هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس تغير شكل
پیام زده شده در: ۱۴:۰۶ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۵

ایدی مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۱ چهارشنبه ۲۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۳:۰۲ سه شنبه ۵ تیر ۱۳۸۶
از قصر باشکوه مالفوی...!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 166
آفلاین
بچه ها با قدمهای اهسته و مایوسانه از پله هاپایین امدند و جلوی تابلو اعلانات ایستادند.
-"پس چرا کلاس بالای برج نبود؟"
-"تقصیرخودتونه....گفتم به تابلو نگاه کنین گوش نکردین!"
ایگور که خسته به نظرمیرسید، به دیوار تکیه داد اما...دیوار مانند دری باز و او نقش زمین شد.آیدی مالفوی که پشت آن دیوار درون کلاسی ایستاده بود،با دیدن این صحنه،قدم به عقب برداشت و طوری که می خواست خنده اش را قورت دهد، گفت:
-"اوه...متاسفم!فکر کردم طلسم رو شناختید و در رو پیدا کردید.اومدم بازش کردم که...واقعا این طلسم رو بلد نبودید؟"
همه به علامت نفی سر تکان دادند که ناگهان چشمشان به لباس آیدی خیره ماند.
لباس نارنجی روشنی که مانند لباس پرنسسهای اروپا بود.آیدی متوجه نگاههای انها شد و با لبخندتفاخر امیزی گفت:
-"اینها همه اش بخاطر اینه که این طلسم رو نمیشناسید.بیایید تو تا بهتون بگم."
کلاس حالت موقر یک کلاس واقعی را داشت.چیزی که کمتردر کلاس تغییر شکل دیده میشد.بچه ها آرام روی نیمکتها نشستند و دوباره به لباس مالفوی زل زدند.آیدی صدایش را صاف کرد و با همان لحن کشدار و ظریف همیشگی شروع به صحبت کرد:
-"این طلسم خیلی ساده نیست.ولی با یادگیریش شما میتوانید هر چیزی رو به شی دلخواهتون تبدیل کنید.اسم این طلسم هست:بابیدی بابیدی بو...!"
همه بچه ها با شنیدن این اسم به خنده افتادند.آیدی لحن صدایش را جدی تر کرد و ادامه داد:
-"ممکنه بنظرتون مسخره بیاد.ولی این به تاریخچه طلسم برمیگرده.خب...از دستاوردهای طلسم مربوطه،چیزهایی مثل این لباس و در هست.البته طلسم بیشتر از دوساعت طول نمیکشه و بیش از 3 بار هم نمیشه روی یک جسم آن را امتحان کرد،وگرنه هیچ خیاط یا حتی هیچ فرد شاغلی برای تامین نیازها باقی نمی ماند!در ضمن این طلسم برای زیر 30 سال ممنوعه(چطوری پس خودم اجرا میکنم و بشما یاد میدم؟البته من در قانون شکنی دستی بر آتش دارم!)برای اجرا هم ابتدا روی چیزی که میخوایید شی تان به آن تبدیل شود تمرکز کرده و بعد از گفتن طلسم،چوبدستی را به شکل دایره می چرخانید که نور نقره ای رنگی از آن خارج شده و در اثر برخورد با جسم،آنرا بنا به سلیقه شما تغییر میدهد.فکرکنم یه نمونه دیگه از کارش رو در داستان سیندرلا شنیده باشید. فرشته مهربون در واقع ساحره ای بود که این طلسم رو روی سیندرلا اجرا کرد.خب...حالا آرامیس بلند شو!"
آرامیس بارادا در حالیکه نگاه ملتمسانه ای به بقیه می انداخت،بلند شد.آیدی نگاهی به او انداخت.چوبدستیش را به شکل دایره جلوی ردای او چرخاند .نور نقره ای رنگی،رقص کنان ردای اورا بلافاصله در بر گرفت و...یک لباس شب زیبای سبز رنگ جای آن نقش بست.آرامیس خوشحال و فخرفروشانه،نیم تعظیمی کرد و سر جایش نشست.
بچه ها کل کلاس آن روز را مشغول تزیین لباس خود یا تغییر نیمکت به پشتی و حتی کامپیوتر و...بودند.که بالاخره آیدی دستها را بالا برد و گفت:
-" و اما یک سوال:آیا این طلسم روی موجودات زنده هم موثره؟"
هیچ کس نتوانست جواب دهد.آیدی سر تکان داد و گفت:
-"انتظار نداشتم بدونید.پس تکلیف های جلسه بعد:
1)تاریخچه طلسم گفته شده(10 امتیاز)
2)آیا طلسم مورد نظر روی موجودات زنده هم تاثیر دارد؟اگر پاسخ مثبت است چه تاثیری و اگرنه یکی ازطلسمهای موثر روی موجودات زنده را بنویسید(6 خط 15 امتیاز)
3)سه نفر از معروفترین مخترعان طلسمهای تغییر شکل(5 امتیاز)"

