هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد ایگور کارکاروف
پیام زده شده در: ۱۸:۳۰ جمعه ۵ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
خب نماینده دیگر با تخریب شروع به کار کرد.حالا تا اعلام برنامه هاش صبر میکنم تا بحث ها و مناظره ها رو شروع کنیم.

----------------
صحبت های کاندیدایی (2):

1-محفل و مرگخواران:

خب وزارت ارتباط هایی با محفل و مرگخواران داره که من میخوام این رابطه ها رو تقویت کنیم.به این شکل که ما با محفل و مرگخوار ها ماموریت خواهیم داشت.فعالیت های انجمن رولی میکنیم و در حمله ها و جنگ ها دخالت میکنیم.

من بیشتر رو این میخوام کار کنم که بعضی اوقات اهداف وزارت با ملحق شدن به محفلی ها تامین میشه،بعضی اوقات هم با ملحق شدن به مرگخواران و به این صورت با طرف مقابل به جنگ میریم و ماموریت اجرا میکنیم.

البته وزارت از اعضای محفل و مرگخوار تشکیل شده و ما به دلیل اینکه تعداد اعضا اونقدر نیست که بتونیم یه قطب جدا تشکیل بدیم بنابراین به همین صورت میتونیم فعالیت کنیم و سوژه سازی کنیم.به هر حال دخالت وزارتی هم خودش سوژه ای هست برای پست زدن و همین خیلی کمک میکنه.

و از طرف دیگه مطمئنن ما نمیتونیم ارتباط دیگه ای با محفل و مرگخوارا داشته باشیم چون وزیر به انجمن خودش محدود هست و هیچ تسلطی به هیچ جای دیگه نداره.بنابراین ما باید از تنها سوراخی که میشه با بیرون رابطه برقرار کرد استفاده کنیم و این هم همین هست.

2-گروهک ها:

فعالیت با گروهک ها آسون تر از فعالیت با دو گروه بزرگ محفل و مرگخواران هست.البته در صورتی که اعضای گروهک فعال باشن و اون گروه مدیریت قوی داشته باشه و پایه رول زنی و سوژه سازی باشن.برای مثال من سوژه های زیادی برای الف دال و اوباش دارم.برای مثال دفاع از بانک در مقابل دزدی اوباش و یا جلوگیری از تسخیر فلان جا توسط اوباش و غیره!
و یا حمله به هاگوارتز برای بیرون کردن الف دالی ها و مقابله به خاطر انجام کارهای بی قانونی و از این نوع موارد!

و البته باید بگم که ممکن هست در بعضی جاها با این گروه ها همکاری کنیم و یه ماموریت مشترک بریم.مثلن ما میخوایم فلانی رو از دژ مرگ نجات بدیم و نیاز به کمک اوباش داریم و چیز های دیگه!

*در هر دو مورد بالا شاهد هستید که من برنامه هایی برای کمک به ایفای نقش با همکاری اعضا دارم و میخوام به کمک وزارت این کارها رو انجام بدم.

3-کنفرانس ناظر ها:

من نیاز دارم که با بقیه ناظر های ایفای نقش هماهنگ باشم.البته این نیاز به همکاری و تمایل بقیه ناظرین برای همکاری با وزارت خونه هست.ما برنامه های کلی برای ایفای نقش دارم.برای مثال میخوام که رو کوتاه نویسی کار کنم که رول زدن و ادامه دادنش راحتتر باشه و البته خلاصه نویسی برای تاپیک ها هم مفید هست.

همچنین من به شدت در سایت احساس میکنم که سوژه های خوبی در تاپیک ها نیست و ملت جذب نمیشن برای فعالیت.به نظر من باید به کمک ناظرین سعی کنیم سوژه های خوبی به تاپیک ها بدیم و تا اون انگیزه برای رول زدن پیدا بشه.
همچنین باید چند حرکت گروهی کرد تا یه شوکی باشه برای رول.برای مثال 10 نفری بریزیم چند تا تاپیک و مدام پست بزنیم.یه دفعه یه روحیه فعالیت تو اعضا شکل بگیره و این و اون ور پست بزنن.

