هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: خورندگان معجون راستی
پیام زده شده در: ۱۸:۴۷ جمعه ۲۶ مهر ۱۳۹۸

فنریر گری‌بک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۴۱ جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲۳:۰۱ سه شنبه ۱۸ مهر ۱۴۰۲
از زیر سایه ارباب
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 552
آفلاین
من یه سوالی رو بپرسم ازتون اول...
همین؟

نقل قول:
1. اولین گند خودتون رو با ذکر جزئیات توصیف کنید!

والا با شناسه قبلیم وقتی بار اول ناظر گریف شدم، یه چندتا تاپیک جدی نویسی و تک نویسی تو گریف داشتیم که زدم کاربرد همه شونو برعکس کردم. البته بعدش ملت گفتن چه گندی زدم و درست کردم.
نقل قول:
۲. بزرگترین سوتی‌ای که در طول عضویتتون دادید رو شرح بدید!

نداشتم سوتی. داشتم؟
انصافا چیزی یادم نمیاد. سر مصاحبه قلم پر اینکه گفته بودن جواب مفصل بده و من نیم خطی جواب داده بودم به عنوان سوتی حسابه؟

نقل قول:
۳. لینک اولین پست ایفائیتون رو با اولین شناسه‌تون بفرستید!

اینجاست!
نقل قول:
۴. در طول اومدنتون به سایت دو بار رفتید. با جزئیات شرح بدید!

چیشو شرح بدم الان؟ رفتنمو؟ چرا رفتن رو؟
جفتشو شرح میدم پس!
بار اول به خاطر درس و مدرسه بود. زیاد شده بود. درس و مدرسه عادیو میگما! کنکور رو نه! دوره کنکور فعال ترین دوره م بود. اون زمان به خاطر درس و مدرسه کلا نتم رو قطع کردم و نیومدم دیگه.
بار دوم به خاطر بی انگیزه شدن بود. نمیدونم حتی چرا بی انگیزه شدم. فقط حس کردم یه مدت نباشم تا دوباره انگیزه بگیرم، و نتیجتا نیومدم. بعد یهو دیدم سه چهار ماه گذشته.

نقل قول:
۵. در طول تاریخ عضویتتان با چه کسی به مشکل خوردید؟

سوء تفاهم بوده بیشتر. نمیشه گفت مشکل. یه مدت یه سوء تفاهماتی با ارنی عزیز داشتم که البته حل شد شکر مرلین.

نقل قول:
۶. اولین باری که دعوا شدید چرا و توسط چه‌کسی صورت گرفت؟

والا دعوا زیاد شدم! ولی اکثرا توسط ارباب بود، به خاطر اینکه جایی که ضعیف نبود پستام، حس میکردم ضعیفه و غر میزدم. ارباب هم طبیعتا دعوا میکردن و متوجه اشتباهم میکردن همواره.

نقل قول:
۷. پستای چه کسانی رو به طور جدی دنبال می‌کنید و از خوندنشون لذت می‌برید؟(چهار نفر)

ارباب، لینی، وینکی (آره، پستای قدیمیشو میخونم)، رودولف، دروئلا، دامبلدور. بیشتر از چهارتا شد... ولی خب. مخالفتی ندارید طبیعتا، دارید؟ ماه کامل و اینا...

نقل قول:
۸. فرض کنید که تازه وارد سایت شدید و همه شخصیت ها آزاد...کدوم شخصیت و کدوم گروه رو انتخاب می‌کردید و چرا؟

همه شون آزادن؟ سعی میکردم یه چیز ترکیبی رماتیسمی مرگبار از همه شون بسازم که مخ خودم و بقیه رو بترکونه قشنگ.

نقل قول:
۹. از کدوم شخصیت توی سایت عین تسترال می‌ترسید؟

والا عین تسترال نیست. ولی از بلاتریکس و ارباب اصولا میترسم.

نقل قول:
۱۰. بهترین دوستتون، و کسی که باهاش رودروایسی دارید توی سایت کیه؟

رودربایستی؟ من با همه رو دربایستی دارم!
بهترین حالت دوستی رو چه توی سایت، چه خارجش با وینکی و گیدیون پریوت داشتم و دارم همچنان.