با احترام
A.M

"صبحدم مرغ چمن با گل نو خاسته گفت...ناز کم کن که در این باغ بسی چون تو شکفت"

[b][color=006600]"گل بخندید که از ر

پیام زده شده در: ۱۳:۰۳ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۵

رابستن لسترنجold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۶ چهارشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۵۲ یکشنبه ۲۰ آبان ۱۳۸۶
از آمپول می ترسم !!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 646
آفلاین
1)طلسم یاد شده چگونه اجرا میشود؟(5 امتیاز)
طلسم سخت و يكي از معروفترين طلسم هاي تغيير شكل است و قدرت جادويي زيادي را طلب مي كند و باعث مي شه كه تمام احساسات رو روی شی خالی شه.هر احساسی که داشته باشیم.گاهی اگه میزان احساسات قوی باشه،ممکنه باعث نابودی جسم بشه.

2)کاربرد طلسم مربوطه(5 مورد 5 امتیاز) و تغییراتی که ممکن است بتواند ایجاد کند. ( دو مثال 5 امتیاز)
1 - آرام كردن اعصاب در وقتي كه عصباني يا ناراحت هستي
2 - باز كردن قفل
3 - نابود كردن يكي از اجزاي بدن
4 - محو كردن يك وسيله
5 - جلوگيري از ترس

مثال:
1 - تمام تكليفاتو خوب انجام مي دي ولي معلمت بهت كم امتياز مي ده و عصباني مي شي و براي اين كه معلم متوجه نشه طلسمو اجرا مي كني
3 - توي دوئل با يه كسي هستي كه زورت بهش نمي رسه ر نتيجه با اين طلسم مثلا مي توني چشماش يا دستاشو نابود كني و پيروز بشي

3)کلاس خيلي مرده و بی روح شده.با احساستان در این لحظه برایم تغییرش بدهید.(نمایشنامه 5 خط 15 امتیاز)

من با بي حوصلگي طلسمو تمرين مي كردم كه چشمم به تكاليفي افتادكه روي تخته بود...فكري به سرم زد نگاهي به پروفسور كردم و ديدم حواسش نيست و روي ميزش خم شده و برنامه ي جلسه ي بعديو آماده مي كرد
وردي رو طرف تخته فرستادم و در نتيجه تكاليف اينطوري شد :

1)طلسم یاد شده چگونه اجرا میشود؟(5 امتیاز) - ( 50 امتياز جدا براي اسليتريني ها)

2) کاربرد طلسم مربوطه(5 مورد 5 امتیاز) - ( 50 امتياز جدا براي اسليتريني ها) و تغییراتی که ممکن است بتواند ایجاد کند. ( دو مثال 5 امتیاز) - (50 امتياز جدا براي اسليتريني ها)

3) کلاس خيلي مرده و بی روح شده.با احساستان در این لحظه برایم تغییرش بدهید.(نمایشنامه 5 خط 15 امتیاز) - (150 امتياز جدا براي اسليتريني ها)

همهمه اي بين بچه هاي گريفندوري پيچيد تا اينكه توماس جانسون فرياد زد :
آخه اين چه وضعه تكليفه!؟
مالفوي به سويش رفت و با سر پرتش كرد بيرون اونوقت دوباره روي ميزش نشست
رابستن :

ویرایش شده توسط رابستن لسترنج در تاریخ ۱۳۸۵/۵/۱۰ ۱۳:۰۹:۲۱

پیام زده شده در: ۷:۵۹ سه شنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۵

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین

براي اجراي طلسم ياد شده چوب دستي خودتون رو به سمت شي كه ميخواهيد احساسات درون خود را روي اون خالي كنيد بگيريد...
قبل از گفتن طلسم سعي كنيد دستتان نلرزد چون امكان خطي و منحرف شدن وجود دارد...بعد از مطمئن شدن از تكان نخوردن دست به احساسي كه درونتان وجود دارد فكر كنيد و فكر كنيد ميخواهيد با تمام وجود آن احساس رو از خودتون دور كنيد...بعد از اين كار ورد را بر زبان بياريد...خودتان احساس ميكنيد از داخل خالي ميشويد

2)کاربرد طلسم مربوطه(5 مورد 5 امتیاز) و تغییراتی که ممکن است بتواند ایجاد کند. ( دو مثال 5 امتیاز)

