هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی ماندانگاس فلچر
پیام زده شده در: ۲۲:۱۷ دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳

آلبوس سوروس پاتر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۸ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ چهارشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۴
گروه:
کاربران عضو
پیام: 49
آفلاین
آفرین دکتر عا... اممممم ببخشید دزد دم حجره: ماندانگاس فلچر

پیام زده شده در: ۱۸:۴۸ دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
درود

بنده از همین جا از رقابت انتخابات کنار می کشم و رأی خودم رو به نفع سیریوس بلک به صندوق می اندازم.

پیام زده شده در: ۱۱:۲۳ شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳

سيريوس بلك قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۰ یکشنبه ۲۸ تیر ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ چهارشنبه ۷ مرداد ۱۳۹۴
از موتور خونه جهنم !
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1086
آفلاین
دانگ!

مذاکرات نصفه نیمه رو زمین مونده ها.

ما همچنان منتظریم و طبق نظرات مشاوران عالی رتبه مون، مواضع رو می تونیم تغییر بدیم.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۵۰ جمعه ۲۵ مهر ۱۳۹۳

مرگخواران

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۳:۴۵:۱۱ شنبه ۸ اردیبهشت ۱۴۰۳
از مسلسلستان!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 549
آفلاین
وینکی سوت زنان و جاروکشان از این ستاد به آن ستاد رفت!

سی هلو تو مای لیتل بیگ فرند! وینکی سلام داد!

اولا اگر دانگ وزیر شد ما مطمئن شد که جیب هایمان امنیت داشت؟
دوما اگر دانگ وزیر شد آیا برای رای دهندگانش پارتی بازی کرد؟
سوما اگر دانگ وزیر شد به همان خوبی هاگ و کویدیچ، مدیریت کرد؟
چهارما اگر دانگ وزیر شد برنامه برای جن های خانگی داشت؟
پنجما اگر دانگ وزیر شد چیزهای جدید به سایت اضافه کرد؟
ششما اگر دانگ وزیر شد ملت شاد و خوشحال بود و زندگی راحت داشت؟ (سوال انحرافی )
هفتما اگر دانگ وزیر شد، جشنی چیزی ترتیب داد؟

+در ضمن وینکی حمایت جامعه جن های خانگی مونث از آقای فلچر را اعلام کرد!

زت زیا...

ویرایش شده توسط وینکی در تاریخ ۱۳۹۳/۷/۲۵ ۱۲:۳۵:۲۰

Take Winky down to the Mosalsal City, where the grass is mosalsal and the mosalsals are MOSALSAL

پیام زده شده در: ۱۸:۱۶ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین

هی، دونگ‌ای!

البت فک نکنی ما با این هیبت و یال و کوپال می‌شینیم سریال کُره‌ای می‌بینیم‌ها. تخصیر این وزیر سابقه اصن هی. جومونگ جومونگ می‌کـ.. راسّی.. گفتم وزیر سابق!

عرضم به حضور ِ شریف [ ! ] که ما نمی‌تونیم انتظار داشته باشیم که یه وزیر، شبیه یکی دیه عمل کنه، ولی کلاً همه قبول داریم که زوج مورف ِ وزیر و دلوی ِ مدیر، زوج قوی و قدرتمندی بودن از لحاظ هماهنگی و اینا.

از طرفی، بر همگان واضح و مبرهنس که تو و لودو با هم موشکولاتی دارین و سَخ کنار میاین با هم.

سؤال اول حاجی‌ت اینه که، اگه شوما وزیر شی، چی‌طو مدیریت می‌کنی این ماجرا رو؟ فکر نمی‌کنی تأثیرات سوء داشته باشه این حکایت؟ کلاً یه تحلیل بزن روی این ماجرا بینم چند مَرده حلّاجید تو و لودِر!

نُکته‌ی بعدی، اینه که وزیر ِ مفنگی سابقمون، یه طرح داده بود توی ویزن که آآآآی ملــّــت بیاین وزارت رو بکنیم قطب سوم که لُردک و پروف، با بازوکا نشونه رفتنش.

می‌خوام بدونم نظرت در مورد اون طرح چیه و آیا قصد داری از وزارت یه قطب سوم بسازی؟

کلاً با توجه به این که یه شخصیت خاکستری و بی طرف داری [ راضیم از این مسئله! ] برنامه‌هات رو برای وزارت و تقابلش با محفل و خونه‌ی ریدلا توضیح بده بینم!

مخلص شوما.

زت زیات.

پی‌نِوِش:

سؤالات فوق به معنی حمایت حاجی‌ت از نومزد ِ مذکور نی!