ولی به نظر من اصلی ترین مشکل ما مشکلات تو رول نویسی هست.بعضی اعضا اعتماد به نفس ندارن،بعضی اعضا حوصله و انگیزه ندارن.ما میخوایم برای هر دو عضو به کمک ناظرین یه محیطی درست کنیم که بتونن توش فعالیت بکنن و پست بزنن.

و البته در آخر باز هم ذکر کنم این در صورت همکاری بقیه ناظر ها هست و اگر بقیه پایه نباشن فقط در انجمن وزارت انجام میشه.

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

ستاد ایگور کارکاروف
پیام زده شده در: ۱۸:۰۰ جمعه ۵ تیر ۱۳۸۸

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
های

اسم: یادم رفت ! تو یادت هست؟!

گروه: من یک ویروس مرگبار و مرگخوار هستم !

نام همسر: جسیکا پاتر

علاقه: کندن ریش ایگور کارکاروف و پیوند زدن آن به قسمت فوقانی بدن گوسفند پیر اینجانب که در باغچه ی ویلای لیتل هانگتون قدم میزند. ایشون در جنگ با دم شاخی مجارستانی پشم های قسمت فوقانی شون دچار احتراق شد. قبل از اینکه ژیلت بیارم خودت تحویل بده.

مهریه ی همسر من: کلاه وزارت ایگور کارکاروف
فورا تحویل خانمم میدی.

اینا رو ولش حالا، برسیم به سوالات:

1. دوست دختر داری؟! چند تا؟! قصد ازدواج داری؟! حالا از همه مهم تر اینکه در سیستم ادارای و معاونت وزارت تو، ساحره راهی داره یا مرد سالاریه؟!

2. در مورد دفتر فرماندهی کارآگاهان و ارتش وزارت بگو واسمون ! کدوم شون رو فعال میکنی؟! هر دو رو؟! یا یکیشون رو؟! اینطور که معلومه تمایل به ارتش نشون میدی ! اصلا نیازی هست به کارآگاهان به نظرت؟! جذابیتی می بخشه به ایفای نقش وزارت با سوژه هاش؟! اصلا بگو شیوه فعالیت شون چطوری میشه؟! فقط توی تاپیک خودشون، در انجمن وزارت یا برگه ماموریت صادر می فرمایید واسه تاپیک های دیگه در انجمن های دیگه ایفای نقش ؟! کلا تحلیلش کن!

3. من رو دوست داری؟! چقدر وام خرید مسکن به جوانان متاهل میدی؟!

4. من فکر میکنم شما وزیری خواهید بود با مدرک جعلی !(کُردان) به من اثبات کنید! معدل دیپلم شما در مدرسه ماگلی و مدرسه هاگوارتز چند بوده؟!

بای

ویرایش شده توسط اینیگو ایماگو در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۵ ۱۸:۰۲:۱۹

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۱ جمعه ۵ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پرسش و پاسخ (5) :

تره ور:

نقل قول:
میشه راجع به این قضیه خوابگاه و اینا بیشتر توضیح بدی ؟ یعنی چارچوب بی ناموسی نویسی گشادتر میشه و دست ملت واسه نوشتن این جور رول ها تو وزارت باز تر میشه ؟

(البته اون پستی که در جواب پرسی زدم جز پست های طنز ستاد بودا ).

در مورد بی ناموسی نویسی قانون سایت این هست که با بی ناموسی نویسی برخورد بشه و از طرفی هم ما باید به فکر بقیه اعضا که از این نوع سبک خوششون نمیاد حمایت کنیم و خب علاقه مندان به این سبک رول نویسی مشخص هستن ولی من تا حد زیادی به این نوع سبک ایراد نمیگیرم.یعنی اگر زیاده روی نشه زیاد گیر نمیدم چون سایت چیزم نیست که حالا بخوایم خفن بنویسیم.تا یه سطحی از بی ناموسی نویسی رو باهاش مقابله نمیکنم مگر اینکه تو شورا اعضا تصویب کنن که باید جلوگیری بشه و یا تعداد اعتراض های اعضا زیاد باشه.در این صورت باید فکر دیگری کرد.