1.تغيير دادن چوب دستي دشمنان
2.تغيير دادن افرادي كه با شما خوب نيستن البته كلاه آنها رو تغيير بديد خيلي بهتره
3.تغيير دادن جايي يا چيزي براي ترسوندن كسي
4.پس از تغيير شي به شخص(كه نميشه) بگين تو رو هم اون طوري تغيير ميدما
5.كلاس رو به هم ريختن
در مورد شماره ي 5 مثال ميزنم سر كلاس معلم شتش به شماست يكي از ميزها رو تغيير شكل بديد....
در مورد شماره ي 1 كسي چوب دستي به سمت شما كشيده با اين ورد چوب دستي اونو پودر كنيد

3)کلاس خیلی مرده و بی روح شده.با احساستان در این لحظه برایم تغییرش بدهید.(نمایشنامه 5 خط 15 امتیاز)

من توي كلاس نشسته بودم ...نگاهي به گوشه و كنار كلاس انداختم....با خودم گفتم كمي بخنديم به همين دليل پنجره رو نشونه گرفتم و.....
شيشيشيشيشيشيشيشيشيشيشيشيشيشيشييشيش

شيشه پودر شد اومد زمين .... تمام دخترا شروع به جيغ زدن كردن ...
من:
معلم: كي اين كارو كرد....
توماس بلند شد و گفت:
استرجس اين كارو كرد
استرجس:
معلم اومد طرف من اين طوري نگام كرد و توماس رو با مخ فرستاد از پنجره بيرون

اميدوارم كامل باشه

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ شنبه ۷ مرداد ۱۳۸۵

اندرومیداold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۶ دوشنبه ۲ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۹:۰۱ چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۸۹
از معلوم نیست!دوره گردم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 660
آفلاین

برای اجرای طلسم باید چشم ها رو بست و چوب دستی رو بر سطح شیئ مماس کرد.با تمرکز بسیار تمام احساس مورد نظر رو جمع کرد و حالتی که میخوایم بر شیئ پدیدار بشه رو تصور کرد و سپس با صدای بلند طلسم را بر زبان اورد.

این طلسم می تونه بر اساس احساسات تغییرات خاص و کارآمدی ایجاد کنه.به طور مثال :
1-اگر دری باز نمی شود به راحتی می توان تمام نفرت را جمع کرد و بر زبان اورد و در را شکست.
2-اگر کسی به شما بد کرد و قصد انتقام داشتید می تونید وسیله ی مورد علاقه ی او را خراب کنید.
3-اگر در حال مرگ هستید و شیئ مهم در اطراف شماست و نباید به دست آدم بد ها(!)بیفته می تونید اونو پودر کنید و یا به راحتی با احساستتون اونو تغییر بدید.
4-در صورت نیاز نداشتن به شیئی اونو کاملا از بین ببرید
5-اگر در تعقیب کسی بودید به راحتی می توانید موانع را با احساسات از سر راه بردارید.
تغییرات می تونه باعث پودر شدن اون بشه که البته درجه اش بستگی به قدرت نفرت و احساس شما داره.و میتونه شکل شیئ رو تغییر بده.مثلا اگه توپی دارید که گرده گرده می تونید به راحتی با احساسات بادشو خالی کنید و شکلش عوض بشه و امثال این.هم چنین می شه جو و فضای حاکم بر جایی رو تغییر داد.

3)کلاس خیلی مرده و بی روح شده.با احساستان در این لحظه برایم تغییرش بدهید.(نمایشنامه 5 خط 15 امتیاز)

بچه ها در سکوت در حال نوشتن تکالیف بودند.اندرو یک نگاهی به همه سوالات انداخت و چشمش ناگهان به سوال اخر افتاد.با دست به پهلوی بغل دستی اش زد .
"یعنی ما هر کاری می تونیم بکنیم که کلاس با روح بشه؟" "اره فکر کنم!"
اندرو تمرکز کرد و با این احساس که نمره ی کامل میگیره از این تکلیف(چه پررو!)تصور کرد که توی کلاس یه عالمه روحه!!وبا چوبدستی به دیوار زد و ناگهان همه ی روح های هاگوارتز از دیوارهای کلاس بیرون امدند!!

" در جهان چیزی به نام آغاز و پایان وجود ندارد. زندگی امروز خود را به گونه ای بگذرانید که گویی همه چیز در همین یک روز است ... "

پیام زده شده در: ۱۹:۰۹ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

دارن الیور فلاملold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۱ دوشنبه ۳ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۲:۳۹ چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۶
از میدان گریملود شماره ی 12
گروه:
کاربران عضو
پیام: 290
آفلاین
این طلسم که رنگ سبز تندی دارد بسیار شبیه آوداکداورا است.طرز انجام این طلسم بدین گونه است: تمام احساستون رو جمع می کنید و ذهنتونو علاوه بر احساستون باید بر روی جسم مورد نظر نیز متمرکز کنید.تور کنید که شئ می تواند مثل شما آدم باشد و احساس شما را کاملا درک کند.با این کار می توانید طلسم را تا حدود اجرا کنید .ولی برای اجرای کامل احتیاج به تمرین مداوم دارید.
همچنین باید چوبدستیتونو به صورت موجی شکل حرکت دهید.

