هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: ستاد ایگور کارکاروف
پیام زده شده در: ۰:۵۰ سه شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
سوالات ایوان و لینی رو فردا جواب میدم.فعلن باید جواب ابهامات و توهین های پیوز عزیز رو بدم که ملت دچار گمراهی نشن.

و البته قبل از همه چیز بگم که اگر وزیر بشم پیوز عزیز جز یکی از افرادی هست که ازش استفاده خواهم کرد.

-------------------
نقل قول:
شما قدیمی فکر میکنید ! سال 83 وارد سایت شدین و هنوزم توی سال 83 سیر میکنید ! شما بخ اتکای دوستان زیادی که در سایت دارین هنوز زنده هستید ! ایگور کارکاروف فقط بر پایه دوستان و سوابقش زنده است نه بر پای رفتار ها و توانایی هاش !

شما میخواین تاپیک باز کنید ؟ تاپیک قفل کنید ؟ ادغام کنید ؟ این کارا رو که استرجس و آنتونین همین الان میتونن بهتر از شما انجام بدن ! واقعا مشکل ما الان شکل موی تاپیک های ما ... یعنی چیز ! ... قفل و باز بودن تاپیک های ماست ؟ یعنی مشکل ایفای نقش ما اینه ؟ مشکل ملت ما اینه ؟

اول اینکه من نفهمیدم چرا شما این تصور رو میکنی که من در سال 82 سیر میکنم؟لطف کن و چند تا دلیل برای این موضوع بیار.نکنه قفل و ادغام و باز کردن تاپیک ها مال اون سایت هست و الان دیگه این کار انجام نمیشه؟

و هیچوقت فکر کردید که چرا من دوستان زیادی دارم ولی مری عزیز دوستان زیادی نداره؟شاید اگر به این موضوع فکر کنی به این نتیجه میرسی که من فرد بهتری برای وزیر شدن هستم تا مری!

1-من وقتی وزیر میشم در درجه اول ناظر انجمن وزارت هستم.برای انجمن وزارت باید طرح ها و برنامه هایی داشته باشم که انجمن زیر دستم فعال و منظم باشه.
فعال کردن تاپیک ها هنر میخواد و من فکر نمیکنم هر ناظری بتونه تاپیک های زیر نظرش رو فعال بکنه.همونطور که الان تو انجمن های سایت میبینیم فعالیت زیادی توسط ناظر برای فعال شدن تاپیک هاش انجام نمیگیره!(اکثر ناظر ها) و از طرفی هم تو اگر قوانین سایت رو با دقت بخونی متوجه میشی که فعال کردن انجمن وظیفه ناظر نیست و چون وظیفه نیست من ترجیح دادم که اعلام کنم این برنامه ها رو برای فعال کردن تاپیک ها دارم.

2-در مورد قفل کردن اگر با دقت برنامه منو میخوندی متوجه میشدی که قفل کردن تاپیک ها منظور من نبود.آرشیو کردن وزارت های قبلی کار آسونی نیست و نیاز به وقت و انرژی و تمرکز زیادی داره و البته به نفع وزارت هم هست.آرشیو معنیش این نیست که ما بیاییم تاپیک ها رو قفل کنیم و ادغام کنیم.برای آرشیو باید یه گزارش کامل بزنیم برای هر وزارت و بررسی های زیادی انجام بدیم که این گزارش کامل باشه و موندنی باشه چون میشه تاریخ وزارت خونه و چیز جالبی میشه کلن.
اینم فکر نکنم جز فعالیت های روتین وزیر باشه و هر کی وزیر بشه انجامش بده!

و من منظورم کارهای عادی یه ناظر نبوده که انجام میدم چون اگر وزیر هم نشم و ناظر دیاگون هم بشم،قفل و ادغام و پاک کردن تاپیک رو میتونم انجام بدم!

------------------------
نقل قول:
آقای کارکاروف من به شما رای نمیدم چون شما رو یک عضو فسیل میدونم که بر پایه چیزی که من اسمش رو میذارم غرور فعالیت میکنه ! چون شما از وقتی وارد سایت شدین همواره من رو یه ارزشی خوندین و حتی در انتخابات قبلی که من خودم هم کاندید بودم به صورت آشکار به من توهین کردین که هنوزم در ستاد شما موجوده اما اون موقع من هیچ واکنشی نشون ندادم تا تنشی پیش نیاد ...

