هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: كلاس تغیير شكل
پیام زده شده در: ۱۵:۴۹ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۰ جمعه ۲۷ بهمن ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۱ تیر ۱۳۹۴
از هاگوارتز
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 454
آفلاین
1.به نظر شما چه بلاهایی طی سالهای دوران دانش آموزی تا ولدمورتی سر تام ریدل اومده که به این روز افتاده؟ کامل توضیح بدین! (10 امتیاز))
موهای بلندی داشت این ولدک بخاطر همین کچل دماغش را سگ گاز گرفت.اقا نقل میگن رفته سلمونی همه بهش خندیدن نمی دونستند اب می خواهد.

جیمز چرا دیر رسید سر کلاسش؟ (5 امتیاز)) 2.
بخاطر این دنبال بهانه ای برای کم کردن امتیاز از گروه ها.

) حضور آقای بلوپ در کلاس چه فایده ای داشت؟ (5 امتیاز) 3.

به زرث قاطع می تونم بگم می خواست ملت جادوگر پرور راسر کار بگذارد.

4.یه نقاشی از مورفین گانت قبل از اعتیاد و بعد از اون برام بکشین. اگه دوس دارین می تونین چندتا تصویر بکشین و به مرور اعتیادشو نشون بدین تا لحظه ی تبدیل شدنش به یه کپه لباس! بدون استفاده از جادو {فتوشاپ!} با نرم افزار paint که رو سیستم همه تون هست! نقاشیتون هر چقد کثیف تر و شلخته تر امتیازتون بالاتر، هر چقد تمیزتر و سوسول تر و با استفاده از نقاله و گونیاتر (!) امتیازتون کمتر! (10 امتیاز))
اقا اینم عکس

مراقب خودت باش.

پیام زده شده در: ۱۴:۳۲ دوشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۲

محفل ققنوس

جیمز سیریوس پاتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۵۰ جمعه ۱۳ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۱:۳۷ یکشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۶
از طلا گشتن پشیمان گشته ایم، مرحمت فرموده ما را مس کنید.
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 1531
آفلاین
جلسه ی دوم تغییر شکل :

- این چیه رو میزش؟
- سسس..احترامشونو نگهدار. ایشون نهنگن.
- هن؟!

دافنه دست فلور را کشید و به ته کلاس برد.
- دارم میگم احترامشو نگه دار! مگه کتابای هری پاترو نخوندی؟! تو کلاس تغییرشکلشون همیشه یه گربه رو میز بود، بهش لگد می زدن، بعد یهو تبدیل می شد به مک گونگال! خب اینم خود جیمزه دیگه!

با توضیحات دافنه، دانش آموزان با ترسی آمیخته به احترام، سرجایشان نشستند، کتاب هایشان را بیرون آوردند و دست به سینه و با چشم، مشغول خواندن شدند.
هر چند دقیقه، نیم نگاهی به جوجه نهنگ چاق و چله ای که روی میز استاد افتاده بود و آب دهانش از گوشه ی میز به زمین می چکید می انداختند. جوجه نهنگ با چشم های خواب آلودش کلاس را زیر نظر داشت. هر آن منتظر بودند تبدیل به جیمز شود و به همه ی گروه ها به خاطر ادب و نزاکتشان 60 امتیاز اضافه کند.
اما نهنگ کوچکترین تغییری نمی کرد.

بلاخره با گذشت یک ساعت از کلاس، فلور دهانش را کنار گوش دافنه برد: میگم شاید باید بهش لگد بزنیم که جیمز شه؟
دافنه با حرارت سرش را به علامت منفی تکان داد.

