هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

Re: كلاس ماگل شناسي
پیام زده شده در: ۲۳:۵۹ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵

دنیسold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۱۲ شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۱:۴۷ چهارشنبه ۳ مهر ۱۳۹۲
از هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 809
آفلاین
با سلام و احترامات***

معرفي:

نام: دنيس
نام خانوادگي: اووووم...بزار فكر كنم....آقا اجازه، ما بي اصل و نسبيم و فاميل نداريم.
شغل: محصل ترم دوم هاگوارتز
سابقه: ترم قبل معلم درس موگل شناسي بودم... خيلي دوسش دارم. و همچنين بهترين دانش آموز هاگوارتز در ترم قبل.
گروه: گروه مهربان و بسيار صميمي ما يعني هافلپاف.
وضعيت خانواده: مادرم ساحره بود و پدرم موگل است. مادرم خيلي وقت پيش فوت كرده. بابام تاجر است. من هم يك خواهر كوچك دارم كه ده سالش است و اسمش هم سندي است.
خصوصيات: يك پسر شر و پر سروصدا كه از پس همه برمياد...درسهاش بد نيست. موهاش مشكي و چشماش قهوه اي است.

توضيحی کوتاه درباره­ی ماگل­ها و تفاوت ماگل­ها و جادوگرها، نقص­ها و برتری هاشون نسبت به جادوگرها و ...

لغت موگل: موگل يا ماگل يا مشنگ يا به قول بعضي از جادوگران هالوها؛ از نظر جادوگران به معني كسي است كه از زندگي هيچ چيزي نميفهمد و از شعور كمتري نسبت به آنان برخوردار است. و به طور كلي سخت، طاقت فرسا و چشم و گوش بسته زندگي ميكند.

تفاوت موگلها و جادوگران: موگلها از هيچ نيروي خارق العاده اي بهره نمي برند و همه كارهايشان بر اساس علم و منطقي است. كارهايشان ساده و بي آلايش است. در حالي كه جادوگران كارهاي عجيب و بدون هيچ اثبات علمي انجام داده و از روي منطق عمل نمي كنند. جادوگران كارها را با چوبدستي و وسيله ي نقليه آنها جارو يا قاليچه پرنده( در شرق ) است. اما موگل ها با دست يا با وسايل مدرن و الكتريكي علمي، كاملآ علمي، كارهايشان را انجام داده و با وسايلي الكتريكي، مكانيكي از جمله ماشين هاي پيچيده از جمله: رؤروئك...سه چرخه...دوچرخه....موتور سيكلت....ماشين...كاميون...تريلي هيجده چرخ....بولدوزر...هليكوپتر...چتر نجات....بالون...هواپيما و....غيره؛ از جايي به جاي ديگر نقل مكان ميكنند. تفاوت بين موگل ها و جادوگران خيلي خيلي زياد است. نميشه همش را ذكر كرد. از ساده ترين مطلبش اين است كه موگل را با ها جمه ميكنند=موگل+ها # ولي جادوگر را با ان جمع ميبندند= جادوگر+ان.

نقص موگل ها: نقص زيادي دارند. مثلآ كارهايي را كه جادوگران به آساني و سريع و بدون دردسر انجام ميدهند. آنها با مشكل و سختي و با سرعت كم انجام ميدهند و به طور كلي از سرعت پاييني برخوردارند. مثلآ براي سفر خيلي طول ميدهند. مثلآ: بليت ميخرند. دسته جمعي سر ساعت مشخص سوار وسيله هايي كه بسيار آهسته راه مي روند، ميشوند. كلي در راه هستند تا به آنجا برسند... . اما جادوگر هر وقت تصميم بگيرد در يك لحظهغيب و ظاهر ميشود و يا از پورتكي استفاده ميكند و ثانيه هايي بعد در مقصدي كه ميخواهد است.

برتري: موگل ها چون جادو بلد نيستند در بعضي از كارها كه با سختي انجام ميدهند بسيار لذت ميبرند و تجربه كسب ميكنند و كشت و كشتار كمتر از دنياي جادوگري است. يعني كشتن با گفتن يك ورد صورت نميگيرد و مردم به اين آساني سياه و كثيف نميشوند.

20 جمله زیبا از بزرگان ماگل

1- گاهي بعضي بركات خدا با شكستن تمام شيشه ها وارد ميشود. ""پائولو كوئيلو""
2- براي رنج نكشيدن، عشق نورزيدن لازم است. ""كوئيلو""
3-چيزي كه ما را جلو ميبرد، توضيحات نيست. اراده ي ما براي پيش رفتن است. ""كوئيلو""
4- ما مسئول جهانيم؛ چون ما خود جهانيم. ""كوئيلو""
5- خدا داروخانه ي خود را در جنگل گذاشت تا همه ي انسان ها سالم بمانند. ""كوئيلو""
6- ابليس در جزئيات سكونت دارد. ""كوئيلو""
7- هر پرسشي كه بتوان دركش كرد، پاسخي نيز دارد. ""كوئيلو""
8- روستاي اوست كه به او قدرت جهاني ميدهد. ""كوئيلو""
9- به خاطر هراس از دست دادن، چه چيزهايي را از دست دادم. ""كوئيلو""
10- تنها پس از آنكه با مسايل پيچيده روبرو شوي، ميتواني مسايل ساده را درك كني. ""كوئيلو""
11- دگرگون كردن آنچه در برون است، دشوار تر از دگرگون كردن چيزي است كه در درون است. ""كوئيلو""
12- ما ميدانيم كه اسرار ما را رها نميكنند؛ پس ياد ميگيريم كه آنها را بپذيريم و با آنها زندگي كنيم.( اين خودش نشون ميده كه يكم موگلها فهميدن كه جادو وجود داره!!!) ""كوئيلو""
13- خاك را هميشه شخم زده، موج را كف آلود، و احساسات را در جنبش نگه دار. سراسر جهان در جنبش است: نميتوانيم باز بمانيم. ""كوئيلو""
14- ما نه فرمانرواي خورشيديم، نه مالك عصر، نه صاحب امواج و نه حتي صاحب نگاره خداوند، چوننميتوانيم مالك خود باشيم. ""كوئيلو""
15- دست خدا همواره راهنماي كسي است كه مؤمنانه راهش را دنبال ميكند. ""كوئيلو""
16- شرافت، شجاعت، اشتغال به كارهاي سودمند و ايمان به خدا، تنها چيزيست كه من به خاطرشان تلاش ميكنم. ""كوئيلو""
17- تنها چيزي كه باعث ميشود من اينجا قورباغه نگيرم؛ اين است كه قورباغه گرفتن در اينجا ممنوع نيست. ""جين وبستر""
18- دشمنم گفت: *دشمن خويش را دوست بدار.* من اطاعت كردم و بر خويش عاشق شدم. ""جبران خليل جبران""
19- اولين انديشه خدا، يك فرشته بود. و اولين كلام او انسان. ""جبران خليل جبران""
20- كمرنگترين قلم جهان، از پر رنگترين حافظه جهان ماندگارتر است.
21- اي كه سوزن ميزني بر قلب خسته....بيا زن مو بشو با چشم بسته. ""منصور مظفر زرگنده""

