هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر ناظران تالار اصلی
پیام زده شده در: ۱۶:۵۷ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
من یه چیزی بگم:

چند تاپیک که از مدت ها پیش جوابشون تابلو شده بود دیروز قفل شدن،تا حالا چندین بار از من پرسیدن یا مثلا الان باب آگدن در تاپیک"آیا تالار اسرار دیگری..."گفته جواب تاپیک داده شده و بحث تمومه و میگن چرا پس اینارو قفل نمیکنی؟

ببینید تاپیک تا زمانی که لزومی نداشته باشه قفل نمیشه درسته جواب اون تاپیکا داده شده ولی ضرری که باز موندنشون نداره ممکنه حتی عضوی هم مطلب بدردبخوری برای گفتن داشته باشه اما اگه در این تاپیکا عضوی مسخره بازی دربیاره(مثل 5 6 تاپیکی که دیروز و یه دونه ای که امروز قفل شد)یا چندین بار اعضا بیان مثل هم پست بزنن(چون جواب معلومه) تاپیک قفل میشه مثل"آیا دامبلدور مار زبان است؟"

در کل تا لزومی پیش نیاد تاپیک قفل نمیشه،حتی اگه جوابش داده شده باشه

ویرایش:
جالبه باب آگدن همون موقع که فکر کردم این سوال دوباره پیش میاد و پست زدم در باره ش تو هم پست زدی،الان دیدم پستتو اشکالی نداره اتفاقا خوبه که اگه اطلاعات کافی و حوصله داری تاپیکائی که جواباشون تابلوئه و اکثرا قدیمی هستن و قفل نشدن رو جمع بندی کنی

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۰ ۱۷:۰۵:۵۲

پیام زده شده در: ۱۶:۵۲ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۷

باب آگدنold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۸ پنجشنبه ۱۹ بهمن ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۸:۳۹ جمعه ۱۳ آبان ۱۳۹۰
از گروه همیشه پیروز گریفیندور
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 527
آفلاین
در حال گشت وگذار در این انجمن بودم که به چند تاپیک که گویا بخاطر خاک خورده گی یا رسیدگی بهشون نشده یا قبلا قفل و بعدا بدلایلی باز شده برخورد کردم.
گفتم بگم که اگر لازم بود (دوباره) قفل بشن.بعضی جاها هم برای روشن تر شدن موضوع خودم یم پست زدم.

ولدمورت تام ریدل نیست!

آیا تالار اسرار دیگری در هاگوارتز وجود دارد؟

چرا دابی میتونه در هاگوارتز ظاهر بشه

البته بنظر من میشه هنوز در این مورد بحث کرد.ولی خب یکی از دلایل(که البته من دلیل دیگری پیدا نکردم)درش گفته شده.ولی ناظر قبلی اینو قفل کرده بود.

آخر کتاب پنجم
(اگر تصمیم به قفل کردنشون داشتی،میتونم پستی که تاپیکو جمع بندی کنه رو بزنم که جادوگران و ساحرههای محترم اگر دنبال جواب بودن زیاد وقتشون گرفته نشه.)

مرسی

ویرایش شده توسط باب آگدن در تاریخ ۱۳۸۷/۳/۲۰ ۱۶:۵۴:۵۹

پیام زده شده در: ۱۷:۴۲ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷

بلاتريكس  لسترنج

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۴۰ چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۶:۰۹ دوشنبه ۲۰ خرداد ۱۳۸۷
از شیون آوارگان
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 97
آفلاین
با سلام
امروز که توی انجمن تالار اصلی می گشتم متوجه مشکلاتی شدم از جمله :

1- تایپیکی به نام :ایا ولدمورت به اسنیپ اعتماد داره ؟
در این تایپیک اسکاور یا همون البوس دامبلدور قبلی گفتند که تایپیک باید قفل شه.و ظاهرا قفل هم کرده بودند ولی در حال حاضر این تایپیک باز است و هیچ گونه فعالیت خوبی هم ندارد.بنظرم بهتره رسیدگی شود حتما

2- بلاخره این گرگینه کی تغییر شکل می ده؟

مونالیزا ی عزیز توی این تایپیک گفته بودند که تایپیک قفل میشه ولی باز تایپیک بازه و مدت زیادی است که توش فعالیت نشده.

