هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۳:۴۶ یکشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
کلاس معجون سازی در ترم هشتم تابستانی توسط پرفسور گودریک گریفیندور تدریس خواهد شد !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۸:۲۰ یکشنبه ۹ فروردین ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ايگور و پرسي كنار هم با آرامش خاصي در حياط هاگوارتز قدم ميزدن و آهسته با يكديگر صحبت ميكردن.ايگور كه به دليل پايان يافتن يه ترم ديگه هاگوارتز از خوشحالي در پوست خود نميگنجيد آشكارا لبخند زده بود و اين شادي رو نميتونس پنهان كنه و البته دليلي براي پنهان كردنش نبود.
از طرف ديگه پرسي از اينكه بالاخره وقت گرفتن حقوق و استراحت تابستاني فرا رسيده بود هم خيلي خوشحال بود.البته پرسي وقار و شخصيت معلمي خودش رو حفظ كرده بود و سنگين و بدون لبخند قدم ميزد.

نسيم ملايمي موهاي ايگور رو جا به جا ميكرد و اين باعث شد كه ايگور هر چه سريعتر حرفهاش رو به پايان برسونه و زودتر به دفترش برگرده.

-پرسي من از تو خيلي ممنونم.تو يكي از بهترين ها در اين ترم بودي.اگرچه تمام معلم هاي اين ترم بسيار خوب بودن و به موقع كارهاشون رو كردن و كمترين بي نظمي رو ديديم من قصد دارم از تك تك شما ها تشكر كنم.اگرچه معلم نمونه هم انتخاب ميشه ولي به نظر من تمام استاد هاي اين ترم بهترين بودن و به همين منظور به عنوان هديه امتيازي براشون در نظر گرفتم.

-خيلي ممنونم ايگور.وظيفه مون بوده.

-نه پرسي..به نظر من استاد بودن خيلي كار سختيه.خودم هم چندين ترم استاد بودم و تا يه فرد معلم نشه نميفهمه چه شغل سختيه اين شغل.تصحيح تكاليف و تدريس واقعا وقت گير و سخت هست و اينكه معلم بودن شجاعت ميخواد.

ايگور دستانش رو درون جيبش ميبره و در اون براي يافتن حقوق پرسي جستجو ميكنه.ابتدا دستانش رو بيرون مياره و خرگوشي از درون جيبش به بيرون ميپره.بار ديگه تلاش ميكنه و اين بار كتاب هاي تاريخ جادوگري بيرون مياد.بار بعدي يه فرش بزرگ بيرون مياره.

ملت:

و ايگور بالاخره لبخندي از روي رضايت ميزنه.نامه اي از جيبش بيرون مياره و اونو به پرسي تحويل ميده.با خوشحالي با وي دست ميده و براش آرزوي موفقيت ميكنه.با عجله بر ميگرده و به سمت دفترش حركت ميكنه.پرسي هم خوشحال از اينكه حقوقش رو گرفته بود به طرف جايي خارج از مرز هاگوارتز ميره تا بتونه غيب بشه.

----------
پايان كلاس معجون سازي در ترم هفتم هاگوارتز!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۹ ۱۸:۲۲:۰۳

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۱۴ شنبه ۸ فروردین ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
ویرایش نمرات مستمر

نمرات مستمر از 20 امتیاز داده میشن در این پست :

گریفیندور
استرجس پادمور : 18
فرانک لانگ باتم : 18
پرفسور گرابلی پلنک : 18
آبرفورث دامبلدور : 18
کینگزلی شکلبوت : 19
کورمک مک لاگن : 19
پیتر پتی گرو : 20
جیمز سیریوس پاتر : 20
دیدالوس دیگل : 16

هافلپاف
لورا مدلی : 14
پیوز : 19
آلبوس سوروس پاتر : 20
بتی بریسویت : 19
نیمفادورا تانکس : 13

راونکلاو
بادراد ریشو : 20
گلگومات : 18
هکتور : 14
پرفسور ویکتور : 17
گابریل دلاکور : 19
لیسا تورپین : 20

اسلیترین
سلوین : 14
مورگانا لی فای : 18
اینیگو ایماگو : 17
بلاتریکس لسترنج : 14

پیام زده شده در: ۱۶:۳۱ جمعه ۷ فروردین ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
نمرات مستمر دانش آموزان

در این پست نمرات مستمر دانش آموزانی که از اول ترم ، شرکت کرده اند حتی یک جلسه ارسال میشود ! معیار نمرات مستمر کیفیت پست هاست ! نه کمیت !

