هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: كلاس پرواز و كوييديچ
پیام زده شده در: ۱۴:۳۳ دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۵

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
ور ممد بعد از تصادفات بسیار با در و دیوار و بعضی چیزهای دیگر که در اینجا نامی از آنها برده نمیشود محکم به یک ستون برخورد میکند و پخش زمین میشود!
سدریک با تعجب و نگرانی میره سراغ کور ممد:حالت خوبه؟تو اینجا چیکار میکنی؟
کور ممد که حتی قبل از ضربه خوردن سرش جایی رو نمیدید و در ظلمات کامل بود گفت:شما کی هستی که میگی من اینجا چیکار میکنم؟نمیبینی غش کردم؟!
سدریک و بچه ها:
سدریک:منظورم اینه که تو هم جزو بچه های کلاسی؟
کور ممد در حالی که تلاش میکنه از زمین بلند بشه میگه:کلاس؟...کلاس چیه؟من دنبال بیل جادویی ام میگردم!
بچه ها با شنیدن این حرف میزنن زیر خنده.سدریک که نمیخواد کنترل کلاس از دستش در بره میگه:بیل چیه؟مزخرف نگو...
کور ممد قاطی میکنه و در حالی که مشت هاش رو به سمتی روانه میکنه به میگه:با من درست صحبت کن فیلچ،فکر نکنم نشناختمت!!
سدریک: فکر میکنم تو یه کم اشتباه اومدی...اینجا کلاسه پروازه و منم پروفسور دیگوری هستم.
کور ممد که با شنیدن این حرف گل از گلش شکفته میگه:کلاس پرواز؟آخ جون من همیشه دوست داشتم پرواز کنم،منم بازی!!!
دیگوری:میخوای شرکت کنی؟باشه فقط قبلش یه سوال دارم.
کور ممد با هیجان:چی؟
سدریک نگاهی به چشم های کور ممد و زخم ها و ورم های روی صورتش میکنه و میگه:وصیت نامه خودت رو نوشتی؟؟!!
---------------------------------------------------------------------------
آیا نکات مبهمی در کوییدیچ در گذر زمان وجود دارد؟
در مورد مبحث داوری نکته کوچکی وجود دارد.کنترل زمین کوییدیچ به خاطر گستردگی و اینکه بازیکنان سوار بر جارو در آسمان پرواز میکنند بسیار سخت است.یک داور در هر لحظه فقط میتواند تعداد محدودی بازیکن را زیر نظر داشته باشد و این امکان وجود دارد که بازیکنان دور از چشم داور هر کاری انجام دهند.
دیگر آنکه اگر مدافعی بلاجری را چنان محکم به طرف صورت بازیکنی پرتاب کند که در اثر برخورد،بازیکن نام برده جان به جان آفرین تسلیم کند آیا این حرکت خطا است یا نه!چون در هیچ جای کتاب چیزی در مورد شدت ضربه بلاجر نوشته نشده است.
درصورت اشتباه سوار شدن چه مشکلاتی بر بازیکنان به وجود می آید؟
اولین مشکل پرت شدن فرد از جارو است!امکان دارد بر اثر سوار شدن جارو دچار لرزش و تکان های شدید نیز بشود که کنترل آن را سخت میکند.همچنین خود بازیکن ممکن است به دردهایی در ناحیه مرتبط با سوار شدن جارو دچار شود!
مدلی مویی که پروفسور استفاده میکند چه نوعی میباشد ؟
این مدل مو به مدل جینگولی هم معروف است.موهای بلند،ژل زده و رنگ کرده.البته نام مدل جینگولی توسط افرارد نا آگاه به کار برده میشود در صورتی که میتوان این مدل را به نام (مدل مد روز!) یا (مدل موی بلند پسا پست مدرن!)نامید!
در شرط بندی چه کسی برنده شد و آیا بقیه این باخت را قبول کردن و پول رو پرداخت کردن یا نه ؟
بر سر برد و باخت بین اصغر و غضنفر درگیری شدید اتفاق میوفتد که در آن اصغر به دست غضنفر کشته میشود!بعد از اینکه غضنفر با شادی از احساس اینکه برنده شده به سراغ پولها میرود متوجه میشود در هنگامی که مشغول قیمه قورمه کردن اصغر بوده،زلفعلی پول ها را برداشته و به نقطه نامعلومی فرار کرده است!
نتیجه اخلاقی:زلفعلی به دلایل فنی و هوش و سرعت عمل زیاد برنده اعلام میشود!

