هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: ستاد انتخاباتی "آرسینوس جیگر"
پیام زده شده در: ۱۳:۴۳ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

اوتو بگمن old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۵ چهارشنبه ۲۶ فروردین ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۷:۲۵ یکشنبه ۹ اسفند ۱۳۹۴
از آنجا که عقاب پر بریزد...
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 212
آفلاین
آرسینوس دوست داریم... آرسینوس دوست داریم!!

آقا منم به نوبه ی خودم از آرسینوس جیگر حمایت می کنم. گرچه الان خاکستریم ولی بعدا ان شاالمرلین سیاه میشم، برا همینم خوشم نمی آد سفید جماعت بیاد وزیر شه...

خلاصه آخا من به آرسینوس عسیسم می رایم.

حمایتت می کنیم آرسینوس

Only Raven

تصویر کوچک شده

.:.بالاتر از مرگ را هم تجربه خواهم کرد.:.

پیام زده شده در: ۱۳:۳۱ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

اسلیترین، مرگخواران

هکتور دگورث گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۴۲ سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۴:۱۵ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از روی شونه های آریانا!
گروه:
مرگخوار
اسلیترین
کاربران عضو
ایفای نقش
پیام: 956
آفلاین
جیگر ما اومدیم!

با اینکه دستنوشته های من رو برداشتی ازت حمایت میکنیم تا وزیر بشی بلکه دستنوشته های ما رو پس دادی.

شعارت در راستای کار ماست و ما کاملا بهش معتقدیم.

در راستای ویزر شدنت هم هر گونه معجونی لازم داشتی بیا پیش خودم. یک شیشه معجون"جمع آوری آرا" و یک شیشه هم معجون " زیاد شدن آرا" برات فرستادیم. باشد که در راستای وزیر شدنت کمکت کند و به استعداد بی پایان من در معجون سازی پی ببری و دست از لجاجت برداری.

همین دیگه!

فقط...

حمایتت میکنیم!

پی نوشت: بنرهات خیلی عالین.

ارباب یه دونه باشن... واسه ی نمونه باشن!

پیام زده شده در: ۱۲:۵۴ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
سلام.

از بابت حمایتتون در ابتدا بسیار تشکر میکنم.

حالا هم میخوام به سوالات بسیار چالش بر انگیزتون جواب بدم.

1- ديده شده که شما به شکلي غيرعادي از تاثير ديوانه سازها مصون هستيد. آقاي جيگر! همه ي دانشمندان علوم جادويي سر اين مورد اتفاق نظر دارن که اين مصونيت تنها زماني اتفاق ميفته که هيچ شادي، اميد و آرزويي در دل شخص نباشه. چه توضيحي داريد؟ مي خواين بدون هيچ اميد و آرزويي وزير شين، وزارت نااميد و بي آرمان به کدام سو خواهد رفت؟

دانشمندان علوم جادویی کاملا درست گفته اند. بنده موصون نیستم... دیوانه ساز ها به خاطر اینکه بنده زندانبان آزکابان هستم ازم فرمانبرداری میکنن وگرنه در صورتی که از خود بیخود بشن حتی به من هم آسیب میرسونن.

بنده هم امید و آرزو دارم... نگران نباشید.

2- آمارهاي رسمي نشون ميدن که از وقتي که شما ناظر تالار گريفيندور شديد، تمايلات سياهانه ي اعضا به شدت افزايش پيدا کرده. آيا درسته که شما مخفيانه در آب شرب تالار معجون "افزايش تمايلات سياهانه" ريختين؟ با اين وضع لابد اگر وزير بشين چنين معجوني رو به خورد همه خواهيد داد! چه تضميني براي امنيت خاطر سفيدها و خاکستري ها داريد؟ اصلاً در صورت وزير شدن چه برخورد و رفتاري با قشر سفيد و خاکستري خواهيد داشت؟

به طور جامع تر؛ وزارت شما سياه خواهد بود يا خاکستري؟

در مورد علاقه ی اعضای تالار گریفیندور بنده مسئول نیستم. معجونی به نام "افزایش تمایلات سیاهانه" هم وجود نداره، مگر اینکه هکتور عزیز درستش کرده باشه که در اون صورت هم من بی خبرم.

