هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس مراقبت از موجودات جادويي
پیام زده شده در: ۱۶:۴۶ پنجشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 433
آفلاین
1.چرا من دیوونه شده بودم ؟؟؟ چون آواز رنگینک در ابتدا بسیار گوش نوازه اما در دراز مدت شنونده رو دچار جنون میکنه طبق گفته ی خودتون از شب تا صب داشتین به اوازش گوش میدادین یکم بی احتیاطی کردین دیگه حقم دارین گلاب به روتون دیوونه شین
2.چرا اگر یه ماگل از این پرندهمراقبت کنه به طور حتم دیوونه میشه ؟؟؟ همون طور گفته شد شنیدن آواز رنگینک تو دراز مدت ادمو دیوونه میکنه برا همین رنگینک رو با افسون خاموشی جادو میکنن و اونا رو میفروشن این افسون باید هر ماه تقویت شه این ماگلا هم اگه جادو بلد بودن که دیگه بشون نمیگفتن ماگل اونا نمی تونن سر ماه افسون رو تقویت کنن بنا بر این اثر افسون کم کم از بین میره و چون اونا تمام مدت اواز رنگینک رو میشنون همون یه عدس عقلی رو که داشتن از دست میدن و دیوونه میشن .
3.عکسی از رنگینکی که من سر کلاس اوردم ارائه بدین.
پروفسور اینو خودم کشیدم چون کار دسته 10 امتیاز بده خیرشو ببینی تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱:۲۱ پنجشنبه ۴ اسفند ۱۳۸۴

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
1-چرا من دیوانه شده بودم؟ (5 امتیاز)
آوای رنگینک بسیار دلنشین است. به محض اینکه جادوگری به صدای آن گوش کند محسور این صدا میشود. هر چه بیشتر به صدای این پرنده گوش دهند تاثیر آن ماندگار تر است و اگر بیش از چند ساعت باشد، شخص به حالت نیمه خلصه فرو می رود. شما هم که تا صبح به صدای این پرنده گوش دادی، در همین حالت هستی.
به همین خاطره که این پرنده را حتما با مجوز کتبی به فروش میرسانند و در این مجوز باید ذکر شود که طلسم ساکت کننده بر روی این پرنده انجام شده است.

2-چرا اگر یه ماگل از این پرنده مراقبت کنه به طور حتم دیوونه میشه؟ (10 امتیاز)
ذهن ماگل ها از ذهن جادوگرا خیلی کندتره. این پرنده یک جادوگر رو محصور خودش میکنه، اما اگه یه ماگل صدای این پرنده تو گوشش باشه، در مدت زمانی کوتاه دیوانه می شود و البته تاثیر این صدا تا آخر عمر روی ماگل می ماند. یعنی در مدت زمانی که یه جادوگر در اثر این آوا به خلصه فرو میرود، ذهن یک ماگل به کل مختل میشود و تاثیر مخرب و بی برگشتی بر روی او میگذارد.

3-عکسی از رنگینکی که من سر کلاس اوردم ارائه بدین.(5 امتیاز)
برای دیدن عکس اینجا کلیک کنید

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۱۱ چهارشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
آواز رنگینک در ابتدا بسیار گوش نواز است اما در دراز مدت شنونده را دچار جنون میکند.و چون شما از دیشب تا صبح به آوازه این پرنده گوش دادید دیوانه شدید.

مسئولیت نگه داری از این پرنده بسیار سنگینه برای همین باید خریدار مجوز داشته باشه.چون این پرنده آواز بیش از حدش باعث جنون میشه پس باید اون رو با افسون بیهوشی طلسم کرد و چون ماگلها فاقد چوب جستند و کلا از جادو چیزی نمیدونن آواز این پرنده باعث دیوانگی آنها میشه

پیام زده شده در: ۱۵:۲۲ چهارشنبه ۳ اسفند ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
خب بايد بگم يك دليل داره.....
1.چون آوازي كه رنگين در ابتداي خواندنش داره بسيار زيبا هستش و شخص ماگل به آرامش كامل ميرسه ولي در دراز مدت
باعث جنون شخص ماگل ميشود به همين دليل او رو بايد با افسوني به نام خاموشي جادوش كنيم تا ديوانه نشيم ولي ماگلها كه از جادو سر در نميارن....
3.-عکسی از رنگینکی که من سر کلاس اوردم ارائه بدین.(5 امتیاز)
عكس

1.-چرا من دیوانه شده بودم؟ (5 امتیاز)(همين طوري جواب دادم بلد نميدونستم خب )
يا به خاطر زاخي بوده يا به خاطر رنگينگ!!!!!!!