پیام زده شده در: ۲۰:۰۴ یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۸۵

هدویک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۵۷ شنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ چهارشنبه ۲۱ تیر ۱۳۹۶
از هر جا که کفتر میایَ!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 791
آفلاین
کور ممد مثل یه آدم ارزشی از در وارد می شه و از پنجره خارج می شه !
پرفسور : پیام بازرگانی بود عزیزانم !
ملت : پرفسور کیفتونو با خودش برد !
سدریک می پره پشت پنجره :
- کورممد هوووووووووووووووووووو ! ... واستا بابا کیف منو کجا می بری هوووووووووووووووو !
سدریک پرید پشت جاروش و رفت دنبال کور ممد و ملت هم به کارهای قبل از اومدن سدریک مشغول شدن (همون کارای ارزشی ای که پرفسور نوشته دیگه !) .

(مختصر و مفید)
====

1: به نظر شما آیا نکات مبهی در کوئیدیچ از گذشته تا به حال وجود دارد؟ اگر دارد توضیح دهید : 5 امتیاز

بله نکات مبهم که خیلی زیادن ... برای مثال یه چند تاییشونو نام می برم .
- نقش بی ناموسی در کوییدیچ چیه و چه جایگاهی در کوییدیچ داره ؟
- آیا بین قزوینی و غیر قزوینی در کوییدیچ تفاوتی قائل می شن ؟
- آیا نمی خوان برای چوب های جارو خورجینی چیزی بزارن تا ملت وسایلشونو اون تو بزارن ؟
- آیا سدریک دیگوری نمی خواد با این بازی مزخرفش از کوییدیچ کناره گیری کنه و به جوونا میدون بده ؟
- شنیدیم که سدریک دیگوری مربی تیم سایدست(سایپا) شده ، لطفا به ایشون بگین سدریک باید برقصه !
- اصلا این مخترع کوییدیچ کی بوده ؟ من که واقعا دلم می خواد دو تا گوششو به هم گره بزنم تا دیگه ملتو با این اختراعات ارزشی علاف نکنه .

و ابهامات دیگه ...

2: درصورت اشتباه سوار شدن چه مشکلاتی بر بازیکنان به وجود می آید : 5 امتیاز

عکس او به صورت غیر مجاز توسط کمپانی قزوین پیکچرز گرفته شده و تکثیر خواهد شد .
قزوینی های حاضر در جمع معلوم خواهند شد .
طرف ضایع خواهد شد .
من در صحنه حاضر خواهم شد و این خود عواقب وخیمی به همراه خواهد داشت .
ملت کر کر کر کر به او خواهد خندید و طرف جلوی جی افش ضایع خواهد شد .
و عواقب دیگر که از گفتنشان معذوریم (ذیق وقت)...

3: مدلی مویی که پروفسور استفاده میکند چه نوعی میباشد : 5 امتیاز

فرق وسط ، پشتشو ریخته پشت گردنش و جلوشو هم ریخته جلو گوشش و کلی هم حال می کنه چون سفیدشونم کرده و خیلی هم خوشتیپ شده ... شبیه سفیروث شده !

4: در شرط بندی چه کسی برنده شد و آیا بقیه این باخت را قبول کردن و پول رو پرداخت کردن یا نه ؟ : 5 امتیاز

خب این که تابلوئه جاسم برنده شد . ولی ملت زدن زیر پول دادن در نتیجه جاسم زنگ زد نور ممد و نورممد با تراکتور اومد بقیه رو زیر گرفت و جاسم و نورممد پولای جیبشونو خالی کردن و 60 60 تقسیم کردن و رفتن باهاش نون بربری با نوشابه خریدن .

