هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

صاحب شناسه هلگا هافلپاف!!!
يعني به نظر شما من چيكار ميتونم با شناسم كرده باشم آخه باك بيك جان؟...در مورد كارت اينترنتي كه عمو دانگ عزيز گفتن چشم من امتحان ميكنم ولي دانگ عزيز من از پانا استفاده نمينكم!من خودم يه دونه از اين شماره ده رقميهايي كه شما گفتي دارم ولي اين دو تا نيستش...معمولا با اون آن ميشم ولي اگر هم با اون نباشه يا با پارس آن لاينه يا با اميدان!.....
ميگم نكنه من رو هك كردن؟امكانش هستا چونكه اون اولش هم همش از شناسم خارج ميشد...اگه يه هلگا هافلپاف ديدين كه داره توي سايت فعاليت ميكنه من نيستم...اگر هم ميخواين مطمعا بشين كه من خود هلگاام يه سوالي ازم بپرسين كه فقط خودم(هلگا) بدونم!...راستي رز زلر ميگفتش كه روز جمعه يه ويروسي توي نت بوده كه اطلاعات كامپيوتر رو هوا ميكرده!...من فكر كنم كه جمعه آن بودم يعني ممكنه ويروس گرفته باشه كامپيوترم كه ديگه نميره توي شناسم؟آخه اين ويروسه كه رز ميگفت يواش يواش اطلاعات رو ميپرونه...
به هر حال خيلي از لطفتون ممنونم...

Re: گفتگو با مدیران ، انتقاد ، پیشنهاد و ...
پیام زده شده در: ۲۲:۲۳ یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۴

باک بیک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۴۰ پنجشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۱:۴۶ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴
از جنگل ممنوع
گروه:
کاربران عضو
پیام: 340
آفلاین
هوم هلگا جان ببین خودت چی کار کردی که اینجوری شدی.
چیزی که مشخصه اینه که مشکل از خودته آی پی تو هم بلاک نکردیم.اصلا اگه بلاک کنیم که حتی یه صفحه هم نمیبینی. اگر میتونی بلیط ارسال کنی حتما این کارو رو بکن. تا اگه بشه یوزر و کل شناسه اتو یکم تغیر بدیم. ولی بازم فکر نکنم بشه چون میگی کلا حتی شناسه هم نمیتونی درست کنی. به حرف عمو دانگ گوش کن شاید مشکلت حل بشه.
--------------------
اون دوستی که گفت ناظرا خشن هستن. و تهدید میکنن که به مدیرا اطلاع میدن.خب باید بگی که از کی خشانت دیدی.البته من یه سری از پستات رو چک کردم و جواب ناظر ها رو هم چک کردم که دیدم حق با ناظرا بوده! بعدشم این وظیفه هر ناظریه که مدیران رو از شرایط کاربرا و وظعیتشون مطلع کنن.(شانس بیاری که اسمتو به من ندن )
ناظرا از بالا حمایت میشن. اینو مطمئن باشید.چه به خوای چه نخوای
--------------------
این بحث خصوصیه نخونین :

جیمز جونم این بار این دوستمون رو ببخش. راست میگه دیگه خشنین .هر کی ندونه من که میدونم تو سر شار از خشانتی.ای خاشن

من نگفتم خصوصیه؟ بزنم حذف شناسه ات کنم؟

من از دست شماها گله دارم!ماشاالله عدتون كم نيست كه كه هيچكدومتون وقت نميكنين به كار من رسيدگي كنين!...بابا من ازتون خواهش ميكنم ببينين اين چش شده؟!...من شناسم رو ميخوام...خواهش ميكنم...لطفا...
==-=-=-=-=
هلگا جان من كاري از دستم بر نمياد وگرنه درستش ميكردم!
مديران هيچ كودوم تو سايت نيستن و يه كاري مثل اين پيش بياد هيچ كاري نميتونيم بكنيم! اگر هم به جاي اون ها ، اعضا رو راهنمايي كنيم و راهنمايي غلط باشه سريعا حالت تهاجمي ميگيرن كه چرا توي اين تاپيك چيزي گفتين و اعضا رو راهنمايي كردين اينجا گفتگو با مديرانه ....
من يه پيشنهاد دارم اگه كارت اينترنتتو تازگيها عوض كردي و از يه شركت ديگه كارت ميخري ، كارتتو عوض كن! من تو بررسي آي پي ها ديدم كارت شركت پانا ( پيشگامان ارتباطات نوين و اطلاع رساني ) استفاده ميكني به هر حال عوض كن شايد درست شد براي اينكه بيخودي كارت نخري از تلفن ده رقمي شبكه سپنتا : 9092303200 يا 9092303201 استفاده كن و امتحان كن ببين ميتوني لاگ اين كني يا باز هم مشكل داره
ماندانگاس
** براي استفاده از شماره هاي ده رقمي سپنتا بايد قسمت يوز نيم و پسورد رو خالي بذاري و شماره تلفن رو وارد كني و روي Dial كليك كني

ویرایش شده توسط دايي ماندانگاس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۶ ۱۹:۳۰:۳۹
ویرایش شده توسط دايي ماندانگاس در تاریخ ۱۳۸۴/۱۱/۱۶ ۱۹:۳۷:۰۸

