هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

پاسخ به: دکه کدخدای دهکده
پیام زده شده در: ۱۸:۰۰:۱۰ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

هافلپاف، محفل ققنوس

کدوالادر جعفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۵:۲۴:۴۸ جمعه ۱۷ فروردین ۱۴۰۳
آخرین ورود:
امروز ۲:۲۱:۲۱
از قدرت گوسفندام بترس
گروه:
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
محفل ققنوس
ناظر انجمن
پیام: 99
آفلاین
پات!

واقعا خوشحال میشم که انقد لطف داری و به ما سر میزنی!

تاپیک های غیرفعال بسیاری توی انجمن هست که برای پاکسازی، نیاز به خاک روب ماهر و زبده ای داره.

یکی از همین تاپیک هارو در اختیارت میزارم که ایده ات رو داخلش پیاده سازی کنی.

اما قبلش یه پیام شخصی به من بده.

تصویر کوچک شده

Lorsque vous sentirez que tout est fini, le reflet du miroir vous montrera le chemin

تو آغوش پروفسور! درحال خوردن شکلات های مهتابی!
از زیر سایه هر دوشون!

با پاتریشیا باشی، نظیر نداری!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۷:۰۱:۵۲ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریونکلاو

بردلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۹:۳۹ شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۵:۴۶:۲۰
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
پیام: 78
آفلاین
سلام مجدد بر کد خدا جعفر
و ممنون و متشکر بابت بذل توجه و تایید تاپیک هندوانه فروشی

در همین راستا و بابت سپاسگزاری از زحمات وارده، یک آهنگ به شما... ببخشید، به ببعی های شما تقدیم میکنم. امید است که باعث حرکات موزون در دمبه های ارزشمند آن ها و فراخ خاطر گردد:
ببعی تو بازیگوشی

بردلی. یا به زبان گوسفند های آدم نمای من، بعردلی!

ممنونم بابت این موزیک! گوسفند هام هم ممنونن ازت! موسیقی هنر بسیار فرح بخشیه! اما من در این مورد، بیشتر سبک های کلاسیک، موسیقی های بی کلام و صوت کتاب های معنوی رو میپسندم.
گوسفند هام هم از وقتی آدم نما شدن، همش شابع، بعچکس و بعمید صفت و اینارو گوش میدن. موسیقی هنر بسیار ارزشمند و تاثیرگذاریه. به همین خاطر کمی سخت گیرم! ولی موسیقی شما خوشنود ساختمون. و چندین بار دیدم توی اتاق اجتماعات گوسفندهام داره با صدای بلند پخش میشه و باهاش هد میزنن.
ممنونم!

ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۲ ۱۷:۵۵:۵۴

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۳۲:۳۲ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳

هافلپاف، محفل ققنوس

پاتریشیا وینتربورن

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۷:۵۱:۰۸ دوشنبه ۱۱ دی ۱۴۰۲
آخرین ورود:
دیروز ۲۲:۳۲:۳۸
از خلافکارا متنفرم!
گروه:
کاربران عضو
هافلپاف
ایفای نقش
محفل ققنوس
پیام: 210
آفلاین
سلام جعفر جان!
من یه ایده برای این انجمن دارم. گفته بودی این انجمن تاپیک تک‌پستی می‌خواد، منم برات یه تاپیک تک‌پستی آوردم!

اسم این تاپیک "تالار مسابقات هاگزمید" هست. روال کارش اینه که یه سوژه داده می‌شه و بعد من برای شروع یه رول می‌زنم و توش از ۱۰ کلمه‌ى دلخواهم استفاده می‌کنم. نفر بعدی باید توی رولش از ۱۰ کلمه‌ى دیگه استفاده کنه که هرکدومشون باید مربوط به یکی از کلمات من باشن؛ مثلا اگه من از کلمه‌ى "آتش" استفاده کردم، اون می‌تونه بگه "شعله"، یا "حرارت".

بعد از من ۵ نفر باید رول بزنن. بعد امتیازها جمع می‌شن و اونی که امتیازهای بیشتری داره، برنده‌س. بعد از مشخص شدن برنده، دور بعدی آغاز می‌شه.

