هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ارتباطات با وزير
پیام زده شده در: ۱۵:۵۴ چهارشنبه ۲ آبان ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

همانا ما نیز حمایت خود را از این وزیر مردمی و طرفدار آسلام و صد البته چیزه مرلین آعلام میداریم !

چند مورد رو همینجا میگم :

اول : در مورد تاپیک لیست شخصیت های وزیر بوقیه قبلی ، یا اون تاپیک رو پاک کنید ، یا اینکه بروز کنید جناب وزیر !

دوم : چقدر شما برای آسلام و چقدر برای بیناموسی و آنتی آسلامیت ارزش قائلید ای وزیر ؟ آیا از هر دو به یک میزان حمایت میکنید ؟

همانا در مورد تاپيک ليست شخصيت ها بزار همونجا باشه و من نميدونم مبناش چي بوده که بروزش کنم همي خاطره است...ولي اگه مبناي بيناموس داشته اطلاع بدين که پاکش کنيم
من براي همه نظرات مخالفم ارزش قائلم...و هم از نظر خودم هم از نظر مخالف خودم تا جايي که به نفع سايت باشه دفاع ميکنم

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۲ ۱۷:۰۴:۴۸

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ سه شنبه ۱ آبان ۱۳۸۶

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
با سلام خدمت وزير جديد با اينكه من هم از شما حمايت مي كنم اين پست را براي پاچه خواري نمي زنم مي خواستم بهت يك نظر بدم
اگر مي تونيد يك قسمت داخل سايت قرار بدين ( داخل جايي مثل نظر سنجي ولي نه مثل اون ) كه در اونجا ليستي از وعده هايي كه در حين وزارت دادين باشه و هر كدوم را كه انجام دادين رو به رويش يه تيك بزنيد كه حداقل دهن اونايي كه ميگن شما شايستش نيستين ببنده
خب با اينكه جوابتون رو ميدونم اينه:
آلفرد نميشه چون ....
همانا برادر من کي گفتم نمي شود...البته من نميتونم يک قسمت داخل سايت قرار بدم چون بي ناموسيه...ولي هر وعده اي دادم و انجام نشد شما بهم ياد اوري کنيد من سريعا به محض ديدنش انجامش ميدم و اينکه هر چي گفتم براش الان فعلا برنامه ها دارم

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۲ ۱۶:۵۷:۴۱

پیام زده شده در: ۲۰:۵۹ سه شنبه ۱ آبان ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
در همين راستا حمايت خود را از كالين وزير مردمي سايت اعلام ميدارم و ميگم كه فعلا آشتي ولي بعد ها منتظر شورش من باش ولي در حال حاضر ازت حمايت ميكنم :دي!

فقط يه سوالي براي من پيش مياد..آيا شما از قدرت وزارت براي پيشبرد اهداف آسلامي خود سوء استفاده ميكنيد؟

در آخر يه سوال دارم كه جديه در واقع و توضيح كامل بدي ممنون ميشم!

اين وزيران كه معرفي كردي،هنر و اينا فقط براي سوژه در رول هست يا برنامه ويژه و اعتباراتي هست براشون!در واقع علاوه بر معاونين و گراپ اونها هم كنترلي بر وزارت خونه دارن؟

ما هم از تو حمايت مي کنيم همي...در جواب به سوال اول...آسلام مقدم بر همه چيز است...اما در جواب دومي من واقعا براي همه اين وزير ها برنامه دارم و ميخوام باهاشون سايت رو فعال کنم و کاملا ازشون حمايت ميشه و همشون به اندازه من رو وزارت خونه کنترل دارن

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۲ ۱۶:۵۰:۵۷

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۰۸ سه شنبه ۱ آبان ۱۳۸۶

کورنلیوس آگریپاold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۴ جمعه ۲۲ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۸:۵۳ یکشنبه ۲۶ آبان ۱۳۸۷
از فکر می کنی از کجا؟
گروه:
کاربران عضو
پیام: 124
آفلاین
کارت درسته. همین!
همانا مرسي برادر کار خودت درست مي باشدي...ولي زين پس خواهشا پست يک خطي نزن و اين را هم خودت ويرايش کن همي...تا اسکرجيفاي نگردد...ضمنا بسي تشکر ميکنيم به خاط حمايتت...