نقل قول:
۱۱. لینک بهترین پستی که خوندید و جزو بوکمارک‌هاتون شده رو بفرستید!

زیادن آقا! ولی آخرین پستی که خوندم و واقعا فوق العاده بود، این پست ارباب بود.

نقل قول:
۱۲. کدوم شخصیت‌پردازی‌ رو توی سایت می‌پسندید؟

شخصیت پردازی بد نداریم الان. به نظرم همه شخصیت پردازیای حال حاضر با یکم تغییر راحت میتونن جا بیفن.

نقل قول:
۱۳. اگه مجبور باشید همین الان یکی رو بلاک کنید، کی رو بلاک می‌کنید و چرا؟ (جز خودتون! )

آدمای بی مسئولیت رو! گزینه ای در نظر ندارم الان. ولی خب اینطور آدمارو صد در صد بلاک میکنم اگر بتونم و مجبور باشم.

نقل قول:
14. بزرگترین پشیمونیتون تو سایت چیه؟ از کاری که کردین یا نکردین؟

والا کاری که کردم... هوم... توی مسئولیت هام اگر کم کاری ای کردم، یا اگر اشتباهی کردم و کسیو ناراحت کردم، از ایناش پشیمونم به شدت.

نقل قول:
۱۵. چرا تو صفحه مدیران متن ندارید؟ همین الان بنویسید!

وضعیت ماه چطوره امشب؟

نقل قول:
۱۶. نظر خودتون رو راجب این سوژه بگید!

خوبه. راضیم. ادامه بدید. بعد از اینهمه سال داره با قدرت پیش میره.

نقل قول:
۱۷. چه اتفاق خاص و جالبی در طول مدت عضویتتون رخ داده که براتون جالب و دوست‌داشتنی بوده و همیشه براتون یه خاطره جذاب راجع به سایت محسوب می‌شده؟ لطفا با جزئیات اون اتفاق رو شرح بدید تا حضار تازه‌وارد هم ازش لذت ببرن.

توی دوره وزارت وینکی، اون کودتایی که اتفاق افتاد و از معاون شدم پادشاه و نقاب شد ولیعهدم، اون دوره رو خیلی دوست داشتم. جالب بود. نمیشه طبیعتا با جزئیات گفت. زیاده خیلی.
یه اتفاق دیگه ای که خیلی دوست داشتم، یه ماموریت خودجوش از سمت مرگخوارا بود. فکر میکنم با هماهنگی رودولف و هکتور شروع شد. سوژه ش از اینجا شروع میشه.

و...
همین؟

پیام زده شده در: ۲۲:۰۹ پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۰:۱۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 407
آفلاین
- شما!
- من؟
- بله، خود شما!
- فرمایش؟
- باهاس با ما تشریف بیارین وزارتخونه.
- امشب ماه کامل می‌شه‌آ!
- می‌دونم!
- من که میام ولی بخاطر خودتون گفتم.
- باید بین تیکه‌پاره شدن و شفاف شدن، یکی رو انتخاب کنم. هر کس جای من بود دومی رو انتخاب می‌کرد ولی بوقیا، شما نمی‌دونین همون دومی چه دردی داره!
- خودم ازت در برابر شفاف شدن محافظت می‌کنم اصن!
- چجوری؟
- می‌ری تو معده‌م، اونجا جات امنه!
- نمی‌خوام.
- پس بریم؟
- بریم! وزیر بانو منتظرن!

خورندهء بعدی معجون راستی، آقای گری‌بک هستن! به ایشون ۲۴ ساعت وقت می‌دیم تا خودشون رو به وزارتخونه برسونن و معجون رو بنوشن که تاریخ انقضاش نزدیکه!

