هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر اساتيد
پیام زده شده در: ۲۲:۳۷ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۱۸ سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۴۶:۴۳ یکشنبه ۳ دی ۱۴۰۲
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3737
آفلاین
قابل توجه تمامی اساتید ، بازرسان و داوران کوییدیچ ترم ششم

دانش آموزان

1- به هیچ وجه هیچ دانش آموزی حق ارسال تکلیفش را حتی یک ثانیه بعد از ارسال امتیازات و تدریس توسط استاد را ندارد . در صورت مشاهده هم از دانش آموز و هم از استاد مورد نظر امتیاز کسر میشود .

2- سوالات را از هم تجزیه کنید و با کمک بولد کردن ( پر رنگ کردن ) متن استاد را از تشخیص سوال و متن رول راهنمایی کنید .

3- از تمام دانش آموزان درخواست میشود به هیچ وجه تا پایان یافتن ترم هاگوارتز تغییر شخصیت و گروه ندهند ! در صورت مشاهده از دانش آموز امتیاز کسر میگردد .

اساتید

1- در مورد تکالیفی که ارائه میکنید دقت کنید ، درک تکالیف برای دانش آموزان به هیچ وجه نباید دشوار باشد . همچنین توجه کنید که موضوع تکلیف ارائه شده با موضوع تدریس یکسان باشد .

2- اساتید در این ترم موظف به ارائه نقد نیستند ، ولی از اساتید درخواست میشه که حتما برای دانش آموزانی که امتیاز کامل نگرفتند ، توضیحی در حد دو سه خط ارائه کنید تا مشکلات مشخص شود و اعتراضات بی پایه و اساس صورت نگیرد .

3- تمام اساتید موظف هستند که دقیقا به اعتراضاتی که در دفتر اساتید صورت میگیرد بپردازند و تکلیف دانش آموز و امتیاز ارائه شده را مجدد بررسی کنند و در صورت نیاز امتیاز را اضافه کنند . برخی اساتید فکر میکنند که اگر به اعتراضی امتیاز بدهند ، باعث بی ارزش شدن کارشان میشوند در صورتی که اینطور نیست .

4- سعی کنید ابتدا امتیازات جلسه قبل را وارد کنید و سپس تدریس را بفرستید . در صورتی که فکر میکنید ممکن است در روز های تدریس نتوانید امتیاز دهی کنید ، با هر تکلیفی که در کلاستان ارائه میشود پیش بروید و امتیاز آن را بنویسید ! با این کار کیفیت امتیاز دهی به پست ها هم بالاتر میرود .

5- در صورتی که فکر میکنید نمیتوانید جلسات جلسه قبل را در روز تدریس ارائه کنید در دفتر مدیریت اطلاع دهید و روز آینده به امتیاز دهی بپردازید ، به این خاطر که کیفیت امتیاز دهی پایین نیاید .

6- تمام اساتید موظف هستند امتیاز واقعی دانش آموزان را وارد کنند . در ترم های پیش دیده شده که اساتید به سایر اساتیدی که در کلاسشان شرکت کرده اند امتیازات بالاتری داده اند تا به نوعی خود و هم گروهی های خود را در کلاس ایشان بیمه کنند ! در صورت دیده شدن این امر به شدت با استاد مورد نظر برخورد میشه .

7- امتیاز دهی به تکالیف بایستی صرفا به دلیل محتوای مناسب باشد ، هیچ استادی حق این را ندارد که با وجب گرفتن !!! تکالیف دانش آموزان امتیاز دهی کند .

8- قوانین ترم ششم تابستانی مواردی هستند که در اینجا ذکر شده اند برای اساتید ! به هیچ وجه با اکتفا به تاپیک قوانین هاگوارتز کاری نکنید .

9- از دادن تکالیف با گذاشتن محدودیت و همینطور تکالیف خسته کننده خودداری کنید . هاگوارتز به نوعی تفریح برای دانش آموزان محسوب میشود و نباید با دادن تکالیف جدی و خسته کننده باعث محروم شدن عده ای شویم ! اساتید میتوانند تکالیفی بدهند که بتوان با دو سبک جدی و طنز آنها را نوشت .

