هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پيام امروز
پیام زده شده در: ۲۱:۳۷ شنبه ۳ فروردین ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
و اکنون ...

با توجه به سال نوآوری و شکوفایی گروه اوباش هم سعی در نوآوری و تجهیز گروه داره تا به این امر حتی در فضای مجازی جادوگران هم تحقق بخشیم

در پی این نوآوری ها تغییرات زیر اعمال میشه :

نمی دونم چند نفر از شما فیلم پدر خوانده رو دیدین یا در مورد گروه ها و خانواده های مافیایی چقدر می دونید. اوباش از ابتدا صرفا یک گروه گانگستری بوده و جز اوباش گری و گانگسترگری کار دیگه ای نکرده. اما هم اکنون در پی گسترش و نوآوری در اوباش این گروه رو به یک گروه مافیایی تبدیل می کنیم. مافیا از مجموعه‌هایی که به عنوان خانواده شناخته می‌شود تشکیل می‌شود که هر خانواده یک روستا، یک شهر، یا یک منطقه را رهبری می‌کند و معمولاً توسط فردی که «پدرخوانده» نامیده می‌شود، هدایت می‌شود.
از این پس ما چیزی به اسم سردسته اوباش نداریم ! مقام اول ما پدرخوانده (با رنک قرمز ) ، مقام دوم نائب رئیس (با رنک زرد ) ، مقام سوم مافیایی (با رنک سبز) ، مقام چهارم اوباشگر (با رنک آبی ) و مقام پنجم حقوق بگیر (مزدور) (با رنک سفید) است.
اوباش قراره گروه مافیایی اداره کننده هاگزمید باشن. این خانواده شامل مردان و زنانی میشه که باید در ماموریت ها شرکت کنند. دیگر کار اوباش نفوذ در سیستم های وزارت ، محفل و مرگخوارانه که کاملا مخفیانه و بدون اینکه (به عنوان مثال) سران وزارت بفهمند (حتی در محیط غیر رول هم نباید بفهمند) انجام میشه و مثلا بعد از مدتی وزارت متوجه میشه که 70 درصد اعضاش رو اوباش تشکیل دادن و دارن وزارت رو نابود میکنند.
آرم اوباش به با رنگ ها و عنوان های جدید طراحی میشه !
آخرین نکته نام اوباشه که از این به بعد به « انجمن برادری اوباش هاگزمید» (Hogzmid’s Gangsters Brotherhood) تغییر میکنه !

در نهایت پس از این تغییرات اوباش مجددا و برای آخرین بار تا پایان بهار عضو گیری می کند. برای عضویت کافی است در تاپیک شیون آوارگان پستی بزنید. فرم زیر را پر کرده و در تاپیک اوباش بزنید. در صورت تایید پست شما شما عضو اوباش خواهید شد (در تایید سختگیری نخواهد شد )

فرم عضویت :

نام شما (شناسه) :
شناسه شما به انگلیسی :
عضو اوباش سابق (زمان مدیریت آراگوگ) بودید ؟
لینک پست شما :

ویرایش شده توسط پیوز در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۴ ۰:۱۶:۰۶

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۱:۱۹ سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۸۶

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
پیام تبریک پیام امروز

دیروز ساعت 12 ظهر البوس دامبلدور به همراه یوی صورتی جیمز هری پاتر به دفتر ما آمد و خواستار چاپ پیام تبریکی به محفلیا و الف دالی ها شد . ما نیز قبول کردیم .
به پیام او می پردازیم:

=====================
دوستان محفلی و عزیزان الف دالی این جانب جهت حسادت با لردی کچل که یدم به یارانش تبریک گفته من نیز به شما عزیزان تبریک می گویم و امیدوارم سال خوبی داشته باشید .

باد آمد عید آمد ***بوی گل و خوشتیپ آمد (منظورم هوگو ویزلیه)
کارت تبریک
[img align=right width=3003]www.uploadsara.com/picture.php?url=1205824360HugoWeasly.jpg[/img]

سال خوشی را برای شما آرزومندم

آلبوس پرسیوال دامبلدور
امضا

ویرایش شده توسط هوگو ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۸ ۱۱:۲۲:۳۸
ویرایش شده توسط هوگو ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۸ ۱۱:۲۵:۳۵

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۷:۵۸ دوشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۸۶

اسلیترین، مرگخواران

مورفین گانت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۰۷ شنبه ۶ بهمن ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۰:۰۲:۳۳ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۲
از ت متنفرم غریبه نزدیک!
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
مرگخوار
اسلیترین
پیام: 812
آفلاین
افشای اسناد محرمانه ی مرگخواران توسط یک مرگخوار

ایگور کارکاروف مرگخوار باسابقه و مورد اطمینان لرد سیاه اقدام به انتشار اسناد محرمانه ای از مرگخواران نمود.
کارکاروف اخیرا با انتشار عکس های مشکوکی از مرگخواران در گالری سایت و انتشار توضیحاتی ذیل این عکس ها موجبات خوشحالی سارا اوانز و سیریوس بلک که هر دو از رهبران محفل هستند را فراهم نموده است.

