هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   2 کاربر مهمان

پاسخ به: یاران لرد سياه به او مي پيوندند(در خواست مرگخوار شدن).
پیام زده شده در: ۱۴:۰۶ پنجشنبه ۹ شهریور ۱۴۰۲

اسکارلت لیشام

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۶ یکشنبه ۸ مرداد ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۱۳:۵۵ چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۲
از من فاصله بگیر ...!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 9
آفلاین
اسکارلت آرام و با متانت وارد اتاق نمور و تقریبا تاریک شد. به دلیل سکوت بیش از اندازه، صدای پاشنه های کفشش توجه همه را به خود جلب کرد. بلاتریکس سرش را بالا آورد و گفت:
- فرمایش؟

- فرم درخواست عضویت.

اکثر کسانی که برای درخواست عضویت در اتاق نشسته بودند از ترس خودشان را منقبض و هر لحظه نیم نگاهی به بلاتریکس می انداختند که مبادا آنها را مورد اصابت طلسم شکنجه قرار دهد. اما اسکارلت نه تنها برایش مهم نبود که بلاتریکس کیست، بلکه با چهره ای خونسرد، تقریبا حرص او را در آورده بود.

فرم را از روی میز براشت و شروع به خواندن سوالات کرد... مگر هدف اصلی ارتش تاریکی حمایت از خون اصیل و پاک و نابودی ماگل ها نبود؟ پس چرا نیمی از سوالات در رابطه با محفل طرح شده بود؟
شاید آنها بیش از اندازه نسبت به اقدامات محفل واکنش نشان میداند. به هر حال اسکارلت بی توجهی به دشمنش را ترجیح می داد.

نقل قول:

1- هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.

زبان خوش؟ اگه بخاطر پرسیدن این سوال فحش کشتون کنم چی؟

2- مهمترین فرق دامبلدور و لرد در کتاب چیست؟

صادقانه بخوام بگم... دماغ ، مو ، ریش

3- مهمترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در مرگخواران چیست؟

رواج خون اصیل و پاک، نابودی ماگل ها

4- به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

دامبلدور از یک واژه قدیمی انگلیسی به نام (بامبلبی) گرفته شده که به معنی زبور عسل هست. دامبلدور همیشه ویز ویز میکنه، خیلی بهش میاد :)

5- به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟

از نظر فنی ماگل ها خیلی ساده و احمقن، محفل هم از این سادگی سوء استفاده می کنه و جیب ماگل ها رو میچاپه و شکم ویزلی ها رو سیر میکنه.

6_ بهترين راه نابود کردن يک محفلي چيست؟

خود من از اره برقی یا خنجر استفاده میکنم. سم هم کار سازه ولی متدش قدیمیه :)

7_ در صورت عضويت چه رفتاري با نجيني خواهيد داشت؟

مار کمیاب و خوش خط و خالیه. گرچه زهرش بیشتر به درد میخوره. معجون های کشنده خوبی از داخلش در میاد.

8 _ به نظر شما چه اتفاقي براي موها و بيني لرد سياه افتاده است؟

عوارض جانبی که نمیشه گفت... ولی ساخت هورکراکس هم تاثیرات خودشو داره... :)

9_ يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.

طناب دار چطوره؟... :)

من متوجه نمیشم! چرا هرکس از این در میاد تو، قصد سنجش خودداری و سلامت روانی من رو داره. من تعهد کتبی دادم از کشتن، شکنجه کردن و آسیب روحی و روانی به داوطلبان عضویت در جبهه خودداری کنم. اما نمی‌ذارید که!
اسکارلت، من برای تایید درخواست شما، احتیاج دارم فعالیت شما رو بسنجم و این کار با خوندن پست‌های ایفای نقش شما و آشنایی بیشتر با شخصیت ایفای نقشتون ممکن خواهد بود. پس ازتون می‌خوام شروع به فعالیت کنین. بخونید و بنویسید و با سوژه ها آشنا بشید و اجازه بدید ما هم با شما آشنا بشیم. تو این راه نقد گرفتن هم می‌تونه بهتون کمک کنه. هر سوالی هم که داشتید میتونید از لرد سیاه، من، یا ناظر گروه خصوصیتون بپرسید.
موفق باشید.

ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۰ ۱۲:۲۷:۳۶
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱۲ ۱۶:۱۸:۰۳

!... sʜᴜᴛ ᴜᴘ ، ɪᴛ's ᴅᴀʀᴄ ʜᴇʀᴇ

ᴍʏ ʟᴏʀᴅ
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۴۴ شنبه ۴ شهریور ۱۴۰۲

ریونکلاو

هیزل استیکنی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۲۹ سه شنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۷:۳۴:۰۹
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
پیام: 87
آفلاین
1-هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.
من به محفل درخواست دادم اما بعد پشیمون شدم.حقیقتا ترجیح میدم توی مرگخواران باشم و از بودن توی محفل منصرف شدم
2- به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
لرد ولدمورت دنبال اهداف والا هستند اما دامبلدور چی؟ او حتی نمیتواند شکم ویزلی ها را سیر کند.او تنها دنبال ابنبات لیمویی است.ارباب بسیار بلند مرتبه هستند.

3 _ مهم ترين هدف جاه طلبانه تان براي عضويت در گروه مرگخواران چیست؟

یاد گرفتن جادوی سیاه
دیدن ارباب
صحبت با ارباب
دیدن ختر زیبای ارباب دوشیزه نجینی

4- به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

هری پاتر:خری باتر
رون ویزلی: شکم ویزلی

دامبلدور؟اون از تمام اعضای محفل هم باج بگیره و بکشدشون هم نمی تونه شکم ویزلی هارو سیر کنه🙄

نابود کردن یک محفلی=با اب خوردن
هزار تا راه برای این کار هست :
طلسم اکوادورا
محل نذاشتن
و....

نجینی کاملا تلفظ اشتباهی است!دوشیزه پرنسس بزرگ نجینی والامرتبه فرزند لرد بزرگ تاریکی!ایشون لایق بهترین ها هستند!

مو و بینی! اینا دیگه از مد افتادن !تازه این الان بهترین مد ساله! مردای دیگه خودشونو میکشن برای این مد! ارباب هم خوشتیپ شدن هم از شهر چیزای اضافه راحت شدن! مثلا بینی به چه درد میخوره که بگیره و ادمو اذیت کنه؟؟(سرما خوردگی بد دردیه!)

9_ يک يا چند مورد از موارد استفاده بهينه از ريش دامبلدور را نام برده، در صورت تمايل شرح دهيد.

اتش زدن انها و اتش زدن همزمان دامبلدور
دیگه به ذهنم نمیرسه..
خیلی بی مصرفن
اصلا برای چی اون همه ریش میخواد؟

هیزل هفت ماهه عجول!

شما هم فقط یه پست ایفای نقش داری. با یه پست نمی تونم تصمیم بگیرم. عجله نکن. یه کمی باید فعالیت کنی که باهات آشنا بشیم. ایرادهات هم کمی برطرف بشن. فعلا زوده!

تایید نشد!

سر فرصت بیا طلسم اکوادورا رو به ما یاد بده ببینیم چیه! احتمالا برادر آواداکداوراست. ولی به جای کشتن طرف رو می فرسته اکوادور.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۴ ۲۳:۱۷:۲۰

🎐 اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱حتی اگه تاریک ترین رویای جهان باشه... ️