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳

فرد ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۲۵ جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۰۶ پنجشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۸
از پنج صبح تا حالا علاف کردی مارا
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 380
آفلاین
من انتقاد دارم! به چه دلیل باید یک جیب بر وزیر بشه؟ آیا اینکار خوبیست که ما خودمان را دستی ک جیب بر بدهیم تا تمام گالیون های مارا دور بریزد؟ ما آینده میخواهیم و این آینده را در دستان شما قرار نمیدهیم! دوستان همه هوشیار باشید!

میجنگم، زیرا من...

یک ویزلی ام

خوشحالم از تیم کارآگاهان بیرون آمدم و خداحافظ را گفتم! خداحافظ جن خانگی!!!

پیام زده شده در: ۱۲:۱۶ پنجشنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۳

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
نقل قول:
آمدم که درماندگانی را که سال های سال در این زندان مخوف و غیر انسانی به سر می برند، آزاد کنم.

تکبیر...واقعا فقط ما آزکبان رفته ها میدونیم اونجا چه خبره...من با این حرفت به شدت موافقم...

فقط یه دوتا سوال داشتم...
1_آیا فعالیت شما به عنوان وزیر به همون قاطعیت مدیرت هاگه؟!
2_طیف های تشکیل دهنده کابینه شما چه گونه خواهد بود؟

در پایان امیدوارم شعار شما که جیب بر ها هم به بهشت می روند! باشد،تحقیق یابد...

راستی!یه پیشنهاد اگر وزیر شدین...قانون چند همسری رو توی جامعه جادوگری احیا کنیدخودت واردی دیگه...

پیام زده شده در: ۴:۵۵ چهارشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۳

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول:

آمدم که درماندگانی را که سال های سال در این زندان مخوف و غیر انسانی به سر می برند، آزاد کنم.

فرار از آزکابان، یکی از بزرگترین اهداف هر شخصی میتواند باشد به خصوص اگر مثل تو و من و بلاتریکس، آزکابان و دیوانه سازهایش را سال ها تجربه کرده باشد! بدون شک آن جا طبقه آخر جهنم است.

آرمان هایت را دوست دارم، شعارهایت را دوست دارم، شخصیتت را دوست دارم و مدیریت را نیز ولی ممدهایت را نه.

نقل قول:

آن ها می خواهند باز هم عرصه را بر بی گناهان تنگ کرده و یک بار دیگر زندان آزکابان را از مردم شریف پُر کنند.

تیکه قشنگی بود. جای مردم شریف درآزکابان نیست. بالاخره روزی زندانبانان خود در زندان خواهند بود. و آن روز زندانیان دیگر مظلوم نخواهند بود و وای به حال ظالمان..

نقل قول:

جیب بر ها هم به بهشت می روند!

ها! قشنگ گفتی و صد البته بهشت جیب برها و سیاه سوخته ها با بهشت دیگران متفاوت خواهد بود. بهشت ما پر از رمز و راز و ماجراجویی خواهد بود( ) و بهشت دیگران پر از حوری و آسایش. (:tab:)

نقل قول:

لذتی که توی دستِ کج هست توی دست راست نیست!

تا آخر انتخابات باهاتم رفیق. بالاخره تو یک دست کجی و من یک کج دست.

پیام زده شده در: ۱۹:۴۳ سه شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۳

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۸:۰۵:۵۲ دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۲
از مرگ برگشتم! :|
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 416
آفلاین
دوفشس گووووومپ!

دوباره با همون افکت و حرکتی که درب دفتر ثبت نام انتخابات ترکید، این بار مال ستاد انتخاباتی ماندانگاس منفجر شد و چند پا به طور افقی از دهنه ی در تو اومده بودن.

- گوسفند ها، الاغ ها، بی شعور ها، اینجا ستاد خودمونه! چرا جو گیر میشین آخه؟! اسکول ها در ستاد رو زدین ترکوندین!

پیرو همین سخنان بالا، ماندانگاس دور ستاد دنبال نوچه هاش می دوید و با یه لُنگ خیس، اون ها رو مورد ضرب و شتم های مهربانانه و پدرانه خویشتن ِ خویش قرار می داد. نوچه ها هم که هر کدوم چند پا داشتن... البته چند پا نداشتنا! خب میشه گفت کل الیوم نوچه ها روی هم دیگه چند پا داشتن و خب متعاقباً چند پا هم قرض کرده بودن و مثل تسترال رها شده از چله ی کمان دور ستاد می دویدند!