سارا اوانز در گفتگو با خبرنگار ما گفت:"اون زیر عکس دالاهوف نوشته شکنجه گرترین مرگخوار. واقعا که! شکنجه یه کار زشت و غیر انسانیه! اظهارات ایگور همش اعترافاته! ما از این اسناد در ویزنگاموت استفاده می کنیم. ما مرگخوارا رو بوق می کنیم. ما اسمشونبرو دستگیر می کنیم و اونقدر همشون رو شکنجه می دیم تا به شکنجه ی اعضای محفل اعتراف کنن!"

یک مقام آگاه سیاهی، که خیلی زور زد تا نامش فاش شود ولی نشد در توضیح این خبر گفت:
"بله! متاسفانه ایگور به ما خیانت کرد. اون این اواخر خیلی مشکوک شده بود. من فکر می کنم با اعضای محفل رابطه داشته..."
این مقام آگاه با گفتن جمله ی آخر عکسی را در امضای ایگور کارکاروف به خبرنگار ما نشان داده وگفت:"ببینید! این عکس ایگور رو با ماندانگاس نشون میده! خودش نوشته!"(لازم به ذکر است کارکاروف پس از این جریانات، امضای خود را نیز تغییر داده است!)

مورفین گانت از مرگخواران تازه استخدام شده در حالیکه پوسترهای 1 متر در 2 متر این عکس ها را در دست داشت به خبرنگار ما گفت:
چرا باید از انتشار این عکس ها عصبانی باشیم؟ اینا که خیلی قشنگن!

ایگور کارکاروف پس از این افشاسازی متواری گشته اما در خبرگذاری سیاه این اقدام خود را "خدمت به مرگخواران" اعلام کرده است.

آلبوس دامبلدور رییس محفل در پاسخ به خبرنگار ما که از ایشان پرسیده بود،کارکاروف کجاست و آیا ممکن است به محفل پناهنده شده باشد گفت:
من چه میدونم! چرا هر کی گم میشه میاین سراغ من؟ از دفتر من برین بیرون! اکسپلیارموس!

خبرنگار ما تلاش بسیاری کرد تا خود را به خانه ی ریدل برساند و نظر لرد سیاه را نیز در این مورد جویا شود اما به دلیل آنکه از فاصله ی 500 متری خانه ی ریدل در تیررس آوداکداوراهای لرد و مرگخواران بود از این اقدام صرف نظر نمود.

در انتها باید به اطلاع خوانندگان برسانیم که این اقدام کارکاروف استقبال خوبی داشته وآمار مشاهده ی این عکس ها بالا بوده است.

هورکراکس را به خاطر بسپار؛ ولدمورت مردنیست!

پیام زده شده در: ۲۳:۳۸ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
سه راه برای تشخیص دادن باب با باب.
گزارشگر مورد علاقه شما گراپ.

همانطور که خبر دارید کلمه باب جزو یکی از فاوریت ترین و موردعلاقه ترین کلمات استفاده شده در جادوگرانه. امروزه در هر دوخط چت باکس کم کمش سه بار از کلمه "باب"استفاده میشه که هر کدوم معانی مخطلف و جورواجوری میدن.مثال:

ّرسی ویزلی:باب این ارباب از همه بهتره.این ارتش یکم یاد بگیره.
سارا ایوانز:پرسی برو کنار بابا.
ایگور:باب بس کنید دیگه.
باب آگدن:همانا سلام( پارازیت)

حالا ما از کجا باید تشخیص بدیم که در این جملات کدوم باب باب آگدن و کدوم باب به معنی بابا میباشد؟

دانشمندان پس از سی و چهار پنج سال توانستند سه راه برای تشخیص باب ها پیدا کنند.

راه اول:کل جمله رو بخون،اگر هنوز نفهمیدی منظورشون باب آگدن یا بابا جملات قبل رو بخون.اگر باز هم نفهمیدی خیلی ای کیوت پایینه.

راه دویم:برای گفتن باب آگدن از کلمه و نام بابولی استفاده نمایید.

راه سوم:به اولی رجوع شود.

پیام زده شده در: ۱۴:۵۶ جمعه ۲۴ اسفند ۱۳۸۶

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
كمپاني Hco تقديم ميكند!

تصویر کوچک شده

كلنگ!!!
كارگردان: دنيس!
فيلم نامه نويس: دابي!

مالدبر..............در نقش.........پرسي ويزلي
مهناز افشار......در نقش....... ايگور كاركاروف
و.....

