هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

حق موروثی یا حق الهی؟ مسئله این است!

بعد از این که لرد ولدمورت تصمیم به ترک سرزمین جادوگران به مدتی نامعلوم گرفت، ارتش تاریکی بر سر رهبری که هدایت مرگخواران را برعهده بگیرد، به تکاپو افتاده است!

سرخط خبرها

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۲:۴۴ جمعه ۷ تیر ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
نقل قول:
پرسی نوشته:آنتونین عزیز ،اگر دقت کنی اون قوانینی که بابتش اخطار دادی آخرین ویرایشش برای 85 هست ! ما فقط به قوانینی که مدیر میذاره اکتفا میکنیم .
همونطور که گفتم اون اخطار به شما اساتید رد هست و کسر امتیازی در آینده نخواهد داشت !

بله قبلا دیده بودم برای 85 هست ولی اگه بخونی اون قوانینو میبینی که همشون الان دقیقا اجرا میشن تو مدرسه از جمله همون بند 6 که باید اجرا بشه چون اولا اگه قانونی هست باید طبق اون پیش رفت نه اینکه هر جور خواستیم قانون رو عوض کنیم ثانیا همه اساتید به غیر از دو نفر ذکر شده این موردو رعایت کرده بودن.

مضاف بر اینکه شما مدیر نیستی و نمیتونی و نباید بیای بگی اخطارها بقوت خودشون باقین یا نه همونطور که پرفسور کوئیرل گفت باید صبر کرد تا مدیر اصلی یعنی استرجس پادمور برگردن.

من نظرمو گفتم شمام گفتی،باید منتظر نظر مدیر اصلی باشیم.

پیام زده شده در: ۱۲:۰۰ جمعه ۷ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
سلام

به روبیوس هاگرید :
اواخر تیر ماه یک بار دیگه دفتر ثبت نام باز میشه و میتونی ثبت نام کنی

به تد ریموس لوپین و آلبوس سوروس پاتر :
به نظرم کار شما مشکلی نداشت ، سعی کنید یه خلاصه کلی در مورد جلسات آیندتون بنویسید و اطلاع بدید که به پست تدریستون اضافه بشه ... دست اساتید کاملا باز هست و این گفتن جلسات آینده در واقع یه حرکت نمادین هست و برای این هست که اطلاع داشته باشیم هر جلسه انتظار چه چیزی رو باید داشته باشیم ، شما اگر سوژه خاص دیگه ای به ذهنتون رسید میتونید تغییرش بدید .

مثلا من برای پیشگویی ، عناوین تدریس رو با توجه به مواردی که توی ذهنم بود در مورد پیشگویی نوشتم و ممکنه جا بجا بشن برای تدریس ها ، و اینکه سوژه ای که توی ذهنتون هست تفاوت چندانی با سر فصلی که ارائه میکنید نخواهد داشت در کل ، اگر داشته باشه هم موردی نداره .

لازم به ذکره ما فقط ترم پیش به خاطر تعویض مدیر مدرسه این سرفصل ها رو در آغاز ترم نداشتیم و در ترم های قبلی با مدیریت پرفسور کوییرل عزیز ، به همین صورت بود .

اون اخطار ها هم از نظر من رد هستند ، فقط شما سعی کنید یه خلاصه کلی در مورد جلسات آینده بنویسید و اینجا بزارید تا به تدریستون اضافه بشه ، فقط برای اینکه هماهنگ باشید با سایر اساتید .

به بازرسین هاگوارتز :
معیار برای امتیاز کسر کردن و اخطار دادن صرفا این پست هست .

آنتونین عزیز ،اگر دقت کنی اون قوانینی که بابتش اخطار دادی آخرین ویرایشش برای 85 هست ! ما فقط به قوانینی که مدیر میذاره اکتفا میکنیم .

همونطور که گفتم اون اخطار به شما اساتید رد هست و کسر امتیازی در آینده نخواهد داشت !

