هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۱۶:۴۳ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۷

جیمز  پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۲ یکشنبه ۲۷ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۵:۴۸:۲۹ جمعه ۱۵ دی ۱۴۰۲
از دهکده هاگزمید
گروه:
کاربران عضو
پیام: 204
آفلاین
همانطور که می دونیم آلبوس دامبلدور یک جادوگر سیاه محسوب نمی شه پس شما باید با یک جادوگر سیاه دوئل می کردید. من تو تکلیفم اکیداً تاکید کردکم با یک جادوگر سیاه.
در ضمن لطفا کمی بیشتر ادب رو رعایت کن.
امتیازبت اصلاح شد
امتیاز تجدید نظر شده: 20
اگه اعتراضی داشتی بگو تا رسیدگی بشه.

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۲۶ چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۷

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۰ سه شنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۳۳ دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۰
از يت نكن! شايدم، اذيت نكن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 708
آفلاین
به جیمز پاتر :

** درس آموزش جادوی سیاه تخصصی ! **

سلام. من نسبت به امتیازی که شما به تکلیف بنده داده اید، اعتراض دارم . دوست داشتم حالا که از یک پست 30 امتیازی ، 18 گرفته ام شعفم رو بدونم ولی نقد شما خیلی (ساری!) بیخودبود .

اگر دلیل شما برای دادن امتیاز کم من "ربط نداشتن" به سوژه بود باید بگم اشتباه میکنید.

سوژه ی تدریس شما :

نقل قول:
یک نمایشنامه بنویسید و در آن دوئل خود و یک جادوگر سیاه را توضیح دهید و در آن از ضد افسون ها استفاده کنید.

دقیقا من یک نمایشنامه نوشتم و یک دوئل رو در اون شرح داده ام. ( توی رول حتی آلبوس دامبلدور میتونه یک شخصیت سیاه باشه! )
و در دوئل دقیقا از ضد افسون ها و تدریس شما استفاده کرده ام.

پس، خواستارم که تجدید نظری توی امتیازات بکنید. فکر نمیکنم دلیلی داشته باشید که امتیاز کم کنید!

نقد شما :

نقل قول:
پستت اصلا ربطی به تکلیف نداشت. من گفتم نمایش نامه ای بنویسید و در آن با یک جادوگر سیاه مبارزه کنید و در نمایشنامه از ضد طلسم ها استفاده کنید. نگفتم که با مدیر سایت مبارزه کنید.
اما از نظر استفاده از شکلک خوب بود.

پست من کاملا به تکلیفتون مربوط بود، بالا توضیح دادم.
مگه مبارزه با مدیر سایت از نظر اینکه چهار تا ورد من بگم چهار تا اون دوئل نیست؟ شناسه ی مدیریت : هری پاتر ! که یک شخصیت جادویی است. نه صرفا، مدیر سایت!
یعنی شماره 18 امتیازی رو که دادی به شکلک ها دادی؟ تصویر کوچک شده

من به شدت به این امتیاز اعتراض دارم و خواهشا زودتر رسیدگی بشه !

تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده تصویر کوچک شده

[b]دیگه ب

پیام زده شده در: ۱۰:۴۸ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
سلام بر همه ی اساتید

من امروز تدریس های جلسه ی سوم و امتحان میان ترم کل مدرسه رو چک کردم این اساتیدی که در زیر اسمشون میاد لطفا اقدام به کامل کردن کلاس خود بکنن (مهلت دو روز کامل از همین لحظه)

در غیر این صورت امتیاز سنگینی از شما کسر خواهد شد !

پروفسور درک:

شما امتیاز های جلسه ی سوم رو به صورت ناقص وارد کردید این امتیازها هنوز به تابلوی امتیازات اضافه نشده امتیاز جلسه ی سوم را وارد نمایید

امتیاز جلسه نیم ترم را نیز وارد نکردید نسبت به وارد کردن امتیازها اقدام نمایید !

پروفسور دامبلدور:

امتیاز جلسه ی سوم وارد نشده اصلا ! لطفا هر چه سریعتر امتیاز ها را وارد کنید

امتیاز جلسه نیم ترم را نیز وارد نکردید نسبت به وارد کردن امتیازها اقدام نمایید !

پروفسور دنیس:

امتیازهای جلسه ی سوم شما همون طور که به خود من اطلاع داده بودید ناقص هستش لطفا کاملش کنید

امتیاز های میان ترم را نیز وارد نمایید !