لیست سوالات تغییریافته:

۱. اولین گند خودتون رو با ذکر جزئیات توصیف کنید!
۲. بزرگترین سوتی‌ای که در طول عضویتتون دادید رو شرح بدید!
۳. لینک اولین پست ایفائیتون رو با اولین شناسه‌تون بفرستید!
۴. در طول اومدنتون به سایت دو بار رفتید. با جزئیات شرح بدید!
۷. پستای چه کسانی رو به طور جدی دنبال می‌کنید و از خوندنشون لذت می‌برید؟(چهار نفر)
۸. فرض کنید که تازه وارد سایت شدید و همه شخصیت ها آزاد...کدوم شخصیت و کدوم گروه رو انتخاب می‌کردید و چرا؟
۱۰. بهترین دوستتون، و کسی که باهاش رودروایسی دارید توی سایت کیه؟
۱۳. اگه مجبور باشید همین الان یکی رو بلاک کنید، کی رو بلاک می‌کنید و چرا؟ (جز خودتون! )
14. بزرگترین پشیمونیتون تو سایت چیه؟ از کاری که کردین یا نکردین؟
۱۵. چرا تو صفحه مدیران متن ندارید؟ همین الان بنویسید!
۱۶. نظر خودتون رو راجب این سوژه بگید!
۱۷. چه اتفاق خاص و جالبی در طول مدت عضویتتون رخ داده که براتون جالب و دوست‌داشتنی بوده و همیشه براتون یه خاطره جذاب راجع به سایت محسوب می‌شده؟ لطفا با جزئیات اون اتفاق رو شرح بدید تا حضار تازه‌وارد هم ازش لذت ببرن.

گب دراکولا!

پیام زده شده در: ۱۵:۵۹ جمعه ۱۵ شهریور ۱۳۹۸

مرگخواران

رودولف لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۴۷ شنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۰:۲۴ یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰
از مودم مرگ من در زندگیست... چون رهم زین زندگی پایندگیست!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 1272
آفلاین
من تصور میکردم ایفای نقشی باید باشه...ولی نیس...مهم هم! یعنی مهم هم نیس، چون رودولف تو دلم همه چی میره!

نقل قول:
۱. اولین گند خود را با ذکر جزئیات توصیف کنید.

با شناسه اوون کالدون بود...اولین پست هام بود، هاگوارتز شروع شده بود و رول نویسی بلد نبودم.... بنده خدا الادورا برنامه ریخته بود برای هافل که سعی کنیم قهرمان بشیم و امتیازهای بالا بیاریم و اینا، من همون جلسه اول رفتم توی کلاس‌های جیمزتدیا مشق نوشتم...یکیش 17 گرفت و یکشی 19 و پایین ترین نمره ها بود و گند زدم به میانگین هافلپاف!

نقل قول:
۲. بزرگترین سوتی‌ای که در طول عضویتتان دادید را شرح دهید.

اولین شبی بود که سوژه‌ی چشچرون بودن رودولف و اینکه به همه‌ی ساحره‌ها تیکه میندازه و ابراز علاقه میکنه بود...شب شلوغی هم بود چت باکس و من یه کلمه ای نوشتم که مثل همیشه غلط تایپی داشت...و غلط تایپی باعث شده بود که اون کلمه در اون جمله یک چیز شدیدا بیناموسی بشه...همزمان حجم اینترنت من تموم شد و من اصلا نفهمیدم که چنین اتفاقی افتاده...یه چند ساعت بعد که نت برگشتم، دیدم پیامم پاک شده و یکی از مدیرا پیام بهم داده بود که "رعایت کن آقا، کاربر ده ساله داریم، در صورت تکرار بلاک میشی" و اینا!

نقل قول:
۳. اولین پست ایفائی خود را با اولین شناسه‌تان بفرستید.

اولین رول ایفای نقشی با اولین شناسه رودولف لسترنج!

نقل قول:
۴. در طول تاریخ سایت یک بار رفتید... به چه دلیلی؟

نه بابا....بیشتر از یک بار بود...یه بار بلاک شدم یک ماه که هیچ، یه بار هم پاییز 94 رفتم یه شیش هفته که دلیل اون این بود که...یادم نمیاد! احتمالا از این حالت‌هایی بود که در زنگی شخصیم هر یک مدت به وجود میاد که قاطی میکنم و همه چی رو ول میکنم و اینا!
یه بار هم لرد شناسه اش رو بست و لرد جدید انتخاب کردن و اینا که به نشانه اعتراض گفتم تا لرد برنگرده برنمیگردم، یه سه ماهی سر اون نبودم!
ولی این آخری که یه سال و چند ماه نبودم رو منظورته شاید...اون هم دلیلش این بود که...اوممممم...افسردگی داشتم! همون قاطی کردم و اینا...داستان اینه که اصلا چند ماه قبلش تصمیم داشتم که بیخیال سایت بشم، اما همزمان به خاطر یکی از کاربرا مونده بودم، ولی وقتی که با اون کاربر یه جورایی قطع رابطه و دوری و اینا پیش اومد، دلیلی برای موندن هم نداشتم دیگه...این شد که رفتم!