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۳ ۱۹:۳۲:۰۲

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ سه شنبه ۲ اسفند ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
جلسه هشتم
درس مربوطه : رنگینک

یکی از سردترین روزهای سال بود و برف به شدت شدیدی میبارید، همه جا سیفید و تیمیز شده بود و جلوه کاملا قشنگی به مدرسه داده بود.
همه دانش آموزای کلاس مراقبت از موجودات جادویی ناراحت بودن چون کلاس اونروز قرار بود توی فضای باز تشکیل بشه ولی به دلیل بارش زیاد برف کنسل شده بود.

***سر کلاس***
یکی از بچه ها : ....آره......به لاوین گفتش که خوب با خودمون زاخی رو میبریم که گرم شیم.....لاوین یه نگاهی بهش کرد و منو فرستاد دنبال مادام پامفری که بهش بگم یه دانش آموز دیوونه پیدا شده.
در همین زمان آوریل با ژاکت صورتی، شالگردن یشمی با خال خالهای زرشکی و کلاه فسفری و موهای اندر هوا!! وارد کلاس میشه....
ملت به آوریل شک میکنن.
آوریل : سلـــــــــــــــــــــام بچه های گل و سنبل و تپل.....چطورین؟ خوبین؟ مامان بابا خوبن؟ اخوی و همشیره هاتون همه از دم خوبن؟ چه خبرا؟ دیشب بازی کوییدیچ رو دیدین؟
ملت با بهت تمام سرشون رو به علامت نفی تکون میدن.
آوریل : چی؟ ندیدین؟ وای...نصف عمرتون بر فنا....چه بازی بود، تیم چکش سازی با نتیجه 5-2 بازی رو برد.....خیلی هیجان انگیز بود....
دانش آموزی از ردیف آخر : مگه تو کوییدیچ امتیاز نباید حداقل 150 امتیاز باشه.....خود اسنیچ 150 امتیاز داره....
آوریل : من بازی رو دیدم یا شما؟ وقتی میگم 5-2 یعنی 5-2 !!!
ملت به شخصیت خود آوریل شک میکنن.
آوریل با قر کمر به سمت میزش میره و روی اون میشینه و قفسی با پارچه روی اون رو روی میز قرار میده.
آوریل : خوب کی یادشه درس جلسه قبل چی بود؟
کریچر : زاخی؟ آره....آره...یادمه...در مورد زاخی بود....
آوریل : نه عزیزم...اشتباه گفتی ولی چون جن خیلی خوب و پروانه ای هستی و تازه همگروهم هم هستی و ریون هم در مجموع وضعش خرابه بهت 100 امتیاز میدم!!
هلگا : پروفسور من یادمه....در مورد خاک خوره بود....
آوریل : کی به شما اجازه دا وسط حرف دوتا همگروهی بپری؟ تو اصلا آدمی؟ تو ادب میفهمی چیه؟ تازه من از تو اصلا خوشم نمیاد.....جوابتم درست بود که بود به درک!! امتیاز گروهتونم زیادی بالائه...100 امتیاز ازت کم میکنم!!
ملت به عقل آوریل شک میکنن.
آوریل : خب درس امروزمون....در مورد یه پرنده زیبا و دوست داشتنی به نام رنگینکه!!! و پارچه رو از روی قفس خالی!! برمیداره....
ملت با تعجب نگاهی به قفس میندازن و شروع به پلک زدن میکنن ولی بازم چیزی نمیبینن....
آوریل : واقعا زیبا نیست؟ من هر وقت این پرنده رو میبینم از خود بیخود میشم....
دانش آموز میز اول : پروفسور این پرنده کجاس؟
آوریل : جلوی همین چشم کور شده ات!! نمیبینی این پرنده قشنگ رو...بال هاشو نگاه کن....صورتی....نارنجی...زرد...واقعا حیرت انگیزه.....
دانش آموز میز اول با صدای آروم : بچه ها، کسی پرنده رو میبینه؟
همه سرشون رو به علامت نفی با شدت تکون میدن و به وجود مغزی در درون سر آوریل شک میکنن.
آوریل : این خیلی پرنده خوشگل و مامانییه....توی آفریقا بیشتر زندگی میکنه......آوازش واقعا قشنگه......من از دیشب تا صبح داشتم به آواز قشنگ این گوش میدادم....حتی از صدای منم قشنگ تره.......وقتی گوش میکنم به صداشا....دلم میخواد برم نوک برج...پرواز کنم و پرواز کنم .....انقد پرواز کنم که دیگه هیشکی منو نبینه....
در این زمان ملت اطمینان 100 % پیدا میکنن که آوریل دیوانه شده و میرن که مادام پامفری رو صدا کنن، خوشبختانه مادام پامفری با کوششهای شبانه روزیش موفق میشه آوریل رو از دیوانگی دائمی نجات بده!! و آوریل بعد از عاقل شدن تکالیفش رو به بچه ها میده :
3-عکسی از رنگینکی که من سر کلاس اوردم ارائه بدین.(5 امتیاز)