--------------
بادراد ريشو :

نقل قول:
1. شاید حالا فکر کنی ارتباطی به وزارت و وزارت خونه نداشته باشه این سوال ولی به نظرم وزیر نقش اصلی رو میتونه توی مورد "اوباش" ایفا کنه. اگر وزیر بشی برنامه ای برای اوباش داری؟ مثلا گروه مقابل وزارت که وزارت سعی می کنه جمعشون کنه! یا...؟

2. نظرت در مورد ضرب المثل " همسایه ها یاری کنید تا ما خانه داریم کنیم " چیه؟ ضرب المثل دارای مفهوم خوبیه یا بد؟ و آیا وزارت تو این ضرب المثل رو پیاده می کنه تو کاراش؟

3. به نظر من ارتش وزارت نباید طوری باشه که هرکسی که خواست توش ثبت نام بکنه و عضوش بشه! مثلا میتونی از چند نفر با تجربه و قدیمی و رول نویس عالی و چند نفر تازه وارد مستعد و قابل اعتماد در رول نویسی استفاده بکنی؟ اینجوری تجربه و انگیزه میتونه مکمل همدیگه باشه و یک ارتش خوب رو خواهیم داشت! نظرت چیه؟

1-به هر حال ما از هر نوع سوژه جالبی استقبال میکنیم.من یه سری برنامه در مورد گروه های مختلف دارم که تو برنامه بعدیم که امشب میزنم توضیح میدم.البته باید این گروه ها هم خودشون فعال باشن که سوژه و فعالیت های ما رو بگیرن.مثلن من اگر بفهمم که اوباش دوباره فعال شده و اعضاش خوبن و رول میزنن حتمن به کمک وزارتی ها برای مبارزه باهاشون به اونجا ها حمله میکنیم و یا مثلن برای نجات فلان جا از دست اوباش و غیره!

این برنامه ها به صورت کلی برای اوباش و الف دال و هر گروهک فعال دیگه ای برنامه ریزی شده.

2-والا من در مورد این ضرب المثل ممکنه اشتباه کنم ولی خب من چنین برداشتی کردم از این که یعنی من بشینم و ملت بیان فعالیت کنن و منم دستور بدم که فلان کار رو بکنید و اینا!

من خودم شخصن جز فعال های خود وزارت هستم.یعنی تو تاپیک های وزارت حتمن پست خواهم زد و معاون هام هم باید بزنن که میزنن.همچنین برنامه های سوژه سازی و حمله ها و ماموریت ها رو تا اونجا که بتونم سعی میکنم شرکت بکنم و البته من هیچ دخالتی تو کار سازمان هام به طور جدی نمیکنم.منظورم اینه که مثلن من رئیس ارتش انتخاب میکنم دیگه نمیگم چرا فلان ماموریت رو گذاشتی و اینا!
اگر خوب بود میرم شرکت میکنم و البته اگر شکایت زیادی شد ازش و یا نتونس انتظاراتی که باهاش طی میکنم رو برآورده کنه خب تذکر میدم و بازم اگر عملی نشد کنارش میذارم.

در کل من برنامه ریزی میکنم و از نظر مدیریتی کار میکنم و از نظر یه عضو هم فعال خواهم بود.

