هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: پارک جادوگران
پیام زده شده در: ۲۰:۰۳ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷

چارلی ویزلی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۰۰ دوشنبه ۷ فروردین ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۱:۰۶ پنجشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۲
از دوستان جانی مشکل توان بریدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 377
آفلاین
آن طرف پارک
درگیری بین دو گروه شدت گرفته بود.گرواپ هم به الف دالی ها پیوسته و در حالی که ویزنگامورتی ها را زیر پاهایش له می کرد(پاش!!) با دو دستش هلیکوپتری را گرفت و پره ی بالای سر آن را کند!سپس آن را همانند نمکدانی تکان داد تا خلبانان آن روی زمین بیفتند.(فضاسازی در جهت بیان ابعاد غول آسای گرواپ!) اقای الیواندر چوبدستی هایی را که برای فروش آورده بود در دست داشت و با بیان هر ورد 20 تا از آن را به سمت اعضای ویزنگامورت پرتاب می کرد!
این طرف پارک
جیمز بعد از فرستادن جغد کوچکش به آسمان رو به تدی کرد و گفت:همه چی رو برای لیلی توضیح دادم.امیدوارم زود جواب نامه ام رو بده.تدی؟چیزی شده؟چرا ناراحتی؟این چیه زیر پای من؟سنگه؟
تدی سرش را به آسمان کرد و جواب داد:نه اون فلیت ویکه که بیهوش شده،از روش بیا پایین!جیمز،ماه رو نگاه کن.یه ساعت از کامل شدنش میگذره!
جیمز با پرشی از روی شکم فلیت ویک پایین پرید و گفت: خوب از ساعت 12 بگذره که آدم دیگه گرگینه نمیشه!
تدی با التماس به جیمز خیره شد و زمزمه کرد:تو که می دونی گرگ درون من یه خورده دیر گیره!من ساعت 1 صبح گرگینه میشم!
جیمز به ساعتش نگاه کرد.عقربه ثانیه شمار تا 20 ثانیه دیگر روی 12 می آمد.او بلافاصله بعد از دیدن جغدی که به سمت او می آمد آن را که نامه ای به پایش بسته شده بود گرفت و با آخرین سرعت از دیدرس تد دور شد.
بالای درخت!
جیمز نامه را از پای جغد باز کرد و مشغول خواندن شد.
- آقای پاتر عزیز!فکر میکنم جغدتون نامه رو اشتباهی به دست من رسوند.من از موضوع نامه شما مطلع شدم.از شما می خوام دست از پا خطا نکنید و فکر فرار رو به ذهنتون راه ندید!فرار در مقابل ارتش الف دال کاری بی شرمانه است!شما نگهشون دارین تا من و جوخه بازرسی خدمت برسیم!به هر حال مایلم بعد از پایان تعطیلات شما رو روز دوشنبه ساعت 10 صبح،جهت مجازات در دفترم ببینم.
با تشکر دلوروس جین آمبریج استاد سابق دفاع در برابر جادوی سیاه و مدیر فعلی مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز!
جیمز:
آن طرف پارک
تد بین علف ها دنبال شکاری برای سیر کردن شکم گرسنه اش می گشت.گرگینه پشمالو رنگی رنگی بین بوته و درخت های پشت پارک در حرکت بود و هیچ توجهی به کشتار چند متر آن طرف ترش نداشت.در همین لحظه با شنیدن صدای خشخشی گوشش را تیز کرد.در محل تولید صدا فردی با موها و لباس نارنجی رنگ روی چمن ها نشسته و دستش را روی سرش گذاشته بود.
ذهن تد:وای!شبیه مرغ سوخاری پر ادویه می مونه!مممم!چه خوش مزه!گاز!
چند لحظه بعد از گاز گرفتن فرد،به جای گرگینه ای پشمالو ،مردی با موهای مجعد بور و با لبخندی که تد نظیرش را ندیده بود جلویش ظاهر شد و در حالی که قلم پر طاووسی را از جیبش در می آورد گفت:امضا نمی خواین؟!
این طرف پارک!
جیمز آرام آرام ز روی درخت پایین آمد .در حالی که سعی می کرد بی سر و صد جا به جا شود احساس کرد دستی یقه پیراهنش را گرفت.سپس مردی گفت:خوب دیگه منو بیهوش می کنی؟!

