هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: بهترين نويسنده در رول پلينگ(ايفاي نقش)
پیام زده شده در: ۱۵:۱۵ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۴

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
استفاده از طنز در یک نمایشنامه بنظر من کار بسیار مشکلیه.عده ای از بچه ها تمام سعی شون رو میکنن ولی اکثرا موفق نمیشن.در بین اعضا معدود کسانی رو میتونیم نام ببریم که واقعا طنز بنویسن و یا جدا از طنز نوشتن خوب بنویسین.
من رای رو به کسی میدم که بنظرم سبک نوشتن و کاربرد کلمات در داخل نمیشنامه هاش همیشه عالی بوده همچنین استفاده از طنز و کلمات پر معنی همیشه در نمایشنامه هاش آشکاره
با تشکر از آلبوس دامبلدور و رون ویزلی من رای رم رو به سرژ تانکیان میدم

پیام زده شده در: ۱۷:۳۶ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

هوكيold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۳ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۱:۲۹ چهارشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۸۹
از مغازه‌ي لوازم جادوي سياه هوكي
گروه:
کاربران عضو
پیام: 269
آفلاین
خوب... بهترين رول نويس به نظرم سرژ تانكيان هستش... مي دونين، سرژ «خيلي» «خيلي» كم مي نويسه! يعني در حد خيلي زيادي كم مي نويسه... ولي يادم نمي ره، يه بار يه رول ازش خوندم، كوتاه بود ولي آدم با خوندنش قهقهه سر مي ده... كلا طنز غم انگيزي مي نويسه كه در بين رول نويسا بي همتاست... يه سبك خاص خودش رو داره... اگه يادتون باشه دفعه پيش واسه بهترين رول نويس به نارسيسا راي دادم، چون جدي مي نوشت و جدي نويس خيلي كم بود... حالا طنز نويس خيلي كم شده كه نوشتن يه طنز واقعي كه خصوصيت سرژه، خيلي ارزش داره...
البته، طنز كاملا واقعي اونيه كه مسائل اجتماعي زندگي روزمره رو قشنگ به تصوير بكشه، ضمن خندوندن آدم، ولي خوب، ما اين جا نمي خوايم خيلي جدي و خوب بنويسيم.... فقط يه سايتي كه اوغات فراغتمون رو پر كنه كافيه كه يه طنز معمولي هم براش كفايت مي كنه...
در آخر بگم، يادم نمي ره سه تا پستي رو كه خودش مي دونه كدوما رو مي گم، توي خونه هاي هاگزميد زده بود... حالا... يه جرياناتي داره كه اگه آدم از سرژ هم بدش بياد، با خوندن اونا زير و رو مي شه... چه برسه مبه من كه از بدو(!) ورودم ازش خوشم مي اومده!! پستي كاملا محتوي دار و عميق كه ظاهرش پوچ و تهي هستش ولي تو عمقش مي شه يه چيزايي رو پيدا كرد! حالا، به هر حال راي ما: سرژ تانكيان

به سراغ من اگر می آیید، نرم و اهسته بیایید، مبادا که ترک بردارد، چینی نازک تنهایی من...

پیام زده شده در: ۱۷:۲۶ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

آنیتا دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۷ جمعه ۲۷ آبان ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۹۳
از قدح اندیشه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1323
آفلاین
بهترین نویسنده: سرژ تانکیان!!!
چرا؟؟ چون واقعا حرف نداره. آدم از خوندن پست هاش خسته نمیشه. باور نمیکنید اگه بگم صفحه هایی رو که سرژ پست زده رو خواهرم که دانشجویه میخونه و میگه: ایول!!!
همه چیز داره: جدی، طنز به اندازه و به جا، انتقاد، ارزشی بازی، مسخره بازی، جینگولک بازی و انواع و اقسام بازی های دیگه!!!
بنابراین، این سمت باید برای سرژ بمونه. پس: سرژ تانکیان!!!

منوي مديريت، حافظ شما خواهد بود!
بازنشستگی!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

فایرنزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۵ سه شنبه ۱۲ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۵ یکشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۱
از جنگل ممنوعه
گروه:
کاربران عضو
پیام: 253
آفلاین
بهترين رول نويس، " سرژ تانكيان"...!!! كسي كه من خيلي از رولهاش خوشم مياد و خيلي رولهاش رو دوست دارم، ولي حيف كه كم فعاليت ميكنه...سسرژ، رولهاي خيلي خنده داري مينويسه...يعني بهترين نويسنده‌ي طنز موجود در سايته...البته دوستان ديگه اي هم مثل آلبوس دامبلدور عزيز و خيليا ديگه هم در زمينه ي طنز، خيلي جالب و خوب مينويسن، ولي رولهاي سرژ هم حرف ندارن...من كه شخصا از رولهاش در حد خيلي خيلي خيلي زيادي خوشم مياد...

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۴:۰۷ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

ادی ماکایold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۲۳ یکشنبه ۶ آذر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۲ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۳۸۹
از كوچه پشتي عمه مارج اينا !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 536
آفلاین
سخت ترين انتخاب همين انتخاب بهترين نويسنده در رول پلينگ هستش!
(چقده من باهوشم)

افراد زيادي هستن كه در اين كار واقعاً ماهر هستن و حقشون هست كه اين رنك رو بگيرن ، افرادي مثل:سرژ تاكيان ، برادر حميد ، ققنوس ، سدريك ديگوري ، رون ويزلي ، نارسيسا بلك و ... (و اعضاي قديمي مثل : امپراطور تاريكي ، گليدروي لاكهارت ، مرلين و ...)
همه اين افراد بلاخره نقص و عيبي دارن اما اين باعث نميشه كه از ارزشهاي اونها كم بشه!