با تشكر*دنيس*

قدرت رولو ببين توي سبك من، تعظيم كرد توي دست من
پس تو هم بيا رول بزن با سبكم، ميخوام شاخ جوجه رولرا رو بشكنم

پیام زده شده در: ۲۱:۲۹ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵

old ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۰۴ شنبه ۲۷ آبان ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۸:۵۶ سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۵
از 127.0.0.1
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 82
آفلاین
معرفی

عرضم به حضور عنبر منبر برادر بودریک بود من کی بیدم؟

اینجانب جناب لرد ولدمورت گنده ارباب همه ی کچل های دنیا در سن 1 سالگی در شب کریسمس به دنیا اومدم ( ببخشید سن رو یه سال بزرگ گفتم ها ولی کادو رو از همتون میگیرم) خلاصه داشتم میگفتم من به دنیا اومدم با یا یه انسان پشمک مانند آشنا شدم که منو به زور برد توی مدرسه ی ارزشی خودش ( همین مدرسه رو میگم ها ) البته اون موقع خرابه بود
( این 5 خط ش) بعد اونجا یهکم تو مدرسه شیطونی کردیم و دامبل رواینقدر اذیت کردیم که همه ی ریش هاش سفید شد بعد اونجا یه مار گنده داشتم که چشم هاش خیلی قشنگ بود ( جون تو) یه غار گنده هم داشتم که بعدا این پسره ی کله زخمی جاش رو پیدا کرد ( من اینو وکشم) بعدش ما یه چیز های هم ساختیم به اسم هروکراکس ( نمیگم چطوری چون دست زیاد میشه) که خیلی خوف بود

بعدش ما یه سری کار های دیگه هم کردیم و خواهیم کرد که برای فهمیدنش باید پول بدی کتاب هری پاتر بخری و بخونی ( بگو من معرفیت کردم تا بهت تخفیف بدن)

حالا میرسیم به بحث شیرین ماگل

اول از همه باید بگم این کلاس کلاس مورد علاقه ی منه ( دو نقطه ایکس)

حالا ماگل چیست

بزرگی گفته خدا ماگول برای شکنجه شدن آفرید ( ماگول همون ماگل است ولی ارزشی تر)

این ماگل یه موجود بیریخت نحس کثیف لجن خونیه ...و .... و میباشد

ولی تفاوت هاش با جادوگران

خوب همهترین تفاوت اینه که ماگول ها جادو بلد نیستن . از برق استفاده میکنن . میرن تو اینترنت با نامحرم چت میکنن . به من هم نمیگن ارباب

وهیچ وقت نباید فراموش کرد یه جادوگر رو هیچ وقت برق نمیگیره ( در مورد چراغ نفتی نظری ندارم)

یه تفاوت دیگه هم بین جادوگران و ماگل ها هست ماگل یه شانس بزرگ آوردن و شخصی به اسم دامبلدور رو نمیشناسن

ویرایش: من تازه الان دیدم باید جمله هم نوشت

1: غربت آن نيست كه تنها باشی فارق از فتنه فردا باشی غربت آنست چون قطره

2:رعايت کپي رايت نشانه ي شخصيت شماست

3:زیباترین منظره ی عمرم یک قطره خون بود بر روی برف سفید

4: آدم های زیبا تو آینه نگاه نمیکنن

5:نفس تو بزرگترین دشمنه توه

6:همیشه یه راهی هست

7: اونی که می‌گه انسان از نسل میمونه، در مورد خودش و اجداد خودش صحبت می‌کن

8:گشتم نبود نگرد نیست

9:اگر مقام ماندنی بود به تو نمی رسی

10:به خدا نگویید خدایا مشکل بزرگی دارم
بلکه
به مشکلتان بگویید ای مشکل من خدای بزرگی دارم

11:این خوب نیست که شما مهم باشید
اما
این مهم است که شما خوب باشید

12:هيچ چيز نيست كه هيچ كس نداند
و هيچ كس نيست كه همه چيز را بداند !!

13:بابا اون سيب رسيده روي ميز رو گاز بزنيد، پوسيد.

14 آدم وقتی دروغ میگه که یه نفعی ازش ببره . اگه دیدی کسی نفعی از حرف هاش نمیبره بدون راست میگه