در مورد جبهه ی وزارت بنده سوال فرمودید... وزارت بنده وزارتیه که به تمام جامعه خدمت خواهد کرد... پس لازم نیست نگران باشید.

3- به نظر خودتون... کسي که مدت ها به دور از جامعه در جزيره ي آزکابان، به همراه زندانيان خطرناک و ديوانه سازها زندگي کرده فردي منزوی و مردم گریز نخواهد بود؟ اين سکونت طولاني مدت، چه تاثيراتي بر روان شما داشته؟ لطفا نگيد هيچ، چون ملت عاقل و باسواد جادوگر و ساحره هرگز باور نخواهند کرد!

همونطور که گفتم دیوانه ساز ها تحت کنترل بنده هستند و به همین دلیل به من آسیب نمیزنند.

اگر بگم تاثیری نذاشته که دروغ گفتم... مقداری تاثیر گذاشته و بنده کمی زودرنج شدم... ولی فقط همین.

4- ريگولوس بلک... اين نماينده ي قشر دزد جامعه! ريگولوس بلک از شما، زندان بان و مامور سختگير دولت سابق حمايت مي کنه! يعني چي، هان؟ مثل اين نمي مونه که موش بياد و از گربه حمايت کنه؟! بدون شک يه کاسه اي زير نيم کاسه ست! طفره نريد، توضيح بديد!

حمایت ریگولوس بلک به من ارتباطی نداشته... ایشون تصمیم گرفتن که از من حمایت کنن و در نتیجه اومدن سمت من.

5- چرا جيگر؟! چرا دل نه؟ چرا قلوه نه؟

از پدر مرلین و مورگانا بیامرزم بپرسید! دست من نبود ایناش!

6- اگر بهتون راي بدم شما در مقابل برام چيکار مي کنين؟! پورسانت بنده چی میشه؟ من زیر 500 گالیون کاریکاتورتو هم نمی کشما

قطعا برای حامی هایمان برنامه هایی خواهیم داشت. نگران نباشید.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

به به ... سلام حاجی جون.

حاجی جون چه عجب از اینورا...

در مورد خرید و فروش چیز بله... قطعا با دستور پزشک مشکلی نخواهد داشت... ولی فقط در اون صورت و من مطمئنم که شما هم از پزشک اجازه دارید.

در مورد ساحره ها و زندان هم برنامه هایی دارم که به زودی اعلام خواهم کرد.

ویرایش:

حامیان عزیز... با کمک های رون ویزلی و هکتور دگورث گرنجر عزیز ما چندین بنر آماده کرده ایم... هرکدام رو که خواستید در امضا یا در تبلیغاتتون قرار بدید:

بنر اول

بنر دوم

ویرایش شده توسط آرسینوس جیگر در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۷ ۱۳:۰۹:۰۲

پیام زده شده در: ۱۲:۴۷ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

تراورز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۶ دوشنبه ۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۱۹ یکشنبه ۳۰ مرداد ۱۴۰۱
از تبار مشتای آهنیم، زنده تو شهر دزدای پاپتیم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 520
آفلاین
به به حاج آرسینوس، تو هم که می‌خوای وزیر بشی. منم حمایتت می‌کنم حاجی. فقط یه شرط داره، آزادی خرید و فروش چیز! بعله، هر فردی در جامعه ی ما باید بتونه آزادانه از چیز های ساخته مورفین استفاده بکنه.

همانا درخواست دیگری نیز دارم، بازداشت کردن ساحرگان خلافکار، بی‌حجاب و ضد آسلام به صورت گسترده توسط سازمان ارشاد آسلامی! اگر چنین طرحی اجرا بشه آنتی ساحریال با این‌که یک انجمن مستقله امّا برای از بین بردن بی‌ایمانی نسبت به مرلین در دل ساحرگان با این سازمان همکاری هایی خواهد داشت.