پیام زده شده در: ۲۰:۳۰ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۲

اسلیترین

بلوینا بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۱:۲۷ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲
آخرین ورود:
۲۰:۴۷:۴۶ جمعه ۱۰ فروردین ۱۴۰۳
از لندن، بریتانیا
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ایفای نقش
پیام: 8
آفلاین
بلوینا با آرامش تمام بهترین لباسش را می پوشد و در اخر ان کفش پاشنه بلندی را که همیشه می پوشید را به پا می کند. وقتی به جلوی در عمارت می رسد با حرکت چوبدستی ان را باز می کند و وارد عمارت می شود. در پشت در اتاق در می زند و وارد اتاق می شود. بلوینا با لبخندی بر روی صندلی جلوی ولدمورت پشت میز می نشیند. با پوزخندی به ولدمورت می گوید:« سلام تام باید منو یادت باشه بلوینا بلک هستم، از وقتی که توی هاگوارتز درس می خوندی قدرتمند تر شدی خوب بالاخره اومدم عضو مرگ خواران بشم و مطمئنم خوش حال می شی یک خون آشام قدرتمند مثل من عضوی از شما باشه نه؟ بلا هم که دختر نوه ی برادرمه و خوشحالم که زیر دست خودته، بعدشم بالاخره دختر یکی از مدیر های هاگوارتز بودم به یک کاری میام».

و چشمان خاکستری رنگش نگاهی به برگه انداخت و سوال ها رو بررسی کرد و با پوزخندی بلند به سوالات جواب داد:«

هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران/محفل را با زبان خوش شرح دهید.

محفل؟ شوخی می کنی؟ اصالت مهم تره که اون نمک نشناس ها رعایت نمی کنن.

2-مهمترین فرق دامبلدور و لرد در کتاب چیست؟

بنظر من فرق گذاشتن کار افراد ضعیفه افراد قدرتمند مثل لرد سیاه نیازی به مقایسه با یک مدیره مدرسه نداره.

3-مهمترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در مرگخواران چیست؟

قدرت و اصالتی که روی اون خیلی تاکید شده.

4-به دلخواه روی یکی از محفلی ها لقبی بگذارید!

محفلی ها اونقدر مهم نیستند و برام مهم نیست که اسم مزخرفی داشته باشند.

5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به پر کردن شکم ویزلی هاست؟

ویزلی ها؟ خائن های اصیل؟ حتی حوصله فکر کردن به سیر بودنشون هم ندارم.

6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

کشتن سیریوس عزیز که یکی از نوادگان مزخرف خانواده ما هست

7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟
نجینی ماری قدرتمند هست و اگر من باشم ترجیح می دم برای غذاش یک ماگل خوشمزه بهش بدم

8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟

با این سوال تنها توهین به لرد سیاهه مگه حالا اون ها که دارن چی گیرشون اومده

9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

باهاش بهتره جارو درست کنه بیاد و سر قبر پدر من رو تمیز کنه، بالاخره پدرم روزی مدیر هاگوارتز بوده.

بعد از اتمام حرف هایش بلوینا برگه را محکم روی میز گذاشت و با لبخندی گفت:«خوب نظرت چیه تام فکر کنم جواب هام قانعت کرده باشه».

بلوینای عزیز خوش اومدین.

برای سنجش شما و تصمیم گرفتن درباره این که برای این گروه مناسب هستین یا نه( و حتی این که این گروه برای شما مناسبه یا نه) احتیاج به خوندن پست هاتون و دیدن فعالیتتون داریم. شما تازه اومدین. یه مدت فعالیت کنین که ما هم با شما و شخصیت بلوینا و شکل نوشته هاتون آشنا بشیم. بعدا اگه خواستین دوباره درخواست بدین.

تایید نشد.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۴ ۲۳:۰۷:۵۰

پیام زده شده در: ۱۸:۴۶ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۲

ریونکلاو

هیزل استیکنی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
آفلاین
سلام لرد تاریکی عزیز
کلا من ادم صبوری نیستم اگه حتی یه روز طول بکشه و کسی جوابمو نده میرم یه جای دیگه😂
ولی من واقعا از محفلی بودن منصرف شدم چون که از محفلی ها شنیدم که محفل خیلی ماموریت و اینها نمیده و فعال نیست و حقیقتا بیشتر دلم میخواد مرگخوار شم خیلی باحال تر و جالب تره😎و اینکه بگم فکرامو کردم و از محفلی بودن به طور کامل منصرف شدم و واقعاا علاقه دارم که مرگخوار شم و میدونم دارم چی کار میکنم

🎐 اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱حتی اگه تاریک ترین رویای جهان باشه... ️

پیام زده شده در: ۱۵:۴۵ چهارشنبه ۱ شهریور ۱۴۰۲

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
بلاتریکس مشکل ورود به سایت داره. برای این که بیشتر منتظر نمونین خودم جواب درخواست ها رو دادم.