15: قبل از اینکه دست تو هر سوراخی بکنید چک کنید یه وقت دندون مصنوعی توش نباش

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۴ ۱۳:۲۶:۴۷

پیام زده شده در: ۱۹:۰۸ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵

بلاتریکس  لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۳:۱۴ یکشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 195
آفلاین
معرفی:
من بلاتریکس لسترنج سالها قبل(حالا چند سالش مهم نیست ) در دهکده زیبای کانزارترکس متولد شدم.همزمان با تولد من درگیری وحشتناکی بین جادوگران سیاه و سفید در گرفت. در این جنگ اجسادتکه تکه شده تعداد زیادی از جادوگران سفیدکشف شدکه بعد از چسباندن تکه ها به هم تعداد جادوگران کشته شده سیصد و هفتادو پنج و نیم نفر اعلام شد..
من همیشه از هاگوارتز متنفر بودم چون به نظر من مدرسه ای که در آن جادوی سیاه آموزش داده نمیشود به درد...چیز..اهم. ..داشتم میگفتم.من هرگز علاقه ای به کوییدیچ نداشتم.چندبار سعی کردم با طلسم کردن بازیکنان کوییدیچ و صدمه زدن به آنها باعث ممنوعیت این بازی در هاگوارتز بشوم ولی به نتیجه نرسیدم.اوقات فراغت و بیکاری خودم رو با کشتن و شکنجه هر موجود زنده ای که در اطرافم قرار دارد میگذرانم.چند بار هم به خاطر این کار مجازات شدم چون در اون لحظه پروفسور دامبلدور و لرد سیاه نزدیکترین موجودات زنده اطراف من بودند .
من سالها قبل از هاگوارتز فارغ التحصیل شدم ولی لرد سیاه معتقد بود چیزی یاد نگرفتم و برای همین منو دوباره ثبت نام کرد.برخلاف تصور بعضی ها به درس ماگل شناسی علاقه زیادی دارم برای اینکه اعتقاد دارم برای بهتر کشتن ماگلها باید اونا رو به خوبی بشناسم و بدونم به چه چیزهایی علاقه دارند .
------------------------------------------------------------
جمله ها:(من بقیه پستها رو نخوندم امیدوارم زیاد تکراری نباشن.)

1-پیروزی آن نیست که هرگز زمین نخوری.آن است که بعد از هر زمین خوردن برخیزی.
2-سکوت جوابی غیر قابل پاسخ است.
3-انسان همچون رودخانه است ، هرچه عميقتر باشد آرام تر و متواضع تر است.
4-در دنیا چیزی وجود ندارد که ارزش ناراحت شدن را داشته باشد.
5- کسی که زندگی را بدون مشکلات میخواهد برای خود مشکل بزرگی ساخته است.
6-حرفهای ناگفته میتوانند کوهی ار سوءتفاهم ایجاد کنند.
7-وجدان صدای خداوند است.
8-پرواز کردن به غیر از دوبال شجاعت هم میخواهد.
9-اگر خورشید،گرماو رنگین کمان را میپذیریم باید طوفان،تگرگ و باران را هم پذیرا باشیم.
10-استرحت مداوم روح را خسته میکند.
11-انسان همیشه به سمتی که تکیه کرده می افتد.
12-تا زمین زیر پایت را صاف نکرده ای فکر صعود به قله خوشبختی را از ذهنت دور کن.
13-اگر اولش به فکر آخرش نباشي آخرش به فکر اولش مي افتي.
14-بادها مي وزند، عده اي در مقابل آن ديوار مي سازند و تعدادي آسياب به پا مي كنند.
15-کسی که میخواهد رازی را حفظ کند باید فراموش کند که رازی وجود دارد.
16-هرچه فکر شما بزرگ باشد به همان اندازه به افکار دیگران احترام میگذارید.
17- افتادن در گل و لای ننگ نیست.ننگ این است که در آنجا بمانی.
18-زندگی درخت بایک دانه کوچک آغاز میشود.
19-قلب ما دربرگیرنده همه پاسخهایی است که مغز ما از دیدنشان خودداری میکند.
20-گاهی سختترین کار،تصمیمگیری صحیح است.
(ضمنا پروفسور تا جاییکه من دیدم شما درباره ماگلها تکلیفی نداده بودین و این مورد فقط سرفصل تدریس شما بود.امیدوارم اشتباه نکرده باشم. )

پیام زده شده در: ۱۳:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
من کیستم!

من جزو خانواده اصیل روزیه و تنها فرزند آلبرت و ماری روزیه هستم.از نظر نسبتی و نسبی و سببی!با خاندان های بلک و لسترنج و مالفوی فامیل میشم.طبق معمول تمام بچه های خانواده های اصیل(غیر از چندتا ناخلف )از همان بچگی به جادوی سیاه علاقه داشتم.اولین جادوی سیاهی که به کار بردم بر روی یک ماگل زاده بود که با چوب جادوی پدرم او را ریز ریز کردم و باعث شدم آن روز یک غذای خوشمزه به نام ماکارونی ماگل داشته باشیم!بعد از آنکه بزرگ شدم به آرزوی قلبی(کدوم قلب؟؟)خودم رسیدم و به دسته مرگخواران لرد سیاه پیوستم.در ان زمان من و باقی مرگخواران روزگار خوشی داشتیم و هر کاری که میخواستیم با ماگل ها و ماگل زاده ها انجام میدادیم.بعد از ناپدید شدن لرد سیاه من به دسته یاران شجاع او پیوسته ام تا او را پیدا کرده و به قدرت برسانیم.اما در حین همین جستجو توسط چند کاراگاه کشته شدم.
اما بعد از صحبت کوتاهی که با نویسنده داشتم( )او را راضی کردم که دوباره به دنیا برگردم تا کماکان به حیات خود ادامه دهم!!

20 جمله قصار!

1-پرنده رفتنی است،پرواز را به خاطر بسپار
2-زندگی و مرگ و دیگر هیچ!(جدیداً ماگلها از این نام به عنوان ضرب المثل استفاده میکنند)
3-انسان حیوان گوشتخواری است که میتواتند فکر کند و روی دوپا به ایستد!
4-تنها عامل موفقیت:کار،کار،کار.
5-ای کاش عظمت در نگاه تو باشد،نه در چیزی که به آن مینگری
6-عشق زندگی را جاودان میکند و تنفر آن را تباه میسازد
7-ساده ترین کارها گول زدن انسان درستکار است(شبیه حرف بارتیموس کراوچ در جام آتش است اما در واقع یک ضرب المثل اسپانیایی است)
8-زندگی صحنه یکتای هنرمندی ما است،هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود،صحنه پیوسته به جا است،خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد.
9-وقتی کسی تو را آنقدر که تو انتظار داری دوست ندارد معنی اش این نیست که تو را با تمام وجود دوست ندارد.(گابریل خوزه گارسیا مارکز)
10-برای اینکه مظلوم نباشی ظالم باش.
11-دشمن عاقل به از دوست احمق!
12-بر اساس قوانین شرکت مخابرات ایران دسترسی به این سایت امکان پذیر نمیباشد!!
13-دستگاه مشترک مورد نظر در دسترس نمیباشد،لطفاً بعدا شماره گیری فرمایید!
14-دیوانگی عین عقل،و عقل عین دیوانگی است!
15-دروغ مثل جرقه در انبار کاه است
16-پاییز تنهایی طبیعت است.
17-با هر قدمی که از مرگ فرار کنی مرگ دو قدم به تو نزدیکتر میشود.
18-کسی که در جستجوی زندگی جاوان است مرگ را در میابد!(فیلسوفی چینی)
19-کسی که احساس میکند همه چیز میداند هیچ چیز نمیداند.
20-آنکه بیشتر از بقیه میخندد از دیگران غمگین تر است.

