هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۲:۵۹ یکشنبه ۵ اسفند ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
كمك به مدير مدرسه:

براي دادن امتيازات و نقد دو جلسه آخر كلاس گياه شناسي به دو نفر از اعضاي خوب نياز دارم!

هر كسي ميتونه اين كار رو بكنه همينجا درخواست بده.به اون دو نفر،نفري 5 امتياز به گروهشون ميدم.

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۲:۳۹ چهارشنبه ۱ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به استاد تغيير شكل‌:

لطفا پست لاوندر براون در كلاس شما حساب نشه و امتيازي بهش داده نشه ، ايشون عضو هاگوارتز نيستن و همونطور كه مدير مدرسه گفتن ،‌ نبايد در نظر گرفته بشه ولي امتيازي بابت شركتشون كسر نميشه .

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۶:۲۲ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
به پرسي:

عجب!براي شما چه فرقي ميكنه امتيازاتت دقيقا كي زده بشه؟بالاخره تا آخر ترم زده ميشه ديگه نيازي نيست هر روز بيايي اينجا دنبال امتيازاتت بگردي!

مرلين جان هر موقع وقت كردي رسيدگي كن!

به جيمز هري پاتر:

هممممم...شما حالت خوبه؟نه جدا حالت خوبه؟

زمان تدريس تاريخ جادوگري(جلسه آخر) يك اسفند هست!بهتر نيست يه مقدار با چشم هاي باز تر تابلوي اعلانات رو ببينين!؟

---------------------------
من از ظهر چهارشنبه(يك اسفند)تا يكشنبه(5 اسفند)به دليل مسافرت اجباري كه پيش رو دارم نميتونم در مدرسه حاضر بشم..استرجس پادمور جواب اعضا رو تو دفتر مديريت ميده..اگر كار خيلي مهمي دارين صبر كنين بعد يكشنبه بزنين كه من خودم جواب بدم كه به مشكل بر نخوريم!

در ضمن مرلين مك كينن و بارتي كراوچ به عنوان دو بازرس از طرف مديريت انتخاب شدند..اين دو به شورا معرفي ميشن و تا يك اسفند به عنوان بازرس رو كار ميان تا 20 اسفند كه تدريس و اينا همه چي تموم بشه.

وظايف بازرسين هم كه مشخص هست!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۵:۲۳ دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
نقل قول:
به بارتي:
بارتي عزيز نقد پست كامله و امتيازي هم كه بهت دادم به نظرم خيلي خوب بوده!
باور كن الان وقت نمي‌كنم نقدش رو جز به جز برات بزنم اگه خواستي بعدآ برات پيام شخصي مي‌كنم!

باشه مرلین مک کنین عزیز ... موردی نداره ... اگه تونستی بده ... نیازی نیست حتما بدی .

ولی یکم امتیازا رو بالاتر بده ... مثلا منم استادما

بدون نام
نقل قول:
سلام

مدیر مدرسه گفتن ! که خودشون به امتیاز من در معجون سازی رسیدگی میکنن ! ولی الان میگن ! که اینجا پست بزنم تا بازرسین ! رسیدگی کنن !! پس به امتیاز من در جلسه قبلی معجون سازی رسیدگی بشه !

خیلی سیستمه مدرسه باحال شده ! برای یه امتیاز گرفتن به خاطره یه سری ملت کم دقت و کم کار شصت تا پست باید بزنیم !

به پرسي:
اولآ كه يه هفته نه دو هفته!
دومآ مدير رسيدگي كرد كه تصميم گرفته شده كه امتيازت كلآ داده شه!
سومآ من اعلام كردم سرم شلوغه و كارام انباشته شده روي هم! كار‌هام تقريبآ انجام شده ولي جديدآ بازي‌هاي كوييديچ بهش اضافه شده ولي مشكلي نيست به زودي نقد و امتياز پستت زده مي‌شه!
چهارم ايراد از شما بوده كه مثل بقيه تكليف رو به هر دليلي به طور معمول نزدي! تقصير من نيست! پس لطف كن اشكال پست خودت رو ننداز گردن من! اونم به خاطر كم كاري و بي‌دقتي؟! اين بي‌دقتي مي‌شه بگي چه ربطي داره؟! پس اين اعتراضات درست نيست!
پنجم يه ضرب و المثل هست كه مي‌گه دير و زود داره ولي سوخت و سوز نداره! نترس امتيازت خورده نمي‌شه كه!

به بارتي:
بارتي عزيز نقد پست كامله و امتيازي هم كه بهت دادم به نظرم خيلي خوب بوده!
باور كن الان وقت نمي‌كنم نقدش رو جز به جز برات بزنم اگه خواستي بعدآ برات پيام شخصي مي‌كنم!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۴ یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

مدیر مدرسه گفتن ! که خودشون به امتیاز من در معجون سازی رسیدگی میکنن ! ولی الان میگن ! که اینجا پست بزنم تا بازرسین ! رسیدگی کنن !! پس به امتیاز من در جلسه قبلی معجون سازی رسیدگی بشه !