من فکر نمیکنم که من از اول عضویت شما،شما رو ارزشی خطاب کرده باشم و این مورد رو قبول ندارم که شما رو از اول ارزشی خطاب کرده باشم.

در مورد توهین تو ستادم،من یه انتقاد از شما که میخواستی وزیر بشی کردم.اونم در مورد رول هات بود که انتقاد کردم رول قوی نداری و البته من نظرت رو جلب میکنم به توهین هایی که شما و طرفداراتون به من قبل از انتقاد من کردی و من رو مجبور کردی من حرف بزنم.

نقل قول:
من سوالم اینه شما اگر تا این حد در تخریب شخصیت آلبوس دامبلدور جلو رفته بودید چطور میخواید وزیری بشید که یکی از وظایف وزیر ها کنترل ایفای نقش درست هست! آیا وزیر سحر و جادو هم شخصیتی همانند شخصیت قبلی و کثیف دامبلدور خواهد داشت؟

و البته کاری که به دفعات در این انتخابات داره انجام میشه و به من توهین هایی میشه!

من فکر نمیکنم که انتقادی که من کردم رو بشه توهین محسوب کرد.همونطور که من به خیلی دیگه از اعضا این انتقاد رو کردم و البته با مثبت شمردن انتقاد خودشون رو درست کردن ولی اگر شما ناراحت شدید من از شما عذرخواهی میکنم و اعتراف میکنم که اشتباه کردم که جواب بدی رو با بدی دادم و من میتونم بگم که این یه بار بوده و در دوران مدیریت هاگوارتز من هیچ توهینی از این قبیل به کسی نداشتم و با استناد به اون مطلب میتونم اطمینان بدم که دیگه از شما انتقادی نکنم.

------------------------
نقل قول:
شما جزء سرسخت ترین مخالفان دولت آسپ بخصوص در اواخر دوران وزارتش بودین و کسی بودن که از هوکی حمایت کردین ! من میخوام از شما بپرسم که آیا الان از مقایسه دولت آسپ به دولت هوکی و حتی با بسیاری از دولت های قبل از آسپ ، چه نتیجه ای میگیرین ؟

اواخر دوران وزارت آسپ حمله ای به وزارت از طرف مرگخواران شد تا کودتا به حساب بیاد ولی من در اون کودتا شرکتی نداشتم و حتی یه حزب جدا به نام حزب باد درست کردم.این شایعه که من جز سرسخت ترین مخالفان دولت آسپ بودم رو پخش نکن.

من دولت آسپ رو فعال تر از دولت هوکی ولی دولت دراکو رو فعال ترین وزارت میدونم و نمیدونم این چه ربطی به این داره که من میتونم وزیر خوبی باشم یا نه!

------------------------
نقل قول:
از تشکیل شورای وزارت گفتید ! آیا شما تعهد میکنید که این شورا بتونه به صورت عادلانه کار کنه ؟ آیا عزل و نصب وزیر یک شعار انتخاباتی نیست ؟ مگر شما همون کسی نبودید که ترم گذشته در هاگوارتز دست شورا رو عملا بستید و نذاشتید درست به کارش ادامه بده ! که البته بر اعضای سایت کاملا پوشیده است و من به عنوان یکی از اعضای شورای ترم گذشته تصمیم داشتم افشاسازی کنم ! شما همون کسی نبودید که در ترم زمستان 86 با انتصاب پرسی ویزلی به معاونت خودتون پر حاشیه ترین ترم تاریخ هاگوارتز رو بوجود آوردید و از بی عدالتی هایی که شد دم نزدید ؟ حالا میخواین برای من شورای عدالت تشکیل بدین ؟

من بار ها در ترم پیش هاگوارتز اعلام کردم چون هاگوارتز برای شرکت کننده هاش هست،من تصمیم هایی که نماینده هاشون بگیره رو کامل اجرا میکنم بدون اینکه حرفی توش بیارم و هر چی تصویب شد رو اجرا کردم.حتی قوانین در مورد نمره های مستمر رو بدون هیچ حرفی با اینکه خودم مخالف بودم تغییر دادم.

و این حرفم رو هم نقل قول میکنم:

نقل قول:
اين ترم من همكاري كافي با شورا خواهم داشت براي همين ميخوام شوراي فعالي رو داشته باشيم تا ترم راحت و خوبي رو پشت سر بذاريم.