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱ ۱۶:۲۱:۵۵

به نظر شما چیزی عجیب تر از کتاب وجود داره؟

Only Raven

تصویر کوچک شده

بدون نام
حاج كالين بزرگ من اين پيروزي و اين حماسه‌ي بزرگ رو به شما و وزيرانتان تبريك مي‌گوييم همي!!
اين منصب فقط و فقط شايسته و مناسب حال شما مرد آسلام بود نه اون ايگور در به در!!
خوشحاليم همي كه ما اولين فرد مي‌باشيم كه در اين مكان مقدس به شما تبريك عرض مي‌كنيم!!

همانا ما تبريکات شما را مي پزيريم و به آغوش آسلام خوش آمديد...ولي باشد که هرگز به ايگور توهين نکنيد...که همانا وي دوست ماست...ما نيز خوشحاليم...و خرسنديم از حمايت شما

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱ ۱۶:۱۱:۲۷

دفتر ارتباطات با وزير
پیام زده شده در: ۱۴:۲۱ سه شنبه ۱ آبان ۱۳۸۶

کالین کریوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۳۵ چهارشنبه ۴ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۰۵ چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۸۷
از لندن-یه عکاسی موگلی نزدیک کوچه دیاگون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 704
آفلاین
همانا ما اين دفاتر آستکباري مردمي آسلامي را در همينجا کلنگ مي زنيم و با بيل بر سرش مي کوبيم تا صداي فلور در بيايد...نه چيزه تا کلنگش محکم شود
در راستاي معرفي نام اين دفتر همانا مردم وسط آستکبار و آسلام قرار گرفته که هم آستکبار و هم آسلام به حفظ و حمايت از منافع مردم مي پردازند و حذب نيز که نامش در اينجا آورده نشده بايد بداند که نامش در پشت اينها قرار داشته و همانا از پشت آنها را حمايت مي کند...پس جاي هيچ شک و شبه اي نبود و اين خوب بود(کساني که شک دارند بگويند که با نيروهاي نوشابه اي آرشادشان کنيم)