پیام زده شده در: ۱۷:۳۷ جمعه ۸ دی ۱۳۸۵

وینکی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۳ شنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ دوشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۱
از خونمون
گروه:
کاربران عضو
پیام: 256
آفلاین
در این میان کور ممد در حالی که هی با در رو دیوار تصادف میکند وارد زمین میشه
و به همون حالت که وارد شده خارج میشه و میره!
یه ربع بعد:ملت هنوز دارن شمشیر بازی میکنن و جارو میکشن
- آقا این چرا نیومد پس؟
-سر کارمون گذاشتنا !من دیگه بازی نمیکنم! نمیخوام.
-از ما داره سو استفاده میشه داریم الکی الکی کل محوطه رو جارو میزنیم!
همیه جاروها رو پرت میکنن یه طرف و راه میفتن که برن.کارگردان:نههههههه! نرین!الآن میاد توی راهه! نرین ادامه ی رول هم باشین! خواهش میکنم!
و چون دیگه گریه ش گرفته ملت دلشون به رحم میاد و وینکی میره یه شکلات میده به کارگردان: گریه نکن! اینو بخور ! اگه بچه خوبی باشی بازم برات میخریم!
و کارگردان خوشحال میشه و درست در همین لحظه کورممد درحالی که یک سانتی متر رو روی یه خط راست پرواز کنه میاد جلو! و بین زمین و هوا میپره پایین! و دست و پاش میشکنه و شهید میشه!
پروفسور:خوب! کلاس رو ادامه میدیم! سوار جاروهاتون بشید!
همه به هم دیگه یه نگاه مشکوک میندازن و یه نگاهم به جارو!
پروفسور:بفرمایید خواهش میکنم! خونه ی خودتونه! سوار شید!
ملت بازم یه نگاه به جارو انداختن! یه نگاه به کورممد.توی بازی پیچیده ای قرار گرفتن!
پروفسور:سوار بشید دیگه!!!!!!!!(عصبانیت)
یه ساعت بعد:پروفسور در حالی که همه ی موهاش رو کنده و کچل شدههنوز تلاش میکنه که سوار شن ولی کسی اقدامی نمیکنه !هی از سدریک اصرار از ملت انکار. در آخر سدریک سکته میکنه میفته روی زمین! دانش اموزان سخت کوش میان جلو فوری بلندش میکنن میذارنش روی جاروهاشونو و فورا پرواز میکنن تا اونو به بیمارستان برسونن!
-------------------------
1: به نظر شما آیا نکات مبهی در کوئیدیچ از گذشته تا به حال وجود دارد؟ اگر دارد توضیح دهید : 5 امتیاز
نکات مبهم که وجود دارد! خوب وقتی مبهمه چی رو توضیح بدیم؟مثلا اینکه اصلا چرا این اسنیچ اینقدر تند حرکت میکنه؟
2: درصورت اشتباه سوار شدن چه مشکلاتی بر بازیکنان به وجود می آید :
خوب چوبهای جارو هرکدوم به طفی میرن و کنترل اونا غیر ممکن میشه ،درنتیجه یه وضعیته اضطراری پیش میاد و طرف مجبوره برای نجات خودش از فاصله ای که مکنه یه مقدار زیاد باشه بپره پایین در نیتیجه میمیره! (استفاده از چوب جادو هم که ممنوعه!)
3: مدلی مویی که پروفسور استفاده میکند چه نوعی میباشد ؟
مدل پر قو !
4: در شرط بندی چه کسی برنده شد و آیا بقیه این باخت را قبول کردن و پول رو پرداخت کردن یا نه ؟ :
در این بین غضنفرالدوله که در گوشه ای از کلاس نشسته بود و اونا رو زیر چشمی زیر نظر داشت بازی رو میبره و خوشحال میشه! اما بقیه این باخت خفت بار را قبول نکردند و زلفعلی در این بین قیام کرد و زد کل سیستم بازی رو بهم زد و اصغر که پا به پای اون میجنگید موفق شد به مقام معاونش برسه و در اخر غضنفرالدوله پشیمون میشه و به همه ی اونا پول رو پرداخت میکنه و پا میشه میره!

همه چیز همینه...
Only Raven

پیام زده شده در: ۱۰:۲۴ جمعه ۸ دی ۱۳۸۵

توبیاس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۴۰ یکشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۵:۴۲ شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۸۵
از پیش پدرخوانده
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 294
آفلاین
ادامه داستان:
دختران: پچه پوچی پوچو پوموچو!!
اسپراوت ترجمه کرد: چرا اینجوری میای؟
کورممد ناگهان چشمش به دختران افتاد:
دیگوری: تو که کور بودی...
کورممد: آخه اینجوری شدم:
دختران: پچه پوچو پوکی!
کورممد که دیگر به در و دیوار نمیخورد به آرامی روی زمین و کنار دختران فرود آمد.
سدریک که متوجه نگاه های غضبناک کریچی جون شده بود رو به کور ممد کرد و گفت: از اینجا خواهشا برو بیرون تو کلاس من بیناموسی بازی ( در حالی که به کریچر نگاه میکرد) خبری نیست!
و رو به کریچر:
کورممد ناگهان عصبانی شد و یک کروشیو به طرف کریچر انداخت که اتفاقا به او نیز برخورد کرد سوار جارویش شد و با چشم و گوش باز از اونجا فرار کرد.
کریچر به طرف دیوار رفت و آگهی زیر را چسباند:

1:به نظر شما آیا نکات مبهی در کوئیدیچ از گذشته تا به حال وجود دارد؟ اگر دارد توضیح دهید : 5 امتیاز
بله، یک چیزی هست که منو خیلی به خودش جذب کرده و برام خیلی مبهمه و اون اینه که چوب های پرنده چجوری درست میشن؟
اگه دقت کرده باشین توی دنیای جادوگری هر ورد،هر معجون و حتی یک غذا نیز دارای روش تهیه است ولی متاسفانه هیچ چیزی دال بر اینکه چوب جارو چگونه درست میشود پیدا نشده است.