این طلسم کاربرد های بسیاری دارد.
1.برای مثال وقتی از دست کسی عصبانی هستید می تونید از این طلسم برای فروکش کردن عصبانیتتون استفاده کنید.
2.برای پنهان کردن احساستون در مقابل کسی که نمی خواهید از احساستان آگاهی داشته باشد.
3.وقتی که می ترسید و می خواید این احساس رو از خودتون دور کنید مفیده.مثلا یه بار که سر یک پیتزا با دختر عموم شرط بسته بودم که شب رو با یک جمجمه ی واقعی بخوابم از این طلسم استفاده کردم و تمام شب رو بدون حتی یک لحظه احساس ترس خوابیدم و شرط بندی رو بردم.
4.اوقاتی که تنها هستید می تونید از سر بیکاری این کارو بکنید.
5.اوقاتی که می خواهید با خیال راحت بشینید و فکر کنید .احساساتی رو که مانع فکر کردن شما می شه رو می تونیم دور کینم.
تغیرات:اجرای بی رویه ی این طلسم باعت تضعیف احساسات انسان می شود به طوری که در مدتی طولانی انسان رو کاملا بدون احساس می کند.این شامل همه ی احساسات ما می شود.

همه ی بچه ها مغول تمرین کردن بودن که پروفسور این کار رو براشون در نظر گرفت.همه از این پیشنهاد استقبال کردن و مشغول شدن.
هدویگ که با نوکش چوبدستیشو گرفته بود سعی می کرد احساس خوشایند جغدی رو به کلاس انتقال بده.
هیچکس موفق نمی شد ولی ناگهان هدویگ چوبدستیشو به یک شکل عجیب غریب تکون داد و طلسمو بر زبون آورد.
یک دفعه جو کلاس به کای تغییر کرد.بر روی هر دیوار که با کاه پوشیده شده بود یک جغد مونث نشسته بود و برالی هدویگ هوهو می کردند.فضای تاریک و بی روح کلاس جای خدوش به یک فضا که لبریز از احساست جغد شده بود داد.
پروفسور:خیلی هوهو.آفرین هدویگ هوهو.
هدویگ:هوهو.
بچه ها:هوهو.
همه:هوهو.
و اینطوری جو کلاس همه جغدی شد.

[i][size=small][color=3333CC]هيچ وقت نگوييد كه اي كاش زندگي بهتر �

پیام زده شده در: ۱۷:۱۴ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

لودو بگمنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۵ سه شنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۴۷ جمعه ۶ فروردین ۱۴۰۰
از ته چاه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 730
آفلاین
1- طلسم یاد شده چگونه اجرا میشود؟(5 امتیاز)
اين طلسم از مشكل ترين طلسم هاي جادويي ميباشد و به تبحر و قدرت و توانايي جادويي بالايي نياز داره. به هر حال براي اجراي اين طلسم، بايد تمام احساس خود را در لحظه در ذهن خود جمع كنيم، آنگاه نوك چوبدستي خود را روي طرف چپ سينه خود (در حوالي قلب خود) گرفته و بعد چوبدست رو به سمت جسم مورد نظر برده و متناسب با احساس خود ورد "سنسز کاتر" رو ميگيم، يعني اگه در آن موقعيت احساس لطيفي داريم و ميخواهيم آن را نشان دهيم يا تخليه كنيم، با لطافت و اگر احساس خشني داريم با خشانت بيان ميكنيم و البته ميزان تون صدا بستگي به شدت آن احساس دارد.

2-كاربرد طلسم مربوطه (5 مورد 5 امتیاز) و تغییراتی که ممکن است بتواند ایجاد کند. ( دو مثال 5 امتیاز)

كاربرد:
1- نشان دادن احساسات خود به ديگران. (چه مثبت و چه منفي)
2- تخليه ي صحيح و كنترل شده ي احساسات بر روي وسايل بي مصرف و عدم آسيب رساني به افراد يا اجسام ديگر.
3- ايجاد تغيير شكل هاي زيبا و جديد و بديع توسط احساسات متفاوت. (به عنوان مثال ايجاد محيطي رومانتيك و پروانه اي از اجسام بد شكل موجود.)
4- بيان احساساتي كه بيان آنها مشكل است.
5- درمان افراد فوق العاده احساساتي توسط اين طلسم.