موفق باشید

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۱۱:۴۴ جمعه ۷ تیر ۱۳۸۷

پروفسور کويیرل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۲ چهارشنبه ۱۷ فروردین ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۲۳:۵۷ چهارشنبه ۲۱ دی ۱۴۰۱
از مدرسه جادوگری هاگوارتز
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 2956 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به هاگرید:
از بازرسان هاگوارتز بپرس

به سایرین:
در مورد نحوه تدریستون و اخطارهای دریافت شده باید خود مدیر جوابگوی شما باشه چون من خیلی در جریان نیستم

لطفا یه هفته صبر کنید
برای تدریس پیشنهاد میکنم فعلا طبق برنامه ای که ارائه دادید پیش برید. ممنون

پیام زده شده در: ۱۰:۲۴ جمعه ۷ تیر ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
سلام

در رابطه با اخطار بازرس عالی رتبه:

مدیر عزیز، ما همچین برنامه هایی رو ترم پیش نداشتیم! استاد باید حداقل آزادی داشته باشه توی کلاس و نحوه تدریسش! من استادم و تشخیص دادم که برنامه کل ترم رو جلسه اول نگم! این قانون ترم پیش هم برقرار بود ولی مدیر وقت، ایگور کارکاروف زیاد به این مساله اهمیت نمی دادن و کار درستی هم میکردن! شاید یکی دلش نخواد برنامش رو بگه، شاید تشخیص بده اینجوری بهتره و در نحوه تدریسش اثر خوبی داره!

در هر صورت باز هم میگم! استاد باید آزادی داشته باشه! وقتی جلسه اول برنامه نمیده دلیل بر این نیست که نمیتونه یا برای کل ترم هنوز برنامه هاش رو مشخص کرده! همون طور که من در پست تدریسم هم گفتم که بحث های تئوری و مقدماتی نداریم و هرجلسه یک گیاه جالب رو به دانش آموزان معرفی می کنیم! فقط تشخیص دادم اسم گیاه ها رو نگم تا هیجان بیشتری داشته باشه و مطمئنا در نحوه تدریسم هم موثر خواهد بود!

لطفا یک تجدید نظر بکنید!
ممنون!

ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۷ ۱۰:۳۶:۱۷
ویرایش شده توسط آلبوس سوروس پاتر در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۷ ۱۲:۳۰:۳۷

پیام زده شده در: ۱۰:۲۴ جمعه ۷ تیر ۱۳۸۷

محفل ققنوس

تد ریموس لوپین

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۰ سه شنبه ۱۰ مهر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۲:۵۵ پنجشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۶
از دور شبیه مهتابی‌ام.
گروه:
محفل ققنوس
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 1495
آفلاین
با سلام

در مورد این پست بازرس علی رتبه هاگوارتز در شرح امیتازات لازمه مواردی رو ذکر کنم:

طبق پست ایشون، به خاطر رعایت نکردن قانون ذکر برنامه ی تدریس در جلسه ی اول که ترم پیش هم برقرار بود ولی به خاطر رعایت نکردنش کسی توبیخ نشد؛ یک اخطار دریافت کردم.

اين قانون از نظر من ضرورتي نداره و اساتيد بايد آزاد باشند که مطابق ميل و برنامه ريزي براي کلاسشون ، برنامه ي کل ترم رو اعلام کنند يا نکنند. شايد استادي برنامه ي خودش رو جلسه ي اول اعلام کرد اما در طول ترم براي يکي از جلسات به سوژه ي جالب تري برای تدريس رسید اما براي اينکه از اين قانون سرپيچي نکنه، مجبور ميشه اون سوژه رو فراموش کنه.

من عقيده داره اين قانون باعث بسته شدن دست و پاي استاد ميشه. ترم قبل که اساتيد برنامه اي اعلام نمي کردن، موضوع هايي متنوع و گسترده هر جلسه ارائه ميشد اما الان که برنامه ي تدريس اين ترم کلاسها رو مقايسه مي کنم چيزي که بيشتر از همه به نظر ميرسه اينه که اساتيد به برنامه اي محدود که موضوعاتش شباهت نسبي بهم دارن محدود شدن.

ضمن اينکه بنده اگه برنامه ام رو اعلام نکردم دليل بر بي برنامگي نيست بلکه چون هر جلسه چندين موضوع متنوع رو در کلاسم مطرح مي کنم که نميشه براشون سرفصل تعيين کرد تشخيص دادم بهتره جلسه ي اول اين موضوعات رو نگم.