گریفیندور
استرجس پادمور : 28
فرانک لانگ باتم : 28
پرفسور گرابلی پلنک : 28
آبرفورث دامبلدور : 28
کینگزلی شکلبوت : 29
کورمک مک لاگن : 29
پیتر پتی گرو : 30
جیمز سیریوس پاتر : 30
دیدالوس دیگل : 26

هافلپاف
لورا مدلی : 24
پیوز : 29
آلبوس سوروس پاتر : 30
بتی بریسویت : 29
نیمفادورا تانکس : 23

راونکلاو
بادراد ریشو : 30
گلگومات : 28
هکتور : 24
پرفسور ویکتور : 27
گابریل دلاکور : 29
لیسا تورپین : 30

اسلیترین
سلوین : 24
مورگانا لی فای : 28
اینیگو ایماگو : 27
بلاتریکس لسترنج : 24

این نمرات مستمر با توجه به نمراتی که توسط دانش آموزان کسب شده در طول ترم نوشته شده و در واقع میانگینِ مجموع امتیازات ایشان است !

با تشکر
پرسی ویزلی
استاد معجون سازی ترم هفتم

پیام زده شده در: ۱۶:۱۷ جمعه ۷ فروردین ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
امتیازات جلسه آخر معجون سازی

گریفیندور : 26
کینگزلی شکلبوت : 29
دیدالوس دیگل : 29
آبرفورث دامبلدور : 30
تایبریوس مک لاگن : 15
ترم های پیش من طولانی ترین تدریس ها رو مینوشتم ! ولی این ترم به این نتیجه رسیدم که دانش آموز همین تدریس کم رو هم حوصله نداره بخونه ، و رولی که طولانی باشه باعث خسته شدن دانش آموز میشه
طبق اطلاعیه جدید پست هایی که بعد از 1 فروردین خوردن از 15 امتیاز دهی میشن

راونکلاو :30
لیسا تورپین : 30
بادراد ریشو : 30
گابریل دلاکور : 29
گابریل عزیز ، این کلاس جزو کلاس های رول نبود که من تکلیفِ رول بخوام بدم ! از من خواسته شده بود تکالیف اینطوری باشن و این تکالیفی که دادم متنوع ترین ها بودن از نظره خودم !
ضمنا الان هفت ترمه که توی این کلاس در مورده ساخت معجون توضیح داده میشه ، اینکه من دوباره بخوام معجون رو ساختش رو کامل شرح بدم ، فقط باعث خسته کننده شدن میشه

اسلیترین : 10
مورگانا لی فای : 30

هافلپاف : 0

پیام زده شده در: ۱۸:۴۸ یکشنبه ۲ فروردین ۱۳۸۸

تایبریوس مک لاگنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۱۶ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵
از پیاده روی با لردسیاه برمیگردم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 314
آفلاین
جواب تكاليف جلسه ي چهارم معجون سازي

(1) توضيح كاملي در مورد كاربرد، سود و ضرر دو معجون پيچيده و خطرناك بنويسيد. (13 امتياز)

معجون ضد اوردوز

گاهي اوقات جادوگران و ساحره هاي جوان، دست به مصرف "نوقاهاي روان گردان" ميزنند كه شفادهنده هاي عصر جديد علم طب جادوگري معجون پيچيده اي را كشف كردند، كه به آن "تحول زا" يا "ضد اوردوز" ميگويند.

ضد اوردوز به كسي كه نوقاي روان گردان مصرف كرده باشد، كمك ميكند تا جريانهاي دفاعي ويژه اي كه از دست داده را بازسازي كرده و اثرات جانبي تهوع را خنثي كند.

ولي نكته ي تاريك اين معجون، عدم اطلاع صحيح از ميزان مصرفش ميباشد؛ براي هر كسي با سن و جنسيت متفاوت متفاوت و براي افراد يكسان هم متفاوت است. همين عدم اطلاع، باعث تشديد اوردوز در بعضي از جوانان شده و در بعضي باعث آسيب هميشگي در مغز مي شود، كه با اثرات شديد افسون ممنوعه ي كروشيو برابري ميكند.

معجون ضد سكسكه

معجون طرز ساخت پيچيده و حساسي داشته، و برخلاف تصورات و كاربردي كه دارد ميتواند در عين حال خطرناك هم باشد.

يك جرعه از اين معجون، براي سه ساعت كفايت ميكند.

چون مردم اغلب به علت استفاده از گوشت گوسفند است كه دچار سكسكه مي شوند، و بلافاصله بعد از آن از معجون استفاده مي كنند، دچار كوري موقت شده و حال اينكه اين عوارض مصرف همزمان اين معجون، به همراه گوشت گوسفند است. كه از اين لحاظ خطرناك است.

