هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۱۷:۵۸ دوشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۷

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
سوال اول

1 - معجون نیروزا (نوع اول)

این معجون معجونی هست که در سال 1920 استفادش برای هر فردی در جامعه جادوگری کاملا مجاز اعلام شد و از طرف شورای درمانگری هم عدم وجود هرگونه عوارض جانبی در مورد این معجون به اطلاع عموم رسانیده شد.

اما طولی نکشید که وزارت به سرعت(قافیه رو دیدی داوووش) لایحه دو فوریتی خودش رو تقدیم ویزنگاموت کرد تا استفاده از این معجون کاملا ممنوع بشه به دلایل ذیل : بعد از مدت کوتاهی که اثر معجون از بین میره تمامی سلولایی که توسط ایم ماده قوی شده بودن شروع به سوخت و ساز بیش از حد میکنن و باعث بوجود اومدن درد های شدید و همچنین زخم هایی که به سرعت چرک میکردن.
دلیل چرک کردن زخم ها هم مخلوط خون موجودات دم انفجاری و ماده داخل صفرای اژدها هست که قوت بسیار زیادی داره اما پس از مدتی فاسد میشه و باعث چرک کردن زخم مذکور میشه

و اما فایده این معجون اینه که 20 مین بعد از مصرفش عصاره کاملی از تمام تواناییای بتمن،سوپرمن،هالک،4شگفت انگیزو اینا تو وجودتون ایجاد میشه:D
این معجون میتونه تمام بافت عضلانی بدن رو به کار وادار کنه و در واقع یه نوع نیروی مجازی بهشون وارد کنه.همونطور که استاد گرامی میدونن بافت جدید عضله که در واقع همون چیزی هست که ما در عامه بهش میگی افزایش زور و قدرت و اینا ،در اثر تخریب بافت سطحی عضله و ساخت بافت جدید با توانایی افزون تر هست.
مزیت دیگه این معجون تند کردن عکس العمل ماهیچه های ارادی هست.به طوریکه تاثیر بسیار زیادی توی حرکات دست و پا داره به همین دلیل بسیار مورد توجه دروازه بانان کوییدیچ قرار میگیره.

2 - معجون افزایش دهنده توان ذهن

این معجون رو برای افزایش توان استدلال و تمورکز و همچنین تجزیه تحلیل ذهن استفاده میکنن
معایب : فرد بعد از استفاده زیاد از این ماده به طور کامل توانایی ذهنی مستقلشو از دست میده و به گونه ای میتونیم بگیم بودن این ماده نمیتونه از مغزش استفاده کنه و البته میتونیم به این مورد اعتیاد هم بگیم.عیب دیگش اینه که فرد ممکنه بعد از استفاده از این ماده،خواه کوتاه یا بلند،ممکنه به عوارضی مثل کمسویی چشم یالرزش دست دچار بشه. مواردی هم آنفاکتوس در اثر استفاده مداوم از این دارو دیده شده.

مزایا : توانایی فوق العاده ذهن در کنترل جسم - توانای فوق العاده جسم در تجزیه و تحلیل هر گونه سوال یا مسئله - افزایش توانایی ذهن برای تمرکز کردن روی انواع طلسم
سوال دوم

توی سوال اومده که مواد لازم برای تهیه یک معجون!!! واااااااااااااا اینم شد سوال دیگه مواد سوال داره؟

معجون نیروزا

ماده موجود توی صفرای اژدها 20میلی لیتر

خون موجودات دم انفجاری 10 میلی لیتر

ریشه چرخک کوهی(آسیاب شده) 20گرم

آب مقطر 3 لیتر

نمک 50گرم

برگ درخت چنار 20 عدد متوست(کوبیده شده)

عصاره جگر ماهی (مهم نیست چه نوع فقط از آبهای آزاد باشه)

برگ هویج به مقدار لازم( وابسته به مقداری هست که میخوایم معجون درست کنیم)

طرز تهیه که نخواستی جونیور.

3 - اول از تدریس خیلی خیلی خوبت ممنونم.

یکی از نکاتی که جدا شایان ذکر هست اون مورد بیناموسی خفنی بود که به کار بردی جونیور نکته منفی نمیتونیم الحق به کلاست بگیریم.

نکته مثبت خیلی خیلی خوبی که به نظرم میاد اینه که امتیاز دهی چقدر دقیق هست. و همچنین اون دوستانی که امتیاز کم گرفتند رو چقدر دوستانه و کامل دلیل آوردی

موفق باشی جونیور

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۸۷

دیدالوس دیگلold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۹ شنبه ۱۴ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۲:۴۵ سه شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۲
از جلوی کامپیوترم!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 338
آفلاین
تکالیف جلسه ی آخر معجون سازی:

1- توضیح کاملی در مورد کاربرد ، و سود و ضرر دو معجون ِ پیچیده و خطرناک بنویسید . ( 13 امتیاز )

2- مواد مورد نیاز برای تهیه کردن ِ یک معجون ِ پیچیده و خطرناک رو بنویسید . فقط یک معجون و موادش رو هم کاملا بنویسید . ( 10 امتیاز )

3- نکات مثبت و منفی این کلاس ، تدریس و استاد رو در طول ِ این ترم بنویسید . هر چقدر دقیق تر باشه ، امتیاز کاملتر خواهد بود ، امتیاز این مورد به همه داده نمیشه ! ( 7 امتیاز )

ج1)معجون فلیکس فلیسیس:
کاربرد:کاربرد این معجون این است که فرد استفاده کننده می تواند یک روز را با شانس فراوان سرکند.یعنی کسی که این معجون را می خورد شانس میاورد.و می تواند در بسیاری از کارهایش موفق شود.
سود:این معجون باعث خوش شانسی شده و با کمک آن می توان کار ها را راحت تر انجام داد.
ضرر:مصرف بیش از اندازه از این معجون ممکن است فرد مصرف کننده را دچارِ مسمومیت های خطر ناک و کشنده کند.

معجون (محلول) راستی:

کاربرد:این معجون معجون بسیار خوبی است و معمولا مورد استفاده ی کاراگاه ها قرار می گیرد.با کمک این معجون می توان از دهن قربانی حرف بیرون بکشیم.یعنی اسرارش رو بفهمیم.
سود:استفاده ی این معجون باعث شده که فرد استفاده کننده اسرارش را برای فردی که محلول را به خورد او داده،فاش کند.جادوگرانی خوب مانند (آلبوس دامبلدور)می توانن تا حدودی از اثرات این معجون جلو گیری کنند.
ضرر:خوردن بیش از اندازه ی این معجون باعث مسمومیت می شود.

ج2)معجون راستی:

موارد مورد نیاز:
1_2 لیوان آب
2_پادزهر بیزوار(برای جلوگیری از سمی شدن معجون.
3_نصف لیوان الکل
4_خون اژدها(به مقدار کم)
5_گَرد گل.به مقدار کم
طرز تهیه:
ابتدا دو لیوان آب را به همراه الکل به پاتیلی در دمای 12 درجه می ریزیم.بعد دو بار در جهت عقربه ی ساعت هم می زنیم.و منتظر می مانیم تا معجون ما آبی رنگ شود.بعد خون ازدها را در محلول می ریزیم و آنقدر به جهت عقربه ی ساعت هم می زنیم تا به رنگ بنفش در آید.وقتی بنفش شد گرد گل را در معجون می ریزیم و دو بار به سمت عقربه ی ساعت هم می زنیم.معجون ما باید بی رنگ باشد.(مانند آب)و در آخر می توانیم پادزهر بیزوار را به معجون اضا فه کنیم چون احتمال سمی شدن این معجون بسیار زیاد است.معجون آماده شده را باید یک ماه جلویی نور خورشید بگذاریم تا خوب جا افتاده و اثر کند.