چند روز در خماري بمونيد!
به زودي در هالي ويزارد!

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۱۵:۲۱ شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۶

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از کابان...مخوف ترین زندان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
همان گونه كه در اين خبرنيز به خاطر داريد مرگ خوار پدر در زندان به سر مي برد و امروز نيز حكم اعدام وي صادر شد .به خاطر همين حكم امروز عده اي از مرگ خواران در جلو دادگستري تجمع كردند و به شعار هاي ضد عدالتي برداختند.
اصل مطلب اين مرگ خواران هم اين بوده است كه وقتي داماد به عروس حمله مي كند چرا بايد پدر عروس هيچ كاري نكند.
مرگ خواران تهديد كردند كه اگر پدر را آزاد نكنند تا پس فردا سر وكيل براي رييس دادگستري پست مي شود.
============
يه نفر لطف مي كنه اين خبر رو ادامه بده؟

[b]تن�

پیام زده شده در: ۱۲:۲۶ شنبه ۱۸ اسفند ۱۳۸۶

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
جو انتخابات سال جادوگران

" انتخابات سالانه جادوگران ، آغاز شده است و جو آن سراسر جادوگران را در بر گرفته است ، در همین راستا سری میزنیم به انتخاب جادوگر ماه "

جادوگر سال
ملت بی طرف : رای ما ایگور کارکاروف

کوییرل : سیریوس بلک

ملت نظر دهنده بعد از کوییرل : سیریوس بلک

آنتونین دالاهوف : کوییرل کوییرل !

ملت خیلی بی طرف : بارون خون آلود

آنتونین دالاهوف : خوب خوب ، الان که من فکر میکنم میبینم با اینکه پرفسور کوییرل خیلی نمونه و عالی و از این حرفاس ، ولی من به سیریوس بلک رای میدم چون چیزی که نا گفته پیداست و اینا و مهمتر از همه اینکه پرفسور کوییرل هم بهش رای داده ، راستشو بخواید من هیچ نظری در مورد فعالیت سیریوس ندارم ، اصلا چه معنی داره نظره یه ناظر با نظره یه مدیر یکی نباشه ؟

ناظر سال
طرفداران دستمال های اسکاور : توپ تانک بوق فشه ، وای به حال عله اگه آنتونین نشه !

یک سری از ملت : پرسی ویزلی

ققنوس : ناظر سال باید آنتونین باشد ... چه معنی دارد که ناظر نمک بخورد نمک دان مدیر بشکند و از دستمال همه کاره اسکاور استفاده نکند .

اسکاور : به رای ها کاری نداشته باشید ، ما برگزیده ایم میگیم آنتونین ، مرگخوار طرفدار حق بشری که از ورشکستی کارخانه جلوگیری کرد !

مرگخوار فسیل شده : لرد لرد لرد !

آنتونین دالاهوف : دستمال فکر کننده اسکاور به من میگه فعلا نظر نده و صبر کن ببین نظره چهار تا مدیر چیه ، بعد بیا نظر بده الکی واسه خودت !

بهترین ایده
آنتونین دالاهوف : من بابت ایده " کتاب ها " به هری پاتر رای میدم ، تاپیکی که برای سال 84 هست ، واقعا متاسفم که نمیتونم بابت ایده شاهکار " اعضای جدید خودتون رو معرفی کنید " که برای سال 82 هست به هری پاتر رای بدم ، راستش مهلت ویرایشم تموم شده .

سرژ تانکیان : من این انتخابات رو تحریم میکنم ، چه معنی داره که هری پاتر بابت «تاپیک گرفتن تایید برای ایجاد صفحه جدید در فرهنگ نامه» رای نیاره ؟

ققنوس : اه اه اون گرفتن تائید که مسخرست ، من از اینکه هری پاتر نظر اعضا براش اهمیت داره ، برای تاپیک آیا کار با ویکی رو بلدید رای میدم بهش .

ایگور کارکاروف : من برای ایده بی نظیر دالاهوف یعنی استفاده بی رویه از دستمال های اسکاور بهش رای میدم .

فوکس : یعنی چی ققنوس ؟ ایگور تو چی میگی ؟

بهترین مقاله سال
ملت بی طرف : رای ما الستور مودی

آنتونین دالاهوف : با تاسف درباره اینکه مدیرا امسال مقاله ای نفرستادن و دستمال های همه کاره من ته کشیده و نمیتونم صبر کنم تا فردا بعد از اومدن کانتینر جدید دستمال ها نظر بدم ، فوکس !

بهترین نویسنده بحث های هری پاتری سال
سرژ تانکیان : من بابت بحث های امپراطور تاریکی در گفتگو با مدیران که باعث فعال تر شدن اونجا شد بهش رای میدم .

