هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: مرکز پذیرش کاندیداهای وزارت سحر و جادو
پیام زده شده در: دیروز ۱۶:۰۰:۰۸

هافلپاف، محفل ققنوس

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۱:۰۸ دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲
آخرین ورود:
دیروز ۲۰:۴۱:۵۰
از خانه ی قرمز
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 199
آفلاین
مدت زمان عضویت در ایفای نقش (و حتما در صورت داشتن شناسه‌ی پیشین، آن را ذکر کنید):
۵ ماه و ۲ روز.

شرح "سوابق اجرایی / خدماتی، فعالیت‌های آزاد" در وزارتخانه‌ى سحر و جادو یا مجموعه‌های وابسته (آزکابان یا موزه):
متاسفانه ندارم.

شرح "سوابق برجسته، خدمات نظارتی / مدیریتی" در انجمن‌های ایفای نقش:
تاسیس چند تاپیک، عضویت در محفل ققنوس

شرح برنامه‌های آینده‌ی خود برای وزارتخانه‌ی سحر و جادو و مجموعه‌های وابسته:
۱- راه‌اندازی انجمن آزکابان با کاربردی دیگر
۲- استخدام کارمند برای وزارتخانه و دادن نوعی حقوق
۳- راه‌اندازی سازمان‌های گوناگون در وزارتخانه
۴- تبدیل وزارتخانه به نوعی دولت
۵- برگزاری دادگاه برای زندانیان آزکابان
۶- نوشتن قانون برای جامعه‌ی جادوگری
و ده‌ها ایده‌ی دیگر...

شعار انتخاباتی:
با پاتریشیا باشی، نظیر نداری!

ویرایش شده توسط پاتریشیا وینتربورن در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۵ ۱۸:۴۲:۴۵
ویرایش شده توسط پاتریشیا وینتربورن در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۵ ۱۹:۴۸:۰۵
ویرایش شده توسط پاتریشیا وینتربورن در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۵ ۱۹:۵۰:۲۵

آدمای متفاوت، همونایی‌ان که دنیا رو تغییر می دن.
زندگی یه کوهه. هیچ راه صافی برای رفتن به بالا نیست و همه‌ش می افتی زمین. ولی اگه از جات بلند شی و به راهت ادامه بدی، قول می دم، به قله می رسی.
جی.کی.رولینگ می گوید:"در زندگی شکست نخوردن ممکن نیست، مگر آنکه آنقدر محتاطانه زندگی کنید که می شود گفت اصلا زندگی نکرده اید، و بنابراین به ناچار شکست را تجربه می کنید."

پیام زده شده در: دیروز ۱۲:۱۷:۵۸

هافلپاف، محفل ققنوس

کدوالادر جعفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۴:۴۸ جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۱:۰۰:۳۴
از قدرت گوسفندام بترس
گروه:
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
محفل ققنوس
ناظر انجمن
پیام: 72
آفلاین
بنام خداوندگار گوسفند و علف، پدید آور قهوه‌ تلخ ها و ترف!

درود خدمت همه گوسفند دوستان، قهوه دوستان، گوشت و شیر دوستان و البته هنر دوستان؛ همچنین اینارو ندوستان! خلاصه همگی!

آمده ام تا در دفتر پهناور جادوگران، برگ سبزی بکارم تا بعدا بدم گوسفندام بخورن!

مدت زمان عضویت در بخش ایفای نقش (و حتما در صورت داشتن شناسه پیشین، آن را ذکر کنید):

نیوت اسکمندر از 24 دی سال گذشته تا مدتی و کدو جان! از تاریخ 17 فروردین امسال تا به الان و در کل 4 ماه و یک روزه که ما در این سایت به طور کل و کامل و بدون توقف! در حال فعالیت هستیم!

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت‌های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه‌های وابسته (آزکابان و موزه):

هیچ‌کدوم رو ندارم متاسفانه! منتهی یبار از کنار موزه رد می‌شدم. یه ون بستنی فروشی دیدم، داشت بستنی با شیر گوسفندی می‌داد دست مردم. حواسم پرت اون شد، رفتم زیر گاری. بعدش یه لیوان آب آوردن، پاشوندن تو صورتم. همون لیوان آبه دمید تو جونم!
پ.ن: منظور از لیوان آب، اینه که اسم من بعنوان فعال‌ترین عضو آخرین ترین های برگزار شده، توی موزه ثبت شده! آیا این لیوان آبه هم سابقه حساب میشه؟

شرح "سوابق برجسته/خدمات نظارتی-مدیریتی" در انجمن‌های ایفای نقش:

مدیریت یک پارچه گله گوسفندان!
سابقه نظارت بر تولد بیش از 900-800 جنین بز و گوسفند نر و ماده
سابقه هدایت تیمی گوسفندان به طور هماهنگ و منظم، ناهماهنگ و نامنظم!
سابقه هدایت تیم فوتبال گوسفندی جفتک زنان هاگزمید و برنده 7 مدال طلا، 3 مدال برنز و یه فقره آفتابه طلایی!
افتخار کدخدایی دهکده هاگزمید در الان و در آینده، برای همیشه!