و اما کابينه دولت خدمت بردار، ببُرُ ببَر ارزون ببَر ،خونه خاله کدوم وره ،قزوين راهش از اين وره، فعلا(بعدا ممکن است تغيير يابد اين ليست) عبارت است از:
1- نخست وزير خودم...که همانا من خودم وزيرم و کلاه دارم و کلاه بر سرم رفته است پس مسئول نظارت بر کارهاي ديگر وزرا مي باشم
2-وزير منکرات و آرشاد آسلامي: گراپ(که همانا همه شاهدند که هيچکس مثل گراپ آسلام را نمي داند)
3-وزير اقتصاد ودارايي:مانداناگاس(همه مي دانند که وي شخصي بسيار صديق است و بهترين گزينه براي اين کار مي باشد
4-وزير جنگ:گراپ(نه خداييش شما بگيد خشن تر و جنگ آور تر از گراپ هست؟)
5-وزير بهداشت:سوسک(همانا تميزترين موجود سايت است پس وزير بهداشتش مي کنيم)
6- وزير فرهنگ و هنر:سرافينا(همانا بر وي مي باشد که براي ما آواتاري طراحي کند که ديگر حرصش نگيرد...ولي بايد بداند که ما به اين آواتار عشق مي ورزيم واز وقتي عضويم اين آواتارمان است و بايد رنک ثابت ترين آواتار سايت را به ما مي دادند)
7-وزير حمايت از حقوق ساحره ها:بارتي کراوچ و گابريل دلاکور...همانا چون بارتي ساحره مي باشد و لي مردانه با اسم مردها ادامه مي دهد انتخابي بس شايسته است و گابريل نيز که نيمه پري مي باشد کلا صلاحيت اين کار را بسي داردي
8-وزير سرکوب اغتشاشات و نشان دادن آستکبار:استرجس پادمور(چون ما وي را استرس صدا ميکنيم و نامش بسيار استرس آور است)
9-وزير مصلحت نظام:چون مصلحت بسيار سخت است و احتياج به خيلي فکر دارد ما سه وزير براي آن مي نهيم...وزير حذب بيناموس:پرسي ويزلي
وزير حذب خود حذب:سرژ تانکيان...وزير حذب داش مشتي ها:داش آرشام
10- وزير ورزش:اسکاور:خداييش خيلي ورزشکار مي باشد
9-وزير مبارزه با آستکبار:سيريوس بلک(همانا وي فردي است آشنا به آستکبار)
11- وزير ارتباط با ماورا و خنديدن به ريش ديگران:پروفسور بينز(آنچه که عيان است چه حاجت به بيان است)
12-وزير رسيدگي به حيوانات:آراگوگ(بسي وي عنکبوتي خطر ناک است همي)
........
و حالا معاونان اصلي خود را آعلام مي نمايم :سيريوس بلک و استرجس پادمور...و از آنجا که خودم مديرم و احتياجي به نظارت اين انجمن ندارم پس ناظري به جاي خودم نيز آعلام ميکنم که به دو معاون ديگر کمک کند گراپ که همانا نماينده تام الاختيار من است...
مردم منتظر نظرات انتقادات و پيشنهادهاي.... مخرب ،سازنده،انتحاري، آستکباري، بوقي، آفتابه اي،مرليني و ... شما مي باشيم
با تشکر از ريش مرلين
کالين بن الکريوي

ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱ ۱۴:۲۵:۵۵
ویرایش شده توسط کالین کریوی در تاریخ ۱۳۸۶/۸/۱ ۱۴:۳۰:۳۳

هوووم امضاي آفتابه اي بسته!
[b][color=996600]
بينز نامه
بيا يا هم به ريش هم بخنديم...در سايتو واسه خنده ببنديم
بيا تا ريش ها ب

Re: ارتباط با ناظرين وزارت
پیام زده شده در: ۸:۵۷ جمعه ۲۷ مهر ۱۳۸۶

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:

پرسی ویزلی نوشته:
سلام

استرس گفته :

نقل قول:
فعالیت ایشون از زمان کاندید شدنتان به شدت کم شده و در حال حاضر هم فعالیت این کاندید در حالت رکود است . بنابراین ایشان نیز در این دور حذف شده اند !!!

مورد اول : من موندم کی این برادرو مسئول انتخابات کرده با این نگارش و نوشتن و ... ضعیف ! برادر وقتی میگی فعالیت ایشون باید بگی از زمان کاندید شدنشان نه کاندید شدنتان ! بقیه موارد بمونه

مورد دوم : توی پروفایل زمان آخرین لاگین کردن و همینطور پست نمایش داده میشه ، اگر یه جستجویی بشه ، متوجه میشید که تفاوتی با فعالیت کالین و ایگور نداشته ! باب به جای بوقی بازی و رد صلاحیت اینطوری یه دلیل بدرد بخور پیدا کنید که ضایع نباشه ... اصلا به خودم میگفتید راهنمایی میکردم . حالا این دوره که برای شوخی و جوک و خنده و این حرفا کاندید شدیم ... دوره بعد من میدونم و مسئول برگزاری و این طرف مدیره کیه ؟ اسمش چی بود ؟ آها ... کوییرل

در کل اینکه یه نمه اصلاح کنید و بوقی بازیو کنار بزارید بدک نیست

با سلام

بله من غلط املایی داشتم و انکار هم نمیکنم ...

یک جواب برات دارم چون این همه نوشتی :

مسئول انتخابات فقط من نیستم ماندانگاس هم هستش !!!

