داره همراه باهام بیاد ولی صرفا جهت دیدن محیط و بچه ها تشریف میارن؛ در جلسه نیستن.

----------

اما در مورد جاش. من شخصا رستوران رو ترجیح میدم فضای باز خوب نیست... هوا سرده و آغوش گرم کمه

حالا اینکه کدوم رستوران باشه با نظر پرنس موافقم، بوف موفه هر چی هست همون خوبه

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۹ یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳

گلرت گریندل والد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۱ چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۳
از عقلت استفاده کن، لعنتی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 513
آفلاین
من خیلی دوست دارم بیام ولی به دلیل دور بودن بیش از حد بوشهر از تهران نمیتونم...

چرا میتینگ رو تو بوشهر برگذار نمیکنین؟ اگه میاید، ساحلی در خدمتتونیم!

هوش بی حد و مرز، بزرگترین گنجینه ی بشریت است!

Elder با نام علمی Sambucus از خانواده Adoxaceae به معنای درخت آقطی است؛ در حالی که یاس کبود جزو خانواده ی Oleaceae (زیتونیان) میباشد؛ کلمه ی Elder در Elder wand به جنس چوب اشاره میکند و صرفا بدین معنا نیست که این چوب قدیمی ترین چوب باشد.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
سلام بر همگی...

اولا که معذرت میخوام از قدیمی های سایت و بزرگتر ها که منی که اولین شناسه ام رو تیر ماه گرفتم دارم توی این بخش اظهار نظر میکنم اما از اونجایی که من هم مثل بیشتر کاربر های سایت دوست دارم که شخصیت حقیقی دوستانی رو که دارن ایفای نقش میکنن رو ببینم و البته تجربه هایی از حضور درمتینگ های مختلف و مدیریت چند تا متینگ اینجوری دارم،گفتم که چند تا پیشنهاد بکنم...

در مورد زمان باید بگم با توجه به کاربرهای سایت که طبیعتا اکثرشون محصل و بلاخص محصلین مدرسه هستن فکر کنم بهتره که این زمان توی امتحانات یا نزدیک و قبل از امتحانات نباشه...شاید بهتره که بعد از دی و اوایل بهمن باشه و یا همین قبل از آذر...

ساعتش رو هم فکر میکنم که باز نظر به کاربرهای سایت که اکثرا تو سنی نیستن که عصر ها وشب ها بتونن بیان پس فکر کنم باید صبح و یا ظهر باشه...

البته از اونجایی که همونطور که گفتم اکثر کاربر ها محصل هستن در نتیجه ساعت بر گزاری هم بهتره که صبح و یا ظهر باشه،پس روز برگزاری اگه پنجشنبه یا جمعه باشه مناسب تر به نظر میرسه...

و باز با توجه به اینکه شاید بعضی از دوستان با توجه به همون شرایط سنی نمیتونن تنها بیان فکر میکنم بهتره که یکی از والدین و یا حتی یکی از دوستانشان بتونن به عنوان همراه بیان...البته فقط یک نفر تا جمعیت جادوگر خالص تر باشه!(به هر حال باید نشون بدیم که ما به خون خالص اهمیت بیشتر میدیم!)

مکان بر گزاری هم اگه توی مرکز شهر باشه خیلی بهتره...رستورانی،کافه ای،قهوه خونه ای! توی هفت تیر یا انقلاب سیدخندان و اینور ها باشه بهتره....در مورد پارک و یا فضای باز هم از اونجایی که متینگ توی زمستون هست و هوا سره،فکر نکنم فضای باز مناسب باشه...

البته تاریخ برگزاری بهتره با مناسب های عزاداری دینی و اینجور تاریخ ها تداخل نداشته باشه...

در ضمن...من هستم(چقدر هم همه در انتطار اعلام حضور من بودن!)ولی نسبت به زمان دقیق برنامه شاید یه همراه هری پاتری داشته باشم...

پیام زده شده در: ۱۱:۰۰ یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نمیشه غذا از خونه بیاریم؟

من دوست دارم بیام چون معلوم نیست، هیچکس آینده شو نمیدونه وشاید آخرین سالی باشه که بتونم حضوری بیام ولی الان نه. اگه دی یا بهمن باشه میتونم بیام.

به خاطر اینکه بفکری و همچنان فعالی ممنون.

مدیریت جلسات حضوری سایت | تهران (رسمی)
پیام زده شده در: ۳:۴۶ یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳

پرنس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۵۵ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۸ یکشنبه ۲۳ خرداد ۱۳۹۵
از من گذشته
گروه:
کاربران عضو
پیام: 263
آفلاین
تصویر کوچک شده

دوستان و همراهان جادوگر من.. سلام!
بی مقدمه میرم سر اصل مطلب.. کافیه یه سر به گالری سایت، بخش اختصاصی جادوگران بزنید تا مطمئن شید که سایت جادوگران از دیرباز موضوعات داخلی سایت رو به شدت جدی می گرفته و همیشه برای توجیه کاربرا و اینکه همدیگه رو بیشتر بشناسن و بتونن بهتر هماهنگ شن باهم، جلساتی رو بطور مداوم برگزار می کرده.

همونطور که مستحضر هستید، این سایت در آغاز 12همین سال فعالیت خودش قرار داره و بسیاری از کاربرای قدیمی سایت رفتن. چیزی که الان برای ما مونده فقط خاطراتیه که بطور مداوم باهاشون سرگرمیم.

طی صحبتی که با مدیریت و مسئولان ارشد سایت داشتم، تصمیم بر این شد که یه میتینگ ِ حضوری در تهران داشته باشیم و دوستان دور هم جمع شن. حالا مفاد این جلسه چیه.. در آغاز که صرف آشنایی و صحبت رودر رو هستش، بعد از اون برنامه هایی که برای امسال سایت داریم رو بازگو می کنیم و نظر سنجی می کنیم تا ببینیم کدومش قابل اجراس.

از اونجا که دورهمی ها معمولن غیر رسمی هستن، بنده جای خاصی رو در نظر نگرفتم واسش.. میتونیم محلش رو بزاریم قلب تهران-مرکز شهر که همه دسترسی داشته باشن.. جایی مثل پارک لاله. یا اگر فکر می کنید بهتره می تونم رستوران ِ بوف واقع در برج نگین رضا رو به دلیل اینکه سالهای متمادیه اونحا برنامه داریم واسه سایت و ما رو می شناسن رزرو کنم. اما همین اول بگم که حضور دوستان در رستوران منوط به سفارش غذاست.

این از این..

حالا دوستان تشریف بیارن و بگن چند نفر اعلام آمادگی می کنن واسه این میتینگ و چه روزی، چه ساعتی، و کجا مد نظرشونه.

مطلب مهم: با توجه به اینکه برادران عزیزم لودو بگمن ( از اصفهان ) و سیریوس بلک ( از گیلان ) قراره تو جلسه شرکت کنن، ما جوری برنامه رو می چینیم که هر دوی این عزیزان بتونن حضور داشته باشن.

منتظریم : )
پرنس

پانویس: حد نساب حضور برای تشکیل جلسه 10 نفر!

ویرایش شده توسط پرنس در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۴ ۳:۵۵:۳۱
ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۶ ۰:۰۵:۰۴
ویرایش شده توسط پرنس در تاریخ ۱۳۹۳/۸/۱۰ ۸:۴۵:۳۷

تصویر کوچک شده

rest in peace dear Alan Rickman

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.