اینجا هم یکی دو تا نکته بگم.

اول در مورد کسایی که عضو محفل هستن و می خوان مرگخوار بشن.
این اتفاق می تونه بیفته ولی شرایطی داره.
اول این که شناسه تون قابل مرگخوار شدن باشه. مثلا اگه جینی ویزلی باشین، طبیعتا نمی تونین مرگخوار باشین. باید شناسه عوض کنین.
دوم این که اگه مدتی فعالیت داشتین و شناخته شدین، یا باید شناسه عوض کنین و از صفر یه شخصیت سیاه بسازین، و یا مدتی بدون گروه فعالیت کنین که سوابق فعالیت سفیدتون پاک بشه. این که یکی مدتها محفلی باشه و یهو مستقیم بیاد مرگخوار بشه جالب نیست(بجز موارد استثنایی که دلیل خاصی داشته باشن).
سوم این که همونطور که خودتون درخواست دادین و عضو محفل شدین، خودتون باید درخواست بدین دسترسی محفل رو ازتون بگیرن. ما این کار رو نمی کنیم. وقتی اینجا درخواست می دین باید بدون گروه باشین. خیلی غیر محترمانه اس که بدون اطلاع مسئول گروه مقابل، من برم به مدیرا بگم دسترسی محفل شما رو بگیرن و مرگخوارتون کنن.

مورد دوم درباره کساییه که به زیبایی هر چه تمام تر دو شناسه درست کردن. با یکی عضو محفلن و با یکی می خوان مرگخوار بشن(یا گروه های مختلف هاگوارتز).
وقتی این کارو می کنین اتفاق خاصی نمیفته ها...فقط نشون می ده که حتی توی یه بازی کوچیک هم نتونستین خودتونو کنترل کنین و بازی رو طبق قوانینش بازی کنین.
الان مثلا تو انجمن خصوصی ریون چه خبره؟ چه خبری می تونه باشه؟ یه شومینه دارن نشستن کنارش دارن حرف می زنن. تو اسلیترین هم همینجوریه. احتمالا یه تاپیک هم درباره هاگوارتز و اعلام تکالیفش هست. هیچ اتفاق خارق العاده ای نمیفته.
یا تو انجمن خصوصی مرگخوارا چه چیز مهم و مخفی ای هست؟ از نقشه های سری ما مطلع می شین؟ مثلا الان مشخص نیست ما تو کدوم تاپیک ماموریت داریم و سوژه چیه؟
مشخصه خب.
عضو یه گروه بودن فقط باعث می شه خودتونو متعلق به اون گروه بدونین و یه خونواده داشته باشین. دو(یا چند) شناسه ای بودن، این حس رو ازتون می گیره. من الان همزمان عضو محفل و مرگخوارا باشم نمی تونم خودمو بطور کامل متعلق به یکیشون بدونم.

وقتی دو یا چند شناسه دارین این اتفاقا میفته:
اولا دائم استرس دارین که اشتباه نکنین! با کدوم شناسه کجا چی گفتم و چیکار کردم.
دوما فعالیتتون تقسیم می شه. خیلی کمتر دیده و شناخته می شین. کمتر مفید هستین. اگه کل فعالیت رو روی یه شناسه متمرکز کنین هم برای خودتون بهتره و هم برای هر گروهی که عضوش هستین.