پس اگر یک کم فکر میکردی میدیدی نوشتم :

نقل قول:
با تشکر
مسئولان برگزاری انتخابات

این جمله مفهومش اینه که مشورت کردیم !!!

میتونی اگر بازم مشکلی داشتی با ماندانگاس هم یک صحبتی بکنی !!!

موفق باشی...

ویرایش شده توسط استرجس پادمور در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۷ ۹:۰۳:۲۴

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ پنجشنبه ۲۶ مهر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

استرس گفته :

نقل قول:
فعالیت ایشون از زمان کاندید شدنتان به شدت کم شده و در حال حاضر هم فعالیت این کاندید در حالت رکود است . بنابراین ایشان نیز در این دور حذف شده اند !!!

مورد اول : من موندم کی این برادرو مسئول انتخابات کرده با این نگارش و نوشتن و ... ضعیف ! برادر وقتی میگی فعالیت ایشون باید بگی از زمان کاندید شدنشان نه کاندید شدنتان ! بقیه موارد بمونه

مورد دوم : توی پروفایل زمان آخرین لاگین کردن و همینطور پست نمایش داده میشه ، اگر یه جستجویی بشه ، متوجه میشید که تفاوتی با فعالیت کالین و ایگور نداشته ! باب به جای بوقی بازی و رد صلاحیت اینطوری یه دلیل بدرد بخور پیدا کنید که ضایع نباشه ... اصلا به خودم میگفتید راهنمایی میکردم . حالا این دوره که برای شوخی و جوک و خنده و این حرفا کاندید شدیم ... دوره بعد من میدونم و مسئول برگزاری و این طرف مدیره کیه ؟ اسمش چی بود ؟ آها ... کوییرل

در کل اینکه یه نمه اصلاح کنید و بوقی بازیو کنار بزارید بدک نیست

پیام زده شده در: ۱۹:۱۵ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶

گراوپold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۶ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۳۳ جمعه ۲ فروردین ۱۳۹۲
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 112
آفلاین
اوهوی

همی ما خواستیم منظورمان را با بیانیه به اظهار برسانیم اما گویا روی ای کیو ی شما زیادی حساب باز کرده بودیم ..برادر کم آوردن کدام است در فرهنگ لغت من و داش آرشام کلمه ای به این معنا موجود نیست؟!ان وقت میگویی کم اوردیم...

بیانیه دادیم به ان مخوفی و اظهار کردیم به نفع کالین مرد آسلام (بابای گراوپی)کنار کشیده ایم و این اراگوگ مقلد بود که از روی دست ما کپ زد ان وقت فعالیت ما را زیر سوال برده ای؟

این ویرایش بوقی را حذف بفرما باشد تا هدایت گردی.

پ . ن:ویرایش پست پایین منظور است.

ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۱ ۱۹:۱۸:۳۹

آستكبار + رفيق بازي + قوانين مغيير ِ من درآوردي = كادر مديريت جادوگرن

پیام زده شده در: ۱۸:۳۷ شنبه ۲۱ مهر ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام و این حرفا به ناظره خوب و گل و عزیز و چیز و ... دانگ

ها ... میخواستم بپرسم که این چه استکباریست که برخی ستاد ها بسته و برخی دیگر بازند ؟ چه دستی در کار است و در چه حوزه ای فعالیت میکنید ؟

قربونت ، بای

سلام و بیا بقلم جیگر

همه به نفع کالین کنار کشیدن ... آرشام ، گراپ و آراگوگ ...به همین سبب ستادهاشون بسته شد . البته لازم به ذکره که با کم آوردگی مضمن روبرو شده بودند که کنار کشیدند !

ها ... بخش آخر ویرایش دانگ آستکبارانه و طبق میل ویرایش کننده ویرایش و دستکاری شد

ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۱ ۱۸:۴۷:۴۰
ویرایش شده توسط ماندانگاس فلچر در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۱ ۲۰:۱۰:۱۳
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۷/۲۲ ۱۵:۱۷:۳۱

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.