نقل قول:

یه نفر؟ خیلی بودن...خیلی ها...حتی میتونم بگم همه!
من با نزدیکترین دوستام و حتی با لرد هم یه مقاطعی به مشکل خوردم...بخوام نام ببرم بالا پنجاه نفر میشن...بی شوخی!
الان با هیچکی مشکل ندارم...با هیییچکی....یعنی اگه کاری به کارم نداشته باشن و مشکل نداشته باشن، هیچ مشکلی باهاشون ندارم!

نقل قول:

واقعا خیلی روی این فکر کردم تا یادم بیاد...توسط الادورا (وندلین کنونی!) که ناظر هافلپاف بود...فهمید که یه شناسه مولتی دارم و با اون تالار اسلیترین رو چک میکنم...داستان مربوط به همون هفته‌های اول عضویتمه!

نقل قول:

ارباب. هاگرید. هوریس. و جدیدا بانو مروپ!

نقل قول:
۸. فرض کنید که تازه وارد سایت شدید و همه شخصیت ها آزاد...کدوم رو انتخاب می‌کردید و چرا؟

رودولف! غیر از رودولف؟ گیلدروی لاکهارت!
چون...شبیه من میتونه باشه و حس میکنم راحت میتونم باهاش ایفای نقش کنم و سوژه های جالبی رو خلق کنم!

نقل قول:

هیچکس!

نقل قول:
۱۰. بهترین دوستتون و کسی که باهاش رودروایسی دارید توی سایت کیه؟

بهترین دوستم که هاگریده توی سایت...لاکن کسی که باهاش رودوایسی دارم...هوم...وقتی بیناموسی محو رو علنی مینویسم، حقیقتا مشخصه با کسی رودرباستی ندارم! کلا آدم رودربایستی نداری محسوب میشم!

نقل قول:

پستیه که من هربار یکی مسئول موزه میشه، بهش میگم این رول رو بذاره توی موزه جهت استفاده‌ی سایرین!
خیییییلی هم سخت پیداش کردم الان...دوتاس البته، چون پست کویدیچه...از مرحوم لودو (هوریس فعلی!)...این و البته این و خب پست دوم تیم رو که برای دافنه اس (ولی بازم هوریس نوشته!) رو هم بخونید!

نقل قول:

هوم...الان؟ شخصت پردازی مروپ خیلی خوبه و خییییلی هم جا داره...و یادمه شخصیت پردازی یه شناسه ای به اسم "ورونیکا" رو هم خیلی دوست داشتم...

تموم شد؟یعنی برم؟ بیشتر با گابریل مصاحبت نکنم؟ احوال خواهرش رو نپرسم؟ مادرش چی؟ در مورد فامیل های پریزادشون حرف نزنم؟واقعا؟

پیام زده شده در: ۱۸:۴۹ پنجشنبه ۱۴ شهریور ۱۳۹۸

گابریل دلاکور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۳۹ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۹۸
آخرین ورود:
۱۶:۴۰:۱۷ سه شنبه ۱۵ اسفند ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 407
آفلاین
- مشکوکن!
- چی؟
- چی نه، کی!