تغيير شكل هاي ممكن:
1- خرد شكل يا قر شدن (فرو رفتن) اجسام. (با احساسات خشن)
2- ايجاد شمع و گل و پروانه و چمن بر روي سطح اجسام!!

3- کلاس خیلی مرده و بی روح شده.با احساستان در این لحظه برایم تغییرش بدهید.(نمایشنامه 5 خط 15 امتیاز)

وقتي پروفسور اعلام كرد كه كلاس مرده و بي روح شده هر كدام از بچه ها براي خود شيريني و امتياز بيشتر، يه ابتكاري از خودشون در كردن. يكي از دخترا ورد خوند و ميز مقابلش پر از گل شد و يه پروانه كه از روي اين گل به روي اون يكي پرواز ميكرد ... يكي ديگه از بچه ها اومد ورد رو به ميزش بزنه كه يهو دستش منحرف شد و به سمت پروفسور ميرفت كه خوشبختانه پروفسور جاخالي داد و ورد به تخته خورد و تخته از وسط دو نيم شد. با اين حركت بقيه ي بچه ها رو جو گرفت و همگي با هم شروع به ورد خوندن كردن و كلاس كلي به هم ريخت.... از اونجايي هم كه من عشق كوييديچم صندليم تبديل به جارو شد و يه دوري تو كلاس زدم كه با برخورد پروفسور روبرو شدم... بعضي از بچه هاي خرابكار كلاس هم با احساسات لطيفشون ميز و صندلي هاشون رو تبديل به موجودات خطر ناكي كردند كه در اين لحظه پروفسور كه ديد بچه ها شورش رو درآوردن با يه ورد همه چيز رو به شكل اولش تبديل برگردوند و فرياد زد "ديگه بسه بچه ها". و همه مثل بچه هاي خيلي خوب سر جاهاشون نشستند.

ویرایش شده توسط لودو بگمن در تاریخ ۱۶:۵۴:۳۰ پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۶
[size=small]

پیام زده شده در: ۰:۰۳ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۳۸۵

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۵ شنبه ۵ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۵۲ جمعه ۲۱ خرداد ۱۳۸۹
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 174
آفلاین
1. طلسم یاد شده چگونه اجرا میشود؟
این طلسم نیازی به تمرکز زیاد ندارد بلکه نیازمند یک احساس قوی و تاثیر گذار است که باید به طور کامل این احساس را به سمت شی مورد نظر نشانه گرفت. نحوه حرکت چوبدستی و ادای کلمات ورد و یا فکر کردن به این کلمات (برای افسون غیر لفظی) باید کاملا متناسب با احساسی باشد که منتقل می کنیم.

2. کاربرد طلسم مربوطه و تغییراتی که ممکن است بتواند ایجاد کند.
الف) برای ایجاد یک یادگار از درگذشتگان.
ب) برای آماده کردن محیط برای جشن و شادی.
ج) برای خالی کردن خشم و نفرتی ویرانگر.
د) برای ایجاد هر نوع شی و اثر هنری.
هـ) برای نابود کردن اشیا اعصاب خرد کن.
تاثیر مخرب به ندرت در این طلسم دیده می شود و عمده تاثیرات به شک تغیر فرم و شکل اشیا است. اگر عزیزی را از دست داده باشیم می توانیم با این طلسم یکی از مجسمه ها یا حتی ستونها را به شکل فرد درگذشته درآوریم. اما اگر از فردی یا چیزی به شدت خشمگین باشیم و در دل بخواهیم که اورا نابود کنیم شی ابتدا در یک لحظه به شکل آن فرد در می آید و سپس منفجر می شود.

3. کلاس خیلی مرده و بی روح شده.با احساستان در این لحظه برایم تغییرش بدهید.
من (فایرنز) نگاهی به اطراف اتاق کردم و دیدم که گردوخاک همه جا رو گرفته بنابر این ذهن خودم رو روی آبشار زیبایی که در جنگلها دیده بودم متمرکز کردم و لذت شنیدن صدای سقوط آب و شرشر اون رو مجسم کردم و با یه اشاره چوبدستی مه رقیقی که مانند گردوخاک بود از دیوار عقبی کلاس بالا رفت و بعد از دو طرف تخته سیاه به پایین سقوط کرد. همه از شادی کف زدن و پروفسور مالفوی هم به من 15 امتیاز داد. من که سر ذوق اومده بودم به صخره های پوشیده از سبزه و احساس طراوت اونها فکر کردم و میز و نیمکت ها رو به سخره های سبزی تبدیل کردم. حالا کلاس شبیه یه جنگل سرسبز شده بود.
این بود نمایشنامه ژانگولری من.