- شرمنده بابت تاخیر! اوه! چه کلاس ساکتی! فک کردم معلم دارین! نماینده تون کیه؟!
در با شدت باز شده بود و جیمز سیریوس پاتر در آستانه ی آن، با کنجکاوی به شاگردانش نگاه می کرد.
دانش آموزان:
جیمز در را بست و به سمت میزش رفت. درحالیکه پشت گوش نهنگ توله اش را نوازش می کرد ادامه داد:
- می بینم که با جدیدترین نهنگم آشنا شدین. اسمش آقای بلوپه! یه ماهشه.
دانش آموزان:

سکوت جیمز را عصبی می کرد. انتظار استقبال گرم تری را داشت.
- بسیار خب، بریم سر درسمون! حال نمی کنم رول تدریس طولانی باشه!
بدون هیچ حرف دیگری به سمت تخته برگشت.
چوبدستی اش را درون جیب ردایش گذاشت و گچ را برداشت و در حالیکه نوک زبانش بیرون بود مشغول کشیدن چیزی پای تخته شد.
میان کارش هر از گاهی چوبدستی اش را بیرون می کشید و نقطه ای را رنگ می کرد.
وقتی کارش تمام شد و از مقابل تخته کنار رفت، دانش آموزان با این تصویر روبرو شدند:

تصویر کوچک شده

دانش آموزان:
جیمز: چیه هی ، می کنین واس من!؟ فک کردین تغییر شکل فقط باید با چوب جادویی انجام شه!؟ نخیر! تغییرشکل تو لحظه لحظه ی زندگی ما جریان داره. آدما تغییر میکنه رفتارشون، چهره شون، سنشون. پیر شدن یه فرایند طبیعی تغییر شکله. معتاد شدن هم همینطور!

نگاه جیمز لحظه ای بر روی کپه پارچه ای که گوشه ی کلاس افتاده بود و مورفین گانت نام داشت ثابت ماند.
آهی کشید و ادامه داد:
تا وقتی نتونین تغییرشکل رو توی طبیعت درک کنین که نمیتونین با چوبدستیتون بغل دستیتون رو تبدیل به سوسک کنین!

در همان لحظه لی چوبدستی اش را به سمت دافنه که بغل دستش نشسته بود گرفت و گفت: سوسکیوس!
دافنه سوسک شد.

جیمز: .. امم..سوسک که راحته، منظورم تسترال بود.
لی رو به سوسک داف: تسترالیوس!
دافنه ی سوسک، تسترال شد.

جیمز: ..خب.. مراحل تبدیل انسان به فلوبر بسیار پیچیده..
لی رو به سوسک تسترال داف: فلوبریوس!
دافنه ی سوسک تسترال، کرم فلوبر شد.

جیمز: لی! با بغل دستیت حرف نزن! برین بیرون از کلاس من!

بعد از خروج لی و دافنه ی فلوبرنما {که پشت سر لی روی زمین می خزید}، جیمز نفس راحتی کشید و به پشت میزش رفت:
- خیلی خب، تصویری که پشت من می بینین فرایند تبدیل تام ریدل به لرد ولدمورت هست. درسته که طی این سال ها از این آدم سنی گذشته، اما امکان نداره فقط به علت پیری به این ریخت و قیافه بیفته. مطمئن نیستم که تغییر شکل این آدم طبیعی بوده باشه! نظر شما چیه؟

جیمز بدون آن که منتظر جواب باشد با حرکت دادن چوبدستی اش، تصویر ولدمورت را پاک کرد و تکالیف جلسه ی بعد روی تخته نقش بست. بعد آقای بلوپ را زیر بغلش زد و در حالیکه از کلاس بیرون می رفت فریاد زد:
- ضمنا از همه ی گروه ها به خاطر ادب و نزاکت اول کلاس 60 امتیاز کم میکنم!

تکالیف جلسه ی بعد:

1. به نظر شما چه بلاهایی طی سالهای دوران دانش آموزی تا ولدمورتی سر تام ریدل اومده که به این روز افتاده؟ کامل توضیح بدین! (10 امتیاز)

2. جیمز چرا دیر رسید سر کلاسش؟ (5 امتیاز)

3. حضور آقای بلوپ در کلاس چه فایده ای داشت؟ (5 امتیاز)

4. یه نقاشی از مورفین گانت قبل از اعتیاد و بعد از اون برام بکشین. اگه دوس دارین می تونین چندتا تصویر بکشین و به مرور اعتیادشو نشون بدین تا لحظه ی تبدیل شدنش به یه کپه لباس! بدون استفاده از جادو {فتوشاپ!} با نرم افزار paint که رو سیستم همه تون هست! نقاشیتون هر چقد کثیف تر و شلخته تر امتیازتون بالاتر، هر چقد تمیزتر و سوسول تر و با استفاده از نقاله و گونیاتر (!) امتیازتون کمتر! (10 امتیاز)

موفق باشین!