خدا رو شکر تاپیک شورا هست و نمیتونید این که من کمال همکاری با شورا رو داشتم رو انکار کنید.اعضای خوب سایت مثل پرسی ویزلی و حتی خود مری(اگر بخواد عادلانه بررسی کنه)میتونه این حرف من رو تایید کنه.

در مورد اون ترم و معاونت پرسی ویزلی هم واقعا بی انصافی شما رو نشون میده.تو ترمی درگیری به اوج خودش رسیده بود و ملت به هم توهین میکردن بابت هر چیز،هر مدیری جای من بود استعفا میداد(همونطور که استرجس ترم بعد این کار رو کرد)و میرفت ولی من موندم و با تمام سختی های اون ترم رو تموم کردم و البته تجربه ای شد که ترم بعدی رو در کمال آرامش گردوندنم و کمترین اعتراض ها در عمر فعالیت هاگوارتز رو داشتیم.

------------------------
نقل قول:
طرح کنفرانس ناظرین هم که دیگه قدیمی شده ! همه این حرف رو زدن اما چیزی که کاملا مشخصه اینه که عملی کردن این طرح هزینه های خیلی بالایی داره که در توان هیجکس حتی شما نخواهد بود و اگر هم اقدامی بشه بعد از مدت کوتاهی فراموش میشه !

خب اگر همه این طرح رو اعلام کردن و عملیش نکردن،مشکل از خودشون بوده و خب به برنامه هاشون پایبند نبودن ولی من منظورتون از همه رو متوجه نمیشم.من از زمان بعد از ققنوس که استعفا داد و رفت یادم میاد این طرح رو خودم دادم و البته نمیدونم کالین در همون دوره و یا بقیه کاندیدا ها در دوره های بعد این طرح رو اعلام کردن یا نه ولی این مشکل من نیست که گفتن و اجرا نشده!

مثل این میمونه که دو نفر یه حرفی بزنن و بی مسوولیت باشن و انجام ندن و به فرد بعدی هم که خودش رو ثابت کرده،بگیم هیچکی انجام نداده،تو هم انجام نمیدی!

------------------------
نقل قول:
در مورد گروه ها و گروهک ها گفتید ! شما در انتخابات قبلی من رو به عنوان یک کاندیدای فاقد صلاحیت نام بردین در حالی که امروز دارین از طرح هایی که من در انتخابات قبلی ارائه دادم استفاده میکنید ؟ یعنی این طرح ها فقط برای من عدم صلاحیت به دنبال داره ؟

من برنامه های شما رو نخوندم.اگرم این برنامه در برنامه های شما باشه،من شما رو فاقد صلاحیت برای وزارت میدونستم ولی آیا تمام برنامه های شما هم مشکل دارن؟در حالی که من در حال حاضر شما رو فاقد صلاحیت برای وزارت نمیدونم و اتفاقن یکی از افرادی هستی که فکر میکنم میتونی وزیر خوبی بشی ولی حیف که کاندید نیستی!

------------------------
نقل قول:
آقای کارکاروف من به شما رای نمیدم چون این انتخابات نیست که ما درش قرار داریم ! این مصاف همه سایت با یک نفره ! همه سایت به همراه شما بر ضد کاندیدای رقیبتون ! این دقیقا کاریه که شما میکنید ! دوستاتون رو دور خودتون جمع میکنید و سعی میکنید رقیب رو از عرصه خارج کنید ...

خب خوبه جواب خودت رو خودت دادی.چرا همه سایت بر علیه مری باود هستن؟چرا همه بر علیه من نیستن؟پس حتمن تفاوتی بین من و مری وجود داره که همه سایت فهمیدن ولی شما متوجه اون نشدی!

نکنه معتقدی همه سایت اشتباه میکنن ولی شما درست فکر میکنی؟

------------------------
نقل قول:
چرا این رو میگم ؟ به خاطر اینکه در انتخابات قبلی شما به نفع هوکی کنار کشیدین ! ناگفته نمونه که به خاطر همین مساله ای که من بهش میگم غرور اون موقع شما 4-5 رای بیشتر نداشتین ! گرچه الان تعداد زیادی از رای های سایت رو دارین !

من معتقدم کسی که اون زمان از هوکی طرفداری کرد ! خودش هم مثل هوکی عمل خواهد کرد ... همچنانکه من از سوژه های آسپ و ایده های مری حمایت کردم و خودم هم اگر کاندید میشدم درست مثل اونها عمل میکردم ...

