هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر خانه ریدل(مجوز تاپیک)
پیام زده شده در: ۱۵:۴۳ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
مری عزیز

کم بودن فعالیت یکی از دلایل تایید نشدن شما بود،و البته مهمترینش.چون از بقیه میشه چشم پوشی کرد.مثلا یکی دو موردی که دیدم بین جرو بحثا درباره تاپیکها یا مطالب انجمن خصوصی مرگخوارا حرف زدین.این کار درستی نیست.چه تو دوران مرگخواری چه بعد از اون.البته حرفای شما مطالب کلی بودن و جنبه افشاسازی یا لو دادن یا همچین چیزایی نداشتن..ولی به هر حال انجمن خصوصی خصوصیه(یا باید باشه).یه دلیلم این بود که مطمئن نیستم شما واقعا میتونین سیاه باشین یا نه.چون تا حالا پست سیاهی از شما ندیدم.

درباره فعالیت

فعالیت مهم نیست مربوط به کجا باشه.بجز هاگوارتز و کوییدیچ و تالار خصوصی همه انجمنها قابل قبوله.فقط فعالیت باید سیاه باشه.یعنی مشخص باشه کسی که پست رو زده طرفدار ارتش سیاه و ضد سفیداست.

اتفاقا شما باید تشخیص بدین که فعالیت کافی دارین و دوباره درخواست بدین.من که نمیتونم دائم فعالیت شما رو کنترل کنم.برای راهنمایی بگم که زیاد بودن فعالیت ظرف یکی دو روز مشخص نمیشه.یکی دو هفته باید بگذره.

چند تا نکته رو خطاب به همه درخواست کننده ها میگم:

1-اگه واقعا قصد فعالیت دارین درخواست بدین.نه فقط برای گرفتن دسترسی و بعد خاموش شدن!چون همچین اجازه ای به شما داده نمیشه.فعالیتها دائم کنترل میشه.البته انتظار زیادی هم ندارم.

2-فعالیت خودتونو با بقیه مرگخوارا مقایسه نکنین.هر عضوی برای من جایگاه خاصی داره و ازش انتظارای خاصی دارم.ممکنه یکی دو ماه پست نزنه و همچنان مرگخوار بمونه...چرا؟
الف)چون احتمالا اسلیترینیه
ب)چون از فک و فامیلای منه
ج)چون دوستمه و کلا ازش خوشم میاد
د)چون همون فعالیت کمش برای من کافی و برای ارتش سیاه مفیده.

جواب صحیح گزینه(د)میباشد.

3-لطفا برای رو کم کنی،دسترسی بیشتر،دو روز خندیدن،عضو شدن و فرداش استعفا دادن!،شناخته شدن بیشتر در سایت و همچین دلایلی درخواست ندین.این گروه یه جور حالت تقدس داره برای من(و برای مرگخوارا) و واقعا جای همچین کارایی نیست.

4-گروه مرگخوارا جای درگیری و جر و بحث نیست.برای همین من معمولا به کسایی که میخوان عضو بشن تذکر میدم که مشکلاتشونو(اگه دارن)حل کنن و بعد وارد گروه بشن.منظورم از حل کردن اینه که خصومتهای شخصی رو وارد انجمن خصوصی نکنن.پس اگه با یکی دعوا دارین برای گسترش دامنه دعوا(!)درخواست عضویت ندین!

5-لرد رابطه خاصی با مرگخوارا داره.به محض اینکه عضوی مرگخوار بشه جایگاه خاصی برای من پیدا میکنه و اگه کسی واقعا با قصد و نیت درست بیاد جلو اگه تام(پدر) کشتگی هم باهاش داشته باشم تایید میکنم.کافیه که سیاه و برای گروه مفید باشه.

سایم مستدام

پیام زده شده در: ۱۴:۳۸ یکشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
سلام

دو تا سوال داشتم . من برای اینکه فعالیتم کم بود تایید نشدم .