با تشکر

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۸:۱۰ جمعه ۷ تیر ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
با سلام به مدیر محرتم

می خواستم ببینم منم می تونم درس نجوم رو مثل ژرمانيا پندلتون ، استاد قبلی درس نجوم تدریس کنم . یعنی نه مثل سایر درس ها با رول تدریس کنم بلکه مثل همان ژرمانيا پندلتون ولی این بار دانش آموزان می تواننداگر خواستند با رول تکلیف هایشان را ارائه دهند .
البته یه مختصری هم رول بکار می برم . و گاهی هم برای تکلیف در کنار تکلیف اصلی تست می ذارم مثل همان استاد . اگر متوجه باشین آن درس هنگامی که این گونه تدریس می شده بسیار محبوب بوده .
لطفا تا آخر امروز جواب دهید .
پ . ن : من می خواستم لیستی از اساتید سابق درس نجوم رو داشته باشم چی کار باید بکنم ؟

پیام زده شده در: ۲۰:۵۴ پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
استرجس جان ، اگه ما طبق برنامه ای که واسه کلاسامون تدوین کردیم عمل نکنیم چی می شه ؟

راستش اگه نمی گفتیم جالبیتش بیشتر بود ... و سورپریز بود .

حالا اگه بیایم یه جلسه رو طبق برنامه عمل نکنیم ازمون امتیاز کم می شه ؟

پیام زده شده در: ۱۸:۱۶ پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۸۷

روبیوس هاگریدold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۲۳ جمعه ۲ تیر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۷:۲۳ جمعه ۱۹ تیر ۱۳۸۸
از يه ذره اون ور تر !‌ آها خوبه
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 334
آفلاین
به استر... جس خوبی ؟! درسا خوبه ؟ً
یه سوال من واسه هاگوارتز ثبت نام نکردم میتونم شرکت کنم باید چیگار گنم ؟!

شناسه قبلیم
اگه میخواین سوابقمو بدونید حتما یه سر به اطلاعات اضافی من بزنید !

پیام زده شده در: ۱۶:۰۶ پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
ببخشید من یک سوال دارم چون ترم زمستانی حاضر نبودم و از سیستم جدید (بعد از کنار کشیدن کوئیرل از مدیریت) خبر ندارم ! آیا ما اساتید باید کل امتیازات رو تو شرح امتیازات بنویسیم و پست کنیم یا فقط میانگین گروه رو ؟

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۵:۴۶ پنجشنبه ۶ تیر ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
نقل قول:
یه مسئله ای در مورد تعداد سوالات امتحانات نیم ترم و پایان ترم مد نظرمه...

عقیده دارم محدود کردن اساتید به تعداد معینی سوال کار درستی نیست و بهتره در مورد تعداد و نحوه ی امتیاز دهی آزادی عمل داشته باشن.
علتشم اینه که اینطوری برای اینکه به جای اینکه فرضا" چهار تا سوال مفید از مطالب جلسات گذشته مطرح بشه ممکنه یکی بیاد از اینکه توی فلان جلسه دست کی توی دماغش بوده یا اینکه چرا فلانی اون روز الکی خوش بود هم سوال بوده.

در کل نظرم اینه که اگه قراره روی نحوه ی امتحانات نظارتی باشه، بیشتر روی محتوا و کیفیت انجام بشه تا کمیت!

اصلا مشکلی نیست !
این مسئله رو یک هفته مانده به امتحان نیم ترم در دفتر اساتید یا حداقل اواسط تیر ماه مطرح میکنیم تا همه ی اساتید نظرشونو بدن !
صحبت شما منطقی و درست است ... ممنون ...

نقل قول:
خب راستش من نفهمیدم که ما باید این 10 و 15 سؤال رو بیایم قرار بدیم ؟ یا نه ... یه رول بنویسیم و این 10 و 15 سؤال رو توش قرار بدیم که دانش آموزا جواب بدن ؟

حالا فعلا زیاد مهم نیست ! اول با مشخص کنیم که آیا 10 تا سوال اندازه هستش یا نه ! توضیحات بیشتر رو نزدیک امتحان هم در اعلامیه ها و هم در دفتر اساتید مطالعه نمایید.

نقل قول:

همچنین ایشون دیگه نمیتونن برای تیم کوییدیچ اسلیترین کاری کنن و خواست که به بارتی کراوچ اطلاع بدم تا ایشون مسئولیت تیم رو به عهده بگیره

اعضای تیم کوییدیچ اسلاترین دقت کنن نام اینیگو ایماگو از لیست خط نمیخوره و هر بازی باید یک ذخیره به انتخاب کاپیتان جدید بازی رو انجام بده به جای ایشون !

من تا اون مدتی که کوییرل گفت نیستم ! مسئولیت ها کاملا به عهده ی پروفسور کوییرل هستش !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.