همین دیگه. با خودتون و با ما صادق باشید! به نفع هممونه.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱ ۱۵:۴۹:۴۴

پیام زده شده در: ۱۸:۵۶ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

ریونکلاو

هیزل استیکنی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
آفلاین
1-هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.
من به محفل درخواست دادم ولی انها جوابی ندادند.کلا در محفل کفتر هم پر نمیزند.اعضا تنها از یک نشان ققنوس بهره می برند.اما مرگخواران صد برابر محفل بهتر است.
2- به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟
لرد ولدمورت دنبال اهداف والا هستند اما دامبلدور چی؟ او حتی نمیتواند شکم ویزلی ها را سیر کند.او تنها دنبال ابنبات لیمویی است.ارباب بسیار بلند مرتبه هستند.

یاد گرفتن جادوی سیاه
دیدن ارباب
صحبت با ارباب
دیدن ختر زیبای ارباب دوشیزه نجینی

هری پاتر:خری باتر
رون ویزلی: شکم ویزلی

دامبلدور؟اون از تمام اعضای محفل هم باج بگیره و بکشدشون هم نمی تونه شکم ویزلی هارو سیر کنه🙄

نابود کردن یک محفلی=با اب خوردن
هزار تا راه برای این کار هست :
طلسم اکوادورا
محل نذاشتن
و....

نجینی کاملا تلفظ اشتباهی است!دوشیزه پرنسس بزرگ نجینی والامرتبه فرزند لرد بزرگ تاریکی!ایشون لایق بهترین ها هستند!

مو و بینی! اینا دیگه از مد افتادن !تازه این الان بهترین مد ساله! مردای دیگه خودشونو میکشن برای این مد! ارباب هم خوشتیپ شدن هم از شهر چیزای اضافه راحت شدن! مثلا بینی به چه درد میخوره که بگیره و ادمو اذیت کنه؟؟(سرما خوردگی بد دردیه!)

اتش زدن انها و اتش زدن همزمان دامبلدور
دیگه به ذهنم نمیرسه..
خیلی بی مصرفن
اصلا برای چی اون همه ریش میخواد؟
هیزل فرم را به بلاکتریس عزیز داد و منتظر جواب شد

هیزل عزیز

از درخواست عضویت محفل شما تا درخواست عضویت مرگخواریتون فقط یک روز فاصله هست! چطوری به این سرعت به این نتیجه رسیدین که جواب نمی دن؟

برای عضویت توی این گروه کمی شناخت و علاقه هم لازم و مهمه. برای من مهمه که کسی که میاد مرگخوار بشه بدونه داره کجا میاد و واقعا دوست داشته باشه مرگخوار بشه. برای لجبازی یا دلیل دیگه ای نیومده باشه. برای همین فعلا نمی تونم تایید کنم. به نظر من کمی صبر کنین. کمی فکر کنین و بعد تصمیم قطعی و آخرتونو بگیرین.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱ ۱۵:۳۹:۲۲

پیام زده شده در: ۰:۳۳ سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲

ریونکلاو، مرگخواران

ایزابل مک‌دوگال

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۲۵ یکشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۱
آخرین ورود:
امروز ۱:۳۰:۰۱
از حدشون که گذشتن، از روی جنازشون رد میشم...!
گروه:
مرگخوار
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
مدیر شبکه اجتماعی
پیام: 156
آفلاین
علیک سلام

من عضو محفل ققنوس شدم.
اما محفل هیچ گونه فعالیتی از خودش نشون نمیده و عملا ناظر ها هیچوقت نیستن.
من دنبال جبهه ای بودم که داخلش نویسندگیمو تقویت کنم ولی محفل اصلا هیچی به هیچی.
منم لج کردم اومدم مرگخوار بشم .

دامبلدور آبنبات لیمویی خیلی میخوره.
ولی لرد خیلی به سلامت و زیبایی دندان هاشون اهمیت میدن.

یادگیری جادوی سیاه (طریقه رول زدن و نویسندگی).