شرح برنامه‌های آینده خود برای وزارت سحر و جادو و مجموعه‌های وابسته:

طبق مطالعات بنده، کدخدای نمونه دولتی و تیزهوشان و حتی تیزگوشان! هر گوسفند مثل پیاز لایه لایه است و سه لایه کلی داره. لایه روحی، لایه روانی (فکری) و لایه جسمی. آدمام مثل گوسفندان دیگه. فقط یه فرق خیلی خیلی خیلی خیلی کوشولو دارن. اینکه گوسفندا دو لایه اول رو معافن! روح و روان، تعطیل 24 ساعته!
با این تفاوت انسان ها روح و روانشون از جسمشون فعال‌تره! اما، انسانی که تمرکزشو بذاره روی بیرونی ترین لایه، یعنی جسم، یکم امکان داره ریپ بزنه و به مشکل بخوره!

ما تنها هدفمون خدمت به مردمه. اینو همه میدونن، همه! قهوه نماد چیه؟ بیداری! گوشت نماد چیه؟ گوشت میخوری، قوت میگیری! قوی میشی! با صلابت میشی! چاق و فربه میشی! کراش آدم خوارا میشی... نه... چیز... یعنی گوشت بخوری مقتدر میشی! هنر نماد چیه؟ پرورش روح! پالایش روح! آرایش روح! و ما میخوایم با این دولت با بیدارگری، اقتدار و پالایش روح همه گوسف... ببخشید... انسان هارو به تعالی برسونیم.

1- بعنوان فعالترین عضو ترین های گذشته، دولتی فعال و همیشه در صحنه به روی کار می آورم.

2- همه معابر را نقاشی می کنم، کتاب‌خانه احداث می‌کنم، کلاس نقاشی، بازیگری، نویسندگی، شعر خوانی و کلاسهای تئوری هنر برای تقویت و پرداختن بیش از پیش به هنر!

2- برگزاری کلاس‌های مدیتیشن، یوگا، پرداختن به بهترین انواع مراقبه، انواع سبک های سابلیمینال و خود درمانی برای ارتباط بهتر و پرورش بیشتر روح!

3- تشریح و تدریس انواع کتاب‌های روانشناسی و روانشناختی، معرفی تکنیک های مناسب روانشناختی و روان درمانی برای درک و ارتباط با خود

4- راه‌اندازی دوباره قسمت های از کار‌افتاده و از‌ یاد رفته انجمن های وزارت جادو و آزکابان

5- برگزاری انواع مسابقات فرهنگی، هنری و ورزشی برای سرگرمی و تفریح جادوگران و ساحره‌ها

6- استخدام گسترده کارآگاهان و کارمندان برای بخش های اداری

7- همکاری و طرح انواع همه پرسی برای انجام تک به تک برنامه ها و هدف ها

و کلی ایده های طرح شده و غیر طرح شده ی دیگه...

شعار انتخاباتی:

همونطور که پیش‌تر گفتم این دولت برای بیدارگری، اقتدار و پالایش روح روی کار میاد. پس همه باهم، برای قهوه، گوشت و هنر!

دولت قهوه، گوشت و هنر!

ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۵ ۱۲:۲۸:۰۰
ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۵ ۱۴:۵۸:۱۹
ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۵ ۱۴:۵۹:۴۱

تصویر کوچک شده

Lorsque vous sentirez que tout est fini, le reflet du miroir vous montrera le chemin

پیام زده شده در: ۲۱:۲۹:۱۸ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

گریفیندور، محفل ققنوس

سیریوس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۹ پنجشنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۸
آخرین ورود:
دیروز ۲۳:۵۷:۰۴
از خونِ جوانان محفل لاله دمیده...
گروه:
کاربران عضو
ایفای نقش
محفل ققنوس
گریفیندور
ناظر انجمن
پیام: 184
آفلاین
با اراده‌ای فولادین و عظمی راسخ،
من آمدم!