کمال تشکر از تمامی اساتید دارم که بسیار عالی و به موقع تدریس خودشونو انجام دادن !!

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۵۸ سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
نحوه امتیاز دهی هر کسی با شخص دیگه فرق داره و تفکر من با شما هم فرق داره . برای آخرین بار اینو بیان می کنم من امتحان نگرفتم که شما واسم کپی کنی ... امتحان گرفتم که بفهمم چقدر از پستامو فهمیدی اینم همون 2+2 می شه 4 هستش !

پیام زده شده در: ۱۹:۱۳ سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۷

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
بارتی جان در پست قبلیم گفتم که این کار تقلب نیست که من بیام از پست شما بگیرم.جواب 2+2=4هم در کتب ریاضی نوشته شده.پس شما هم نمیتونید بیاید در امتحان اینو بنویسید!این تفکر شما اشتباست.اگر رسیدگی میکنید که خب بسیار عالی ولی اگر نه من اینو به بازرسان بگم تا اونا کار رو انجام بدن.

مرسی

پیام زده شده در: ۱۸:۵۸ سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
به پرفسور آلبوس دامبلدور !

پرفسور عزیز من به نمره ی امتحان میان ترمم اعتراض دارم ! شما گویی جواب ها و سوال ها یک به یعد رو از خودتون در اوردین و می خواستین دانش آموزان جواب مد نظر شما رو بگن ! و جواب درست در تدریس شما نبوده !
لطفا کلید سوالات رو قرار بدین همینطور دلیلشون رو و یا برگه ی صحیح شده ی من !

با تشکر فراوان !

پیام زده شده در: ۱۰:۰۹ سه شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
به باب آگدن :

جواب های شما ایناس ... من جلوی هر سؤال که غلط باشه می نویسم "غ" و جلوی هر کدوم که درست باشه می نویسم "w" و اگه سؤال نیمه درست باشه (تشریحی) می نویسم "ن"

[spoiler=پاسخ هایتان ...]1. در اولین جلسه ، بارتی کراوچ قبل از ورود چند ضربه به در زد ؟ ص
الف) دو ضربه
ب) سه ضربه
ج) چهار ضربه
د) یک ضربه
2. کدامیک در مورد استاد صدق نمی کند ؟ غ
الف ) چشمان آبی
ب) موهای قهوه ای کمرنگ
ج) لاغر و زیبا
د) قد بلند --> قد نسبتا بلند درست است !
بارتی کراوچ همۀ خصوصیات بالا را دارا است.

3. چرا کیف بارتی کراوچ برای دانش آموزان آشنا بود ؟ غ
الف) ترم پیش با او بود
ب) خز بود
ج) متعلق به باب آگدن بود --> درست است ! زیرا من در هیچ جای پستم نگفتم که خز بوده ، شما ترم پیش تدریس می کردین یا یکسری بودن ، کسانیکه نبودند اطلاع دارند ؟
د) موراد ب و ج

4. جلسه ی اول پرسی ویزلی کنار چه کسی نشسته بود ؟ کجای کلاس ؟ غ
الف) انتها - آلبوس دامبلدور
ب) ابتدا - ماندانگاس فلچر
ج) انتها - پروفسور کوئیرل --> درست است !
د) ابتدا - عله پاتر

5. سه نفر از کسانیکه به ماگل ها کمک کردند را نام ببرید ... (تشریحی) ص
مرلین (Merlin) ، سوروسوس ملدین (Surusus Maldin) ، ایگنا مک توبی (Igna MC Tobi)

6. چرا جادوگران به ماگل ها در ساخت بناها کمک می کردند ؟ (تشریحی ... حداقل دو خط) ن
عدم نژاد پرستی ، کمک به هم نوع و یا هر چیز دیگه ای که باعث دوستی بین جادوگران و ماگل ها می شده.در اون زمان،متاسفانه لرد نبوده وگرنه... --> *

چون

7. دلیل خشانت بارتی کراوچ در جلسه دوم چه بود ؟ ص
الف) دعوا کردن با همسرش گابریل دلاکور
ب) نرفتن به کلاس آلبوس دامبلدور
ج) بد بودن تکالیف دانش آموزان
د) بروز مشکلات با استرجس پادمور ، مدیریت مدرسه