اگر به صورتی که رویشان به طرف دم جارو است باشد وقتی که میخواهند سوار جارو شوند در حین بازی احساس بسیار شدیدی از **** به آنها دست می دهد و باعث رفتن آبرویشان میشود. اگر به طرف غربی جارو نشستند ، آنوقت است که طلسم مرگ باری که فردی به نام جری دیگوری ! درست کرده است اجرا میشود.تاریخچه این طلسم شوم بر میگردد به 500 سال پیش زمانی که سدریک دیگوری تازه به دنیا آمده بود ( !! ) جری دیگوری یعنی پدربزرگ سدریک دیگوری به او هدیه ایی داد که یک جاروی خنثی بود و یک دستشویی بچه گانه داشت که در طرف غربی جارو وجود داشت! سدریک از این قسمت کار خیلی بدش می آمد و از این لحاظ عقده ای بار اومد ( شوخی بود ها ، حالا از ما امتیاز کم نکنی!) و یک طلسمی را در تمام جارو ها درست کرد که هرکس به طور غربی بر روی جارو بنشیند روده بزرگه اش روده کوچکه اش را میخورد و مغز از دماغ های آدم به شدت بیرون میزند.( تو رو خدا نگا کن بچه مردمو!) و به صورت شرقی نشستن نیز فقط مکروح است و نقص عضوی ایجاد نمی کند!
3: مدل موی پروفسور چه بود: 5 امتیاز
این مدل مو را جرجی دیگوری بابای بابابزگ سدریک درگوی در زمانی که هنوز جوان بود و عشق و حال جوان ی او را فرا گرفته بود و جو گیر شده بود، تیپ زده بود ولی متسفانه سدریک نتوانست این مدل مو را از نزدیک ببیند ولی این مدل را وقتی در حال نگاه کردن به آلبوم خانوادگی بود دید. اسم این نوع مو کرکسی است!!!

4: : در شرط بندی چه کسی برنده شد و آیا بقیه این باخت را قبول کردن و پول رو پرداخت کردن یا نه ؟

در این بازی کسی نبرد جز غلوم دیگوری بابابزرگ بابابزرگ سدریک دیگوری که به طور معجزه آسایی هنوز زنده مانده بود!!!
قبل از اینکه سدریک بیاید غلوم شرط بندی را برده بود ولی بقیه از این که پول بدهند امتناع میوزریدند اما ناگهان غلوم آنها را تهدید به در آوردن دندان های مصنوعی اش کرد که زیر آنها :
سگ مرده، ( گلاب به روتون) کود خر! ، پیتزا سبزیجات، فلس ماهی ، ماهی گندیده، ماهی فلس، گندیده ماهی فلسیده، فلسیده ماهی گندیده، ماهی گندیده فلسیده !!! به چشم میخورد!!!!!!!!!!!
و ملت هم عینهو ( گلاب به روتون) سگ ترسیدند و پول را دادند به غلوم... ولی جاسم فقط سه ثانیه پولش را دیر داد که مجبور به لیسیدن دندان مصنوعی غلوم شد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

فقط فروم وجود دارد و کسانی که از زدنش عاجزند

[b]فقط اسل

پیام زده شده در: ۱۳:۴۴ پنجشنبه ۷ دی ۱۳۸۵

ارنی مک میلانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۳ جمعه ۱۷ آذر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶
از دوردست ترین قله
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 135
آفلاین
ادامه نمایشنامه

و کورممد تلوتلو خوران وارد شد...
سدریک که متوجه او شد گفت : شما کی هستید آقا؟ ؟
کورممد که انگار یک بوق دیده باشد گفت : میبینم که بعضیها همچین خوش و خرم قوزفیش شدند!!
ملت شروع به چپ چپ نگاعه کردن کورممد کردند و در این بین یه پسر که کچل بود گفت : ممد جون بیا اینجا..ایشون استاد ماست ، جناب سدریک دیگوری
کورممد که تازه فهمیده بود چه خبره یک تعظیمی زیبا نثارش کرد و با یک حرکت انتحاری آفتابه ای را از زیر بغلش در آورد و با چهره ای مشکوک گفت : با اجازه استاد ما بریم مستراح
ملت:()
سدریک خیلی با شخصیت گفت : بفرمایید ، لطفا مزاحم نشوید ، اسمتون هم بگید؟
باز همان پسر کچل گفت :استاد ایشون خان کورممد خان میان دماغی هست.خان قره گوزلو آباد..
سدریک:..بابا خانزاده بیدی و ما خبر نداشتیم؟
**صحبت های خان و خانزاده شروع شد و کوییدیچ فراموش گردید**
سدریک:کف میکنیم
ملت :