برای خوراکی‌های خوشمزه!
برای تولید ویزلی‌های بازیگوش!
برای ایجاد شادی و نشاط!
برای ایجاد شعبه‌های جدید غارتگران در هاگوارتز!
برای تحول صنعت مد و پوشاک!
برای موسیقی راک و برای رول!

مدت زمان عضویت در بخش ایفای نقش (و حتما در صورت داشتن شناسه پیشین، آن را ذکر کنید):

من کاملا آگاهم که مردم در این زمانه دنبال یک لقمه نون حلال می‌گردن. از وضعیت جامعه به خوبی آگاه هستم و میدونم نون خانواده دادن کار خیلی سخت و حتی ناممکنی شده. متوجه هستم که بچه‌ها دیگه عمو پورنگ نگاه نمیکنن و به دنبال عموهای دیگه هستن. متوجهم به جای اینکه جوانان ما رول بزنن، رِل میزنن و توی شبکه‌های اجتماعی فعالیت میکنن. بنده خودم در این شبکه ها حضور دارم و همه چیز رو از نزدیک لمس می‌کنم. من نه از جنس مردم، بلکه اصلا خود مردمم!

عضویت از سال 88 با شناسه برایان دامبلدور،
و سه شناسه اخیر: سیریوس بلک، تام ریدل، ویکتور کرام

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت‌های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه‌های وابسته (آزکابان و موزه):

من سالها کف خیابون‌های جادوگران بودم، کارتن خوابی کردم، دچار چیزهای مورفین شدم، با دولتش پرواز کردم و بعدش با رفتنش سقوط کردم. از بچگی که خونه رو ترک کردم یاد گرفتم روی پای خودم بایستم. از شاگردی در یک نانوایی در لندن شروع کردم. بعدش توی هاگزمید شاگرد مغازه لباس فروشی شدم. برای اولین بار کت چرم و تیپ گاتیک و راک اند رولی رو وارد هاگزمید کردم و برای خودم طراح لباس شدم.

رفته رفته اعتیاد دامنم رو گرفت و مردم از من خواستن که هاگزمید رو ترک کنم چون برای بچه‌هاشون بدآموزی داشتم. بله من هرگز دروغ نمیگم. هرگز گذشته خودم رو انکار نمیکنم. اما دوباره از صفر شروع کردم و گالیون به گالیون جمع کردم. مدت‌ها با موتورم به عنوان پیک جادوگران کار کردم و بالاخره تونستم صاحب کارخانه بزرگ بلک چری بشم! کارخانه چندمنظوره‌ای که از خوراکی تا لباس پوشیدنی رو تولید میکنه. چندصد معتاد اونجا مشغول به کار شدند و امروز به آغوش جامعه بازگشتن.

در دولت مورفین گانت، از ابتدا تا انتها به عنوان زندانبان و مسئول آزکابان حضور داشتم. (دولت آزادی و پرواز، دوره نهم وزارت سحر و جادو)

در همین لحظه که من درخدمت شما هستم طبق آمارهای رسمی و معتبر، کارخانه بلک چری توانسته به تنهایی 50 درصد از تولید ناخالص ملی (GNP) جادوگران رو به خودش اختصاص بده. من به عنوان یکی از مالکان سرمایه و طبقه بورژوا نه تنها جدای از مردم نیستم، بلکه در دل مردم زندگی میکنم. من و اعضای هیات مدیره کارخانه به شدت مخالف انحصار و انباشت سرمایه هستیم. هرچه سود حاصل از تولیدات این کارخانه هستش، صرف سرمایه‌گذاری برای مردم میشه.

لباس‌های کارخانه مارو هر قشری میتونه بخره. موتور سیکلت‌های پرنده این کارخانه از چوب جارو هم ارزان‌تره! خوراکی های این کارخانه از کارخانه شکلات سازی چارلی هم متنوع تر و خوشمزه تره. باید بیایید و آبشار شکلاتی مارو ببینید. چندهزار نفر به طور مستقیم و غیرمستقیم در چرخه تولید ما نقش دارند و مشغول کسب درآمد هستند. من خودم شخصا نه تنها به عنوان صاحب کارخانه، بلکه در طول روز در لباس کارگران در کارخانه حاضر میشم و کار میکنم.

با شناسه ویکتور کرام، به عنوان ناظر کوییدیچ،
با شناسه تام ریدل، به عنوان ناظر تالار ریونکلاو،
و با شناسه فعلی، به عنوان ناظر تالار گریفیندور فعالیت داشتم و دارم.