راستی داشت یادم میرفت، امتیازا:
دویل برای سوال 10 امتیاز، برای عکس 5 امتیاز، برای خاطره چون زیاد طولانی نبود ولی جالب بود 10 امتیاز (25 امتیاز)
هلگا هافلپاف برای سوال 10 امتیاز، برای خاطره 15 امتیاز (25 امتیاز)
استرجس پودمور سوال غلط بود، برای عکس 5 امتیاز، خاطرت زیاد حالب نبود، کم هم بود، 8 امتیاز(13 امتیاز)
آنیتا دامبلدور برای سوال 10 امتیاز، برای خاطره چون کم بود 12 امتیاز (22 امتیاز)

گریفیندور : 13 امتیاز
ریونکلاو : 25 امتیاز
هافلپاف : 47 امتیاز

صدای داد هلگا : آخه بوقی، چرا امتیاز جلسه شیشم رو نمیدی؟؟؟؟؟؟؟؟
آوریل : به جون خودم جوابا رو گم کردم، تا آخر هفته میفرستم!! (لطفا گیر ندین که هر روز دارم امتحان مییدم!!)

[size=small]جادوگران برای همÙ

پیام زده شده در: ۱۱:۱۲ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
1- چرا از ترشحات رقیق خاک خوره برای تهیه محلولای پاک کننده استفاده میشه نه غلیظ اون؟ (10 امتیاز
ترشحات خاک خوره غلیظ هستند و حالت اسیدی دارند که برای رقیق نمودن آن آب یا محلولی خنثی به آن اضافه می کنند. و اگر از غلیظ آن استفاده شود ، مطمئنا به جای آنکه وسایل تمیز شوند، از بین میروند!!
2- عکسی از خاک خوره (در هر حالتی)(5 امتیاز)
- ندارم!!!
3- خاطره ای که از خاک خوره دارید رو بنویسین (اگه ندارین توی این ایام تعلیل به مکانایی برین که توشون خاک خوره وجود داره) (15 امتیاز)
قبلنا رفته بودیم ایتایلیا و رفتیم برج پیزا. اون موقع ها هنوز کجکی نبود. رفتیمک توی برج و شروع کردیم به نگاه کردن. در عالم خودمون بودیم که یه دفعه صدای تترقی شد و ساختمون تکانی خورد و من فهمیدم که اونجا خاک خوره داره و سریعا بوسیله "اسپکتو پاترونام" از وزارت خونه کمک گرفتم و با کمک اونا تونستیم خاک خوره ها رو از بین ببریم. و الان برج پیزا به خاطر خاک خوره ها کج و به خاطر عمل جوانمردانه من(جا ربطی داشت!!) هنوز پا بر جاست!!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۷:۴۶ جمعه ۲۵ آذر ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
جواب 1:چون رقيق آن باعث خرابي اجسام و پي ساختمان ميشود ولي غليظ آن همچين كاري را انجام نميدهد
جواب 2:عكس
جواب 3:يادش بخير رفته بوديم خونه يكي از فاميلامون داشتيم شام ميخورديم كه ديديم صداهاي از پي ساختمون ميادش ديديم ساختمون داره ميريزه سريع از ساختمون رفتيم بيرون ساختمون جلوي چشممون خراب شد بعد ديديم از زير ساختمون چند تا خاك خوره بيرون اومدن بعد اون فاميلمون با كفش دنبال اونا كرد

