هری پاتر نخستین مرجع فارسی زبان هواداران هری پاتر

هری پاتر نسخه موبایل

در حال دیدن این عنوان:   1 کاربر مهمان

Re: دفتر مدیریت مدرسه
پیام زده شده در: ۱۱:۳۶ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
اول:

مري جان!

تو پستت دو تا حرف ديدم كه جفتش همديگه رو نقض ميكرد.

نقل قول:
با پیشنهاد ایگور مخالفم ، تعداد اراد ثبت نامی با تعداد افراد شرکت کننده همیشه فرق داشته ... مثلاً افرادی هستند که همیشه اسمشون رو ثبت میکنن ، بعد اصلاً در طول هاگوارتز اصلاً پیداشونم نمیشه ...

و

نقل قول:
بعد من نمیدونم پیوز چی رو داره میشمره ، بوقی یه شمارش بزن ، همیشه ریونکلاو کمترین شاگرد رو برای ثبت نام داشته ...

بوقي خودت ميگي اونايي كه ثبت نام كردن تو كلاسا شركت نميكنن،بعد چجوري ميگي ريون كمترين دانش آموز رو داشته؟كسي كه ثبت نام كنه و پست نزنه رو دانش آموز حساب ميكني؟

كلا اينكه يا بايد حرف اولت رو پس بگيري،يا حرف دومت رو!

--------------------
دوم:

من الان قانع شدم كه طرح خوبي ندادم.چون از طرفي نميشه تعداد شركت كننده ها رو محدود كرد و اگر محدود كرد يعني آزادي از اعضا گرفته ميشه و اين اصلا معني نميده!يعني چي كه يه عده اجازه ثبت نام داشته باشن يه سري نداشته باشن؟نميشه كه!ميشه؟

ولي ميشه يه كار ديگه كرد.بياييم و محدوديت رو كمتر كنيم.مثلا من فكر ميكنم 3 نفر خيلي بهتر باشه براي ترم زمستوني..چون واقعا 5 نفر تو اسليترين يا هافب نيستن كه تو دوران مدرسه وقتشون رو بذارن و بيان پست بزنن..شايد يكي دوبارم اينجوري بشه ولي فكر نكنم در كل كم ميارن بالاخره.

پس من با كم كردن محدوديت براي اين ترم موافقم.

--------------------
سوم:

نارسيسا جان اون حرفت يه پيشنهاد بود يا شوخي؟من فكر ميكنم بيشتر شوخي كردي تا اينكه يه پيشنهاد بدي.ها؟

نميشه حضور غياب كرد كه.مدرسه قوانين مسخره داره ولي اينجا ما هدفمون چيز ديگس.حضور و غياب بكنيم،طرف مجبور ميشه بياد پست بزنه و اجبار هيچوقت به هيچكي كمك نميكنه و از تفريح هاگوارتز هم كم ميكنه.

--------------------
چهارم:

به مديريت مدرسه:

بهتره كه از الان ثبت نام معلم رو شروع كنيم و سه هفته براش مهلت بذاريم.چون معلم بسيار چيز مهميه و نياز به وقت داره.بعد من خواستارم كه تو انتخاب معلم ها با من هم مشورت بشه به عنوان بازرس كل!

و در آخر اينكه تو قوانين زديد بازرس كل آندوران،من شناسمو تغيير دادم و اينكه اگر اجازه بديد من بازرس هاي هاگوارتز اين ترم رو انتخاب كنم و به شما بگم بعد شما نظر بديد.ها؟

فعلا!

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۱۰:۵۹ چهارشنبه ۱۱ دی ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
نارسیسا برو کنار بزار باد بیاد ببینم

اول به استر :

باب تابلوئه الان ملت دارن فکر میکنن چه رمز و رموزی توی آن پست و ویرایشش بوده

بعد

باب ما کجا دعوا کردیم ... من نظرمو گفتم ...

یعنی گفتم اگر قرار بر شرکت تعداد باشه واقعاً دیگه هر کلاس 5 نفر اَقَلِشه ...

بعد من نمیدونم پیوز چی رو داره میشمره ، یه شمارش بزن ، همیشه ریونکلاو کمترین شاگرد رو برای ثبت نام داشته ...