ویرایش شده توسط چارلی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۳ ۲۰:۳۹:۲۷

دلم تنگ شده برات
چون نیستی اینجا برام
من فرشته ی قصه گو تو بودی تو شبام

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۶:۴۳ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷

اسلیترین، مرگخواران

لرد ولدمورت

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۳۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۱۳:۲۵ پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۴۰۳
از ما گفتن...
گروه:
کاربران عضو
اسلیترین
ناظر انجمن
مرگخوار
ایفای نقش
پیام: 6961
آفلاین
جيمز با قيافه متفكر مشغول قدم زدن شد.
-خب.ببين نقشه اينه.تو اينجا بمون و مواظب باش كه بقيه متوجه غيبت من نشن.منم ميرم و به ليلي خبر ميدم.

-نه تو اينكارو نميكني جيمز

باشنيدن صداي فليت ويك دو جادوگر بشدت جا خوردند.

-فليت؟تو اينجايي؟ما...ما داشتيم ميگفتيم...

فليت ويك درحاليكه مشكوكانه به جيمز نگاه ميكرد چوب دستيش را بطرف او گرفت.
-بله...شما داشتين ميگفتين كه بايد برين و به ليلي خبر بدين.من فكر ميكردم همه ما در يك گروهيم.شما ميخواستين خيانت كنين.

تدي با وحشت پشت جيمز پنهان شد.
-نه تو اشتباه ميكني.اين خيانت نبود.ليلي وقتي بفهمه به نيروهاش حمله شده مطمئنا نيروهاي بيشتري رو براي جنگ با ما ميفرسته.شايد اصلا از همون گرگينه ها استفاده كنه.ما نگران بچه ها هستيم.جونشون در خطره.

فليت وي به فكر فرو رفت.شايد واقعا جان الف دالي ها در خطر بود.نگاهي به بچه هاي شاد و خوشحال الف دال انداخت كه دور استخر جمع شده بودند.تعدادي از نيروهاي ليلي كه از ترس گرگينه ها به داخل استخر پريده بودند هنوز جرات خارج شدن از آب را نداشتند.هوگو ويزلي شاخه درختي را در دست گرفته بود و به نيروهاي خيس و شناور ويزانگاموت سيخونك ميزد.آلفرد بلك فورااز درياچه كنار پارك تعدادي مار ماهي شكار كرده بود و سرگرم راضي كردن مارماهي ها براي حمله به ويزانگاموتي ها بود.

همين چند ثانيه غفلت كافي بود كه جيمز با يك پرش بلند چوب دستي فليت ويك را از دستش بگيرد و اولين طلسمي را كه به ذهنش رسيده بود روي او اجرا كند.
فليت ويك بي حركت روي زمين افتاد.تدي با ترس به فليت نزديك شد.
-جيمز؟تو كشتيش...خداي من..تو يه قاتلي جيمز.چطور تونستي؟فليت كوچولوي بيچاره.

جيمز باعصبانيت فليت ويك را از روي زمين بلند كرد.
-نكشتمش بابا.فقط بيهوش شده.بعدا از دلش در مياريم.چاره ديگه اي نداشتم.حالا كمكم كن.بقيه نبايد متوجه غيبت فليت ويك بشن.ما بايد با ليلي تماس بگيريم كه لااقل بياد بقيه نيروهاشو نجات بده.

پیام زده شده در: ۱:۰۵ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷

هرمیون   گرنجر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۲۹ سه شنبه ۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱:۰۵ شنبه ۲ آبان ۱۳۹۴
از کنار دوستان!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 125
آفلاین
ریموس :

- اعووووو...اعووووو...اوو...عووو...اهم، اهم!

همه بر وبچ الف دال از خواب ناز بیدار می شند ودر حالی که همه به غیر از گرواپ پشت فیلت ویک قائم شدند، به صدای مشکوک گرگینه بیرون چادر گوش می دند.

فیلت ویک در حالی که سنگری از کتابها درست می کنه میگه:

-عجب صدای استریویی،...نمی دونستم این ریموس هم از این اسپیکرهای لیلی وصل کرده فکر کنم مدلش یه شماره پایین تر باشه...
بچه ها شما پشت این کتاب ها سنگر بگیرید تا من برگردم.