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ پنجشنبه ۲۴ آذر ۱۳۸۴

هلگا هافلپافold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۴۳ یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۲
از كجا باشم خوبه؟!؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
هلگا:بچه ها يعني به نظرتون اين دفعه امتيازا رو مي ده؟!
هرميون:آره...من فكر كنم يه 20 30 امتيازي گرفته باشم!
هلگا:پس كجاست؟تو دفتر اساتيد كه نيستش!نكنه دامبلدور گيرش انداخته!
هرميون:نه بابا..ا..نكنه هنوز خوابه هلگا؟!
هلگا:بعيد نيست!
-بريم در خونش!
- مگه بيكاريم؟
-كم نه!
هلگا:خب فقط به خاطر اينكه تكاليفم رو بهش بدم ميام!
هرميون:بچه ها كسي با من رو هلگا نمياد بريم خونه لاوين؟!
مايكل:منم ميام!مي خوام ازش يه سؤال بپرسم!
الستور:اگه دو سه تا دختر ديگه هم بيان منم ميام!
هلگا و هرميون:
الستور:خب من كه تكليف ندارم پس اصلا نميام!
مايكل:خب پس بريم چونكه من بايد زودتر سؤالم رو بپرسم!
دم در خونه لاوين:
تق تق تق...
هلگا:مي گم مايكل جان بايد محكمتر بزني تا در بشكنه..اينجوري خورد نمي شه!
لاوين:هووووووووي...مگه سر آوردين؟اومدم بابا!
هرميون:سلام پروفسور..خوبين؟من مشقام رو آوردم!
لاوين:اين وقت صبح؟خب بدش به من ببينم!شما دو تا چرا باهاش اومدين؟
هلگا:منم مشقام رو آوردم!
لاوين تكاليف هلگا هم مي گيره و بعد رو به مايكل مي كنه!
-ا...من يه سؤال داشتم!
لاوين:خب بپرس!
-آخه خصوصيه!
هلگا و هرميون:خب پس ما مي ريم!
هلگا:راستي پروفسور يادتون نره امتيازا رو بدينا!
لاوين:خيلي خب بابا...مايكل بيا تو سؤالت رو بپرس زود بروها..من كار دارم!
................
**********لاوين در حال تصحيح تكاليف هلگا************

1- چرا از ترشحات رقیق خاک خوره برای تهیه محلولای پاک کننده استفاده میشه نه غلیظ اون؟ (10 امتیاز)

به دليل اينكه براي رقيق كردن ترشحات خاك خوره مقداري آب به اون اضافه مي كنن كه باعث كمتر شدن مواد محلول در آن و در نتيجه كم شدن قدرت آن مي شه و براي همين آسيب به آن جسم نمي زنه!ولي اگر خود ترشحات و يا غليظ شده آن را بزنند مواد محلول در آن زياد است و باعث آسيب شديدي در جسم مي شود و شما تصور كنيد كه وقتي اين ترشحات پي ساختمان رو تار و مار مي كنند چه بلايي مي تونن سر جسم كثيف بياورند!

2-عكس ندارم!

3- خاطره ای که از خاک خوره دارید رو بنویسین (اگه ندارین توی این ایام تعلیل به مکانایی برین که توشون خاک خوره وجود داره) (15 امتیاز)
آقا از جد جد جد پدر اندر جد جد ما بهمون يه خونه قديمي رسيده بود!البته خيلي هم خونه هه باحال بودا..فقط يه نمه درب و داغون بود!آقا از اونجايي كه اين خونهه حياطش از مدرسه هاگوارتزم بزرگتر بود من هميشه مي رفتم اونجا بازي مي كردم!البته اون موقع كوچيك بودما!بعدش يه روز كه داشتم واسه خودم جارو سواري مي كردم همين شكلي هواسم نبود با مخ رفتم تو شيشه خونهه افتادم توي ساختمون!بعد يه دفعه بوي آدم تاريخ مصرف گذشته به مشامم رسيد!جاتون خال مثل اينكه جنازهه خيلي هم خوش اشتها بوده!آقا منم كه بچه بودم و بوي جنازه رو از بوي خاك خوره تشخيص نمي دادم..البته هنوزم در اين مورد يه نمه اشكال دارم! ..خيلي هم بچه كله شقي بودم..مثلا اومدم برم جنازه هه رو پيدا كنم بعد بدم به مامان و بابام پول تو جيبيم رو زياد كنن!..آقا جاتون خالي اين خونهه هم كه شونصد طبقه بود!يه صبح تا ظهر تمام من الاف كارآگاهي بودم!بعد رفتم زير زمين يه دفعه يه دونه از اين خاك خوره ها رو روي زمين ديدم فكر كردم توپكه!خداييش آخه گرد و قلمبه هم بود نمي شد زياد خوب تشخيصش داد!منم ازش خوشم اومد رفتم برش دارم باهاش بازي كنم يه دفعه پريد روي دشتم!نمي دونم ديگه چرا دندون داشت!مگه اينا خاك و گرد و غبار نمي خورن؟ولي خب حالا اون يكي دندون داشت ولي گاز نگرفت!يه دفعه همه خاك خوره ها ريختن بيرون روي سر من بدبخت!منم ترسيدم هي بالا و پايين پريدم..اين خاك خوره هام كه قبلا نصف پي ساختمون رو نوش جان كرده بودن اين ساختمونه با بالا و پايين پريدن من شروع كرد به ريزش!منم جاروم باهام بود..آقا مثل اين فيلماي اكشن همچين سوار جارو تو خونه مي رفتم تا رسيدم به در بعدش پريدم بيرون!خداييش خيلي باحال جاروسواري كردم ولي!آقا تا من اومدم بيرون خونهه ريخت!انگار نه انگار كه خونه اي اينجا بوده..فقط توالت فرنگي و سينك ظرفشوييش سالم مونده بود!...بعدش كلي به خاطر نابود كردن آثار باستاني دعوام كردن...آخرش بعد از كلي تحقيق معلوم شد كار خاك خوره ها بوده نه من!