در پناه تسبیح من، صلواتی برای شادی روح دیگر کاندیدا ها ختم کنید!

every fairytale needs a good old-fashioned villain

حاجیت بازی رو بلده

حاجی بودیم وقتی حج مد نبود...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۳۱ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

جروشا مون old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۳۰ شنبه ۱۶ خرداد ۱۳۹۴
آخرین ورود:
۱۸:۳۶ پنجشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۴
از شبنم عشق، خاک آدم گل شد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 67
آفلاین
آرسينوس جيگر!
من جهت حمايت از شما اومدم آقا! درود بر سیاهِ سیاهپوشِ سپید دلِ گریفیندور؛ آرسی جیگَر... آرسینوس جیگِرِ جیگَر!

حالا همه با هم!
تصویر کوچک شده

آرسی جیگر!
تصویر کوچک شده

اما در راستای آتش افروزی و به چالش کشیدن ملت کاندیدا...لطفا به اين سوالات پاسخگو باشيد تا بعد ببينم چي ميشه!

1- ديده شده که شما به شکلي غيرعادي از تاثير ديوانه سازها مصون هستيد. آقاي جيگر! همه ي دانشمندان علوم جادويي سر اين مورد اتفاق نظر دارن که اين مصونيت تنها زماني اتفاق ميفته که هيچ شادي، اميد و آرزويي در دل شخص نباشه. چه توضيحي داريد؟ مي خواين بدون هيچ اميد و آرزويي وزير شين، وزارت نااميد و بي آرمان به کدام سو خواهد رفت؟

2- آمارهاي رسمي نشون ميدن که از وقتي که شما ناظر تالار گريفيندور شديد، تمايلات سياهانه ي اعضا به شدت افزايش پيدا کرده. آيا درسته که شما مخفيانه در آب شرب تالار معجون "افزايش تمايلات سياهانه" ريختين؟ با اين وضع لابد اگر وزير بشين چنين معجوني رو به خورد همه خواهيد داد! چه تضميني براي امنيت خاطر سفيدها و خاکستري ها داريد؟ اصلاً در صورت وزير شدن چه برخورد و رفتاري با قشر سفيد و خاکستري خواهيد داشت؟

به طور جامع تر؛ وزارت شما سياه خواهد بود يا خاکستري؟

3- به نظر خودتون... کسي که مدت ها به دور از جامعه در جزيره ي آزکابان، به همراه زندانيان خطرناک و ديوانه سازها زندگي کرده فردي منزوی و مردم گریز نخواهد بود؟ اين سکونت طولاني مدت، چه تاثيراتي بر روان شما داشته؟ لطفا نگيد هيچ، چون ملت عاقل و باسواد جادوگر و ساحره هرگز باور نخواهند کرد!

4- ريگولوس بلک... اين نماينده ي قشر دزد جامعه! ريگولوس بلک از شما، زندان بان و مامور سختگير دولت سابق حمايت مي کنه! يعني چي، هان؟ مثل اين نمي مونه که موش بياد و از گربه حمايت کنه؟! بدون شک يه کاسه اي زير نيم کاسه ست! طفره نريد، توضيح بديد!

5- چرا جيگر؟! چرا دل نه؟ چرا قلوه نه؟

6- اگر بهتون راي بدم شما در مقابل برام چيکار مي کنين؟! پورسانت بنده چی میشه؟ من زیر 500 گالیون کاریکاتورتو هم نمی کشما

هرچه سريع تر پاسخگو باشيد آقاي جيگر! مردم منتظر پاسخ هاتون هستن!

ویرایش شده توسط جروشا مون در تاریخ ۱۳۹۴/۴/۷ ۱۲:۳۶:۳۰

"عمه ریتا پاره ی تن من است! دوستش بدارید! ... فقط باهاش مصاحبه نرین، خطرناکه! "

تصویر کوچک شده
رستاخیز ققنوس!