مثلاً همین ترم پیش که ما قهرمان شدیم و من فکر میکنم تابستون هم بود و اگر کسی از هافل وقت داشت باید آن موقع خودشو نشون میداد ...

تعداد شرکت کننده راون : 10 نفر(وسط کار به 15 تا رسید )
تعداد شرکت کننده هافل :24 نفر( وسط کار به 26 تا رسید )
تعداد شرکت کننده اسلی :11 نفر( وسط کار به 16 تا رسید )
تعداد شرکت کننده گریف :27 نفر ( وسط کار به 29 تا رسید )

اگر هم از تعداد اعضا میگی ، بازم یه نگاه به فهرست سایت توی نقشه بنداز ... تعداد اعضای راون الان از بقیه گروهها کمتره !

حالا جهت بحث و اینا نبود ...

------------------------------------------------------------

با پیشنهاد ایگور مخالفم ، تعداد اراد ثبت نامی با تعداد افراد شرکت کننده همیشه فرق داشته ... مثلاً افرادی هستند که همیشه اسمشون رو ثبت میکنن ، بعد اصلاً در طول هاگوارتز اصلاً پیداشونم نمیشه ...

میتونم بگم هیچ نظارتی هم نمیشه روشون انجام داد ...

----------------------------------------------------------

1. خب برسیم سر کلاس بندی ... همون چیزی که نارسیسا هم گفت و منم گفتم ...

از نظر من بد نیست چنین اتفاقی رخ بده ... مخصوصاً حالا که ترم آزمایشیه و اینا ...
این رو آن بار هم جواب ندادی ...

2. اساتید باید از نظر مدیرا و بازرسا تایید بشن ... ترم پیش با اساتید خیلی مشکل داشتیم .

3. گروهبندی کردن اساتید هم بد نیست ، مخصوصاً الان که شش تا بیشتر کلاس نداریم و دو تاش با مشاورینه ...

ویرایش پست ایگور :

آره دیگه منم همینو میگم ، کلاً قاطی شد

ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۱ ۱۴:۴۳:۵۶
ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۱ ۱۴:۴۶:۴۹
ویرایش شده توسط مری باود در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۲ ۱۰:۰۷:۵۰

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۲۲:۴۹ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷

نارسیسا مالفویold**

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۵:۵۰ چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۴:۲۳ سه شنبه ۱۳ بهمن ۱۳۸۸
از یه دنیای دیگه !
گروه:
کاربران عضو
پیام: 392
آفلاین
آقا اصلا یه پیشنهاد (می میرم واسه پیشنهاد دادن )

1- یعنی چی که اینجا مدرسه هست و لیست حضور و غیاب نداره؟ یه لیست حضور و غیاب تشکیل بده هر معلمی واسه خودش ( بازرسا هم به همچنین) هرکی تو کلاس غایب شد بهش صفر بده و توی میانگین هم اون صفر رو تاثیر بده اینجوری آدما بیخودی اسم نمی نویسن و غایب بشن!!

2- تعداد دانش آموزای هر گروه باید با گروه های دیگه برابر باشه! یعنی چه؟ غیر این عادلانه نیست

دیگه تا آنیت گیرم نیاورده در برم

پیام زده شده در: ۲۱:۳۳ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷

لوسیوس مالفوی old

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۴۲ شنبه ۲۲ مرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۸:۵۴ دوشنبه ۱۲ دی ۱۴۰۱
از قصر خانواده مالفوی
گروه:
کاربران عضو
پیام: 807
آفلاین
ضمن تایید نظر ایگورکارکاروف ، در قواین زده شده دو کلاس اول همانند ترم اول هست میخواستم بدونم ترم اول کودوم بوده؟ همون برگذاری امتحانات سمج جادوگری؟ یا چیزه دیگه آخه ما بچه تنبل بودیم زیاد مدرسه نمیومدیم منظور را نگرفتیم.. کلا قوانین کمی گنگ بود امیدوارم خبر های تکمیلی داده شود.
با تشکر از مدیریت محترم مدرسه.