اندکی درباره ماگلها:
ماگلها جزو مجموعه بزرگ موجودات زنده هستند.موجوداتی که طور رقت انگیز خود را برتر از دیگر موجودات میدانند.آنها همانند جادوگرها دست و سر و پا و عقل دارند اما چیزی که در آنها یافت نمیشود قوه تخیل و قوه اجرایی جادویی است.آنها سعی کرده اند بدون جادو زندگی کنند و آن را نیز انکار نمایند و در کمال تعجب اندکی نیز موفق بوده اند!

ویرایش شده توسط ایوان روزیه در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۳ ۱۳:۴۵:۱۲

پیام زده شده در: ۱۳:۰۲ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵

الستور مودیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۵۴ یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۱۱ سه شنبه ۸ اسفند ۱۳۸۵
از یک جای دور ولی نزدیک به شما
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 192
آفلاین
من مودی هستم یک جادوگر ، یک چشم و یک پا ندارم ، تمام صورتم جای خاطرات من و جادوگران سیاه است . با تمام ظاهر کج و کوله ام خیلی مهربون هستم مثل بوقی که صدای بلبل میدهد . من استاد دفاع در برابر جادوی سیاه هستم . عضو محفل همیشه پیروز ققنوس ، کاپیتان تیم بوق 1960 که توانست مقام چهارم را کسب کند .
من به چه چیزی معروف هستم به چشمم ، این چشم هر چند هر جایی رو می بینه و خیلی هم بی ناموسه و خجالت هم نمی کشه ولی باعث شهرت دو برابر من شده من به نام مودی چشم باباقوری معروف هستم .

بیست جمله با حال و ارزشی پسند :

1. دوست داشتن آسون است دوست نگهداری سخت است .
2. یک دشمن خیلی زیاده و صد تا دوست خیلی کم .
3. اگر در دینا همه تو را ترک کردن و فکر می کنی آدم احمق و ارزشی هستی بدون راست میگن !
4. هوم اگر یک سگ خواست گازت بگیره تو هم گازش بگیر .
5. آنکه از همه نادان تر است راحت تر است .
6. خطر همیشه در کنار عالمان است و راز های دنیا در دستان آنها .
7. یک ببر رو نقاشی کردن خیلی آسونه ولی درون ببر رو کشیدن خیلی سخته .
8. زندگی یک بازی است ، بازی بدون تکرار و بدون ترمز ، زندگی تو را به ایستگاه مرگ میرساند .
9. کم حرف زدن نشانه روی سایلنت بودن است و زیاد حرف زدن نشانه گوشه ای سونی اریکسون .
10. وقتی بلبلان آواز می خوانند بدانید که این صدای از نوک نیست از قلب است .
11. انسان واقعی کسی است که همیشه ببخشد .
12. خشم یعنی پشک در مصرف آن صرفه جویی کنید .
13. دسترسی به این جمله امکان پذیر نمی باشد .
14. باد بهاری زیبای سوز زمستانی را ندارد .
15. اگر دو تا ایرانی با هم بحث کردن بدون یکیشون خالی بنده و اون یکی هم کر .
16. زندگي آيينه اي است که هر لحظه اش قبله ي ديگريست
17. عيب پاکان زود بر مردم هويدا مي شود موي اندر شير خالص زود پيدا مي شود .
18. بي کمالي هاي انسان از سخن پيدا شود پسته بي مغز چون لب واکند رسوا شود .
19. با عشق زندگي کن نه عشق با تو زندگي کند .
20. جهنم زماني است که شما داراي: اتومبيل آمريکايي، زن بريتانيايي، خانه چيني، غذاي آلماني و حقوق ايراني باشيد. بهشت زماني است که شما داراي: حقوق آمريکايي، خانه بريتانيايي، غذاي چيني، اتومبيل آلماني، و زن ايراني باشيد.

درباره ماگل ها :
آنها بدترین موجودات هستی هستند ، زیرا هیچ وقت سیر نمی شوند ، همیشه تشنه به خون هستند و همیشه کارهایشان را از راه سخت تر انجام می دهند . اون ها شباهتهای ظاهری به ما دارند ولی هیچ وقت مثل ما نیستند ، آنان دنیا را نابود می کنند تا جایی دیگر برای زیبایی نباشد .

تصویر کوچک شده

[b][size=med

پیام زده شده در: ۰:۵۴ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵

گلرت گریندلوالد

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۸ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۸۲
آخرین ورود:
امروز ۱۲:۰۸:۵۲
از شیون آوارگان
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 1294 | خلاصه ها: 1
آفلاین
Introduction

من را چه کسی میشناسد؟ همی جوانی هستم چهارده ساله، زیبا همچون ماه، لطیف همچون ابرهای بهاری، قدی دارم به درازای سرو بهشتی، قلبم پر از تازگی، رویم پر ز لبخند، مویی دارم بلند و سیاه که از بلندی به آبشار و سیاهی به تاریکی اعماق دریا می ماند. پیشانی ام بلند، دماغم قلمی، ابروانم را که دیگر نگو و ببین!... آری! این منم! ملکه افسانه ای قصه های.... ها؟؟ این متن چیه دادین دست من! ای وای من چرا کتاب قصه بچه همسایمونو برداشتم.. عینکمو نزدم به جای دفتر خاطرات کتاب قصه برداشتم... شرمنده استاد فرض کنین من همینم که گفتم! اوکی؟ مرسی!
جدای از شوخی همه منو به ریشم میشناسن.. اصلا مرلین ریشو رو هر جا سراغ بگیرین عکس منو نشون میدن! فقط بعضی دشمنای حسود که چش ندارن ریشای منو ببینن هی انگ به من میزنن میگن فلانی سرانه مصرف آفتابش در سال از سرانه مصرف آفتابه کل دنیا بیشتره! اینا همش چاخانه! پاپوشه!! آخه کدوم عقل عاقلی اینو تایید میکنه؟؟ راستی یه سوالی بوده همیشه در مورد من مطرحه، وقتی من میرم دستشویی ریشمو میزنم تو شلوارم یا تو چاه توالت آویزونه؟