میخواستم بپرسم الان باید فعالیت در جهت مرگخوارا داشته باشم یعنی خونه ریدل یا محفل یا هر گونه فعالیت رول نویسی میشه ؟

بعد اگر فعالیتم خوب شد تایید میشم یا باید دوباره درخواست بدم ؟ ( این دومیه یه مقدار سخته چون نمیدونم کی فعالیم که )

مرسی .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۳:۲۵ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بد نیست برای افزایش پست !

گفتم مشکلی نیست ، توی قبلی هم گفته بودم ، از کسی نه ، قرارم نیست از کسی بترسی منتهی از خودت چرا !

،حالا اینا رو بیخیال ، یه سر به پروفایل آنی مونی بزن آخرین پستش قبل از تایید برای کیه ؟

یا همینطور سامانتا!که خب البته حرفی روی این یکی نیست به دلایل اکید!

فکر کنم رودلف رو هم بتنی نگاه کنی ، اونم همینطوری بود .

با اینحال حرفی توش نیست ، اینا رو هم چه اولیش چه توی این پست همینطوری گفتم که مثال زده باشم ، وگرنه حرفی توی تاییدشون نیست و یا اگر نمیکردی کلی میخندیدیم!

بیخیال ، گفتم ترجیح میدم حرفی درمودش نزنم ولی بزار برای یادگاری باشه .ها

فعلاً حرفی بود تو پخ

پیام زده شده در: ۲۱:۴۱ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
مری عزیز

ضمن تایید حرفهای بلیز باید بگم که من برای رد کردن کسی احتیاجی به بهانه ندارم.همین که احساس کنم عضوی برای ارتش سیاه مفید نیست کافیه.از کسی هم نمیترسم که بخوام دلیل اصلی رو(اگه وجود داشته باشه) پنهان کنم.اینم مسئله نظارتی نیست که مثلا مدیرا بیان بگن چرا تایید نکردی.این موضوع مربوط به ارتش سیاهه و ارتش سیاه مستقیما زیر نظر لرده.برای همین اگه بخوام رد کنم کافیه بنویسم تایید نشد.کسی مجبورم نکرده دلیل و بهانه بتراشم!
مطمئنا اونقدر به فکر گروهم هستم که احساسات شخصی خودم رو در تایید یا رد کردن دخالت ندم.نمونه های زیادی در این مورد وجود داره که خود طرف هم فکرشو نمیکرد تاییدش کنم ولی به خاطر گروه کردم.

آنی مونی و سامانتا فقط وقتی فعالیت نمیکردن که تو سایت نبودن.به محض برگشتن فعالیتشونو شروع کردن.از بلیز چیزی نمیگم چون به نظر من فعالیتش همیشه خوب و کافی بوده.ضمن اینکه هر سه نفر سابقه واقعا درخشانی در گروه مرگخوارا دارن و ثابت کردن که کاملا میتونن مفید باشن. برای همین با وجدان راحت و بدون تردید تاییدشون کردم.

اتفاقا بنا به دلایل خاصی برای تایید اعضای گروه هافلپاف زیاد سختگیری نمیکنم.ولی با این حال تا واقعا قانع نشم طرف به درد گروه میخوره تایید نمیکنم.

پیام زده شده در: ۲۱:۳۸ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
بوقیدی ! آره خب در سطح من نیستی عزیزم...

کلا پستمو دارم پاک میکنم بیخیالش شدم ... حس داری برگرد پاک کن .