بالاخره بعد از تعقیب و گریز های فراوان و نوازش های پدرانه، دانگ روی یکی از صندلی های ستاد نشست و با اشاره ای به نوچه هاش فهموند که از خشم و غضب ـش در امان موندند.

دانگ در حالی که یک چیز پیپ مانند رو از جیبش در آورد و یک بسته چیز اعلا توش خالی می کرد رو به یکی از نوچه هاش کرد و گفت:

- هوی اصغر، بیا این بیانیه رو که میگم بنویس بینم!

نقل قول:

ای ملت شریف جادوگر و ساحره!

سلامی به گرمای عشق و امید از دست رفته ی آزکابان!

ای مردم! من برای شما به صحنه ی رقابت های انتخاباتی آمدم. آمدم که ریشه ی تبعیض، نابرابری و بی عدالتی را در سرتاسر این قلمرو بخشکانم. آمدم که درماندگانی را که سال های سال در این زندان مخوف و غیر انسانی به سر می برند، آزاد کنم. آمده ام که بیامیزم عشق و عقل را!

ای مردم، گوش به حرف های دروغ و انتخاباتی دیگر کاندیدا ها ندهید! آن ها می خواهند باز هم عرصه را بر بی گناهان تنگ کرده و یک بار دیگر زندان آزکابان را از مردم شریف پُر کنند.

ای غیورمردان، شما می بینید که من برای حق شما یک طرف و دیگران، همگی در مقابل من قرار گرفته اند. از همین ابتدا شروع کرده اند و ستاد انتخاباتی اینجانب را در آزکابان قرار دادند. جایی که امیدوار بودند هیچ کس به آن مراجعه نکند! اما شما ملت غیور به این بیداد گران نشان خواهید داد که با حضور گرم خود، دیوانه ساز ها را به زانو در خواهید آورد.

مدیران و زوپس نشینان، اعلام کردند که هیچ سارق، دزد، کیف قاپ و... اجازه ی حضور در ستاد انتخاباتی بنده را ندارند! اما من همین جا اعلام می کنم که برای دولت ما، جادوگران هیچ تفاوتی با هم ندارند. جیب بر ها هم به بهشت می روند! همه ی سارقین محترم قدمشان به روی چشم ماست و این ستاد متعلق به آن هاست.

ملت ما به این درک رسیده اند که همه با هم متحد هستند و جیب این و آن معنی ندارد. اگر هم کسی دستی در جیب کس دیگری کرد و گیر افتاد، نیت ـش خیر بوده است. شاید می خواسته شوکولاتی در آن بگذارد!

آی مردم، حضور پرشور شما باعث کوری چشم زوپس نشینان و عوامل دست آن ها می باشد. این ستاد را با حضور خود متبرک و مقدس بسازید!

ستاد انتخاباتی ماندانگاس فلچر
پیام زده شده در: ۲۲:۰۴ دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۲ دوشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۱۹:۵۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۷
از در عقب، صندلی جلو!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1316
آفلاین
تصویر کوچک شده

عرض سلام و ادب خدمت شما نامزد سینه سوخته ی وزارت، دله دزد شریف!

با لطف و عنایت ویژه شورای زوپس به شما همکار سابق، جهت احساس غریبی نکردن شما با دفتر کارتان، یکی از سلول های رویال سوییت آزکابان دارای امکاناتی نظیر آشپزخانه، تخت، مستراح، دست راست مصنوعی، دیوار، کف و سقف به شما تعلق یافت. توجه داشته باشید که سنسور های جادویی حساس به دستِ کج در تمام قسمت های ستاد نصب شده تا احیانا با سوء استفاده از مدارک شخصی و اموال موجود در جیب افراد اقدام به اخذ رای از ایشان نفرمایید.

ضمنا از حضور افراد سابقه دار، جیب بر، کیف زن، قالپاق دزد، جلوی بانک کمین کن، ساک زن و هکر حساب های بانکی گرینگوتز جلوگیری کنید؛ در غیر این صورت درب های سلول بسته شده و به همراه همان دوستان تا انتخابات دوره ی یازدهم میهمان دیوانه ساز ها خواهید بود.

پی نوشت محرمانه: پیشنهاد میکنیم به جای خرج کردن قسمتی از درامد حاصل از دستبرد اخیرتان به گرینگوتز در ستاد، بودجه در نظر گرفته شده را به شماره حساب زوپس کارت به کارت کنید تا به طور قطعی به وزارت برسید و گالیون های خرج شده برگردد!

تصویر کوچک شده

هیچی به هیچی!
تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.