ج3)خب به نظر من کلاس،کلاسِ خوبی بود.من در این کلاس خیلی چیز ها فهمیدم.استاد خوب و با فکری داشتیم.معمولا تکالیفی سخت و سنگین به بچه ها می داد.و به سختی نمره می داد.ولی درس دادنش اشکال نداشت.هیچ وقت برای تدریس تاخیر نداشت و همیشه سر موقغ درس می داد.پارتی بازی نمی کرد و همه ی گروه ها را در یک سطح می دید.به هر کسی نمره نمی داد و نمره ی خوب کم می داد.اگر نمره ی کسی رو کم می کرد دلیل می آورد.کلا کلاسی خوب بود.

غیر ممکن غیر ممکنه! همینی که گفتم...ناراحتی زنگ بزن 118

پیام زده شده در: ۱۲:۲۳ جمعه ۱۶ اسفند ۱۳۸۷

كينگزلی  شكلبوت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۳۲ شنبه ۲۱ دی ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۹:۳۱ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۱
از ن، لايه ای كه زمين را فرا گرفته!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 842
آفلاین
تكاليف آخرين جلسه ی معجون سازی:

1- توضیح کاملی در مورد کاربرد ، و سود و ضرر دو معجون ِ پیچیده و خطرناک بنویسید . ( 13 امتیاز )
2- مواد مورد نیاز برای تهیه کردن ِ یک معجون ِ پیچیده و خطرناک رو بنویسید . فقط یک معجون و موادش رو هم کاملا بنویسید . ( 10 امتیاز )
جواب 1 و2 با هم نوشته شده اند.

1-معجون خواب آور:

اين معجون گرچه از اسمش معجونی ساده و بی خطر به نظر می رسد اما درواقع معجونی است كه مصرفش به ميزان زياد موجب ايجاد رفتارهای ناهنجار می گردد.
وقتی شخصی قصد خوابيدن دارد اما خوابش نمی آيد اين معجون موجب خواب سريع وی می شود. جادوگران محقق در زمينه ی معجونهای خواب آور ذكر كرده اند كه مصرف معجون خواب آور تا دوبار در سال ايراد ندارد. هم اكنون محقق و معجون ساز بزرگ آقای جرج براون در تلاش برای ساخت معجونی كم خطر از اين معجون خواب آور هستند. برای تهيه ی اين معجون به موارد زير نياز است:
1- مقدار دو ليوان عطر برای خوشبويی معجون
2- سيب خورد شده به مقدار دو قاشق غذاخوری
3- شير به مقدار دو ليوان
4- سه تار موی تك شاخ
4- ده رشته علف دريايی

ابتدا اين مواد را در پاتيلی از جنس فلزهای رسانا ريخته و سپس هشت بار در جهت عقربه های ساعت هم می زنيم. برای آماده شدن معجون بايد آنرا در دمای 40 درجه ی سانتی گراد به مدت نيم ساعت قرار داد. بعد از انجام دادن اين موارد به ترتيب، معجون قابل مصرف است.

2- معجون شادی آور:

مصرف زياد اين معجون بسيار خطرناك است به طوری كه حتی ممكن است موجب به مرگ انسان نيز شود. دانشمندان معاصر از اين معجون به عنوان يكی از خطرناكترين معجونهای حال حاضر ياد كرده اند. آنها در مورد اين معجون به روشنی بيان داشته اند كه مصرف دوبار آن در طول هشتاد سال ايرادی ندارد اما اگر مصرف اين معجون در طول هشتاد سال فراتر از دو بار شود بسيار خطرناك است. مواد لازم برای تهيه ی اين معجون به شرح زير است:
1- پوست يك زردمبو
2- ده تار موی تك شاخ
3- سه ليوان آب جو
4- يك ليوان آب معمولی
5- نصف ليوان شير خوراكی

مواد لازم را در پاتيلی كه حتما بايد از جنس فولاد باشد و لبه هايش تيز باشد می ريزيم. سپس سه بار در جهت عقربه های ساعت و بعد از آن شش بار در خلاف عقربه های ساعت هم می زنيم. معجون بايد بيست و چهار ساعت در دمای اتاق قرار گيرد تا ببندد.

3- نکات مثبت و منفی این کلاس ، تدریس و استاد رو در طول ِ این ترم بنویسید . هر چقدر دقیق تر باشه ، امتیاز کاملتر خواهد بود ، امتیاز این مورد به همه داده نمیشه ! ( 7 امتیاز )

به طور كلی كلاس، كلاس خوبی بود. جلسه ی اول و دوم كه من غايب بودم. جلسه ی سوم وقتی فهميدم معلم پرسي ويزليه عذاب وجدان گرفتم كه اومدم سر اين كلاس چون شنيده بودم معلم سخت گيريه. البته واقعا هم سختگير بود و سوال های سختی رو به عنوان تكليف مطرح می كرد اما سختگيری هاش به جا بود. پرسی دانش آموزان رو همه رو در يه سطح می ديد و در عين سختگيري هاش گاهی شوخی های خوبی می كرد كه برای دانش آموزان بسيار جالب بود. با اين كه يك گريفندوری بود اما به راونكلاو ی ها و اسلايترينی ها و هافلپافی ها مثل گريفندوری ها نگاه می كرد. هيچ وقت فراموش نمی كنم كه پرسی وقتی ترم داشت تموم می شد به خاطر جدايی از ما گريه می كرد. هيچ وقت فراموش نمی كنم چه قدر دوستمون داشت و صد البته هيچ وقت فراموش نمی كنم تكاليفش چه قدر سخت بود !!!

پیام زده شده در: ۱۸:۱۴ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
تدریس جلسه ی آخر معجون سازی
معجون های پیچیده و خطرناک

در حالی که پارچه ی نسبتا بزرگی در دست داشت ، غمگین و آرام وارد ِ کلاس شد و با علاقه ی خاصی به دانش آموزان گفت که سر جای خود بنشینند ، بدون اینکه خبری از عجله در تدریس داشته باشد ، به سمت ِ میز ِ استاد رفت و پشت آن نشست و رو به دانش آموزان کرد و گفت : سلام بچه ها ! همونطوری که میدونین این جلسه ، جلسه ی آخر معجون سازی ما در ترم ششم هاگوارتز هست ! و با ناراحتی با دستمالی که در دست داشت بینی اش را گرفت و ادامه داد : من به شما درس دادم و بهتون امتیاز دادم که امتیاز گروهتون بالا بره ، درسته که شما به جز دردسر برای تدریس و امتیاز دهی چیزی برای من نداشتید ، ولی خب ، ناراحتم که کلاس هامون داره به پایان میرسه !