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸

مرگخواران

بلیز زابینی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۸ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۲:۵۷:۴۲ سه شنبه ۲۱ فروردین ۱۴۰۳
از یخچال خانه ریدل
گروه:
ایفای نقش
مرگخوار
کاربران عضو
پیام: 1708
آفلاین
مری عزیز ... من هم امروز پست رول زدم هم سه چهار روز پیش پست رول زدم بنابراین امیدوارم قبل از نظر دادن حتما نگاهی به پروفایل بنده بیندازید ... ضمنا فکر نکنم در جواب صحبت هاتون حتی استفاده از لفظ نابرابر برای مقایسه خودتون با من لفظ صحیحی باشه. تداوم و جایگاهی که من به عنوان یک مرگخوار و یک شخصیت موثردر جمع مرگخواران ازش برخوردار بودم هیچ مرگخوار دیگه ای نداشته و نداره. بنابراین شدیدا پیشنهاد من اینه برای مقایسه کردن بیشتر سعی کنید از هم سطح های خودتون مثال بزنید.

ویرایش شده توسط بلیز زابینی در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۲۲ ۲۱:۲۳:۴۶

پیام زده شده در: ۲۰:۴۰ یکشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
سلام

دلیلی خیلی بچه گانه ای بود من باب تایید نکردن من ! اگر دلیلی اصلیش رو میگفتی بیشتر خوشم میومد.

آنی مونی ، سامانتا، حتی بلیز و یکی دوتای دیگه که حس رفتن و دیدن پستاشون نیست نه قبل از تاییدشون و نه بعد تاییدشون پستی نزده بودن !

نمیخواد بگی اونا قبلا پست میزدن که هزاربار تا حالا این مورد رو رد کردیم که بعد از دو ماه کلا طرف رول نویسی یادش میره و ...

خوشحالم که بقیه حرفامو نزدم .

پیام زده شده در: ۲۳:۱۱ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
آفلاین
درسته.کاملا باهات موافقم.من چیزی یاد نگرفتم ولی تو در خانواده گرم و پر محبتت خیلی چیزا یاد گرفتی!جادوی سیاه،کشتن خواهر،ابراز علاقه و عشق و محبت خالصانه و بی دریغ به انواع موجود زنده(بدون در نظر گرفتن سن و نوع و جنسیت)...من واقعا باید از خودم خجالت بکشم!

دیدار تو فقط مرگ رو به یاد ارباب میاره.یعنی چیزی که ارباب هرگز باهاش سرو کاری نخواهد داشت!

حالا که اصرار میکنی میتونی بیای تو یه گوشه ساکت و آروم بشینی.ولی خروستو بذار دم در.چون یه بند اشک میریزه و ممکنه فرشهای ابریشم ارباب رو خراب کنه.

میدونم خودم کافی هستم!ارباب یک تنه برای تمامی دورانهای و اعصار و کل جامعه جادوگری کافیه.ولی چه کنم که ارباب در عین قدرت و ابهت بسیار بخشنده و بزرگوار هستن و ترجیح میدن بقیه هم از علم و دانش و استعدادهای ذاتیشون بهره ببرن.

نقل قول:
باید بهت بگم که به کار بردن "یت" با واژه های پارسی کاملا اشتباهه

اشتباه بووود!از این به بعد درسته...چرا؟چون من میگم!اینجا تنها قانون لازم الاجرا حرف اربابه!مفهوم شد؟

حالا برای اینکه دل یه پیرمرد رو که یه پاش لب گوره نشکنم درستش میکنم.از این به بعد اگه خواستی بیای اینطرفا زرهتو بپوش.کلاه خودتم بذار.خطرناکه ریش دراز...

ضمنا دست به نجینی بزنی من میدونم و تو.این دفعه مثل اون دفعه نیست که با چوب دستیم زدم دستت سیاه شد رفتی به همه گفتی در اثر طلسم انگشتر سیاه شده!

دعوت نکن.درخواست نمیدم.تو هم لازم نیست برای دیدن من با این سن و سالت تا اینجا بیای.یکی از عکسامو میدم نجینی بیاره بزن دیوار دخمه تون.این لطف اربابم فراموش نکن.