خیلی سیستمه مدرسه باحال شده ! برای یه امتیاز گرفتن به خاطره یه سری ملت کم دقت و کم کار شصت تا پست باید بزنیم !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۰:۲۴ شنبه ۲۷ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
بارتی جان قرار نیست تمام پست نقد بشه.اگر قرار بر این می بود اولا نقد ها بسیار دراز و دوما خیلی از وقت معلم گرفته میشد.در نقدهای دیگه هم این رو نمیبینی که مثلا نقد کننده بیاد تمام چیزهارو برات نقل قول کنه .مینویسه مثلا جملاتت درازه و یکی از جملاتت رو برای مثال نقل قول میکنه.نه تمامی جملات رو.
ایشون هم نباید تمامی جاها رو برات نقل قول کنه.میتونه یک مثال بده ولی وظیفش نیست تمامی رو نقل قول کنه.

امیدوارم فهمیده باشی

ممنون از باب آگدن ... به هر حال ... این استاد هنوز نیومده حتی یک مورد رو بگه ...

لطفا اگه می شه زودتر نقد کنین !

پیام زده شده در: ۲۰:۲۳ پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
نقل قول:
نقل قول کنین همه ی جاها رو

بارتی جان قرار نیست تمام پست نقد بشه.اگر قرار بر این می بود اولا نقد ها بسیار دراز و دوما خیلی از وقت معلم گرفته میشد.در نقدهای دیگه هم این رو نمیبینی که مثلا نقد کننده بیاد تمام چیزهارو برات نقل قول کنه .مینویسه مثلا جملاتت درازه و یکی از جملاتت رو برای مثال نقل قول میکنه.نه تمامی جملات رو.
ایشون هم نباید تمامی جاها رو برات نقل قول کنه.میتونه یک مثال بده ولی وظیفش نیست تمامی رو نقل قول کنه.

امیدوارم فهمیده باشی

پیام زده شده در: ۱۵:۱۶ چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۶

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
آفلاین
نقل قول:
بارتي عزيز
در غيررول هم بايد علائم نگارشي به كار بره اتفاقآ بايد به جا و به اندازه باشه. اگه از علائم نگارشي خوب و به جا استفاده نكني چون داستاني توي رول نيست باعث مي‌شه كه ذوق بزنه!
در غيررول جمله‌ها بايد واضح و جدا از هم باشه اگه نباشه باعث مي‌شه همون پيچيدگي كه گفتم به وجود بياد.

در ضمن اين سوال رو بايد جالب جواب ميدادي نه انقدر ساده تازه امتياز كامل بگيري! ببين بايد به يكي كه شما بهتر نوشته فرقي باشه يا نه؟! خوب امتياز كامل براي كسي كه جالب نوشته باشه!
در ضمن به نظرم طنز پستت خوب و جالب هم نبود.
در مورد اولين نفر فراموش كردم كه گفته بودم به اولين نفر يه امتياز اضافي اگه نياز داشته باشم مي‌دم. با ايگور صحبت مي‌كنم اگه بشه يه امتياز بابت اين قضيه بهت مي‌دم ولي اگه نشد مي‌زارم براي جلسه‌ي بعد بهت مي‌دم!

خب من اینجا اعتراض نکردم که این حرفا رو بشنوم چون توی کلاستونم همینو گفتین .
می خوام بدونم کجا در اعلائم نگارشی اشتباه کردم ؟

بعدم ... فکر کنم کسی که جالب نوشته و جالبتر نوشتن جفتشون می تونن 10 بگیرن .
من خوب نوشتم ... یعنی بد ننوشتم , متوسط هم ننوشتم . حرف خوتنون .

می شه مشکلات پست من رو کامل بگین و با ذکر ؟ یعنی می گین علائم نگارشی , نقل قول کنین همه ی جاها رو !
یک جا نه ... همه جا ! اگه لزومی بود امتیاز کم بشه هم قبوله ولی می خوام کامل پستم شرح داده بشه .

در مورد امتیاز اضافه هم ممنون !

بدون نام
بارتي عزيز
در غيررول هم بايد علائم نگارشي به كار بره اتفاقآ بايد به جا و به اندازه باشه. اگه از علائم نگارشي خوب و به جا استفاده نكني چون داستاني توي رول نيست باعث مي‌شه كه ذوق بزنه!
در غيررول جمله‌ها بايد واضح و جدا از هم باشه اگه نباشه باعث مي‌شه همون پيچيدگي كه گفتم به وجود بياد.

در ضمن اين سوال رو بايد جالب جواب ميدادي نه انقدر ساده تازه امتياز كامل بگيري! ببين بايد به يكي كه شما بهتر نوشته فرقي باشه يا نه؟! خوب امتياز كامل براي كسي كه جالب نوشته باشه!
در ضمن به نظرم طنز پستت خوب و جالب هم نبود.
در مورد اولين نفر فراموش كردم كه گفته بودم به اولين نفر يه امتياز اضافي اگه نياز داشته باشم مي‌دم. با ايگور صحبت مي‌كنم اگه بشه يه امتياز بابت اين قضيه بهت مي‌دم ولي اگه نشد مي‌زارم براي جلسه‌ي بعد بهت مي‌دم!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.