پسر ها :
دختر ها :

پرسی که نمیخواست آخرین جلسه ی کلاسش ، توام با ناراحتی و کسل کننده باشد ، دستمالش را روی میز گذاشت و از جایش بلند شد و با انرژی تر از قبل گفت : خب ! ما نباید خودمونو ناراحت کنیم ! درسته که کلاس تموم میشه ، ولی متاسفانه من بازم شما رو میبینم هر روز : ygrin: خب ، ولی هر چقدر هم ناراحت باشیم ، نمیتونیم درس ِ این جلسه رو نادیده بگیریم ! خب موضوع تدریس ِ امروز چی بود ؟!

یکی از پسر ها از انتهای کلاس گفت : معجون های پیچیده و خطرناک !

پرسی لبخندی زد و گفت : خوشحالم که میشه روی حواست حساب کرد بلیز ! بله ، موضوع ِ جلسه ی امروز معجون های پیچیده و خطرناک بود ! معجونی در این دسته قرار میگیره که طرز تهیش پیچیده باشه و استفاده ازش فقط در موارد ِ ضروری صورت بگیره و یا اینکه مصرفش ، مدت زمان ِ محدودی داشته باشه !

آنیتا پرسید : هوم ، متوجه نمیشم پرفسور !

پرسی لبخندی زد و ادامه داد : الان مثال میزنم دوشیزه دامبلدور ! مثلا معجون فلیکس فلیسیس یکی از معجون هایی هست که در این دسته قرار میگیره ! هم طرز ِ تهیش پیچیدست و هم اینکه مصرفش فقط تا چند بار مجاز هست و استفاده زیادش میتونه خطر آفرین باشه برای فرد !

یا مثلا معجون ِ راستگویی ! هم نحوه ی تهیه کردنش پیچیده هست و هم اینکه فقط میشه چند بار اونم توی فواصل ِ طولانی ازش استفاده کرد ! اگر اینطور نبود ، هر کسی یه شیشه از معجون ِ راستگویی و یه شیشه از فلیکس فلیسیس همراهش بود و هر وقت میخواست مطلبی رو بفهمه یا خوش شانسی بهش رو کنه از اونها استفاده میکرد ! هر معجونی به همون نسبتی که مفید هست و قدرتمند ، به همون نسبت هم میتونه مضر باشه برای فرد !

لبخندی زد رو به دانش آموزان و گفت : مطمئنم همه ی شما هم این معجون ها رو میشناسید و هم طرز ِ ساخته شدنشون رو بلدید ! خب این جلسه هم به پایان رسید ! امیدوارم برای جلسه ی بعدی این تکالیف رو انجام بدید تا آخرین امتیاز رو برای گروهتون بتونید کسب کنید ! و به تخته اشاره کرد و از کلاس خارج شد .

تکالیف :

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
امتیازات جلسه سوم معجون سازی

گریفیندور : 30
پیتر پتی گرو : 30
خوب بود ! بوقی !

کینگزلی شکلبوت : 30
اسهال ؟! :D آفرین ! موارده آسلامی هم که توی تکلیف ِ دومت رعایت شده بود ! یادم باشه بگم کوییرل ( یکی از طرفداران غیور ِ آسلام ) بهت جاییزه بده !

فرانک لانگ باتم : 30
میبینم که به توصیه های کوییرل گوش فرا دادی !

تایبریوس مک لاگن : 28
عزیزه من ، معجون ِ ضروری معجونیه که بصورت روزانه کاربرد و مصرف داشته باشه ! مگه ملت در روز همش در حال ِ مرگن آخه ؟

راونکلاو :30
بادراد ریشو : 30
همون چیزی که انتظار میرفت ازت بود ! آفرین !

گابریل دلاکور : 30
خوب بود دخترک ِ جوان ! :D

پرفسور ویکتور : 30
خوب بود !

هافلپاف : 18
نیمفادورا تانکس : 23
هووم ، خوب بود ! معجون های ضروری معجونایی هستن که بیشتر از سایر معجون ها به کار میرن ! توی 100 تا خانواده ی جادوگری ، چند نفر ممکنه که فرزندشون به گرگینه تبدیل شده باشه ؟! یا چند نفر هر روز امتحان سخت دارن ؟! پست ِ پیوز رو بخون

پیوز : 30
آفرین خوب بود !
هوم ، اون چیزی رو که من منظورم بود رسونده بودن ، حالت و اسمش زیاد مهم نیست

اسلیترین : 25
مورگانا لی فای : 24
این امتیازو فقط به خاطره اینکه زحمت کشیدی برای تکلیف اول دادما ! عزیزه من توی توضیح ِ درس گفتم که معجون ضروری معجونیه که ساده و پر کاربرد باشه در روز ! چند نفر ممکنه به جنگل برن که مورچه آزارشون بده یا چند نفر ممکنه در روز به فکره پیشگوییه آینده باشن ؟!

اینیگو ایماگو : 27
تو هم دقت نکردی مثل ِ مورگانا ! حیف ِ آخه من چطوری به این پستای خوب انقدر امتیازه کم بدم ؟! معجون ِ ضروری معجونیه که ساده و پرکاربرد هست بصورت روزانه ! به خاطره اینکه این همه زحمت کشیدی نوشتی امتیاز میدم !

بلاتریکس لسترنج : 23
هوم ، تو هم بی دقتی مورگانا و اینیگو رو کردی بلا ، متاسفم

تدریس بزودی ارسال میشه !

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۰:۲۳ سه شنبه ۱۳ اسفند ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
1- معجون های ضروری در چه مواقع و حالتی استفاده میشن ؟! ( حداقل 5 حالت ) با ذکر توضیح - 15 امتیاز

استاد شما در سوال نوشتین پنج حالت در حالی که همه نام پنج معجون رو نوشتن ! من طبق برداشتی که خودم از سوال کردم پنج حالت استفاده رو مینویسم و امیدوارم به خاطر این نمره ازم کم نکنید

گرسنگی و نیاز های مادی و جسمی :

در مواقع گرسنگی ، تشنگی ، عطش ، دستشویی داشتن (!) و موارد دیگری که شامل نیاز های جسمی میشه معجون های ضروری خیلی به کمک جادوگران اومدند! به فرض «معجون گرسنگی» که باعث میشه فرد تا 48 ساعت احساس گرسنگی و ضعف نکنه ...

درد و ناتونی :

این معجون ها رو اصطلاحا معجون های «مسکن» میگن که باعث تسکین درد ها میشن. برای مثال معجون های کمر درد ، سر درد ، دل درد و مسکن های قویتر که با ورود به خون همه درد ها رو ساکت میکنن از این جمله هستند. همچنین این معجون ها بعضی ناتوانی ها رو هم برای مدتی برطرف میکنن ! به فرض کسی که به علت ضعف عضلات گردن توانایی چرخوندن کامل گردنش رو نداره یا کسی که به هر دلیل نمیتونه انگشتان دستش رو تکون بده با خوردن معجون برای مدتی هرچند کوتاه توانایی های مذکور رو بدست میاره !

بیماری و درمان :

در مواقع بیماری و مشکلات حاد از این معجون ها استفاده میکنن ، این معجون ها مانند مسکن ها فقط برای برطرف کردن درد یا دادن یک توانایی موقت نیست ، بلکه به صورت درمانی عمل میکند و بیماری ها و ناتوانی ها را درمان میکند. برای مثال میتوان به معجون ترمیم و رشد استخوان اشاره کرد با معجون عضله ساز که برای کسانی است که قسمتی از گوشت و عضلات بدنشان در اثر حادثه ای از بین رفته است .