هاف[size=large][color=FF0066]ل[/co

پیام زده شده در: ۱۷:۱۱ سه شنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۴

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۰ یکشنبه ۱۲ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۴:۵۷ پنجشنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 433
آفلاین
چرا از ترشحات رقیق خاک خوره برای تهیه محلولای پاک کننده استفاده میشه نه غلیظ اون؟
این ترشحات باعث پوسیدگی می شود و اگر دز ان در تهیه محلول های پاک کننده بالا باشد موجب از بین رفتن لایه های سطحی اجسامی می شود که با ان پاک شده اند و مثلا با استفاده مکرر از ان برای تمیز کردن پاتیل ها باعث ایجاد درز هایی در پاتیل می شود و عمر مفید استفاده از انها را کاهش می دهد

یه عکس از خاک خوره :
http://www.spiderwebart.com/images/art/103827.jpg

خاطره ای که از خاک خوره دارید رو بنویسین :
اقا تابستون با برو بچز رفته بودیم سواحل مدیترانه ( همون شمال خودمون ) یه کلبه اون نزدیکیا اجاره کردیم کلی پول بابتش دادیم اقا خواستیم بریم تو کلبهه هوا بد جور گرگو میش بود ( این تیکه رو همینجوری ادبی اومدم ) خلاصه هنوز نرفته بودیم توش که خراب شد رو سرمون بعد از کلی تحقیق معلوم شد که ده بیست سال بوده که خاک خوره ها توش بودن و کلبهه منتظر یه تکون کوچیک بود اتفاقا بوی بدشم فهمیدیما ولی اون موقع نمی دونستیم خاک خوره چیه خلاصه اون یاروه حسابی سرمونو شیره مالید و اون تعطیلاتو به یه تعطیلات فراموش نشدنی تبدیل کرد

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ سه شنبه ۲۲ آذر ۱۳۸۴

آوریل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۳ بهمن ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۲۳:۰۷ یکشنبه ۱۵ دی ۱۳۸۷
از کارتن!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 789
آفلاین
جلسه هفتم :
درس مربوطه : خاک خوره
کلاس امروز مراقبت از موجودات جادویی توی هاگزمیده........
این خبر صبح روز سه شنبه در هاگوارتز پیچید و همه با خوشحالی این خبر رو به همدیگه منتقل میکردن، گردش توی هاگزمید چیزی نبود که به همین راحتی کلاس اونجا تشکیل بشه.