ویرایش شده توسط لوسیوس مالفوی در تاریخ ۱۳۸۷/۱۰/۱۰ ۲۱:۳۵:۴۱

جادوگران

پیام زده شده در: ۲۱:۲۶ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷

ایگور کارکاروفold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۲۲:۲۳ شنبه ۱ بهمن ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۸:۰۶ دوشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۲
از اتاق خون محفل
گروه:
شناسه های بسته شده
پیام: 3113
آفلاین
من نميدونم من الان بازرس كل هستم يا هنوز نيستم؟(چون مديراي ايفاي نقش گويا علاقه زيادي فقط به اعلام كردن اسامي خودشون هستن و هي فرت و فرت اعلاميه ميزنن و اسم خودشونو ميگن كه ما مديريم..بابا به خدا فهميديم شما ها مدير مدرسه شديد !).

اگر من بازرس هستم اين نظرات رو دارم!

---------------
آقايان،دوستان،جيگران!اگر قرار باشه تو تابستون امتيازات كلاس ها تقسيم بر 5 بشه و تو زمستون كه مدارس و امتحانات و هزار تا كوفت ديگه هست هم 5 تا كه خيلي مسخره ميشه..موافقيد؟

خب پس بياييم يه كاري كنيم.مثلا الان 10 نفر از اسليترين تو هاگوارتز ثبت نام ميكنن،ما ميگيم 30 درصد افراد ثبت نام شده از هر گروه معيار تقسيم هست،به اين ترتيب گروه اسليترين تقسيم بر سه ميشه ولي گريفيندور كه هزاران نفر(!!!)ثبت نام ميكنن مثلا تقسيم بر همون 5 بشه!

نظرتون چيه؟

(پيوز جان كمي آروم تر برادر من..به خدا هر كسي دركت نكنه،من دركت ميكنم.اگر به جايي نرسيديم دو تايي تحريم ميكنيم حالشو ميبريم ).

بعضی اوقات نیاز به تغییر هست . برای همین شناسه بعدی منتقل شدم !

شناسه هایی که باهاشون در جادوگران فعالیت داشتم :

1-آلبوس دامبلدور
2-مرلین

پیام زده شده در: ۲۰:۵۷ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
نقل قول:
این شیوه رو سال 86 دقیقا یک سال پیش پیاده کردیم و دو ترم با وجود این امتیاز دهی بدون هیچ مشکلی گذشت !

واقعا بدون هیچ مشکلی ؟ فکر کنم پرجنجال ترین ترم های هاگوارتس بود

مشکل از نظر شما چیه ؟ اینکه گریفندور قهرمان نشه یا راونکلاو با وجود هجمه ناگهانی تازه وارد هاش قهرمان نشه ؟ از نظر من مشکل اینه که دو ترم متوالی هافلپاف به خاطر نداشتن شرایط مساوی با بقیه گروه ها قهرمانی رو از دست داد !

من نمیگم هافلپاف باید قهرمان بشه ! ولی میگم همه گروه ها باید شرایط مساوی داشته باشن ! نه اینکه گریفندور با اون اعضای ملیونیش بیاد همه جام ها رو بگیره و ببره ! یا راونکلاو با تازه وارد هاش فعالیت هاگوارتس رو انحصاری کنه !

شما برگردین به ترمی که هافلپاف و اسلایترین مشترکا" قهرمان شدن و ببینید چی باعث شد دو گروهی که همیشه کمترین جمعیت رو دارن همزمان قهرمان هاگوارتس بشن ؟ !

به جرئت میشه گفت شخصیتایی که گروهشون هافلپاف تعریف شده در کتاب کمتر از ده نفرند و خصوصیات منحصر به فردی هم که برای بقیه گروه ها ذکر شده (شجاعت ، ذکاوت ، اصالت) برای هافلپاف وجود نداره و فقط گاهی به سختکوشی اشاره شده ! و این کم جمعیت ترین بودن هافلپاف رو لاجرم میکنه اما ما باز همی میبینیم که همیشه هافلپاف حرفی برای گفتن داره !!!