ولي اگر با تحمل سكسكه، اجازه بدهند كه ساعتي از مصرف گوشت گوسفند بگذرد، ميتوان با مصرف به جاي يك جرعه از آن، اين عارضه را به راحتي برطرف نمود.

(2) مواد مورد نياز براي تهيه كردن يك معجون پيچيده و خطرناك رو بنويسيد. فقط يك معجون؛ و موادش رو هم كاملا بنويسيد. (10 امتياز)

معجون ضد سكسكه

وسايل لازم:

چوب جادو - پاتيل نقره ايي - پاتيل مفرغي - خنجر نقره ايي

مواد لازم:

ريشه ي كرفس كوهي...........3 عدد
عصاره ي نعنا......................7 قطره
آب...................................2 پيمانه
دندان باسيليسك.................1 عدد
پودر هسته ي گيلاس............به مقدار كم

طرز تهيه:

يكي از حساس ترين و سختترين شيوه هاي ساخت معجون، مربوط به معجون سكسكه است. يكي به علت تهيه ي مواد لازم آن مخصوصا دندان باسيليسك و ديگري ترتيب مخلوط كردن مواد و طريقه ي هم زدن آنهاست.

ابتدا بايد دندان مار را به مدت هفت ساعت، با عصاره ي نعنا و در پاتيل نقره ايي بجوشانيم و بعد از آن درحالي كه هنوز بخار از سطح آن بلند ميشود، ريشه ي كرفس كوهي را اضافه كنيم. اين كار به علت بخارهاي پرتابي، كاري سخت و طاقت فرساست و بدون چوب جادو قابل مهار نيست.

بعد با استفاده از خنجر نقره ايي هسته ي كلاس را پودر كرده و به مواد قبلي ميفزاييم كه در ابتداي امر، رنگ نارنجي خوشرنگي را به دست ميدهد؛ ولي اين فقط براي چند لحظه است و بعد از آن محلول با صداي انفجار و ايجاد دود غليظي از آمونياك، به بنفش تغيير رنگ ميدهد. به علت اينكه اساس شرايط آزمايشگاهي و نيروي جادويي فرد سازنده ي آن متغيير است، اين چند لحظه قابل اندازه گيري نيست و براي واكنش در برابر دود آمونياكي، بايد خيلي حرفه ايي و باتجربه بود.

بعد از اين مرحله، بايد آب را كه از قبل در پاتيل مفرغي جوشانده ايم به بقيه ي مواد اضافه كرد و ورد تمام كننده ي ايستيوس را بر زبان جاري كرد؛ هم اينك معجون آماده است. دقت كنيد كه در طول ساخت آن، دماي اتاق نبايد كمتر از 20 درجه و بيشتر از 27 دره ي سانتيگراد باشد.

(3) نكات مثبت و منفي اين كلاس، تدريس و استاد رو در طول اين ترم بنويسيد. هر چقدر دقيق تر باشد، امتياز كاملتر خواهد بود. امتياز اين مورد به همه داده نمي شه! (7 امتياز)

نكات مثبت

1. ارائه ي تكاليف راحت و نه آسان!!
2. امتياز دهي عادلانه ي استاد
3. تبعيض قايل نشدن بين هم گروهي ها و گروهاي ديگر
4. داشتن بيش از پيش ناموس در رولهاي درس
5. ارائه ي به موقع امتيازات
6. حفظ پرستيژ فرندشيپي
7. تدريسهاي متنوع و در عين حال به هم پيوسته.

نكات منفي

1. استاد در رول، اكثرا كسل بود.
2. متن تدريس، كمي كم بود!! (البته از نظر من اهميتي نداره)

پ.خ:

ویرایش شده توسط تايبريوس مك لاگن در تاریخ ۱۳۸۸/۱/۲ ۲۰:۴۰:۵۱

در كنار درياچه ي نقره ايي قدم ميزنم
و با بغضي که مدتهاست گلويم را ميفشارد، رو به امواج خروشانش مي ايستم
و در افق،
طرح غم انگيز نگاهش را ميبينم،
كه هنوز هم اثر جادويي اش را به قلب رنجورم نشانه ميرود..
كه هنوز نتوانستم مرگ نا به هنگام و تلخش را باور كنم..
كه هنوز بند بند اين تن نا استوار به نيروي خاطره ي لبخند اوست كه پابرجاست..
با يأس يقه ي ردايم را چنگ ميزنم و در برابر وزش تند نسيم،
وجودِ ويرانم را از هر چه برودت و نيستي حفظ ميكنم..
از سمت جنگل ممنوعه، طوفاني به راهست
و حجم نامشخصي از برگ و شاخه ي درختان مختلف را به اين سو ميآورد..
اخم ميكنم تا مژگانم دربرابر اين طوفان،
از چشمان اشكبارم محافظت كند..
شايد يك طوفان همه ي آن خاطره ي تلخ را از وجودم بزدايد..