وزیر با حرص معاونش را از نظر گذراند.
- جواب می‌دی یا بزنمت؟
- باشه بابا... ریختیم تو خیابون یه عده‌ای رو دستگیر کردیم که به‌نظرمون مشکوک بودن!
- شماها از کی تا حالا انقدر وظیفه‌شناس شدین؟
- خب... معجون راستی تاریخ انقضاش نزدیکه... می‌خواستیم مصرفش کنیم تموم شه...
- مرلینا آخه گناه من چی بود که این شد کابینه‌م؟
- خب حالا خودتو لوس نکن... حالا ببین این اقدامم چه کمکی بهت خواهد کرد‌ و چقدر بنیان‌های وزارتت رو مستحکم خواهد نمود!
-
- چیه؟
- هیچی، سوالا چی؟ چی می‌خواین بپرسین؟
- طرحشون کردم.
- حالا اگه معجونه فاسد شده‌بود رو یکی جواب نداد چی؟ ضایع می‌شیما!
- خب... خب.‌..
- بفرست آزکابان!
- مطمئنی؟
- آره بابا. مردم از ما جواب می‌خوان هر کی جواب نداد به مردم بگو آدم کشته و بفرستش آزکابان! ... حالا اولی کی هست؟
- رودولف لسترنج! ... می‌گم... می‌شه اولی رو خودتون بازجویی کنین؟
- خیر!

گابریل "مرض" گفت و برگشت برود که کریس صدایش زد.
- چی شده؟
- لیست سوالا رو بده ببینم!
- بفرمائین... اینم از این!

نقل قول:
۱. اولین گند خود را با ذکر جزئیات توصیف کنید.
۲. بزرگترین سوتی‌ای که در طول عضویتتان دادید را شرح دهید.
۳. اولین پست ایفائی خود را با اولین شناسه‌تان بفرستید.
۴. در طول تاریخ سایت یک بار رفتید... به چه دلیلی؟
۸. فرض کنید که تازه وارد سایت شدید و همه شخصیت ها آزاد...کدوم رو انتخاب می‌کردید و چرا؟
۱۰. بهترین دوستتون و کسی که باهاش رودروایسی دارید توی سایت کیه؟

شروع به کار تاپیک "خورندگان معجون راستی" رو اعلام می‌کنم! متهم اول آقای رودولف لسترنج می‌باشه و تا بیست و چهار ساعت وقت داره خودش رو به وزارتخونه برسونه و معجون رو بنوشه!

ویرایش شده توسط گابریل دلاکور در تاریخ ۱۳۹۸/۶/۱۴ ۱۸:۵۳:۰۴

گب دراکولا!

پیام زده شده در: ۲۱:۱۰ پنجشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
-اعتراف کن!
-کردیم که!

مامور با دستپاچگی به طومار بلندی که در دست داشت نگاه کرد. واقعا هم کرده بود!
-خب...بگو چطور تونستی چنین جنایاتی مرتکب بشی؟

-اممم...خب...به سادگی! ما پس از ارتکاب جنایت حس خوبی پیدا می کنیم.

مامور متوجه شد که لامپ آویزان شده بالای سر لرد متوقف شد.
دوباره تابش داد تا صحنه را خفن کند.
-تو چی از جون یه پسر بچه یازده ساله می خواستی؟ همین که بی پدر و مادرش کردی کافی نبود؟
چقدر می تونی پست باشی؟ چون تو مدرسه یه شغل بهت ندادن، تصمیم گرفتی بهش حمله کنی و گروه ها رو منحل کنی؟

-اوهوم!

-برای خودت هورکراکس درست کردی...اونم نه یکی، نه دو تا...هفت تا! بدون هیچ مکث و تردیدی زدی این همه آدم رو کشتی که خودت فقط چند سال بیشتر عمر کنی؟
-البته!

برای چند ثانیه سکوت فضا را فرا گرفت.
دو نفر در اتاق حضور داشتند.
متهم...و باز جو!
ولی چیزی که غیر عادی می نمود، خونسردی بیش از حد متهم و قطرات سرد عرق روی صورت بازجو بود.

-خب...از اینم بگذریم. یه عده بزهکار جانی قسی القلب رو دور خودت جمع کردی که چی بشه؟ گروه تشکیل بدی و هر کاری دلت می خواد انجام بدی؟

-دقیقا!

کلافگی بازجو به اوج خودش رسید.
-لعنت به این معجون راستی...آدم از بازجوییش هم لذت نمی بره که اینجوری. اینو به متهما می خورونن و طرف به سادگی به همه چی اعتراف می کنه. دشواری این قضیه در کجاست؟ هیجانش کو؟ من چطوری از مهارت هام استفاده کنم؟

لرد سیاه دست مشت شده اش را باز کرد. بطری کوچکی کف دستش قرار داشت.
-معجون راستی؟ این؟...مگه اینو باید می خوردیم؟

پیام زده شده در: ۲۱:۰۴ چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵

لینی وارنر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۵۳ شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۸۸
آخرین ورود:
۲۲:۰۶:۱۳ سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۳
از رو شونه‌های ارباب!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 5468
آفلاین
درود.

