هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۱:۳۰ چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
ایگور روزنامه را بست و با صدای بلند به همسرش گفت:
-باز این ریتا اسکیتر در مورد مرگخواران چرت و پرت گفت،آخه یکی نیست بگه ساکت بشی میگویند لالی؟هی میاد مقالات پشت سر هم مینویسه به نقل از اون روح دامبلدور...همین امروز فرداست حمله کنیم محفل و وزارت خونه رو با هم بگیریم بعد انوقت که ریتا دیگه تحت تاثیر وجود محفلی ها قرار نمیگیره!

ایگور در حال حرف زدن بود که تیتر بزرگ آخرین صفحه نظرش را جلب کرد...نویسنده آن نوشته خود وزیر اسکریمجیور بود.با تعجب شروع با خوندن ادامه مطلب کرد!

-امروز متاسفانه باید بگویم محفل شکست خورده است.آنها دیگر یکپارچه نیستند و از مرگ میترسند.دامبلدور مرده و اعتماد به نفس آنها پایین آمده است و عده ی زیادی از آنها به مرگخواران پیوسته اند.آیا هنوز هم اعتقاد دارید که مرگخواران نمیتوانند کاری کنند؟دامبلدوری که به وسیله دراکو مالفوی دانش آموز گیر افتاد دیگر جای صحبت کردن برای آنها نگذاشته است...آیا غیر از این است؟

و ادامه مطلب دستخط یکی از محفلی ها به نام **** بود.او نوشته بود:

من شخصا همینجا از لرد تقاضا دارم منو به عنوان مرگخوار قبول کنه!در محفل به من گرسنگی میدن و اون گرگینه(ریموس لوپین)من رو اذیت میکند.من خیلی تلاش کردم ولی لرد هنوز قبول نکرده من رو!من آرزو میکنم بمیرم ولی دیگر در محفل نمانم

لبخند رضایتی بر روی لبهای ایگور نشست.محفلی ها در آستانه شکست بودند!

چهار گاليون

ویرایش شده توسط اينيگو ايماگو در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۷ ۱۶:۱۰:۴۷
ویرایش شده توسط اينيگو ايماگو در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۷ ۱۶:۱۲:۳۸

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۵۳ چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۳۸۶

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
خرش ...خش ... خرش ... خش ...(‌بابا يكي بايد بياد اين روزنامه رو ورق بزنه ديگه ..اين صداي ورق زدن بود!!)
------------------------------
رواج ..احساس ، هنر و فرهنگ در بين مرگخواران!!!
طبق خبر به دست رسيده از خبرنگار واحد مركزي خبر ،‌چندي پيش خبري مبني بر اينكه احساسات بر مرگخواران چيره گشته است به دست رسيده كه در آن به رواج شعر و شاعري در ميان آنان اشاره شده است . همين چند دقيقه پيش از انتشار اين خبر ديوان شعري متعلق به تئودر نات كشف شده كه در آن اشعار زيادي در قالب مثنوي و قصيده هاي پانصد بيتي به چشم مي خورد كه اشاره به عواطف شاعر داشته كه از تنهايي و شكنجه ي بيش از حد لردسياه فوران كرده و به صورت يك ديوان شعر هزار صفحه اي پر از هذيان در آمده است() شاعر در اين ديوان به ستايش لرد و نكوهش محفل پرداخته است (كه همانطور كه گفته شد اين اشعار ناشي از هذيانات پس از شكنجه بوده است!!)
خبر ديگري نيز در رابطه با عواطف بيش از حد در ميان مرگخواران منتشر شده است كه در آن به گفته ي خبرنگار واحد مركزي خبر ويولت بودلر مرگخواري كه نخواست نام او فاش شود به تجديد فراش پرداخته بود ولي كمي بعد توسط [spoiler=....]زن[/spoiler]اوليه به قتل رسيد!!!
اين بود اخبار در مورد احساسات مرگخواران!!