شما زمان انتخابات هوکی و مری،از مری حمایت کردی و من از هوکی!
شما زمان انتخابات آسپ،از آسپ حمایت کردی و من از پرسی ویزلی!
شما زمان نتخابات های قبلی نبودی ولی من از دراکو حمایت کردم!

و حالا اگر بخوایم آمار فعالیت تاپیک های زمان دراکو رو بررسی کنیم 10 برابر آسپ فعالیت ها افزایش یافته!چطور من مث دراکو نشم و مث هوکی بشم؟شما میگی که چون از هوکی حمایت کردی مث هوکی میشی!آیا با همین منطق نمیشه بررسی کرد که من از دراکو حمایت کردم و مث دراکو میشم؟

و من چرا از هوکی حمایت کردم؟چون چاره ای نداشتم.در بین انتخاب مری و هوکی،من هوکی رو خیلی برتر دونستم و الان هم به خاطر همین کاندید موندم.چون طرف دیگه رقابت مری هست و من فکر نمیکنم فرد مناسبی برای وزارت باشه!دلیلش رو هم خودت گفتی،چون تمام سایت بر علیه ایشون هستن!

موفق باشید!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۹ ۱:۰۵:۲۲

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۳:۴۲ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

آقای کارکاروف صحبت های انتخاباتی و دو تا از پرسش و پاسخ ها رو خوندم و به شما رای نمیدهم ...

میدونید چرا ؟ چون شما ابهام دارین ! ابهام شخصیتی ! ابهام سوابق ! ابهام برنامه ها ! حتی شاید ابهام تناسلی ...

شما قدیمی فکر میکنید ! سال 83 وارد سایت شدین و هنوزم توی سال 83 سیر میکنید ! شما بخ اتکای دوستان زیادی که در سایت دارین هنوز زنده هستید ! ایگور کارکاروف فقط بر پایه دوستان و سوابقش زنده است نه بر پای رفتار ها و توانایی هاش !

شما میخواین تاپیک باز کنید ؟ تاپیک قفل کنید ؟ ادغام کنید ؟ این کارا رو که استرجس و آنتونین همین الان میتونن بهتر از شما انجام بدن ! واقعا مشکل ما الان شکل موی تاپیک های ما ... یعنی چیز ! ... قفل و باز بودن تاپیک های ماست ؟ یعنی مشکل ایفای نقش ما اینه ؟ مشکل ملت ما اینه ؟

وزیر باید اقتصاد رو سامان بده ! فضای رول رو تطهیر کنه ! سوژه ها رو گسترش بده ....

آقای کارکاروف من به شما رای نمیدم چون شما رو یک عضو فسیل میدونم که بر پایه چیزی که من اسمش رو میذارم غرور فعالیت میکنه ! چون شما از وقتی وارد سایت شدین همواره من رو یه ارزشی خوندین و حتی در انتخابات قبلی که من خودم هم کاندید بودم به صورت آشکار به من توهین کردین که هنوزم در ستاد شما موجوده اما اون موقع من هیچ واکنشی نشون ندادم تا تنشی پیش نیاد ...

شما جزء سرسخت ترین مخالفان دولت آسپ بخصوص در اواخر دوران وزارتش بودین و کسی بودن که از هوکی حمایت کردین ! من میخوام از شما بپرسم که آیا الان از مقایسه دولت آسپ به دولت هوکی و حتی با بسیاری از دولت های قبل از آسپ ، چه نتیجه ای میگیرین ؟

از تشکیل شورای وزارت گفتید ! آیا شما تعهد میکنید که این شورا بتونه به صورت عادلانه کار کنه ؟ آیا عزل و نصب وزیر یک شعار انتخاباتی نیست ؟ مگر شما همون کسی نبودید که ترم گذشته در هاگوارتز دست شورا رو عملا بستید و نذاشتید درست به کارش ادامه بده ! که البته بر اعضای سایت کاملا پوشیده است و من به عنوان یکی از اعضای شورای ترم گذشته تصمیم داشتم افشاسازی کنم ! شما همون کسی نبودید که در ترم زمستان 86 با انتصاب پرسی ویزلی به معاونت خودتون پر حاشیه ترین ترم تاریخ هاگوارتز رو بوجود آوردید و از بی عدالتی هایی که شد دم نزدید ؟ حالا میخواین برای من شورای عدالت تشکیل بدین ؟

طرح کنفرانس ناظرین هم که دیگه قدیمی شده ! همه این حرف رو زدن اما چیزی که کاملا مشخصه اینه که عملی کردن این طرح هزینه های خیلی بالایی داره که در توان هیجکس حتی شما نخواهد بود و اگر هم اقدامی بشه بعد از مدت کوتاهی فراموش میشه !