20 جمله

والا من ندانم منظورتون چی بود؟ اما خب همونطور که مستحضرید من روزی چهارصد پونصد تا نامه محبت آمیز و چهارصد پونصد هزار تا نامه فلسفی دارم که اگه حوصله داشته باشین همشه یه دور مرور کنیم؟؟

1- به من نگویید تو، به خودتان بگویید من!
2- هیچ گاه زیر بار حرف زور نروید، چون هیچ چیز سنگینتر از حرف زور نیست.
3- مارگزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه.
4- هر چه میخواهی دیگران در قبال تو انجام دهند تو نیز در قبالشان انجام ده
5- اگه تو یه بیابون گم شدی اصلا ناراحت نباش! اگه تو یه بیابون گم شدی و فهمیدی آفتابه ای که داری سوراخه نگران باش
6- عاقب تخم مرغ دزدی، شترمرغ دزدی است.
7- حقیقت چیزی نیست که نوشته میشود.. چیزی است که میشود پنهان بماند!
8- بدترين و خطرناکترين کلمات اينست: «همه اين جورند». تولستوی
9- از عاجزترين مردم کسي است که نتواند دوست پيدا کند و از او عاجزتر آنکه دوستش را از خود دور کند. امام علی(ع)
10- هرگز در ميان موجودات مخلوقي كه براي كبوتر شدن آفريده شده كركس نميشود. اين خصلت در ميان هيچ يك از مخلوقات نيست جز آدميان. «ويكتورهوگو؛ بينوايان»
11- آنقدر پولدار نیستیم که وسائل ارزان بخریم! «انگلیسیها»
12- وقتی همه با من هم‌عقيده می‌‌شوند تازه احساس می‌کنم که اشتباه کرده‌ام. «اسکار وايلد»
13- حتی ميمونها نيز گاهی از درخت می‌افتند. «ضرب‌المثل‌ژاپنی»
14- آلبرت اینشتین : من هرگز به آينده فكر نمي‌كنم، چرا كه خودش به زودي خواهد آمد.
15- نمی‌توانيم کاری کنيم که مرغان غم بالای سر ما پرواز نکنند اما می‌توانيم نگذاريم که روی سر ما آشيانه بسازند. «ضرب‌المثل چينی»
16- بنده آنی که در بند آنی. «ابوسعيد ابو‌الخير»
17- باطن وسيرت مردم را در حين بدبختی آنان می‌توان شناخت. دانیال نبی
18- بزرگترين درس زندگی اينست‌که گاهی احمق‌ها هم درست می‌گويند. «چرچیل»
19- وقتي كبوتري شروع به معاشرت با كلاغها ميكند پرهايش سفيد ميماند، ولي قلبش سياه ميشود. «مارك تواين»
20- سلاح ها نمادهای ترسند، شجاع آن است که بدون هیچ سلاحی بتواند دشمنان را از پای درآورد! «دارن شان، حماسه دارن شان»

درباره ماگلها:

ماگلها یکی از گونه های انسانی هستند. قدرت نفس کشیدن دارند، راه می روند، دو دست دو پا و دو گوش و دو چشم و ... دارند. تولید مثلشان شبیه تولید مثل جادوگران است. از خاک آفریده شده اند. روحشان با روح ما جادوگرها تفاوت های بنیادی دارد.
ماگل ها احمق های نابغه هستند! بهتر بگویم مغزهای بی مخ!

ویرایش شده توسط مرلین کبیر در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۳ ۱:۱۰:۰۷

زمان ما رسیده است، برادران و خواهران من! دیگر در خفا نخواهیم بود! صدایمان را خواهند شنید و این صدا کرکننده خواهد بود!

پیام زده شده در: ۰:۳۳ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵

ارنی مک میلانold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۰۳ جمعه ۱۷ آذر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۰:۰۶ پنجشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۶
از دوردست ترین قله
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 135
آفلاین
به نام یزدان پاک

معرفی :

با سلام..توضیحاتی نه چندان کامل در مورد این شخصیت!!

نام: ارنی مک میلان
قد : 163
علاقه مندیها:فقط و فقط ماگل شناسی!!
گروه در مدرسه جادوگری : هافلپاف
توضیحات مختصر :
ارنی مک میلان ، پسری با موهای بور و چشمانی آبی رنگ.
دانش آموز سال پنجم ، عضو گروهای الف دال و دوئل.
از خصوصیات او میتوان به اجرای جادوی سیاه اشاره کرد.
پدرش ، شرک مک میلان ، کارمند وزارت سحر و جادو است و در بخش جوراب شویی به همراه ادی ماکای مشغو به انجام وظیفه میباشد.
مادرش ، پرنسس فیونا ، یکی از نوادگان چنگیز خان مغول هست.

2- ماگل شناسی مقدماتی : توضیحی کوتاه درباره ی ماگل ها و تفاوت ماگل ها و جادوگرها، نقص ها و برتری هاشون نسبت به جادوگر ها و ...

همه چیز بر روی این زمین خاکی کامل و بدون نقص وجود دارد ، ولی این انسان ها هستند که برای هیچ و پوچ خودشان را کوچک میکنند..
جادوگر و ماگل هیچ فرقی با هم ندارند ، هر دو انسانند ، هر دو به هم شبیه هستند و همگی از خاکند..
فقط و فقط این افکار ماست که ما را به دنیای ماورا میبرد و این باعث میشود تا جادوگر را بهتر و شایسته تر بدانیم..