1: به نظر شما آیا نکات مبهی در کوئیدیچ از گذشته تا به حال وجود دارد؟ اگر دارد توضیح دهید
در گذشته نکات مبهم زیادی دیده میشد ولی چند سالی است که این نکات به تاریخ سپرده شده اند و دیگر نکاتی نیست...
فقط یک مورد وجود داشت که آیا تو کوییدیچ میشه از آفتابه به عنوان اسنیچ استفاده کرد یا خیر؟

2: درصورت اشتباه سوار شدن چه مشکلاتی بر بازیکنان به وجود می آید

طبق اصول و قوانین نبایستی بر سر جارو نشست..
ولی گویا یک عدد گیج به این صورت روی جارو مینشیدند ، حالا چاره و عاقبتش چه میشود؟!
وی بعد از یک سری حرکات مشنگی روی جارو به صورت عمودی سقوط میکند و کپه مرگش را میگذارد...
تنها راهی که برای نجات وجود دارد این است که وی آجاسی باشد..
**سوابق نشان داده که ملت آجاسی میتواند با این صورت هم روی جارو بنشیند**

3: مدلی مویی که پروفسور استفاده میکند چه نوعی میباشد

مدل تیفوس
از نوع تیفوسهای جنگلهای آمازون
**گویند سدریک چند ماهی در آمازون بر روی یک مارمولک آزمایشاتی انجام داده است**

4: در شرط بندی چه کسی برنده شد و آیا بقیه این باخت را قبول کردن و پول رو پرداخت کردن یا نه ؟
به نظر میرسد که جاسن به صورت کامل قوزفیـــش میگردد

پاتر , رولینگ خزیده کردت !!

پیام زده شده در: ۲۳:۴۱ چهارشنبه ۶ دی ۱۳۸۵

اما دابزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۹ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 457
آفلاین
در اين ميان کورممد در حالی­که هی با در و ديوار تصادف مي­کنه وارد زمين ميشه...
پروفسور ديگوری با خونسردی تمام جارويش را جلوی کورممد مي­گيرد و او بالاخره از حرکت بازمي­ايستد.چشم­هايش با حالتی غيرطبيعی در حدقه مي­چرخيد و به نظر مي­رسيد چند دندانش شکسته باشد.پروفسور ابتدا با انزجار و سپس دلسوزانه به او نگاه کرد و با لحن ملايمی گفت:
- کجا مي­خوای بری،آقا؟
کورممد که جهت صدا را تشخيص نداده بود چند بار به دور خود چرخيد و تنها هنگامی­که پروفسور به شانه­اش کوبيد نگاهش را روی او متمرکز کرد.ناگهان نيشش را تا بناگوش باز نمود و فرياد زنان گفت:
- بــــــــــــــــــــــــــــــه!نگا کن کي اينجاس!!!
دخترها ابروهايشان را بالا انداختند و پرسيدند:
- پروفسور شما اين آقارو مي­شناسيد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
کورممد به پروفسور امان نداد و بلافاصله دوباره با همان صدای بلند شروع به حرف زدن کرد.
- منو مي­شناسه؟!معلومه که منو مي­شناسه!مو اي همه راه از ده پا شدم اومدم ايجا...
پروفسور که آثار دريافت ناگهانی در چهره­اش محسوس بود با لپ­هاي گل انداخته تته پته کنان گفت:
- آهان،بله مي­شناسمش...اِ...آهان...اومده چمن­ها رو کوتاه کنه.
و همانطور که يک دستش را جلوی دهان کورممد گرفته بود و با دست ديگر او را به جلو مي­راند از دانش­آموزان فاصله گرفت و به پشت ديواری(همون ديوارهايي که کورممد باهاشون برخورد مي­کرد)رفت.
بچه­ها ابتدا مؤدبانه منتظر او ايستادند اما کم­کم حس کنجکاويشان گل کرد و يواشکی به ديوار(؟!)نزديک شدند...
- ها،نگا کن کورممد...اين چارتا گاليونو بگير،ببر بده ننه عقدس برا خرجی اين ماش...
کورممد پول را در جيب­هاي ورقلمبيده­اش چپاند و با قدم­هايي گشاد گشاد از پروفسور فاصله گرفت.پروفسور در حالی که به موهايش ور مي­رفت چرخيد تا نزد بچه­ها بازگردد اما با ديدن کله­های آن­ها که به صورت رديف از کنار ديوار روی هم سوار شده بود در جا خشکش زد.
-------------------------------------------------------------
1.
نکات مبهم کوييديچ:
- در صورت انصراف يک تيم،تيم مقابل با چه نتيجه­ای برنده اعلام خواهد شد؟
- اگر يک تيم 15 گل به ثمر رساند و تيم ديگر بدون هيچ گلی به چنگ آورنده­ی گوي زرين شود،با برابر شدن امتيازات،مانند فوتبال ماگل­ها ابتدا وقت اضافه و سپس ضربات پنالتی داده خواهد شد؟
- با توجه به اينکه در کوييديچ کارت زرد و قرمز وجود ندارد آيا مورد ضرب و شتم قرار دادن داور نيز جريمه­ی پنالتی در پي خواهد داشت؟
2.
اين امر ممکن است باعث بروز انواع بيماری­ها در شخص ناشی شود که بعضی از آن­ها در همان دقايق اول ظاهر مي­گردند مانند گرفتگی عضلات و همچنين بيماری­هاي درازمدت را نيز در پي دارد که شامل ديسک کمر و انواع مشابه آن است؛
از ديگر پيامدهای اشتباه سوار شدن،کاهش سرعت و حتی در بعضی موارد سقوط شخص و گاهی نيز شخص و جارو با هم مي­باشد؛
3.
مدل موی پروفسور:
ادوارد دست قيچی را به ياد آوريد
4.
در اواسط شرط­بندی پسرها،دختری وارد بازی مي­شود و با تبحر تمام همه­ی آن­ها را کنار مي­زند.او چنان مهارتی از خود نشان مي­دهد که راهي به جز سلفيدن براي پسرها باقی نمي­گذارد.