در مورد گروه ها و گروهک ها گفتید ! شما در انتخابات قبلی من رو به عنوان یک کاندیدای فاقد صلاحیت نام بردین در حالی که امروز دارین از طرح هایی که من در انتخابات قبلی ارائه دادم استفاده میکنید ؟ یعنی این طرح ها فقط برای من عدم صلاحیت به دنبال داره ؟

آقای کارکاروف من به شما رای نمیدم چون این انتخابات نیست که ما درش قرار داریم ! این مصاف همه سایت با یک نفره ! همه سایت به همراه شما بر ضد کاندیدای رقیبتون ! این دقیقا کاریه که شما میکنید ! دوستاتون رو دور خودتون جمع میکنید و سعی میکنید رقیب رو از عرصه خارج کنید ...

من اینجا پرونده یک پسر سیفیت رو دارم که میخوام ارائه بدم ! بگم ؟ بگم ؟ بگم ؟

خوب میگم ... این پسر سیفیت از اول با شما بوده ! شما دوست هم هستین ! جلسات خصوصی دارین ! گزارشات حاکی از اونه که شما وقتی دامبلدور بودین از این پسر سوء استفاده کردین ! این پسر رو بعضی همسر شما میدونن ...این در حالیه که بعضی شاهدان عینی این پسر سیفیت رو در حال معاشرت و حتی دیت گذاشتن (Date) با ویولت بودلر دیدن و حتی بعضی مدعی هستند که ترکیدن لاو رو در اطرف سر و کله این دو نفر به صورت مشاهده کردن!
ایشون در تحصیلشون مشکل داشتن ! در سال هفتم در زمان وزارت کرنلیوس فاج بر ضد محفل ققنوس جبهه گرفتن ! ایشون حتی مدرک پایان تحصیلات هاگوارتز رو ندارن اونوقت با عنوان « دکترا » به ناحق و در حالی که لیاقتش رو نداشتن به مدیریت دانشکده هاگوارتز منصوب شدن ! اونم به پیشنهاد و در واقع با پارتی بازی شما ...

ببینید اینم عکشه :
تصویر کوچک شده

من سوالم از شما اینه که ایشون چطور مدیر هاگوارتز شدن ! ما هنوز با مشکلاتی که از پس مدیریت ایشون پیش اومده دست به گریبانیم !

نرخ خاک خوردگی سوژه ها در زمان آسپ خیلی کم بوده که در زمان هوکی به چند برابر میرسه !

من نمودارش رو هم دارم :

تصویر کوچک شده

این نمودار نشون میده که نرخ خاک خوردگی سوژه ها در زمان آسپ چقدر کمتر بوده چرا این رو میگم ؟ به خاطر اینکه در انتخابات قبلی شما به نفع هوکی کنار کشیدین ! ناگفته نمونه که به خاطر همین مساله ای که من بهش میگم غرور اون موقع شما 4-5 رای بیشتر نداشتین ! گرچه الان تعداد زیادی از رای های سایت رو دارین !

من معتقدم کسی که اون زمان از هوکی طرفداری کرد ! خودش هم مثل هوکی عمل خواهد کرد ... همچنانکه من از سوژه های آسپ و ایده های مری حمایت کردم و خودم هم اگر کاندید میشدم درست مثل اونها عمل میکردم ...

من بعضی مسائل رو گفتم که هم جامعه جادوگری بدونن با چه کسی طرف هستند ... و هم شما در قبال اونها پاسخگو باشین ...

اسناد و مدارک خیلی زیاد دیگه ای هم هست که به وقتش من اونها رو ارائه میکنم ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۳:۲۹ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

هوکیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۰۶ سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۴۴ چهارشنبه ۱۱ تیر ۱۳۹۹
از جزاير بالاك
گروه:
کاربران عضو
پیام: 173
آفلاین
ایگور عزیز ، زمانی که بنده وزیر بودم ، وزارت به بالا ترین درجه ثبات در 5 ساله اخیر رسید ، بنده تونستم با آمار صفر پست در ماه ، در طول شش ماه وزارت ، محیط را آروم و خودم را از حواشی به دور نگه دارم و فکر میکنم برای این فعالیت لایق این باشم که افتابه طلایی مرلین رو بگیرم ، میخواستم بدونم ایا شما هم برا برقراری ثبات روش بنده را در نظر میگیرید ، یا میخواید زحمت های شش ماهه من را به طور کلی بر باد بدید ؟!