3-ماجرا اینکه ارتش وزارت اینجوری که شما میگی یعنی اعضاش بشن 5 یا 6 نفر و خب اگر ما بتونیم 6 تا عضو فعال تو ارتش وزارت داشته باشیم دیگه غم نداریم.یعنی 6 نفری که اگر حمله ای کردم یا حمله ای بهمون شد یا ماموریتی رفتیم دو یا سه پست بزنن و فعال باشن و هدفمون هم همین هست.
ولی خب در ارتش وزارت رو باز میذاریم و عضو گیری میکنیم ولی البته شرایط عضویت توش سخت میشه.یعنی اولن از نظر فعالیت باید خوب باشن و دومن باید خوب پست بزنن.در واقع منظورم اینه که تلاششون رو برای خوب پست بزن بکنن و اگر موفق هم به عالی پست زدن نشدن ولی حداقل آدم بفهمه تلاشش رو کرده و از روی رفع مسوولیت پست نزده!

========
========

در مورد بنر ها:

من از گودریک عزیز درخواست میکنم که لوگویی که ساخته رو از نظر طولی و عرضی مقداری کوچیک تر کنن تا مشکلات صفحه هم برطرف بشه برای افرادی که از IE استفاده میکنن!

ممنون!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۷:۰۰ جمعه ۵ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
سلام دوباره به ایگور عزیز.
چند سوالی بود که به ذهنم اومد...

1. شاید حالا فکر کنی ارتباطی به وزارت و وزارت خونه نداشته باشه این سوال ولی به نظرم وزیر نقش اصلی رو میتونه توی مورد "اوباش" ایفا کنه. اگر وزیر بشی برنامه ای برای اوباش داری؟ مثلا گروه مقابل وزارت که وزارت سعی می کنه جمعشون کنه! یا...؟

2. نظرت در مورد ضرب المثل " همسایه ها یاری کنید تا ما خانه داریم کنیم " چیه؟ ضرب المثل دارای مفهوم خوبیه یا بد؟ و آیا وزارت تو این ضرب المثل رو پیاده می کنه تو کاراش؟

3. به نظر من ارتش وزارت نباید طوری باشه که هرکسی که خواست توش ثبت نام بکنه و عضوش بشه! مثلا میتونی از چند نفر با تجربه و قدیمی و رول نویس عالی و چند نفر تازه وارد مستعد و قابل اعتماد در رول نویسی استفاده بکنی؟ اینجوری تجربه و انگیزه میتونه مکمل همدیگه باشه و یک ارتش خوب رو خواهیم داشت! نظرت چیه؟

فعلا همینا! ممنون

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۱۵:۱۹ جمعه ۵ تیر ۱۳۸۸

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
با سلام و عرض خسته نباشید.

لوگوی شماره سه برای امضا کمی بزرگ بوده و اندازه ی صفحات رو خراب میکنه ... لطفا از یک لوگوی کوچک دیگه اندازه ی لوگوهای یک و دو استفاده کنید ...

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۲۲ جمعه ۵ تیر ۱۳۸۸

تره ور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۲۲ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۱
از حموم مختلط وزارت !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
اسم : تره ور
گروه : ریون - مرگخوار

میشه راجع به این قضیه خوابگاه و اینا بیشتر توضیح بدی ؟ یعنی چارچوب بی ناموسی نویسی گشادتر میشه و دست ملت واسه نوشتن این جور رول ها تو وزارت باز تر میشه ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۶ پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
در مورد بنر های تبلیغاتی:

در مورد بنر ها اول از همه دوستان تشکر میکنم که اینقد به من لطف دارن که وقت میذارن و برام بنر و لوگوی تبلیغاتی می سازن.

ولی در مورد بنر های تبلیغاتی گودریک من فک میکنم یه مقدار زیاد هست.من یکی از بنر های خوبش رو انتخاب کردم و به عنوان یکی از بنر های رسمی تا الان اینجا میذارم.هر کی از هر کدوم خواست استفاده بکنه و البته مهم اینه که نیت خودتون رو نشون بدید و بگید که طرفدار من هستید تا بقیه هم جذب بشن تو ستاد و برنامه ها و پرسش و پاسخ ها رو بخونن و اگر سوالی داشتن بپرسن تا بتونن رایشون رو انتخاب بکنن.