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

پیام زده شده در: ۱۷:۱۹ دوشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۸۶

بارتی کراوچ(پدر)

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۲ پنجشنبه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۸:۱۲ پنجشنبه ۵ مهر ۱۳۸۶
گروه:
کاربران عضو
پیام: 68
آفلاین
سازمان اطلاعات و امنیت جادوگری:کج دهنی وزارتخانه به انجمن های سری

چندین ساعت پیش برای بار دوم به موضوع سازمان اطلاعات و امنیت رسیدگی شد و اینبار درحالی که همه در بهت و حیرت بودند .بالاخره لایحه ی تاسیس این سازمان به امضای اکثریت غریب به اتفاق اعضای دیوان عالی قضایی رسید. ما با حضور در وزارتخانه از قضات سالخورده و سخنگوی سازمان مزبور در مورد سازمان پرس و جو کردیم. و در پی این مصاحبه وزیر سحر و جادو(اه...مگه وزیر داریم؟...آره...از کی تاحالا.؟ازوقتی که ایرانسل اومده؟...نخیر قبل از اون هم داشتیم)اعلام کرد:
_مدتی بود که وزارت سحر و جادو تصمیم خاصی درباره ی این سازمان اتخاذ نکرده بود اما با وجود تحرکات هرج و مرج طلبانه ی انجمن های سری ،لزوم تاسیس این سازمان احساس شد.
ایشان در پاسخ به سوال خبر نگار ما :
_از نظر شما با وجود سازمان هایی چون کارآگاهان و ارتش آیا نیازی به تاسیس این سازمان بود؟
جواب دادند:
_اولا این سازمان ها به همه نوع تخلفات رسیدگی می کنند و در ضمن دایره ی کارآگاهان و ارتش عمده مبارزاتشان متوجه مرگ خواران است(یا حد اقل قدیما که اینطوری بود)در حالی که سازمان اطلاعات و امنیت جادوگری بر طبق آیین نامه هایش قدرت زیر سوال بردن هرکسی را(به جز پنج شخص اول مملکت:وزیر و معاونانش ) دارد . و باز هم بر طبق قوانین ،این سازمان مبارزاتش معطوف به تمام انجمن های سری می شود که مخالف وزارتخانه اند. و در صورت مشاهده ی تحرکات ضد و نقیض از سوی هر نوع انجمنی این سازمان با کمک سازمانهایی(که ایشان از بردن نامش طفره رفتند) می تواند به طور مستقیم اقدام کند.
ایشان در آخر افزودند:
_از تمام جامعه ی جادوگری خواستاریم که دقت کنند فریب انجمن های سریی را که چه با عطوفت ظاهری و چه با هیبت و دهشت سعی در خیانت به جامعه ر دارند نخورند و بدانند که سازمان اطلاعات و امنیت تنها برای امنیت جامعه ی جادوگری تاسیس شده است پس خواستاریم که با این سازمان همکاری به عمل آورند.
سخنگوی این سازمان نیز در کنفرانس خبری ظهر امروز فرمودند:
_مدتی است که شاهد اعمال و تحرکات بی مورد از سوی انجمن های سری هستیم و متاسفانه دیر زمانی بود که موضع خاصی از سوی وزارتخانه در مورد این انجمن ها ی سری اتخاذ نمی شد اما هم اکنون اعلام می کنم که هر فردی که به طریقی ارتباطی با این انجمن یا انجمن ها داشته باشد از سوی سازمان اطلاعات و امنیت متخلف محسوب شده و به حبس ابد در زندان های سازمان اطلاعات محکوم می شود. هیچ روشنایی و تاریکی وجود نداره و فقط قانونه که وجود داره و این قانون جامعه رو به دو دسته تقسیم می کنه :کسایی که بهش احترام می گذارن و کسایی که نقضش می کنن.
تعداد کثیری از قضات ویزنگاموت از اختیارات نا محدود سازمان ابراز نگرانی کردند .بحث پیرامون سازمان همچنان در شورای عالی قضایی ادامه دارد.