بیناموسی:

نه ... نه ! اشتباه نکنید !

این معجون ها برای زمانی است که شما یک پست بیناموسی مینویسید و کسی از شما به یکی از مدیران شکایت میکند. شما با خوراندن این معجون به زوپس قهرمان ، قابلیت بلاک کردن را برای چند ماه از مدیر مذکور خلع میکنید.

بعد از اینکه کوئیرل به خشم اژدها دچار شد و شدیدا در برابر بیناموسی موضع گیری کرد این معجون ها در خانواده معجون های ضروری قرار گرفت !

هم اکنون انواع متفاوتی از این معجون ها یافت میشود !

اضطراب :

از این معجون ها به نام معجون های «آرام بخش» یاد میشه ! این معجون ها مانند آرامبخش های ماگلی عمل کرده و اضطراب و تشنج روحی و عصبی را آرام میکند. رهبران جنگ های بزرگ جادوگری خوردن این معجون ها را قبل از جنگ به سربازان خود توصیه کرده اند !

2- تاریخچه ساخت اولین معجون ضروری چطور بود ؟! - 15 امتیاز

به سختی بود !

اولین معجون هایی که ساخته شد ، معجون های «مسکن» بود. اولین اونها که در کتاب ها اسم برده شده معجون «سارینوس» یا «سر درد» بود. معجون سردرد حدود هزار و پانصد سال پیش توسط جادوگر و معجون ساز بزرگی به نام «سارینوس» ساخته شد و یکی از تاثیر گذارترین اکتشافات تاریخ معجون سازی بود. سارینوس (که اسم معجون هم مشتق از آن است ) سعی کرد با عصاره برگ اکالیپتوس معجونی برای رفع درد های داخلی بسازد و بعد از آزمایش های فراوان اولین معجون از خانواده معجون های مسکن را تولید کرد که نوعی ابتدایی از معجون سردرد امروز بود ! وی مقداری عصاره اکالیپتوس را با کمی شیره گیاه اوکچه و مقداری دارچین خام مخلوط کرد و نوع ساده ای از معجون سردرد امروزی ایجاد کرد.

وی به گفته خودش یازده سال برای ساخت این معجون وقت گذاشت ! یکصد بعد از مرگش جادوگری به نام « آنتونی هاپرتیمگ » با ایجاد تغییرات در معجون وی معجون سردرد را به شکل امروزی در اورد !

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۷:۴۴ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۷

بلاتريكس لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۱۱ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۲۹ جمعه ۲۸ اسفند ۱۳۹۴
از ما هم شنیدن...
گروه:
کاربران عضو
پیام: 705
آفلاین
(1) معجون هاي ضروري در چه مواقع و حالتي استفاده ميشن؟! ( حداقل 5 حالت) با ذكر توضيح – 15 امتياز

aloodegibon majoon

آیا شما می دانید؟ می دانید که این معجون نخستین بار توسط چه مقام بالایی مصرف شد؟ ملکه مورگانا در هنگام دوری از قصر خود از این معجون استفاده می کرد تا تمیز بماند.

گفته شده که ملکه لی فای هنگامی که شش سال داشتند برای نخستین بار با اصرار زیاد از قصر خارج شد .

[spoiler=اصرار زیاد!!!]
- ماما! شما ها نمی ذارین من مثل بچه های دیگه باشم. شما ها منو عقده ای بار می آرین. شما ها باعث میشین که من در بزرگی نتونم مثل افراد اصیل زاده رفتار کنم.
-
-پاپا ماما، شما ها می خواین من شاهزاده ی لوس بشم. شماها می خواین من جاهای خارج از قصر رو یاد نگیرم. شما ها هیچ وقت نمی ذارین من خودم تنها از قصر خارج شم؛ بدون اون جنای بیریخت. شما ها خیلی بدین!
-
-ماما پاپا، اگه نذارین برم خودمو می کشم.
- [/spoiler]

ملکه لی فای از قصر خارج شد و در حالی که خوشحال به زمین بازی مقابل قصر می رفت زیر لب برای خود آواز می خواند. همانطور که مشاهده می کنید متن این شعر روی تابلوی اصلی تبلیغاتی هم نوشته شده است. از قضا آنشب به علت بارندگی شدید، زمین بازی گل آلود بوده و ملکه لی فای با سر روی زمین می خوره.

[spoiler]
-جیـــــــــــغ! جنای خونگی زشت. یالله بیاین لباسای قشنگ منو تمیز کنید. عروسک خوشکلمو هم بشورین. جنای زشت، پس کجایین؟ [/spoiler]

و از آنجایی که آن روز جن های خانگی اورا همراهی نمی کردند مورگانای کوچک به قصر بازگشت و با چهره ی گل آلود و بغض کرده به پدر و مادرش نگاه کرد.

[spoiler]
- شما اونطوری منو نگاه می کنین یعنی این که دیگه نمی ذارین من تنها از خونه برم بیرون.
-
-شما نمی خواین من بزرگ بشم و تنهایی برم بیرون.
-
-اگه یه معجون برام نسازین که خود به خود تمیزم کنه من خودمو می کشم.
-
[/spoiler]

و این بود شرح این معجون! این معجون در همه وقت و همه حال یار و یاور شماست. شما می توانید به دور از چشم والدین خود، همیشه پاکیزه باشید یا حتی بدون جن های خونگی و یا خرج کردن برای رخت شور و ...، یک جرعه از این معجون را بنوشید.

w.r majoon

این معجون معجون فوق العاده ایه. شما گرگینه ی عزیز، وقتی که قصد گول زدن طعمه ی خود را دارید کافیست دو قلپ از این معجون را بنوشید؛ معجزه خواهد کرد.

طرز کار این معجون به این صورت است که مثلا وقتی یک گرگینه طعمه ی خود را زیر نظر دارد و نمی خواهد جلب توجه کند ذره ای از این معجون را می نوشد و درست هفت دقیقه ی بعد تبدیل به خرگوش کوچک صورتی رنگی می شود که به ظاهر شکار را فریب خواهد داد. و اما این خرگوش دندان های بسیار تیزی خواهد داشت و به محض گاز گرفتن طعمه و حس کردن بوی خون فرد به شکل اصلی خود که همان گرگینه است تغییر شکل می دهد.

beautiful majon

این معجون، به مدت بیست و چهار ساعت زیبایی خاصی به فرد مورد نظر می بخشد.

مثلا اگر فرد نیاز داشته باشد تا در مقابل مای لردش خودنمایی کند و حال آنیتا را بگیرد می تواند از این معجون بنوشد(من اصلا استفاده نکردم تاحالا!)

این معجون می بایست با مقداری علف تازه، نیم گرم آلبالو و دو شیشه سس سبز مصرف شود.