ویرایش شده توسط جیمز سیریوس پاتر در تاریخ ۱۳۹۲/۴/۳۱ ۱۴:۳۷:۲۴

پیام زده شده در: ۲:۲۱ سه شنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۱

اسلیترین

سوروس اسنیپ

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲:۱۸ پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۱
آخرین ورود:
دیروز ۱۸:۳۵:۲۴
از هاگوارتز
گروه:
اسلیترین
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 505
آفلاین
امتیازات جلسه دوم تغییر شکل :

گریفیندور : 20

لاوندر براون : 30 امتیاز
بارنی ویزلی : 10 امتیاز
گیلدروی لاکهارت : 10 امتیاز
لوکسیاس : 28 امتیاز

راونکلاو : 30

پنه لوپه كلير واتر : 30 امتیاز
الکساندر پردفوت : 30 امتیاز

هافلپاف : 30

ارنی مک میلان : 30 امتیاز

پیام زده شده در: ۰:۲۵ شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۱

ارنی مک میلان

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۹ دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۴۵ پنجشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۲
از اون بالا اکبر می آید!!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 250
آفلاین
1.شما باید قورباغه ای را به لیوان شیشه ای تبدیل کنید مراحل رو به صورت رول کوتاه شر ح بدین ؟ ((10نمره ))

قورباغه را درون دستانش گرفت و به سر میز خود آورد. کار آسانی بود، می توانست به راحتی از پسش بر بیاید.
او را روی میز گذاشت، چوبدستی اش را برداشت و به چشمان قورباغه نگاه کرد.
ناگهان قورباغه با صدایی شبیه به بلوتوث کبیر(!) به صدا در آمد:
- آه ارنی، داری چه کاری می کنی ارنی؟ نکن ارنی، روح خودت را نابود نکن ارنی!

ارنی که بهت زده شده بود درون چشمان قورباغه نگاه کرد و با همان لحن بلوتوثی پرسید:
- آه قرباغه، اسم تو چیست؟
- اسم من قور قوری است ارنی، اما تو دیگر چرا با لحن بلو حرف می زنی ارنی؟ این لحن مال من است ارنی!

ارنی با لحنی اندوهگین اما اورجینال خودش گفت:
- یک لحظه دیالوگ هایمان را به دست فراموشی سپردم! ()

ارنی دست بر جیبش برد و بار دیگر چوبدستی اش را در آورد.
قور قوری با عصبانیت گفت:
- مرتیکـــــــه ی الاغ ارنی! مگر با تو نبودیم ارنی؟ گفتم این کار را نکن دیگر ارنی.

ارنی که دیگه حوصلش سر رفته بود چوبدستیشو تکون داد و قور قوری با صدای "لاخ" به لیوان شیشه ای تبدیل شد.

ارنی:
ملت:
قور قوری:

2. موش رو به چیزی میتوان تبدیل کرد که با انم شباهتی داشته باشد 2 مورد (4)

کاسه - جامدادی

3. من مطالب تغییر دو گانه رو به صورت کامل نگفتم شما با مراجعه به کتاب آآان را تکمیل کنید 8خط (9)

تغییر دو گانه به این صورت است که تغییر انجام شده برگشت پذیر است. یعنی اگر قورباغه را به لیوان تبدیل کردید هر موقع که خواستید می توانید آن را بدون هیچ زحمتی به قورباغه تبدی کنیم. اما در تغییرات معمولی این امکان وجود ندارد. پس تغییر دو گانه خیلی بهتر است اما ورد و نحوه ی انجام دادن این تغییر نسبت به تغییر معمولی سخت تر می باشد.