وزارت خانه در پی تاسیس سازمان هایی متحد الشکل
(توجه روزنامه ی پیام امروز خاصیت آپدیت خودکار از طریق اینتر نت را دارد)
ساعاتی پیش خبر از تاسیس سازمان اطلاعات و امنیت را دادیم و هم اکنون در کمال تعجب خبر بحث پیرامون تشکیل دو سازمان(انرژی اتمی و شورای امنیت ) را می دهیم . که وزیر به طور بسیار جدی سعی در تصویب آن دارد . منابع خبری ما عنوان هایی از سخنرانی وزیر را برای ما بازگو کرده و ما را متعجب تر ساختند زیرا وزیر بر روی عنوان سازمان های متحد الشکل تاکید خاصی داشتند . و نماینده ی سازمان ملل متحد نیز پشتیبانی کامل خود را از این عناوین و لوایح اعلام داشت.

ویرایش شده توسط بارتی کراوچ(پدر) در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۴ ۱۷:۴۶:۰۸

... و سرانجام هیچکس باقی نماند.

پیام زده شده در: ۱۹:۱۱ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۶

الیور وود قدیم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۴۱ یکشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۴
از دور
گروه:
کاربران عضو
پیام: 321
آفلاین
پیروزی های پی در پی محفلی هاآیا مرگخواران عبرت نمی گیرند ؟
اخبار رسیده از خانه ی ریدل ها نشان از این دارد که اعضای این گروه پس از شکست های پی در پی از گروه پیروز و مقتدر محفل ققنوس ، شروع به جنگ روانی بر علیه اعضای محفل نموده اند .
نکته ی جالب این است که طی خبر ها و مشاهدات این گروه در جنگ روانی نیز شکست های سنگینی را در برابر نیرو های غیور محفل متحمل شده است .
طی بررسی های انجام شده خانه ی ریدل ها چندی است به خانه ای متروکه تبدیل شده ( به طوری که در ده روز اخیر فقط دو تاپیک فعال در آن وجود داشته است )
در یکی از همین تاپیک های (به قولی ) فعال،( خبر گزاری لرد سیاه ، پست 115) لرد خبر از راه اندازی مجدد نیرو گاه های هسته ای خود داده است . نیروهای محفل در واکنشی غیر رسمی اعلام کردند : طی بررسی های انجام شده در این نیرو گاه ها چیزی به جز هسته های زرد آلو و آلبالو یافت نشد " و به همین دلیل نسبت به آن واکنشی نشان ندادند. همانا که " جواب ....."
همچنین در پست 114 خبری آمده که باعث خوشحالی جامعه ی جادوگری شده است . طبق خبر یکی از مسئولین سایت در اقدامی قابل تحسین با متخلفین شدیدا برخورد نموده است .
خبر جالب دیگر اینکه : مرگ خوراران با سوتی جدید خود ماهیت نیروگاه های خود را افشا کردند . ( پست 111 نیروگاه اتمی سیاهان / عین مطلب )
"لرد ولدمورت که به جای ردای سیاه رنگ خودش ...یه روپوش سفید... و ضد گاز به همراه یک کلاه شبیه به کلاه آشپزی با یک عینک محافظ و یک ماسک پوشیده بود... چشمان قرمز رنگش برقی زد.!"
همان طور که اشاره شده ، لرد یک کلاه شبیه کلاه آشپزی داشته . طبق اخبار ما لرد آن کلاه را از دستان "یانگوم" در دوران" آموزش بازی با هسته ی زردآلو " هدیه گرفته است .
با این همه شکست آیا مرگخواران عبرت نمی گیرند و دم از اشغال کل جهان می زنند.؟

ویرایش شده توسط الیور وود در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۰ ۱۹:۲۹:۲۰

این روزها که می گذرد
شادم
این روزها که می گذرد
شادم
که می گذرد
این روزها
شادم
که می گذرد...