لوگوی 1
لوگوی 2
لوگوی 3

البته هیچ کدوم از لوگو ها ارجعیت نداره.یعنی هر کی هر کدوم رو خواست میتونه استفاده بکنه و هر سه در یک سطح قشنگ هستن و قابل استفاده عموم!

من از بنر بقیه هم استقبال میکنم ولی ازتون خواهش میکنم که وقتتون رو برای عکس های تبلیغاتی دیگه بذارید.چون علاوه بر بنر ما نیاز به یه سری طراحی عکسی هم برای تاپیک تبلیغات تصویری نیاز داریم.

موفق باشید!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پرسش و پاسخ (4):

گابریل دلاکور عزیز:

نقل قول:
1-
توی شعارت نوشتی : "وزیر سربازی است که به خانه ی آخر رسیده ست."

به نظرم شعارت یکم مشکل داره.. وقتی به آخرین خونه رسیدی نمیتونی هیچ کسی رو بزنی. (البته این که خوبه)
وقتی به آخرین خونه رسیدی یعنی فرصت هات تموم شده.

نمیفهمم منظور شعارت رو، میشه یکم در موردش صحبت کنی.

2-
وضعیت ساحره ها باید مشخص شده باشه! من نمیدونم ونوسی کسی رو پیدا کنید، باید ساحره ها از حق خودشون دفاع کنند! (جلوی چشمام خون گرفته!)

3-

میشه با کاندیداهای دیگه به صورت جوشی و "هیجانی" صحبت کنید وما هم بیایم حمایت؟ حس رقابت ایجاد میشه..

1-در این شعار من همه اعضا رو سرباز فرض کردم و وزیر کسی باید باشه که همه راه های سخت رو پیش گرفته و تجربه های کافی داره و خودشو به بقیه نشون داده و رسیده به خونه آخر.حالا میتونه وزیر بشه!
یعنی منظورم این بوده که برای وزیر شدن باید طرف خودش رو نشون داده باشه،قدرتش مشخص باشه و تجربشم داشته باشه.

و تو بازی شطرنج هم سرباز از یه سری خونه ها میگذره.از کنار بعضی مهره ها و زدن ها و خوردن ها میگذره تا به خونه آخر میرسه.

2-من به این خاطر برای ساحره ها حرفی نزدم چون واقعا تو این سایت فرقی بین ساحره و جادوگر وجود نداره و خب قبلن هم یه سوژه ای بود برای تبلیغ و اینا که به نظرم خز شد.یعنی زن ها اینجا حقوق از دست رفته ای ندارن که بخوایم اون رو بر طرف کنیم.مرد و زن مدیر داریم،زن و مرد ناظر داریم،زن و مرد مشاور داریم و غیره!

3-من والا هنوز فعالیت درست و حسابی از بقیه کاندیدا ها ندیدم که بخوام بیام و باهاشون درگیر بشم.فکر کنم تنها کاندیدی که فعال بوده و برنامه هاش رو گفته(و البته بازم میخواد بگه)من بودم.

البته با توجه به این مدت طولانی که برای تبلیغ انتخاب شده احتمالن به این مساله هم میرسیم که با بقیه کاندیدا ها بحث کنیم.

------------------
ایوان روزیه عزیز:

نقل قول:
ایگور جان به نظرت فرق بین شعار و عمل چیه؟اصولا اهل شعار دادنی،یا اهل عمل کردنی،یا اهل شعار دادن همراه با عمل!فکر میکنه محدوده وظابف وزیر چقدره و به طور مشخص تر یه وزیر ه تاثیراتی میتونه روی جو رول و سایت بذاره. منظورم این که قبلا وزیرا میگفتن رول رو منفجر میکنیم و کلا زیر رو روش میکنیم نیستا!به نظرت واقعا یه وزیر چیکارا میتونه بکنه و تا چه حدی میتونه پیش بره.