4. چرا معلم اینقدر گیج است ؟ (4)

گیجی از شماست وگرنه معلم ما خیلی خوب می باشد و بسی دوستش می داریم.

5. چرا معلم مثل آدم جمعه تدریس نکرد تا نخواهد یکشنبه ساعت 9 درس بدهد (3)

احتمالا برای شمارش تعداد فضول ها

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۱:۴۹ جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۱

الکساندر پردفوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ چهارشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۲:۵۸ شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۲
از آن سوی پرچین !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 22
آفلاین
1.شما باید قورباغه ای را به لیوان شیشه ای تبدیل کنید مراحل رو به صورت رول کوتاه شر ح بدین ؟ ((10نمره ))

الکساندر رفت و یه قورباغه از مغازه ی فرد و جرد خرید! بعد آوردش تو اتاقش و اینقدر فشارش داد تا قورباغه تخم کرد! تخم قورباغه رو شیکوند و محتویات لزج اش رو ریخت تو یه لیوان بزرگ بعد با چوبدستیش یه طلسم اجرا کرد که باعث شد رنگ محتویات لیوان سفید شه! بعدش قورباغه رو فرو کرد تو همون محتویات لیوان که سفید رنگ شده بود و وقتی خواست درش بیاره به جای قورباغه یه لیوان خوشگل کریستالی تو دستش بود.
نکته مهم: اندازه لیوان بدست آمده بستگی به بزرگی و کوچکی لیوانی که تخم قورباغه رو میریزید توش داره!

سیم سرور (!) - خازن

3. من مطالب تغییر دو گانه رو به صورت کامل نگفتم شما با مراجعه به کتاب آآان را تکمیل کنید 8خط (9)

تغییر دوگانه به تغییری میگن که یه چیز همزمان به دو چیز تبدیل بشه! مثلاً تبدیل یه صفحه شطرنج به پاستیل و راحت الحلقوم! به صورتی که بشه همزمان از هر دوتاش استفاده کرد. یا مثلاً تبدیل یه کارت شارژ به دوتا کارت شارژ
برای اینکه بهتر بفهمید روش تبدیل سفید برفی به سیندرلا و شنل قرمزی رو توضیح میدم!
ابتدا مقداری سفید برفی...ببخشید... یه دونه سفید برفی رو میزاریم روی سطح چوبی و این اطمینان رو بهش میدیم که این طلسم هیچ دردی نداره و نباید بترسه بعد یک پاتیل حاوی اشک درخت بالدار رو میریزیم روش و چشمامونو می بندیم. وقتی باز میکنیم هیچی روبرومون نمیبینیم چون سیندرلا رو نا مادریش کشته و گرگ هم شنل قرمزی رو خورده
منبع : خاطرات یک کوتوله ی خون دماغ

شاید معلم یه شامپانزه مست و ملنگه که به یه جادوگر تغییر قیافه داده! شاید معلم که کبکه که سرش رو کرده تو دیگ الکل! شایدم معلم خودشو زده به گیجی!

چون با مرلین کبیر در کافه ی پاتیل درز دار قرار داشته ! ( آژانس آمار گیری پاتر پلاس! )

تصویر کوچک شده

ما شیفتگان قدرتیم، نه تنشگان خدمت

Only Raven

پیام زده شده در: ۱۳:۲۷ جمعه ۲۲ دی ۱۳۹۱

لوکسیاس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۰ دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۳:۱۵ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
گروه:
کاربران عضو
پیام: 23
آفلاین
.شما باید قورباغه ای را به لیوان شیشه ای تبدیل کنید مراحل رو به صورت رول کوتاه شر ح بدین ؟ ((10نمره ))

-لعنت به این اوضاع! کار سخت تر از این نبود؟ قورباقه رو بکنیم لیوانه شیشه ای آخه ؟!

