هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: هدف دراکو چه بود ؟ کشتن دامبلدور يا ورود مرگخواران ؟
پیام زده شده در: ۱۲:۴۱ پنجشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۷

اوری

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۱ جمعه ۴ بهمن ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۲۵ سه شنبه ۳ آبان ۱۴۰۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 161
آفلاین
خوب معلومه. ورود مرگخوار ها

این آخرین اخطار به شماست دوست عزیز! درصورت مشاهده ی دوباره چنین پست هایی از شما ،بدون تذکر حذف خواهد شد

ویرایش شده توسط بلاتريكس لسترنج در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۲ ۲۳:۰۹:۰۷

شناسه ی قبلیم که بعد از این ساختمش ولی دوباره برگشتم به این

اینه

عمرا اگه فهمیده باشی چی گفتم

چاکر همه بچه های قدیمی (کینگزلی شکلبوت ، پیوز ، رفوس ، زاخاریاس ، دادالوس دیگل و خیلی های دیگه که حال ندارم بنویسم اسمشون رو )

پیام زده شده در: ۱۸:۱۳ سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۷

فرانك  لانگ باتم

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۳ دوشنبه ۹ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۷:۴۶ شنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۸
از ریش مرلین آویزون نشو!!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 79
آفلاین
ریموس لوپین :

نقل قول:
دقیقا هدفش کشتن دامبلدور بود تا اشتباهای پدرشو رو جبران کنه ولی وقتی دید نمی تونه دامبلدور رو از راهای فرستادن نوشیدنی و گردنبند طلسم شده بکشه تصمیم گرفت مرگخواران رو به داخل هاگوارتز هدایت کنه !

دراکو قبل از این که با نوشیدنی و گردنبند بخواد دامبلدورو بکشه میخواست از طریق کمد مرگخوار ها رو وارد هاگوارتز کنه و برای همین از بورگین خواسته بود لنگه رو نگه داره و درباره ی تعمیر هم ازش پرسیده بود.

به نظر من هدفش وارد کردن مرگخوار ها بود و دلیل حملات دراکو به دامبلدور راحت تر شدن این کار بود.

من رفتم.

خیلی زوق زده نشید چون از دستم راحت نشدید، شناسه ی جدید من : نیمفادورا تانکس.

پیام زده شده در: ۱۷:۴۱ سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۷

بتی بریسویت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۰۶ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ شنبه ۱ فروردین ۱۳۸۸
از یه جای دنج
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 101
آفلاین
دراکو از طرف لرد برای کشتن دامبلدور اجیر شده بود .
نارسیسا توی مقر اسنیپ به اون گفت که دراکو از پسش بر نمیاد . نمی تونه این کار رو بکنه . چطور می تونه وقتی حتی خود لرد سیاه...؟
خوب ، لرد مطمئنا می تونسته یه گله مرگخوار رو همینجوری بریزه توی هاگوارتز . کاری که اون از انجامش ناتوان بود کشتن دامبلدور بود و به اعتقاد نارسیسا او دراکو رو مجبور کرد این کار رو بکنه تا از لوسیوس انتقام گرفته باشه .

آوردن مرگخوار ها احتمالا نقشه خودش بوده . می خواسته از اون ها کمک بگیره تا بتونه تو انجام ماموریتش موفق باشه . در هر صورت ، آوردن مرگخوار ها می تونسته واسطه رسیدن به هدف اصلیش باشه .

[b]دامبلدوØ

پیام زده شده در: ۱۴:۱۱ سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۷

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
خوب هدف ولدمورت به تنهایی مرگ دامبلدور نبود بلکه میخواست با مرگ اون به خیلی چیز ها از جمله هاگوارتز برسه

واسه همین نمیتونیم بگیم دراکو فقط بخاطر مرگ دامبلدور مامور بود و تازه اگرم بگیم غیر مستقیم اونو توی تسخیر هاگوارتز و کلا وقایع اونشب دخیل کردیم

به نظر من میخواست با کشتن دامبلدور راه رو واسه ورود مرگخوارا باز کنه

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۱:۱۰ سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۷

ریـمـوس لوپـیـنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۶ چهارشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶
از قلمروی فراموش شدگان !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 395
آفلاین
دقیقا هدفش کشتن دامبلدور بود تا اشتباهای پدرشو رو جبران کنه ولی وقتی دید نمی تونه دامبلدور رو از راهای فرستادن نوشیدنی و گردنبند طلسم شده بکشه تصمیم گرفت مرگخواران رو به داخل هاگوارتز هدایت کنه !

در قلمروی ما چیزی جز تاریکی دیده نمی شود !
اینجا قلمروی فراموش شدگان است !

پیام زده شده در: ۱۰:۴۴ سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
اتفاقا هدفش هم دقیقا منطبق بر ماموریتش بود،چون از اول هم با سعی در رساندن اون گردنبند طلسم شده و نوشیدنی کره ای مسموم به دامبلدور میخواست اونو بکشه و فقط دوست داشت بقول خودش افتخارش نصیب خودش بشه نه شخص دیگه.