امیدوارم تایید بشه...

درود پات!

ایده‌ات رو خوندم، چون قراره انجمن هاگزمید، انجمنی بسیار هنرمندانه باشه، تمامی جوانب هنری‌اش رو بررسی خواهم کرد. به نظر سبک آوانگارد رو برای پیروی انتخاب کردی. من هم آدمی بسیارسوپره‌ماتیسم هستم. پس از مدتی خیلی خیلی کوتاه درخواستت رو بررسی و جوابت رو خواهم داد. :احترام:

ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۲ ۱۵:۴۶:۰۴
ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۲ ۱۵:۴۶:۲۵

به پاتریشیا وينتربورن رای بدهید!

پیام زده شده در: ۱۷:۰۷:۴۵ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

هافلپاف، محفل ققنوس

کدوالادر جعفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قدرت گوسفندام بترس
گروه:
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
محفل ققنوس
ناظر انجمن
آفلاین
تلما!

این چوپان گذشته و رئیس مافیای گوسفندی فعلی، خیلی خوشحاله که میبینه دوشیزه هلمز توی تاپیک های این انجمن میچرخه و نکاتی که به ذهنش میرسه رو بیان میکنه! امیدواره و خوشحال تر میشه اگه بقیه هم یاد بگیرن!

نقل قول:
اول، درخواست باز شدن تاپیک تالار دوئل دهکده رو دارم. مطمئنم تو خوب حواست بهش هست.

در مورد کافه دوئل، فکر نکنم کسی وجود داشته باشه که بیشتر از خودم بخواد تا این تاپیک دوباره باز بشه و به کارش ادامه بده. اما طی مشورتی که با مدیران انجام شده، بدلیل وجود تاپیک های مشابه رینگ دوئل محفل و دوئل ارتش تاریکی این تاپیک نمیتونه به شکلی مشابه فعال بشه و برای بازگشایی باید ایده های نوین و جدیدی مطرح بشه. اما نگران نباشید. کدخدای شما بیکار نشسته و اصلا سرشار از ایده و به دنبال راه کار های جدید نیست!

نقل قول:
دوم، واسه این تاپیک، یه سوژه جدید در نظر دارم. از آخرین بار پست گذاشتن توی این تاپیک حدود ۳ سال میگذره.

درمورد درخواست دوم، اصلاح سوژه ها، پیکربندی‌شون و اتمام و شروع سوژه جدید و درکل مسئولیت رسیدگی به سوژه ها با ناظر اون انجمنه. و برای مطرح شدن سوژه جدید باید پرونده سوژه قبلی بسته شه. خیلی حرکت قشنگی نیست که یه سوژه رو باز ول کنیم و بریم سراغ سوژه باز جدید.

اما چون سوژه‌اتو پسندیدم میشه یه کاری درموردش کرد. این ایده ای که تو نوشتی خیلی کلی هست و نمیشه انقدر زود طی یکی دو پست اینقدر ماجرا رو پیش برد. ولی ایده خوبیه. من ببینم میشه سوژه قبل رو بست، بعدش بهت خبر میدم که بیای و ایده‌اتو اجرا کنی.

موفق باشی

تصویر کوچک شده

Lorsque vous sentirez que tout est fini, le reflet du miroir vous montrera le chemin

از زیر سایه هر دوشون!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۶:۲۸:۰۷ جمعه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۳

گریفیندور، مرگخواران

تلما هلمز

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۱۱ جمعه ۱۴ مهر ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۸:۳۸:۱۴
از من دور شو! تو خیلی مشکوکی!
گروه:
ایفای نقش
گریفیندور
کاربران عضو
مرگخوار
پیام: 160
آفلاین
سلام جعفر! گوسفندا چطورن؟ اومدم دوتا چیز بگم و برم!

اول، درخواست باز شدن تاپیک تالار دوئل دهکده رو دارم. مطمئنم تو خوب حواست بهش هست.