در هر حال متاسفانه باید بگم اگر این قانون برداشته نشه ما مجبوریم هاگوارتز رو تحریم کنیم و شرکت نکنیم و مطمئنا این کار هافلپاف نه ضربه ای به شما میزنه و نه به من و فقط باعث کم شدن جذابیت هاگوارتز و افت کیفیت ایفای نقش میشه که مسلما نه من خواستارش هستم نه شما !

با تشکر ...

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۶:۲۵ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷

استرجس پادمور

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۶:۵۳ شنبه ۷ خرداد ۱۳۸۴
آخرین ورود:
۱۹:۳۰ دوشنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۰
از یک جایی!
گروه:
ایفای نقش
کاربران عضو
پیام: 3574
آفلاین
اول به مری:

پست یک خطی نوشتی به ویرایش من چی کار داری

دوم به مری و آسپ:

انقدر کل کل نکنید اول کار ... اگر قرار باشه اون 5 نفر کمتر بشه کاری نداره ولی اصولا اگر کمتر از 5 بشه نمیتونیم بزاریم 1 نفر که ... مشورت میکنیم ببینیم چی میشه !

به پیوز:

من از اولین ترم هاگوارتز با روش های امتیاز دهیش مشکل داشتم ... ترم هایی بوده که گروه هایی با وجود امتیاز کم قهرمان شدن ... یا با وجود یک شرکت کننده قهرمان شدن !!! بهترین شیوه ی جمع بندی و امتیاز بندی همین شیوه هستش !
این شیوه رو سال 86 دقیقا یک سال پیش پیاده کردیم و دو ترم با وجود این امتیاز دهی بدون هیچ مشکلی گذشت !

قوانینی که زده شده در تاپیک قوانین قوانین کلی هستش ... ریز قوانین هماننده ترم پیش که استادا چطوری نمره بده و کار بازرسین و ... به اطلاع میرسه !

موفق باشید.

عشق یعنی وقتی که دستتو میگیرم مطمئنم باشم که از خوشی میمیرم !!!!!

تصویر کوچک شده

پیام زده شده در: ۱۵:۳۱ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷

پیوز قدیمی

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۹:۲۱ جمعه ۲۵ اسفند ۱۳۸۵
آخرین ورود:
۳:۳۸ پنجشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۹
از توی دیوارای تالار هافلپاف
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1511
آفلاین
با سلام ...

بزرگترین ضعف هاگوارتس همیشه روش های امتیاز دهیش بوده ...

من به شخصه دو نوع امتياز دهي ديدم ، يکي زمان کوئيرل که همه امتيازاي گروه تا آخر ترم جمع ميشد ، و آخر ترم بر تعداد دانش آموزاي گروه تقسيم ميشد ، و فقط کسايي دانش آموز يک گروه به حساب ميومدن که بيش از 4 پست در کل هاگوارتس زده باشن ! یعنی اگر کسی سه پست در کل ترم زده بود جزء دانش اموزان گروه خودش به حساب نمیومد.

و نوع دوم روش ضعیف و پر اشکال تقسيم امتياز هر کلاس بر پنج نفر يا بيشتر ... که هر دو روش مشکلاتي رو داشت !!!

مشکل روش اول این بود که هر گروه قوی ترین فردش رو میفرستاد و میتونست با امتیازاتی که اون فرد میگرفت قهرمانی رو بدست بیاره ! اشکال روش دوم این بود که حق گروهایی که پنج عضو فعال نداشتند ضایع میشد ! البته روش دوم خیلی اشکالات دیگه هم داشت که گفتنش در حوصله این پست نیست !

اما من یک پیشنهاد دارم با توجه به اینکه دیدم هنوزم قوانین هاگوارتز از نظر روش امتیاز دهی دارای یک خلا آشکاره ... !

طرح من اينه که : امتياز هر درس تا اخر ترم جمع بشه ، و تقسيم بر تعداد کسايي بشه که از اون گروه در اون درس بيش از يک پست زده باشن !