پیام زده شده در: ۱:۴۴ چهارشنبه ۶ دی ۱۳۸۵

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۱۴:۰۳:۵۱ چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
در این میان کور ممد در حالی که هی با در رو دیوار تصادف میکند وارد زمین میشه (سدریک جان، فدای آیکیوت بشه کورممد! وسط زمین کوییدیچ در و دیواااارم کجا بوودد؟)

کورممد پشت به جمعیت می ایستد و فریاد میزند: سلام بچه ها! به من میگن کولممد! منو میشناسین؟

بچه های کلاس یواشکی و بی سروصدا خود را به پشت سر کورممد رساندند و یکصدا فریاد زدند: بععععلههههه!!
کورممد اول متوجه قضیه نشد اما بعد از چند ثانیه فکر کردن به اینکه در چند ثانیه پیش چند دانش آموزی که فکر میکرد جلویش هستند از پشت سرش صدا درآوردند قلبش را گرفت و گفت: آآی قلبم!! این معلم گول به گول شدتون کجا لفته؟؟؟ تو این مدلسه خلاب شده هیچکی نیست شما لو تلبیت کنه؟؟

سدریک دیگوری دست کورممد را به گرمی فشرد و او را به سمت جایی که باید می ایستاد هدایت کرد و سپس گفت: ایشون استاد جدید درس کوییدیچ هستن! من فقط برای تبلیغات اینجا بودم!

ساحره ها: اوو استاد! شما نباید برین ما بدون شما هیچی یاد نمیگیریم

غیرساحره ها: خوش اومدی! آخ بچه ها چه حالی بکنیم با این کورممد

معلم گوشه ای نشست و به نظارت کار کورممد پرداخت.
کورممد دسته جارویش را از زیر پایش کشید و با مخ به زمین افتاد.
- خب بچه ها یاد گلفتین چجولی باید از جالو پیاده شد؟ اگه این کالو بکنین داول یه پنالتی به نفع تیمتون میگیله!
سپس دسته جارو را در سمت راست خود قرار داد و گفت: حالا اینطولی مث من سوال دسته جالو بشین...
پای چپش را بلند کرد و به سمت چپ برد و جایی گذاشت که فکر میکرد چوب جارو آنجاست! اما فراموش نکنید که چوب جارو در سمت راستش بود. بنابراین طبق قضیه فیثاغوره برای بار دوم کورممد با سطح زمین یکسان شد
ملت زدند زیر خنده!
- نخدید! بچه های لوس ننل! این سدلیک بوق نشان به شما هیچی یاد نداده جز مسخله کلدن ملدم؟؟؟ بلای بال سوم علض میکنم! دسته جالوی گلامی بفلما ما لا سوال کن!!

دسته جارو انگار صدای صاحبش را شنیده باشد از انتهای خود دودی غلیظ بیرون داد (سدریک دماغش را گرفت و گفت: امان از دست این دسته جاورهای فرسوده! صد بار بهش گفتم برو بده جاش خروس قندی بگیر!) و آن دودها چیزی شبیه این را در هوا نقش بستند: با اجازه بزلگتلها بله!
و کورممد را بر خود سوار کرد و به آسمان ها گروخت!