«قیصر»

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۶

ویولت بودلر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۲۰ یکشنبه ۱ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۳:۵۳ شنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۰
از اون یارو خوشم میاد!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1548
آفلاین
به وجود آمدن مشکل بینایی عمدی در مرگخواران!
بیماری های متفاوت از جمله سوتی در کنی گریبانگیر گروه مرگخواران!
به گزراش خبرنگار ما گویا جامعه مرگخواری علاوه بر بیماری سوتی در کنی که از دیر باز به آن دچار بوده(!)اکنون به بیماری نابینایی عمدی نیز دچار گشته.
از علائم بیماری های سوتی در کنی میتوان به حرکت پرسی ویزلی اشاره کرد که چندی پیش در طی بیاناتی اعلام داشت که زاخاریس اسمیت عضو محفل نمیباشد.در حالی که نه تنها مورگان الکتو مرگخوار تازه کار و نا بلد اعتراف به عضویت وی در محفل کرد بلکه خود زاخاریس اسمیت نیز برای عضویت در محفل در خواست داده است.
به جز این بیماری بیماری نابینایی عمدی که تنها از غرض ورزی ناشی میگردد نیز گریبانگیر ملت مرگخوار شده است.
پرسی ویزلی که قبلا اعلام داشته مورگان الکتو در پاسخ به بودلر گفته:بودلر، فکر کنم تا چند وقت دیگه دومبل رو هم سیاه حساب می کنی!!ابدا به پاسخ این محفلی شجاع و جوان اشاره نکرده است:مورگان وقتی میبینم مرگخوارا اینقدر بی بخارن مجبور میشم یه آدم با لیاقت رو بینشون بفرستم!
ضمنا هیچ کدام از ملت مرگخوار به باخت های مفتضحانه و پشت سر هم خود در قلعه باکینگهام اشاره نکرده و اعلام میدارند که تنها اعضای محفل در آن پست میزنند(بیماری سوتی در کنی)در حالی که مورگان الکتو(که مدتی پیش به دلیل ضایع گشتن دست از مقاومت برداشته)و بورگین در این مکان مشغول به دفاعی مذبوحانه ای هستند.
در ادامه روزنامه پیام امروز برای بیماران مبتلا به این بیماری خطرناک(مخصوصا بیماری سوتی در کنی حاد ملت مرگخوار!)شفای عاجل در خواست میکند و در اولین فرصت برای آنها قاقا میخریم تا سرشان گرم گردد و زیاد به دلیل ابتلا به این بیماری ها غصه نخورند!!!

ویرایش شده توسط ويولت بودلر در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۰ ۱۸:۳۸:۴۱

But Life has a happy end. :)

پیام زده شده در: ۱۷:۴۶ پنجشنبه ۱۰ خرداد ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
محفل ققنوس یا محفل کودک ، کدام یک صحیح تر است ؟

روز سه شنبه مطابق با هشتم خرداد ماه ، الیور وود یکی از اعضای جرگه محفل ؟؟ برای پاسخ به قدرت بینهایت مرگخواران در رادیو محفل پاسخی نوشت ، خبرنگار اعزامی ما پاسخ ایشون رو برای بینندگان عزیز میخونند :

نقل قول:
دیدم فقط مرگ خوارا دارم پست میزنن . غیرتم اجازه نداد بی کار بشینم .
..........................
رادیو محفل ساعت 3:5 نیمه شب .
سلام به همه ی شب زنده داران .
متاسفانه مدتی بود که مرکز رادیو به دست مرگ خوارا اشغال شده بود . وزارت هم به خاطر برنامه های افتضاح اونها ، مجوز پخش رو ازمون گرفته بود . اما به هر ترتیب ما دوباره رادیو رو به دست گرفتیم . به همین مناسبت یه شعر حماسی پخش می کنیم :
محفلی ها ...
دلاوران ...
نام آوران ...
جادوگران ...
به نام یزدان پیروز باشید .
سر بلند ...
سر فراز ...
آزاد باشید...
خوب امید وارم خوشتون اومده باشه . ما امروز یه مهمون ویژه هم داریم . بغوری برره . بله اشتباه نکردید . گوشاتون درست شنیده . من میکروفون رو به ایشون میدم تا برامون یه شعر در بکنه .
- کمک ... کمک .. منو از دست این دیونه ها نجات بدین ...
- اِهم ... فکر کنم مشکلی پیش اومد . ایشون هنوز توی شک هستن . آخه بچه ها دیشب ایشون رو از خونشون تا اینجا با جارو آوردن . ماگلن دیگه . کاریشون نمیشه کرد . فعلا به یه شعر حماسی دیگه گوش بدین :
( لطفا با آهنگ خوانده شود )
دامبل نبودی ببینی
رادیو آزاد گشته
خون یارانت
پر ثمر گشته