سوال دوم این هست که ماها کلا از بچگی خیلی به هم علاقه داشتیم ، شما دلیل این علاقه را در چی میبینید و ایا از نظر آسلاماتیک این علاقه مشکل داره یا نه؟!

آیینه خود بین
-------------------------------------
[url=http://www.jadoogaran.org/edituser.php]انجام اصلا�

پیام زده شده در: ۲۳:۲۵ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

پروفسور گرابلی پلنک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۳۹ سه شنبه ۱۶ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۴۰ شنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۳
از این به بعد آواتار فقط مردونه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 621
آفلاین
سلام

خیلی حرف ندارم که بزنم...میخواستم بگم طبق یه نظر سنجی که توی الف دال صورت گرفت الف دالی ها تصمیم گرفتن از شما حمایت کنن.

ارتش دامبلدور همواره از ایگور کارکاروف حمایت خواهد کرد.

امیدوارم که موفق و پیروز باشید.
بای

[color=FF0000][b]پس قدم قدم تا روشنايي از شمعي در تاريكي تا نوري پر ابهت و فراگير!
ميجنگيم تا آخØ

پیام زده شده در: ۱۶:۴۸ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
نکته مهم:

دوستان عزیز..انتخابات و وزیر خیلی مهم هستن ولی نه به ارزش از بین رفتن دوستی ها و یا اعصاب خوردی ها!

هدف اول همه ما از اینکه اینجا جمع شدیم تفریح کردن هست و اگر قرار باشه زمانمون رو تو دنیای مجازی هم مث دنیای واقعی خورد کنیم،پس اینجا اومدنمون بی فایدس.ارزشش اینقدر نیست که کدورت و کینه بین اعضا ایجاد بشه و درگیری های سایت افزایش پیدا کنه.
انتخابات برای اینه که یه وزیری انتخاب بشه که بتونه بهتر و بیشتر به سایت کمک بکنه و یه وزارت خوب داشته باشه و تاثیر خوبی روی ایفای نقش داشته باشه.همه ی این پرسش و پاسخ ها و انتخاب کاندید بهتر میتونه تو محیطی آروم و بدون هیچ درگیری انجام بشه.

خود من هم با همین دید شروع کردم که انتخابات یه کمکی باشه برای بهتر شدن سایت نه ایجاد تنش و درگیری و خراب تر شدن سایت!

من حتی با رد صلاحیت شدن خیلی ها مخالف بودم.برای مثال بادراد یا مرلین مک کینن عزیز!اگرچه میدونم که اگر اینها هم بودن انتخابات خیلی سختتر میشد برام ولی چون اعتقاد داشتم این عزیزان هم میتونستن خوب کار بکنن،از رد صلاحیت شدنشون ناراحت شدم.
قبل از انتخاب شدنم و بعد از انتخاب شدنم،دوستان در مسنجر بهم لطف داشتن و گفتن که حمایتت میکنیم و بعد انتخابات هم خوشحالی خودشون رو از کاندید شدنم اعلام کردن ولی من دوست ندارم که بین اعضا کدورت شکل بگیره و درگیری ها بیشتر بشه.

به قول دراکو مالفوی قدیم :امیدوارم وزارت دوستی ها رو بهم نزند.

برای همین از تمام طرفداران خودم خواهش میکنم که با کاندیدا و طرفداران کاندیدای دیگر درگیر نشن.اگر قرار باشه جوابی بهشون داده بشه همینجا من به صورت رسمی جوابشون رو میدم.

ممنون!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۱:۴۰ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
سلام:

من یه سوال دیه هم داشتم!

شما تو دو دوره قبل که کاندید شده بودید یه طرحی در مورد صحبت با ملت تو مسنجر داده بودید که انتقادادت و پیشنهاداتشون رو اونجا بهتون اعلام میکردن این طرح رو اگر وزیر بشید اجرا میکنید؟

تنکس!

پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
ایگور جان میخواستم ازت بپرسم میشه چندتا از تاپیک هایی که قراره توی وزارتت نقش مهم و کلیدی داشته باشه رو نام ببری و بگی چه برنامه هایی براشون داری؟
اگه برنامه هات رو بتونی کامل توضیح بدی که خیلی بهتره.ملت بیشتر با اهدافت آشنا میشن.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

پیام زده شده در: ۱۰:۳۷ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
بادراد ریشو:

نقل قول:
1. اگر به خاطر داشته باشید اوایل وزارت هوکی جمعی از نویسندگان خوب و قدیمی که شما هم جزوشون بودید با یک مهاجرت کوتاه مدت وارد سایت شده و رول های زیبایی می نوشتند که اگر بگم نصف ایفای نقش رو تحت تاثیر خودش قرار داد دروغ نگفتم. می خواستم بپرسم حالا که شما که از اعضای کاملا قدیمی و جا افتاده سایت هستید می تونید ( حتی برای کوتاه مدت ) این جنبش رو دوباره راه بندازید. حتی با توجه به اینکه تابستون هم شروع شده و کنکور هم به انجام شده و به پایان رسیده میتونه یک نکته مثبت برای جذب دوباره اعضای قدیمی باشه.

2. مثلا دیگر بخش های وزارت خونه یا همون تاپیک های وزارت خونه دارای سوژه های خیلی خوبی هستند. تاپیکایی که الان اسم دقیقشون رو به خاطر ندارم ولی مثلا یکی از اون ها فکر کردم وزارت امور خارجه بود یا همچین چیزی. در کل می خواستم بپرسم آیا شما سعی می کنید که از تمام پتانسیل وزارت استفاده کنید؟ و اگر جواب مثبت هست اگر ممکنه یکی دو نمونه رو به عنوان مثال بیان کنید.

3. مسلما در این وزارت احتمالی شما ما نباید جبهه گیری یا موضع گیری مشهودی رو نسبت به گروهی مشاهده کنیم. درسته؟

1-این نوع حرکت ها بستگی به همون اعضای قدیمی داره که حال و حوصله رول زنی داشته باشن یا نه.چون کسی که از سایت رفته رو نمیشه مجبور کرد که بیاد و تو یه چنین حرکتی رول بزنه ولی من میتونم باهاشون صحبت بکنم که چنین حرکتی بزنیم و یه موج فعالیت به سایت بیاریم ولی باز هم میگم این برنامه رو نمیتونم قولی بابتش بدم ولی تمام سعی خودمو میکنم که این اعضا رو حتی شده برای چند روز به سایت برگردونم تا چنین حرکت هایی بکنیم.

البته از چنین حرکت هایی تو دوران وزارت من با اعضایی که هنوز از سایت نرفتن دیده میشه.من دفتر کاراگاهان رو برای همین منظور میخوام قرار بدم که چند تایی به تاپیکی بریم و رول بزنیم و فعالش کنیم.

2-مسلما هدف اول من سر و سامون دادن و رسیدگی به تاپیک های خود وزارت هست.وزارت یه انجمن با پتانسیل بالا هست و با تاپیک هایی که داره و یا توش میشه ایجاد کرد خیلی سوژه میشه ساخت.سعی میکنم که سوژه های قدیمی که تو چندین دوره وزارت ازش استفاده شده(برای مثال دفتر کاراگاهان با سوژه اینکه توش پست بزنیم و یکیو دستگیر کنیم و اینا)رو از وزارت حذف کنیم و سوژه های تازه با تاپیک هایی که زیاد ازشون استفاده نشده وارد کنیم.

من یه سری تاپیک مد نظرم هست که ازشون استفاده بکنم و یه سری رو هم قفل و یه سری تاپیک رو هم آرشیو خواهم کرد.

3-نه هیچ جبهه گیری نخواهید دید.وزارت مال همست و همه به یه اندازه ازش بهره میبرن.همینطور هم که قبلن گفتم،هم با محفل همکاری میکنیم و هم با مرگخواران!

موفق باشید!

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۹:۳۲ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

بادراد ریشوold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۸ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۲:۲۸ چهارشنبه ۳۱ تیر ۱۳۸۸
از شیرموز فروشی اصغر آقا!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 242
آفلاین
دوباره سلام ایگور عزیز.

تا اینجا خوشبختانه برای من ثابت شد که شما کاملا با برنامه اومدین جلو و از این جهت تا به حال عاقلانه ترین انتخاب هستید.
چند سوالی دوباره به ذهنم خطور کرد...