بازرسان

1- در صورتی که در مورد مسئله ای که مربوط به بازرسین و اساتید هست اطلاعی ندارید ، از مدیریت مدرسه و یا من میتوانید سوال کنید . قبل از انجام فعالیتی قبل از اینکه اطلاعی ندارید بپرهیزید .

2- در صورتی که مشکلی در امتیاز دهی استادی دیدید به استاد مورد نظر ابلاغ کنید تا رسیدگی کند ، در صورت عدم رسیدگی استاد ، شخصا امتیازاتی که بایستی وارد شوند را اعلام کنید .

3- بازرسین موظف هستند امتیازاتی که در شرح امتیازات قرار میگیرند را مطالعه و جمع بندی و تقسیم نماید . در صورت مشاهده مشکل آن را رفع کنید . در صورتی که استادی مجددا اشتباهی داشت ، میتوانید سه امتیاز از گروه وی کسر کنید.

داوران کوییدیچ

1- داور کوییدیچ کسی است که مسئول برقراری عدالت بین امتیازات گروه هاست و وجودش صرفا به خاطر برقراری عدالت است در غیر اینصورت مدیریت مدرسه توانایی امتیاز دهی به پست های کوییدیچ را داشت .

2- در صورتی که داور کوییدیچی کم کاری کند و موارد خارج و داخل سایت را در داوری اش مربوط کند با وی بشدت برخورد خواهد شد ! در صورتی که این مشکل در داوری وجود داشته باشد ، وی برداشته شده و گروه وی بدون داور به سر میبرد و فرد جایگزین از نظر مدیریت مدرسه به امتیاز دهی میپردازد .

3- داور بایستی به همه نکات پست های کوییدیچ توجه کند و از روی انصاف امتیاز دهی کند ، اینکه پستی جدی هست و امتیاز کم میگیرد و پستی که بیشتر داور را به خنده می اندازد !! امتیاز بیشتر مورد قبول نیست . ضمنا رول کوییدیچ خوب ، رولی نیست که از تعداد سطر های بیشتری تشکیل شده باشد !

این موارد با هماهنگی با مدیر مدرسه نوشته شده اند و اساتید ، بازرسان ، دانش آموزان و داوران بایستی این موارد را رعایت کنند .

در صورت نیاز رئیس شورا اختیار عمل برای رسیدگی به این امور را داراست .

ویرایش شده توسط پرسی ویزلی در تاریخ ۱۳۸۷/۴/۱۶ ۱۳:۱۳:۳۸

چای هست اگر مینوشی ... من هستم اگر دوست داری

پیام زده شده در: ۲۲:۱۱ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

نقل قول:
اون پیشگوئی دروغ نبود اتفاقی بود که واقعا اتفاق میفته و ادامه همون رول تدریس جلسه اول بود که هاگرید تو کلاس سوتی میده و اسرار شخصی دامبلدور رو فاش میکنه. تو پست سعی شده بود بر مبنای پیشگوئی ضعیف یه اتفاق در بازه زمانی نزدیک با یه نمای کلی نشون داده بشه.

این مورد قابل قبول نیست ، در واقع نمیشه از رول دیگه ای که حالا توی تدریس بوده یا جای دیگه استفاده کنی ، اگر میخواستی از اون اتفاق استفاده کنی بایستی مجددا اون رو مینوشتی که البته جالب هم در نمیومد و باید سوژه جدید از خودت میدادی.

در هر صورت برای اینکه نظرم اینه برای همه اعتراض ها باید ارزش قائل شد دو امتیاز بهت اضافه کردم ، دیگه بیشتر از این نمیتونم کاری کنم چون واقعا توجه نکردی ، توی جلسات بعدی جبران کن

موفق باشی

پیام زده شده در: ۲۲:۰۱ شنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۷

آنتونین دالاهوف

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۰:۳۴ دوشنبه ۳ مهر ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۲۲:۱۱ شنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۹
از کره آبی
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 2608
آفلاین
به استاد پرسی ویزلی

نقل قول شما در مورد پست من در کلاس پیشگوئی:
نقل قول:
پیشگویی ضعیف دروغ از آب در نمیاد ، یه نمای کلی از واقعیت رو نشون میده با مقدار زیادی دستکاری ! یعنی اصل قضیه رو میتونیم توی پیشگویی ببینیم ، این پیشگویی ای که انجام داده بودی در واقع پیشگویی نبود اصلا چون این اتفاق نمیفته ! مگر اینکه ادامه رول رو مینوشتی که دامبلدور داره به دلایلی دنبال هاگرید میکنه تا بشه این رو پیشگویی حساب کرد.