سازمان به دلیل پایان یافتن مهلت وزارت دولت یازدهم، تعطیل می‌شود. تصمیم‌گیری در مورد آن بر عهده وزیر بعدی می‌باشد.

با تشکر.
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۴۸ شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۵

لوئیس ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۳۴ سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۲:۰۰ چهارشنبه ۳ شهریور ۱۳۹۵
از سرعت خوشم میاد!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 244
آفلاین
آرسینوس!

1. چند وقته معجون ساز رسمی لرد هستی؟

2. بزرگترین خرابکاری تو در معجون سازی چی بوده؟

3. بزرگترین دست آورد چطور؟

4. فامیلیت داستان خاصی داره؟

5. آیا واقعا مخفف اسمت "آرسی" است؟

6. به نظر تو وزیر سحر و جادو بودن چه معایبی داره که آدم رو از کت و کول میندازه؟!

7. با کدوم مرگخوار راحت تری؟!

8. بیشتر مواقع توی رول هایی که تو توش هستی میتونی خیلی خوب تمرکز کنی و به ماموریتت برسی.راز این کار چیه؟ اصلا راز داره؟ یا همینجوری بچه آرومی هستی؟!

9. نظرت راجب سوالات دیگران چی بود؟ مزخرف؟!

پیام زده شده در: ۲۳:۱۲ یکشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۵

ایرما پینس

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۹ سه شنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۳:۲۸ چهارشنبه ۹ تیر ۱۴۰۰
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 184
آفلاین
آرسینوس جیگِر!

1. این وقت شب اومدم توی وزارت خونه بدون اینکه هیچکس جلومو بگیره!اینجا دربون نداره؟امنیت نداره؟اگه من یه تروریست بودم اینجا رو منفجر میکردم کی جوابگو بود؟

2.مایلم بدونم که سن بازنشستگی دقیقا چند ساله؟از دوره دوم زمین شناسی تا به حال مدت مدیدی هست که به عنوان کتابدار فعالیت میکنم ولی هنوز از طرف مدیران بازنشسته نشدم.

3.میشه برای ما بیان کنید که جریان"فروش 25 جلد کتاب خطی باستانی"به کشور هلند صحت داره؟پولی که از راه فروش میراث فرهنگی نصیب شما شده در چه راهی صرف شده؟

4.نگاهی به عکس پرسنلی من بنداز،یک نگاه هم به عکس غیر پرسنلی من بنداز نظرت چیه؟:pretty:

5. نظرت راجع به کتاب و کتابخوانی چیه؟

6. چرا در تقویم جادویی روز کتابدار نداریم؟

7.به عنوان وزیر مملکت روزانه چقدر کتاب میخونی؟

8.حقیقت داره که با بودجه دولتی اقدام به خرید نقاب طلای 24 عیار کردید؟

9.سن من رو چقدر تخمین میزنید؟:pretty:

10.حقیقت داره که در به در دنبال ساحره ای با کمالات و اصیل و ثروتمند جهت ازدواج هستید؟:pretty:

11.نظرت راجع به این تصویر چیه؟

12.نگاهی به خودت بنداز؟چند وقته توی پاتیلی؟متاسفم که اینو میگم،اما تو نتها سوختی و ته گرفتی که الان یه تیکه کربن خالصی.
مثبت اندیش باش میتونی بقیه عمرتو توی آزمایشگاه های شیمی ماگلی صرف کنی.

ویرایش شده توسط ایرما پینس در تاریخ ۱۳۹۵/۲/۲۶ ۲۳:۱۷:۰۷
ویرایش شده توسط ایرما پینس در تاریخ ۱۳۹۵/۲/۲۷ ۰:۴۶:۰۵

Underfed Vulture

قبل از صحبت کردن فکر کنید.
قبل از فکر کردن مطالعه کنید.