از اونجايي كه فكر ميكنم رون به حقش نرسيده به اون راي ميدم!

جي.كي رولينگ نقاش مصري قرن پنجم هجريه

پیام زده شده در: ۱۲:۰۳ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

املاین ونسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۳۱ جمعه ۲۶ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۱۲ چهارشنبه ۱۸ دی ۱۳۸۷
از نامعلوم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 295
آفلاین
خب ...دوباره رسیدیم به انتخاب ترین ها و یکی از مهم ترین گزینه های اون یعنی "بهترین نویسنده رول "

این دوره انتخاب از بین این همه افراد شایسته سخته ولی چون قصد اینه که بهترین نویسنده در طول سال این رنک رو بالای سر آواتورش داشته باشه من نمیتونم گزینه دیگری غیر از امپراطور کبیر تاریکی رو انتخاب کنم ..فکر نمیکنم نیازی به توضیح باشه که سبک نوشته ها و نگارش زیبای حاجی رو یادآوری کنم ولی چون باید چند خطی توضیح داد به حکم ضرورت در مورد انتخابم باید بگم که همیشه سبک کاری و طرز نگارش امپراطور عزیزمون رو میپسندیدم چه اون دورانی که حاجی بود و مامور منکرات چه بعد که به اسم پر مسمای امپراطور کبیر تاریکی تغییر یافت و یک امپراطور واقعی شد و یگانه امپراطوری که جادوگران تونسته به خودش ببینه

چون این دوره متعلق به سال گذشته میشه انتخاب من هم محدود به امپراطور میشه چون در بهار و اوایل تابستان گذشته امپراطور به نظر من بهترین بود و بس ..انتخابات که دیگه به کنار , ولی اگر میخواستیم ماه رو انتخاب کنیم منم شخص دیگه ای رو معرفی میکردم هر چند هنوز هم از نوشته های گه گداری حاجی لذت میبرم ولی سال یک چیز دیگه است و بهترین شخص کسی نیست جز : امپراطور کبیر تاریکی

The Death Prophet is coming to U

Enemies of the heir beware

پیام زده شده در: ۱۰:۰۹ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

مرلین (پیر دانا)old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۵۴ یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1286 | خلاصه ها: 1
آفلاین
گيلدروى لاكهارت
1- خوشرويي و جوك بودن كامل در تك تك كلمات نمايشنامه ها طي يك سال گدشته
2- فعاليت شايان توجه وي در زمان انتخابات وزارت تابستان كه اگر يادتون باشه معركه بود.

هرگز نمی‌توانی از کسی که تو را رقیب خود نمی‌داند ببری

پیام زده شده در: ۹:۵۵ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

تیکا

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۳ شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۶:۱۷ سه شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۰
از مکانی دنج
گروه:
کاربران عضو
پیام: 78
آفلاین
در این مدت کوتاهی که عضو جادوگران شدم شاید تنها کاری که کردم خواندن پستها بوده نه فقط پستهای جدید بلکه به پستهایی که دو ، سه ماه پیش زده شده هم توجه کرده ام!
به نظر من بهترين نويسنده در رول پلينگ(ايفاي نقش) کسی نیست جز سرژ تانکیان
نمیدونم درباره سرژ چی بگم فقط میتونم بگم سرژ کارش حرف نداره اگه .....
فقط یه مشکل داره اونم اینکه باید ریشاشو بزنه

باید یادی هم از رودولف عزیز کرد کسی که شخصیتهای شارزاس و رودولف را به بهترین وجه ساخت نویسنده ای توانا و خلاق با سبکی خاص که نوشته های طنزآمیزش خواننده را سر ذوق میاورد

حیف که فقط میشود یک نفر را انتخاب کرد حیف....

ویرایش شده توسط تیکا در تاریخ ۱۳۸۴/۱۲/۱۰ ۱۳:۱۲:۵۹

تصویر کوچک شده

@T!k

پیام زده شده در: ۸:۱۶ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

آناکین مونتاگ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۲ شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۳
آخرین ورود:
۱۳:۵۸ یکشنبه ۱۵ فروردین ۱۴۰۰
از 127.0.0.1
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1391
آفلاین
رای من بلیز زابینی
خوب علت اصلیش اینه که هر جا پست زده یه پست 40 یا 50 خطی بوده که وقتی من شبها پست هاش رو میخوندم خیلی راحت تر خوابم میبرد

حالا از شوخی گذشته بلیز خیلی خوب رول مینویسه مخصوصا توی تالار اسلیترین

پیام زده شده در: ۱:۱۷ چهارشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۴

بیل ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۱۳ جمعه ۲۵ شهریور ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۰۳ دوشنبه ۵ مهر ۱۳۹۵
از The Burrow
گروه:
کاربران عضو
پیام: 597
آفلاین
مسلما سرژ تانکیان

دلیل اصلی انتخاب من پستهای سرژ در خانه های هاگزمید هست. این پستها نشون میده که سرژ می تونه به صورت حرفه ای نویسندگی کنه و واقعا ادبی بنویسه. با وجودی که در موضوع پستها باهاش موافق نیستم اما نحوه نوشتن و ساختار داستانی - فلسفی این پستها زیباست.

Soon we must all face the choice
between what is right and what is easy

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.