آلبوس دامبلدور : دامبی

دامبلدور بودجه ای رو که وزارت برای هاگوارتز میده خرج ویزلی ها میکنه

طلسمی که ارباب خیلی توش مهارت داره
آواداکداورا

نوازششون میکنم

ارباب باید با دخترشون دوشیزه نجینی شباهت داشته باشن خب

میتونیم باهاشون مدل بافت مو تمرین کنیم
میتونیم به عنوان طناب برای رد شدن از دره سکوت استفاده کنیم

---------------

ممنون میشم اگه درخواستمو قبول کنید
میدونم محفلی بودم و سابقه دار ولی ...
قول میدم عضو مفیدی باشم

تایید نشد. توضیحش رو توی پست بعدی که می زنم می دم.

ویرایش شده توسط ایزابل مک‌دوگال در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۳۱ ۰:۵۳:۲۷
ویرایش شده توسط ایزابل مک‌دوگال در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۳۱ ۱۳:۰۶:۵۳
ویرایش شده توسط ایزابل مک‌دوگال در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۳۱ ۱۹:۱۶:۰۴
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱ ۱۵:۳۲:۲۱

•« ʜᴇ ᴡᴀs ʜɪᴅɪɴɢ ʜɪs sᴀᴅɴᴇss, ʙᴜᴛ ɪ ᴄᴏᴜʟᴅ sᴇᴇ ʜɪs ᴛᴇᴀʀs »•
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۱:۲۶ شنبه ۲۸ مرداد ۱۴۰۲

جیمز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۶ جمعه ۱۱ شهریور ۱۴۰۱
آخرین ورود:
۲۲:۲۰:۴۵ چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 14
آفلاین
سلام بلا و... هِلو ارباااااااااب!

۱-هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.

ارباب!
من انقدر ساده و بی‌شیله پیله هستم، که فقط عضو شکم مادرم بودم، اونم زمانی.

۲-به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟

ارباب!
دامبلدور، زیاد حرف می‌زنه. ارباب کم، کوتاه و تاثیرگذار حرف می زنه.

۳-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟

ارباب!
دیدن ارباب!

۴-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

ارباب!
دامبلدور: I'm just a Ken.

۵-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟

ارباب!
فقط کشتار دسته جمعی و مثل این قبیله‌های آفریقایی، ضعیف‌ترین بچه‌ها رو بخورن؛ فقط از این دو راه سیر می‌شن.

۶-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

ارباب!
بی‌توجهی ارباب، بی‌توجهی. اگه اونقدر بهشون توجه نکنیم و بفهمن اهمیت خاصی ندارن، خودکشی دسته‌جمعی می‌کنن.

۷-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟

ارباب!
نگاهشون می‌کنم و قسمتی از مغزم رو برای خوردن بهشون تقدیم می‌کنم.

۸-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟

ارباب!
ارباب از کلیشه خسته شده‌بود. دماغ، مو و این چیزا خیلی کلیشه‌این، به این خاطر ارباب دماغشو برید تا از کلیشه‌ها رها بشه.

۹-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید.

ارباب!
ریش دامبلدور؟ دستمال توالت همیشه به نظرم زیادی زبر بوده. نظرتون چیه با ریشش یه دستمال توالت نرم و دوست‌داشتنی درست کنیم؟

اربابا بیام تئاتر خانه ریدل‌ها رو راه بندازم؟

اون سوال 4 و 9 رو برای این گذاشتیم که ببینیم طرف می دونه تو ایفای نقش چقدر می شه پیش رفت؟ و مرز خلاقیت و طنز و توهین رو بدونه. اون دستمال توالت زیاد جالب نبود. دستمال معمولی بهتره!

مانع تایید نیست. ولی حواسمونو بیشتر جمع می کنیم دیگه. چهار چشمی مراقبتیم!

تئاتر راه بنداز ولی ما باید نقش اول باشیم. حائز اهمیتیم.
قسمتی از مغز رو هم یادداشت کردیم بعدا نزنی زیرش.

تایید شد!