پیام زده شده در: ۱۸:۰۱ سه شنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
توضیح کاملی در مورد کاربرد ، و سود و ضرر دو معجون ِ پیچیده و خطرناک بنویسید . ( 13 امتیاز )

نام: Good Sleep
نام فارسی: معجون خوش خواب

کاربرد: این معجون برای بیمارانی که به کم خوابی دچار هستند مفید است. در ضمن، به جای قرص های ماگلی ِ خواب مصرف میشود که مصرف زیاد، اعتیاد آور است.

سود: یکی از ساده ترین معجون های پیچیده است.این معجون خوابی راحت و عمیق برای شما به ارمغان می آورد. خوابی ابدی..چیز، خوابی راحت.

ضرر: مصرف بی اندازه ی این معجون باعث حل شدن ِ حدقه ی چشم! و اعتیاد به این ماده ی خطرناک میشود. این معجون فقط با توصیه ی پزشک قابل مصرف است!

نام: Growing Nakhooon
نام فارسی: معجون رشد ناخن

کاربرد: اصلا کاربرد زینتی ندارد. این معجون فقط قابل استفاده برای گرگینه هاست و خرید و فروش آن ممنون میباشد.

سود: به هیچ وجه سود ندارد!

ضرر: استفاده ی این معجون ناخن هایی بلند و بیل مانند و محکم برای گرگینه های آماده ی شکار به وجود می اورد.
این معجون در هنگام عصر خورنده را تبدیل به گرگ میکند.

مصرف بیش از حد این معجون کشنده است.
اگر فرد غیر گرگ نمایی، این را بخورد به بیماری "لیکانتروپی" دچار شده و در ضمن، همه ی بدنش با رشد استخوان هایی ناخن مانند و تیز مواجه میشود.

2- مواد مورد نیاز برای تهیه کردن ِ یک معجون ِ پیچیده و خطرناک رو بنویسید . فقط یک معجون و موادش رو هم کاملا بنویسید . ( 10 امتیاز )

افزودنی ها : سیکلامات ها*، گلوتامات مونو سدیم ها! ()
شیرین کننده ها: ندارد!
نمک ها: ید، آهن.

از پوست مار درختی و آفریقایی، کله ی گوسفند، دو عدد موش، دم خروس، پای مرغ، آب ِ بینی شتر ، آشغال گوش خر، تفاله ی چای، مقادیر بسیاری هم آب.

نام: معجون زیبایی

سازنده: فِری گادمادِر (شرک!)

خورندگان این معجون برای مدت 24 ساعت به زیبایی ِ جانی دپ خواهند شد..!

*: این مواد کشنده هستند و کروموزوم های انسان رو تغییر میدهند! بنابراین معجون زیبایی خطرناک هم هست.

نکات مثبت و منفی این کلاس ، تدریس و استاد رو در طول ِ این ترم بنویسید . هر چقدر دقیق تر باشه ، امتیاز کاملتر خواهد بود ، امتیاز این مورد به همه داده نمیشه ! ( 7 امتیاز )

مثبت

میگن حرف مثبت رو اول بزن، بعد ایراد بگیر که 7 امتیاز رو بگیری!

1) استاد اخلاق بسیار خوب و خاکی و صمیمی داشتند.
2) پست ها طنز بودند و خسته نمیشدیم.
3) عصاره ی بیناموسی در پست ها به زیبایی موج میزد.
4) از نام اشخاص به خوبی در پست های تدریس استفاده میشد.

در مورد تدریس ها :

1) تدریس ها منظم بودند و با برنامه ی خوبی چیده شده بودند.
2) به دقت تدریس میشدند.
3) قدرت فهم استاد بالا بوده و سوالات تدریس را به خوبی مطرح میکردند.
4) خیلی خوب مطالب توضیح داده شده و دانش اموزان در درک مطالب دچار مشکل نمی شدند.