يعني بر فرض تا اخر ترم هافلپاف توي گياهشناسي صد امتياز ميگيره ، بعد شما چک ميکنين ميبينن پنج نفر از هافل شرکت کردن ،که يکي از اون پنج نفر فقط يک پست زده ؛ در نتيجه شما اون فرد یک پستی رو به حساب نميارين و امتياز هافل در گياه شناسي تقسيم بر چهار ميشه و ميشه بيست و پنج و بعد با امتياز هافل در بقيه دروس در آخر ترم جمع ميشه و امتياز نهايي هافلپاف رو تشکيل ميده !

حتی میشه این محدودیت یک پست رو هم برداشت !

مزیت این روش اینه که اشکال روش قدیمی رو تاحد زیادی (نه کاملا) برطرف میکنه ! چون اگر آقای ایکس در همه جلسات گیاه شناسی شرکت کنه و اقای ایگرگ فقط در یک جلسه ، امیتازات کل گروه تقسیم بر دو (هم آقای ایکس هم ایگرگ) میشه و همچنین باز هم تا حد زیادی مشکل روش پنج نفر رو حل میکنه چون گروهایی که تعداد کمتری داشته باشن امتیازات تقسیم بر تعداد واقعی گروهشون میشه و حتی اگر کسی علاقه به کلاس پرواز و کوییدیچ نداشته باشه با این مشکل مواجه نمیشه که عدم شرکتش در اون کلاس بتونه باعث کم شدن امتیاز گروهش بشه چون امتیاز کلاسا جداگانه حساب میشه !

پ.ن : در کل من نشستم تاريخ هاگوارتس رو خوندم و کلي تجزيه و تحليل کردم تا به اين روش رسيدم

پ.ن2: این طرح رو من به عنوان یکی از مشاورین ایفای نقش ارائه دادم نه به عنوان ناظر هافلپاف و میتونم به بعضی دوستان که اینقدر نسبت به من لطف دارن اطمینان بدم که هدفم از ارائه اش منفعت هافل نبوده بلکه یکسان شدن شرایط همه گروه ها بوده !

پ.ن3: با تشکر از مدیران ...

پ.ن4: در صورت عدم تایید این طرح با گلوله های جوهری بدعنق مواجه خواهید شد

هلگا معتقد بود ...
« هوش و علم ، شجاعت و غلبه بر ترس و حتی نجابت و وقار به وسیله سختکوشی قابل دسترسیه ! »

تصویر کوچک شده

A Never Ending Story ...

پیام زده شده در: ۱۰:۱۴ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷

مری فریز باود

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۰:۴۴ چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۸۷
آخرین ورود:
۱۳:۲۹ جمعه ۱۵ مرداد ۱۳۹۵
از زیر عذاب
گروه:
کاربران عضو
پیام: 1014
آفلاین
اگر این قوانین زده میشد خیلی خوب بود ، چون حداقل میدونستیم چی پیشنهاد کنیم ، اونم وقتی که برخلاف گذشته کلاسی چیزی معین نشده ، بعد دارین ثبت دانش آموزی میکنین ...

اما ما خب پیشنهادمون رو بدیم ( اضافه شه به قبلی ، وقتش گذشته بود )

من پیشنهاد میکنم قضیه کلاس بندی که در هاگوارتز اصلی هم صورت داشت ترتیب اثر جدی داده بشه ...

یعنی ما کلاسهایی رو با اساتیدی در نظر بگیریم که فقط رولنویسهای خوب و کلاسهایی رو در نظر بگیریم که رولنویسهای نویس و در آخر کلاسهایی داشته باشیم که رولنویسهای تازه کار شرکت کنند ...

اینطوری مشکلی برای شرکت همه دوستان هم نیست و بالاخره هر گروه دلزده هایی از هاگ داره که در کلاسهای سطح بالا شرکتشون خود هاگ رو هم جذاب میکنه

و تازه واردین با فراغ بال بهتری رولهای خودشون رو مینویسن .

پ.ن : به آسپ : اگر بگم وسطش رقابت پیش نمیاد دروغ گفتم :دی ... آن برای پیشگیری بود وگرنه اصل برائت است .

خداحافظی در اوج یا خروج فوج فوج... مسئله این است!