8. در مورد خود ناپلئون بوناپارت حداقل 3 خط توضیح دهید ... (تشریحی) ن
ناپلئون بوناپارت (زاده ۱۵ اوت ۱۷۶۹ میلادی - درگذشته ۵ مه ۱۸۲۲ میلادی) نخستین امپراتور فرانسه در سال‌های ۱۸۰۴ تا ۱۸۱۵ بود. وی در جزیره کرس در خانواده‌ای پرجمعیت بدنیا آمد. در آن زمان این جزیره جزء حکومت جنوا (واقع در ایتالیای امروزی) بود اما بعدها به اشغال فرانسه در آمد. ناپلئون که در ابتدا سرهنگی گمنام بود پس از انقلاب فرانسه به یکباره قدرت گرفت و وارث انقلاب شد. در ابتدا به ایتالیا حمله کرد و با حمایت مردم این کشور آنجا را از دست حکومت اتریش خارج نمود. سپس به مصر رفت و به سلطه مملوک‌های مصری نیز پایان بخشید و سوریه را نیز ضمیمه خاک کشور خود کرد. در بازگشت به فرانسه با کمک دو برادر خود لوسین و ژوزف مجلس را منحل کرده و خود را امپراتور نامید. سپس پروس، هلند، لهستان، بلژیک و نیز سرزمین اتریش -مجارستان را تسخیر کرد. در جنگ دریایی با انگلیس شکست خورد اما اسپانیا و پرتغال را هم به متصرفات خود افزود. آنگاه عازم روسیه شد و تا مسکو پیش رفت. ضمن اینکه در این دوره طی قرارداد فین کن اشتاین با فتحعلی شاه (حاکم ایران) که با روسها در جنگ بود همکاری نمود. اما چون نتوانست بر الکساندر (تزار روسیه) دست یابد و در سرمای کشنده این کشور بسیاری از سربازان خود را از دست داده بود، لذا با روسها صلح کرد و با بستن پیمان صلح تیلسیت با روسیه آشتی و به ایرانیان خیانت نمود. --> *

9. ناپلئون چگونه توانست ایتالیا را فتح کند ؟ ص
الف) تسلیم شدن دولت ایتالیا
ب) کمک مردم آن کشور
ج) قوای جنگی زیاد
د) بیرون رفتن اتریشی ها

10. وجود چه کسی در جلسه دوم مایه ی تعجب بارتی کراوچ شد ؟ ص
الف) بووبو
ب) امپراطور تاریکی
ج) برادر حمید
د) آرشام

11. چرا در جلسه سوم اول پست تدریس نیومد ؟ غ
الف) وجود صفحه های سفید
ب) ننوشتن پست توسط بارتی کراوچ
ج) خرابی سایت --> درست اس ! در هیچ جای پست من نوشته نشده که من پستم رو ننوشتم ، این چیزیه که شما درک کردی و خیلی های دیگه (در واقع درسته ، اما در پست من نبوده)
د) موارد ب و ج

12. یکی از تقویت کننده های خوب کدام است ؟ ص
الف) موز
ب) شلیل
ج) طالبی
د) همه ی موارد

13. ماگل ها مصرف اصلیشون از شیر موز در چه هنگامیه ؟ غ
الف) قبل از انجام اعمال بی ناموسی
ب) بعد از انجام اعمال بی ناموسی
ج) برای رفع گشنگی و تقویت جسمانی
د) بعد و قبل از انجام اعمال بی ناموسی --> درست است ! در پستم نوشته شده ...

14. درست کردن شیر موز مقوی چگونه میسر (؟!) است ؟ (تشریحی) ص
2 عدد موز متوسط + یک لیتر شیر = شیر موز مقوی

15. چرا بارتی کراوچ در جلسه سوم گفت که دو دقیقه ی دیگر کلاس تمام می شود ؟ چرا منتظر خوردن زنگ نشد ؟ (تشریحی) ص
رفتن برق.[/spoiler]

* --> این به منزله ی تقلب محسوب می شه که شما دقیقا چیزی رو که در متن کتاب نوشته یا در اینجا در متن پست من که تدریس شده نوشته رو به عنوان جواب بنویسید . امتحان برای این نیست که شما بدانید جواب فلان سؤال من در کدام یک از 3 پست تدریسم هست ، برای اینکه شما متوجه بشی در اون پست من چی نوشتم . نه اینکه فقط بدونی تو کدوم پسته و واسه من کپیش کنی .
من اول می خواستم به اینجور جوابها که دو سؤال شامل اونا می شه فقط 0.5 امتیاز بدم ، ولی بعد نظرم عوض شد و گفتم از 2 امتیازی هر جواب ، 1 امتیاز بدهم . در حالیکه من این رو تقلب می دونم و باید 0 امتیاز رو در بر بگیره !