در کل تدریس و استاد و کلاس این درس، یکی از کلاس های مورد علاقه ی من بود. اخه از یک استاد با تجربه، خودت بگو چه ایرادی میشه گرفت؟

منفی

1)چاشنی طنز پست های تدریس کم بود.
2) تکالیف خیلی آسون بودند.
3)تکالیف بیشتر غیر رول بودند!
4)بیشتر ابتکار میخواست انجام تکالیف، ولی مثلا" رول نمیخواست!
5) در پست ها کمتر معجونی معرفی میشد و توضیح در موردش داده میشد.. بیشتر این مطالب از دانش آموزان خواسته میشد.
6)امتیازات سوالات خوب پخش نشده بود.

مثلا" من به شخصه به این سوال 5 میدادم، نه 7!

7)یکمی کلاس داشت تکراری میشد که البته، تموم شد! :دی

-----

خب! خوشت اومد؟ :دی

ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۲۷ ۱۸:۱۹:۳۶

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۱۰:۰۸ یکشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۸۷

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین
1- توضیح کاملی در مورد کاربرد ، و سود و ضرر دو معجون ِ پیچیده و خطرناک بنویسید . ( 13 امتیاز )

معجون مرکب پیچیده:

جهت تغییر شکل به سایر اشخاص استفاده می شود.

از فواید این معجون می توان به تغییر کامل چهره و صدا به فرد مورد نظر، یاد کرد و اینکه پس از پایان مدت تاثیرگذاری معجون، اثرات منفی جانبی نخواهد داشت.

از نارسایی های این معجون می توان به محدود بودن زمان تاثیر آن (یک ساعت) اشاره کرد و اینکه درصورت کوچکترین اشتباه در ساخت معجون، ممکن است عوارض جبران ناپذیری گریبانگیر مصرف کنندۀ آن شود. نکتۀ منفی دیگر، درد شدیدی است که هنگام تغییر شکل بر شخص عارض می گردد.

معجون گرگینه ها:

جهت کاهش دردهای هنگام تغییر شکل گرگینه ها در هنگام کامل شدن ماه به کار می رود.

از فواید این معجون می توان به تسکین درد، حفظ آرامش گرگینه در هنگام تغییر شکل و نیز حفظ هشیاری کامل و تفکرات انسانی در وی اشاره کرد.

از محدودیت های این معجون می توان به مشکل بودن بیش از حد طرز تهیۀ آن اشاره کرد. به طوریکه تنها ماهرترین معجون سازان که تعداد آن ها در جهان از انگشتان دست تجاوز نمی کند، از پس تهیۀ آن برمی آیند. محدودیت دیگر آن، در زمان مصرف این معجون است. حتما باید در زمان مشخصی مصرف شود و کمی دیرتر یا زودتر از زمان یاد شده، تاثیر لازم را درهنگام تغییرشکل فرد نخواهد داشت.

2- مواد مورد نیاز برای تهیه کردن ِ یک معجون ِ پیچیده و خطرناک رو بنویسید . فقط یک معجون و موادش رو هم کاملا بنویسید . ( 10 امتیاز )

(هممم... معجون پیچیده ش یه طرف، حتما باهاس خطرناکم باشه؟)

معجون Fairy Death یا همان : مرگ عادلانه!

(کاربردشو نخواستی، پس نمیگم. )

مواد لازم:

ریشۀ زنبق: 5 رشته
جگر وزغ قهوه ای: دو سیر
سیانید پتاسیم: 2 گرم
پاتیل طلایی: یک عدد سایز کوچک
جوانۀ تازۀ افرا: ده عدد
پر ِ پرزمانند هیپوگریف: (باید دقیقا از زیر چانه اش کنده شده باشد!) دو عدد

و قبل از شروع به کار حتما باید یک قطره معجون فلیکس فلیسیس صرف شود.

3- نکات مثبت و منفی این کلاس ، تدریس و استاد رو در طول ِ این ترم بنویسید . هر چقدر دقیق تر باشه ، امتیاز کاملتر خواهد بود ، امتیاز این مورد به همه داده نمیشه ! ( 7 امتیاز )

نکات مثبت:

1- حفظ بی طرفی در نمره دادن.
2- متنوع بودن موضوعات.
3- به روز بودن! (مخصوصا در تغییر جهت تدریس از بی ناموسی به باناموسی. )
4- اهمیت دادن به پیشنهادات و انتقادات اعضای کلاس.
5- (این از همه مهمتره به مرلین!) جفت پا نزدن و جفت پا نخوردن.