==========================
1: به نظر شما آیا نکات مبهی در کوئیدیچ از گذشته تا به حال وجود دارد؟ اگر دارد توضیح دهید:

نکات مبهم که کم نیست! یکیش همین محدودیت استفاده از جادو در زمین! آقا یعنی چه من نمیفمم! این هری پاتر راست راست تو روز روشن وسط زمین کوییدیچ چوبدستی میکشه نفرین ضد دیمنتور ایجاد میکنه؟ یا چمیدونم عینکشو واسه ما تمیز میکنه!! این چه قانونیه؟ نمیگن پس فردا میزنن بچه مردمو لت و پار میکنن کی جوابگوئه؟؟
یه نکته دیگه که خیلی مبهمه قضیه این اسنیچ و جستجوگر و ایناست. اومدیمو وسط کار دو تا جستجوگر با کله رفتن تو ملاج هم! اونوقت چی؟ تا ابد که نمیشه بازی رو ادامه داد!
ابهام بعدی در مورد چماقه! اصلا بازیکن مهاجم که هیچ ربطی به هیچ جا نداره به چه حقی میاد چماق رو از مدافع میگیره میزنه به سر و کله مردم؟؟
و ابهامات دیگه که تو یه کتاب مفصل جای نوشتن داره!
========================
2: درصورت اشتباه سوار شدن چه مشکلاتی بر بازیکنان به وجود می آید :
دسته جاروها مثل اسب میمونن.. شما وقتی اشتباه سوار یه اسب بشی چه اتفاقی ممکنه بیفته؟؟ هر آن امکان داره که اسب رم کنه و با یه تیریپ پرشی بندازتت پایین.. یا مثلا اگه برعکس سوار بشی اصلا کنترلی روی مسیر دسته جارو نخواهی داشت و حتی ممکنه در همون ابتدای کار با زمین برخورد کنی!
اگر بد بشینی روی دسته جارو و نتونی صندلی نامرئی رو پیدا کنی ممکنه خراشهای.........................................
بهرحال سوار شدن بر دسته جاروهای امروزی واقعا هنر نمیخواد و هر بوقی ای میتونه به راحتی سوار بشه! خیالتون راحت شما نگران ما نباشید

===========================
3: مدلی مویی که پروفسور استفاده میکند چه نوعی میباشد : مصری سال 2020
=============================
4: در شرط بندی چه کسی برنده شد و آیا بقیه این باخت را قبول کردن و پول رو پرداخت کردن یا نه ؟

جاسم، باخت رو قبول کردن اما گویا با ورود معلم پرداخت پول به بعد از کلاس محول شد!

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۲۳:۵۳ سه شنبه ۵ دی ۱۳۸۵

مالدبر old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۸۵
از همونجا که بقیه میایُن
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 319
آفلاین
صدریگ، در هالی که به موهایش دست میکشید، رو به کوررممد نمود و فرمود:
ـ ارباب به سلامت بادا!
ملط کلاس، اندرون کف رفطند.
دخترها شروع به پچ پچ میکنند. آیا میدانید چقدر مواد مقوی در پچ پچ وجود دارد؟
صدریک، رو به کور ممد نمود و گفط:
ـ طوی راح که اتفاغ خاسی براتون نییفتاد؟
کورممد:
ـ ما کاملا صلامتیم. ما را به دانش آموزان آشنا کن.
سدریک رو ملت کلاس میکند و میگوید:
ـ بچه حا این جناب آقای کور ممده، که این جلسه اومده برامون در مورد جاروحا سهبت کنه، توضیح اینکه ایشون سازنده ی جاروهای بوق 1960، دومبول ادامه دار و خاک الطوایف هستند. جناب اصتاد، مستزحریم.
کورممد:
ـ احم احم... زمانی بنده در روستاهای سرسبز چکش آباد، گاوهایی پروار میچُراندم، بسی گوسُفندحای خوش بار، رودهایی پرآب، درختانی پربار، مادرم ریحنا میچید، نان و ریحان و پنیر...
(نکته: ادامه دارد!)
-----------
: به نظر شما آیا نکات مبهی در کوئیدیچ از گذشته تا به حال وجود دارد؟ اگر دارد توضیح دهید :بله... در روش استعلام داورین، شبهه ای بس عجیب وجود دارد.
استاد بوق بوق زاده میفرماید: بنده را معذور دارید... خاطره ای بس هولناک دارم از آن روش!
استادانی دیگر میفرمایند که بوق نبوده... چیز دیگر بوده... در هر صورت! به نظر ما از دایی ناصر استفاده میشده است.