اما چرا کاندیدا شدم؟ من با خودم فکر کردم دیدم من اصلا به پول نیاز ندارم و کسی که نیاز مالی نداشته باشه، وسوسه اختلاس پیدا نمیکنه. چه بسا با افتخار خزانه خالی رو از جیب خودم پر میکنم. از تشنگان قدرت هم نیستم، بلکه از شیفتگان خدمتم! کسی که شیفته خدمت باشه اجازه میده مردم راحت حرفشون رو بزنن. اجازه میده آزادانه در همه چیز مشارکت کنند. پس خبری از فضای اختناق نخواهد بود! برای تبلیغات در انتخابات هم هزینه نمیکنم. پوستر انتخاباتی و اسپانسر و این چیزها، همگی بعدا باعث ایجاد رانت و دست های پشت پرده خواهد شد. تنها آمدم اما سرفراز خواهم رفت!

یکی از اهداف من ایجاد شور و نشاط مجدد در میان جوانان هستش. مگر یک جوان چقدر عمر میکنه که بخواد زندگیش اینگونه بگذره؟ باید بتونه خوراکی‌های متنوع بخوره. شکلات‌های مغزدار و جادویی که بتونه حس خوشحالی و لذت رو تجربه کنه. پس ما میخوایم دوپامین جوانان به طور سالم بالا بره. یک جوان باید بتونه لباس‌های خوب به تن کنه. کت و بارونی های چرمی، شلوارهای رنگی، تابستونی‌های شاد و راحت. مخصوصا این راحتی خیلی مهمه. شما ببینید چقدر کارمندان ما در وزارتخانه مجبور هستند لباس های فرم سخت و زخمت و رسمی رو تحمل کنند. این یک دستی و یکپارچگی کسالت‌آوره و محیط کار رو خسته کننده میکنه. حمل و نقل آسان هم بسیار مهمه. واقعا خیلی ها شاید توان جاروسواری رو دیگه نداشته باشند ولی بازهم دلشون میخواد از مسیر سفر لذت ببرند. چه چیزی بهتر از موتورسیکلت های امن و جادار که بتونن باهاش سفر کنند؟ رانندگان ما باید در اختیار همگی قرار بگیرند تا مردم با یک چرخش چوبدستی، راننده مدنظر در اختیارشون قرار بگیره. برنامه ها به صورت مدون و حرفه‌ای به صورت سند تنظیم شده که بنده بخشی از اون رو خدمت آحاد جامعه جادوگری اعلام میکنم:

1- ایجاد شور و نشاط در میان جوانان با توزیع خوراکی‌ها و شکلات‌های جذاب، استاندارد و خوشمزه
2- ایجاد و تشویق به مشارکت مردمی در همه برنامه های وزارتخانه
3- برگزاری همه پرسی‌های منظم در راستای برگزاری‌های برنامه‌های وزارتخانه
4- حمایت از جوانان جهت یافتن شغل و استعداد خود
5- همکاری وزارتخانه با تمام بخش‌های دنیای جادویی جهت رشد و شکوفایی جوانان
6- جذب کارکنان تازه‌نفس و جدید برای بخش‌های گوناگون وزارتخانه
7- تغییرات اساسی در زندان آزکابان جهت رشد و بازگشت زندانیان به آغوش جامعه
8- ایجاد فضای آزاد سیاسی برای گروه‌های مختلف سیاسی و غیرسیاسی جهت ترویج آزادانه تفکرات خود
9- حمایت از فرهنگ و هنر دنیای جادوگری و بازگشایی موزه با اِلمان‌های جذاب و زیبا
10- رشد تولیدات کارخانه بلک چری جهت شکوفایی اقتصادی و افزایش رفاه عمومی
و ده‌ها برنامه دیگر...

شعار انتخاباتی:
سیریوس آمد،
چه‌گوارای نسل ما آمد،
برای خدمت، برای نشاط!

توضیحات تکمیلی:
ممنون از وقتی که در اختیار بنده قرار دادید.

مخلصم.
سیریوس.