پیام زده شده در: ۱:۲۵ سه شنبه ۱۰ دی ۱۳۸۷

آلبوس سوروس پاترold

مخفی کردن اطلاعات کاربر
عضو شده از:
۱۲:۵۸ پنجشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۸۶
آخرین ورود:
۳:۰۰ دوشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۰
از کنار داوش
گروه:
کاربران عضو
پیام: 683
آفلاین
نقل قول:
در مورد برداشتند تعداد من فکر میکنم کار اشتباهیه ، چون مثلا اگر قرار باشه امتیازات تقسیم بر تعداد بشه فقط ، مثلاً من بهترین نویسنده رو میفرستم توی کلاسها شرکت کنه و سی بگیره بقیه هم اخراج :دی

در صورتی که فکر میکنم از اهداف هاگ آموزش به تازه واردین بود !

خب اگر هدف شما که زیر مجموعه ای از هدف کلی هست آموزش به تازه واردین باشه حتی اگر تعداد هم کمتر بشه نباید تازه واردها رو اخراج کنید و بهترین نویسنده ها رو بفرستید تا سی بگیرن! :دی

مدیران محترم اگر در نظر داشته باشند تا از شروع هاگ همه چیز مساوی باشه و رقابت از همون اول بین چهار گروه باشه بهتره تعداد رو کاهش بدهند در غیر اینصورت هافلپاف (اگر شرکت کنه) همون اول از دور رقابت خارج میشه و از کیفیت هاگ کم میشه و اینم به این دلیل نیست که گروه های دیگه قدرت رولشون از ما بیشتره، دلیلش اینه که تعداد اونها از ما بیشتر بوده و طبق کتاب هم اگر بخوایم بررسی کنیم همیشه شاهد بودیم از ابتدای سال تحصیلی تمام گروه ها دانش آموزانشون برابر بوده و گروهی که قهرمان شده به خاطر لیاقت و توانایی های فردی دانش آموزانش بوده نه تعداد بیشتر!!!

و مطمئن باشید هدف ما این نیست که تعداد کاهش پیدا کنه و هافل بهترین نویسنده هاشو بفرسته وسط. مشکل ما کمبود دانش آموزه و اگر این مشکل رفع شد حالا چه با عضو تازه وارد و چه قدیمی فرقی نمی کنه... و البته اینو هم بدونید هافلپاف همیشه جزو گروه هایی بوده که به تازه واردینش میدون داده و هیچوقت ما برای قهرمانی جلوی فعالیت تازه واردها رو نمی گیریم در نتیجه تمام حرف های شما نقض میشه و در صورت پافشاری بیشتری برخورد فیزیکی باتون میشه و اگر باز هم بیشتر شد ممکنه سر از آزکابان در بیارید!!

من فقط خواهان شروع هاگوارتز با شرایط مساوی بین گروه ها هستم.

شما می ‌توانید مطالب را بخوانید
شما نمی توانید عنوان جدید باز کنید
شما نمی توانید به عنوان‌ها پاسخ دهید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را ویرایش کنید
شما نمی توانید پیام‌های خودتان را حذف کنید
شما نمی توانید نظر سنجی اضافه کنید
شما نمی توانید در نظر سنجی ها شرکت کنید
شما نمی توانید فایل‌ها را به پیام خود پیوست کنید
شما نمی توانید پیام بدون نیاز به تایید بزنید
شما نمی توانید از نوع تاپیک استفاده کنید.
شما نمی توانید از HTML در نوشته های خود استفاده کنید
شما نمی توانید امضای خود را فعال/غیر فعال کنید
شما نمی توانید صفحه pdf بسازید.
شما نمی توانید پرینت بگیرید.

[جستجوی پیشرفته]

هرگونه نسخه برداری از محتوای این سایت تنها با ذکر نام «جادوگران» مجاز است. ۱۴۰۳-۱۳۸۲
جادوگران اولین وبسایت فارسی زبان هواداران داستان های شگفت انگیز هری پاتر است. به عنوان نخستین خاستگاه ایرانی ایفای نقش مبتنی بر نمایشنامه نویسی با محوریت یک اثر داستانی در فضای مجازی، پرورش و به ارمغان آوردن آمیزه ای از هنر و ادبیات برجسته ترین دستاورد ما می باشد.