** جادوگران سیر تکامل یافته ی ماگل ها هستند **

20 جمله زیبا از بزرگان ماگل
1-عشق عینک سبزی است که با آن انسان کاه را یونجه میبیند»»مارک تواین
2-وجدان صدای خداوندی است»»لامارتین««
3-کار کنید تا غصه و پریشانی هایتان را از یاد ببرید»»شعار گالیله««
4-وقتی همه با من هم عقیده میشوند ، احساس میکنم که اشتباه میکنم»»اسکار وایلد««
5-برای تربیت اراده بهترین زمان جوانی است»»فیثاغورث««
6-بالاتر از همه چیز این است که با خودمان صادق باشیم»»ویلیام شکسپیر««
7-فرق انسان با سگ آن است که اگر به سگی غذا بدهی تو را گاز نمیگیرد»»لئو تولستوی««
8-هیچ شعری شاعر ندارد ، هر خوانندی ی شعری شاعر آن شعر است»»پابلو نرودا««
9-به جای اینکه سعی کنید مرد موفقیت باشید ، شعی کنید مرد ارزشها باشید»»آلبرت انیشتین««(به ملت ارزشی)
10-بزرگترین درس زندگی این است که گاهی احمق ها هم درست میگویند»»وینستون چرچیل««
11-انسان برای پیروزی آفریده شده است ، او را میتوان نابود کرد ولی نمی توان شکست داد»»ارنست همینگوی««
12-سکوت غیر قابل پاسخ است»»جی.کی.چسترتون««
13-مادر شاهکار طبیعت است»»گوته««
14-پیروزی آن است که هرگز زمین نخوری ، آن است که بعد از زمین خوردن برخیزی!!»»گاندی««
15-زندگی را نگه دارید ، میخواهم پیاده بشوم»»آنتونی نیولی««
16-باطن و سیرت مردم را میتوان در حین بدبختیشان شناخت»»دانیال نبی««
17-وقتی جوانتر بودم همه چیز را به یاد می آوردم ، حالا میخواست اتفاق افتاده باشد یا نه!؟»»مارک تواین««
18-شما ممکن است بتوانید گلی را زیر پایتان لگد مال کنید ، ولی محال است بتوانید عطر آن را در فضا محو سازید!!»»ولتر ، نویسنده فرانسوی««
19-دیوانگی بشر آنچنان ضروری است که دیوانه نبودن خود شکل دیگری از دیوانگی است»»پاسکال««
20-دوستان جدید پیدا کنید و دوستان قدیمیتان را هم حفظ کنید ، آنها مثله نقره و اینها مانند طلا هستند»»پرمودابترا««

پایان

ویرایش شده توسط ارنی مک میلان در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۳ ۱۳:۳۱:۲۲
ویرایش شده توسط ارنی مک میلان در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۳ ۱۴:۵۲:۰۳
ویرایش شده توسط ارنی مک میلان در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۳ ۱۴:۵۲:۲۶
ویرایش شده توسط ارنی مک میلان در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۳ ۱۵:۵۹:۳۵

پاتر , رولینگ خزیده کردت !!

پیام زده شده در: ۲۰:۵۱ شنبه ۲ دی ۱۳۸۵

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
1-معرفی :
معرفی؟خودت ناموس نداری مگه؟آهان از پشت اشاره کردند منظور معرفی خود من هست.

ایگور کارکاروف هستم.عضو گروه ناظران ارزشی انجمن.فرستنده 5 عکس برای گالری و 5 داستان برای بخش مقالات سایت.
مرگخوار نمونه که با 100 امتیاز بیشترین امتیاز را دارد و در صدر جدول رده بندی مرگخواران قرار دارد.عضو گروه اسلیترین قهرمان.
عضو تیم کوییدیچ آجاس و یک دوره قهرمانی و یک دوره سومی با این تیم در جام کوییدیچ سایت.
فردی جدی نویس و با غبارهای طنز در بعضی مناطق برف میبارد... چیزه یعنی جدی بهتر از طنز مینوسم ولی طنز هم پست رول میزنم که اغلب ارزشی میشود.
دانش آموز مدرسه هاگوارتز و معلم درس افسونها و وردهای جادویی به همراه سوس اضافه.
مدیر مدرسه دورمشترانگ در بلغارستان.از خاندان اصیل کارکاروف که در لندن به وجود آمده و در لاغارستان به کار خود ادامه داده است.
==============
2- ماگل شناسی:
خب،ماگلها و ماگلها و ماگلها.افرادی که با استفاده از مغز و بدن خود کارهای خود را پیش میبرند و از سحر و جادو استفاده ای نمیکنند.
در لغتنامه جادوگرها چنین آمده:به آن دسته از افراد که توانایی‌های جادوگری ندارند مَشَنگ، یا جادوبند گفته می‌شود.
واژه مشنگ در ترجمه فارسی این داستان‌ها ترجمه واژه انگلیسی ماگل (Muggle) است.

ماگلها در دوره های قدیم قبل از وجود مرلین بوده اند و سیر تکاملی پادشاهان و قدرت افزونی تمدن ها بوده است.حتی در بعضی کتاب ها گفته میشود که مرلین خود یکی از ماگلهای فوتبالیست بوده که در نقش دروازبان ایفای نقش میکرده است.
======================
3-زیبا ترین جملات قصار از نظر خودتون که بزرگان ماگلی به بشر هدیه کردن بنویسید.

زندگي آنچه که زيسته ايم نيست بلکه خاطراتي است که از گذشته داريم .گابريل گارسيا مارکز

هيچ وقت مغرور نشو برگا وقتي مي ريزن که فکر مي کنن طلا شدن!!!

عاقل مشو که غم ديگران خوري ديوانه شو که ديگران غمت خورند

شايد ثمره كلام دلنشين را كه امروز بر زبان مي آوريد فردا بچشيد .گاندي

عظمت مردان بزرگ از طرز رفتارشان با مردمان كوچك آشكار مي شود .ديل كارنگي

هر چه موانع جدي تر و سخت تر باشد , لذت تلاش و پيروزي بيشتر است .اريك باتروورت

زلال که باشي، آسمان در توست....!!!

زندگی در بودن نیست در شدن است شدن چیزی است که قبلا نبوده ای

فاصله ي تو تا خوشبختي، به اندازه ي فاصله ي تو با خودت است .