****ساعت 10 صبح همه در هاگزمید****
برف سنگینی میومد و همه بچه ها در حالیکه توی شالگردن و پالتوهای کلفتشون گم شده بودن منتظر آوریل بودن....که بعد از نیم ساعت از اون سره دهکده میاد.
آوریل : سلام بچه ها، داشتم مکان بازدید رو چک میکردم میتونین بیاین......
همه به دنباله پروفسور لاوین راه میفتن و میرن و میرن تا میرسن به کلبه فریادکش. و با دیدن اون همه وایمیستن.
آوریل : اه؟ چرا واستادین بچه ها؟
هلگا : خب معلومه چرا....چون اونجا کلبه فریادکشه...هیشکی جرات نمیکنه حتی ندیکش بره.
مایکل : معلوم بود از همون اولش که بازدید مالیده....کی حاضر میشه مارو ببره بازدید؟ هیشکی....
همهمه ای بین بچه ها راه افتاد.
آوریل : ساکت....آقا ساکت.....من خودم اینو یه هفته اس دارم چک میکنم، هیچ مشکل غیر عادی نداره بجز یه چیز.
همه : به جز چی؟
آوریل : درس امروزتون در مورد اونه......خودتون باید تشخیص بدین، هر کی هم نیاد ازش 10 امتیاز کم میشه.
هرمیون : لابد آل ؟
آوریل : نخیر.....یالا برین تو......
همه میرن جلو و اسلیترینا میمونن.
دراکو : خب کم باشه، بازم ما اولیم.
آوریل : نخیر....اگه از اسلیترین بمونن 100 امتیاز کم میشه.
دراکو : ای بابل!!!!!
و همه راه میفتن به سمت کلبه.

***بعد از 5 دقیقه در کلبه***
هرمیون : اه چی بوی گندی میاد؟
الستور : ای بی ادبا...کدومتو خرابکاری کردین ها؟
آوریل : واقعا نمیتونین تشخیص بدین این بوی چیه؟
الستور : چرا این بوی بوقه....
آوریل : نخیر.......واقعا نمیدونین؟ هلگا؟
هلگا : والا شبیه بوی تعفنیه که از جسد مرده بلند میشه.
شیشیشیشیشیشیشیشی (ملت کلاس آبی بس روان و تمیز!!!! جاری نمودن)
آوریل : ای ترسوهای بدبخت!!! این بو برای خاک خوره هاس.....اونا اینجا رو دارن تخریب میکنن.
هرمیون : ااا...راست میگینا....چطور نفهمیدم؟
مرلین در این لحظه از ناکجا حاضر میشود : اختیار دارید.....نفهمی از خودتان بید!!! و چرخی میزنه و میره.
ملت در کف.....
آوریل : خب این مرلین عادتشه....بله این برای خاک خوره هاس، این جونور مهارت خیلی خاصی در خزیدن زیره کفپوشای خونه داره و از زیر بنیاد خونه رو خراب میکنه......به همن دلیل این بوی گند که شما احساس میکنین برای وجود خاک خوره اس، خاک خوره از خودش یه مایعی ترشح میکنه که باعث پوسیدگی پی ساختمون میشه.
خاک خوره موقع استراخت این شکلیه :
تصویر کوچک شده
در واقع شکل یه قارچ سبزیه که چشم داره ولی موقع فرار از پاهای لاغر و زیادش استفاده میکنه، غذاش هم که گرد و خاکه.
(در این لحظه صدای ترقی به گوش رسید که به دلیل سرو صدا کسی اونو نشنید)
انواع افسونای پاک کننده میتونن یه ساختمون رو از دست خاک خوره ها نجاات بدن ولی اونا حمله پیشرفته ای رو آغاز کرده باشن صاحب خونه باید قبل از تخریب ساختمون به مامورین اطلاع بده تا اونا کمک کنن، و البته که از ترشحات رقیق شده خاک خوره برای تهیه محلولهای پاک کننده استفاده میشه........
در این بین صدای ترق بلندی میاد که توجه همه رو به خودش جلب میکنه و سپس صدای گوپس!!!!!!
آوریل : نــــــــــــــــه...
هرمیون : ساختمون داره خراب میشه......
همه میریزن بیرون و به خراب شدن ساختمون نگاه میکنن.......از اون ور پروفسور دامبلدور داره میاد.....
آوریل : وای نه.....بچه ها اینم تکلیفتون خدافظ.
کاغذی روی هوا در جریانه که مایکل اونو میگیره و برای همه میخونه:
1- چرا از ترشحات رقیق خاک خوره برای تهیه محلولای پاک کننده استفاده میشه نه غلیظ اون؟ (10 امتیاز)
2- عکسی از خاک خوره (در هر حالتی)(5 امتیاز)

تعطیلات خوبی را برای شما آرزومندم......پ.لاوین

هلگا : ااااا؟ پس امتیازا چی میشه؟ من اون همه زور شده بودم....
آوریل از راهه دور : فردا امتیازا رو میــــــــــــــــــــــــدم

[size=small]جادوگران برای همÙ

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.