توجه: استفاده از سس قرمز به جای سس سبز عواقب جبران ناپذیری همچون پیدایش کهیر ها و خال های گوشتی در ناحیه ی بینی و پیشانی دارد.

asilios majoon

آیا دوست دارید که به یک اصیل زاده مبدل شوید؟ آیا شما از خاندانی غیر اصیل می باشید؟ آیا شما یادنگرفته اید که همانند یک اصیل زاده رفتار کنید؟ آیا لازم است برای کلاس گذاشتن جلوی چند نفر برای ساعاتی رفتاری اصیلانه داشته باشید؟

نه نمی توانید خود را تغییر دهید. چون شما یک اصیل زاده نیستید و افراد غیر اصیل زاده همانی هستند که هستند یغنی غیر اصیل زاده هستند و نمی توانند به یک اصیل زاده تبدیل شوند.

اما

اما شما می توانید با نوشیدن یک پارچ یا بیشتر ( بستگی به درجه اصالت )از معجون "asilios" به مدت سه ساعت اصیل زاده باشید. مانند یک اصیل زاده رفتار کنید؛ مانند او غذا بخورید؛ مانند او صحبت کنید و ...! اما لازم به ذکر است که بعد از سه ساعت فرد به مدت شش ساعت تا بیست و چهار ساعت(بستگی به درجه اصالت) رفتاری به مراتب بدتر از وضعیت عادی خواهد داشت.

evil majoon

این معجون اصلا معجون خوبی نیست. نخریدش

معجون نام برده؛ صرفا برای نوعی تغییر رفتار است. خوب می دانید که لرد سیاه هرکسی را نمی پذیرد. . ای کسانی که می خواهید مرگخوار شوید ولی درجه سیاهی خونتون پایین است، خوب بدانید که نمیشود لرد سیاه را گول زد و هیچ راهی نیست.

اما

این روز ها معجونی ارائه شده است که می تواند به شما کمک کند تا در هدفتان موفق شوید. نوشیدن سه قلپ و نیم از این معجون باعث می شود که درجه سیاهی خون شما به مدت سه دقیقه بالا برود.

این معجون دو اشکال دارد :

1- مدت اثر آن کم است و شما باید خیلی سریع درخواست
دهید.
2- هنوز روی هیچ موجود زنده ای آزمایش نشده و امکان مرگ شما وجود دارد.

2- تاریخچه ساخت اولین معجون ضروری چطور بود ؟!

تاریخچه ی ساخت اولین معجونم همون تاریخچه ی ساخت معجون aloodegibon هستش . دو سوال رو باهم ادغام کردم نوشتم. تو توضیحات معجون aloodegibon تاریخچه ساختش رو هم نوشتیم.

با اینحال یه توضیح کلی :

ملکه مورگانا در شش سالگی با اصرار زیاد به تنهایی بدون همراهی هیچ موجود زنده ای از قصر خارج شد و به طرف زمین بازی مقابل قصرش رفت. اما زمین بازی به علت بارندگی شدید گل آلود بود و مورگانای کوچک لیز خورد و لباس ها و عروسک خوشکلش گلی شد.

او به جن های خیالی اطرافش مرتب دستور می داد که تمیزش کنند ولی چون به درخواست خودش هیچ کدام از آن ها با او نیامده بودند با ناراحتی به طرف قصر رفت. پدر و مادرش با دیدن سر و پای گل آلود او عصبانی شدند اما مورگانا فرصت صحبت نداد و بلافاصله دستور جدیدی صادر کرد :

«اگه یه معجون برام نسازین که خود به خود تمیزم کنه من خودمو می کشم. »

وقتی شب برمی خیزد
دنیا را در خود پنهان می کند
در تاریکی غیرقابل رُسوخ
سرما بر می خیزد
از خاک
و هوا را آلوده می کند
ناگهان...
زندگی معنایی جدید به خود می گیردl

پیام زده شده در: ۱۴:۴۸ دوشنبه ۱۲ اسفند ۱۳۸۷

تایبریوس مک لاگنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۴ سه شنبه ۸ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۲۱:۱۶ سه شنبه ۱ تیر ۱۳۹۵
از پیاده روی با لردسیاه برمیگردم
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 314
آفلاین
جواب تكاليف جلسه ي سوم معجون سازي

(1) معجون هاي ضروري در چه مواقع و حالتي استفاده ميشن؟! ( حداقل 5 حالت) با ذكر توضيح – 15 امتياز

حالت اول: مرگ!!

وقتي ميخواهيم، براي سر به نيست كردن دشمنان، راهي را انتخاب كنيم تا وزارت نتواند رد جادوي چوب دستي مان را دنبال كند، آنوقت، از معجونهاي ضروري اي كه در اين زمينه به ما كمكهاي شاياني ميكنند، استفاده كنيم؛ مثل معجون: لوزالمعده ايوس جرواجريوس

حالت دوم: كمبود انرژي

اين حالت، شامل موارد عادي و ممنوع ميشود. ممكن است بعد از يك روز خسته كننده ي كاري، براي جبران انرژي از دست رفته، از يك معجون انرژي زا استفاده كرد؛ البته به همراه يك پياله نوشيدني آتسين. آب كدو حلوايي در اين موارد، به علت داشتن كافئين زياد، اثر خنثي كننده دارد.

زماني اين حالت، يك موقعيت ممنوعه را ايجاد ميكند، كه پاي رقابت در بين باشد. مثل مسابقات كوييديچ.

حالت سوم: بي خوابي

ممكن است براي شما پيش بيايد، كه در اثر عوامل مختلف دچار بي خوابي شديدي بشويم. در اين مواقع، از معجونهاي كمكي، براي ايجاد خواب راحت و بدون رويا، استفاده ميشود. مثل معجون: اسليپا

حالت چهارم: صداي بلند

آيا پيش اومده كه به همراه همكارتون، توي يك اتاق در حال بررسي پرونده باشيد و اون در حال مكالمه به جغدسل، با صداي بلندش، مدام روي نرو(nerve) شماست. ميتوانيد از ابدارچي تان بخواهيد، درون نوشيدني آتشينش، مقداري عصاره ي به ليمو اضافه كند. صداي او ديگر كسي را اذيت نخواهد كرد

حالت پنجم: امتحانات

مهمترين و در عين حال، پر استرس ترين حالت، همين حالت امتحانات است. در ايام امتحانات، شما ممكن است، از يك عالمه معجون استفاده كنيد. مثل: معجون حافظه

(2) تاريخچه ي ساخت اولين معجون ضروري چطور بود؟! – 15 امتياز

اولين معجون ضروري كه چامقول پنغول نام داشت، توسط يك نيمه غول ساخته شد. سر پاس مختاري كه يك نيمه غول پنج انگشتي بود(غولها داراي چهار انگشت هستند)، در جواني، شيفته ي دختري از ايل و تبار خود شد به نام گالاپاگوس ! ولي از آنجا كه او مثل بقيه ي غولها نبود و يك انگشت اضافه تر داشت، تصميم گرفت، براي ايجاد شانس بيشتر براي خود و از بين بردن رقبايي مثل گلگومات و گراوپ، در يك اقدام آنتحاريك، معجوني بسازد، كه انگشت اضافه اش را از بين ببرد.

با استفاده از گل نايابي از جزيره ي آوالان، پنج مغز پشه ي سبز خالدار، انگشت اشاره ي مورچه ي آفريقايي و عصاره ي نعنا، معجوني ساخت، كه از روي خواص مواد تشكيل دهنده اش، فكر ميكرد كه اثر ميكند و انگشت اضافه اش را از بين ميبرد.