[url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?post_id=181728#forumpost181728

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ چهارشنبه ۴ مرداد ۱۳۸۵

آرامیس بارادا old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۹ پنجشنبه ۸ دی ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۲۶ یکشنبه ۸ دی ۱۳۸۷
از مخوفستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 137
آفلاین
+طلسم یاد شده چگونه اجرا میشود؟(5 امتیاز)

برای اجرای این طلسم، ابتدا باید شی مورد نظر خود را انتخاب کنیم. بهتر است در انتخاب شی دقت کنیم، چون هر چیزی شایستگی نشان دادن احساسات انسان را ندارد. همچنین این شی باید ظرفیت احساسات انسان را داشته باشد.
سپس مقابل آن شی قرار گرفته و روی احساس مورد نظر تمرکز می کنیم. این حس ممکن است در اثر یک فکر یا یک خاطره به وجود آمده باشد. بعد چوبدستی خود را به ناحیه شقیقه سر می چسبانیم و بخش اول ورد را زمزمه می کنیم. حالا حس مورد نظر در حافظه چوبدستی ذخیره شده است.
در آخر چوبدستی خود را به سمت شی انتخاب شده می گیریم و بخش دوم ورد را می گوییم. حس وارد شی می شود و آن را بنا به نوع احساس تغییر می دهد.

+کاربرد طلسم مربوطه (5 مورد 5 امتیاز) و تغییراتی که ممکن است بتواند ایجاد کند. ( دو مثال 5 امتیاز)

کاربرد طلسم مربوطه:
1) تخلیه کردن احساسات: با این طلسم می توان احساسات خوشایند و ناخوشایند را تخلیه کرد.
2) نشان دادن احساسات: با این طلسم می توان به راحتی احساس خود را نشان داد و دیگر نیازی به توضیح دادن نیست.
3) فهمیدن نوع احساسات: گاهی اوقات در اثر بعضی افکار و خاطرات احساساتی در وجود انسان پدیدار می شود که نمی توان نوع آن ها را تشخیص داد. با این طلسم می توان با توجه به تغییراتی که در شی به وجود می آید، به نوع احساس پی برد.
4) تغییر حال و هوا: با استفاده از احساسات خوب می توان حال و هوای شاد و با احساسات بد حال و هوای غم انگیز و کسل کننده به وجود آورد.
5) تجزیه و تحلیل افکار و خاطرات: احساسات معمولا مانع تجزیه و تحلیل افکار و خاطرات می شوند و در نبود آن ها بهتر می توان این کار را انجام داد.

تغییراتی که ممکن است بتواند ایجاد کند:
این تغییرات با توجه به نوع احساسات متفاوت است. مثلا:
1) در اثر خوشحالی رنگ و روی شی باز می شود و به نظر سرحال، شاداب و نو می رسد.
2) در اثر ناراحتی و غم شی به نظر پژمرده، شل و وا رفته، بی رنگ و رو و زار می رسد. همچنین در اثر این گونه احساسات مه رقیقی به وجود می آید.

+کلاس خیلی مرده و بی روح شده. با احساستان در این لحظه برایم تغییرش بدهید. (نمایشنامه 5 خط 15 امتیاز)

حال و هوای مرده و بی روح کلاس، همه را کسل کرده بود. چهره گرفته پروفسور هم غم را در دل تداعی می کرد. ملت اسلی هم که طاقت این اوضاع را نداشتند، تصمیم گرفتند جو کلاس را با احساسات خوب تغییر دهند.
بلیز- بچه ها، اون روز رو یادتونه که گریفی ها رو توی سیاه چال زندونی کردیم؟
ملت اسلی-
پروفسور مالفوی- به جای جک تعریف کردن یه کم تمرین کنین!
ملت اسلی-
دراکو- پروفسور اگه یاد خاطرات خوب نیفتیم که نمی تونیم جو رو عوض کنیم.
پروفسور مالفوی- اذیت و آزارهای شما جزو خاطرات خوبتونه؟
ملت اسلی- به ما می گن بچه های باحال اسلیترین!
پروفسور مالفوی-
ملت پرشور اسلی به دوره کردن خاطرات جلبشون پرداختن و آخر سر کلاس رو آباد کردن! با تغییر فضای کلاس، پروفسور هم از آن حالت غمگینش بیرون آمد و همراه بقیه به خنده و شادی انداخت. خوشبختانه خاطرات خوب ملت اسلی آن قدر زیاد بود که خالی از احساسات نشوند!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۳:۱۵ سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۵

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین

1- ابتدا باید به جسمی که میخوایم طلسم رو روش اجرا کنیم خیره نگاه کنیم .

