هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر توجیهات عالیه
پیام زده شده در: ۲۲:۵۶ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
آقا من به عنوان نماینده اسلیترین دیگه صحبتی ندارم!از این پست به بعد من یه عضو معمولیم!

---------------
هگر عزیز..اگر شما فکر میکنی که بیدل بادراد بوده(اصن بحث سر اینکه هست یا نیست نمیکنم و فرض رو بر این میگیرم که هست)و تو کلاسش به خودش 30 میداده ،میتونی اعتراض کنی تا بازرس مربوطه رسیدگی کنه.یعنی چی؟یعنی یه عضو از گریف شرکت کرده گرفته 25 و بادراد شرکت کرده گرفته 30 !اگر فکر میکنی که اون 25 لایق امتیاز بیشتر بوده و پستش از بادراد بهتر بوده یا در یه سطح بوده بگو اعتراض بزنه.دلایلش رو بگه و بازرس رسیدگی کنه.

من دارم منطقی بحث میکنم به نظر خودم.البته من اگر در هاگوارتز فعال بودم و جز رقیب های قهرمانی بودم ممکن بود چنین نظری نداشته باشم ولی در حال حاضر چون بیرون از قضیه هستم ،فرق میکنه!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۲:۴۲ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
برای اولین بار باید به طور کامل با سورنا مخالفت کنم .
بله درسته که ایشون زحمت کشیدند ولی چند تا نکته :
من هم پارسال برای گریف میخواستم کلی تلاش کنم ولی دو تا شناسه باز نکردم
پست مینوشتم و می دادم بچه هایی که وقت نداشتن بزنن نه اینکه بیام معلم دو تا درس هم بشم به اون یکی شناسم تو همه درسا 30 بدم با اون یکی هم بر عکس .
این دیگه میشه نامردی در حق بقیه کسایی که فعالیت میکنن نوش جونت فعالیت کن اصلا با دو تا شناسه .
اینجوری انگیزه از افراد گرفته میشه اصلا قبول تایید شه و قانون بشه که بشه با دو تا شناسه تو کلاسا شرکت کرد ولی الان که قانون نیست درسته ؟
پس چه فرقیه بین کسایی که قانون رو رعایت میکنند و کسایی که رعایت نمیکنند ؟!
پس از این به بعد من بیام به تمام بچه های گریف تو تمام درسا 30 بدم یا اساتید بقیه ی گروه ها هم در مورد بچه های گروه خودشون این کارو بکنن بعد به گروه های دیگه صفر بدن ؟! قبوله ؟! قانون پس معنا نداره ؟!
اینجوری من میگم گریف تحریم میکنه هاگوارتزو از بچه های گروه های دیگه هم شناخت دارم و میدوم این کارو میکنن تا ریون با خیال راحت اول شه .
کلا به تمام اعضای گروه ریونکلا که درستکارند و اکثرا هم دوستامن احترام میذارم از اونا میخوام که ندارن این اتفاقا بیفته !
سورنا فقط دوست دارم عدالتو با شناست به فراموشی نسپری و دلم میخواد نگی که گروه بعدیت ریونکلائه ؟!

مگی . هگر . فرانک . شهاب

پیام زده شده در: ۲۲:۱۴ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من فکر میکنم همین سه امتیاز کافیه!من فک میکنم که سه امتیاز هم نیازی نیست کم بشه ولی خب تصمیم مدیریت رو احترام میذارم و با سه امتیاز موافقت میکنم.

دلیلم هم تو شورا گفتم:

http://www.jadoogaran.org/modules/new ... id=221016#forumpost221016

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۹:۱۲ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

مینروا مک گونگال old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۰ دوشنبه ۲۰ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱:۵۸ یکشنبه ۳ مرداد ۱۳۹۵
از دفتر وزارت
گروه:
کاربران عضو
پیام: 547
آفلاین
هووووم سلام .
پرسی هر کاری میخوای بکنی امتیاز بهشون اضافه کنی کم کنی فقط بادراد نباید به هیچ عنوان تا آخر این ترم با هیچ شناسه ای فعالیت کنه .
من خاضرم تضمین کنم واگاواگا که امروز هم تایید شده همون بادراد .
من از پرفسور کوییرل تعجب میکنم با این همه تجربه تا اونجا که من یادمه کسی که بلاک میشد تا 3 روز یا یه هفته اجازه ی معرفی شخصیت با هیچ شناسه ای رو نداشت ؟ فکر کنم درست یادم باشه ها . در مورد ققنوس سینا تو انتخابات وزارت دوره ی سال 83 84 یادتون هست ؟!
پرسی پسر بجنب عدالتو خودت رعایت کن !

راستی به یاد نمیارم کوییرل به این سرعت تایید کرده باشه اونم بدون کمک آبرفورث!

ویرایش شده توسط مینروا مک گونگال در تاریخ ۱۳۸۸/۴/۲۴ ۲۰:۳۳:۱۱

پیام زده شده در: ۱۵:۰۶ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

پرسی عزیز من یک نگاهی به شرح امتیازات و اینا کردم و دیدم این تقلبی که بادراد کرده خیلی برای بقیه گروها بخصوص هافلپاف گرون تموم شده !