دوم، واسه این تاپیک، یه سوژه جدید در نظر دارم. از آخرین بار پست گذاشتن توی این تاپیک حدود ۳ سال میگذره.
مثلا: یکی از گوسفندای جعفر، اتفاقی تحت تاثیر یه معجون قرار میگیره. این معجون باعث میشه که اون گوسفند تبدیل به آدم بشه و با خودش فکر کنه که جعفر این همه مدت اونا رو از انسان بودن محروم کرده بوده. برای همین کافه هاگزهد رو باز میکنه. همه چیز توی این کافه عجیبه. از غذا هاش بگیر تا دکورش! آخه صاحبش یه گوسفنده آدم نماست. هر کسی هم که با جعفر و کدخداییش مشکل داره میاد به این کافه تا با گوسفند ادم نما همدست بشه و با اون بر علیه جعفر قیام کنن!

پ.ن: بابت مزاحمت و حرف های چرتم، معذرت میخوام!

تلما!
مزاحمت چیه؟ حرف چرت کو؟ هیچوقت بابت وقتی که میزاری تا ایده و صحبتاتو بیان کنی عذر خواهی نکن. همیشه پای ایده هات وایسا!
صحبتاتو میخونم و پس از مدتی خیلی خیلی کوتاه بهت پاسخ میدم! ممنون که وقت گذاشتی.

ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۱ ۱۶:۳۸:۳۰
ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۱ ۲۰:۵۷:۳۴

از من و روباهم دور شو! من بهت شک دارم!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۰۰:۰۹ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

هافلپاف، محفل ققنوس

کدوالادر جعفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قدرت گوسفندام بترس
گروه:
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
محفل ققنوس
ناظر انجمن
آفلاین
برد!

خیلی خوشحالم که هاگزمید رو لایق تحقق ایده هات دیدی! حقیقتا اولش که پستتو میخوندم، چنگی به دلم نزد و خواستم ردش کنم. تا وقتی که دو کلمه نظرمو جلب کرد.

" تک پستی "

کمبود تاپیک های تک‌پستی به شدت توی هاگزمید و کل سایت دیده می‌شه. و تا جایی که یادم میاد تاپیکی نیست، یا حداقل من ندیدم که به فروش میوه یا همچین چیزی پرداخته بشه. ایده اجرایی جالبی به نظر میاد. اما روش کارشو خیلی شیوا توی پست اول توضیح بده و جوری طرز کارشو بچین که هرکسی خواست بتونه به راحتی شرکت کنه.

اینکه هرکسی که بخواد، فارغ از اینکه چه کسی هست، حتی اگه خود هاگرید نبود، بیاد اینجا و از هاگرید هندونه بخره و بزاره زیر بغل یکی دیگه، هرکی که بود، فرقی نداره! حرکت جالبیه! اگه درست مدیریت بشه به نظرم میتونه بگیره.

حداکثر تا یک ماه فرصت داری که طرحتو اجرا کنی! خودت بالای سرش باش. خودمم هستم! باهام توی پخ در ارتباط باش چون به نظرم ایده اش هنوز میتونه گسترش پیدا کنه و جای کار داره. نهایتا بعد از یک ماه اگه به نتیجه مطلوب نرسید، یا روندش اصلاح میشه، یا متوقف میشه.

موفق باشی!

تصویر کوچک شده

از زیر سایه هر دوشون!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۰:۱۵:۳۰ پنجشنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳

ریونکلاو

بردلی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۵۹:۳۹ شنبه ۲۸ بهمن ۱۴۰۲
آخرین ورود:
امروز ۵:۴۶:۲۰
گروه:
کاربران عضو
ریونکلاو
ایفای نقش
پیام: 78
آفلاین
سلام بر کدخدا جعفر. ناظر خفنز و فعال هاگزمید زیبا. آقا من میخوام یه تاپیکی بزنم به اسم: "هندوانه فروشی هاگزمید". حالا ماجرا از این قراره که هاگرید () که در هاگوارتز ساکنه و جنگل ممنوعه زیر دستشه، تصمیم میگیره در خاک جادویی و خاص اونجا هندوانه کشت کنه و بیاره در دهکده توریستی هاگزمید در مغازه ش بفروشه. هاگوارتز و هاگزمید هم که خب نزدیکن. تازه تصمیم داره سفارش جغدی هم قبول کنه و با موتور پرنده ش هندوانه در خونه مردم هم ببره.