صدای اعتراض لوکسیاس شاید نصف سالن غذاخوری را پرکرده بود، از دور چندتن از دانش آموزان راونکلاو که به تازیگی این کار را انجام داده بودند مشغول نگاه کردن لوکسیاس و زیر لب خندید به او بودند.

مسلما انجام تکالیف چنین استادی کار هرکسی نبود، اما لوکسیاس عادت به شکست نداشت، تابحال حاضر نشده بود جز برروی دوپایش باشد و از این به بعد هم اینطور نخواهد شد(روی زانو هاش نمیره واسه خواهش و تحقیر یا....)

غورباقه ی نسبتا درشت و سبزرنگی در دستانش قرار داشت و لوکسیاس به غورباقه خود زل زده بود. برای راهت صرف کردن نهار غورباقه را در کنار لیوان نوشیدنیش گذاشت.

قورباغه به لیوان خورد و لیوان شیشه ای خوش رنگ برروی قورباغه خورد شد و ذرات شیشه بر روی پوست غوربافه پخش شده بود. اما حواس لوکسیاس به اتفاقات افتاده نبود.

-با این ورد مسخره نمیشه همچین کاری کرد، خودم باید یک فکری بکنم.

سپس به نشانه ی تحقیر کلمات ورد را زمزه کرد، در کمال تحیر قورباغه به لیوان باریک و بلندی تبدیل شد.

-لعنتی !

لوکسیاس ذوق زده به لیوان نگاه می کرد . ذوق از چشمان نافذش پیدا بود، سپس به نشانه ی تحقیری نگاهی به اعضای راونکلاو انداخت، لیوانش را برداشت و از سالن غذاخوری خارح شد.

می توان با طلسم تغییر شکل موش را به گلوله فلزی تبدیل کرد.
و از طرفی می توان به توپی مخملی تبدیل کرد که به هسته ی اتم شباهت دارد.

همانطور که گفته شد تبیدل های مختلفی برای تبیدل جانوران به اشیاء وجود دارد، بطور مثال در کتاب استاد لامارک هانستون می خوانیم:

سگ مزاحم صاحب خانه ام همچنان باعث شده تا نتوانم راحت آزمایشاتم را انجام دهم

-پدر سگگ! بت می گم دست از سرم بردار جونور.........(سانسور توسط ناشر)

-هاپ هاپ

-هیپ هاپ و درد، بیچارم کردی تو و اون صاحب مشنگ........(سانسور توسط ناشر)

سپس فکری به ذهن استاد خطور کرد، محلول بنفش رنگ تغییر شکل مخصوصش را به روی سگ پاشید و سپس با ذکر ورد مخصوص سگ را تبدیل به یک کاسه ی توالت کرد hammer: (امان از عقده)

از این گراذش می توان فهمید که تبدیلات بسار زیادی در این علم قابل انجام است فقط دانش آموزان گرامی توجه داشته باشند که هنگاه عصبانیت تبدیلی انجام ندهند زیرا قابل بازگشت نیست.

مگه معلم گیجه ؟

حتما کار داشته، حوصله نداشته، ما افتخار شرف یابی نداشتیم:دی

تا خودم هستم به امضام نیازی نیست

پیام زده شده در: ۱۳:۲۵ جمعه ۱۵ دی ۱۳۹۱

گیلدروی لاکهارت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۰۸ جمعه ۱۰ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۲۱ سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
از شبنم عشق خاک آدم گِل شد...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 143
آفلاین
.شما باید قورباغه ای را به لیوان شیشه ای تبدیل کنید مراحل رو به صورت رول کوتاه شر ح بدین ؟ ((10نمره ))
1-کتلت کردن قورباغه توسط غلتک
2-ترساندن قورباغه تا به سیصد تکه ی مساوی تقسیم شود
3-ذوب کردن تکه ها
4-اضافه کردن مقداری شفاف کننده به محلول
5-ریختن مایع در قالب لیوان
1-سیب زمینی 2-نوزاد قورباغه