نکات منفی:

1- بیش از اندازه به نظرات دیگران اهمیت دادن!
2- سایر نکات منفی!!! (چه میدونم باب؟ خودت بگرد و پیداش کن! )

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۲۵ ۱۰:۱۰:۴۵

پیام زده شده در: ۱۲:۰۰ جمعه ۲۳ اسفند ۱۳۸۷

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
1- توضیح کاملی در مورد کاربرد ، و سود و ضرر دو معجون ِ پیچیده و خطرناک بنویسید . ( 13 امتیاز )

"معجون عشق"
همانطور که از اسم این معجون پیداست، برای مصارف عشق و عاشقی به کار برده میشه و اولین گزارشی که از مصرف این معجون در کتب ها و اسناد معتبر نوشته شده مربوط به استفاده مجنون از این معجون ( معلم ادبیات کجاست ببینه دارم سجع به کار می برم! ) بوده.آخرین گزارش هم استفاده این معجون بین دامبلدور و گریندلوالد بوده!

برای استفاده این معجون بهتر است آن را به کسی که شما او را دوست دارید ولی او شما را دوست ندارد بخورانید.
این معجون فقط یک مزیت فوق العاده داره و اون اینه که اثر مادام العمری داره و طرف مقابل بلافاصله بعد از نوشیدن معجون عاشق شما می شود.

گذشته از این ها، باید گفت که این معجون یک معجون پیچیده و فوق العاده خطرناک است چرا که فردی که برای اولین بار این معجون را نوشیده نمی تواند برای بار دوم آن را بنوشد چرا که مصرف دو بار این معجون باعث مختل شدن مغز می شود.

همچنین کسی که این معجون را می خورد عاشق دائمی طرف مقابل می شود ولی اگر روزی طرف مقابل از وی خوشش نیاید این معجون پادزهری ندارد جز مصرف دوباره معجون که اون هم باعث مختل شدن ذهن و مغز عاشق در بند عشق می شود.

در کل معجون خطرناکیه حسن!

"معجون تقویت ذهنی"
این یک معجون زیبا و بسیار جالب و در عین حال کشنده و خطرناک می باشد که شرحش خواهد آمد.

این معجون در نوامبر سال 1450 میلادی در لندن کشف شد و از آن زمان به بعد معجونی بسیار پرطرفدار برای اهل علم بوده است به طوریکه دانشمندان ماگلی نیز از این معجون استفاده می کردند.انیشتین نامرد یکی از این دانشمندان ماگلی بود که با واسطه یک جادوگر به این معجون دست یافت و باعث جهانی شدن هوش و درایتش شد.

همانطور که گفته شد این معجون که صورتی رنگ است ، باعث افزایش سلول های خاکستری مغز و در نتیجه رشد و افزایش هوش فرد مصرف کننده می باشد ولی سوال اینجاست که اگر این معجون خواصی این گونه دارد دانش آموزان به راحتی از آن برای موفق شدن در درس و مشق استفاده نمی کنند جواب این جاست که :
1. معجونی بسیار گران و کمیاب است.
2. بسیار خطرناک و پیچیده.
بنابراین دانش آموزان نمی توانند از این معجون استفاده کنند.

اثرات مخرب این معجون باعث می شود که بعد از حداکثر دو بار استفاده کردن از این معجون ذهن فرد متلاشی شده و به حالت جسد متحرکی در بیاید که در عبارات ماگلی " مرگ مغزی " تعریف شده است.

معجون تقویت ذهنی :
همانطور که می دانید این یک معجون بسیار پیچیده می باشد در نتیجه مواد تشکیل دهنده آن نیز بسیار پیچیده ، کمیاب و نادر و گرانقیمت و بعضاً غیر قانونی نیز می باشند.

پرققنوس طلایی ، زرده تخم اژدهای شاخ دم مجارستانی ، پولک هیپوگریف ، شیر تک شاخ و مغز ماهی هفتاد ساله از جمله مواد تشکیل دهنده این معجون می باشد.

همانطور که مشاهده کردید و خودتون هم بیشتر در این موضوعات آگاه هستید تهیه این مواد اولیه برای ساختن معجون تقویت ذهنی بسیار بسیار دشوار و گاهی نیز غیر ممکن است.

3- نکات مثبت و منفی این کلاس ، تدریس و استاد رو در طول ِ این ترم بنویسید . هر چقدر دقیق تر باشه ، امتیاز کاملتر خواهد بود ، امتیاز این مورد به همه داده نمیشه ! ( 7 امتیاز )

اوه استاد...
باید بگم این کلاس جزو دو کلاسی بود که واقعاً با علاقه در اون شرکت می کردم ، اولین تکلیفم رو در این ارائه میکردم و همیشه هم در ارائه تکلیف دقت میکردم.