او كه ويولون زن قهاري بود جون عمه اش!! در يك شب مهتابي و زيبا، اين معجون را خورد و ... ولي چون در مصرف عصاره ي نعنا زياده روي كرده بود، روي عملكرد قلبش اثر منفي گذاشت و مرد. عكس زير كه با تلاش فراوان از او تهيه شده، او را در آن دنيا نشان ميدهد:

تصویر کوچک شده

در كنار درياچه ي نقره ايي قدم ميزنم
و با بغضي که مدتهاست گلويم را ميفشارد، رو به امواج خروشانش مي ايستم
و در افق،
طرح غم انگيز نگاهش را ميبينم،
كه هنوز هم اثر جادويي اش را به قلب رنجورم نشانه ميرود..
كه هنوز نتوانستم مرگ نا به هنگام و تلخش را باور كنم..
كه هنوز بند بند اين تن نا استوار به نيروي خاطره ي لبخند اوست كه پابرجاست..
با يأس يقه ي ردايم را چنگ ميزنم و در برابر وزش تند نسيم،
وجودِ ويرانم را از هر چه برودت و نيستي حفظ ميكنم..
از سمت جنگل ممنوعه، طوفاني به راهست
و حجم نامشخصي از برگ و شاخه ي درختان مختلف را به اين سو ميآورد..
اخم ميكنم تا مژگانم دربرابر اين طوفان،
از چشمان اشكبارم محافظت كند..
شايد يك طوفان همه ي آن خاطره ي تلخ را از وجودم بزدايد..

كلاس معجون سازي
پیام زده شده در: ۴:۲۶ یکشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۳۶ دوشنبه ۲۴ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۱۲ پنجشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۴
از جايي به نام هيچ جا
گروه:
کاربران عضو
پیام: 788
آفلاین
1- معجون های ضروری در چه مواقع و حالتی استفاده میشن ؟! ( حداقل 5 حالت ) با ذکر توضیح - 15 امتیاز

1. نیاز به دوا

معجون تولید کننده انواع اقسام مواد مخدر، بر حسب انواع سلیقه های روز و مد جوانان، مانند؛ ال.اس.دی، کوکائین،هروئین، ماری جوآنا و مرفین(مورفین گانت خودمون) ،تریاک،حشیش و اكستاسي. در حال حاضر در دنیای جادوگران بزرگترین تولید کننده مواد مخدر جادویی سر بارون خون آلود می باشد. شواهدی در دست است که وی از ترکیب معجون با منوی مدیریت، موفق به اختراع مورفین گانت(مرفین) شده است.

این معجون صورتی رنگ است ابتدا هر انسانی را به یاد دستمال توالت و غیره می اندازد. اما سخت در اشتباه هستید. کافی ست که کمی درب آن را باز کرده و فقط در حد 20 ثانیه آن را ببویید. دیگه رفتید تو کار تزریقات و غیره.بوی عطر چو چانگ رو میده. جنس منس هم به این آسونی ها جور نیست، وزارت جادوگری در حال مبارزه با مواد مخدره، اون وقته که کارتون گیر دایی مورفینه. نحوه اختراع انواع مواد مخدر با این معجون به این صورته که شما می بایست صمغ گیاه CANNABIS SATIVA رو با دهنتون بیرون بکشید، بعد توی دهنتون نگه دارید، قشنگ با تف شما باید در هم آمیخته بشه، چون که شما جادوگر هستی. اگه ماگل زاده هستید و خون کثیف دارین، پیشنهاد میشه اینکارو نکنید. جواب نمیده. فقط اصیل زادگان !

بعد که قشنگ صمغ تفکی شد، میریزیش توی یه لیوان، بعد به اندازه یه قاشق غذاخوری از معجون رو بهش اضافه میکنه، سریع در بطری معجون رو میذاری، به شعاع 7-8 کیلومتر دور میشی از بطری معجون. چون که بخار مخدر آزاد میکنه، ممکنه تو جوون پاک و رعنا آلوده بشی. بعد از یه ربع، با دوربین اون دور دست ها رو ببین، اگه بخار رفته، برو سراغش. وقتی رفتی سراغش، می بینی که توی لیوان یه ماده چسبناک سیاه مونده. دستتو بکش عقب ! فقط با دستکش و ملایمت لیوان رو ناز میکنی، یه پاپیون هم میبندی بهش ! اگه بعد از چند ثانیه لیوان لرزشی کرد که خیره ! لیوان خرد میشه و ماده سیاه چسبناک تبدیل میشه به انواع بسته های آماده و وزن شده مواد مخدر و انواع قرص های رنگارنگ و میریزه جلوی پات. اما اگه لیوان بعد از چند ثانیه از شادی نلرزید، برو گور خودتو بکن ! موفق باشی.

2. نیاز به نوشیدنی

این معجون هم تولید مشروبات الکلی میکنه. از انواع و اقسام. این هم بر حسب سلیقه های مختلف. خب روش های تولید الکل با این معجون متفاوته، اما اصول یکسانی داره. خوب گوش بگیر، یاد بگیر ! اول میری شیطون بازار، یه چند کیلو میوه های مختلف و حبوبات میگیری. بعد میای خونه، میشینی حبوبات و میوه ها رو تخمیر و تقطیر میکنی.(مراجعه به علوم راهنمایی). بعدش یه چند لیتر بنزین و الکل صنعتی جور میکنی، به همراه تخمیرهای انجام شده میریزی توی یه سطل. اگه جادوگر باشی، محتویات بینی ات جادویی ئه. یه فین میکنی توی سطل! اون وقت می بینی که یه بخار کوشولو بلند میشه.

حالا مشروبات الکلی آماده است. انواعش دیگه بستگی به میوه هاش تخمیر شده داره. اما می بینی که رنگ مایع درون سطل قهوه ایه ! یه کمی هم که فکر کنی می بینی که از معجونی یاد شده استفاده نشده. ده همینه دیگه، معجون فقط جنبه خر نمودن و رنگ آمیزی رو داره. یه دو قطره بریز، کل مشروبات میشه شرابی رنگ ! موفق باشی.

3. نیاز به اقتدار ملی و بین المللی و انسجام اسلامی

معجون تولید کننده ی اورانیوم غنی سازی شده. به اندازه سه قطره از معجون ارغوانی مورد نظر را با یه چهل-پنجاه کیلو مولکول اورانیوم هگزا فلورید ترکیب کنید.

کاربردها:

1. برای تهیه بمب کود اتمی حداقل 500 تا 600 کیلوگرم 775U صد درصد خالص

2. پز دادن پرزیدنت Ahmadinejad در مجامع بین المللی

4. نیاز به مو !

این معجون قادر است موهای بر باد رفته شما رو برگردونه. این معجون کاشت مو میکنه. در سالهای اخیر دیده شده که لرد سیاه از این معجون به دفعات زیادی استفاده کرده، ولی نتیجه نگرفته. محققان نیرنگ و جنایت لرد سیاه را عاملی برای عدم رویش موی وی توسط این معجون دانسته اند. البته برخی از محققان نیز می گویند که موهای لرد سیاه خیلی هم زیاد رشد کرده ولی در جهت عکس و به داخل مغز مبارک ایشان روییده و تا چند وقت دیگر انشا الله از چشم و گوش ارباب بیرون خواهد زد.