آه و واویلا
کو دامبل حالا
نور همه ما
محفلی ها

امیدم گشته نا امید
بعد از هجر تو
اعضا می آیند
اندر پی تو

آه و واویلا ...
کو دامبل حالا

بله بینندگان عزیز آقای بغوری متسفانه از حال رفتن . ما در برنامه ی بعدی از حظور گرم ایشون استفاده می کنیم . فعلا تا اعضای وزارت خونه اینجا نریختن از همگی خدا حافظی می کنم .
در پناه حق
فعلا ...
یا علی.

و این بود پاسخ محفل ؟؟ به جرگه پرافتخار و قدرتمند لرد سیاه !

شاهکارهای جالبی نیز در هفته اخیر از سوی اعضای محفل مشاهده شده ، ویولت بودلر در یکی از آگاهی رسانی های خود زاخاریاس اسمیت را عضو گروه محفل ققنوس برشمرد !
و بلافاصله با پاسخ یکی از مرگخواران اصیل و قدرتمند ، مورگان الکتو مواجه شد ، پاسخ این مرگخوار به او این بود :
بودلر، فکر کنم تا چند وقت دیگه دومبل رو هم سیاه حساب می کنی!!

اش ویندر در نهایت افزود :

آلبوس دامبلدور فقید ! از اعضای جرگه محفل ؟؟ خواسته است که به غیر از مرگخواران سایر اعضای جوامع جادوگری را به عنوان عضوی از محفل به شمار آورند تا تاثیری در روحیه و فعالیت های ضد مرگخواری آنان شود !

آلبوس دامبلدور : من گفتم همه رو جزو محفلی ها حساب کنید ؟ ببخشید پرسی ، از کی تا حالا ؟
اش ویندر : آلبوس جان از وقتی ایرانسل اومده دیگه

با این اوصاف از نظر شما محفل ققنوس صحیح تر هست یا محفل کودک ؟

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۰ ۱۷:۵۰:۳۳

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۰۵ سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۸۶

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
شایعات همچنان ادامه دارد !!

بعد از شایعاتی که در مورد تاپیک نحوه برخورد گفته شده تیم خبری پیام امروز گزارشی مخفیانه از فعالیت های زیر زمینی اوباش هاگزمید تهیه کرده که مدتی است هیچ مامورت خاصی نداشته اند. در این گزارش مشخص می شود که اوباش در حال فعالیت های زیر زمینی و در مکان هایی مخفی هستند که هنوز از ماهیت این فعالیت ها خبری در دسترس نیست . به این مصاحبه توجه کنید :
ریتا : با سلام ... آیا شما فعالیت مخفی دارید ؟
پیوز : هرگز
ریتا : آیا همه فعالیت های شما آشکار است ؟
پیوز : مسلما هر گزوهی فعالیت هایش را مخفیانه انجام می دهد !
ریتا : پس فعالیت زیر زمینی دارید ؟
پیوز : نه
ریتا : در این فعالیت های زیر زمینی روی چی کار میکنید ؟
پیوز : متسفانه به من گفتن که نگم که روی یک فیلم کار می کنیم ! :no:
ریتا : پس یک فیلمه ! من موضوعش چیه ؟
پیوز : به تو چه !!
ریتا : خیلی متشکرم !!