دوست داشتن کساني که دوستمان مي‌دارند کار بزرگي نيست، مهم آن است آنهايي را که ما را دوست ندارند، دوست بداريم. حضرت عيسي مسيح

تجربه هميشه به نفع انسان نيست چون هيچ حادثه اي دو بار به يک شکل رخ نمي دهد. « چرچيل »

هيچ وقت خود را به آب و آتش نزنيد،بهترين چيزها زماني اتفاق مي افتد كه انتظار آن را نداري

دنيا پر از آدم‌هاي مصمم است؛ عده‌اي تصميم مي‌گيرند كار كنند و عده‌اي هم تصميم مي‌گيرند بگذارند آنها كار كنند. « رابرت فراست »

زندگي هنر يافتن روزنه در تاريکي است

ممنون!یکی از دانش آموزان اسلیترین قهرمان

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۴۱ شنبه ۲ دی ۱۳۸۵

اما دابزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۹ یکشنبه ۵ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۲۲ سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳
از تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 457
آفلاین
در ابتدا عرض سلام دارم خدمت پروفسور "برودريک بود" عزيز،استاد درس ماگل­شناسی(به هيچ­وجه پاچه­خواری نيست،فقط ادای احترامه).

معرفی(خيلی ببخشيد،من اصلاً نمي­تونم طنز بنويسم و اميدوارم همينجوری قبولم کنيد)
من اِما دابز(Emma Dobbes)،دانش­آموز سال اول مدرسه­ی علوم و فنون جادوگری هاگوارتز و عضو گروه هافلپاف هستم.دختری ريزنقش با قدی حدود 165 cm،مو و چشمهای قهوه­ای.از پدر جادوگر و مادر ماگل.

ماگل­شناسی مقدماتی:توضيحی کوتاه درباره­ی ماگل­ها و تفاوت ماگل­ها و جادوگرها، نقص­ها و برتری هاشون نسبت به جادوگرها و ...
همانطور که دوستان اشاره کردند "ماگل" به افرادی گفته ميشه که جادوگر نيستند يعنی يک قطره خون جادويي در بدنشان وجود ندارد و از جادو سر درنمي­آورند.با اين حساب شايد بتوان آنها را به دو گروه تقسيم کرد:
1.گروهی که از جادو چيزی نمي­دانند و از وجود جادوگران آگاه نيستند،ولی در صورت برخورد با جادوگران يا مشاهده­ی جادو،وجود سحر و جادو را باور مي­کنند.
2.گروهی که از جادو چيزی نمي­دانند و از وجود جادوگران آگاه نيستند،و در صورت برخورد با جادوگران يا مشاهده­ی علنی جادو حاضر به قبول وجود سحر و جادو نمي­شوند؛(و شايد لقب مشنگ بيشتر شايسته­ی اين گروه باشد)
با توجه به توضيحات پروفسور "بود" و ساير دانش­آموزان به اين نتيجه رسيديم که تفاوت ماگل­ها و جادوگرها،اتکای جادوگران به چوبدستی ولی راه ترقی و برتری ماگل­ها استفاده از عقلشان است...اما آيا اين برتری،آن هم تنها در بعضی موارد،بيشتر از رفاه و آسايش جادوگران ارزش دارد؟
برای مثال اختراع ماشين­های مدرن و پر سرعت،هواپيماها و ساير وسايل حمل و نقل توسط ماگل­ها،بله آنها بدون استفاده از جادو جابه­جا مي­شوند اما کشته شدن اين همه ماگل در اثر تصادفات بيشتر مي­ارزد يا جابه­جايي آسان جادوگران توسط پودر پرواز يا جسم­يابی؟مثال­هايي مشابه اين باعث مي­شوند تا نقص دنيای ماگل­ها نسبت به برتری­هايشان بيشتر باشد.

و اما نقص­هايي نيز در دنيای جادوگران...سهولت انجام همه­ی کارها نيز چنان مفيد نيست.هنگامی­که فردی با خوراندن معجون عشق به ديگری او را مجبور به دوست داشتن مي­کند پس مقام و مرتبه­ی عشق واقعی چه مي­شود؟و مثال­هايي مشابه که البته کمتر از مثال­هاي نقص ماگل­ها مي­باشد.

و حالا جملات قصار من،در واقع گفته شده توسط بزرگان ماگل و مورد علاقه­ی من:
1.انسان عاقل فرصت­ها را مي­آفريند و منتظر پيدا شدن آن­ها نمي­نشيند؛
2.مهربان باش اما خالص،عاشق باش اما عفيف؛
3.جايي برای ايستادن به من بده تا زمين را به حرکت درآورم؛
4.کار موجب دور شدن سه شيطان بزرگ مي­شود:بي­حوصلگی،گناه و فقر؛
5.بازيگری پايين­ترين درجه­ی هنر است،البته اگر بتوانيم آن را هنر بناميم؛
6.شوخی انسان ثروتمند هميشه خنده­دار است؛
7.به من بگو چه مي­خوری تا بگويم که کيستي؛
8.نبوغ،يک درصد الهام و نود و نه درصد عرق ريختن است؛
9.اگر به مهمانی گرگ مي­رويد،سگ خود را همراه ببريد؛
10.خدا اشک را آفريد تا آتش درونی را خاموش سازد؛
11.ماهی و مهمان،دو روز اولش خوب هستند،از روز سوم بو مي­گيرند؛
12.وقتی شتری آرزوی شاخ کند،گردن خود را از دست مي­دهد؛
13.آن کس که از رنج زندگی بترسد،از ترس در رنج است؛
14.اگر نمي­توانی گاز بگيری دندانت را نشان نده؛
15.يک خسيس پولدار،فقيرتر از يک انسان ندار است؛
16.وقتی که درمان­های بی­شماری برای يک بيماری پيشنهاد مي­شود،به معنی آن است که بهبودی در کار نيست؛
17.انسان کوشا هميشه زمانی برای فراغت خود مي­يابد،ولی يک فرد تنبل هرگز؛
18.برای نابودی يک ملت دو راه وجود دارد:يا آن­ها را به قدرتی وابسته کنی يا وادارشان کنی به رهبرانی که خود برگزيده­اند،پشت کنند؛
19.کتابخانه­ی خوب مانند درخت هميشه سبزی از دانش است که در تمام فصول سال شکوفه مي­دهد؛
20.بی­پولی،بی­فاميلی؛