اما جان مایه اصلی که در ذهن منه اینه که تاپیک تک پستی باشه و در اون هر دفعه از شخصی به صورت کاملا مبالغه آمیز تعریف و تمجید بشه. حالا در قالب توصیفات یا دیالوگ ها یا جهت دهی و سوژه سازی مثل اینکه هاگرید با زبان کوچه بازاری خودش از مشتری هاش تعریف کنه تا جذب بشن. اگه بخوام مثال بزنم: یارو یه بار تو کل عمرش تو هاگوارتز در قالب جستجوگر تیم کوییدیچ گروهش، اسنیچ رو قاپیده. حالا اونجا میایم میگیم طرف قهرمان کوییدیچ جهان بوده و ویکتور کرام ازش امضا میگیره و فدراسیون بین المللی کوییدیچ به عنوان عضو افتخاری دعوتش کرده و خلاصه تعریف های الکی و مبالغه آمیز. اصطلاحا: "هندوانه زیر بغل یارو گذاشتن". چیزهای دیگه ای هم تو ذهنمه که خب اگه مجوز دادید در پست اول مشاهده خواهید کرد.

ممنون و متشکرم

درود بر لی ترین برد دنیا.
فعلا درگیر شرکت در کلاس های هاگوارتز هستیم. درخواستتون باز شد. دیده شد. اما هنوز روی پسندیدنش فکر نکردم. پس از مدتی خیلی خیلی کوتاه بررسی میکنم و خدمتتون عرض می کنم.

ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۰ ۲۱:۲۰:۲۹
ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۲۱ ۲۰:۵۷:۰۵

تصویر کوچک شده
تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۳:۱۹:۱۵ یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

هافلپاف، محفل ققنوس

کدوالادر جعفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قدرت گوسفندام بترس
گروه:
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
محفل ققنوس
ناظر انجمن
آفلاین
درود خدمت آقای حسنی! مدیر شایسته این وقت، اون وقت و تموم وقت مدرسه و این سایت!

حقیقتا عاجزم زبانه، از این همه سطف و لخاوت. ببخشید من یکم هول شدم کُدای زوپسم چپکی میاد! نمیدونم لایق این همه لطف و توجه هستم یا نه؟! اما امیدوارم جنبه اشو داشته باشم. نمیدونم چی بگم واقعا!

نه صبر کنید! چرا! می دونم! حالا که تریبونش دستم اومده، اجازه بدین از چند نفر تشکر کنم!

تشکر می کنم از الستور و گابریل که با صبر و حوصله پای پرورش و تربیت من وایستادن. کمکم کردن همه خراب کاری هامو جمع کنم. واقعا اگه بگم پدر و مادر سایتی من هستن، اغراق نکردم.

تشکر می کنم از مروپ بانو و سدریک عزیزم. کلی چیز ازشون یاد گرفتم و کلی چیز قراره که ازشون یاد بگیرم.

تشکر می کنم از روندا، پاتریشیا، تلما و جوزفین که هر موفقیتم رو، هرچند کوچیک بهم تبریک گفتن و موقع شکست هام کنارم بودن و بهم دلداری دادن.

از ایزابل عزیز هم، بعنوان یه دوست، همراه و یاور که هر لحظه ازش درمورد نویسندگی و یا مسائل سایت سوالی پرسیده بشه، راحت و با صبر و حوصله بهت توضیح میده هم نهایت تشکر رو دارم.

و در نهایت از شما هم بابت فراهم کردن بستری برای تحقق رویاهای کودکی ما تشکر می کنم، جناب مدیر!

این مدال درواقع مال شماست. دارایی و سرمایه ارزشمند من، شما عزیزان هستین.