ویرایش شده توسط سیریوس بلک در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۴ ۲۱:۴۰:۱۳

تصویر کوچک شده

We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on...that's who we really are

پیام زده شده در: ۱۱:۵۸:۳۴ دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۳

گریفیندور، مرگخواران

الستور مون

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۰:۰۹:۵۳ پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۲:۱۶:۳۹
از ایستگاه رادیویی
گروه:
گردانندگان سایت
کاربران عضو
گریفیندور
ایفای نقش
مرگخوار
پیام: 78
آفلاین
تصویر کوچک شده

ستاد برگزاری نوزدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو
مرکز پذیرش کاندیداهای وزارت سحر و جادو

با توجه به اطلاعیه شماره 1 ستاد برگزاری وزارت سحر و جادو، از همین لحظه، تا تاریخ 28 اردیبهشت، ساعت 23:59:59 تمامی اعضای ایفای نقش میتوانند با پر کردن فرم پیشنهادی مربوطه تمایل خود برای کاندیدا شدن اعلام کنند.

توجه داشته باشید که سابقه‌ی شما، اعم از تاریخ عضویت و یا تجربه‌های نظارتی و یا مدیریتی تنها می‌تواند به تایید شما کمک کند، اما تضمین کننده و ملاک اصلی نیست. مطمئنا کیفیت و کمیت فعالیت و چهره شما در سایت معیارهای اصلی‌ای هستند که در نظر گرفته خواهند شد.

فرم ثبت نام کاندیداها:

شعار انتخاباتی:

توضیحات تکمیلی:

* در خصوص برنامه‌های آینده، می‌توانید برنامه‌های جدیدتر یا خلاقانه‌تری که در جهت هر چه بیشتر فعال کردن وزارت سحر و جادو دارید را شرح دهید. صرف نظر از شوخی و ایفای نقش، ارائه و شرح برنامه‌های نوین و کاربردی نقشی کلیدی برای افزایش محبوبیت شما دارد.

* در مورد سوابق قبلی در وزارت، اگر که قبلا هر نوع سِمَت یا مقامی در وزارت سحر و جادو طی دوره‌های مختلف قبلی داشته‌اید سال، دوره و وزیر منتخب آن دوره را اعلام نمایید.

* در رابطه با سوابق برجسته در ایفای نقش، اگر که قبلا هر نوع سِمَت اعم از نظارتی یا ایفای نقشی در سایر انجمن‌های ایفای‌نقش داشته‌اید را ذکر کنید.

* از هرگونه تبلیغات و فعالیت انتخاباتی در ملا عام و در طول مدت زمان نام‌نویسی خودداری کنید.

تذکر: در صورتی که پستی به غیر از ثبت‌نام در این تاپیک ارسال شود، کاربر تا پایان دوره‌ی انتخابات از انجمن وزارت سحر و جادو معلق خواهد شد. فقط در صورتی که تمایل دارید برای انتخابات نام نویسی کنید، در اینجا پست ارسال کنید.

برنامه زمان بندی نوزدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو:

24 تا 28 اردیبهشت: ثبت نام از کاندیداهای وزارت سحر و جادو

29 اردیبهشت: اعلام اسامی نامزدهای نهایی انتخابات
30 اردیبهشت تا 3 خرداد: فعالیت ستادهای انتخاباتی و تبلیغاتی
4 و 5 خرداد: رای‌گیری نهایی

Smile my dear, you're never fully dressed without one

پیام زده شده در: ۲۱:۱۳ یکشنبه ۱۹ تیر ۱۴۰۱

ریونکلاو، مرگخواران

لاديسلاو زاموژسلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۵ دوشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۳
آخرین ورود:
امروز ۰:۰۳:۱۱
از یترومایسین
گروه:
کاربران عضو
ناظر انجمن
ریونکلاو
ایفای نقش
مترجم
مرگخوار
پیام: 572
آفلاین
بسمه تعالی

درودان بر جمله جنابانتان بادا!

از حدود خرداد سال 93 در این سرای تَپَلُّک می‌نماییم. پیش از این سیسرون هارکیس و مدتی نیز آلبوس پرسیوال والفریک برایان دامبلدور بودیم.

در دوران سینوس کبد مسئول موسسه فرهنگ و هنر جادویی بودیم توامان با رونالد ویزلی و همینطور کارآگاه وزارتخانه (یادمان نیست دوران وزارت که بود) و پیش از آن نیز تحت عنوان سیسرون هارکیس در ساواج بوده و ملت جادویی را متسوج می‌نمودیم.
بلی خود خویشتن خویش چند شغله بوده و فرصت‌ها را ز جوانان دریغ می داشتیم.

نظارات انجمان کوچه دیاگون - شهر لندن - قلعه هاگوارتز - ریونکلاو - محفل ققنوس را در بزّاهی بر عهده داشتیم.
این هایشان یادمان مانده، اگر دگر چیزی بر خاطر آوردیم بازگشته عنوان می داریم.