فکر کنم جنسش خوب بوده!شایدم به جای تریاک بهش قیر دادن

جمعه داشته خودش رو میساخته

ما سزاواران قدرتیم نه شیفتگان خدمت

ملقب به مرگخوار الشعرا ، از جانب جناب لرد

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۹:۵۹ سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱

بارنی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۰۹ یکشنبه ۱۴ آبان ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۸:۵۴ جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۱
از لندن
گروه:
کاربران عضو
پیام: 40
آفلاین
1-شما باید قورباغه ای را به لیوان شیشه ای تبدیل کنید مراحل رو به صورت رول کوتاه شر ح بدین ؟ ((10نمره ))
من در ابتدا به زور یه قورباغه رو تو حیاط هاگوارتز پیدا کردم.بعدش اونو گرفتم ولی هی در میرفت .بعد اونو تو یه ظرف شیشه ای گذاشتم و یکم سدیم هیدراکسید مثبت رو بهش اضافه کردم بعد وردو خوندم ولی تبدیل به دم موش شد.
2-موش رو به چیزی میتوان تبدیل کرد که با انم شباهتی داشته باشد 2 مورد (4)
به اتم؟مطمئیند پروفسور؟
_ماشک
_خشخاش
3. چرا معلم اینقدر گیج است ؟ (4)
من اعتقاد ندارم معلم گیج باشه ولی گفتید به اتم شبیه باشه یکم شک کردم.
4-چرا معلم مثل آدم جمعه تدریس نکرد تا نخواهد یکشنبه ساعت 9 درس بدهد (3
خب معلومه یا خواستگاری یاعروسی یا... خب بنده خدا کار داشته دیگه

نامزدم خوشش نمیاد امضا بدم. :vay: :vay: :vay:

پیام زده شده در: ۱۲:۲۰ سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱

پنه لوپه كلير واترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۳ سه شنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۱۳:۳۴ پنجشنبه ۲ آذر ۱۴۰۲
از وزارت سحر و جادو
گروه:
کاربران عضو
پیام: 300
آفلاین

برای تبدیل قورباغه به لیوان شیشه ای ابتدا، پاتیلی از جنس شیشه تهیه می کنیم... اوه ببخشید، این که واسه معجون سازی بود، هم نشینی با الفیاس رومون عصر گذاشته پرفسور.
اوهوم... برای تبدیل قورباغه به لیوان شیشه ای، ابتدا قورباغه را درون یک لیوان زیبا و براق شیشه ای قرار می دهیم؛ چند قطره آب درون لیوان، روی قورباغه می ریزیم. وردی که باعث تغییر شکل میشود را درون لیوان می خوانیم و بعد مقداری از جلبک های جادویی را روی لیوان، به عنوان سر پوش می گذاریم. بعد از گذشت چند ثانیه لیوان شکسته شده و از درونش لیوان زیبا و سبز رنگ براقی به عنوان لیوان شیشه ای تولید می شود.

نوک شکسته ی سوزن

موی دم گربه

در تغییر شکل های دوگانه، ما باید یک جانور و یا جسمی رو به دو موجود یا جسم مجزا تبدیل کنیم.

در اینگونه تغییرات همونطور که پرفسور(خودتون) مثال زدید، میشه کرم خاکی رو به سوزن تبدیل کرد، ولی این تبدیل کردن دو حالت دارد:

1) کرم به سوزن تبدیل شده و دیگر امکان تغییر دوباره به کرم را نخواهد داشت.

2) بعد از تبدیل کرم به سوزن، دوباره می شود که سوزن را به کرم اولیه تبدیل کرد.