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۴:۴۶ سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۸۶

نیوت اسکمندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۱۶ سه شنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۵۹ یکشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۸۶
از دور دست ....
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 198
آفلاین
سلام . با پيام امروز در خدمت شما هستيم :
دعوا بين دوستان قديمي !!!
طبق خبري كه همين الان خبرنگار ما نيوت اسكمندر از تاپيك نحوه برخورد , فكر كردي كي هستي !؟ آورده حاكي از دعوا بين ققنوس , شيخ كالين و يكي از مديران به نام سر بارون خون آلود بوده است , كه انگار حق با شيخ الشيخا كالين بوده .
مشروح خبر را مي توانيد در تاپيك نحوه برخورد , فكر كردي كي هستي !؟ بيابيد . ( البته يك پيام بازرگاني هم دارد ) .
------------------------------------------------------------------------------
طبق خبري كه دو روز پيش به دست ما رسيد ولي ما وقت نداشتيم چون امتحان داشتيم . به هر حال طبق خبر 5 نفر از اعضاي سايت كه الان دو نفر از آنها آزاد شده اند بلاك شده بودند . به خاطر تاپيك نحوه برخورد,فكر كردي كي هستي !؟ اين كار را پروفسور ( پرزيدنت ) كوئيرل انجام داده است كه پستش را يم خوانيم :

نقل قول:
شناسه های زیر بسته شد تا تکلیفشون بعدا مشخص بشه:
ققنوس
سرژ تانکیان
ولدمورت قدیمی!
اسکاور
الکسا بردلی

یکی از مزایای این تاپیک حضور عده ای از دوستان هست که بعد از مدتها افتخار میدن و یه پست ارسال میکنند که از متن پست، شخصیتشون هم مشخص میشه.

من پستهایه این تاپیک رو نه ویرایش میکنم نه پاک.فکر میکنم خوبه که بمونه تا اعضایه سایت بیشتر با شخصیت این دوستان آشنا بشن و ببین چه کسایی دم از رول نویسی میزنند و معتقدند بهترین نویسنده های سایت هستند.

از اش ویندور، مک بورن، هدویگ و سایر دوستان که در حال بحث بودن از طرف خودم عذرخواهی میکنم و امیدوارم بتونن با ادامه بحث به نتیجی برسند.

یه پست دیگه غیر از بحث در مورد رول در این تاپیک ببینم شناسه رو میبندم.

با تشکر

نقل قول :اسکاور: کوییرل جان شما که مثلا مدیری هنوز فرق نحوه و رول رو نفهمیدی پس بهتره بری استعفاء بدی
در جواب ایشون من فقط پست اول این تاپیک رو که سه سال پیش زده شده نقل قول میکنم:

اینجا محلی است برای گفتن حقایقی در مورد شخصیت های برداشته شده و فعال در رول پلیینگ
خطا ها،اشتباه ها؛تشویق ها،نقاط ضعف و قوت شخصیت طرف....
امیدوارم دوستان با نظرات واقعی و حقیقی خود باعث بشوند همه به شخصیت ایده آل خود برسند.

دوستان لطفا موارد زیر را در نظر بگیرید:
1. رعایت احترام یکدیگر
2. به کار نبردن الفاظ زشت و زننده
3. به کار نبردن القاب زشت و ناپسند
4. توهین نکردن به شخصیت اصلی طرف،اینجا فقط شخصیت تو سایت طرف مورد نقد و انتقاد قرار می گیرد!
5. عدالت
6. دوستی
7 .اون کسی که همیشه ناظر بر اعمال ماست!

امیدوارم اینجا مکانی باشد برای اصلاح ما...

اين هم از پيام امروز دو روز پيش كه چاپ نشد .

دو پست یکی شد!
اخطار به نیوت اسکمندر:
برای زدن پستهایی با موضوعات مشابه از طریق ویرایش اقدام کنید. در ضمن از زدن پستهایی همانند این 2، که تنها با نقل قول پر شده و محتوای خاصی ندارند خودداری کنید. در صورت مشاهده پاک خواهد شد

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۱۱ ۸:۰۰:۴۲

پیام زده شده در: ۹:۵۵ سه شنبه ۸ خرداد ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
"به اوج بازمیگردیم"چه معنایی دارد!؟

تیتر خبر روی پیام امروز به این گفته گریفیندوری ها بود که برای مردم بسیاری معنای آن سوالی بود.