لطفا رسیدگی فرمایید.

با تشکر

سلام،درسته ممکنه این تاپیکا جوابشون داده شده باشه ولی این امکان هم هست که عضوی مطلبی برای گفتن داشته باشه ضرر که نداره ضرورتی نداره بستنشون اگه ضرورتی پیش اومد اقدام مقتضی انجام میشه،ممنون

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۷/۲/۱۸ ۱۸:۲۸:۴۰

Re: گفتگو با ناظران محترم تالار اسرار
پیام زده شده در: ۱۷:۲۲ جمعه ۱۳ اردیبهشت ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

اولا ممنون از رسیدگی ای که به پست قبل شد !

بعدم اینکه من سه تاپیک چرا هری دامبلدورو زنده نکرد ، چوب برتر و دست سیاه دامبلدورو رو در تاپیک جمع بندی ، جمع بندی کردم . لطفا بسته بشن و اگر میخواید پست آخر تاپیک رو بزنید ، لینک پست من رو برای جمع بندیش بزارید .

به پست قبلی هم رسیدگی کنید

ممنون

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۴:۴۹ چهارشنبه ۲۸ فروردین ۱۳۸۷

سوزان بونزold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۵۲ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۵:۳۸ جمعه ۲۶ مهر ۱۳۸۷
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 111
آفلاین
من می خواستم یه تاپیکی به وجود بیارم تا به جواب سوالم برسم.
سوال من اینه که ویکتوریا ویزلی بچه ی کدوم یک از برادرهای جینی هستش. چون تو کتاب فقط ازش اسم برده میشه و مشخص میشه که دختر دایی جیمزه ولی نمیگه که بچه ی کدوم یک از ویزلی ها هستش.
عنوان این تاپیک *ویکتوریا ویزلی دختر کدام یک از ویزلی ها هست؟*
مجوز داده میشه؟

بچه بیل و فلوره

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۹ ۲۳:۱۵:۰۶

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۴۸ پنجشنبه ۲۲ فروردین ۱۳۸۷

هرميون  گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۵۹ شنبه ۳ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۰:۳۷ سه شنبه ۲۷ فروردین ۱۳۸۷
از کلاس ریاضیات جادوویی!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 215
آفلاین
با سلام :

دیروز که توی این انجمن را نگاه می کردم متوجه مشکلاتی شدم که البته به نظر من مشکل هست شاید از نظر شما این طور نباشه به هر حال من می گم:

تایپیک :ایا هری و جینی در زندگی خود موفق شدند؟

تقریبا همه ی پست ها یک چیز است : ان ها موفق شدند چون هردو هم دیگه رو دوست داشتند و بچه دار هم شدند .!
تعداد کمی پست خورده این تو که بیشترش هم ارزشی هست و هیچ جمبه ی بحث نداره این تایپیک اخرش چی ؟ ما خیلی کنجکاویم که بدونیم ایا هری و جینی موفق بودند یا نه؟ خیلی تایپیک ها هستند که خوب بحث در موردشون مهمه مثلا گنجیه ی رینوکلاو ولی این نمیشه که دیگه! اخه هیچ جنبه بحث نداره و همین طور هم خیلی بحث بی فایده ای است از ناظر محترم درخواست قفل تایپیک را داشتم!

تایپیک :بررسی شخصیت پرسی ویزلی !
همین طور که پرسی گفت این تایپیک دیگر احتیاجی نداره که بمونه اخرین پستی که خورده پست نقد و جمع بندی توسط پرسی بود در اریخ 5 فروردین وجود تایپیک هایی که نتیجه اش معلومه و جای بحث نداره واقعا لازم نیست !

امیدوارم که موفق و پیروز باشید

با تشکر

هرمیون گرنجر!