تصویر کوچک شده

و این مدال، در امضای من قرار میگیره و این پست بهش لینک میشه که من همیشه یادم بمونه، من اگه تنها بودم، شاید هیچوقت این حس های خوب رو تجربه نمی کردم و همشو مدیون شمام!

ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۶ ۲۳:۲۴:۳۶
ویرایش شده توسط کدوالادر جعفر در تاریخ ۱۴۰۳/۲/۱۷ ۰:۳۸:۳۴

تصویر کوچک شده

از زیر سایه هر دوشون!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۲۲:۲۱:۰۲ یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

حسن مصطفی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۱:۵۳ یکشنبه ۲۵ شهریور ۱۳۹۷
آخرین ورود:
۲:۲۰:۵۳ شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
از قـضــــاااا
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
گردانندگان سایت
ناظر انجمن
پیام: 180
آفلاین
سلــــــــــــــــــــــــام علیـــــــــکم آقای جعفری! احوالت؟ خوبی؟ خوشی؟ زندگی کام میده یا نمیده؟ ووی ووی ووی!

غرض از مزاحمت، اومدم مدال طلایی رنگ و درجه‌ی یک "زوپصطفی" رو تقدیم کنم. شما اولین و شاید آخرین دریافت کننده‌ی این مدال باشید. هیچ موجود زنده و مُرده‌ای تاکنون موفق به دریافت این مدال نشده و کلاً بالاتر از این مدال نداریم و نخواهیم داشت هیچ‌وقت. حالا میخوان دوستان باور کنن میخوان باور نکنن. ووی ووی ووی!

تصویر کوچک شده

مدال‌های کذایی مرلین در برابر این نمونه‌ی داخلی و اسلامی پشیزی نمی‌ارزند. قطعاً شما به عنوان یک جادوگر مسلمان شایسته‌ترین دریافت کننده این مدال به حساب میاین.

این مدال به سبب تحولات بنیادین و عمیقی هست که شما در این دهکده‌ی سراسر جادویی ایجاد کردین. فقط جان عزیزت نذار این گوسفندات بیان سمت مدرسه‌ی من. همه جارو nesquik balls ورداشت برادر!

سربلند و سلامت باشید!

پیام زده شده در: ۱۹:۵۱:۱۶ یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

هافلپاف، محفل ققنوس

کدوالادر جعفر

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
آخرین ورود:
از قدرت گوسفندام بترس
گروه:
ایفای نقش
هافلپاف
کاربران عضو
محفل ققنوس
ناظر انجمن
آفلاین
پاتریشیا!

این خیلی خوبه که ایده پردازی میکنی و از اون بهتر، اینکه ایده هات رو بیان میکنی. اما در مورد این ایده ات یکی، دو نکته هست که باید بهت بگم!

اصولا تاسیس تاپیک هایی با کاربری مشابه، اشتباهه! هتل ملوان زبل دقیقا همین کاربرد رو داره!

دوم اینکه همونطور که سدریک کمی پایین تر اشاره کرده، یسری چارچوب ها هستند که وجودشون داخل سایت، ظرافت خاصی رو به سایت اضافه کرده و عدم رعایتشون اون ظرافت رو میشکنه و باعث بی نظمی و هنجار شکنی میشه که وجود یک مرگخوار و محفلی توی یک اتاق، در مسافرخونه دقیقا همین مشکل رو داره. اما اگه نفهمن و اشتباها طی حواسپرتی مدیریت و عوامل مسافرخونه کنار هم بیفتن، باز اون یچیزی!

اما چون نمیخوام ایده هایی که توی ذهنت داری تلف بشن، ازت میخوام که بری به تاپیک هتل ملوان زبل و سوژه فعلیش رو اگه حوصله داری از ابتدا دنبال کنی و ایده ها و خلاقیتت رو اونجا به نمایش بزاری.

بازم اگه چیزی بود همینجا یا توی پیام شخصی باهام درمیون بزار. مث جت بهش میپردازم!

تصویر کوچک شده

از زیر سایه هر دوشون!

تصویر کوچک شده

تصویر کوچک شده

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.