2- باید به شدت تمرکز کرده و تمام خاطراتی رو که از آنها نفرت داریم یا باعث ناراحتیمون میشه یا نا اممیدی یا باعث خجالت و..... رو در فکرمون متمرکز کنیم به طوری که بتونیم همه آنها رو یک جا بخاطر بیاریم .

3- چوبدستیمونو به صورت یک حرکت موجی تکون میدیم و ورد سننسز کاتر را بر زبان میارییم ( نوع تلفظش فرقی نداره . هم میتوانیم به صورت زمزمه بگیم هم فریاد بزنیم و هم به صورت غیر لفظی ادا کنیم که جادوگران خبره اغلب به صورت غیر لفظی طلسم را اجرا میکنند . )

4- اگر طلسم رو بدرستی انجام بدهیم تمام احساسات ناخوشایند ما از ذهنمون خارج میشه و به درون جسم میره به طوری که آن را کاملا مورد تاثیر قرار میده و از آن پس فکر ما کاملا آرام یا آرام تر میشه ( بستگی داره ).

توجه : ما این طلسم رو میتوانیم روی هر خاطره ای انجام بدیم حتما لازم نیست خاطره بد باشه .

1- برای راحت کردن اعصاب .
2- برای خاطراتی که فقط مشغله فکری ما را افزایش میدهند .
3- خاطرات که مانع تمرکز ما میشوند .
4- خاطراتی که احیانا شخص دوست نداره به دست کس دیگری بیفتد ( مثلا از طریق ذهن خوانی )
5- در بعضی از موارد خاص برای نشان دادن احساسات ( معمولا هنگام آشتی بعضی از زن و شوهر ها )

اینکه چه تغییری ممکن است در جسم پدید بیاید بستگی به نوع خاطره دارد .

اگر خاطره خنده دار باشد مثلا یه اتفاق مسخره ای افتاده باشد وضعیت آن جسم به سمت شادابی و طراوت تغییر میکند .

اگر خاطره غم انگیز باشد جسم هم به همون میزان پژمرده میشود .

اگر خاطره مربوط به یک اتفاق وحشتناکی باشد مثلا مربوط به یک جنایت یا اتفاقاتی از این قبیل جسم همواره مرموز به نظر میرسد و بعضی موقع ها غیر عادی .

اگر خاطره مربوط به چیزی باشد که باعث عصبانیت ما میشود در اون صورت جسم یه جوری خشن به نظر میرسد به عنوان مثال رویش زبر میشود و کلا بد قلق میشه . ( بستگی به نوع جسم هم داره مثلا اینکه ما این طلسم رو روی صندلی انجام میدیم یا یخچال فرق میکنه چون در این وسایل نشان های متفاوتی دیده میشه )

به طور کلی بستگی به نوع خاطره دارد و البته لازم به ذکر است که هر کدوم از انواع خاطرات اگر بیش از حد باشند یا احساسات زیادی داشته باشند که در جسم گنجایش پیدا نکند آنوقت جسم منفجر میشود .

بلافاصله همه بچه ها به فکر فرو رفتند . آنها باید کاری میکردند که پروفسور خوشحال بشه .
ایگور : هر چی خاطره خوب دارید بریزید بیرون .
بلافاصله همه اقدام به فشار آوردن بر روی مخ های خودشون کردن و هر چی خاطره بود رو ریختند روی وسایل موجود در اتاق . در یک چشم به هم زدن تمام مه ها و گرد و خاک ها و بی روحیه اتاق محو شده بود و جای خودش رو به چیزهای زیبا داده بود و همچنان بچه ها در تلاش بودند تا خاطرات خودشونو به بیرون بکشند تا بلکه استادشان را از این غم و اندوه در بیارند .

یکم بعد

ایدی از دیدن این وضعیت کاملا شاد شده بود و دائم داشت به این حالت ملت رو نگاه میکرد و لحظه به لحظه نیز خندش بیشتر میشد بعد یواش یواش به این حالت درومد . اما همچنان بچه ها سعی داشتند با این جادو استاد خودشونو شاد کنند .