سلام،در مورد تاپیک"آیا هری و جینی..."اینکه منم خودم توجهم به این جور تاپیک ها در انجمن جلب شده،پریروز تاپیک "بدترین کابوسهای هرمیون"قفل شد،حواسم به اینجور تاپیکها هست ولی فعلا تصمیمی که تا الانی که بش نگاه کردم گرفته م اینه که قفل نشه،در مورد تاپیک دومی که اشاره کردی به ویرایش پست پرسی ویزلی مراجعه کن،ممنون

ویرایش شده توسط آنتونین دالاهوف در تاریخ ۱۳۸۷/۱/۲۳ ۱۳:۳۷:۳۷

[b][color=FF6600]!و هرمیون گرنجر رفت و همه چیز را به هپزیبا اسمیت سپرد .

و فقط چند نفر را با

پیام زده شده در: ۱۴:۱۴ شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

تاپیک هایی که باید بسته بشن و هیچ نیازی به ادامه کارشون نیست :

دراکو مرگخواره ؟

دلایل ایجاد شخصیت های جدید( این تاپیک قبلا هم زده شده در این انجمن ، جمع بندیش هم کردم ، به نظرم بهتره با اون ادغام بشه )

قدرت هری پاتر ( بسته بشه ، قبلا تاپیکی با این موضوع زده شده در این انجمن با عنوان نیروی خاص هری پاتر که جمع بندی هم کردم ؛ به نظرم بهتره با اون ادغام بشه )

چوب الدر واقعا چی شد ( قبلا تاپیکی با این موضوع بوده ، بسته شده و جمع بندی شده )

قول شرف اسنیپ

چرا بلک بر نگشت

دست سیاه شده دامبلدور

چوب برتر

نسبت گودریک و هری

چرا هری دامبلدورو زنده نکرد

و غیره و غیره و غیره !

تاپیک های خیلی زیادی باید قفل بشن و تاپیک های زیاد تری باید ادغام بشن با هم دیگه ! بزودی جمع بندی اینها رو میزنم

پیام زده شده در: ۲۱:۱۹ جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
نقل قول:
بخش اعظم این انجمن جمع بندی شدند تاپیک هاش و من سعی کردم با توجه به آخرین اطلاعات کتاب هفتم این کار رو انجام بدم نه مطالب تاپیک !

خيلي ممنون بابت اين كار..به هر حال كار سختيه و كلي روشون وقت گذاشتي.كلا خيلي خوبه!

بيا در آغوش دامبلدور:

نقل قول:
تعداد زیادی از تاپیک ها باز هستند در صفحات بعدی که کاملا به نتیجه رسیدند ! به نظرم اونها هم باید بسته بشن .

خب شما ليست تاپيك هايي كه مد نظرت هست رو اعلام كن من بررسي ميكنم.تاپيك هايي كه واقعا ديگه جاي بحث نداشته باشه يا جوابش تو كتاب هفت داده شده باشه بسته ميشه!لطفا اسم رو با لينك بده!

ممنون!

پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ جمعه ۱۶ فروردین ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

بخش اعظم این انجمن جمع بندی شدند تاپیک هاش و من سعی کردم با توجه به آخرین اطلاعات کتاب هفتم این کار رو انجام بدم نه مطالب تاپیک !

تعداد زیادی از تاپیک ها باز هستند در صفحات بعدی که کاملا به نتیجه رسیدند ! به نظرم اونها هم باید بسته بشن .

ممنون

پیام زده شده در: ۱۹:۳۱ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
پرسي نوشته:

نقل قول:
هوووم ، در نظر دارم تا همه تاپیک های بسته شده تالار رو جمع بندی کنم ( تاپیک هایی که جمع بندی نشدن ! ) ؛ این کار رو به این صورت که پست های آخر تاپیک ها که عموما جمع بندی هستن رو کاملتر میکنم و میفرستم ، یا اینکه خودم جمع بندی رو مینویسم !

خيلي هم خوبه..دستت درد نكنه كه ميخواي تو اين كار مشاركت بكني و كلا به نفع اين انجمن هست..اعضايي مثل تو بايد همين كارها رو انجام بدن تا همه چي منظم تر بشه.

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.