حالا باید دید چه موضوعی باعث شده که اینقدر علاقه در من برای ارسال تکلیف در این درس به وجود بیاد.

مسلماً تدریس عالی و تکالیف بسیار عالی تر از فاکتور های اصلی تدریس بی نقص شما می باشد ولی مورد دیگری هم می باشد...

مهارت در رول نویسی! این مورد باعث شده که من واقعاً درس رو بخونم ، بخندم و بفهمم و تکلیف رو خوب ارائه بدم.

همون طور که در اولین تکلیف در اولین جلسه گفتم بی ناموسی کم بود! ( بپا کوئیریل نیاد ) ولی بعدش با شکایت از من و شما برای بی ناموسی نویسی و تصویب قانون بی ناموسی ننوشتن در هاگوارتز شکایت کردن از این موضوع امری بیهوده است و مسلماً بی ناموسی ننوشتن شما امری قابل توجیه.

تدریس ها هم عالی و بی نقص بود! در تدریس هم جنبه طنز به کار برده شده بود و هم اینکه معجون ها به طور کامل باز شده و توضیحات کاملی در مورد اونها ارائه شده بود.

ولی در نتیجه و بدون خوشمزگی مقابل استاد و پاچه خواری و از این قبیل کار ها این بهترین ، بهترین ، بهترین کلاسی بود که من در طول این ترم هاگوارتز در اون شرکت کردم!

با نهایت احترام!

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۲۰:۴۵ چهارشنبه ۲۱ اسفند ۱۳۸۷

ليسا  تورپين

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۷ یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۵۴ پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۹
از زير بارون...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
تكليف اول

معجون افزايش اعتماد به نفس

معجون افزايش عتماد به نفس از جمله معجون هاي خطرناك و پيچيده است.اين معجون عزت نفس فرد را افزايش داده و معجون بسيار پر كاربردي است. طرفداران زيادي را دارا مي باشد و معمولا طرفداران اين معجون افرادي هستند كه عزت نفس پاييني دارند و مي خواهند در جلسه اي شركت كرده و كنفرانس يا سخنراني ترتيب دهند.

ناگفته نماند كه در صورت استفاده ي بيش از حد اين معجون،شخص به عوارضي دچار مي گردد.عوارضي بس خطرناك و حتي كشنده!

معجون هاي افزايش اعتماد به نفس تنها تا يك و نيم ساعت كاربرد دارند و اگر بيش از حد خورده شود،نه تنها مدت اثرش طولاني نمي شود بلكه شخص را دچار ضعف شديدي مي كند و به طور عجيبي اعتماد به نفسش را كاهش مي دهد.به طوري كه ممكن است يك فرد سخنران ِ معجون خورنده ،پس از دو ساعت سخنراني محكم و عالي بر زمين افتد و هوش و حواس خود را از دست دهد.حتي ممكن است شخص كارهاي حيواني انجام دهد و يا صداهاي حيواني از خود درآورد!از شايع ترين اين عوارض قُد قُد كردن است!!

البته اين معجون تنها در مواقع ضروري استفاده مي شود.اگر فردي اين معجون را بخورد در حالي كه داراي اعتماد به نفس كافي است، بسيار بيمار مي گردد!

اين معجون اين گونه ساخته مي شود:(تكليف دوم)

*اين معجون از مواد بسيار پيچيده اي ساخته شده و تهيه ي مواد بسيار دشوار مي باشد!همچنين ساختنش!در تهيه ي مواد معجون دقت كنيد.*

پوست صورت مرغ آفريقايي(!) 20 گرم

برگ گياه سيالوندرا (خرد شده) 30 گرم

شكر 35 گرم

فلفل (يك قاشق مربا خوري!

پوره ي استخوان بال چپ اژدهاي بي شاخ و دم!!!(50 گرم)

تكه اي كوچك از ناخن يك انسان كه داراي اعتماد به نفس بالايي مي باشد.(به مقدار كم)

انگشت كوچك پاي سوم از سمت راست سوسك سياه آمريكايي!

خيار رنده شده يك بشقاب!
در نهايت بايد تمام مواد رو كاملا به ترتيب با هم مخلوط كنيد و بريزيد توي خيار رنده شده اي كه تو بشقابه!و بعد معجون رو بذاريد بجوشه.وقتي خوب جوشيد توش نمك و فلفل بريزيد!
سپس اونو مي تونيد به اندازه ي نصف يك ليوان ميل كنيد و اعتماد به نفستون به راحتي بالا مي ره!

*توجه كنيد!اين معجون را بيش از حد لازم يعني نصف يك ليوان نخوريد وگرنه به عوارضي كه گفتم دچار خواهيد شد!