سؤالات 1 ، 5 ، 7 ، 9 ، 10 ، 12 ، 14 ، 15 درست هستند که کلا شما به 8 سؤال جواب درست دادید که می شود 16 امتیاز و سؤالات 6 و 8 رو هم از هر کدوم 1 امتیاز می گیرین که سر جمع می شود 18 امتیاز !

ویرایش شده توسط بارتي كراوچ در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۵ ۱۰:۱۱:۲۲

پیام زده شده در: ۲۰:۳۲ دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:

آلفرد بلک نوشته:
به پروفسور پیوز

سلام پروفسور عزیز تصمیم گرفتم موضوعی رو بهتون بگم امیدوارم ناراحت نشین .

شما زیاد روی کار دیگر استاد ها نظارت می کنین و یه کمی هم مدیریت بازی می کنین که این و این وظیفه ی مدیر و بازرسین هست که اونا هم خودشون حواسشون هست و اگر هم نباشه شما نباید برای اینکه چند امتیاز از همکارتون کم بشه این کار رو بکنین ! حداقل اگر دوستی بین دانش آموزان گروه های مختلف پیش نمیاد کار نکنین که در بین اساتید هم همین طور باشه !

برای مثال شما چون زدن امتحان میان ترم در کلاس پرفسور آلبوس دامبلدور دیر شده این موضوع رو در دفتر بازرسین مطرح کردین ! حال اینکه در این جا مطرح کردین خیلی خوب بوده ...

در آخر ... چند امتیاز و ناظر شدن ارزش این رو نداره که از کار دیگر استاد ها و دوستانتون اشکال بگیرین !

با تشکر ، من این جا به طور دوستانه گفتم امیدوارم ناراحت نشین !
پرفسور آلفرد بلک

به پروفسور آلفرد بلک ...
ممنون از توصیه های دوستانتون ! من نه مدیر بازی در میارم ، نه نظارتی روی کار دیگران دارم ! می خواستم تکلیف دوئل رو بنویسم دیدم یک روز گذشته و پست ارسال نشده ! گزارش دادم ...
موضوضع امتیاز نیست ! اگر این اتفاق در کلاس دنیس (از گروه خودم) هم بیافته گذارش میدم ! چون کلا آدم قانونمندیم !

ناظر ؟ مگه اگر گذارش بدیم ناظرمون میکنن ؟ زودتر می گفتی برادر

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۹:۱۳ دوشنبه ۱۴ مرداد ۱۳۸۷

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
من از پرفسور بارتی کرواچ و امتیازاتی که ایشون در امتحاناتشون دادن شکایت دارم!

گفته شده که از متن درس نمیشه کپی کرد و من نمیدونم کجا نوشته شده که این کار مجاز نیست.چون پستهای اساتید،مثل کتاب های درسی میمونه و به ما گفته شده اگر دقیقا مثل کتابهای درسی بنویسید امکان اینکه درست باشه بیشتره.من حساب کردم و کمترین امتیازی که باید من بگیرم 20 هستش(تازه بازم اگر خیلی چیزهارو حساب نکنیم).بازم لطفا یک نگاهی بشه.

پیام زده شده در: ۱۱:۱۷ پنجشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
هوووم!به درک و تد ریموس(دفاع و ورد ها):

خب همونطور که میدونین،کلاس های ما سه تا بسیار به هم نزدیک تر از ارتباط بقیه درس هاست.یه جورایی بین این سه درس حلقه ای هست که به نظرم میتونیم ازش استفاده کنیم.

من نظرم اینه که یه هماهنگی بکنیم،برای تدریس جلسه بعدیمون،یه درس مشترک که به درد هر سه رشته بخوره ولی با تکلیف های مرتبط تر به درسهای خودمون و متفاوت!

یعنی بشینیم سه تایی یه تدریس بنویسیم و نکات یه موضوع مشترک رو توش بیاریم،بعد هر سه تامون سه پست مشترک رو برای کلاسهامون بفرستیم ولی با تکلیف متفاوت!فکر میکنم این یه مقدار ماجرا رو جذاب میکنه.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.