میره بیرون و با منظره دلاورانه ای مواجه می شه که ریموس گرگینه، با شجاعت در حال حمله به نیروهای ویزنگاموت و گاز گرفتنه افراد شماره یک و دو...بیست.(اشک در چشمان فیلت ویک حلقه می زند)

افراد لیلی یکی یکی به داخل استخر شیرجه رفته ویا از ترس فرار می کنند.
تا اینکه گرواپ از چادر بیرون میاد و با قد بلندش تکه کاغذی رو که تو استخرافتاده می بینه و یکدفعه حس حفاظت از محیط زیست از درونش شکوفا می شه و میپره تو استخر و کاغذ مچاله شده رو از میان انبوه نیروهای ویزنگاموت بیرون می کشه و در نهایت با کمال افتخاربیرون میاد.

گرواپ با خوشحالی رو به اعضای الف دال:

- من ...نذاشت پارک ...کثیف شد. گرواپ خوب.

سپس کاغذ رو از تو مشت های بزرگش بیرون می کشه و به فیلت ویک تقدیم می کنه.
فیلت ویک از روی فوزولی کاغذ رو باز می کنه و با کلمات کم رنگ و غیر واضحی رو به رو میشه و بعد یه نگاه به پایین کاغذ مینذاره و متوجه می شه مهر و امضای مجوز خودشونه !

درطرف دیگر پارک جیمزو تد دور از هیاهوهای گرواپ و ریموس مخفی شده بودند و یواشکی پچ پچ می کردند:

جیمزبا نگرانی گفت :

- ببین تد، ما باید به لیلی خبر بدیم .

تد :

- بس کن ! ما نباید کاسه داغ تر از آش بشیم. حالا مگه چی شده ؟

جیمز:

- اگه لیلی بفهمه به نیروهاش حمله شده و ما هم بهش نگفتیم...اونوقت حقوق بی حقوق ...ازدواج بی ازدواج.

تد هیجان زده:

- خب، خب هر چی تو بگی. حالا چی کار کنیم؟

هرمیون قلبی بزرگتر از مغز و استعدادش دارد!

پیام زده شده در: ۱۴:۳۶ دوشنبه ۲۱ مرداد ۱۳۸۷

هوگو ویزلیold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۰۳ جمعه ۱۸ آبان ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۴:۰۷ جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۸۷
از کنار لیلی لونا پاتر
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 270
آفلاین
ساعت تقریباً از نیمه شب گذشته بود . نور نقره ای رنگ ماه زمین تاریک را کمی برای مردم روشن کرده بود .
از بالا ترین طبقه ی اداره ی ویزنگاموت صدای ضعیفی مشغول صحبت بود .
لیلی در حالی که پاهایش را رو هم انداخته و مشغول لیسیدن آب نبات چوبی اش است از پشت وسیله ای مانند بی سیم مشنگها مشغول هدایت کسانی است .
- تیم جادو یک حرکت کنید . مواظب موانع باشید .
- اطاعت امر رییس .

تیمی را که لیلی مشغول هدایت بود ، گارد ویژه ای از برترین نیروهای تربیت شده ی نیروی ویژه ی ویزنگاموت بود .
تیم ویژه با حالت ژانگولر بازی و آرایش ویزی نگی خاصی وارد پارک می شد .
در حالی که چوب دستیشان در دست بود روی زمین سینه خیز حرکت می کردند تا به چادر فلیت ویک رسیدند .

بومب

کاماندویی که ضربه ی بدی خورده بود برگشت و به عقبی اش گفت :
- تو آدم نمی شی؟ توی این موقعیت حساس هم شوخی می کنی .
در آن طرف تاریکی کسی نزدیک آنها شد و گفت :
- داداش تقصیر این بیچاره نبود . توپ من بود ، داشتیم با بروبکس تیم ملی ایران گل کوچیک می دیم که وحید زد و اینجوری شد .
کاماندو ها :
- گفتم ببخشید دیگه .
و سپس هوگو توپ رو برداشت و به سمت گوشه ای از پارک دوید .
- از جادو به مرکز ما الآن در موقعیت هستیم . اجازه ی ورود می خوایم .
صدای بم مردانه ای در جواب گفت : اجازه داده شد .