نخست: نظام جادویی فعلی را منسوخ و دیکتاتوری آه و فغانمان را بنیان نهاده و خویش را پیشوا جامعه جادویی می خوانیم.

ثانی: آگهی استخدام داده، جملگی را مستخدم نموده وانگاه مستخدمان را بر سیرک‌های مشنگی می فروشیم تا تولید ثروت نموده باشیم.

ثالث: جهت جلوگیری از فسق و فجور و فحشا و سایر رذالت موجود در سایت پوشش مناسب را اجباری نموده و همه‌ی تصاویر شناسات را محدود به گردی صورت می نماییم. این قانون نسبت به نسوان و رجال به یک سان به اجرای در خواهد آمد.
تبصره: اصلاح سبیل برای جملگی ممنوع می باشد به غیر از خود خویشتن خویشمان.

رابع: ساواج را باز بگشوده، یک نفر در آنجای بنهاده و هر کس را متحالنده نیافتیم برایش دوسیه درست نموده، راهی آزکابانش می نماییم.

خامس: دوسیدگان وارد آزکابان شده را دو بر دو به جان یکدیگر انداخته، بر عالمین به صورت زنده مخابره نموده، فزون تر از پیش تولید ثروت می نماییم.

سادس: یک تخت میخ دار مهیای و چند قلچماق حاضر نموده. ملت جادویی را یک بر یک بر آن تخت نهیده، معجون راستی در گلویشان چپانیده، زیر و بم زندگانیشان برون می کشیم.

سابع: در قالب یدی پشت پرده، کودتایی علیه خویش تشکیل داده، با خزانه مملوء از مال و منال ملت به سرزمینی دور گریخته، دوران خوشی سپری می نماییم.

شعار انتخاباتی:

آه و فغان

فاشیسما و کمونیسما،
لادیسلاو پاتریشوا خانزفا کاردلکیپ جورامونت پتیران عاصدیغ زاموژسلی.
وزیر سحر و جادو.

ویرایش شده توسط لاديسلاو زاموژسلی در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۲۰ ۱۰:۱۴:۳۷

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۰:۴۲ جمعه ۱۷ تیر ۱۴۰۱

پلاکس بلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۰۸ شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۰:۴۹:۲۸ پنجشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۲
از ما هم شنیدن!
گروه:
کاربران عضو
پیام: 219
آفلاین
«به نام لرد کبیر و سیاهی مطلق.»
‌‌

این مدت به من خیلی سخت گذشت، یه ده سالی میشه!

فعالیت آزاد که... یه مدت می‌رفتیم با بچه‌های آموزشگاه رو این بوم کوچولو ها نقاشی می‌کشیدیم لب خیابون می‌فروختیم، با پولش ققنوس می‌خریدیم بعد با خشونت و سیاهی آزاد می‌کردیم. قبوله دیگه؟

بعد همون اتفاق بالا دیدیم نمی‌صرفه، گرسنه هم هستیم، رفتیم همه ققنوس های آزاد رو جمع کردیم، با ققنوسا طرح برجسته میزدیم رو دیوار انجمنا؛ مرلینو شکر درآمدش بد نبود.

(من و کابینه) می‌خوایم لرد رو صدر نشین وزارت خونه کنیم. اصلا لرد دستور بدن من خودم براشون چایی می‌ریزم.
همه اختیارات رو به لرد سیاه و جبهه سیاهی می‌دیم.
همه دیوار هارو با رنگ سبز سیاه میکنیم.
تو کل شهر نقاشی می‌کشیم.
دیوانه ساز هارو صورتی می‌کنیم.
وزارتخانه رو رنگ می‌کنیم!
ملتو رنگ می... نه دیگه، این نه.

هدف بنده تمرکز هرچه بهتر روی تاپیک های وزارتخونه است. با نظارت خوب میشه تاپیک هایی که میتونن بهترین سوژه هارو داشته باشن اما دارن خاک میخورن دوباره وارد عرصه کرد. مدیریت باید درحدی باشه که با گرم نگه داشتن سوژه تاپیک های خوب، بشن پاتوق ملت. حواسمونو بدیم به انجمن وزارتخونه و زیر انجمن آزکابان چون میتونن خیلی مفید باشن برای سایت.
به نظر من یکی از مهم ترین وظایف وزاتخونه پرشور نگه داشتن سایت تو روزهایی هست که هیچ اتفاق خاصی نمیوفته، ترم نیست، کوییدیچ برگزار نمیشه،‌ چالش خاصی برگزار نمیشه؛ وزارتخونه میتونه این روزهای خلوت سایت رو با چالش ها و اتفاقات باحال به خاک و خون بکشه. پس این چالش ها هم جز اهداف من و کابینه محترم و محترمه می‌باشد.
خلاصه، بیایم وزارتخانه رو بسازیم و نریم، کجا بریم؟ موندگاریم.