امروز با چند نفر از مقامات بلند مرتبه گریفیندور صحبتی داشته ایم که آن متن کامل گزارش را در صفحه 18 میتوانید بخوانید.

ایگور صفحه ها را ورق زد تا به صفحه 18 برسد.خیلی برایش معنای جمله جالب بود.

-جناب هدویگ منظور از به اوج برمیگردیم چیست؟
-اول با سلام خدمت تمام بینندگان عزیز که این روزنامه را میخوانند.خب معنای این جمله در واقع این است که قرار گریفیندوری ها عزیز مثل من بالی به خود وصل کنند و به پرواز درآیند تا به اوج برسند.

نفر بعدی گزارش ما خانم سارا اوانز هستند.
-سلام خانم اوانز!خب هدویگ برای ما این جمله را معنی کرد.حالا میخواهیم از نظر شما بدانیم معنی این جمله رو.
-با سلام خدمت شما عزیزان.این جمله معنای خاصی ندارد.فقط خواستیم یک چیزی در امضای گریفیندوری ها مشترک وجود داشته باشه.
-برای چی آخه؟
-برای خنده!

و به این صورت بود که هنوز خوانندگان عزیز از معنای جمله خبردار نشده اند.

============
گریفیندوری ها توجه داشته باشید این پست فقط برای خنده است و هیچ جنبه دیگری ندارد!

ویرایش شده توسط ایگور کارکاروف در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۸ ۱۰:۰۹:۱۱

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۰:۲۱ پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
مرگ خوارن هنوز به راه خود ادامه ميدهند!
ديروز وزارتخانه اعلام کرد ما تمام مرگ خواران را بازداشت نموده ايم اما مردم مرگ خوران را ديدند که در خيابان مي گردند پس خبرنگار خود را به نزد مقام آگاهي فرستاديم که وضعيت را روشن نمايد
خبرنگار:سلام آقاي مقام آگاه
مقام آگاه:بله خودم مي باشم
خبرنگار:آيا درسته که مرگ خوران همه ديروز بازداشت شدند؟
مقام آگاه:بر منکرش لعنت!
خبرنگار:اما امروز تمام مرگ خوارها در جايي به غير از زندان وزارتخانه مشاهده شدند!
مقام آگاه:خوب ميخواستين کجا مشاهده بشن تو جيب من؟
خبرنگار:پس قضيه بازداشت چيه؟
مقام آگاه:آها بالاخره يه سوال درست پرسيدي ببين باز داشت از دو کلمه باز و داشت تشکيل شده کلمه باز به معناي دوباره و داشت هم پس از مرحله کاشت و قبل از مرحله بر داشت مياد...کلا کاشت که به وجود اومدن مرگ خوار مربوط ميشه که دست خودشه و به ما ربطي نداره...وقتي که مرگخوار داره ميرسه بايد باز داشت بشه يعني دوباره نگهداري بشه تا معروف بشه و همه بشناسنش وقتي مسلم شد که خطر براي ملت داره بايد برداشت بشه که بره تو جامعه و وزارتخونه نشون بده که با باز داشت امنيت مردم رو حفظ ميکنه! همين! سوال ديگري هست؟
خبرنگار:متشکرم از توضيحاتتون؟فقط يه سوال چي شد که شما مقام اگاه شديد؟
مقام اگاه:با خونسردي تمام....خوب چرا اونجوري نگاه مي کني؟...خوب ترشي نخوردم،به جاش تا تونستم پاچه خوردم(شما تصور بد نکنيد منظور مقام کله و پاچه بود )
اين بود گزارش ما از باز داشت مرگ خوارن به اميد محصولي تازه تر تا گزارشي ديگر روزنامه ما را بخريد
با تشکر سهام داران پيام امروز
نکته اخلاقي:حتي اگر به خواندن مطالب ما علاقه نداريد سبزي که مي توانيد پاک کنيد!

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۳/۳ ۰:۲۵:۴۷

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.