نیوری گارد ویژه در چادر را باز کردند و داخل شدند . به سمت فلیت ویک رفتند و بالای سر او ایستادند و مشغول گشتن شدند .
- هی ممد ، این یارو رو ببین ریشاش سفیده ولی موهای سرش مشکی .
- معلومه که از فکش بیشتر از مغزش استفاده می کنه .
نیروی جادو ی شماره ی دو که پس از جادوی یک وارد پارک و داخل چادر ریموس شده بودند ، مشغول گشتن در این اتاق بودند .
در چادرفلیت ویک نیروی یک همچنان در حال گشتن بودند که یکی از آنها گفت :
- ممد ، ممد ، بچه ها بیاید اینجاس .
- کوش ، کجا ؟
- ایناهاش زیر سرشه
ممد سر فلیت ویک را بلند کرد . یکی از کاماندوها با یه حرکت سریع کاغذ را برداشت و پس از اطمینان درست بودن نامه ، بامرکز تماس گرفت .
- مرکز مرکز ما تونستیم شی مورد نظر رو پیدا کنیم ، منتظر دستور هستیم .
اینبار لیلی گفت :
- به تمام نیرو ، از پارک خارج بشید .
با دستور لیلی ابتدا جادوی شماره ی دو از چادر ریموس بیرون آمدند . سپس نوبت جادوی شماره ی یک بود .
- تقی با سر این یارو چکار کنم ؟
- زود باش باید بریم بیرون ، کله رو بزار رو بالشش

شق (افکت ناگهانی ول کردن سر فلیت ویک و برخورد او با بالش ژاپنی اش )

فلیت ویک بیدار شد و از درد سرش به خود می پیچید در همین حال مشغول بررسی کردن اتاق بود .
فلیت ویک :
- شماها دیگه کی هستید ؟ اینجا چکار می کنید؟ ریموس ، جیمز ، تدی
و سپس با صدای بلند تر این نام ها را صدا می زد .
نیروی ویژه شماره دو در حال رد شدن از استخر آبی بود که عکس کامل ماه بر روی آن افتاده بود که صداها را شنید و به سرعت هرچه تمام تر از پارک خارج شد .
- قلی ، شماره ی یک الآن به کمک نیاز داره
- ول کن بابا ، الآن ریموس گرگینه می شه . بذار شاید یه بلایی سر اوا اومد ما شدیم شماره ی یک . موهاهاها

ویرایش شده توسط هوگو ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۱ ۱۵:۲۱:۳۳

چه کسی بود صدا زد هوگو ؟

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۰۹ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷

آقای الیوندرold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۴:۵۴ چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۶:۲۴ چهارشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۰
از دستت عصبانیم!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 266
آفلاین
همۀ کاماندو ها با دیدن سارا اونز بزرگ ثابت ماندند. سارا اونز همینطور به محل اغتشاش نزدیک می شد که ناگهان صدایی آمد.
- به به . خانم سارا اونز.
اما این صدا صدای لیلی اونز نبود. صدای لارتن بود که از یکی از بالگرد ها خارج می شد. پرفسور فلیت ویک سرش را بلند کرد و گفت : این دیگه کیه؟ یه بوقی دیگه بیشتر.
یکی از کاماندو ها جلو پرید ، نشانی را در آورد و گفت : هیچ می فهمید چه می گویید؟ شما جلوی لارتن کرپسلی نماینده لیلی اونز حاکم بزرگ سازمان قوانین جادویی ایستاده اید. فورا زانو بزنید.
اعضای الف دالی به جز سارا :
سارا تعظیم کوتاهی کرد و گفت : شما به چه دلیل به اینجا اومدید و الف دالی هارو کتک می زنید؟
لارتن با تریپ خفنز گفت : زمین لرزه های متداول باعث به هم خوردن آرامش لیلی اونز شده است.
سارا با تریپی بس خفنزتر گفت : اولا این جا تحت اجاره ماست و ما حق داریم هر کاری بخواهیم بکنیم. این مجوز حرف منو تصدیق می کنه.
و کاغذی رو به لارتن می دهد.
لارتن : :proctor:
سارا با آرامش گفت : اون یه کپی بود. اصلش پیش منه.
سپس رو به فلیت ویک کرد و گفت : ببخشید! مجبور شدم برم تو چادرت مجوز رو بردارم.
فلیت ویک که زانو زده و ایستاده اش فرقی نمی کرد ایستاد و گفت : مشکلی نیست.
سارا دوباره رویش را به سمت لارتن برگرداند و گفت : دوما گراوپ که مسئول این زمین لرزه ها بوده الان به شیر موز علاقه پیدا کرده و فکر نکنم تا مدت ها از این کارا بکنه و آرامش خواهرم رو به هم بزنه. حالا هم تا من و ارتش به جرم ورود غیر قانونی و کتک زدن ارتش شکایت نکردیم از این جا برید بیرون.
لارتن و کاماندو ها سوار بالگرد () شدند و چند لحظه بعد به پرواز در اومد.اعضای ارتش نفس راحتی کشیدند و روی زمین ولو شدند. البته به جز هوگو که دور پارک می دوید و داد می زد :
حالا یه سانتر عالی ... حالا علی دائی .... گللللل ... گل!