با تشکر

پیام زده شده در: ۲۰:۱۳ شنبه ۲ دی ۱۳۸۵

ادوارد بونز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۳۵ شنبه ۲۳ مهر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۰:۱۹ جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
از اینوره!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 475
آفلاین
به نام خدا(طبق عادت بود ولي خوبه )
معرفي: من ادوارد بونز هستم (اسم اولم ادگار بوده خوشم نيومد گذاشتم ادوارد)اسم كاملم هم ادوارد اريك بونزه
جادوگر مسن و سن بالايي هستم(نمي دونم كي خرم كرده اومدم نشستم سركلاي درس بچه ها)و حدود 61 سال دارم و تحصيلات عاليه دارم(خريتم بيشتر معلوم شد نه؟) هميشه مانند خود بزرگوارتون پرفسور يك رداي آبي مي پوشم ولي رداي(به قول شما پالتو) من خطوط مارپيچ سياه و كلاغ دارد اصولا اهل شوخي و بذله گويي نيستم ولي نمي دونم چي شده كه دارم اينجا شوخ بازي در ميارم(احتمالا بازم چيز شدم) در طي تحصيلات زمان كودكيم تو هاگوارتز همه ي درسهام خوب بود جز ماگل شناسي براي همين اومدم جبران كنم پرفسور و فكر كنم باتدريس شما نمره ام عالي بشه و همينطور خير سرم رئيس سازمان سوابق جادوگري وزارتخانه هستم
ماگل شناسي مقدماتي:
خب ما از لحاظ بربري ... او...نه برتري نسبت به ماگلا در سطح مساوي هستيم ..نه.. به قول يك نفر آدم خوب قديس ملاك برتري پرهيزگاريه..اصلا چه ربطي داشت خودمم نمي دونم(اين مشكلات به دليل كهولت سن بعضي وقتها براي من پيش مياد شما چطور؟)در ادامه بايد بذكرم كه من مي گم كه ماگلا در يك زمينه ي خيلي مهم از ما جلو هستن و اونم "نو آوري و پيشرفت و فناوريه" به عنوان مثال ما جادوگر ها فقط داريم ورد مي كشفيم و از دوران پدر پدربزرگ آلبوس دامبلدور( آهان اسمش يادم اومد برايان دامبلدور.يادش بخير سال 1666 بود با هم مي رفتيم دد) هنوز كه هنوز در همون سطح امكانات زندگي هستيم ولي اين ماگل هاي بينوا از ان سال تا حالا زمين تا زيرزمين تغيير كردن (اما ما زمين تا همكف) و علتش اختراع وسيله اي به نام سرسره ...نه...سرآسا....آساسور..يا يه همچين چيزي بوده كه با اون مي تونستن از زمين برن پاركينگ از پاركينگ برن همكف از همكف برن طبقه ي بيستمو...ولي ما فقط تونستيم پله هاي متحرك هاگوارتز رو در دوره ي روناي خدا بيامرز بسازيم تازه جديدا مي گن كه يه وسيله اي اومده به نام انترنت كه باهاش كميل و ايميلو مي زنن ( شايد يه چيزي شبيه پنجه بكس باشه من تا حالا نديدمش) در هر صورت اين همه چرت و پرت گفتم كه بگم اونا خيلي از مخشون كمك ميگيرن اما ما نه و وجه برتري ما نسبت به اين ماگل ها اينه كه ما جادوگريم(به دليل كهولت سن بوده جدي نگيريد)
قصارات (سخنان قصار):
1-افسوس مال گذشته است و كار براي حال و اميد براي فردا اين سه تا رو قاطي نكنيد(حالا شما چون پروفسوريد قاطي كنيد ببينيد چي در مي ياد )
2-درخت تو گر بار..نه اينجوري بود: درخت هرچي پربارتر باشه سرش پايين تره
3-شكست!....ريپارو... نه شكست مقدمه ي پيروزيه
4-اخلاق بالاتر از قوانين است، چون قوانين هميشه همراه آدم نيست
5-كسي كه اخلاق بد دارد مي گويد من عوض شدني نيستم، خودش را فريب مي دهد و به شما دروغ مي گويد
6-كاميابي را مديون پشتكار هستم و پشتكار را نيز به اميد بدست آوردن كاميابي بدست آوردم لويي پاستور
7-به پدرانتان نيكي كنيد تا پسرانتان به شما نيكي كنند ..هي ولدمورت با توئه
8-براي اينكه اقتدار خود را به مردم ثابت كني به حرفهايت عمل كن و گرنه تحميل نظرت به ديگران اقتدار نسيت ظلم است گاندي
9-جهل و بي خبري انسانها از عيوب اخلاقيشان در رديف بزرگترين گناهان اوست
10-براي هر كاري ابزاري لازم است و براي براي اينكه محبوب زير دستهايت باشي كافيست كه گاهي اوقات مانند آنها فكر كني
11-مردان آفريننده ي كارهاي بزرگند و زنان به وجود آورنده ي مردان
12-آنكه تا آخرين لحظه ي عمر نام فرزند را بر لب دارد مادر است
13-بهآنچه مي گويي اعتقاد داشته باش تا ديگران تو را باور كنند
14-از آرزوهاي دور و دراز و محال دوري كنيد چون چيزي جز خستگي روح و ملال بار و بري ندارد
15-در دنيا قدر كسي بيشتر است كه دنيا در نظرش قدري ندارد
16-ارزش انسان در چيزي كه بدست مي آورد نيست بلكه در چيزي است كه مي خواهد بدست بيورد
17-براي كسي كار كن كه بفهمد برايش چه كار ي كني
18-هيچ كار خيري را از روي ريا انجام مده و هيچ كار خيري را از روي حيا ترك مكن
19-قدرت يكي اززيباترين توانايي هاي انسان است اما زيباتر از آن گذشت و عفو است
20- مرگ براي انسانهاي فرهيخته مانند آغاز يك سفر تازه است آلبوس رولينگ

ویرایش شده توسط ادوارد بونز در تاریخ ۱۳۸۵/۱۰/۳ ۸:۳۱:۱۵

می تراود مهتاب..

"وقتش رسیده که همه‌ی ما بین چیزی که درسته و چیزی که آسونه، یکی رو انتخاب کنیم."
- پروفسور دامبلدور

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.