من فکر میکنم که موضع خودم رو در این مورد از قبل از شروع تبلیغات اعلام کردم.من گفتم که دسترسی های وزیر و محدوده کاریش محدود هست و واقعا نمیشه بعضی کارها و کرد.مثلن تو انتخابات های قبلی ما شاهد بودیم که کاندیدا ها میگفتن ما رول رو فعال میکنیم و روش کار میکنیم و رول زنی رو راحت میکنیم و فوق العادش میکنیم و اینا.ولی واقعا از دست وزیر این کار دور هست چون اولن قدرتش بهش داده نشده و خب فقط یه ناظر محسوب میشه و مثلن نمیتونه به فلان ناظر بگه تو باید این کارو بکنی و یا دخالتی بکنه و با همه ناظرا یکسان هست.
و دومن به قول بارتی که گفت تنهایی وزیر هیچ کاری نمیتونه بکنه.اگر وزیر بخواد عملی رو انجام بده ولی اعضا باهاش راه نیان و یا فعالیت نکنه واقعا کاری از پیش نمیره.یعنی به کمک اعضا باید کار کرد و تنهایی نمیشه کار کرد.

پس منم تا حالا برنامه ای ندادم که از محدوده کاری وزیر بیشتر باشه و یا خیلی تو رویا ها سر کنه و چنین برنامه ای هم نخواهم داد.بنابراین من مورد سوم هستم و برنامه و حرفام رو اعلام میکنم و اجراشون هم میکنم.چون حرفها و برنامه هایی میگم که قابل اجرا باشه.

به نظر من وزیر نهایت کاری که میتونه برای رول بکنه یکی اینه که یه سوژه باشه برای فعالیت ها،یه همکار باشه و ایده دهنده برای بقیه ناظرین(صرفن پیشنهاد کننده)و یه انجمن خوب و فعال داشته باشه هم برای فعالیت تو خود انجمن و هم برای بالا رفتن شور و شوق فعالیت ها!بیشتر از این من فک نمیکنم وزیر بتونه کار مفیدی برای وزارت بکنه وقتی به انجمن خودش محدود هست.

------------------

در مورد بنر های تبلیغاتی هم در پست بعدیم یه توضیحاتی میدم.

ممنون!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۸۸

گودریک گریفیندورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۶ پنجشنبه ۲۶ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۴۹ پنجشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۸۸
از دل تاريكي ها
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 302
آفلاین
سلام

بنر هاي شماره ي هاي 3 تا9
(البته فكر مي كنم)

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

سوم

چهارم

پنجم

ششم

هفتم

هشتم

نهم

ویرایش شده توسط گودریک گریفيندور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۴ ۱۶:۵۶:۰۱
ویرایش شده توسط گودریک گریفيندور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۴ ۱۷:۰۲:۰۹
ویرایش شده توسط گودریک گریفيندور در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۴ ۱۷:۰۶:۲۸

[color=0000FF][b]" - خوش به حالش رفته تو آسمون پيش خدا !!!
دست كوچكش كه در دستانتم بود محكم فشردم و پرسيدم :« كي ؟!»
با انگشت

پیام زده شده در: ۱۳:۵۶ پنجشنبه ۴ تیر ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
اسم:ایوان
شهرت:شامپو...اهم نه،یعنی روزیه!
گروه:مرگخواران

اندر باب سوالات و جوابات!:دی
ایگور جان به نظرت فرق بین شعار و عمل چیه؟اصولا اهل شعار دادنی،یا اهل عمل کردنی،یا اهل شعار دادن همراه با عمل!فکر میکنه محدوده وظابف وزیر چقدره و به طور مشخص تر یه وزیر ه تاثیراتی میتونه روی جو رول و سایت بذاره.
منظورم این که قبلا وزیرا میگفتن رول رو منفجر میکنیم و کلا زیر رو روش میکنیم نیستا!به نظرت واقعا یه وزیر چیکارا میتونه بکنه و تا چه حدی میتونه پیش بره.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.