درباره ی مورد اول، به ندرت این اتفاق می افتد که جسم ثانویه به جسم یا همان موجود اولیه بازنگردد؛ این اتفاق زمانی رخ می دهد که وردی که ما در تغییر شکل این جاندار استفاده کرده ایم، ورد اثبات شده باشد.
در علم تغییر شکل دو نوع ورد برای تبدیل اجرام مختلف به چیزهای متفاوت دیگری داریم؛ وردهای اثبات شده و وردهای در حال انتقال.
وردهای اثبات شده وردهایی هستند که بعد از خواندن آن روی جسم اولیه، دیگر جسم قانویه به اولیه تبدیل نخواهد شد و تعداد این وردها بسیار محدود است.
وردهای در حال انتقال وردهایی هستند که امکان بازگشت جسم ثانویه به اولیه را فراهم می سازند و در مبحث تغییر شکل های دوگانه نقش بسزایی دارند.

منبع: کتاب تغییر شکل های دوگانه_اثر پرفسور ویریدیان_کتابسرای جادویی دیاگون.

این سوال دیگر چرا ندارد؛ همین که خود معلم این موضوع را می دانند، پنجاه درصد قضیه حل است.

معلممان سرش با آرسینوس جیگر، همسر آینده شان در جایی گرم بوده و دلشان به ترک وی راضی نبوده و از بچه های ملت گذشتند به خاطر یک عشق...
پرفسور! سر پیری و معرکه گیری؟؟؟

ما تشنگان قدرتیم نه شیفتگان خدمت

پیام زده شده در: ۱۰:۴۴ سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۱

لاوندر براون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۷ دوشنبه ۴ دی ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۹:۵۶ جمعه ۱۷ آبان ۱۳۹۲
از یه جای دووووووووووووووووور!!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 9
آفلاین

ا- قرار دادن قورباغه روی سطح چوبی .

2- قرار دادن یک لیوان شیشه ای کنار قورباغه.

3- ریختن پودر مخصوص تغییر شکل روی بدن قوراغه.

4- گذاشتن قورباغه داخل لیوان.

5- خواندن ورد.

6- هیچ وردی نداره و فقط باید رو شون تمرکز کرد!!!

7- باید به قور باغه نگاه کرده ولی اون رو به شکل لیوان شیشه ای توی ذهنتون ببینید.

1- گلابی 2- همستر

در این جا شما یاد می گیرید که چگونه بتوانید یک تغییر دوگانه انجام دهید.

در تغییر دوگانه می توان یک گونه ی ساده جانوری را به یک یا چند جسم یا جرم تبدیل کرد. برای مثال می توان تبدیل یک آهو به گوزن را مثال زد ، یا تبدیل یک کرم به سوزن و یا خیلی چیز های دیگر....

ولی همیشه باید هواسمون باشد که مراحل این تغیر رو که به یاد داشه باشیم که عبارت اند از:

ا- قرار دادن تبدیل شونده روی سطح چوبی .

2- قرار دادن یک تبدیل کننده در کنار تبدیل شونده.

3- ریختن پودر مخصوص تغییر شکل روی بدن جانور تبدیل شونده.

4- گذاشتن جانور تبدیل شونده داخل یا مماس با جسم تبدیل کننده.

5- خواندن ورد.

6- هیچ وردی نداره و فقط باید رو شون تمرکز کرد!!!

7- باید به جانور تبدیل شونده نگاه کرده ولی اون رو به شکل لچیزی که می خواید اون رو به ان تبدیل کنید ، توی ذهنتون ببینید.

چند نکته مهم :

در ضمن باید همیشه زمانی که این ازمایش را انجام می دهید مراقب دست ها و لباس هایتان باشید.

در زمانی که به جسم تبدیل کننده فکر می کنید باید روی ان بسیار تمرکز کنید و به چیز های دیگر فکر نکنید چون ممکن ه اتفاقات ناگواری پیش بیاید.

چون پروفسور مری تاوت خبر مهمی از یکی از اقوامش(نمی گم بمونید تو خماری!!!) بهش رسیده و از ایشون دعوت کرده به پیش ایشان بروند و ایشون هم هنوز در گیجی بسر می برد.

چون به همون دلیلی که بالا گفتم به سفر قراره بروند و بلیطشان قبل از ساعت کلاسش اس و به کلاسش نمی رسد به همین دلیل نمی توانند درس بدهند.

!!saraniuo!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.