اون پیشگوئی دروغ نبود اتفاقی بود که واقعا اتفاق میفته و ادامه همون رول تدریس جلسه اول بود که هاگرید تو کلاس سوتی میده و اسرار شخصی دامبلدور رو فاش میکنه.

تو پست سعی شده بود بر مبنای پیشگوئی ضعیف یه اتفاق در بازه زمانی نزدیک با یه نمای کلی نشون داده بشه.

پیام زده شده در: ۱۷:۲۷ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۸۷

درکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۱۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از اون بالا کفتر که هیچ، کرکس هم نمیاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 299
آفلاین
به بارتی:
خیر نمی تونید این جلسه تکلیف طنز بنویسید!
چون چند نفر زمانی که هنوز اینیگو معلم بود پست زدن و اونا مجبور بودن که جدی بنویسن، بنابراین اگه الآن این قانون رو بردارم، بی عدالتی میشه.

نمی توانید!

پیام زده شده در: ۱۲:۳۶ یکشنبه ۹ تیر ۱۳۸۷

بارتی کراوچold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۳۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۲۱:۳۲ یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۲
از مرلینگاه شوری خانه ریدل
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1540
آفلاین
پروفسور درک ، من آخرش نفهمیدم که ما می تونیم این جلسه رو طنز هم بنوسیم یا خیر ؟

لطفا یه مرحمتی کن بگو که می شه طنز هم نوشت یا نه ؟؟؟

پیام زده شده در: ۱۰:۵۹ شنبه ۸ تیر ۱۳۸۷

آلفرد بلکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۳:۲۷ پنجشنبه ۱۴ تیر ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۱۲:۴۰ جمعه ۱۲ خرداد ۱۳۹۱
از دیروز تا حالا چشم روی هم نذاشتم ... نمی ذارم
گروه:
کاربران عضو
پیام: 466
آفلاین
سلام

پروفسور پرسی ویزلی خیلی ممنون از اطلاعی که دادین . بنده خودم تصمیم داشتم تکلیفی رو که داده بودم ویرایش کنم . من این کا رو کردم چون استاد قبلی این درس هم تقریبا از بچه ها چیز های جدید می خواست ؛ البته خودتون هم فکر کنم در کلاسش شرکت کردین .

بله ، تکلیف اول منظور من همون طور که شما گفتین .

حالا با در نظر گرفتن صحبت های شما هر دو تکلیف رو ، تکلیف اول تا حدی و تکلیف دوم رو کاملا عوض کردم ، همینطور پست تدریسم رو که متوجه غلط های املایی هایی شدم که به دلیل سریع تایپ کردن بود ، غلط های املایی رو رفع کردم کردم . امتیاز های تکلیف ها رو هم عوض کردم

در مورد چیزی که در مورد استاد ها تازه کار گفتین ، باید بگم که برای هر نفر بار اولی وجود دارد و اگر اجازه نمی دادند یعنی اجازه پیشرفت نمی دادند . تمام پروفسور ها ی کهنه کار یک روزی تازه کار بودن و پست اول تدریسشون رو زدن .

با تشکر دوباره

پیام زده شده در: ۲۰:۴۶ جمعه ۷ تیر ۱۳۸۷

پرسی ویزلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از تو میپرسند !!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
آفلاین
سلام

پروفسور آلفرد بلک

استاد محترم درس نجوم و ستاره شناسی ؛

باید در مورد تکالیفی که در تدریس اشاره کردید بگم که اصلا تکالیف استاندارد نیستند و میتونم این رو به پای کم اطلاعی شما در مورد تدریس ها بدونم ( که مخالفتم با اساتید نسبتا تازه وارد هم به همین دلیل بود ) تکالیف باید طوری باشن که هر کسی بتونه در موردشون بنویسه و بتونه خیلی راحت هم بنویسه ! یعنی نیازی به دانش قبلی نداشته باشه !