شعار انتخاباتی:

بیاید وزارتخونه رو رنگ کنیییم.

پیام زده شده در: ۲۰:۰۲ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

نارلک

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۳:۱۶ دوشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰
آخرین ورود:
۲۱:۱۰ چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۴۰۲
گروه:
کاربران عضو
پیام: 93
آفلاین
خب خودتون برین ببینین. بیست و دوم تیر سال یک‌هزار و چهارصد و یک، می‌شه یک سال.

متأسفانه توفیق خدمت به ملت جادوگر رو نداشتم!

کمک‌ناظر تالار خصوصی ریونکلاو.

همه‌ی اهل دلا می‌دونن که چقدر در حق لک‌لک جماعت اجحاف شده.
چه از اونجا که این انسانها اومدن خونه‌ی ما رو گرفتن و چه از اونجا که ما رو به‌عنوان بچه‌بر شناسوندن.
به مرلین قسم که یَک‌یَک لک‌لک‌ها رو از این رنج و دوشواری آزاد می‌کنم.
به مرلین قسم، هر لک‌لکی که بیکار باشه رو بهش خیار می‌دیم بکاره!
به مرلین قسم که مدل‌های پر لک‌لک‌ها رو افزایش می‌دم!
به مرلین قسم، آن چَنان رونق اقتصادی ای بدم که هر لک‌لک، یک چادر اردوگاهی در شمال داشته باشه!
به مرلین قسم، همه در های ملتِ لک‌لکی جادویی رو، چه باز باشه چه بسته، باز تر می‌کنم!
به مرلین قسم کله‌ی یَک‌یَکتونو ماچ می‌کنم!

شعار انتخاباتی:
همه‌تونو لک‌لک می‌کنیم!
اتحاد ملت لک‌لکی و جادویی... برای همیشه در اوج و قدرت!

لــونــه‌ی خــودمــه، مال خودمه! هرکی با نگاهِ چپ نگاش کنه، به چشاش نوک می‌زنم!

" Only Raven "

پیام زده شده در: ۱۱:۵۵ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

اسلیترین، مرگخواران

اسکورپیوس مالفوی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۱ پنجشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۰
آخرین ورود:
امروز ۱:۰۱:۲۱
از دست حسودا و بدخواها!
گروه:
کاربران عضو
مرگخوار
اسلیترین
ایفای نقش
ناظر انجمن
مترجم
پیام: 229
آفلاین

فک کنم یک سال و نصفه ای باشه...

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت‌های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه‌های وابسته (آزکابان و موزه)

نه متاسفانه...

ناظر ایستگاه کینگزکراس...کافیه؟

احداث چاه نفت و گاز و زیاد کردن سود بانکی...کافی نیست؟ ما برنامه زیاد داریم و اولویت هامون اینه مردم همگی ثروتمند بشن و شکاف بین مردم و وزارت کم بشه...اصن مگه زیاده بود؟
ما میدونیم مردم از فقر و گرسنگی دیگه نمی تونن هیچ چیزی بخورن و یا بخرن...ما واسه حل این مشکل اومدیم.
ما حتی واسه مشکلات دیگه مثل مشکلات فرهنگی و مشکلات بین‌المللی هم برنامه داریم اما تمرکزمون رو بخش اقتصادیه.

شعار انتخاباتی:

شاید پول همه چی نباشه اما من و مردم رو خوشحال می کنه.

پیام زده شده در: ۱۰:۳۹ پنجشنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱

گریفیندور، مرگخواران

کتی بل

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۴۴ دوشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۹
آخرین ورود:
۱۸:۴۹ سه شنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۲
از زیر زمین
گروه:
مرگخوار
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
پیام: 454
آفلاین
تصویر کوچک شده

ستاد برگزاری هجدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو
مرکز پذیرش کاندیداهای وزارت سحر و جادو

با توجه به اطلاعیه شماره 1 ستاد برگزاری وزارت سحر و جادو، از همین لحظه، تا تاریخ 19 تیرماه، ساعت 23:59:59 تمامی اعضای ایفای نقش میتوانند با پر کردن فرم پیشنهادی مربوطه تمایل خود برای کاندیدا شدن اعلام کنند.