دفتر ریاست سازمان قوانین جادویی :

شپلخ.
در با شدت از جا کنده شد و به دیوار رو برو خورد. لیلی با تعجب سرش را بلند کرد و پرسید:
چی شده لارتن؟
لارت نشست و سپس همۀ ماجرا را تعریف کرد.
- ... اگه اون سارا خواهرت مزاحم نشده بود همه چیز حل بود.
لیلی با عصبانیت گفت : مثل این که یادت رفته. من رئیس ویزنگاموت هم هستم. از طریق ویزنگاموت محاکمشون می کنم. فقط تو باید امشب افرادت رو بفرستی تا اون مجوز رو بدزدن.

ویرایش شده توسط آقای الیواندر در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۰ ۱۶:۱۲:۰۲
ویرایش شده توسط آقای الیواندر در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۲۰ ۲۱:۰۷:۱۳

چوبدستی ساز معروف
چوب می خوای؟
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۰۴ یکشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۸۷

تره ور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۴۸ سه شنبه ۱۹ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۳:۲۲ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۹۱
از حموم مختلط وزارت !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 178
آفلاین
ناگهان گراوپ بدون توجه به پست های قبلی و اهداف نویسنده های قبلی ، میره زیر میز و به انجام یه کار خارج از چارچوب مشغول میشه!

ملت کاماندو و کوماندو نینجا و غیره که اسلحه های مخوف و فوق پیشرفته ای دستشون گرفتن ملت الف دالی رو محاصره کردن .

فیلت ویک که وضعیت رو بسیار قرمز میبینه میگه : گراوپ کجایی ؟
گراوپ : گراوپ داشت زیر میز شیرموز درست میکرد !

یهو صدای خوفناک و رعشه بر تن اندازی از همه طرف و به صورت سه بعدی ! به گوش میرسه ، و این صدای مخوف و تیره و سیاه صدای کسی نبود جز یگانه پروردگار ایفای نقش ، لیلی اوانز !
ــ یوهاهاهاهاهاهاهاها ! همتون سلاخی میشین !

تد که در این جمع خیلی با تکنولوژی روز دنیا آشنایی داره میگه : چقدر جالب ! صدای لیلی داره از همه طرف شنیده میشه ! کارت صدای دالبی 7.1 داره نامرد ! 8 تا اسپیکر گذاشته این ور و اون ور صدا خفن استریو بشه ! ایول !

ملت همین جوری رفتن تو کف تکنولوژی که دوباره صدای خفن لیلی به گوش میرسه .
ــ دستگیر کنین این ملت رو !

اعضای الف دال در محاصره مزدوران پلید لیلی هستن وخیلی نا امید و ناراحت هستن و هیچ امیدی نیست و خیلی نا امید هستن ! قوت غالبشان قرص نانی کپک زده بود که دادن سگ خورد ! و در این شوره زار هیچ نمی روید و نتیجه میگیریم که خیلی ناامید شده بودن . ( دایره لغات گسترده !!!)

یکی از کاماندو ها میاد و با باتوم مبیفته به جون هوگو ! یهو یه ضربه خیلی محکم میخوره به سر هوگو و حافظه اش دچار تغییراتی میشه !