یکم بعد تر از یکم بعد

بچه ها تمام تلاششونو همچنان به کار گرفته بودند و حال ایدی به این حالات درومده بود و مشغول رقصیدن و خندیدن در کلاس بود . بدین حالت :
:banana:

چند لحظه بعد

ایدی که از شدت خوشحالی نمیدونست چی کار کنه با فریاد گفت :
- خوب بچه ها من دیگه خیلی خوشحالم برم بیرون با بچه ها بازی کنم ! راستی چه روز قشنگی !
ایدی اینو گفت و با خوشحالی از کلاس بیرون رفت . مدتی گذشت سپس بچه ها در حالی که از نظر احساسات کوچکترین فرقی با یک دیوانه ساز نداشتند به بیرون آمدند ( نکته : تمام احساسات ملت به ایدی منتقل شده بود )
( پایان این داستان ارزشی )

پ ن : ببخشید پروفسور صبح مدرسه بودن نتونستم اولین نفر توی کلاس شرکت کنم

پیام زده شده در: ۱۰:۱۵ سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۸۵

لونا لاوگودold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۱۷ چهارشنبه ۸ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۶:۲۵ پنجشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۷
از اون ورا چه خبر؟!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 339
آفلاین

ابتدا برای اجرای این طلسم باید چوبدستیمون رو به سمت جسمی که می خوایم توش تخلیه ی احساسی بکنیم می گیریم و بعد فریاد می زنیم : سنسز کاتر!
بعد باید چوبدستیمون رو به شکل یه علامت قلب توی هوا تکون بدیم چون قلب نماد احساساته و بعد باید تموم موضوعاتی که احساسات ما رو تحریک می کنن در نظر بگیریم و بعد این طلسم که به رنگ آبی کم رنگ هست به سمت جسم مورد نظر می ره!

کاربرد طلسم سنسز کاتر :

1. برای بیان احساسات در شرایطی که گفت و گو در مورد احساسات جایز نیست می شه از این طلسم برای بیان احساسات استفاده کرد!
2. برای تخلیه ی احساسی در مواقعی که داریم از شدت ناراحتی یا خوشحالی می میریم و دلمون می خواد احساساتمون رو با یکی در میون بزاریم ولی نمی خوایم کسی بفهمه! ( مثل داستان عروسک سنگ صبور! )
3. برای ایجاد تغییر مورد نظر در یک وسیله!
4. برای تخلیه ی احساسی در مواقعی که نمی خوایم احساساتی باشیم ...
5. برای رساندن پیغام به دیگران بدون صحبت ( مثلا کسی که در حال شکنجه است ولی کسی از حال اون خبر نداره واسه ی همین اون مجبوره از این طلسم برای بیان وضعیتش استفاده کنه ... )

تغییرات حاصل از طلسم سنسز کاتز :

تغییرات حاصل از احساس عصبانیت : در این صورت اگر فردی عصبانیت مفرطی داشته باشد می تواند طلسم را روی جسمی دلخواه اجرا کنه و با این کار موجب می شه که جسم ظاهری خشن و ناراحت کننده پیدا کنه حتی اگه اون جسم یه بالشت باشه باز هم ظاهری خشن پیدا می کنه و اگه عصبانیت خیلی شدید باشه جسم منفجر می شه!
تغییرات حاصل از عشق و محبت : در این حالت زمانی که ما عشق و محبت خود رو روی جسم تخلیه می کنیم جسم تغییر رنگ می ده و به هر رنگی که باشه رنگش کم رنگ تر می شه و تپش ضعیفی هم توی جسم جریان پیدا می کنه!

همه مشغول تمرین طلسم داده شده بودن و اشیای داخل کلاس هر کدوم یه تغییری می کردن یکی از یه طرف منفجر می شد ... یکی دیگه وا می رفت و خلاصه همه مشغول بودن و هیشکی هیچ حرفی نمی زد و اعصاب من داشت به هم می ریخت خیلی عصبانی بودم و دلم می خواست یه ذره کلاس شور و هیجان بیشتری داشته باشه به این شکل در اومده بودم :
آخر سر یه فکر بکر به سرم زد : من می تونستم احساساتم رو توی کلاس تخلیه کنم ... چوبدستیم رو به سمت بچه ها گرفتم و بعد یه قلب بزرگ با چوبدستیم توی هوا کشیدم و بعد زمزمه کردم سنسز کاتر!
یه دفه کل کلاس به جنب و جوش افتادن همه روی سر هم می ریختن و با هم می جنگیدن ... همه افتاده بودن رو هم و هم دیگه رو می زدن و دعوا می کردن : وپــــــــــــــر!!!
همه ی میز و صندلی ها هم به حرکت افتاده بودن و با بچه ها می جنگیدن! ظاهرشون به شدت خشن شده بود ... باورم نمی شد ... همه ی این کارارو من کرده بودم!
دنبال پروفسور گشتم و نگران بودم که نکنه یه وقت من رو مجازات کنه ولی بعد یه دفه چشمم بهش افتاد که زیر همه ی بچه ها که پریده بودن داشت له می شد ... خیالم راحت شد و فلنگ رو بستم و از کلاس اومدم بیرون ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.