توجه داشته باشید که سابقه‌ی شما، اعم از تاریخ عضویت و یا تجربه‌های نظارتی و یا مدیریتی تنها می‌تواند به تایید شما کمک کند، اما تضمین کننده و ملاک اصلی نیست. مطمئنا کیفیت و کمیت فعالیت و چهره شما در سایت معیارهای اصلی‌ای هستند که در نظر گرفته خواهند شد.

فرم ثبت نام کاندیداها:

شعار انتخاباتی:

توضیحات تکمیلی:

* در خصوص برنامه‌های آینده، می‌توانید برنامه‌های جدیدتر یا خلاقانه‌تری که در جهت هر چه بیشتر فعال کردن وزارت سحر و جادو دارید را شرح دهید. صرف نظر از شوخی و ایفای نقش، ارائه و شرح برنامه‌های نوین و کاربردی نقشی کلیدی برای افزایش محبوبیت شما دارد.

* در مورد سوابق قبلی در وزارت، اگر که قبلا هر نوع سِمَت یا مقامی در وزارت سحر و جادو طی دوره‌های مختلف قبلی داشته‌اید سال، دوره و وزیر منتخب آن دوره را اعلام نمایید.

* در رابطه با سوابق برجسته در ایفای نقش، اگر که قبلا هر نوع سِمَت اعم از نظارتی یا ایفای نقشی در سایر انجمن‌های ایفای‌نقش داشته‌اید را ذکر کنید.

* از هرگونه تبلیغات و فعالیت انتخاباتی در ملا عام و در طول مدت زمان نام‌نویسی خودداری کنید.

تذکر: در صورتی که پستی به غیر از ثبت‌نام در این تاپیک ارسال شود، کاربر تا پایان دوره‌ی انتخابات از انجمن وزارت سحر و جادو معلق خواهد شد. فقط در صورتی که تمایل دارید برای انتخابات نام نویسی کنید، در اینجا پست ارسال کنید.

برنامه زمان بندی هفدهمین دوره انتخابات وزارت سحر و جادو:

16 تا 19 تیر: ثبت نام از کاندیداهای وزارت سحر و جادو

20 تیر: تایید صلاحیت و اعلام اسامی نامزدهای نهایی انتخابات
21 تیر تا 26 تیر: فعالیت ستادهای انتخاباتی و تبلیغاتی
27 تیر: رای‌گیری نهایی

ویرایش شده توسط کتی بل در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶ ۱۱:۱۴:۴۱
ویرایش شده توسط مافلدا هاپکرک در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶ ۱۱:۲۰:۳۴
ویرایش شده توسط مافلدا هاپکرک در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶ ۱۱:۲۲:۰۳
ویرایش شده توسط مافلدا هاپکرک در تاریخ ۱۴۰۱/۴/۱۶ ۱۵:۱۶:۰۵

ارباب من Lord

گر کسی مرا ببیند نتواند که ببیند چون که او قارقارو نیست!

قاقاروی بدون مو!

پیام زده شده در: ۲۳:۰۸ جمعه ۴ تیر ۱۴۰۰

آرتور ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱:۰۲ جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵
آخرین ورود:
۱۳:۲۰ جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱
از خانه ویزلی ها
گروه:
کاربران عضو
پیام: 633
آفلاین
چند سالی میشه دابش. ولی خیلی قدیمی حساب نمیشیم در برابر سروران.

شرح "سوابق اجرایی-خدماتی /فعالیت‌های آزاد" قبلی در وزارت سحر و جادو یا مجموعه‌های وابسته (آزکابان و موزه)
من اومدم رای بدم... مگه اینجا نبود؟!

یه زمانی مطالب اشتراکی دستمون بود. کی، کِی، کجا بازی میکردن ملت. سرگرم میکردیم بچه های مردم رو. حتی یه بار یوان درخواست داد یه تاپیک بگیره. تایید کردیم براش. ناظر گریف هم بودیم یه چند ماهی. بچه ها خیلی شجاعت به خرج دادن شهید زیاد دادیم.

وزیر قبلیت با چه رویی اومده کاندید شده؟ من اگه وزیر شم وزیر قبلی رو میندازم آزکابان.

شعار انتخاباتی:
مردم من میدونم شما به من رای نمیدید. ولی من میخوام با ماگل ها مذاکره کنم. من رای بیارم دیوار میکشم.

معتقد به روماتیسم در حد آرتریت و آرتریت روماتوئید

فرزند بیشتر، زندگی بهتر!

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.