هوگو : نامردا از ایفای نقش شوتم کردن بیرون ! راجر ضد فوتبال هوو هوو ! ()

همین جوری اعضای الف دال در حال کتک خوردن بودن و گراوپ یگانه منجی الف دال در زیر میز مشغول به تهیه شیر موز بود و هیچ امیدی نبود که یهو فردی بسیار خفنز از اون دور پدیدار میشه .

ــ بچه ها سارا اوانز !
ــ سارا اونز اومده !
ــ آخ جون ! سارا خفنز اومد ما رو نجات بده !
ــ بچه ها سارا اون جاست !
ــ سارا !
ــ علی دایی !!!

ملت کاماندو و کوماندو همگی دست از آزار و اذیت ملت معصوم الف دالی برمیدارن و به سارا خیره میشن .

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۵۶ شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
تد و جیمز که هر دو از اعضای ویزنگاموت بودند ، گوشه ای ایستادند و با هم پچ پچ کردند .
جیمز : حالا چی کار کنیم ؟ اگر ما رو هم دستگیر کنن از ویزنگاموت اخراجمون می کنن ؟
تد : بهتر بذار اخراجمون کنن !فقط کار اضافیه !
جیمز در حالی که یویویش را بیرون می آورد ، تا در صورت نیاز از خود دفاع کند ، گفت : آخه بوقی اونوقت بدون حقوق اون چطور می خوای با ویکتوریا ازدواج کنی ؟
تد : ویکتوریا
جیمز : فکر کنم بهتر باشه بریم باهاشون مذاکره کنیم !

صدای بلندگوی چرخ بال( بیایید فارسی رو پاس بداریم ) بار دیگر در همه جا پیچید .

- تا لحظه ای دیگر کاماندو های ما با طناب پایین میان ! لطفا هیچ گونه مقاومتی نکنید ، مگر نه مجبور می شن به زور متوصل بشن .

گرواپ که دیگر طناب نمی زد با ترس خود را به کنار فلیت ویک انداخته بود ، که این کار او باعث ایستادن لحظه ای قلب فلیت شده بود ، در حال غر زدن بود ..

- کاماندو طناب داشت ... گرواپ هم طناب داشت . او خواست آن ها را زد ...

فلیت ویک : نه گرواپ تو نباید اونا رو بزنی ، اونا ادم خوبان !

کاماندو ها یکی یکی با طناب پایین می آمدند و به حالت آماده باش می ایستادند ؛ غافل از این که تا لحظه ای دیگر گرواپ به طرف آن ها حمله ور خواهد شد و هر کدام از آن ها را به سمتی پرت خواهد کرد و به تد وجیمز که خواهان مذاکره و حق مسلمشان هستند را نادیده می گیرد .

ببخشید کوتاه بود ...

پیام زده شده در: ۱۵:۱۰ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷

گراوپold3

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۸:۳۳ شنبه ۵ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۲ یکشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۸۷
از لای ریشای هاگرید!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 156
آفلاین
سرمیز غذا
ملت درحالیکه بی اشتها شده بودن داشتن با گراوپ نگاه می کردن که روی میز افتاده و هیچ غذایی رو باقی نذاشته!

کاساندرا : بیا ! من که پیشگویی می کردم این بوقی از این غلطا می کنه که!
و همچنان به چپ چپ نگاه کردنش به گراوپ ادامه داد!

دفتر رئيس سازمان قوانين جادويي
لارتن به صورت تعظیمی و دولا شده میاد روبه روی لیلی و همونجوری که خم شده میگه :
_ منشاً این گرومپ گرومپ ها اردوی یک مشت بچه بود!

لیلی که به سختی خودش رو نگاه می داشت غرید : چطور ممکنه یک مشت بچه این سر و صدا رو راه بندازن ؟ ها لارتن؟

لارتن کم کم خودش رو صاف کرد و اینبار جواب داد :
_ آخه بینشون گراوپ هم بود! اونا از طرف اردوی الف.دال و با ساپورت های مالی استرجس اومدن اینجا!

لیلی : من این چیزا حالیم نمیشه! خیلی سریع یک گردان ضربت بر میداری باید بریم همشون رو بفرستیم آزکابان!

لارتن : چشم!ولی یک چیز دیگه جیمز هم بین الف.دالی ها هست خوب اون هم جزو ما بود! اون رو هم باید دستگیر کنیم؟
لیلی اینبار جواب نداد فقط یک لبخند شیطانی زد و روش رو از طرف لارتن برگردوند.