در کتاب شش هنگامی که دراکو بعد از بیرون آمدن از مهمانی اسلاگهورن با اسنیپ بحث میکرد بش گفت که تو دوست نداری افتخار و پاداش انجام این کار نصیب من بشه تو دوست داری افتخارش برای تو باشه که نشون میده دراکو میخواسته خودش دامبلدور و بکشه نه شخص دیگه.

اما دلیل اینکه دراکو وقتی با دامبلدور رو در رو شد سست شد و نتونست اونو بکشه این نیست که هدفش کشتن دامبلدور نبود دلیلش این بود که دراکو تا حالا کسی رو نکشته بود و سنش هم کم بود و البته مبتدی بود که صحبتهای دامبلدور هم مزید علت و سبب سست شدن او شد.

پیام زده شده در: ۸:۴۴ سه شنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۷

دوركاس ميدوز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۶ شنبه ۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۰:۵۳ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از روز اول می دونستم ...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
هدفش با ماموریتش تفاوت داشته . شاید نمی خواسته دامبل رو بکشه و فقط یه راهی رو باز کنه تا دیگران این کار را انجام دهند . اما ماموریتش کشتن دامبل بوده ...

Can You Forgive Me Again, You're My One True Friend, And I Never Ment To Hurt You

[url=http://meadowsisadorc.livejournal.com/profile]حقایق ت

پیام زده شده در: ۲۰:۳۸ دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
دراکو هدفش هم ورو مرگخوارا به هاگوارتز بود هم کشتن دامبلدور و این دو جدا از هم نیستن.

دراکو سعی میکرد با اقداماتی نظیر رساندن گردنبند طلسم شده یا نوشیدنی کره ای مسموم به دامبلدور اونو بکشه و البته از قبل از آغاز سال تحصیلی سعی میکرد که بتونه اون کمد مغازه ای که در کوچه ناکترن بود را به کمد اتاق ضروریات هاگوارتز متصل کنه تا مرگخوارا بتونن وارد مدرسه بشن.

دراکو میدونست که لازمه کشتن مرگخوارا و احیانا فرار او از مدرسه و حمایت از او ورود مرگخوارا به هاگوارتزه و این دو جدا از هم نیستن.

پیام زده شده در: ۱۹:۵۹ دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷

چو چانگ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۰ دوشنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۵:۲۷ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷
از کنار مک!!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1771
آفلاین
نقل قول:
مالفوی گفت: «من هیچ انتخابی ندارم!» و ناگهان به رنگ پریدگی ولدمورت شد. «باید انجامش بدم! اون منو می کشه! تمام خانواده ام رو میکشه!»

خب می بینیم که ولدمورت مالفوی رو شدیدا تهدید کرده!! اونم به کشتن خانواده اش....طبیعیه که مالفوی هم هرکاری می کنه تا این اتفاق نیفته! کی دلش می خواد خانواده اش بمیرن؟

ولی خب فکر نکنم این تنها عامل بوده باشه....دراکو تو یه حالتی بوده که باباش از چشم ولدمورت افتاده، ولدمورت شدیدا از دست باباش عصبانیه، و خب دراکو چه فکری داره؟ به این فکر میفته که جای باباشو بگیره! بشه یکی از عزیز دردونه های ولدمورت! بابای دراکو از وقتی که دراکو بچه بوده مرگخوار بوده! دراکو هم لابد تحت تاثیر قرار می گرفته....تحت تاثیر قدرت ولدمورت و کارهایی که می تونه بکنه! درست مثل ریگولس بلک...ریگولس هم تحت تاثیر قدرت ولدمورت قرار می گیره. البته ولدمورت هم کم تو این دخالت نداشته! لابد تشویقشم کرده! مالفوی هم می خواست از همه پیش ولدمورت عزیز تر بشه...یه جورایی انگار میخواست ثابت کنه که درسته که باباش اشتباه کرده، ولی اون دیگه اشتباه باباشو مرتکب نمیشه!!

واسه همین من فکر می کنم هدفش فقط این بود که عزیز بشه و خانواده اش رو هم نجات بده....و خب برای این هم هرکاری می کرد! چه آوردن مرگخوارا...چه کشتن دامبلدور...که دومی هم خیلی سخت تر بود واسش.

[b][font=Arial]«I am not worriedHarry,» 
said Dumbledore
his voice a little stronger despite
the freezing water
«I am with you.»[/font]  [/b]

پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ دوشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۷

دیدالوس دیگلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲
از جلوی کامپیوترم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 338
آفلاین
به نظر من هر دوتاش.چون باید مرگخوار ها رو می آورد تا سر محفلی هارو گرم کنند و خودش کلک دامبلدور رو بکنه.

غیر ممکن غیر ممکنه! همینی که گفتم...ناراحتی زنگ بزن 118

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.