پیام زده شده در: ۱۷:۱۰ یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۴

جیمز پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۳۶ یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۰:۲۵ چهارشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۱
از مشکوکستان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 325
آفلاین
نقل قول:
آتینا دامبلدور نوشته:
اهم........
مدیران عزیز:
لطفا به این ناظر های انجمن ها بگین درست صحبت بکنند تا به انسان برنخورد.
مثلا خودم بعضی وقتها از دست ناظرین اشکم در می یاد؛ تازه آدم رو تهدید هم میکنند که به مدیران خواهند گفت!!
اصلا درست توضیح نمیدن، بعد آدمو میزنن!!!
ممنون

هوم! من به عنوان یکی از ناظران این سایت که شما در موردشون نوشتید اینو خوندم و بهم برخورد! اگه ناظر خاصی مد نظرتونه بگید، اونجایی هم که شما رو زده(!) نشون بدید تا اگه حق با شما بود مدیرا با ناظر خاطی برخورد کنن. وگرنه همین جوری نگید خشنن بد برخورد می‌کنن.

تصویر کوچک شده

دوباره سلام!...من با شناسم چيكار كنم؟...با كامپيوترم چيكار كنم؟...ببخشيد اشتباهي يا عمدي آي پي من رو بلاك نكردين؟آخه با كامپيوترم نه شناسه ميتونم بسازم نه ميتونم برم توي شناسم!...بابا من ميپكما اينجوري!..خواهش ميكنم زودتر پيگيري كنيد!خواهش ميكنم ازتون!

پیام زده شده در: ۱۵:۳۴ یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
اهم........
مدیران عزیز:
لطفا به این ناظر های انجمن ها بگین درست صحبت بکنند تا به انسان برنخورد.
مثلا خودم بعضی وقتها از دست ناظرین اشکم در می یاد؛ تازه آدم رو تهدید هم میکنند که به مدیران خواهند گفت!!
اصلا درست توضیح نمیدن، بعد آدمو میزنن!!!
ممنون

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

ببخشيد من دوباره مزاحمتون شدم!دايي دانگ عزيز پست من رو كه توي ارتباط با ناظرين پيشنهادات زده بودم اينجا لطف كردن و زدن!...اگه لينك اينجا رو زير پستم نميذاشتن من اينجا هم نميتونستم بيام!...ييخشيد ولي من نميدونم چي شده آخه با اين كامپيوترم حتي نميتونم شناسه ديگه اي بسازم!از ديروز تا حالا خيلي سعي كردم كه حالا كه با هلگا نميتونم آن بشم يه شناسه ديگه بسازم ولي همش ميگه نميشه!...الان درست سه روزه كه اينجوريه!...يك دنيا ممنونتون ميشم كه اگه براتون مقدوره لطف كنيد و درستش كنيد!...
متشكر...
هلگا...

پیام زده شده در: ۲:۲۸ یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۸۴

ماندانگاس فلچر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۲۹ دوشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۲:۲۴ پنجشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۱
از كوچه ناكترن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 136
آفلاین
نقل قول:
سلام ببخشيد...ميدونم كه به اينجا هيچ ربطي نداره ولي به هيچ جاي ديگه اي دسترسي ندارم!...من صاحب شناسه هلگا هافلپاف ناظر هافلپاف هستم...هموني كه توي آداس هم هست...رئيس موقت ژاندارمريه...معاون دفتر كارآگاهيه...كمك راننده اوتوبوس شواليس و ......ببخشيد...من نميتونم برم توي شناسم...قبلش هم كه ميرفتم نميتونستم توي هيچ تاپيكي برم چونكه ميگفت به اينجا دسترسي نداري و بعدش هم از شناسم خارج ميشد...تو رو خدا يه كاري بكنين من دلم براي هافل و رول پليينگ سايت شده اندازه يه نخود...خيلي خيلي خيلي خيلي ممنونتون ميشم اگه رسيدگي كنيد...منتظر جواب هستم...
يه دنيا متشكر...
هلگا....

IP: ***.***.**.** | پیام زده شده در: دیروز ۱۷:۲۰:۴۵

توي تاپيك " ارتباط با ناظرين پيشنهادها" نوشته شده بود
ماندانگاس

پیام زده شده در: ۹:۰۸ جمعه ۱۴ بهمن ۱۳۸۴

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
سلام خسته نباشيد
ميخواستم يك سوالي بكنم؟؟؟
ميخواستم بپرسم در انجمن قدح انديشه ما ميتونيم پست بزنيم و فعاليت كنيم يا اصلا نبايد طرفش بريم!!!!!!!!

ممنون
استرجس پادمور

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۲۰ سه شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۴

رودولف لسترنجس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۲۴ سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۴۰ یکشنبه ۶ مرداد ۱۳۸۷
از یک مکان مخوف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 349
آفلاین
مونالیزاجان عزیزم از جوابت ممنون ولی من جزو ایفای نقش هستم فدات شم فقط دیشب نمیدونم چرا این مشکل برام بوجود آمده بود بهرحال از اینکه جوابمو دادی متشکرم :bigkiss:

بزودی در این مکان یک امضایی بگذاریم که ملت کف کنند!!!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.