بخور، اگه کچلی از این معجون هم بخور، ارغوانی رنگه، آره یه هفت هشت لیوانی بخور، میاره، آره یه 12-13 متری مو میاره.

5. نیاز به ترک خماری

این معجون موجب ترک اعتیاد می گردد. اول خودتونو تو یه اتاق تا یک ماه حبس کنید، روزی هم سه لیوان از این معجون آبی رنگ بخورید. خیلی سریع اثر میکنه، بعد از دو دقیقه شما به هیجان میایید و به مانند دابی چنان خودزنی میکنید که تا عمر دارید، پشت دستتون رو داغ می کنید که برین سراغ دایی مورفین دوا موا ! فهمیدی؟!

برگی از دفترچه خاطرات سالازر اسلیترین:

معجون دردسر ساز

یادش بخیر...نزدیک دو هزار سال پیش بود. اون موقع ها تازگی از مکتب مرلین فارغ التحصیل شده بودم. من تو همه ی مدتی که درس میخوندم نفر شماره یک کلاسای مرلین بودم. حتی یه بار با یکی از بچه های هم دوره ایم که اسمش گودریگ گریفیندور بود، مسابقه گذاشتیم که کی میتونه افسون پیچیده رو طوری تغییر بده که از شدت تغییر استاد مرلین همون موقع تحسینش کنه! که نتیجه ش شد یه صفر برای جناب گریفندور و اضافه شدن یه بیست برای من در دفتر کلاس! چون افسون گریفیندور هاله ی درخشانی پیدا کرده بود و استادمون هم نتونسته بود تحمل کنه از گریف خواست که بیاد دوئل و مرلین در نهایت به یک قوری تبدیل شد! البته گریفیندور شاگرد خوبی بود ولی نتونسته بود اشتباهش رو جبران کنه و من که عمرا همچین افسونی رو درست نمی کردم و به سمت استاد مرلین شلیک نمیکردم تا بیچاره شم! کارشو با یه افسون ساده درست کردم و بعدشم هیچکی باور نکرد که ما همچین مسابقه ای باهم داشتیم! در نتیجه اون نمراتی که گفتم انجام شد.

اما قضیه ای که میخوام بگم براتون، مربوط میشه به اولین معجونی که خودم ساختم. اون وقتا جوون بودیم دیگه...میخواستیم زود واسه خودمون کسی بشیم. این شد که تصمیم گرفتم چیزی بسازم که قابل مقایسه با انواع دیگه ش نباشه و یه خورده هم دردسر درست کنه! آخه من از اونجایی که یه اصیل بودم، بدم نمیومد به بقیه ثابت کنم که من واقعا بهتر و برترم!

همونطور که میدونین، معجون دردسر ساز ساده بوی خاصی نداره. رنگش سبز روشنه و طعمش هم زیاد قابل تحمل نیست. مواد سازنده ش هم جگر بوقلمون، عصاره شبدر وحشی، پوست پیاز، آب پرتقال گندیده و شیره ی گل بابونیاست.اما از اولین و کلیدی ترین موادی که باید برای درست کردن این معجون داشته باشیم، پوست زیرین و تازه ی باسیلیسکه! باسیلیسک ها هم که خودشون به اندازه کافی کمیاب هستن، چه برسه به پوستشون و اونم پوست از نوع مرطوب و تازه!
خوشبختانه با مطالعاتی که من داشتم، به این نتیجه رسیدم که نیازی به پوست باسیلیسک نازنینم ندارم، و فقط اگه جاشو با یه قطره آب گریپ فروت عوض کنم، تاثیر جدید و عمیقتری میذاره. در نتیجه تونستم مواد اولیه رو راحت تر از اونی که انتظار میرفت تهیه کنم. غیر از جگر بوقلمون که مجبور شدم به خاطرش با یه پیرزن ماگل درگیر شم و جای چوبی که باهاش توی سرم زده بود تا مدتها ورم داشت و درد می کرد! مشکل دیگه ای نداشتم.

مواد رو به همون ترتیبی که برای ساخت دردسر ساز ترکیب میشن، توی پاتیلم به هم اضافه کردم و فقط عصاره ی شبدر رو گذاشتم برای آخر کار که نهایتا تاثیر عمده ی ماده ی قبلیشو که آب گریپ فروت بود، حفظ کنه. البته اولین بار این معجونو توی روستای پدریم ساختم، چون نمیدونستم وقتی آماده شه چیا انتظارمو می کشه!

حین اینکه معجون آماده میشد اتفاق خاصی نیفتاد، فقط پدرم سه بار اومد و دوباره برگشت. می گفت نمیدونه برای چی اومده پایین، فقط میدونه که یه چیزی مثل آهنربا هی می کشدش! خودمم بخاطر دود غلیظی که نتیجه تغییر فرم معجون بود یه مدت چشم چپم همه چی رو دوتا میدید!

بعد از آماده شدنش، معجونم رنگش شده بود قهوه ای روشن و اصلا هم نمیشد نزدیکش شد چون تا چند ساعتی مثل آتشفشان فوران داشت و یه جورایی آلونک مون هم تغییر رنگ پیدا کرد!
حالا یه نفرو لازم داشتم که بتونم روش اینو امتحان کنم. در نتیجه رفتم روستای پایینی و از قضا همون دوستم گریفیندور رو دیدم! سفارش یه جفت نوشیدنی کره ای دادیم و تو یه لحظه که گریفیندور حواسش نبود، از شاهکار جدیدم توی لیوانش ریختم! منتظر بودم که اثر کنه و گریفیندور تغیرات اولیه در اثر خوردن دردسر ساز درش صورت بگیره و حداقلش شروع کنه به جست و خیز کردن و جفت پا گرفتن برای مردم! اما اون خیلی عادی داشت با من حرف می زد و هیچ تغییری هم تو اوضاعش دیده نمیشد. منم دیگه نا امید شده بودم و بلند شدم که خدافظی کنم و برم، اما دیدم یه گوله آتیش انگار که جون داشته باشه داره آروم میره طرف ردای ساحره ای که میز کناری ما نشسته بود. تا من بیام به اون هشدار بدم که مواظب رداش باشه، نصفش خاکستر شده بود و ساحره فریاد کنون از در زد بیرون! تو همین لحظه شیشه ی رستوران هم خورد شد و ریخت زمین! منم که گیج شده بودم، با دیدن خنده های ممتد گریفیندور فهمیدم که معجونم اثر کرده و بدجوریم اثر کرده!

خلاصه...! کافه روستای گریف اینا مجبور شد عمده ترین تعمیرات تاریخش رو بخاطر خرابیای اون روز بکنه و گریفیندور هم **** گالیون خسارت داد! ایندفه هم هیچکی نفهمید گریفیندور چرا بیخودی و ناگهانی از یه آدم آروم و سربه زیر، تبدیل به یه خرابکار همه فن حریف شده بود!