معجون فعاليت

اين معجون توسط يك فرد معجون ساز بسيار فعال به نام لياسو در سال 1943 ساخته شد.
اين معجون كه «فعاليت» نام دارد شخص را فعال و نيرومند مي كند و براي انجام كارهاي مهم آماده مي سازد. اين معجون هم بسيار كاربرد دارد.
البته مانند هر معجون ديگري عوارض بسياري دارد!استفاده ي بيش از حد اين معجون به هيچ وجه توصيه نمي گردد!به هيچ وجه!
اين معجون براي افراد تنبل بسيار مناسب مي باشد.امام باز براي افراد فعال...! نتيجه اي عكس خواهد داشت.
يكي از عوارض خطرناك اين معجون(در صورتي كه زياد مصرف شود و يا افرادي كه فعالند آنرا بخورند.)
=»فرد را به مدت پنج يا شش روز فلج خواهد كرد!

تكليف سوم

خوب كلاس پرسي نكات مثبت زيادي داره.البته من فقط اين جلسه رو حضور داشتم و شركت كردم.

پرسي رابطه ي خيلي خوبي با دانش آموزانش برقرار مي كنه و اين خيلي خوبه.

سر كلاس اگه كسي سوالي داشته باشه درست و كامل بهش جواب ميده و اگه كسي درس رو متوجه نشه براش دوباره با مثال بيشتر توضيح مي ده.

نقل قول:
آنیتا پرسید : هوم ، متوجه نمیشم پرفسور ! پرسی لبخندی زد و ادامه داد : الان مثال میزنم دوشیزه دامبلدور ! مثلا معجون فلیکس فلیسیس یکی از معجون هایی هست که در این دسته قرار میگیره ! هم طرز ِ تهیش پیچیدست و هم اینکه مصرفش فقط تا چند بار مجاز هست و استفاده زیادش میتونه خطر آفرین باشه برای فرد !

يك چيز جالب تو پستاش اينه كه ديگه تقريبا اصلا از ه تو آخر كلمه ها استفاده نمي كنه و فقط از ‌‌ ِ استفاده مي كنه!

تدريس رو خيلي خوب انجام مي ده به طوري كه كاملا توضيحاتش درباره ي مثلا يك معجون واقعي به نظر مي رسه.

تكاليف خوبي هم مي ده.يعني مناسب با درس و به طوري كه كاملا آدم با انجام تكليف متوجه درس بشه.

يه نكته ي منفي:

تقريبا(گفتم تقريبا ها!) تو تمام جلسات پرسي با حالت آشفته وارد كلاس مي شد!اينطوري به نظرم يكم به بچه ها انرژي منفي داده مي شه!مخصوصا جلسه ي سوم!
ولي تو جلسه ي دوم سعي كرده بود بچه ها نفهمن خسته و ناراحته ،و اين خيلي خوبه!دليلش از خستگياش هم كابوساش بوده.

توي جلسه ي آخر هم طبق گفتش علت ناراحتيش پايان ترم بوده.اوه البته تو وسط كلاس هم سعي كرد به بچه ها انرژي بده و كاري نكنه كلاسش كسل كننده باشه.

نقل قول:
پرسی که نمیخواست آخرین جلسه ی کلاسش ، توام با ناراحتی و کسل کننده باشد ، دستمالش را روی میز گذاشت و از جایش بلند شد و با انرژی تر از قبل گفت : خب ! ما نباید خودمونو ناراحت کنیم ! درسته که کلاس تموم میشه ، ولی متاسفانه من بازم شما رو میبینم هر روز : ygrin: خب ، ولی هر چقدر هم ناراحت باشیم ، نمیتونیم درس ِ این جلسه رو نادیده بگیریم ! خب موضوع تدریس ِ امروز چی بود ؟!

درمورد نمره دادن هم به نظرم خوب و درست نمره مي ده.مخصوصا اينكه زير نمره ي هركس يه چيزي نوشته كه نشون مي ده سطح پست اون فرد چطوري بوده و يا چرا بهش اين نمره رو داده.

خوب فعلا مورد ديگه اي مد نظرم نيست !اگه مورد ديگه اي پيدا كردم،حتما پستمو ويرايش مي كنم.و اگه فرصت ويرايش تموم شد...
.
.
.
پستمو ويرايش نمي كنم!

ویرایش شده توسط ليسا تورپين در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۲۱ ۲۰:۵۰:۳۳

[b][color=0066FF] " تا دنیا دنیاست آبی مال ماست / ما قهرمانیم ج

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.