در مورد تکلیف اول شما اگر خواستید که یک واقعه واقعی رو دانش آموز بصورت رول بنویسه که این واقعا مشکل داره ! مگر اینکه یه واقعه تخیلی در مورد چیزی که گفتید باشه و دانش آموز بخواد اون رو بصورت رول دربیاره .

مثال میزنم : همانطور که در متن اشاره کردم ، آخرین انفجار ابر نواختری مربوط به سال 1054 هست . از شما می خواهم رولی در رابطه با جریان دیده شدنش توسط اولین شخص و ثبت آن بنویسید . اگر مثلا به این صورت باشه که من بیام یه انفجار رو خودم توی رول بیارم ، و یه شخصیت ساختگی رو برای کسی برای اولین بار دیدش و ثبتش کرد بیارم که مشکلی نداره ، ولی اگر قرار باشه یه اتفاق واقعی رو توی رول بیارم این مشکل داره

در مورد تکلیف دوم هم به همین صورت ، شما یه سری اتفاقات واقعی رو خواستید از دانش آموز که در تدریس های قبلی گفته شده و 10 امتیاز به خودش اختصاص داده ، کسی این فرصت رو نمیکنه که بخواد بره جستجو کنه و اصلا تکالیف هم نباید طوری باشن که وقت دانش آموز بیش از حد گرفته بشه و با توجه به این موضوع که امتیاز زیادی هم به خودش اختصاص داده ممکنه به گروه ضربه زیادی بزنه ( به این خاطر که تقسیم بر تعداد میشن امتیازات )

بهتره یه تغییر کلی توی تکلیف ارائه شده بدید در غیر اینصورت فکر نمیکنم افراد زیادی بتونن شرکت کنند در کلاس شما و اینکه کلا به مشکل بر میخوریم

پیام زده شده در: ۱۵:۰۳ جمعه ۷ تیر ۱۳۸۷

درکold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۳۶ یکشنبه ۳ دی ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۴:۱۱ پنجشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۴
از اون بالا کفتر که هیچ، کرکس هم نمیاد
گروه:
کاربران عضو
پیام: 299
آفلاین
تکلیف این جلسه که توسط خود اینیگو تدریس شده، همونه که خود اینیگو گفته و من هم سعی می کنم بنا به همون نکاتی که اینیگو گفته امتیاز بدم ولی من خیال ندارم نوع خاصی از نوشتن رو برای تکلیف هام مشخص کنم. سبک نوشتن مهم نیست برام.

پیام زده شده در: ۱۴:۳۵ جمعه ۷ تیر ۱۳۸۷

آلبوس دامبلدورold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۸:۴۷ جمعه ۹ فروردین ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۵:۰۶ پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲
از محفل ققنوس
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 615 | خلاصه ها: 1
آفلاین
به درک(معلم جدید کلاس دفاع در برابر جادوی سیاه):

والا اینیگو موضوعی رو تو کلاسش مطرح کرده که حتما باید تکلیفی که داده و طنز بنویسیم..به نظر من این اشتباهه،چون نمیشه افراد رو محدود کرد که به چه سبکی بنویسن و باید آزاد باشن تا هر سبکی علاقه دارن بنویسن تا لذت لازمه از هاگوارتز رو ببرن!

میخواستم ببینم شما هم سر این مساله که تکالیف فقط جدی باشه پا فشاری میکنید یا نه؟

پیام زده شده در: ۱۷:۴۳ یکشنبه ۱۹ اسفند ۱۳۸۶

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
هممم!

بين شما ها انتخاب كردم..فكر كنم پرسي ويزلي اينبار مناسبترين گزينه باشه!

تا فردا شب منتظر نقد و امتيازاتت هستم!

ممنون!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.