تصویر کوچک شده
کاراگاه ارشد
ریاست دایره‌ی کاراگاهان

پیام زده شده در: ۱۱:۴۲ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
دوشیزه ایرما پینس

همین که شما وارد ستاد بنده شدید بسیار خوشحالم کردید.

ریگولوس بلک

هیچ تغییری نکردی رسما! همون دزد بوقی که بودی هنوزم هستی! ولی خوش آمدی به جمع حامیان بنده.

مورا

از حضور شما و دعایتان بسیار خرسندم و مطمئنم که در این راه سخت به این دعا نیاز خواهم داشت.

رون

اوه... یک همگروهی و یک دوست عزیز برای حمایت آمده. من هم قطعا در وزارتم ازت حمایت خواهم کرد. چیز دیگه ای هم لازم نیست بگی!

آگوستوس

ای آشپز عزیز... از حمایت شما هم بسیار خرسندم و تشکر میکنم. یکدانه ای... بهترین آشپزی.

وینکی

من به شدت به مسلست علاقه دارم! بایست بین ملت شکلات پخش کن... کسی هم اگر دیدی داره بی ادبی میکنه میتونی سوراخ سوراخش کنی!

خب... ملت عزیز جادوگر و ساحره... بنر تبلیغاتی بنده به زودی در همین مکان قرار خواهد گرفت... لطفا پس از اینکه قرارش دادم، در امضاتون قرارش بدید!

پیام زده شده در: ۱۱:۳۸ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

مرگخواران

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۲۳ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۴۵:۱۱
از مسلسلستان!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 549
آفلاین
اخطار:پست زیر حاوی مقداری پاچه خواری است. بیزحمت مواظب ردای خود باشید.

ای جیگر آزاده! آماده ایم آماده!

جیگر اگر خواست توانست در ستادش از مسلسل وینکی و انواع اسلحه های دیگر نظیر بازوکا و نارنجک دستی استفاده کرد. وینکی با مسلسل دم در ستاد جیگر ایستاد و بین مردم شکلات های جیگر رو پخش کرد.

Take Winky down to the Mosalsal City, where the grass is mosalsal and the mosalsals are MOSALSAL

پیام زده شده در: ۹:۰۹ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

آگوستوس راک وود old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۶ چهارشنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۲۱:۲۵ جمعه ۲۲ بهمن ۱۴۰۰
از زیر سایه ارباب .... ( سایشون جهان گستره خوو ...)
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 118
آفلاین
خب ... لپت را بکشیم آرسی !!!!
ما که حمایتمون رو از خیلی وقت پیش اعلام کردیم .
و البت خودتم میدونی ... تنها کاندید مرگخواران اگه رای نیاره ، سر و کارش با حضرت ساطور و .....
خودت میدونی دیه
خلاصه ... در حد بضاعت خودمان و ساندرز حمایتت می کنیم .

آخرين فرصت ماست ....

پیام زده شده در: ۹:۰۷ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

رون ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۸ پنجشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۱:۱۱ دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
از
گروه:
کاربران عضو
پیام: 742
آفلاین
ارسیوس...ارسینوس ...حمایتت می کنیم...
ارسینوس ...ارسینوس...حمایتت میکنیم...

خوبه؟االان دیگه چی بگم؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۳۹ یکشنبه ۷ تیر ۱۳۹۴

مورگانا لی فای old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۷:۵۵ شنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۴
از من دور شو جادوگر!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 403
آفلاین
ارسینوس عزیز
معجون ساز خانه ریدل. ای جیگر مکسور. دعای مورگانا همراه توست فرزند.

تصویر کوچک شده

?How long will you have me in your memory
Always

Перерыв сердца людей. Осколки может сделать вас ударить ...
Кинжал в сердце иногда ... иногда ... иногда горло вашим отношениям веревки!
Святые люди ... черные или белые ... не сломать чью-то сердце.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.