"Severus...please..."
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۸۷

مورگانا لی‌فای

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۲ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۹:۰۳ جمعه ۲۶ دی ۱۳۹۹
از یه دنیای دیگه!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 516 | خلاصه ها: 1
آفلاین

Reduceium Squalorism

کاهندۀ آلودگی. زمانیکه سرتاپای زندگیتان را کثافت (فحش نیستا! ) فرا گرفته و هیچ جن خانگی ای در دسترس ندارید. به ویژه در سفر و در هنگام تحصیل در مجتمع آموزشی مقطع عالی هاگوارتز، بهترین یاور شما در پاکیزگیست. با مقدار محدودی از این معجون و حل کردن آن در آب خالص، و پاشیدن آن به وسیلۀ آب پاش در سرتاسر اتاق خود می توانید لوازمی براق و پاکیزه داشته باشید.

استفاده از این معجون برای مهمانی های عجولانه ای که دوستانتان ترتیب می دهند، توصیه نمی شود مگر اینکه نیم ساعت قبل از استفاده از معجون، کلیۀ مواد خوراکی خود را از محل پاشیدن معجون دور کرده باشید.

Grand Evil

این معجون برخلاف نام مخوفی که داراست، بی نهایت بی ضرر و سودمند است. زمانیکه در یکی از جنگل های انبوه آمازون درحال تفرج و گردشید، با مالیدن این معجون به بدن خود، از آزار مورچه های آدم خوار و پشه های زهرآگین این مناطق در امانید.

استفاده از این معجون منحصر به جنگل های آمازون نیست. با مقدار رقیق آن می توانید در شبهای تابستان، بدون نیاز به پشه بند و با آرامش تمام، در زیر آسمان پرستارۀ تابستان، شبی دلپذیر را سپری کنید.

Gyroscope

معجونی خوراکی با کاربردی مشکوک. یکی از کاربردهای بیشمار آن، پیشگویی و آینده نگری می باشد. و نکتۀ جالب توجه این معجون در آنست که استفادۀ مقادیر مختلف آن، اثرات متفاوتی را باعث خواهد شد.

درصورتیکه مقداری هم حجم با یک عدس مصرف شود، می توان تا 24 ساعت آینده را پیشگویی کرد.

مصرف آن به اندازۀ یک نخود، منجر به پیشگویی یک سال آینده و در سطح وسیع می گردد.

درصورتیکه به اندازۀ یک فندق از آن مصرف نمایید، به درجۀ مورفین گانت، و در مقادیر بالاتر مبتلا به سر بارونیسم خواهید گردید.

Doublet Quantal

معجون حس دوگانه. برخلاف نامی که دارد، به هیچ عنوان توهمزا نیست. حتی رفع کنندۀ توهم نیز نمی باشد. اصلا هیچ ارتباطی به توهم ندارد. به چه جراتی چنین کلمه ای را به نافش می بندید؟

کاربرد این معجون، شبیه به زنگوله های کارتر در سه گانۀ ابهورسن می باشد. با استنشاق بخارات این معجون، دروازۀ اول مرگ در برابرتان گشوده می گردد و با امواتی که درحال عبور و مرور به آن دنیا، و یا در تردید برای ورود به دنیای مرگ می باشند ملاقات می کنید.

با نوشیدن هر جرعه از این معجون، به دروازه های بیشتری دسترسی پیدا می کنید و پس از قلپ نهم، دیگر به این دنیا باز نمی گردید.

برای ملاقات با پیشینیان، نوشیدن سه قلپ از این معجون کافیست. می توانید سوالات امتحانی خود را از انیشتین، یا فاراده به طور مستقیم و بی واسطه بپرسید. (قابل توجه دانش آموزانی که مرا بداخلاق خوانده بودند. ) برای بازگشت از دنیای اموات، کافیست صورت خود را در رودخانۀ مرگ بشویید. (درصورت مصرف بیشتر از چهار قلپ از این معجون، تضمینی برای بازگشتتان وجو ندارد. پس فضولی را موقوف نمایید.)

و در آخر:

Sooks Sia

صرفا کاربرد آنیتا آزاری دارد و به هیچ کار دیگری نمی آید. البته به شما تضمین می دهم که جزو ضروری ترین معجون های دنیاست.

هممم... بگم؟.... نگم؟... بگم؟... نگم؟... هرچه بادا باد! سر به فدای نمره! دیگه راز خانوادگی چه معنی داره وقتی پای نمره میاد وسط؟

قرن ها پیش، زمانیکه جزایر آوالان تازه سر از زیر دریا درآورده بودن، اولین حکمران آوالان تصمیم به ازدواج با زیباترین دوشیزه در سرتاسر جزایر آوالان گرفت.

اگه نمی دونین، باید همین الان به اطلاعتون برسونم که زیباترین بانوان جهان، در آوالان متولد شدن و در افسانه ها اومده که اصولا پریزادها که از ساکنین این جزایر بودن، وقتی در برابر دوشیزگان آوالان زشت به نظر رسیدن، از شدت اندوه و برای اینکه چشم دیدن بانوان زیباتر از خودشون رو نداشتن، به فرانسه کوچیدن.

به هرحال، اولین حکمران آوالان مرد باهوشی بود که کوچکترین بهره ای از زیبایی نبرده بود. زیباترین دوشیزۀ آوالان هم در خانواده ای بسیار اصیل ولی فقیر زندگی می کرد که غرور بی اندازه ای داشتن و به اصالتشون (که اتفاقا از حکمران هم بیشتر بود!) می نازیدن.

حکمران آوالان به مدت یه هفته خودش رو توی آزمایشگاه مخفی قصر (که فقط ما وارثین حکومت محلش رو می دونیم) حبس کرد و بعد از یک هفته، عروسک زیبایی رو به عنوان هدیه برای دوشیزۀ آوالان فرستاد.

یک روز بعد، دوشیزۀ آوالان و خونواده ش، در برابر دیدگان حیرت زدۀ مردم آوالان به قصر اومدن و از حکمران خواستگاری کردن. حکمران هم چنان رفتار کرد که گویا با این ازدواج، لطف بزرگی به اون دوشیزه و خونواده اش می کنه.

راز این ماجرا و ربطش به اولین معجون ضروری چی بود؟ عرض می کنم خدمتتون.

حکمران با استفاده از شیرۀ درخت افرا، پودر زگیل میمون، چند عدد موی نارگیل کوهی و یه سری خرت و پرت دیگه، معجون زشتی ابدی رو ساخته بود و تمام بدن عروسک رو با اون پوشونده بود. توی نامه ای هم که صبح روز بعد (و زمانی که مطمئن شده بود دوشیزۀ جوان به عروسک دست زده) برای اون خونواده فرستاده بود، حقیقت رو بیان کرده بود و خاظرنشان کرده بود درصورت عدم ازدواج اون بانو با ایشون، هرگز پادزهر اون معجون رو به اونها نخواهد داد.

البته، ازدواج به سرعت صورت گرفت ولی حکمران برگۀ حاوی پادزهر رو گم کرده بود و خودش خبر نداشت. این شد که درعرض یه هفته، زگیل های بدشکلی تمام بدن ملکه رو پوشوند و خیلی زود از دنیا رفت. اونقدر زود، که حکمران ناچار شد برای داشتن وارث حکومتی، به سرعت ملکۀ دیگه ای رو جایگزین کنه.

ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۰ ۲۰:۳۳:۳۵
ویرایش شده توسط مورگانا لی فای در تاریخ ۱۳۸۷/۱۲/۱۰ ۲۰:۳۷:۵۸

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.