عکس هنری ارباب

پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ سه شنبه ۱۰ شهریور ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۵۶ سه شنبه ۱۶ دی ۱۳۹۳
از تو دورم دیگه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 586
آفلاین
تام عزیز تو هیچ وقت توی اون یتیم خونه ماگلی چیزی یاد نگرفتی. با این وجود کاندرا خیلی به من سفارش کرده که به موجودات کوچیک و قابل ترحم و کمی هم رقت انگیز توجه کنم.

این چیزیه که ما بهش می گیم ادب و نزاکت. سلام تام تام! نمی خوای دعوتم کنی بیام تو و یه نوشیدنی بخورم؟ می دونم که دیدار من همیشه حس حسادتت رو بر می انگیزه ولی درست اینه که این کار رو بکنی.

من فرض می کنم که تو منو دعوت کردی که کنار شومینه ت بشینم و به فاوکس هم مشتی تخمه آفتاب گردون تعارف کردی. منم با مهربانی درخواستت رو قبول می کنم و روی سر کچلت و پوست لیز نجینی دست می کشم و وارد میشم.

خب تام.

یه تاپیکی داری به نام آموزشگاه مرگخواریت. اول اینکه خودت برای این جامعه کافی هستی لازم نیست کسی رو آموزش بدی. اما حالا که در گمراه کردن جامعه اصرار داری باید بهت بگم که به کار بردن "یت" با واژه های پارسی کاملا اشتباهه و جا داشت که خانم لسترنج این رو به شما که درس درست حسابی نخوندی و فقط دنبال آزار و اذیت بچه های مردم بودی، گوشزد می کرد.

می توی از مرگخواری به جای مرگخواریت در این مورد خاص استفاده کنی.

فقط خواستم بیام یه حالی ازت بپرسم[بگیرم] و بگم که توی جادوگر تی وی منتظرت هستم. می گم دعوت نامه ی رسمی رو فاوکس برات بیاره به شرطی که کمی ادب یاد بگیری و بلایی رو که سر خرگوش دوست ماگلت اوردی سر فاوکس نیاری.

کاری نکن از این به بعد نجینی رو از وسط گره بزنم.. طوری که نتونی بازش کنی!

پ.ن: در خواست عضویت محفل هم نده. تاییدت نمی کنم!

باید از چیزی کاست.. تا به چیزی افزود!تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۱۸ شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۸

روفوس اسکریم جیور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۶ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ دوشنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۸
از دواج يك امرحسنه است !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 689
آفلاین
سلام . نه باو مسائل ديني نيست ... ميخوام يه تاپيك طنزي باشه كه مرگخوران توش كارهايي انجام ميدن كه از ديدگاه آسلام مجاز نيست ...
مثلا بگيم كه كروشيو كردن گناه كبيره اس ...

در ضمن يا لرد ... ميدوني زخم من سرچشمه اش از كجاست ؟

اگه منظورتونو درست متوجه شده باشم این کارو میتونین تو تاپیکای دیگه هم انجام بدین.

آسلام چیه؟من میدونم ولی خیلیا نمیدونن.ما اگه بخواییم این تاپیکو بزنیم اول باید توضیح بدیم که آسلام چیه و چه کارایی از دیدگاهش مجاز نیست که موضوع کلا پیچیده میشه.
همین مثال گناه کبیره کمی ناجوره.به هر حال اشاره به دین داره.ولی اگه اینو بصورت سوژه تو تاپیکای دیگه بدین بهتر میشه چون همچین تاپیکی خیلی راحت میتونه از کنترل خارج بشه و کار به جاهای باریک بکشه!ولی سوژه رو میشه کنترل و تموم کرد.

سرچشمه زخم شما احتمالا لرده!
لرده دیگه؟با اون شکلکی که زدین احتمالا لرده!
من که گفتم تشریف بیارین خوبتون کنم.مهر ارباب مرحم همه دردهاست!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۸/۶/۱ ۳:۱۱:۲۰

خدا ایشالا به ما خدمت بده به شما توفیق کنیم ...

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.