پیام زده شده در: ۱۷:۵۰ یکشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۴

آرسینوس جیگرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۹ دوشنبه ۱۳ شهریور ۱۳۹۱
آخرین ورود:
۲۱:۴۹ دوشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۷
از وزارت سحر و جادو
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 1513
آفلاین
نقل قول:
آرسینوس!

سیوروس!

نقل قول:
1.ممکنه بگی الان دقیقا چند وقته که توی پاتیل هستی؟چرا حق ملتی رو که برای شرکت در این برنامه و معجون شدن صف کشیدن رعایت نمیکنی؟نمره ازت کم کنم؟

بله... ممکنه... ولی یادم نمیاد چند وقته متاسفانه!
والا نوبتی نیست... هکتور باید ملت رو بکنه تو گونی بیاره اینجا!

نقل قول:
2.این رو برای من توضیح بده:

توضیح میدم!

نقل قول:
آقای ویزلی در این تاریخ از تو سوال پرسیده:
نقل قول:
پیام زده شده در: ۱۲:۴۲ چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴

و جواب تو:
نقل قول:
پیام زده شده در: ۱۸:۱۶:۰۸ دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴

در این تاریخ داده شده...خجالت نمیکشی؟الان از شدت شرم آب نشدی؟یا اینکه روت هم مثل گوشت تنته که سفت و سخته و هنوز معجون نشده؟وزیر مملکت باید انقدر در پاسخگویی به ملت سهل انگار باشه؟یا نکنه با این تاخیر خواستی بگی که خیلی شاخی؟

نه انصافا... ندیده بودم!

نقل قول:
3.این چه ریخت و قیافه ایه که برای خودت درست کردی؟وزیر جادو باید یه جوری خودشو درست کنه که انگار در حین بافتن ژاکت خورده زمین؟!میخوای ملتو وحشت زده کنی که از وحشت برخورد باهات نیان در مورد نحوه عملکردت ازت سوال بپرسن؟وای بر تو!زنگ خورد وایسا سر کوچه!

نقابم رو میگی؟ ته کمدم پیداش کردم... از اون نقاب قبلیه خسته شده بودم... گفتم یه تغییری ایجاد کنم که ناگهان این رو دیدم و گفتم عه... عجب چیزیه... قبلا ندیده بودمش!
آی ایهاالناس، شاهد باشید این سیوروس اهل دعواست و داره من رو هم میکشونه به دعوا... من اهل دعوا نیستم!

نقل قول:
میرم با ایرادای جدید برمیگردم!

برگرد!

پیام زده شده در: ۱۵:۰۲ پنجشنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴

سیوروس اسنیپ old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۴ یکشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۳
آخرین ورود:
۱۴:۲۸ پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۵
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 499
آفلاین
آرسینوس!

1.ممکنه بگی الان دقیقا چند وقته که توی پاتیل هستی؟چرا حق ملتی رو که برای شرکت در این برنامه و معجون شدن صف کشیدن رعایت نمیکنی؟نمره ازت کم کنم؟

2.این رو برای من توضیح بده:

آقای ویزلی در این تاریخ از تو سوال پرسیده:
نقل قول:
پیام زده شده در: ۱۲:۴۲ چهارشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۴

و جواب تو:
نقل قول:
پیام زده شده در: ۱۸:۱۶:۰۸ دوشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۴

در این تاریخ داده شده...خجالت نمیکشی؟الان از شدت شرم آب نشدی؟یا اینکه روت هم مثل گوشت تنته که سفت و سخته و هنوز معجون نشده؟وزیر مملکت باید انقدر در پاسخگویی به ملت سهل انگار باشه؟یا نکنه با این تاخیر خواستی بگی که خیلی شاخی؟

3.این چه ریخت و قیافه ایه که برای خودت درست کردی؟وزیر جادو باید یه جوری خودشو درست کنه که انگار در حین بافتن ژاکت خورده زمین؟!میخوای ملتو وحشت زده کنی که از وحشت برخورد باهات نیان در مورد نحوه عملکردت ازت سوال بپرسن؟وای بر تو!زنگ خورد وایسا سر کوچه!

میرم با ایرادای جدید برمیگردم!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.