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱ ۱۵:۲۹:۱۶
ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۲/۶/۱ ۱۵:۳۰:۲۳

او نیست با خودش،

او رفته با صدایش اما،

خواندن نمی تواند.

پیام زده شده در: ۱۶:۴۵ دوشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۲

ریونکلاو، وزارت سحر و جادو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۱۱:۴۴:۴۰
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 555
آفلاین
تق تق تق

- کیه؟ ما نگفتیم در حال استراحتیم و آرامش و آسایش ما را متزلزل نکنـ...

در حال غر زدن، در را باز می کند.

شخصی آشنا، کلاهش را برداشته و آماده معرفی کردن خودش می شود.

لرد سیاه ناگهان بسیار مضطرب و مشوش به نظر می رسد.
- نه نه... معرفی لازم نیست. واقعا لازم نیست. شما را می شناسیم و نامتان را هم می دانیم. در ذهنمان حک شده است. بفرمایید داخل! دینگ را هم بیاورید.

خوش اومدین. ما بسیار شاد شدیم.

ویرایش شده توسط لرد ولدمورت در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۶ ۱۷:۴۱:۲۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۲:۵۴ یکشنبه ۸ مرداد ۱۴۰۲

دیانا کارتر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۴۰ یکشنبه ۹ خرداد ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۱:۱۱:۰۸ دوشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۳
از خونت خوشم میاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 59
آفلاین
مثل همیشه بی سر و صدا و بدون در زدن وارد شد، از گوشه شکسته پنجره رفت داخل اتاق و روی صندلی نشست.‌ بلاتریکس که مشغول نوشتن بود متوجه حضورش نشد

-لرد سیاه تشریف ندارن؟

بلاتریکس به خوبی تونست ترسش از حضور ناگهانی دیانا رو مخفی کنه
-نه. چی کار داری؟ هنوز مدت زیادی از درخواست قبلیت نگذشته، نه؟ پس چرا دوباره اومدی؟
-میدونم مدت زیادی نگذشته، ولی می‌خوام دوباره فرم رو پر کنم.
-باشه، هرجور مایلی

نقل قول:

۱-هرگونه سابقه عضویت قبلی در یکی از گروه های مرگخواران / محفل را با زبان خوش شرح دهید.

سابقه عضویت که ندارم، ولی سابقه رد شدن دارم

نقل قول:
2-به نظر شما مهم ترین تفاوت میان دو شخصیت لرد ولدمورت و دامبلدور در کتاب ها چیست؟

بین خودم و لرد و دامبلدور محفوظه چیزه، دامبلدور عضو جبهه سفیدی بود که هرچند زیادم سفید نبود ولی لرد سیاه، ارباب و شاه جبهه سیاهی بودن که سیاه خالص بود

نقل قول:
3-مهم ترین هدف جاه طلبانه تان برای عضویت در گروه مرگخواران چیست؟

خوردن خون مرگخوارها همون‌طور که قبلاً گفتم گرفتن انتقام، عمل به قولی که به استادم دادم، کمک به ارباب برای نابود کردن سایت پیروزی، محافظت از لرد، گرفتن جای شما پیش ارباب همین

نقل قول:
4-به دلخواه خود یکی از محفلی ها(یا شخصیتی غیر از لرد سیاه و مرگخواران) را انتخاب کرده و لقبی مناسب برایش انتخاب کنید.

پتو= پلی سیریوس اتن
احتمالا بلا با وجود هوش زیادش نتونه متوجه کنایه نهفته در این لقب باشه، ولی مطمئنم لرد سیاه متوجه میشن

پ.ن: ارباب یدونه از این پتو ها رو میفرستم براتون، سیریوس بلک توشون مرغوبه

نقل قول:
5-به نظر شما محفل ققنوس از چه راهی قادر به سیر کردن شکم ویزلی هاست؟

هیچ راهی. راه های زیادی برای پول در آوردن دارن، مثل کشت و کار در ریش های دامبلدور. ولی ویزلیا ماشاالمرلین سیرمونی ندارن که