اردوی الف.دال
گراوپ داره برای لاغر کردن طناب میزنه و با هر یک دور طناب زدن ، یک درخت از تو پارک از ریشه قطع میشه!
_ گراوپ خواست کرد بازی! گراوپ کرد بازی! گراوپ کرد پرواز!

فلیت ویک با دو دست میزنه تو سرش و میگه : ای بابا عجب غلطی کردیم گفتیم اینا بیان اردوی آمادگی! یالا جیمز برو بهشون بگو که...

ولی جمله فلیت ویک با صدای بلند گویی که از یک هلیکوپتر سیاه بالای سرشون شنیده میشد قطع شد :
_ شما در محاصره هستین! اعضای ویزنگاموت اخطار می کنند در صورت هرگونه حرکت به شما طلسم آواداکاداورا فرستاده میشه!تکون نخورید و دست هاتون رو بزارید پشت سرتون و رو زمین دراز بکشین!
بروبچز الف.دال :

ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۸ ۱۵:۲۷:۳۷
ویرایش شده توسط گراوپ در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۸ ۱۵:۲۹:۱۷

[img align=right]http://signatures.mylivesignature.com/54486/280/4940527B779F95

پیام زده شده در: ۱۳:۵۵ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷

پروفسور فلیت ویک old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۹:۰۰ شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۵:۳۷ چهارشنبه ۲ بهمن ۱۳۸۷
از اين ستون به اون ستون فرجه!
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 254
آفلاین
دفتر رئيس سازمان قوانين جادويي
ليلي اوانز پشت ميز رياستش نشسته و در حال پك زدن به آب نباتشه؛ چندتا عينك دودي خفن رو با هم به چشمش زده تا هرچه بيشتر قيافه ش خفن به نظر بياد تا در خفانت و خفنيت چيزي از خواهرش سارا كم نداشته باشه.!
- لارتن يه نيگا بنداز ببين به اندازه ي كافي خفن به نظر ميام؟
- اين چندتا عينك دودي باهم خيلي شبيه چشم عنكبوت نيست؟... شبيه آدم فضايي ها شدي!
از پس عينك هاي دودي بيشمار مي شد چشمهاي خشمگين و رو به اشتعال ليلي رو ديد. ليلي مشتشو بالا برد و با شدت هرچه تمام تر روي ميز كوبيد...
- گرومپز...
ناگهان تمامي وسايل اتاق اعم از مبل هاي صورتي و لوازم نارنجي و حتي خود نارنجي به هوا رفتند و بعد از دقايقي سر جاي قبليشون فرود اومدند..
- ليلي تو چه جوري اينكارو كردي؟
- نمي دونم!
ليلي چندباري اون حركت رو انجام داد اما هيچ اتفاقي نيوفتاد اما در حالي با حالت مستاصل به نارنجي زل زده بود بار ديگر همه باهم رفتند هوا..!
- چند نفر رو بفرست ببينن اين پديده ي خارق العاده از كجا آب مي خوره..
-

پارك جادوگران..اردوي الف دال

- گراپ عزيز ميشه ديگه اينكار رو تكرار نكني؟
- گراپي اين رو خيلي دوست داشت استاد!..گراپ دوست داشت!
- ديگه دوست داشتن هم حدي داره باب ول كن ديگه تا اون روي سگم بالا نيومده!
- ow....استاد عصباني شد!
گراپ با اخم شديد فليت ويك لحظاتي آرام شد و با لبخند بزرگي كه بر صورت تخته سنگي اش نقش بسته بود به فليت ويك و ديگر اعضا نگاه كرد!
اعضاي الف دال هر كدام در اثر ارتعاشات شديد ايجاد شده به گوشه اي پرت شده بودند و انبوهي از گنجشكان و ستارگان دور سرشان مي چرخيد.
- خب فعلا تمرين كافيه .. مي ريم براي ناهار... بعد از اون دوباره ميايم و اين دفعه با چوبدستي تمرين مي كنيم!
- من پيش بيني مي كنم كه هيچ غذايي براي ما نمي مونه!
كاساندرا با نگاه هاي معني داري به گراوپ اين حرف رو زد و به قيافه هاي مايوس ديگران زل زد!
تدي و ويكتوريا رو به هم:
گراپ رو به بقيه:

ویرایش شده توسط پرفسور فليت ويك در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۸ ۱۳:۵۷:۵۰
ویرایش شده توسط پرفسور فليت ويك در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۸ ۱۴:۰۳:۴۹

[img align=left]http://panmedi.persiangig.com/DA/Modereator.p

پیام زده شده در: ۱۳:۴۹ جمعه ۱۸ مرداد ۱۳۸۷

ریموس لوپینold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۲ سه شنبه ۷ شهریور ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۱۶:۳۵ سه شنبه ۲ مهر ۱۳۸۷
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 604
آفلاین
-فیلیوس اولین تمرینی که میخوایم بهشون بدیم چیه؟ بهتر نبود با برنامه میومدیم؟ همین الان یه ساعت و چهار دقیقه و بیست و سه ثانیه از یه هفته رزرومون گذشته
- ریموس تو هم کرنومتر میندازیا. مگه میخوای اجاره بگیری انقدر دقیق؟
- نه بوقی ولی قرار هست اجاره بدم یا نه؟
- نه. پس فکر کردی نیم ساعت اون معجون خواب فرمان رو برای چی آماده میکردم؟
سپس طی یک حرکت انتحاری برگه ای رو از جیبش در آورد و به ریموس داد

متن برگه:

طبق این قرار داد تمامی هزینه های الف دال به مدت یک سال بر عهده ی مدرسه علوم و فنون جادوگری هاگوارتز است
امضا
استرجس پادمور

سران الف دال:
یک ساعت بعد
چادرهای اعضا برپا شده و همه در محدوده ی رزرو شده جمع شده بودند تا اولین تمرینات خودشون رو پشت سر بزارن.

فیلیوس فلیت ویک اولین جلسه ی تمرینات رو برعهده گرفته و هم اکنون پس از نیم ساعت معطلی و شنیدن صدای آخ و اوخ او از رختکن بیرون امده و با نمایان کردن لباسش که همانند نینجاهای سریال شبهای برره بود همه را متحیر کرد

سپس به آرامی در جای خود ایستاد و پس از قرار دادن کتب محبوبش در زیر پایش شروع به سخنرانی کرد:

- همونطور که میدونید برای تمرینات و پرورش شما به اینجا اومدیم. مسلما خیلی از شما میدونید وقتی طلسم مرگباری به سمتتون میاد که نمیتونید خنثی اش کنید باید جاخالی بدید. اما اگه طلسم از دو طرفتون و به سمت سرتون نشونه بره میخواید چطوری فرار کنید؟
ویکتوریا: خب میپریم جلو!

فلیت ویک که به خاطر ضایع شدنش مقدار 3 امتیاز منفی در دفترچه یادداشتش برای ویکتوریا ذکر میکرد دلیلی فوق العاده قانع کننده (!) آورد:

-چون دو طلسم به هم برخورد میکنند ارتعاش جادویی ناشی از برخوردش به شما صدمه میزنه و باعث تضعیف شما میشه. خب. اما جواب سؤال من، شما باید یاد بگیرید مثل یک نینجا بپرید. من نمونه ای از این حرکت رو در اینجا نشونتون میدم.

به آرامی جلو رفت و سپس طی یک حرکت انتحاری و جوگیزرانه، به کفشش فشار آورد و به سمت آسمان پرید

لحظاتی بعد طی یک فرود انتحاری تر حدود سه متر جلو تر فرود آمد و در حالیکه سعی داشت فنر هایی که در کف پایش فرو رفته بودند را بیرون بکشد ، به آرامی گفت :

- خب حالا شما امتحان کنید. برای اینکار کافیه ذهنتون رو به پاها و درهوا بودن معطوف کنید و سپس بپرید. حالا یه داوطلب میخوام...

گراوپ که به شدت از فکر پرواز به وجد آمده بود گفت: گراوپ حاضر، گراوپ شد داوطلب

ساعاتی بعد کرنومتر مقدار گالیون هایی که از جیب استرجس کم میشد با هر فریاد گراوپ دوباره رو به فزونی میگذاشت.

ویرایش شده توسط ریموس لوپین در تاریخ ۱۳۸۷/۵/۱۸ ۱۴:۰۷:۴۱

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.