شما هم به جای حذف کردن امتیازات بیدل و بادراد از امتیازات فقط 3 امتیاز کم کردی که واقعا کمه و به نظرم در جواب اون تقلب بزرگ که اگر دیرتر کشف شده بود چه بسا کل روند هاگوارتز رو تغییر میداد 3 امتیاز خیلی ناچیز به نظر میرسه ...

اما از طرفی هم وقتی فکر میکنم میبینم بقیه بچه های راونکلاو گناهی ندارن و باید عادلانه قضاوت کرد که به اونها هم ظلم نشده باشه ...

در نتیجه همه صحبت های بالا من تصمیم گیری در مورد مجاازات بادراد رو به شورای هاگوارتز میبرم و امیدوارم شما هم در این زمینه همکاری لازم رو با شورا داشته باشید ...

ممنون ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۱:۰۲ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
ایوان :
نیاز به چک کردنِ تک تک نیست ، قبلا بهت گفتم که امتیازات چطور میشه ... برای این تقلب سه امتیاز از راونکلاو کسر میکنم که یک مقدار از امتیازاتی که بادراد و بیدل بدست آوردن کم بشه ! البته این سه امتیاز در برابر اون امتیازات خیلی ناچیز هست .

مری :
نیازی نیست که توی امتیازات کلا دست برده بشه ، امتیازاتی که این دو شناسه کسب کردن رو میذارم به پای امتیازاتی که بخاطر کمک ایشون در این ترم در مقام استاد و اینها قرار بود بهشون اضافه بشه ... همین سه امتیازی که کم میشه کفایت میکنه ... در مورد بازرس هم اطلاع دادم که جایگزین کنن .

پیوز :
به نظر من بهتره هر کسی همون یک درس رو تدریس کنه ، همین که من و ایگور و ایوان دو تا درس داریم کافی هست ، به نظرم این باعث خسته شدن استاد میشه و جالب هم نیست ، اگر قرار بود هر استاد چند درس رو بگیره این ترم انقدر اذیت نمیشدم برای استاد آوردن ... برای این درس هم بزودی فردی رو از همون گروه راونکلاو اضافه میکنم . اینطوری بهتره ... ممنون از پیشنهادت

آبرفورث :
نه نیازی نیست به این کار ، بهتره درس ها بمونه سر جاشون ، اینطوری که بخوایم هی کلاس کم کنیم ضربه میزنه به ترم و بهتره این اتفاق نیفته

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۸:۲۳ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

آبرفورث دامبلدور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۳۰ شنبه ۱۰ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۹:۲۶ یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۹
گروه:
کاربران عضو
پیام: 805
آفلاین
سلام

حالا که این وضعیت پیش اومده پیشنهاد میدم کلاس ها رو کمتر کنید.
مثلا الان جادوی سیاه به پیوز داده بشه و درس نجوم حذف بشه.یا به همین منوال به هرحال.

ممنون
موفق باشید

seems it never ends... the magic of the wizards :)

پیام زده شده در: ۲:۰۷ چهارشنبه ۲۴ تیر ۱۳۸۸

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با توجه به بلاک شدن بادراد برای گرفتن تدریس درس «دفاع در برابر جادوی سیاه» درخواست میدم ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۲۲:۴۴ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
اگر بقیه گروههای دیگه هم موافق باشند باید در مورد کلیه امتیازهای ایشون بحث بشه ... هر چی باشه فکر کنم کلهم تاثیرگذار بوده این حرکتها در روند امتیازگیری گروهها !

منتهی این برمیگرده به نظر مدیر ...

من بیشتر برای این اومدم که بگم لطف کنید ، از طرف ریونکلاو یک بازرس دیگه رو درخواست کنید ، چون فکر میکنم کسی که خودش تقلب و اینا میکنه ، کمتر میتونه توی این وظیفه دقت کنه .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۰:۴۹ سه شنبه ۲۳ تیر ۱۳۸۸

اسلیترین، مرگخواران

ایوان روزیه

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۰۱ یکشنبه ۸ مرداد ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۰۹:۳۸ پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳
از سر قبرم
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ناظر انجمن
گردانندگان سایت
پیام: 1506
آفلاین
پرسی عزیز

لطف کن کلیه امتیازهایی که بیدل گرفته رو از امتیازات راونکلا حذف کن.همچنین تمام امتیازهایی که بادراد ریشو در کلاس های بیدل گرفته رو هم از امتیازهای راونکلا کسر کن.
بادراد به دلیل ساختن شناسه دوم و توهین با شناسه بیدل بلاک شده.
برای تقلب در امتیاز گیری فکر میکنم اون هم کسر امتیاز داشت.دیگه اون جزو اختیارات مدیره هاگوارتزه.لطفا رسیدگی کن به این موراد.
ممنون و موفق باشی.

ایوان روزیه...اسکلتی که وجود ندارد!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.