1. اگر به خاطر داشته باشید اوایل وزارت هوکی جمعی از نویسندگان خوب و قدیمی که شما هم جزوشون بودید با یک مهاجرت کوتاه مدت وارد سایت شده و رول های زیبایی می نوشتند که اگر بگم نصف ایفای نقش رو تحت تاثیر خودش قرار داد دروغ نگفتم. می خواستم بپرسم حالا که شما که از اعضای کاملا قدیمی و جا افتاده سایت هستید می تونید ( حتی برای کوتاه مدت ) این جنبش رو دوباره راه بندازید. حتی با توجه به اینکه تابستون هم شروع شده و کنکور هم به انجام شده و به پایان رسیده میتونه یک نکته مثبت برای جذب دوباره اعضای قدیمی باشه.

2. مثلا دیگر بخش های وزارت خونه یا همون تاپیک های وزارت خونه دارای سوژه های خیلی خوبی هستند. تاپیکایی که الان اسم دقیقشون رو به خاطر ندارم ولی مثلا یکی از اون ها فکر کردم وزارت امور خارجه بود یا همچین چیزی. در کل می خواستم بپرسم آیا شما سعی می کنید که از تمام پتانسیل وزارت استفاده کنید؟ و اگر جواب مثبت هست اگر ممکنه یکی دو نمونه رو به عنوان مثال بیان کنید.

3. مسلما در این وزارت احتمالی شما ما نباید جبهه گیری یا موضع گیری مشهودی رو نسبت به گروهی مشاهده کنیم. درسته؟

موفق باشید

[b][color=FF0000][url=http://www.jadoogaran.org/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=883&post_id=219649#

پیام زده شده در: ۹:۱۶ دوشنبه ۸ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
آفلاین
پروفسور گرابلی پلنک :

نقل قول:
میخواستم ببینم که منظورتون از برنامه و جذابیت و اینا چیه؟ میشه یه توضیح در موردشون بدید.

کلن نظرتون راجع به الف دال در وزارت چیه؟

از اینکه به الف دال و محفل احترام گذاشتید و مثل بقیه توهینی نکردید ممنونم.

من یه توضیح کامل تو سخنان کاندیداتوری (2) در مورد الف دال نوشتم که برنامه هامو شرح داده.

"برای مثال من سوژه های زیادی برای الف دال و اوباش دارم.برای مثال دفاع از بانک در مقابل دزدی اوباش و یا جلوگیری از تسخیر فلان جا توسط اوباش و غیره!
و یا حمله به هاگوارتز برای بیرون کردن الف دالی ها و مقابله به خاطر انجام کارهای بی قانونی و از این نوع موارد!

و البته باید بگم که ممکن هست در بعضی جاها با این گروه ها همکاری کنیم و یه ماموریت مشترک بریم.مثلن ما میخوایم فلانی رو از دژ مرگ نجات بدیم و نیاز به کمک اوباش داریم و چیز های دیگه!

*در مورد بالا شاهد هستید که من برنامه هایی برای کمک به ایفای نقش با همکاری اعضا دارم و میخوام به کمک وزارت این کارها رو انجام بدم."

به طور کلی من همونطور که در نقل قولی که خودت کردی گفتم،من نمیتونم بیام تغییری برای خود الف دال ایجاد کنم.چون الف دال مسوول داره و اصن این کار در حیطه مسوولیت های من نیست و به خودمم اجازه نمیدم که دخالتی داشته باشم ولی میتونم با کمک الف دال برای ماموریت ها و از این دسته کار ها،به ایفای نقش کمک کنم و هم الف دال یه شرکتی داشته باشه و ماموریت هاش حساب شده تر باشه!(منظورم اینه که چون با وزارت و بقیه گروه ها ماموریت اجرا میکنه،یه مقدار بهتره.چون مثلن وزارت هم بخواد تنها ماموریت بره زیاد جالب به نظرم نمیرسه.)

در مورد توهین هم من فکر میکنم کاندید دیگه توهین کردن جز یکی از برنامه های اصلیشون هست.چرا که حتی در مورد پست شما هم پاسخ درستی ندادن!

موفق باشید!

ویرایش شده توسط [fa]ايگور کارکاروف[/fa][en]IGΘЯ[/en] در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۸ ۱۲:۲۸:۰۱

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.