نقل قول:
6-بهترین راه نابود کردن یک محفلی چیست؟

پخ کردن خوردن خونش توسط من، قایم کردنش در هزار توی ریش دامبلدور

نقل قول:
7-در صورت عضویت چه رفتاری با نجینی(مار محبوب ارباب)خواهید داشت؟

مخ شو میزنم با هم میریم شکار، با هم خون میخوریم، کلا همه ی خوراکی هامو باهاشون تقسیم می کنم. حتی اون محفلی ای که قراره خونشو بخورم

نقل قول:
8-به نظر شما چه اتفاقی برای موها و بینی لرد سیاه افتاده است؟

دماغ شون رو اینجا گفتم برای اصالت
مو هاشون رو به دو دلیل کوتاه کردن
۱. هیچ وجه اشتراکی با دامبلدور نداشته باشن
۲. اضافی بود جلوی دید شونو می‌گرفت
برای همین ارباب از شرشون خلاص شدن

نقل قول:
9-یک یا چند مورد از موارد استفاده بهینه از ریش دامبلدور را نام برده، در صورت تمایل شرح دهید

ارباب بهتر میدونن قابل شمارش نیست، ولی میشه توش گیاه یا حشره ای چیزی پرورش داد. اینجوری چرخ اقتصاد هم رونق پیدا می کنه. شایدم بتراشیم و به خورد ویزلی ها بدیم تا سیر بشن

دیانا برگه رو آروم روی میز بلا گذاشت
-میگما، می‌دونم هنوز جا برای پیشرفت دارم ولی میشه بزارین الان عضو بشم؟

ارباب اگه قبول کنین میتونم جای بلا رو براتون بگیرم کمکتون کنم چون چند روز دیگه به سن قانونی میرسم، میتونم هرکاری میخوام بکنم، باشه ارباب؟
اصلا این نشان روی ساعدمو به عنوان کادوی تولدم ببینین

دیانا؟!
بدون در زدن وارد اتاق من میشی؟ تازه سر و صدا هم نمی‌کنی؟
شورشگری؟ قصد و غرض از چشم اندازی داری؟
جای من رو میخوای بگیری؟
تازه دسترسی هم می‌خوای؟!
نه آقا نه! از این خبر‌ها نیست...
همینجوری روزی صدبار کروشیو خوری می‌کنم که نزنم نصف مرگخوارها رو نصف کنم، بعد اومدی میگی می‌خوام جای بلا رو بگیریم؟
خجل نیستی؟!
اما جدا از همه دلایل بالا برای قبول نکردن درخواستت (که اتفاقا خیلی هم مهم هستن!) یه دلیل دیگری هم دارم.
هنوز برای عضویتت زوده. باید ازت بخوام همچنان به نوشتن و خواندن پست‌های سایرین ادامه بدی تا سوژه‌ها، موقعیت ها و نحوه ادامه دادنشون رو بهتر یاد بگیری. حتما نقد بگیر و سعی کن مشکلات مهم و اساسی نوشته‌هات رو حل کنی. بعد از هر بار نقد گرفتن، سعی کن با توجه به نکات گفته شده تو نقدت، حداقل سه پست متفاوت بزنی و دوباره درخواست نقد بدی. در این بین هر سوالی که داشتی هم می‌تونی ازمون (من به عنوان جادوکار، لرد سیاه، ناظر گروه خصوصیت و یا اعضای با تجربه سایت) بپرسی و با کمال میل بهت کمک خواهیم کرد تا پیشرفت کنی.
موفق باشی!

ویرایش شده توسط دیانا کارتر در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۸ ۱۲:۵۸:۱۱
ویرایش شده توسط دیانا کارتر در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۸ ۱۳:۰۳:۰۴
ویرایش شده توسط بلاتریکس لسترنج در تاریخ ۱۴۰۲/۵/۱۱ ۱۷:۰۹:۲۳

بی صبرانه منتظر قربانی بعدی ام

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.