2: درصورت اشتباه سوار شدن چه مشکلاتی بر بازیکنان به وجود می آ ید؟
احتمال دارد به سرنوشت بوق چکش زاده دچار شوند که در سوار شدن بر جارو در سال 1309 هجری استباهی بس ملهب گردید و عوض جارو، سوار بر*** داورد شد... پس شد آنچه را که شد.
البته در یکی از میان سالهای هفته، پرفسوری این چیزها را درآورد:
1- افتادن از جارو
2- ورودِ به مکانهای بد
3- کال آو دیوتی ما میگوید به علت وجود کودکان زیر یازدهريال بحث را مختومه اعلام کنیدم.
والسلام و علیکم و رهبر معظم انقلاب

3: مدلی مویی که پروفسور استفاده میکند چه نوعی میباشد؟ مدل موی ریشجواتی

I Was Runinig lose

پیام زده شده در: ۲۲:۲۲ سه شنبه ۵ دی ۱۳۸۵

سدی جیگر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۱ چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۹:۳۹ شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۰
از دنياي زندگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 185
آفلاین
جلسه اول : آموزش اصولا استفاده از جارو و نکات مهم در کل کوئیدیچ

هوا سرد زمستان کم کم شروع شده بود و برفهای ریز و درشت از آسمان رقصان رقصان پایین می آمدند تا در جایی از زمین آرامش بگیرند. در این میان ترم زمستانی هاگوارتز شروع شده بود ( اه بسه بابا فضاسازی نداریم دیگه ، برمی سر کلاس )

همه منتظر بودن تا معلم جدید درس پرواز بیایید تا هم با او آشنا بشن و هم ببینن این طرف کیه که پاشو دراز کرده اومده جای بلر رو گرفته
پسرها با هم کارت بازی میکردن و به صورت بسیار مخفیانی شرط بندی میکردن
اصغر: جان این دفعه دیگه میبرم ...
زلفعلی : زود باش بینیم الانه که بیاد ها
جاسم : ایول حالا کیسه هاتونو باز کنید ببینم ...

بقیه :
در آن طرف دخترها هم با هم بچ بچ میکردن تا پچ پچ بخورند ( ها تبلیغ در وسط درس ممنوع میباشد )
دخترک اولی : پچ پوچی
دخترک دومی : پوچی هوچی ماچی
دختر سومی : گوچی شوچی پوچی
- اه این چرا نیومد
در این میان در که بسته شده بود با یک ضربه هولناک به شدت باز شد .

شترق ... تاق توق

جیغ ... وای مامان جون
دانش آموزان :
در به شدت به دیوار خورد تا جایی که کم مونده بود از جاش کنده بشه ... مقداری هم گرد و خاک به هوا رفته بود و باعث شده بود تا بچه ها نتونن ببینن که کی اینجور در رو باز کرده
در آن طرف یکی دو دختر به حالت کما رفته بودن و دوستانشان داشتن هی آب میریختند رو صورتشون ...

وقتی که گردو خاک خوابید ملت دیدن که پسر قد بلند و خوش اندامی وارد اتاق شد که موهاش باحال ژل زده بود و مدلی رو به موهاش داده بود ( مدل جدید که خودم ساختم به نام مدل ؟؟؟؟؟ ) و بسیار خوش تیپ وارد شد کلاس شد
معلم :
دانش آموزان :
- ببینم این معلمه یا رزمی کاره
- هووم نمیدونم اما پدرمون در اومده ترم قبل اون بلر با بدنسازیش اینم از این

نیم ساعت بعد زمینه کوئیدیچ

- اهم خوب بچه چوبها رو آوردید
همه : بله
- خب سوار بشید
اما به جای سوار شدن پسرها شروع به شمشیر بازی کردن و دخترها هم شروع به جارو کشیدن
معلم :
در این میان کور ممد در حالی که هی با در رو دیوار تصادف میکند وارد زمین میشه

-----------------------------------------------------------------

ادامه نمایشنامه : 10 امتیاز

3: مدلی مویی که پروفسور استفاده میکند چه نوعی میباشد : 5 امتیاز

4: در شرط بندی چه کسی برنده شد و آیا بقیه این باخت را قبول کردن و پول رو پرداخت کردن یا نه ؟ : 5 امتیاز

ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۵ ۲۲:۴۳:۴۹
ویرایش شده توسط سدریک دیگوری در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۶ ۲۰:۰۶:۴۳

اوتو بگمن را من ساختم ...
كليك بنما

پیام زده شده در: ۱۹:۳۸ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
این کلاس با تدریس پروفسور سدریک دیگوری سه شنبه ها از پنجم دی در پنج جلسه تدریس خواهد شد:

دی:5 - 19
بهمن:3 - 17
اسفند:1

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.