فوکس : خوب من دوباره برای بررسی پستها اومدم ، باید بگم که نه سرژ تو رایت اشتباهه ، تو اصلاح شو ، تو رایتو عوض کن ، تو ... ، تو ... !

ققنوس : فقط سیروس !

بهترین نویسنده ایفای نقش سال
ملت : سارا اوانز

ملت بی طرف : سیریوس بلک

ملت بی طرف تر : سینیسترا

NAZNAZY: منو فکر نمیکنم بشناسید ، راستش من نازنازیم ، خیلیم نازم ، من از بچگی عاشق هری پاتر بودم ، تازه دامبلدورم دوست دارم ، یادش بخیر عجب دورانی داشتیما ، من تازه یه کتابای دیگم خوندم ( برای مطالعه لیست کتابها به پست های این کاربر مراجعه کنید ) من یه وبلاگم برای طرفدارای هری پاتر درست کردم ، سر بزنید ، امیدوارم خوشتون بیاد . به خودمم رای میدم .

بهترین عضو تازه وارد در یک سال گذشته
آنتونین دالاهوف : خوب من راستش عذاب وجدان گرفتم که چرا نمیتونم برای این ایده به هری پاتر رای بدم ، پس به بارتی کراوچ میدم .

الستور مودی : خوب من به امپراطور تاریکی رای میدم

NAZNAZY: خوب همونطور که قبلا گفتم من نازنازی هستم ، من نظرم اینه که به خودم و رابین هود رای بدم ، چون این همه عکس تا حالا فرستادم برای سایت ، یه وبلاگم درست کردم ، خودتون قضاوت کنید و یه سر به آدرس وبلاگ بزنید . ( ویرایش پرسی : نازنازی امیدواره خوشتون بیاد )

فوکس : خوب خوب ، من نظرات اینجا رو خوندم ، من یه سری نظر دارم که میخوام ارائه بدم ، ببینید عضو تازه وارد یعنی اینکه ... ( ویرایش پرسی : برای توضیحات عظیم این کاربر به توضیحات تکمیلی ایشون در انتخابات مراجعه کنید )

شعار انتخابات : توپ ، تانک ، فشفشه ، فکر میکنی اگه آنتونین نباشه مدیری انتخاب میشه ؟

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۸ ۱۲:۳۰:۱۶
ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۱۸ ۱۳:۱۴:۳۷

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۵:۵۱ جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۸۶

آقای الیوندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۴ چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۲۴ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۰
از دستت عصبانیم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 266
آفلاین
خبر خبر داغ :

الیواندر طی مصاحبه ای که با خبرنگاران کرد اعلام کرد که قصد زدن شعبه های بیشتر چوب سازی را در سراسر جهان دارد که تا به حال شعبۀ هاگزمید ساخته شده است. وی همچنین افزود که مامورانی را به بلغارستان ، فرانسه ، مصر و چین فرستاده تا شعب خود را در آن کشور ها تأسیس کنند. خبر نگار ما عکس از شعبۀ هاگزمید تهیه کرده است که در زیر می بینید.

تصویر کوچک شده

چوبدستی ساز معروف
چوب می خوای؟
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۵۱ جمعه ۱۷ اسفند ۱۳۸۶

پیتر پتی گروold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۴۵ پنجشنبه ۹ اسفند ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۵۰ دوشنبه ۳۰ شهریور ۱۳۸۸
از کابان...مخوف ترین زندان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 333
آفلاین
همان گونه كه در اخبار دتاي قبلي نيز بيان شده بود مرگ خوار پدر چند تن از اعضاي محفل را به دلايلي كه گفته بود كشت.خوشبختانه خبرنگار ما پيتر پتي گرو موفق شد يك عكس قبل از حمل جسد داماد به پزشك قانوني بگيرد كه در زير مشاهده مي كنيد.
جلسه دادگاه روز يكشنبه مي باشد
تصویر کوچک شده

[b]تن�

پیام زده شده در: ۱۶:۳۶ پنجشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۸۶

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
چند روز پیش به گوش ما رسید که خانم هرمیون گرنجر قصد تاسیس فروشگاه زنجیره ای هاگوارتز را دارد که در این فروشگاه انواع لوازم لازم برای تحصیل در هاگوارتز بجز حیوانات فروخته می شود از کارت تبلیاتی او می توانید به نموونه های زیر اشاره کنیم

تصویر کوچک شده

همچنین وی افزود از این پس در تلاش است تا تمامی دانش اموزان هاگوارتز از مغازه ی او وسایل مورد نیاز خود را بخرند

وی مجوز خود را از خیابان سوم هاگوارتز وزارت جادوگری بخش مجوز ایودوهزار و هشت فروشگاه ها کسب کرده است

با تشکر

خبرگزاری ساعت 8 شب شبکه ی خبر

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.